Új privát üzeneted érkezett!

Na megvolt tegnap a meglepi átadása, itt egy kép.
Kép

Úgy elkapott minket a tesómmal tegnap a röhögő görcs, hogy ömlöttek a könnyeim, ő meg be is csurgatott, azt hittem megfulladok. :lol: :lol: Ilyeneket csak vele tudok röhögni, jól esett. A párom kezében meg még mindig ott volt a fényképezőgép, és csak nyomta, nyomta, hát gyönyörű képek lettek, mondanom sem kell! :lol: :lol: :lol:

Viki,
hétvégére megkapjuk a projectort, felrajzoljuk a mintákat, aztán jövő héten festem. :D

Hajnoca,
nem lakunk túl messze, de a reptér Farkashegyen van, ez Budakeszi mellett fekszik. De ez ne tartson vissza titeket, érdemes akár egy kirándulós napot rászánni, gyönyörűek ott a hegyek. Egy kis repülés, aztán kirándulás, fincsi. :D
baba888
 
 


Nem látszik túl jól, aki nem tudná kivenni, a tesóm pólójára a Benjamin feliratot hímeztettem egy nyíllal a pocakja felé, az enyémen Anna és Zsófi van elhelyezkedési rendben, szintén nyilacskákkal. :lol:
baba888
 
 


Sziasztok,

bocsánat, hogy ritkán jövök, de vissza kellett mennem dolgozni és megesz a munka...

Baba szuper ez a kép! No meg az ötlet is. Van egy barátnőm, akivel kb ugyanannyi ideje "készitjük" babát, és vele mindig arról álmodozunk, hogy milyen klasz lenne, ha egyszerre sikerülne.

Most sajna nincs több időm, többieknek üdv, meg drukk hegyek hétvégén talán jobban ráérek majd és akkor reagálok becsületesen

Üdv
Orsi
orshe
 
 

 
 

Fanny,
szerintem Monyonak igaza van. Amúgy ti nem szoktatok 'kottát" kapni? Azon minden infó rajta van. :)
Az utolsó fogi napja, az első inci és UH. ....
Szerintem abból próbáld kisilabizálni, hogy mi a helyzet.

Ez a múlthavi 'kottám". Én ezen szoktam elgyalogolni és úgy táncolni, ahogy a nóta szól. :lol: :lol: :lol:

Kép Ahogy a nóta szól

Amúgy meg szerintem korai lenne még a Suprefact.

Baba,
neked sem kell a boltba menni az ötletekért. :lol: Írtó jó ötlet. Eszembe nem jutott volna. 8)
Belegondoltatok abba, hogy az utcán, ha mentek mekkorát fognak nézni. :wink: :D
A 90es évek elején a keresztszüleim voltak kint amicsiban. Onnan hoztak hőre keményedő 'matrica"festéket. Ezzel rajzolta nekem tele a pólómat és írta rá az elejére, hogy 'jövök" a hátára meg, hogy 'megyek". Nagyon büszke voltam, mert akkoriban ez még nem volt divat. :wink:

A tegnapi megígért zümi: Kép Zolika és Zümi (2004.09.)
Kép Zolika 2 éves (2005.11.21.)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca, Monyó,
én long protocollon vagyok, az első lombiknál is a 21.naptól kellet szúrni a Suprefactot, itt ugyanis nem kell megvárni, amíg megjön.
Annyi most csak a különbség, hogy most kaptam plusszban még fogigátlót is.

Fanni
fanny1
 
 


Sziasztok lányok!

Hajnoca!

Én csak azért gondoltam, hogy a házi doki felírja, mert régebben, halottam egy lánytól, hogy neki a házi dokija írta fel. Nem tudom, hogy mennek nekik ezek a receptírások, meg lehet, hogy azóta változtattak is rajta. Remélem Kósával több szerencséd lesz, és kicsit kedvesebb is lesz veled. Egyszer az én nődokim is elég pokróc módjára viselkedett, aztán látta rajtam, hogy nem tetszett, és magyarázta mért volt olyan. Lehet nekik is rossz napjuk, de rajtunk vezessék le. :x Sztem.

Baba!
Irtó aranyos a poló :lol: , nagyon jó lehet a tesóddal egyszerre babásodni. Nekem volt egy barátnőm, akivel szinte egyszerre kezdtük a terhességet, talán 1-2 hét volt köztünk, sajna neki búcsút intett a pici. De így is van egy barátnőm, aki múlt héten szült. Nagyon édes a picije. Nem bírom ki, muszáj nekem is eldicsekednem a polómmal. :oops: A páromtól kaptam karácsonyra. Először nem is értettem, mert a méretét láttam meg először XXL. :shock: Gondoltam is, hogy az én egyetlenem vagy nem tudja a méretem, vagy nem figyelt a vásárlásnál. Csak mikor kibontottam és megláttam mi rajta a felirat, akkor esett le, hogy ezt bizony későbbre szánta. :lol: És ami a legjobban meglepett, hogy Ő saját kezűleg VASALTArá :!: :!: :!: a matricákat. Eddig sosem vasalt, és nem is szeretne, de a kedvünkért még ezt is meg csinálta. Szóval a fotók:
a színes elöl a pocakomon, a fekete-fehér a hátán van.
Kép Kép

Mindenkinek további szép napot
Pusza
Nina
nina79
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok? :shock: Mindenki nyaral?

Tegnap nagyon jó volt a Balcsin, szuper idő volt és szép tiszta a Balaton. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Az árak és a minőség is jobb volt, mint eddig.

Néha írjatok, Üdv mindenkinek, Anikó
anikó65
 
 


Fanny,
szerintem, akkor most sem kell megvárnod. :D
A dokival azért beszéld meg, szerintem. Inkább kétszer kérdezz, mint, hogy vmi gond legyen. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek a volt lakótársnőnk holnapra van kiírva. Szegénykém ma már vannak jóslófájásai és a nyákdugó is elment. :)
Remélem minnél hamarabb meglesz az a csöpp lányka. :? Patrícia lesz, ha jól emlékszem. :?

Sajnos kaptam ennél rosszabb telefonhívást is. :( Az egyik 'lány" - asszony ő is - akivel együtt voltunk lombikon felhívott.
Az első vérvételnél 21es HCGje volt 60as progi mellett. Mennie kellett mégegy vérvételre ahol 45ös HCGt mutattak ki.
Menzesz még sehol. :( Kósa doktorbácsi azt mondta, hogy vszínű, hogy nincs benne baba. Szegénykém. Úgy sajnálom. :cry:
Miért van ez, hogy megtermékenyül, elindul a folyamat, betapad, termelődnek a hormonok, de baba meg sehol?

Hajnesz esetéig eszembe nem jutott volna, hogy ilyen lehet. De, hogy röpke 2 hónap alatt 2 esetet is halljak. :( Nekem ez magas!
Annyira szar érzés, hogy nem elég a magunk baja, még ez is, hogy az ember nem örülhet addig a 'terhességének" amíg meg nem hallja a szívhangot vagy nem látja dobogni. :? Vagy éppen meg nem születik a baba.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca!:)
igen ezek nagyon szomorú hírek, ezt éltem át én is...nekem a 9.napi vérvételen 47,5 hcg és 60 progi 12.napin 72,5 hcg és 15.napin 97,5 majd a 20.napin 92hcg.... amikor már az ember azt hiszi talán most sikerül,akkor bizony egy ilyen után már tud bizni sokmindenben,:( csak ha már a karjában tarthatja a babát...:)
Vendég
 


Sziasztok!

Örülök, hogy nektek is tetszik a póló. :) Tesómék ma mennek haza, most megint nem találkozunk egy jó ideig. :( Majd csak ha már a gyerkőcökkel együtt tudunk mozdulni.

Hajnoca,
helyesek a képek, vicces, hogy a Zümi mennyivel nagyobb, mint a gyerek! :lol:

Nina,
édes ez a póló is, a párod kitett magáért. :) Én is imádom az ilyen meglepiket. Ilyen kis kedves apróságokkal, kreatív ötletekkel engem sokkal jobban el lehet kápráztatni, mint bármilyen drága ajándékkal. :P

Képzeljétek, tegnap mekkorát szívtunk!! Már hetek óta tervezgetjük, hogy kimegyünk Bécsbe a Shoppig Citybe, és tegnapra végre sikerült beszorítani a páromnak. Ki is mentünk, erre az osztrákoknál valami nemzeti ünnep volt, és minden be volt zárva, sehol egy lélek. :cry: Végül bementünk a városba Nordsee-zni, aztán irány is haza. Ja, még kifelé menet láttuk, hogy vissza a magyar határ felé iszonyú sor áll, mert a határ előtt nem messze volt valami rendezvény, és akik oda tartottak, azok elfoglalták az összes sávot azok elől, akik a határra mentek volna. Szerencsére hazafelé jövet még épp időben elkaptuk a hírt az osztrák rádióban, hogy 9 km-es a sor, és 3 óra a várakozási idő a határig. Még jó, hogy párom beszél németül... Lementünk egy másik átkelőhöz, így nem kellett semmit várnunk, de jókora kerülő volt.
Hát tartoztunk az ördögnek egy úttal. Amennyivel olcsóbban tudtunk volna vásárolni pár dolgot, azt most szépen elkocsikáztuk.
baba888
 
 


Sziasztok!

Csupa jó hírt kaptam ma. :D

Az említett barátnőm ma hajnalban életet adott egy 'kicsinek" nem nevezhető lánykának. :) Petrának hívják, 4320g :o és 53cm. :lol:
Mondjuk anyuka jócskán felszedett - szerintem - magára. 24kgt hízott. :(

A párom főnökének is megszületett a kisfia. :) Gergely, 26??g. De sajnos a cmt nem tudjuk.

Mind a sokan jól vannak. 8)
Ma már voltunk kisrucit venni és ilyenkor egy picurkát én is elcsábulok. :wink: Gyűjtöm a kelengyét. :?

:?: Szerintetek nem gáz, ha minőségi használt rucit vettünk nekik? :?:
Nem mintha nem telne újra, de úgy gondoljuk, hogy egy csöpp gyermek nem koszolja annyira, mint egy nagyobb. :roll:

Holnap megyünk édeskettes pihenni. :wink: :D Csak egy röpke hétvégére. Aztán Zsoltimnak beindul a hétvégi esküvőzés egészen a szeptemberi lombikig. :?
Lombik elött lesz még egy szabad hetünk. Akkor meg nyaralni megyünk Dalmáciára. Még a pontos hely nincs meg (Vodice? vagy Pirovac?), mert függ attól, hogy mennyien megyünk. Valószínű, hogy apartmanba.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hali!

Hétvégére mindenki eltűnt. :)

Hajnoca,
jól telt az édeskettes pihi?

Nálunk pénteken befejezték a kocsibejárót, nagyon szupi lett, örülök! Hétvégén locsolgattuk a betont, úgyhogy mi leginkább itthon lébecoltunk.
Na meg helyére került az első fix dolog a gyerekszobában.
Íme a lámpa: :D

Kép

Kép
baba888
 
 


Szia Baba,
nagyon jól sikerült az édeskettes. :D Sikerült mindent jól meg és átbeszélgtnünk. :lol:
Igaz megígértük egymásnak, hogy nem beszélünk babatémáról. ezt nem tudtuk betartani. Ezt is átbeszélgettük. 8)
A nővéremék meg azt hitték, hogy annyi fölös időnk van, hogy ráérünk erre. :( A párom azért felvilágosította őket, hogy nem ez az ok ami miatt elvonulunk a világ elől. :) Még nem lefutott ez a kör. :roll: Még majd el kell magyarázni nekik a helyzetet. :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Jajj, azt elfelejtettem, hogy nagyon édes a lámpás. :lol: 8)
Valamelyik meséből ismerős nekem. Valamelyik minimaxosból talán?

Akkor haladnak szépen a munkálatok. Jó sokat kell akkor most locsolgatnotok ilyen tikkasztó melegben. :( :D

De ezt vártuk, hogy meleg legyen. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

nagyon pangunk!!!!

Zsebi?????????:)

Baba!:)
Nagyon édes a lámpás!Nekem is kell ilyen....ja és egy olyan is aki alatta fog aludni:)

Lányok!:)
Lenne egy kérdésem.Mivel itt a meleg nagyon sokat gondolkozok azon, hogy nekünk illetve a férfiaknak,elsősorban nekik ajánlatos e gyógyfürdőt venni...mert én valahol úgy olvastam, és tanultam anno, hogy a meleg(40 fok )kicsapja a fehérjét, és mivel a spermák azok,nem tesz jót nekik.Erről tud valakit valami biztosat?annyira szeretnénk strandolni,hívogat a melegvíz,de nem akarom időelőtt kivégeztetni a hadsereget.:?
Ja és másik a szolárium.Iszonyatos fehér vagyok,de eddig nem mertem szoliba menni hátha most...szerintetek????? :?
Vendég
 


A 40 fok feletti kicsapódás elsősorban a vérfehérjéket veszélyezteti, ezért veszélyes a hosszú ideig tartó magas láz. A forró fürdő biztos hogy nem tesz jót a "hadseregnek" de ha csak egy strandos pancsiról van szó szerintem nincs mitől tartani.
Áfonya
Vendég
 


Áfonya!:)
köszi a gyors választ:)
Vendég
 


Sziasztok!

Ezt a lámpát a párom a Brico Store-ban találta, ott vette. Nagyobb lakberendezési áruházakban nem volt ilyen cuki.

Viki,
mi a spontán próbálkozásunk idején nagyon hanyagoltuk az ilyen meleg fürdőket, még az otthoni fürdést is lecseréltettem a párommal zuhanyra, mert a meleg nem tesz jót a kiskatonáknak. Az életképességüket, a mozgékonyságukat hetekre tönre teheti egy forró ülőfürdő. Ilyen melegben amúgy is a hidegvízben kell ázni! :lol: :lol:
Jajj, én majd meghalok egy jó kis strandolásért, de most be kell érnem a ventillátorral. :wink:
baba888
 
 


Sziasztok csajok!

Jó meleg van!
Látom mindenki aki teheti elment nyaralni. Rólam folyik a víz, Balázs rugdos sokat. Hideg gyümölcsleves készletem fogyóban van. Szóval nyűgös vagyok.
Szombaton megyünk 4D-re. Nagyon kíváncsi vagyok mennyit nőt a fiatalember. Vigyázzatok magatokra.
tina30
 
 


Ja, apropó 4D! Képek megtekinthetők a www.mamakalauz.hu oldalon, a babavízió vetítő alatt, azonosító: BC4EB421
Az arcos képek mind a Zsófiról készültek, mert Anna arccal lefelé fekszik, a feje félig a Zsófi fején. Azért is van Zsófi arca félig takarásban. :D Szóval az utolsó kép Anna füle, ha valaki ki tudja venni... Kicsi fül a kép közepén, a jobb füle. A fültől jobbra az arca profilból, de csak a pofazacsi. :D

Tina,
nekem is nagyon melegem van, de a párom hozott egy ventillátort, ezzel egész tűrhető. A hideg gyümilevest irígylem! :)
baba888
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon kevés időm van a vizsga miatt, de azért olvasgatlak benneteket, csak írni nincs mindig időm.

Jó látnia képeket :lol: , a készülő babaszobát :lol: , és tudni, hogy a babára várók is jól vannak :lol: !

Sajna, hogy mindig akkor írok, ha bajom van, de most van, és a dokim 2 napig nem elérhető, mert pihizik... Szóval segítsetek! :cry: Marvelon ciklus közepén járok és van egy kis barnás pöttyözésem :( . Ettől most be vagyok parázva, mert félek, hogy csúsztatni fogják a lombikot miatta. Hétfőn megyek UH-ra, elméletileg most ciklus közepén vagyok. Van valakinek ötlete, hogy ez mitől lehet? Mondjuk eléggé stresszes időszakom van a vizsgák miatt, nem tudom, hogy ez is bezavarhatott-e. Szerencsére nem fáj semmim, és nem is erős ez a tünet. Mondjatok valami bíztatót!

...és kitartás a nagy hőségben. Gondolatban meghívok mindenkit egy kis fagyira 8)

Anikó
anikó65
 
 


Szia Anikó!

Sajna nem tudok semmit mondani a pöttyözésre, csak azért írok, hogy ne érezd magad nagyon elhanyagolva.. :(
Nagyon eltűnt mindenki, de remélem lesz aki tud valami értelmeset is írni, nem úgy mint én.
Amúgy nem hiszem, hogy emiatt csúsztatnának, ez ahogy írtad nem olyan erős tünet. Biztos meg is szűnik igen hamar. Írd is meg, ha elmúlt!

Üdv.
baba888
 
 


Sziasztok lányok!

Baba!
Édesek a csajok én láttam Annád fülét :lol: , nagyon jók lettek a képek. Nagyon szép a lámpátok is, nekünk is ez volt meg legelőször. Bár még csak terveztük Annát. A tesómtól kaptuk és egy hőlégballont mintáz kosárral alatta. Az izzó meg a ballon közepén van. De lassan úgy érzem már mindent megvettünk. Tegnap voltunk tanácsadáson és magzatmozgás számláló papírt is kaptunk, sztem még anyu is ilyenen számolt olyan frissnek néz ki.

Hanjoca!
Remélem, azóta is jól telik a "nem csak" édes kettes.

Viki!
A pontos hőfokot én sem tudom, de az biztos, hogy nem tesz jót a túl meleg víz. Ahogy a kismamiknak is tilos a melegvíz. :?

Tina!
Azt hiszem idén mi még a standot is kihagyjuk :( , sajna, de helyette babázhatok. :) Remélem jól sikerük a 4d, kérünk képeket.

Anikó!
Nekem az utolsó fogigátlós hónapomban, amikor már babát terveztünk történt egy köztes vérzés és teljesen pánikba estem, hogy pont most, amikor babát szeretnék történik valami, ami biztos nem jó. El is mentem dokihoz, megvizsgált, és kiderült, hogy a szervezetem már annyira akarta velem együtt a babát :) , hogy nem volt hajlandó engedelmeskedni a fogigátlónak. Vagyis nem hatott kellő képen és ezért volt a vérzés. Mondta a doki, ha továbbra sem szerettem volna babát, akkor váltani kellett volna gyogyit, mert ez már nem hatott. Remélem nálad is csak ez a helyzet.

Puszi
Nina
nina79
 
 


Sziasztok csajok!

Anikó,
sajnos a fogamzásgátlóknak van az elején ilyen mellékhatása. :(
Szerintem nem kell megijedned csak akkor, ha sokáig tartana és\vagy erősödne. :(

Előfordulhat, hogy amúgyis 'érzékenyebb" vagy a fogigátlókra és még erre jön rá a vizsga miatti izgalom. :?

Ha jól emlékszem akkor írták is a használati 'lepedőjén", hogy előfordulhat ilyen. :?
Csúsztatni reméljük nem kell a lombikot. De ezt a dokid fogja eldönteni, hogy mizujs odabent.
Ne izgulj.

Van már vmi eredmény a vizsgákról?

Viki,
szerintem sem jó ötlet a melegvíz. Nekünk pl nem jött be Hévíz. Vagyis az ottani víz nem jött be. Inkábba hotel medencéjében fürcsiztünk. Igaz nem voltunk ott sokat, de így is jó volt.

A melegvíz felpezsgeti a vérkeringést és ez nem tesz jót a hadseregnek, asszem. :? Igaz, hogy a hőmérsékletet szokták mondani, de biztos a melegvíz is ugyanolyan hatással van rájuk.

Nina,
Sajnos volt egy kis visszazökkenés (a régi kerékvágásba) nálunk, de azt hiszem tegnap este megoldottuk a dolgot. Édeskettesben! :D :D :D :wink: :D :D :D
Remélem, hogy nem csak ideiglenes a dolog, mert ilyen kellemetlen illetve sz@r napom, mint a tegnapi nem volt még. :evil:
Mindez azért, mert csak veletek tudok megbeszélni dolgokat. Hisz a család nem érti a helyzetünket csak átérezheti. :( :?
A lényeg, hogy sokat netezek!! :roll: :oops:
Így arra jutottunk, hogy lesznek netes és leszenek ungi-bungi napok. (a párom szóhasználatával) :wink: :D

Szóval formálni kell magunkat és a párunkat is. Mindig!!! :wink: 8)

Baba,
néztem én is a képecskéiteket. Igaz az én szemem azért még nem olyan kifinomult vagy éppen nem voltam a toppon :( , mert kicsit nehezen vettem ki a dolgokat. :? De egy élmény még így is, hogy nem a saját képecskéim. :)

Már nagyon várom, hogy élőben is láthassuk a babáitokat csajok. :D

Előre is elnézést, ha ritkábban jönnék, de jó cél érdekében maradok, akkor távol!!! :wink: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kedves topiktársaim!

Én vagyok az a szerencsés akinek sikerült a negyedik lombikja a hírt még magam sem tudom felfogni elhinni barátkozom a gondolattal hogy négy éves álom vált valóra.

Leírom az elmúlt hetek eseményeit mert ahogy már azt megszoktuk nekünk lombikosoknak aztán kijut a "jóból".

Először is remélem nem bántottam meg senkit azzal hogy végülis rossz volt a gépem utána meg nem mertem babonából semmit írni így a háttérből olvastalak és durkkoltam nektek. Remélem ezt megértitek, hisz mindig szerettem szeretek itt lenni sok jót kaptam tőletek az elmút nehéz években.

Szóval a történetem úgy kezdötött hogy fogigátló majd jött a supre majd az első uh-n össz vissz 3 petesejtett látott az én Drága orvosom mire én sírva mentem a szobájába hogy eddig mindig több volt most mi van így hogy lesz az egész????? Csak a rosszat láttam majd ő mondta jó sok petesejt kell türeltetlen vagyok emeljük az adatot, az emelés eredményeképpen láttunk 5 petesejtet persze még mindig kevésnek tartottam mert szerettem volna blaszto embirokat visszakapni, de beletörödtem ez van. Majd leszívás előtt pár nappal jött a nátha a torokgyuszi sírtam itthon, hogy ez nem lehet igaz.

Majd közben ismerkedtemmeg Harcimókussal aki innentől fogta a kezem és vitt a boldogság felé vezető úton. Mondta ez még jól is jöhet ez a kis baci a szerezetem ezzel foglalkozik majd nem a babákkal.

Leszívás megvolt 7 petesejt lett, drukk hegyek mentek a manóknak hogy ügyik legyenek majd 5 lett belőle amiből háramt hoztunk haza. Az összes lombikunk alatt ők voltak a legszebbek az orovok szerint. Smile

Aztán jött a kemény időszak itthon, bár most szépen elfoglaltam magam majd megbeszéltük hogy a 11. napon pénteken megyek Harcimókushoz vérvételre mert hétvégén nem volt hétfőig meg én nem bírtam volna ki.

Aztán reggel megyek wc-re 11. nap (23-án) és mit látok jön belőlem vér. Két órás sírás hogy mi milyen szerencsétlenek vagyunk ........

Majd mondja a párom irány vérvétel mondom én nem megyek az biztos, mégegyszer nem akarom hallani azt hogy sajnálom......

Erre mondom neki van itt ez a Káalis teszti igaz mindenki mindig azt mondja hogy nem megbízható, stb. de megcsinálom ha csont negatív nem megyünk ha pozitív vagy van valami megyünk.

pisilés belemártom semmi, pár perc és mintha valami rohanok a páromhoz (utolsó szalmaszálként kapaszkodva abba a halovány csíkomba) hogy ő mit lát erre ő két csíkot akkor ismét sírás zokogáz mi van. Harcimókust hívtam azonnal mondta azonnal menjek vérételre ott is csináltunk még egy tesztet az is csont pozitív.

Levette a vért egy óra györtrelmes várakozás a váróban közben morzsoltam a zsebkendőbe csomagolt két zebrámat és kb. 10 percenként néztem ott van-e még a csík.

Majd Harcimókus közölte a jó hírt sírtam és azt se tudtam hova legyek az örömtől. A práom is annyira boldog volt annyira megkönnyebültünk, de aggasztott a vérzés.

Aztán arra mondták az utro marta ki ott ment a dolgokat ma már jobb a helyeztem is.

Hát ennyi a történetem és kívánom hogy mindenki tudjon erőt meríteni, mert én sem hittem el hogy igenis van ilyen hogy háromszor semmi és negyedikre ott vannak léteznek.

A kedvenc mondatom tegnap óta Harcimókus szava TE NAGYON TERHES VAGY!!!!! 439 a HCG a 11. napon.

Boldogok vagyunk remélem minden rendben lesz végig és étényleg megvalósul az álom.

Köszönöm nektek azt a sok jót amit kaptam tőletek és csak azt kívánom hogy mindenkinek minél előbb jöjjön el ez a csodálatos élmény az életében.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,

Tegnap delutan ota 10 percenkent lesem a Kaalis oldalt mert valalhol ereztem, tudtam. Igy ismeretlenul is szivbol gratulalok neked es minden szepet meg jot kivanok.

Tenyleg nagyon orulok es most megint rajottem arra, hogy mindenkinek van valahol egy csoppseg, csak ki kell varni.

Orsi
orshe
 
 


jajjjj Zsebike :D
potyogó könnyekkel olvastam végig az üzeneted, nagyon boldog vagyok, már annnnnnnyira megérdemelted!!!! GRATULÁLOK!!!!!!! biztos vagyok benne, hogy a Te babád lesz a Föld egyik legszerencsésebb babája, ilyen anyuci nem mindenkinek adatik meg!!!
puszi és vigyázz nagyon magatokra!!![/b]
tralllala
 
 


Sziasztok Lányok!

Megint rosszalkodik a gépem, két napja nem küldi el a regényeimet. Megpróbálok több kis üzenetet küldeni.

Sikerült a vizsgám, mától szakképzett grafológus (is) vagyok! Köszi a drukkolást :)

Barna pöttyözés elmúlt, úgyhogy remélem a hétfői UH-on minden rendben lesz és indulhat a lombik :lol:
Anikó
anikó65
 
 


Zsebi!!
Most gyorsan gratulálok. Aztán elovasom tovább a sztorit!!!

Csak ideért az a kicsi zebra!!!!


Annyira örülök!!!Le sem tudom írni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 



Tralllala, Orsi!

Köszönöm szépen. Remélem én is hogy minden rendben lesz és boldog 8 hónap vár ránk. :)

Tralllala, Baba, Dzsúd!
Nem emlékeztek hogy nektek mennyi volt a HCG szintetek. Ha igen megköszönném ha leírnátok.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Andi, Hajnoca!
Köszönöm szépen nektek is.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
küzdök a könnyeimmel!!!

Te tényleg nagyon terhes vagy, ha a 11. napon ilyen magas szintet produkálsz.
Szerintem több kicsi zsebibaba van odabent!! :lol:

Minden rendben lesz, hisz ilyen tortúra után, árán is ott van\nak.
Ha a torokgyuszit átvészelte\ék, akkor nagyon veletek szeretne\nének lenni. :D

Erika barátnőm még a mai napig nem fogta fel, hogy várandós pedig már túl vannak a félidőn. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Anikó,
neked is gratulálok. 8)

Lombikra feeeeelllll!!! Irány előre!! :lol:


Zsebi,
akkor most TE kezded a zebrásodást!!! :wink: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Jó reggelt!

Zsebi!
Már annyira vártam, hogy jelentkezz. Itt itatom az egereket, nagyon szép a történeted. Gratulálok a magas Hcghez. Mikor lesz uh? Kívánom, hogy neked is olyan szép, könnyű terhességed legyen, mint nekem.
Kép

Puszi
Nina
nina79
 
 


Zsebi,
nekem nem néztek HCG-t, egyből UH volt.
és hogy 8 boldog hónap vár rátok? inkább 80 boldog év! :D
puszi
tralllala
 
 


Szia Zsebi!

Sok-sok gratula! nagyon drukkolok nektek, 4 év nem telt el hiába, jöhetnek a babák!
Remélem ezt már megkapod, Anikó
anikó65
 
 


ZSEBIIIIIII!!!!!
Annyira örülök, nekem is könnyet csaltál a szemembe, de ezek végre az öröm könnyei! Istenem, ennél jobb hírrel vissza sem térhettél volna. Gyanús volt már nekem, hogy ennyi ideig javítják a gépedet... :lol:
Az én hcg-m a 14. napon 756 volt.... :lol: :lol: Szóval tudod mire gondolok...?? :wink:
baba888
 
 


Zsebike!:)

Óriási garatula, egy ilyen hírrel visszajöni!!!! Tiszta szívből kívánok nektek minden szépet jót!Nagyon vigyázz magadra és a kicsi Zsebire/kre! Egy lombikos barátnőmnek 9.napon 130 volt a hcg-je és bizony ketten növögetnek benne lassan a szülés felé járnak..... a másik lánynak akivel együtt lombikoztam anno 9.napon 220volt a hcg,és ő is két manót növöget....tehát......:)
Mégegyszer gratula!:)
Vendég
 


Hajnoca!
Én is ebben bízom ha már ilyen nehezen jött össze akkor már csak jó dolgok jöhetnek bízok és remélek ennél többet úgysem tehetek.

Gynevac dolgogban írnék neked nekem anno a háziorvos írta fel, de ha még mindig nem oldottad meg akkor van a www.gynevac.hu ott van közvetlen elérhetősége egy dokinőnek most meg nem mondom hol rendel de nála lehet kapni is. Írjál neki vagy hívd fel Dr. Lázár Erika bizti segít. nekem is ő segített mikor hiánycikk volt.

Nina!
Köszönöm. 12-én megyek uh-ra még messze van, de bízom nagyon hogy rendben lesz minden.
Veled mi újság? Babaszoba alakul?

Tralllala!
Jó tudom csak arra gondoltam hogy úgy szerertném élvezni a babavárás minden pillanatát. A párom egyszerűen tündéri velem mint akit kicseréltek annyira büszke bár nagyon fél hogy nehogy csak mézes madzag legyen az egész.

Anikó, Baba!
Nektek is köszönöm.

Annak nagyon örülnék ha ketten lennének a háromtól azért megilyednék elég kicsi is vagyok meg azért az már nagyon sok feladatot ró az ember lányára.

Viki!
Olyan aranyos vagy!

Mindenkinek akinek még nem sikerült kitartást és tényleg erőt kívánok mert látjátok én is hányszor elestem de mindig van folytatás és mindenkire vár egy baba az út végén.

nekem a legtöbbet az a mondta segíett hivatalosa valaki mondata de én most nem tudom szó szerint idézni, hogy ha nem harcolunk akkor nem lehet csatát nyerni ez lebegett a szemem előtt.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZSEBIIII!!!!!

Gratulálok! Még rítam is ahogy olvastam. Vigyázz magatokra!
Cserébe felteszek képet Bernadettről mintának:
Kép Kép

Helga
hel29
 
 


Sziasztok,
nem akarok ünneprontó lenni, csak gondoltam egy hír erejéig beugrom, hátha később hasznos info lesz ez is valakinek.

Szóval, nem biztos, hogy az a jó ha sok petesejtet sikerül stimulálni, és fagyasztásra is sor kerül mert van olyan eset (enyém) ahol a kiolvasztás arány 0%...
Valszeg ezek a sejtecskék már a beültetéskor sem voltak jó minőségűek, így a fagyasztás duplán betett nekik. 14 fagyasztottból 1 sem ébredt fel...

Kicsit hitem vesztettem az eljárásban, de Zsebi sikerein felbuzdulva továbbra is csak azt érzem, hogy mindenkinek van bébi csak ki kell várni és valhogy előjönnek szépen sorba

Vigyázzatok magatokra, pusza én most kicsit háttérbe vonulok ismét, mert egy ideig nem tervezem a folytatást.

Orsi
orshe
 
 


Zsebi!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ma nagyon jó híreket kaptam :lol: ! Minden rendben odabenn, pár nap múlva, a menses 2. napján indul a program. Már alig várom! A Marvelon megtette a hatását, ciszta sehol!

A másik jó hír, hogy ma derült ki, a bank elfogadta a kérelmet és lesz új, szép nagy autónk, abba már beleférhetnek a csöppségek is. :lol: Most úgy érzem, jó széria van körülöttünk, remélem 4 és fél év várakozás után végre mi is babázhatunk!

A munkahelyem tök pozitívan áll a lombikhoz, ennek is nagyon örülök! Ha sikerül, akkor szeptemberben már nem is kell mennem dolgozni, helyettes tanárt vesznek fel.

Annyira jó érzés, hogy itt vagytok nekem, tartást ad, hogy igenis vannak csodák, csak ki kell várni. :P Olyan profik vagytok, csak úgy röpködnek a vérvételi eredmények, én csak kapkodom a fejem. :roll:
Kapott valaki antagonista protokollt közületek? Olyan "dinnye" vagyok, meg sem kérdeztem, hogy étrend és egyebek tekintetében van-e valami előírás.

Remélem átmegy az üzi, drukk a pocaklakóknak és a már megszületetteknek egyaránt!
Anikó
anikó65
 
 


Orsi!

Sajnálom.Remélem nem keseredsz el nagyon és olyan sikerrel zárod majd a következő lombikot mint Zsebike.addig is kellemes nyarat és agyilag jó kikapcsolást!:)

Anikó!:)
Ezek jó hírek, akkor neked is indul a drukk 2 nap múlva.Én is sokszor éreztem a siker szériát, de nekünk sajnos mindig hamar leszálló ágba került...de te nem így leszel!
Külön öröm, hogy a munkahelyeden jól fogadták a hírt,és pártolnak.Én is tanár vagyok,azaz most munkanélküli,már 1 éve.Hogy miért vagyok munkanélküli??? Én is elmondtam az igazgatónőnknek, aki nagyon aranyosan fogadta mellém állt és támogatott sokat beszélgettünk erről(ő is átment ezen jó pár éve 15-20éve),majd mikor a szerződés meghosszabítására került volna a sor szépen kiadta az utamat(aug.végén)....indok ismeretlen, de én tudom, mindenki tudja,de ezt kimondani nem fogja soha.Pedig a program nem sikerült és nem is akartam jó 1 évig menni,ezt tudta ő is...azóta is fel van adva az álláshírdetés.... Ezért is jó hallani olyanokról akiket a főnökség támogat.:)
Csak előre a babáért!


Zsebike!!!!!!
Gyere minden nap és írj magaról!!!!!!
Vendég
 


Anikó!

A kajáról,én csak annyit tudok hogy fehérjedús táplálék legyen sok sok folyadékkal!:)
Kismama barátnőm mondta,hogy a magvak is jó hatással vannak ilyenkor pl. a tökmag, szotyi.
Vendég
 


A nagy örömködés közepette el is felejtettem írni, hogy tegnap strandon voltunk a barátnőmmel. Kiharcoltam, hogy a párom extra óvatos tanácsokkal ellátva elengedett. Nagyon kívántam már egy kis lubickolást a nagy melegben, meg ki akartam próbálni milyen érzés nagy pocakkal a vízben. Hát csajok őrületesen jó!!!! Mondtam is a páromnak, hogy szerintem többet ér minden fekvésnél. Az a szuper érzés, hogy nincs teher rajtam, a hasam csak lebeg a vízben, és nem húzódik lefelé nagyon pihentető. A vízben nem is éreztem, hogy terhes vagyok, bezzeg mikor kiemelkedtem a vízből, mintha három télikabátot adtak volna rám.. :lol:
Kéne a kertbe egy medence. :lol:
baba888
 
 


Sziaztok!

Zsebi,
a Drnővel közvetlen kapcsolatom van. 8) :D Írtam neki anno, hogy mikor lesz megint kapható. Erre olyan levelet írt vissza, hogy csak néztem. :shock: Ecsetelte benne, hogy vki nem akarja aláírni az engedélyt és, hogy írjak annak a nőcinek. :o 1szercsak kaptam egy levelet, hogy május 25től megint kapható szeptemberig. :roll:
Írtam neki, hogy nekiindultunk a 3.nak és majd írom, hogy mik az események. Aztán a rosszhírt inkáb nem szerettem volna megírni neki, de kaptam tőle levelet, hogy mizujs.
Szóval tök jó fej csaj. :D
Lehet, hogy őt fogom bevetni, ha nem sikerülne más dokit megfűznöm. :wink:

Baba,
a nagy átalakítások és építkezés közepette egy medence igazá nem nagy kihívás! :wink: Ja, és a lányoknak is fog kelleni!!! :wink: :D :lol:

Anikó,
mi az az antagonista? Mit takar? Nekem soha nem mondta a dokim, hogy mi melyikbe tartozunk. :( Short, long vagy antagonista. :?
Drukkok mennek. 1000+1gyel!!! :lol:
Látod a dolgok rendbejönnek.
Az ember lánya nem is gondolná, hogy a fogigátló is lehet ilyen esetben JÓ!! Milyen fura, hogy babát szeretnénk és mégis fogigátlót szedetnek velünk!! Tudom, hogy miért kell, de akkor is fura!! Akárkivel beszéltem arról, hogy mit és miért szedek nagyot néztek, hogy azt meg minek!! :o :shock:

Viki,
fel a fejjel!!! Tudod, csak +++++ mindenhez. Akkor fogod TE is jobban érezni magad. Egy + ember vonzza a + dolgokat, helyzeteket és embereket. Legyen az akármilyen kis emberke. :D

Olyan gyorsan mennek a napok. Nemsokára itt van szeptember. :wink: :D Akarom mondani Augusztus!!
Fogigátló, nyaralás, hasszurik+ gyogyik, lombik!! :wink:
Ne tessék megkövezni, de ennyire soha nem vártam, hogy szeptember legyen!! :roll: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Helga,
bocsi.
Nincs az a csöpp lányka már most 'elkényeztetve"? :D
Adidas ruácska,felső. :)

Arról nem is írtál, hogy miket csinál, hogy viselkedik.....
Élménybeszámolót szeretnénk!!! :D

Várjuk!!! 8)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: