Új privát üzeneted érkezett!

Lecsó, gyógyulgass, remélem csak a bébi az!
Vendég
 


Sziasztok!

Lara!
Ilyen csudaszép kislányt! Woww..és a tejcsihez külön grat. Bizti hogy öröm ha a baba szopizhat eleget :) Igazi Larás puszis ajkai vannak!

Lafi!
Imádnivaló kicsifiad van neked! Hm…olyan szép :) A mínusz kilókkal pedig nem kell törnösd a buksid, hogy visszanyerd az eredeti alakod :) Remélem jól érzed már magad!

Lányok, én könnyezve nézem ezeket a baba fotókat! Ó olyan csodásak!

Bettica!
Szépen alakul a pocid! El sem hiszem hogy nálam „fiatalabb” terhes vagy. Az én pocim nem ennyire mutatós, csak apuci és én látjuk a növekedést! Csini kismami vagy te!

Kavicska!
Ó, milyen szép fotótok van! Csinibabád van! Széép!

Lecsoka!
Remélem már jól vagy és csak a baba volt az! Puszi a pocidra :)

Rambóka!
Jobban vagy már? Gyógyulgatsz??

Egy kérdés: ki mikor érezte először a bab mozgását? És milyen érzés volt…hogy ismertétek fel? :o

Anyukák! ( Rambóka, Babancs, Norka, Gabika.....) Nem láthatnánk friss karácsonyvárós fotókat a csemetékről?????

Puszilok mindenkit!

Gina
[/b]
Vendég
 


Ginus, én csak a 23. héten, akkor biztosan, valszeg haamrabb is, de azt nem tudom. A 23. héten viszont tutti ő volt, és akkor az már rúgás volt és nem ebihal-mozgás, ahogy sokan mondják, én ez utóbbit nem éreztem csak a már konkrét rugdosást.
Vendég
 

 
 

sziasztok!

Nem sajnos,nem hiszem ,hogy csak a baba!38,4 a lázam :cry: A vesémnél még mindig fáj elég rendesen.
Lázcsillapítózom!Pihenek,alszok!

Kép

Kép
lecso
 
 


lecso, kamilla teát igyad!!!! átmos rendesen!
és vmi homeos bogyó is talán jó lenne.

elmentem ma masszírozásra. errefel lebetegedett a csaj :(

lafi,még nem kerestem meg, de majd elküldöm sms-ben.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


sziasztok!

A mekkora láz árthat a babának?

Kép

Kép
lecso
 
 


Lecso: Én úgy tudom, hogy a 38 feletti már nem szerencsés. Az, hogy konkrétan mennyi árt a babának, azt nem tudom... Hűtőfürdőzz, ha kell és igyál sokat! Na és persze vedd be azt az Algopyrint...

Kép

Kép
bettica
 
 


Köszi Bettica!

Most lement 37,6-ra.Ez már nem nyugtalanít.De még itt az este.

Kép

Kép
lecso
 
 


lecso, kamillaaa....és vegyél homeos bogyót!!!!!!! vhol tuti kapsz. ugye errefele laktok mint mi? elefánt patika non-stop és ott van minden homeos bogyó. keress rá net-en!

nyugi, le fog menni.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


lafi, nem találom a mobilszámát.
de itt megvan az elérhetősége! hétfőn regel hívd fel a kórházat! és akkor kiderül rendel-e. ha nem, akkor hívd a Boros dokinőt! én néla voltam 6 hetes kontrollon, ő is tanácsadó (is). őt is az istvánban tudjátok elérni.

http://www.szoptatasert.hu/belso.php?inf=ibclc_szak

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


ja, Dr. Sarlai Katalin.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Lecsó!

Nyugi, a láz inkább a szervtelepek fejlődése idején károsítja a babát, így a 29. héten már nem tud ilyen jellegű károsodást okozni!
Valószínűleg tényleg húgyúti fertőzésed van vagy veseköved. A vesehomok/vesekő is tud okozni ilyen húgyhólyag és húgycső fájást, ahogy végigkaristolja a nyálkahártyát.
Ha továbbra is lázas leszel, menj be ügyeletre! Ha mást nem, Monuralt tuti kellett volna írnia a dokidnak! Az egyetlen tasak, húgyutakban koncentrálódik, lehet szedni terhesség alatt is. Direkt húgyúti infekciókra való.

Ginuska!

Én ha jól emlékszem a 19. héten éreztem először igazán, pont miután a dokim mondta, h. a mellsőfali lepény miatt valószínűleg csak a 20. hét után fogom érezni. :lol:
Valószínűleg már korábban is éreztem, de akkor még nem volt egyértelmű az, h. ez már AZ.
Nem tudom, hogyan írjam le, kicsit olyan., mint amikor a buborék megy az ember hasában, de vhogy mégis más. Majd meglátod. Aztán majd sok is lesz a jóból, amikor majd trambulinnak tekinti a húgyhólyagodat és fel akarja tolni a tüdődet és a májadat a nyakadba. Meg amikor befordul vízszintesbe és megpróbál kinyújtózni! :lol:
A minap elgondolkoztam, amikor a Spektrumon mutattak, egy vemhes antilopot: Ott még éles kis paták is vannak!!!! :shock: :lol:

Lara!

Ha vmit nem tudok rólad elhinni az az, h. te bárkinek is beszóljál! :lol:
De jól tetted!
Akkor ezek szerint a Miklósnál szültél? Majd mesélj!
Örülök, h. jó élmény volt a szülésed. Meg, h. van sok tejcsid.
Fagyasszál minél többet, amíg a fagyasztó bírja, de feliratozd, mert nem korlátlanul felhasználható!

Lafi!

Gergő is a kezdetektől emelte a fejét. Izomrigó!
De mi az elejétől hason fektettük, úgyhogy volt lehetősége később is erősíteni a hátizmait.
Lehet, h. van értelme még egy esélyt adni a Habermannak ill. Sarlai doktornőnek, de ha úgy sem megy a szopi, akkor tényleg ne csinálj belőle lelkiismereti kérdést ( bár nem lesz egyszerű, tudom).

Vkinek még akartam írni, de szenilis vagyok nagyon. Bocs!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Lányok! Itt is felajánlok 3x120 db 500 mg-os Adimetet, ha valakinek esetleg kellene, szívesen küldöm.

Kép
Kép
zazzy
 
 


zazzy, írtam privit.
nekem kellene.

azt akartam kérdeznil,hogy szerintetek nem baj, ha zsuzsi nem fordul hátról oldalra?? :roll: minden ismerősünk nagyjából egykorú gyreke forog,mint a grillcsirke. tudom, mindegyik gyerkőc más. de az a furi,hogy hasról hátra már majdnem átfordul. a popsiját jó magasra emeli. meg ha oldalt van simán hasra fordul, de nem csak úgy zsákszerűen, hanem akaratlagosan :) de ha hanyatt van, akkor hanyatt van...kész. pont.
egyik barátnőm mondta,hogy ne akasszak felé játékokat, hanem kicsit messzebb rakjam le mellé. de nem jött be. :) nyújtózkodott egyszer, aztán másfelé nézgelődött. vagy nyüszizett.

bezabáltam palacsintából. férjem 7 és fél év óta eltitkolta mennyire finom palacsintát tud csinálni. most sütött először. jobb lett,mint az enyém. pedig én is jó vagyok benne :D

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Először gratula az újdonsült anyukáknak (Okriszti, Lara, Lafi).
S gratula az új kismamiknak is! Gina :wink:

Elnézést távirati stlíusba írok:
Két hét kórház: horror. Toxémiás lettem, s a csökkentett szénhidrát diéta mellé, befigyelt a sómentes diéta is. Aztán rossz időben voltam, jó helyen...... Szegeden (klinikát értem ez alatt) nem állnak perpill a helyzet magaslatán. Viszont az orvosom SZUPER volt!!!
Teljesen megértem Lafi lelkivilágát (Lafi 1000 köszönet az sms-ekért!!!!). Velem is szórakoztak a dokik két hét alatt. 4 szülésindításom volt. Gyönyörű terhességem volt - csak az a két hét ne lett volna....... naponta vizsgáltak keresztbe-hosszába, orvosom mindenáron császározni szeretett volna (diabétesz, toxémia + Gergő feje a köldökömnél volt), de az osztály profjai ahol feküdtem nem mentek ebbe bele. Mindezt miért? Mert csökkenteni kell a császározás számát. Mindenáron. No comment. A profok legjobb - egyben legpoénosabb - tanácsa: 39+2 napon: ne tartsa vissza a szülést.
Szóval Gergő a kiírt napra pontosan érkezett. Szülés 6,5 óra volt (oxitocyn, kéjgáz, különböző injekciók..... ), ebből emlékszem kb. 2 órára. :lol: Kéjgáz megtette hatását: mikor megmutatták a babámat olyanokat kérdeztem: ez az enyém? Biztos? De hogy került ide? Hát igen. Elmaradt az az érzés: elfelejtesz minden fájdalmat, mikor meglátod először a gyermekedet.

Aztán: tejcsi nuku. Én a diétára fogom (utolsó hetekben fogytam..... gyerek egy dekát nem hízott :twisted: ). Gergő hasfájós lett - kemény éjszakák és nappalok vannak mögöttünk. Aztán a gyermek nem viszi túlzásba az alvást. Másfél hónapos koráig (két hósak vagyunk! :lol: ) napi 3-4 órákat aludt..... Aztán két hete - GYENGÉBB IDEGZETŰEK ITT HAGYJÁK ABBA AZ OLVASÁST!!!! bealudt a drágám. Mélyen. Levegőt sem vett. Keze, lába ernyedten lógott, nyála csorgott.... mindezt a kezembe csinálta, s egyik pillanatban még kacagott, 1 perc múlva meg az összes izma ellazult. Még csak meg sem ijedtem, olyan gyorsan zajlott le. Ha nem lett volna anyum mellettem..... ő egyből bepánikolt. Nagy nehezen felébredt (?!) Gergő baba (kivittem a gangra, anyum meg hideg vizes kézzel tapogatta), de egy óra múlva is csak nyekergett csukott szemmel. Ezóta légzésfigyelővel élünk. S ezóta vagy a délelőttöt, vagy a délutánt (na meg az éjszakát is!!!) végigdurmolja a ded.
Perpill MINDEN RENDBEN!!!!! :lol:
No ezért hanyagoltalak benneteket!!!!!!!!! Sorry!!!!

Pár képet mindjárt felrakok!

Puszi nektek!!
beebeey
 
 


Ginuska!

Kérésedre pár kép :) :

Kép Kép
Kép joghurtot ettem:) Kép kidőltem a sétától
Kép

Lecso!

Jobbulást kívánok!

Dimet!

Ha ez megnyugtat :lol: , Domi csak hasról hátra forog. Már sikerült neki hátról hasra is, de asszem az a nehezebb. Jó, ő koraszülött, szóval mi nem vagyunk mérvadóak, de sztem no para, nincs Zsuzsika lemaradva. A 6 hónaposnál várják el, hogy mindkét irányba forogjon.
Van egy jó módszer, amit nekem a Gézengúzban javasoltak a forgás motiválására. Nagy plédben forgasd Zsuzsit, akár többször egymás után is úgy hogy guruljon. Majd rákap az ízére és le se lehet állítani a forgásban. :)

Kép
babancs
 
 


Kép Gergő első napja Kép Ez is még az első napon készült Kép Ásítok Kép Grimasz Kép Kiságyban
beebeey
 
 


köszi babancs :) nem hiszem,hogy baj lenne....de akkor is. jobb odafigyelni. milyen nagylegény már domi!!! és milyen szép!!! a joghurtos kép (is) nagyon tuti!

beeee, mér hiányoltalak! atyagatya.....kemény lehetett az ernyedt gyerek a kezedben!!! de azóta alszik és rendben van minden, ez a lényeg!! várjuk a képeket.

mi ez a tejcsimentesség? he? de ahogy látom,akit stresszelt vmi, annak nincs v. kevés a teje....hm :roll:

nézzük a dr. house 4. évadot. iszonyat jó. ez a legjobb eddig.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


bee, már a 48. hétben vagy??? :lol:
gergő grimasza nagyon jó:) és az az ásítás is :)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1197759671.7984.jpg[/img] [/img]

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


rami, rejo....ti régen tettetek fel képeket!!!!!!!

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


lecso!

Aggódom érted! remélem jobban vagy! mérges vagyok a dokidra, hogyvígy elengedett.

hólyaghurut soha nem jár lázzal és vesetájéki fájdalommal, nekem elhiheted, 12 évig hetente volt hólyaghurutom, a terhességi időszakot kivéve.

végül is egy hólyaghurut magától is meggyógyul, úgy 4-5 nap szenvedés alatt. sós meleg ülőfürdő sokat segít. viszont ha lázas vagy az vesemedence gyulladás, vagy azt jelenti kezd menni felfelé a gyulladás. ilyenkor nem is lehet meleg fürdő a láz miatt.

és bűn a hétbége miatt várni a qrva tenyésztésre. egy jó urológus szemről ránézésre a pisiről megállapítja hogy van-e benne valami cucc. a kevésbé jó tesz bele kis papírcsikot, és megmondja hány keresztes a pisid, mennyi genny van benne. és láz és vesetájéki fájdalom esetén nem vár a tenyésztésre. nagyot röhögnék ha az jönne ki a tenyésztésből, hogy nincs benne baci...

jól kidühöngtem magam, remélem jobban vagy, ha nem már úgyis megint az ügyeleten csücsülsz. medveszőlőlevél tea. áfonyalé. ezek jók még hólyaghurutra.

bee!!
nagyon örülök hogy végre jelentkeztél!!! gyönyörű kisfiad van, iszonyú formás.

tejcsit sajnálom. sztem is a diéta miatt nincs. írhatnál most már gyakrabban, ha végre minden rendben.

Kép

Kép
rejo
 
 


rejo, meddig lehet a sparos vackokat gyűjteni?
gyűjtögetem neked. úgy döntöttem nekem nem kell nekem semmi azok közül. én nem rajongok érte, te meg igen :)

majd elküldöm postán.
vagy randizunk már végre januárban.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Nagyon szépek a babák!

Bee, annyira sajnálom, és végigfutott rajtam a hideg, szinte megint átéltem amin keresztülmentem, mintha a magam terhességem végét éltem volna megint át. Nagyon sajnálom, hogy a dokik így állnak hozzánk, kismamikhoz.
GErgőnek meg mondd meg, ne ijesztgesse a szüleit.

Asszem nem a diéta, hanem a stressz miatt nincs tejünk, Rejo, hidd el, az ellenségemnek sem kívánom, amit átéltem, átéltünk Beevel.
Vannak annyian akik nem híznak és mégis szoptatnak, a stressz viszont nagyon be tud kavarni.
Vendég
 


Sziasztok! Olvasom itt a horrorsztorikat... fuhhh...

Bee: Heim Pál. Ott van egy spéci kivizsgálás azoknak a babáknak akik veszélyeztetettek a légzésleállás miatt. Nem egy leányálom a kivizsgálás, de nálatok talán megérné. Legalább megnyugodnátok.

Sajnálom, hogy ennyit szivattak téged is :((((

Nem értem, nem értem, nem értem. Miért szivatják a diabos kismamákat????????????? Én tutira csalni fogok a következő babánál aztán privát úton kezeltetem magam ha kell. Amit az emberrel művelnek az ugyanis túlmegy minden határon.

Gergő nagyon szép baba :))))

Dimet: Zsuzsi nagyon vagányul néz ezen a képen:)

Babancs: ezt a szépságet :)))) A huncut mosoly a régi :))))))

Lecso: nekem is a vesémmel volt gond, nospával kevert algopyrin koktél volt rá a nyerő. A megveszőlő tudtommal tilos terhesen, azt inkább ne, áfonyatabletta van a gyógyszertárban! Én a falat vakartam kínomban amíg el be nem adták ezt az algo-nospa kombót. Ja, a no-spa tovább is szedhető, a dokim aszonta, azt néha még a szülés alatt is adják mert simaizmot vagy milyet lazít. Ja, a kórházban addig xartak a bajomra amíg vérezni nem kezdtem. Akkor bezzeg hirtelen eszükbe jutott, ogy el kéne küldeni az urológiára és, hogy akár nospát is adhatnának na meg algot. Tarts ki! (Ja... én sokat jógáztam mert abban reménykedtem, hogy akkor Lilla arrébb fog mászni és felszabadul a hólyagom... gondolom arrébb is mászott különben nem hatott volna a gyógyszer)

kit hagytam ki... nem tudom...

Velünk minden OK, Lillának állandó szájmenése van... ha ébren van, akkor hörög, morog, vihog, röhög, dumál... Ha zenét hall akkor meg énekel. Vége a szép időknek amikor bemehettem vele egy főpróbára pl. a Zeneakadémiára. (Hehe... 21-én bemegyek azért vele a diótörő főpróbájára:))))) Igazi rosszcsont. Mindenre felmászik (pik-pakk felmászik akármelyik lépcsőn úgyhogy figyelni kell rá), bármelyik dobozra felmászik stb. stb. Ja, és egész éjjel alszik. Teszek majd be mikulásos képet ahol épp be akar húzni a mikulásnak:)

Ja skacok... a Jysk-ben akcijózzák a karácsonyi díszeket. 500 ft-ért árulnak 4db. fém gömböt ami csilingel. Lilla imádja mert egyrészt tükröződik másrészt tök jól lehet rázni. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Ja, és a Kenguru Goldban 2 liter Lenort adnak ha az ember egy tapadós zoknit vesz... vagyis fordítva. Ugyanannyiba kerül a 2 lenor mint a zokni önmagában. (én zoknit akartam venni és akkor vettem észre, hogy ha 2 lenort veszek akkor is ugyanannyiba kerül a zokni (1000 Ft), a lenort meg elajándékozhatom...) Na.. szóval értitek... nem?:)
Vendég
 


Most kaptam:

"Ha férfiak válaszolnak a női magazinokban

Kedves Péter!

Szeretném, ha segítenél nekem. Tegnap, amikor elmentem otthonról dolgozni, a férjem otthon maradt és tévét nézett szokása szerint. De nem jutottam túl messzire, mert a kocsim motorjával történt valami. Hazasétáltam, hogy a férjem segítségét kérjem. Amikor haza értem, nem hittem a szememnek. A hálószobai nagy tükörben illegette magát az én fehérneműimben, lábán az új szandálommal és a piperetáskám tartalmát is magára kente. 32 éves vagyok, a férjem 34, és 12 éve vagyunk házasok. Amikor igy lebukott, azt próbálta bemesélni, hogy azért öltözött az én alsó ruháimba, mert nem találta a sajátját. De amikor azt kérdeztem, hogy miért festette ki az arcát, könnyekben tört ki, és bevallotta, hogy már 6 hónapja viseli titokban a cuccaimat. Megfenyegettem, hogy ha nem hagyja abba, elhagyom. 6 hónapja bocsájtották el a munkahelyéről, és azóta teljesen a padlón van. Nagyon szeretem a férjemet, de mióta ultimátumot kapott, három lépés távolságot tart. Úgy érzem, hogy nem tudok közelebb kerülni hozzá.

Kérlek segíts!

Köszönettel:
Szabóné M. Erika

----------
Kedves Erika!

Annak, hogy megállt a kocsi motorja ilyen rövid vezetés után, nagyon sok hibája lehet. Először is azt nézd meg, hogy van-e elég benzined. Ha igen, akkor lehetséges, hogy a benzinpumpával van a baj. De ha az is működik, akkor biztos, hogy nem kap elég levegot, vagy a gyertyák piszkosak és nincsen szikra. Remélem, ezzel segíteni tudtam.

Péter"
Vendég
 


Csakegy! Ez komoly vagy csak vicc??? :shock: :shock: :shock:
Elég gáz, de szerintem egyik sem zárható ki...

Kép
Kép
zazzy
 
 


na és egy kis bónusz hangulatkeltő mondóka...

"Gyantás a seggem,csilingel a herém,
Szerintem a karácsonyfa jött hátulról belém"
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Bee,Dimet,Babancs!
Nagyon szépek a gyerkőcök!
Majd én is teszek fel képet,ha apa segít :oops:

Csakegy!
Nagyon tetszett ez a női magazinos pasi vélemény :lol:

Dimet!
az én Gergőm meg nem fordul semerre sem.Hasra nem is tudom tenni, mert annyira utálja,hogy csak vergődik,meg sír.
Ha háton van, akkor sem fordul el,csak a fejét fordítja.
Én is már kezdek aggódni, mert 18-án már 5 hós lesz.
Asszem megpróbálom ezt a plédes módszert,amit Babancs írt, hátha segít.(csak nem tudom elképzelni, hogy csavarjam bele :oops: )

Asszem ébredezik.lépek....
ezoterike
 
 


Sziasztok! Kép

gyönyörűek a babák. Kép

Pusszancs.

Már ég a harmadik gyertya. Kép

26+5
Vendég
 


Kavicska: jajjj de tündéri kis arca van a babátoknak:))))))))) Kire hasonlít?:))))))
Vendég
 


Csakegy! Kép

a 18 hetes UH fotok alapján a párom nagyszülei a párom homlokát vélték felfedezni! :lol: 18 hetes UH!!!! :lol:

Ezen a 24 hetesen az apukám a "mi fajtánk" magas homlokát vélte felfedezni! Kép


Na ekkor már kibuggyant belőlem a röhögés! :lol: :lol:

A lényeg, hogy 18 és 24 hetes UH képek alapján a család felfedezi a saját vonásait! :lol: :lol: :lol:

Úgyhogy drága Csakegy a válaszom: nem tudom! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Csakegy!

Jót röhögtem! :lol:
Lilla ekcémája hogy van?

Kavics!

A megszületése után se lesz jobb! :lol:
Az ünnepi pulyka feldarabolása (lásd: enyém a combja, tiéd a szárnya.....) kismiska ahhoz képest, h. : az orra tisztára a nagyapja, a szeme az apjáé, a szája az enyém.... :twisted:

Ezo! Dimet!

Plédes nagyon egyszerű:
Ketten apával megfogjátok a pléd négy sarkát, mint boldogult ifjú korotokban, amikor strand után ki akartátok rázni (kivéve, ha ti már a polifoamos generáció vagytok :twisted: ), plédben a ded hosszában. Először csak ringassátok, mert lehet, h. megijed az új helyzettől, célszerű közben a Zsipp-zsupp-kenderzsupp kezdetű népies műdalt énekelgetni, az jó hatással szokott lenni a dedekre. Ha már kicsit felengedett, akkor meghengergethetitek: te megemeled a jobb kedezet, a párod pedig a balt (célszerűen plédsarkával együtt :wink: ), ettől a ded a tengelye körül fordul, ezt követően a másik kezeteket emelitek, ettől visszafordul. Ha mindeközben lelkesen énekeltek és hihetően mosolyogtok, akkor lehet, h. legközelebb már nem is fog sírni! :roll:

Bee!

Sajnálom, h. ennyire elcseszték a dokik a szülésedet. (Én egyébként fel nem tudom fogni, h. miért nyomatják a szuris érzéstelenítést meg a nitrogén-oxidult, amikor az EDA ezeknél sokkal jobb, mert nem jut át a babákba, és sem a babát, sem az anyát nem kábítja le. :evil: )
Gergőt szerintem mindenképpen vidd el legalább egy EEG-re!
Gyerekorvosotok nem utalt be kivizsgálásra, amikor elmondtad neki az esetet? :evil:
A légzésfigyelő nem elég, ha komolyabb baj lenne. Jobb, ha tudsz újraéleszteni. Mentősök szívesen megmutatják az alapokat hidd el! De egyes pesti klinikák szerveznek ilyen jellegű tanfolyamokat v. Vöröskeresztesek is!
Az alvásambulancia nagyon jó ötlet, mindenképpen menjetek el!

Az a grimasz, az haláli! :lol:


Lafi! Lara!

Hogy vagytok? És a dedek?


Lecsóról tud vki vmit? :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


rami, már kipróbáltuk a plédeset. tetszett neki :) mi is erre tippeltünk,hogy így kell.
és kikérem magamnak, mi még most is pléddel járunk strandra. :lol: gyulai vagyok, nagy stranddrukker.....már várom a nyarat,hogy mehessünk.

tényleg,lecsoval mi van??? remélem minden rendben!!!!!!!!!

kavics, szerintem rád hasonlít :) (kizárásos alapon,mivel mást nem ismerek a családodból.....) de mi a 30. hetin tisztán láttuk,hogy csupa apja. és tényleg.

ma front van? nyűgi volt. ma alig tudtam elaltani zsuzsit. most este meg horror volt. (jó nem nagyon, de a normálishoz képest) végül betettem a kiságyába és otthagytam. na, ment először a forgolódás, hiszti, végül mérges sírás. aztán bementem, elkezdtem simizni a hátát és elmondtam neki,hogy az össze sbarátunk kisbabája alszik már, felsoroltam a nevüket, és elaludt zsuzsi is :lol:

csakegy, mondóka jó volt.

jaj, szüleim elárasztottak minket ausztriából hozott finomságokkal.....amit fára is lehet akasztani. különleges dolgok...ennyit a diétámról. mindegy, hülye vagyok, hogy kari előtt akarok kicsit visszafogni. már úgyis mindegy. majd jan. 1től :lol:

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Ezt a sok szép babafotót! Olyan aranyosak! Mind nagyon szépek!

Babancs: Az a joghurtos kép :lol: Nagyon ott van :)

Lecsó: Hogy vagy????? Remélem jobban és nem kellett megint ügyeletre mennetek...

Beebee: Nem semmi, hogy ennyire megjártátok. Basszus mit kell tenni, hogy ne nézenek levegőnek és úgy foglalkozzanak a kismamákkal, ahogy kell???? :evil: Hihetetlen és bosszantó, hogy manapság ilyesmi megtörténhet :( Sajnálom, hogy a picivel is voltak gondok, orvos mit mondott? Jártok valahova? Volt valamilyen kivizsgálás? Mire jutottak? Elég ijesztő lehetett....

Kavics: Na igen, ha a család is egyszer elkezdi felfedezni az uh képeket, videókat... :lol:

A kislurkóknak sok-sok tejcsit!

Majd jövök még...

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Rambóka!
Én mindig könnyesre röhögöm magam a hsz-aidon.Mint most a plédesen :lol: :lol: :lol: :lol:
Köszi, most már el tudom képzelni, hogy kell.Mindezt anyuval fogjuk végrehajtani, mert ha a munkamániás páromra várnék,hát, a ded még jövő karácsonyra se fordulna :lol:
Amúgy mi nem járunk strandra, max. esetleg majd én fogok a gyerekkel, mert párom nem szeret.(Megjegyzem keszthelyi a párom.Láttatok már ilyet??Ja, és még úszni sem tud!!!Egy keszthelyi!!!Ezzel szekálom mindig :lol: :lol: :lol: :lol: )

Kavicska!
Tényleg nagyon édes a lurkód!De én még a sajátomról se tudom, kire hasonlít,nem még máséról! :oops:
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Végre mától többet leszek. Igaz hét közepén elutazunk, de addig vagyok! Kép

Lecso!
Remélem jobban vagy.... jelentkezz, mert aggódunk... :?

Bee!
Úgy látom vannak helyek, ahol kifejezetten szétzúzzák az anyukák lelkét... :shock: én ezt egyszerűen nem tudom felfogni... :(
A kisfiad nagyon aranyos Kép

Csakegy!
A párommal nagyot röhögtünk a zseniális tanácsadáson. :lol: :lol:

Babancs!
Annyira csodaszép jóvágású kisfiad van. Majd hívnak a csajok sírva... :lol: "Tessék megmondani Dominak, hogy járjon velem!" :lol: :lol:

Rambóka!
:lol: :lol: Megnyugtató! Szerencsére még nem zavar! :lol: MÉG! :roll: Remélem is hogy mindenki felfedezi valamelyik szervének hasonlóságát a gyereken! :lol: :lol:

Dimet!
Tutti front lehetett, vagy hasonló :roll: egész éccaka vacakolt a pocakom. A gyerek gyakorlatilag szét akarta rugni, válaszul keményedett. Vagy fordítva... sosem jövök rá... :roll: Ennek örömére egész éjszaka pisilni jártam. A párom ma reggel megjegyezte, hogy még sosem vándoroltam ennyit éjszaka... :? (azt hittem alszik, de akkor ő sem aludt valami mélyen.... )
Ma reggelre mintha elvágták volna a pocakbajt. Kisfiam reggeli után vidáman mocorog. :)

Megnéztem az orvosmeteorológiai előrejelzést és elvileg szombatig nem lesz front. Vasárnapot még nem tudom.

Ma egész nap döglődni fogok... :lol:

És boldogítalak titeket.

Egyelőre csak anyóspajtásnak van karácsonyi ajándék. Írtózom a vásárlástól, mert mindenhol annyian vannak... még annál is többen. :? Holnap délelőtt megyek, remélhetőleg kevesebben lesznek. :roll:

Csóközön.

26+6
Vendég
 


este: 5-10 percenként keserves sírás......nagyon. végül 11kor kivettük az ágyból, bedobtuk a közösbe, mellém. és aludt. néha nyöszörgött....férj kitúrva kisszobába........
mosolyogva kelt.

ezo, mi kipróbáltuk. próbáljátok ki ti is.

kavics, várjuk irományaidat :)

lecso??
lafi, lara, okr???

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Lecsó!!!
Gyógyulj meg hamar! Hogy vagy ma???

Beebee! Tündéri ez a kislegény!!! :) A kórházi élmények meg.... Nem tudom mikorra múlnak majd el! :(

Lafika, Lara?? Mizújs felétek?

Kavicska! Mi tök jól megoldottuk, mert éjjel mentünk a nagybevásárlást elintézni, kb. 20-an voltak egy hatalmas nagy teccsóban... :) Élveztem nagyon!

Dimet! Zsuzsus kitúrta apát??????? Ajha! Nem modom! :) Viszont annyira aranyos a képen!

Most menek............
Vendég
 


Bee!

Bár nem ismerjük egymást... de csak mondom, a köv. babához. EDA!!! Lenyomja a vérnyomást, amit ugye a toxémia emel. Nem leszel kába, és ha mégis baj van, csak "mélyítik" és már vágnak is. (Ezt az orvosodnak is kellett volna tudnia :-()

Sebaj, hidd el hasfájás, roszz szülés, 2 év múlva epekedni fogsz egy másikért. :wink: Amúgy a hasfájás van, ezzel meg együtt kellett élnünk. Kingánál kb. 6 hóig tartott keményen 4 hónapig, de a hasmenéses kakija scak egyévesen kezdett rendeződni. Egy angol könyvben olvastam, hogy a kismama ne etessen semmit a gyerekkel, hanem, ha végképp nem bírja menjen, és passzolja le a gyereket egy órára. Szülés előtt röhögtem, hogy ez egy barom, utána pedig kétszer is előfordult, hogy bőgve odaadtam a lányom a páromnak, mert azt mondtam, ha nálam marad olyat teszek, amit magam is megbánok. :shock: Kitartás, el fog múlni ez is. :wink:

tjuca
 
 


Szénhidrátmentes ünnepi menü...
http://www.eletforma.hu/?r=7832
Vendég
 


na,kavics....semmi iromány?

lecso????????

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Dimet drága!

Kavics óriási melóban van... :?

Eldöntöttem, hogy néhány családtagnak sajátkézzel készített ajándékot fabrikálok.

Hát aztat csinálom... :roll:

Huhh, nem könnyű... :lol: Főleg hogy olyan nagy rutinnal rendelkezem. :lol: :lol:

cuppp
Vendég
 


Dimet! Küldtem pü-t!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Látom nagyon aktív a társaság!
Ejha!

Alig győzöm az olvasást! :lol: :lol: :lol:

Hát jó...

Monácska!
Látom te is elkezdted a 100 cm-est visszavágni! :D

Gratulálok! :)

...vagyok...

26+6
Vendég
 


A szomszéd sült kolbászt készít, valami egészen különlegesen inycsiklandó illat száll hozzánk... én már vacsoráztam, de ettől esküszöm megéhezek. :roll:
Vendég
 


kavics, miket gyártasz??

zazzy, írtam

niki, itt lesz nálam az adimet. végre eljössz hozzánk :)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Ezo!

Pár év és kénytelen lesz bemenni a gyerekkel! :wink:
Egyébként Keszthelytől csak egy köpésre van a Zalaegerszegi élményfürdő, ott még talán ő is elcsábulna, nem?

Juca!

A "most vki vigye el tőlem, mert..... " érzése nálam is előfordult párszor :oops: (és van egy olyan gyanúm, h. még elő is fog, ahogy a fiam és a saját temperamentumomat ismerem :twisted: ), csak erről nehezen beszél az ember. Mert mindig megkapja, h. "te akartad, nem?". Ami konkrétan igaz is, csak éppen vannak olyan szituk, amikor vhogy ez nem annyira jut az ember eszébe. :oops: :roll:
A múltkor egy USA-ban élő csaj blogján olvastam, h. ő egyszer, amikor a két gyereke már egy órája ölte egymást a hátsó ülésen, miközben ő a délutáni csúcsban araszolt hazafelé, fogta magát, megállt egy parkolóban, rájuk zárta a kocsit és sétált egyet a környéken, különben vagy balesetet okozott volna, v. kitekerte volna a nyakukat. Lehet, h. mi is eljutunk ide egyszer? :twisted:

Kavits!

Mitet gyártol?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!

A párom keszthelyi, de Zalaegerszegen élünk, pontosabban pont ott, ahol az élményfürdő van.És még így sem csábul el, még sosem voltunk ott!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Meg sűrűn járunk Keszthelyen a másik mamánál,de ott sem strandolunk nyáron.Szóval az én párom ilyen.
ezoterike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?