Új privát üzeneted érkezett!

Zsu nagyon jó! :lol: :lol: :lol:
Jó,hogy jössz viccekkel,így jobban telne a napok!
Ditus gyere,ne morcoskodj!
Mindenkit puszilok!
Vendég
 


Dita
Nagy drukk neked mara az uhura,hogy nuni legyen a laba kozott :wink: remelem utan jossz es velunk is megosztod az oromhirt :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziazstok!

Gabóó!
Köszönöm szépen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ditu!
Hatalmas drukkok mennek nekd mára!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Halihó!

Bridget!

A párom szülinapja holnap lesz!
A legrosszabb hogy egyszerűen nem tudom hogy mit vegyek neki meglepinek! Ilyenkor régen beöltözős meglepivel vagy vmi hasonlóval vártam de hát ügye ez most kilőve, hiszen semmiképpen nem mondanám magam ebben az állapotban sexisnek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ÉS igazából ez a kis hülye megvett magának mindent ami meglepi lehetett volna!
Szóval most töröm a fejem!

Anyum zat mondta hogy nézzek vmi olyan könyvet ami apukáknak van babákról. De hát olyan nagy választék a magyar piacon nincs!


Tényleg nincs vkinek vmi ötlete?

Kép
pamilla
 
 


Nekem is más volt a figurám, de amint észrevettem vissza is csináltam. Valószínű ezért nem vettétek észre!

Képzeljétek a tesóm ugyan hangoztatta hogy 1 hónapot vigyáznak, de kitalálta magának, hogy ügye a 14 nap körül van pé (ebből is látszik milyen sokat foglalkozott a témával) és ezért a 3. héten már nem vigyáztak. Meg kellett volna jönni neki asszem hétfőn és még semmi. Persze mondtam neki hogy ez attól is lehet hogy abbahagyta a bogyót. minden esetre kíváncsian várom hogy mi lesz. azt mondta hogy ha szombatig semmi akkor tesztel 1-et!
Nem szólok bele mert az ő dolga de ha 1x azt mondom hogy várok 1 hónapot akkor vigyázok egész hónapban nem? Ez nem olyan hogy 2 hétig védekezem utána meg nem. Mondtam is neki hogy nem hallott még pl extra pé-ről? Arról nem is beszélve hogy a 14 nap csak hozzávetőleges pláne a bogyó abbahagyása után! Ki érti ezt!!!!!!!


Ditának írtam privit!
Remélem jön majd ide!

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat, de még mindig nem tudom Bogyó nemét!
A doki nem is akarta megnézni úgy szóltam rá hogy kukkantson már oda. Kb. fél percig nézte aztán azzal a jelszóval hogy "az a lényeg hogy egészséges" abbahagyta. :twisted:
Már a múltkor is célzott rá hogy miért olyan fontos ez nekem, most már tuti hogy direkt csinálja. Bogyó és a dokim összeszövetkezett!
:twisted: :roll:

dita75
 
 


Dita
Marhara idegesito lehetett :twisted: Miert ilyen a dokid?Nana,hogy az a lenyeg,hogy egeszseges legyen de akkor is :roll: szived joga megtudni :? Mikor mesz 4d-re na majd ott 8)

Pami
Nekem semmi otletem ezzel en is mindig bajban vgyok :roll:
Tesodek meg nem semmi :shock: de amikor az ember lanya nem tudja a dolgokat akkor megesik az ilyen...most akkor drukkoljunk neki vgy ne :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Dita
milyen doki az ilyen? Legalább annyit mondana, hogy nem látja, vagy valami.

Mikor én júni elején voltam uhu-n, én is kérdeztem a dokit, hogy Katica-e még Katica, hiszen csak egyszer látszott, de mutatta is monitoron, hogy a kis lábát odahúzta, és nem látszott a neme. Nem pedig elsumákolta.

Mondjuk pont Monic-nak volt, hogy tök soká tudták meg, hogy fiú lesz vagy lány. Szóval lehet, hogy nem mutatja, de akkor is, milyen hülye lekeverés ez???

Kép
kisbuta
 
 


Halihó!

Dita!

Dokid mondjon le!
Miért nem akarta megnézni! Meg milyen hülye kérdés ez hogy miért akarod ennyire tudni! HÁt ha már 1x itt tart a technika miért ne akarná az ember tudni! Mindenkinek szíve joga eldönteni!
Persze hogy fontos az egészség de ez 1 plussz infó a bébiről. Sztem talán az ember jobban meg tudja személyesíteni a pocaklakót nem?

Úgy látom minden dokinak van vmi hülye dolga!


Na ma van a párom szülinapja!
Csináltam olyan sajttortát neki amit hál istennek nem kell sütni csaj hűtőbe tenni. Kíváncsi vagyok milyen lesz. Életem első tortája (már ha ezt lehet annak nevezni) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Meglepinek meg kapot 1 könyvet amit apukáknak írtak a babákról. Ilyen vicces könyv! Remélem neki is tetszeni!

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

Nem tudsz feltenni képet a barinőd babájáról! Ja és amíg el nem felejtem: Hatalmas gratula neki!

Voltál már látogatóban?
Ha nem tudsz képet tenni akkor a blogod címét tedd már fel mert én nem tudom hol kell keresni :oops:

Mikor mész a dokihoz kukkolni hogy eltűnt e már az a kis rosszaság onnan?

Kép
pamilla
 
 


Csajok!

Én írtam délelőtt és eltűnt :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ditu!
Sajnálom, hogy a doki ilyen bunkó volt :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Pami!
Boldogságos szülinapot kívánok párodnak!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bocsanat az eltunesert de lehelletnyi idom sincs ma sem..holnaptol meg nincs net keddig :twisted:

Pami
Igen voltam Patinal :wink: foto a babarol csak 1 van mert ok nem szeretik az internetre feltenni a babat :roll: igy egyet mertem feltenni amin velem van :oops: a blogom http://bridget0801.blogspot.com/

Majd meselj milyen volt a torta :wink: Apacskadnak meg happy d-bay :!: :D Kép

Nem tom mondtam e de az E2 68lett :wink: es erre fel ma mentem egy konzultaciora :wink:

Kisbuta
Mar tobbszor kerdeztem lehet valaszoltal csak nem figyeltem oda...szal nem dolgozol mar otthon vagy? :roll: Izgulassal,hogy allsz 8)

Jelentes
Apacskaval beszeltem o annyit mondott,hogy kint ugye nem tudjuk meg hogy mennek ezek a dolgok es hogy biztositasom sincs...es ha maradok tagogat mindenben nem gond.

Doki meg 100%os abban,hogy kezdhetunk.Annyi kulombseggel,hogy o most nem 2.nap javasolja a beultit hanem elakarja vinni 5.napig :roll: szal dontottem marha nehez volt mert lehet a szulinapomon talan mar utazom apacska utan vgy ha jol jon k a lepes akkor meg elotte 8) ugyhogy ha sikerul kapok 1(vgy tobb) bebit a pocimba ha nem sikerul akkor is nyugodt szivvel megyek,hogy en megprobaltam :!: :wink: 10-11e korul jon majd meg piri es 2-3cn-en megyek dokkerhez 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Nekem olyan jó kis hétvégém volt: anyuciéknál voltunk és teljességességgel el lettem kényeztetve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Brid úgy izgulok éreted!remélem megjön időben és mehet a babó!!!!Nagyon szorttok,hogy sikerüljön,szerintem jól döntöttetek,hogy maradtál!De beülti után mikor mész apa után?

Ditu örülök,hogy jöttél!!!!!De nagyon bunkó a dokid!!!!!!!!!!

Pami így utólag is nagyon boldog szülinapot apának!!!!!!Tetszet naki a könyv?biztos nagyon szupi lehet!!!Tesódéknak szurkoljunk?

Kisbuta jajj olyan j nézni a vonalzód,hogy lassan már azért szurkolhatunk,hogy minnél hamarabb megszülessen Katica!!!
Hol fogsz szülni ,melyik kórházban?Szeretnél vízben vajúdani??Én majd nagyon szeretnék!

Rólam:hétvégén volt pém!!!!!!!!!
olyan jó!!!!!!hát apa nem pihente ki maát,meg is jegyezte reggel,hogy fáradt :lol: de a cél érdekében! :roll:
Jó volt nagyon a hétvégém.Babáztam is!Dávid már 9 hós,nagyon szép kis srác!és már megy ha fogod a kezét!
Jajj már én is nagyon szeretnék anya lenni! :roll:
Vendég
 


Gabóó!
Hamarosan az leszel Te is :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lányok, a terheslése cukornak mikor lesz meg az eredménye és kihez küldik? Dokihoz vagy védőnőhöz?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu nekem másnapra megvolt,de nem tudom neked hova küldik! :roll:
Amúgy remélem igazad lesz!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Zsu!

Nekem a terheléses cukor miatt be kellett menni a kórházba és az eredménnyel kellett uh-ra menni szintén a kórházba. Aztán a 2 eredménnyel együtt a dokihoz+védőnőhöz!
De lehet hogy máshol nem így van!


Bridget!

Hát ez tök jó hír! Már nem is kell semmi más csak hogy megjöjjön és hogy utána azért 1nél több pé sikerüljön csak a tuti miatt! Ami pedig az után jön az a kő kemény drukk hegyek!

Apa nélkül biztosan rosszabb lesz pláne hogy beülti után nem lesz otthon veled hogy ápoljon. Tényleg lesz aki azért segít vagy addig te szállodában fogsz lakni? Izgulok érted nagyon!

Kép
pamilla
 
 


Ditám!

Várunk ám a bővebb beszámolókkal, mert nagyon szűkre fogtad a dolgokat!
Apával hogy vagytok?
Gyerek volt a hétvégén?
Bogyika mocorog lelkesen?


Gabóó!

Hát igen a cél szentesíti az eszközt! Annak idején mi is így csináltuk! Most meg már örülök ha az emlékeimben fel tudom idézni azokat a "szép" és aktív estéket!
ÉS igen hidd el Te is hamarosan anyuka leszel!
Tényleg hogy állsz a fogyikúrával? elkezdted már? VÉgül melyiket választottad?

Kép
pamilla
 
 


Párom nevében is köszönöm a köszöntést!

Rólunk:
Hát nem úgy alakultak a dolgok mint ahogy terveztem. Először is pénteken gyártottam a tortát ha hazaér legyen mibe gyertyát stb szúrni! HÁt örült neki meg minden de azért ez nem tartott sokáig mert mire anyumék is átjöttek enni addigra sikerült találnia vmit amibe bele tudott kötni! Na ezzel kezdődött a hétvége! Hozzáteszem tök szarul esett hogy én 2 napja készülök hogy meglepit szerezzek és kedveskedjek erre ő tök paraszt velem!

Majd jött a szombat ami szintén meglepis volt mert rendeltem neki profiterolt (fini sütike)+ akkor adtuk oda a könyvet neki. DE hazajöttünk és el kellett hozni a légkondit amit rossz helyre tett le. De én meg mertem jegyezni hogy ott bizti nem jó mert a mosogatógépet így nem lehet kinyitni. Erre elkezdett hisztizni felkapta a dobozt és megütötte a hasam!

Hát gondolhatjátok volt nagy sírás rívás a részemről. Na nem azért mert annyira megütötte a doboz hanem mert addigra sokaltam be a bunkóságoktól! Közöltem vele hogy hazaköltözöm és felejtsen el 1 életre mert hogy ő semmit nem tud értékelni és még 1 vad idegentől is több érzelmet kapok mint tőle! Teljesen kiborultam.
Szóval mondtam hogy költözöm. Erre elkezdett ő is sírni hogy ő nagyon szeret Mindket :shock: és hogy ne mennjek mert megváltozik és hogy igazam van stb...

Végül annyit mondtam neki hogy ugyan maradok de az első ilyen hisztinél vagy bunkóságnál pakolok! Hozzáteszem ezt teljesen komolyan is gondolom! Gyerek ide vagy oda! mondtam is neki ennél én is baba is többet érdemel és ha kell hát egyedül fogom felnevelni. Nem fogom kitenni az ő gyerekes hisztijeinek!


Bocsi hogy hosszúra sikerültem, meg nyafisra de hát olyan rosszul estek ezek a dolgok és már olyan régóta nyelek neki!

Kép
pamilla
 
 


Pami sajnálom,hogy nem úgy siekrült a hétvége ahogy szeretted volna,és hogy apa is így kiborult.Remélem megtudjátok beszélni a dolgokat!!!!!

Hát végülis eggyik fogyókúrát sem választottam,de már fogytam 3 kg-ot!!!!
Úgy csinálom,hogy reggelire sokat eszek(nem szoktam reggelizni) meg ebédre és később megpróbálok csak gyümölcsöt enni.Persze van mikor bűnözök egy fagyival,vagy ilyesmi,de szerintem 11.-e óta 3 kg az jó nem???
Vendég
 


Pamikám!
Úgy sajnálom, hogy nem úgy alakultak a dolgok, mint szeretted volna.... az meg, hogy apa ilyen bunkó volt veled, hát megértem, hogy eszedbe jutott a költözés. Gyere csak panaszkodni nyugodtan :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Gabóó!
Gratula a 3 kg-hoz, csak így tovább. Szerintem nagyon szép eredmény :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


PAMI
Hát úgy látszik front volt, mert mi is véresen összevesztünk a párommal és ő is kétszer beletérdelt véletlenül a hasamba, és én is szombaton két órán át bőgtem este a hálóban.
Nekem szerencsére nem kell költözni mert a saját házamban élek, de nagyon komolyan elgondolkoztam hogy ennek most itt vége!
Tele lett az a bizonyos hócipő!

Tudod Moniccal egy cipőben járunk és szoktunk egymásnak jókat panaszkodni, ha érdekel az utolsó levelemet bemásolom neked privibe mert ha még egyszer le kéne írnom hogy mi volt a hétvégén akkor megint csak tiszta ideg leszek tőle és az senkinek nem jó!

Épp most fejeztem be párommal a lelki beszédet, csak az a baj, hogy már egyáltalán nem bízom benne hogy bármi változás fog történni az életünkben mert ha eddig történt is csak ideig - óráig volt, aztán megint ment minden a régi medrében.
Én pedig nem akarok így élni!

Amúgy azt hittem hogy csak az én párom akkora paraszt és bunkó hogy a bab felfutna a hátán, de sajnos tapasztalom más családokban is, meg úgy általában az utcán (nem engedik át a helyet, beszólnak, stb.) hogy nagyon elfajzottak lettek ezek a pasik és sajnos azt kell mondjam, hogy a sok kurva nő rontotta el őket akik pöcre fekszenek, meg mindent megengednek a pasiknak, hogy megalázzák őket, stb. Ma már a nő fut a pasi után.
Még 18 évesen volt néhány olyan udvarlóm aki még az autót is kinyitotta előttem, és becsukta mögöttem amikor beültem, most meg................. :roll: :cry:

Sajnálom hogy állt a bál.

Bocsi de most csak ennyire tellett tőlem, el vagyok havazva! :?

dita75
 
 


Gabóó,
az nagyon jó.
Kórház: hát ugye Szegeden van A Klinika, és kész. A Klinikán fogok szülni. :lol:

Bridget,
válaszoltam, de meghalt a netem. Szóval MÉG dolgozom, de már nem sokáig.

Pami :shock:

Zsu,
nem tudom, nálunk egy központi renszerbe teszik fel az eredményt, onnan eléri a belgyógyász, így egyáltalán nem kell menni érte.

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta nem mondod,hogy a Klinikán!!! :lol:
Azt hittem ott is több kórház van... :roll:
Vendég
 


Ditu!
Sajnálom, hogy megint gondok vannak otthon. Csak azt kívánom neked, hogy úgy oldódjon meg, ahogy az Neked és Bogyónak a legjobb lesz :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Ölellek :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A kis ősember megérkezik a barlanghoz és átnyújtja a bizonyítványát az apukájának, aki végigolvassa, majd így szól:

- Nézd fiam, azt, hogy megbuktál vadászatból megértem, mert még kicsi vagy és nem bánsz még jól a dárdával. Hogy ismételned kell földművelésből, elnézem, mert nem könnyű dolog, elég sok fáradságba kerül, hogy eredményes legyen. Hogy meghúztak barlangfestészetből, megbocsátom, mert még kicsi vagy, és a készséged még nem fejlodött ki, DE HOGY TÖRTÉNELEMBŐL IS
KARÓT KAPJÁL... AMIKOR ABBÓL MÉG CSAK KÉT OLDAL VAN !??!?!?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A középkorú férfinak éppen klimaxa van, így hát eldönti, hogy kárpótolja magát egy meggypiros Porsche-val.

Felmegy az autópályára és megy 120-szal. Ej, hát ez semmi, felgyorsít 180-ra. Kezdi élvezni a dolgot, amikor felbukkan mögötte egy szirénázó, villogó rendőrautó. Na, most jól kifogok rajtatok, hiszen Porsche-ban ülök - gondolja, és felgyorsít 240-re. De a rendőrautó még mindig jön mögötte. Erre észhez tér, gondolja ezért még le is tartóztathatják, inkább lehúzódik és megáll a leállósávban. Egy nagyon morcos közeg lép az ablakához:

- Uram, ma nagyon szar napom volt, de adok egy esélyt magának, hogy ne szekáljuk egymást. Ha tud mondani egy olyan kifogást, amit még senkitől sem hallottam, akkor nem tartóztatom le és elengedem.

- Biztos úr! Este a feleségem megszökött egy rendőrrel, és azt hittem, őt akarja visszahozni.

- További jó utat kívánok!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hali mindenkinek!

Bridget!

Remélem a költözéssel minden rendben volt és nem kellett sokáig sz@rakodni!
Majd írj hogy milyen a szálloda sőt ha van dobhatsz képeket is! :wink: :lol:


Dita!

Hát igen az én páromnak sem kell a szomszédba menni. De hát most mond meg mit tudok csinálni. most egyenlőre úgy tűnik hatott a fenyegetés és egyenlőre tényleg normálisabb mint eddig.
Mondjuk tisztában is van vele ha nem így lesz akkor megyek haza anyumékhoz!
Hát igen Te ilyen szempontból jobb helyzetben vagy mert a párod megy melegebb éghajlatra és nem neked kell költözködni!

Hát nem is tudom remélem később nem lesz ennél rosszabb!

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Jók a viccek!
Látom nemsoká mehetsz cukrozni. Remélem neked nem lesz vele semmi gond. Olyan macerás pláne így a végén. Hallod néha éhen akarok halni :oops: mondjuk hazudnék ha azt mondanám hogy 100%-ig betartom a diétám :oops: :oops: :oops:
Törekszem de nem mindig sikerül!

Mondjuk így csak 3,5 kg híztam. Végül is jó oldala is van! :wink: :lol:
Vicces nem?
És amikor vki ezt meghallja akkor elkezd furcsán nézni hogy az nem jó ha nem híztam csak ennyit. Na és akkor kezdem el magyarázni hogy honnan indult a súlyom és hogy miért "csak" ennyi a hízás!

Kép
pamilla
 
 


Gabóó!

Sztem az nem rossz! Mármint a 3 kg mínusz! Gratulálok hozzá!
Csak így tovább!
Tényleg és azt meg tudod állni hogy pl a párod eszik este 1 jó adag fini kaját Te meg csak nézheted? Mert nálam ez is nehézségeket okozott!

Kisbuta merre vagy???


Ja Ditám hát persze hogy érdekel a levél! Várom a privit!!!!

Kép
pamilla
 
 


Rólunk!

Ma voltunk a dokkernél!
Minden rendben van a méhszáj zárt, Majácska befordult fejjel lefelé van!
Vasárnap pedig megyünk a párommal szülőszoba nézőbe. A dokim felhívta azt a szülésznőt akivel dolgozni szokott mondta neki hogy hívni fogom! Tök kedves votl a nő, kíváncsi leszek milyen életben!
Mondjuk itt meg vagyok lőve. mert elvileg akkor ez a nő gondolom fogadott szülésznőnek számít és akkor neki is kell perkálni! :shock: :shock: Remélem nem kér majd túl sokat!

Ja és ma volt anyum segíteni takarítani! Olyan édi volt! Imádom!

HÁt mára ennyi megyek elteszem magam holnapra!

Szép és jó éjszakát nektek!

Kép
pamilla
 
 


Pami háááát nem nagyon tudom megállni,egy-egy katonát szoktam enni én is. :oops: de nem sokat!!!
Olyan jó,hogy minden rendben van és már azon izgulhatunk,hogy mikor születik meg Majácska!!!!Olyan jó,hogy már be is fordult!Tudsz még rendessen aludni,vagy már nagyon izgulsz??
Jó pihizést!Puszi mindenkinek!
Jó éjt!
Vendég
 


Gabó,
régen két kórház volt, a városi meg a klinika, de a nőgyógyászatot összevonták, és már csak a klinikán van (meg azt hiszem, minden mást is összevonnak.) De ezzel meg vagyok elégedve, szerintem a szegedi klinika színvonala elég jó.

Dita,
mi van veled?

Pami,
nehéz ügy a pasikkal. Persze szombaton mi is összevesztünk, csak nem ilyen durván. én tiszta ideg voltam a front miatt, apa meg hulla fáradt, és még a nagymamát is le kellett kezelni valahogy, mert túlnyüzsögte a dolgokat, és ezzel inkább akadályozott mindenkit, mint segített.

pusszancs mindenkinek!

Kép
kisbuta
 
 


Jajj csjok mi is szoktunk veszekedni,mert aki azt mondja,hogy nem az hazudik,de ennyire komolyan mindt ti még nem.Nem lehet,hogy nektek nincs türelmetek apákhoz???
Nem akarom őket védeni,de lehet,hogy bennük is megváltoztak dolgok.Szerintem nem a költözéssel kell fenyegetni,hanem,ha lecsillapodtak a kedéjek akkor megbeszélni,mert míg dühössek vagytok addig úgysem tudjátok!
Kép
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Gabóó!

Sajna a normál beszélgetéseken azt hiszem ezt Dita nevében is írhatom már jócskán túl is vagyunk.
Ezek a dolgok már abból adódnak hogy a normál kultúrált beszélgetéseknek nem volt semmi foganatja! Ami azt jelenti hogy 1max2 napig volt normális és utánna ment minden tovább.

Abban igazad van hogy néha nekem sincs türelmem hozzá de én olyankor elnézést is kérek tőle. Viszont azért soha nem hisztiztem vele pláne nem okoztam neki fájdalmat mert otthon kellett vmit csinálni! pláne hogy most azért vmilyen szinten rá vagyok szorulva!

Ja és sajnos az én párom pont olyan hogy ha nem nyúlok drasztikus eszközökhöz akkor szarik arra amit mondok! Pl. mi a kapcsolatunk elején voltunk külön és csak utánna vett normális irányt a dolog! Szóval azt már tudja hogy ha én ilyet mondok akkor azt komolyan is gondolom és nem csak úgy fenyegetőzöm. Ha nem javulnak a dolgok be is váltom!

Az én párom pl mostanában lett ennyire debil. Pont jókor mi?

Remélem érthetően magyaráztam. :lol:

Kiskatona mi???????
Akkor megnyugodtam hogy nem csak nekem nehéz megállni apával az esti nassolást!

Kép
pamilla
 
 


Ja és Gabóó!

Igen még azért nagyon jó az alvókám az éjszakai pisijáratokat leszámítva! Néha azért már álmodom a babával szüléssel, de még nem szültem álmomban max kórházban voltam :lol: :lol: :lol:

Az alvókám még túl jól működik mert este 11 kor fekszem és másnap 10-kor kelek.

Jó mi!!!
Mindneki el van képedve hogy ilyen pocival még mindig ilyen jókat alszom!

Kép
pamilla
 
 


Pami én nekem is jó alvókám van,majden hogy seggbe kell rúgni magam,hogy FELKELNI!!!
Szerintem ha meglesz a baba a párod is biztos megváltozik!
KIs türelem!
Jajj úgy izgulok érted!
Nasi: :oops: :lol: :lol:
Hétvégén meg terszt csinálunk,úgy izgulok!Remélem szép lesz!
Puszi
Vendég
 


Pamikám!
Bolodg 34. hetet :!: :!: :!: :!: Atya ég, mindjárt szülsz :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Gabóó!
Mi nem veszekszünk, nálunk Én veszekszem, amikor már nagyon teli a pohár, apa meg hallgat és nem mond semmit sem. Csak jár az agya és hagy lehiggadni. Aztán átgondolja a hallottakat és változtat. De sajna nem tartanak ezek a változások sokáig, időnként ki kell borulni, hogy meglásson dolgokat :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?
Viszont ha nincs igazam, elnézést kérek tőle :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Hajrá terasz :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az építkezésen az egyik melós figura csak áll és beszélget.

Odahívja magához a főnök:
- Na, fiam, mennyit is keres maga?
- Hát úgy 60 ezret/hó.
- Na, fiam, itt van a félhavi bére, de többet sose lássam.
Odaadja a pénzt és elzavarja a srácot. Úgy húsz perc
múlva az egyik melós odamegy a főnökhöz és megkérdezi:
- Főnök, mi baja volt a pizzafutárral?


Kiskacsa úszik a tavon és sír. Oda megy hozzá a
krokodil és megkérdi:
- Miért sírsz?
- Mert nem tudom, ki vagyok és mi vagyok...
- Ó, hát ez egyszerű: sárga csőr, sárga tollak, úszóhártya - kacsa vagy!
- Szupi! Kacsa vagyok! - örül a kiskacsa.
- És te mi vagy?
- Találd ki! - mondja a krokodil.
- Hmmm...hosszú farok, rövid lábak, nagy száj, bőrdzseki....olasz vagy?


A nyuszika és a medve találkoznak az erdőben.
- Szia medve! Tudod mi a különbség te, és az ezres
között?
- Nem, mi?
- Az hogy az egy bankó, te pedig egy bunkó.
Másnap megint találkoznak.
- Szia medve tudod mi a különbség te, és a páfrány
között?
- Nem, mi?
- Az hogy az egy haraszt, te pedig egy paraszt.
Megelégeli ezt a medve harmadnap megkérdi a nyuszikát.
- Szia nyuszika! Tudod mi a különbség te, és a nádszál
között?
- Na, mi?
- Az hogy a nádszál vékony, neked meg a qrva anyád.


Egy lány elmegy a jósnőhöz:
- Két férfi is szerelmes belém. Melyik lesz közülük a
szerencsés?
- Béla fogja feleségül venni. Géza lesz a szerencsés.


Megérkezik a fáradt utazó, leszáll a vonatról, kérdezi
az állomásfőnököt:
- Mondja, hol van itt a falu?
- Ezen a bekötőúton elindul, és három kilométer múlva
ott lesz.
- Nem tudták volna egy kicsit közelebb tenni az
állomást a faluhoz?
- Tehettük volna, de akkor messze lenne a sínektől.


- Csak tudnám, mit ajándékozzak a feleségemnek
születésnapjára -
töpreng Kovács úr.
- Miért nem kérdezed meg? - noszogatja a barátja.
- Nem, az nem lenne szerencsés. Olyan sok pénzt nem
szeretnék kiadni.


Világnézet órán a hetvenes években:
- Pistike, mi a szocializmus?
- Tanárnő kérem, a szocializmus az olyan, mint egy
viharos óceánon
hánykolódó hajó, ami a messzi kikötő felé tart!
- Hát ez nagyon szép hasonlat, ötös. No, és meg is
tudnád magyarázni,
hogy miért ilyen?
- Mert mindenki hány rajta, de senki sem tud kiszállni!


Pistike hosszasan leskelődik a szülei hálószobájának
kulcslyukán.
Egyszer csak elvörösödik és mérgében öklével az ajtóba
csap:
- És még ezek akarnak pszichológushoz küldeni azért,
mert szopom az ujjam...


A rendőrök körében felmérést végeznek.
A feladat: Különböző alakú lyukakba különböző formákat
kell beilleszteni.
Felmérés végeredménye:
a rendőrök 5%-a ügyes, 95%-a viszont nagyon erős!


Két űrhajós áll a holdkomp mellett a Holdon.
Egymásra néznek, majd a holdkompra, majd az égen a
gyönyörű, de mégis
oly távolinak tűnő Földre.
Majd megint egymásra, majd megint a holdkompra, majd
megint a Földre.
Majd megint a holdkompra, majd megint egymásra, majd
megint a Földre.
Végül megszólal az egyikük:
- Ne nézz, wazze! Te hagytad benn a kulcsot!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A férfi este odaáll az asszony elé! Mutogatja az izmait.
- Nyolcvan kiló dinamit!
Az asszony nevetni kezd:
- De mit érek vele, ha a gyújtózsinór csak négy centi?


Pistike és a nagyapja eső után kint vannak az udvaron.
Pistike látja,
hogy egy nagy giliszta bújik ki a földből. Mondja a
nagyapjának:
- Nagypapa, fogadjunk egy százasba, hogy a gilisztát
visszadugom a földbe!
- Ne hülyéskedjél már, Pistike, hogy tudnád visszadugni?
Pistike beszalad a kamrába, kihoz egy hajlakk sprét,
ráfúj a
gilisztára, az megkeményedik, és visszadugja a földbe.
A nagyapja
odaadja a százast. Másnap a nagypapa így szól
Pistikének:
- Pistike, itt egy százas.
- De nagypapa, tegnap már megadtad a százast.
- Ne törődj vele, kisfiam, tedd el nyugodtan. Ezt
nagyanyád küldi.


- Miért nem ajánlatos a házasság előtti szex?
- ? ? ?
- Mert lekésheted miatta az esküvődet.


Mi az?
- Kicsi, zöld és 200-zal veszi a kanyart?
- Levelibéka a turmixban!



- Nagymama, nem láttad a tablettáimat? Az volt rajuk
írva, hogy "extasy"...
- Kit érdekelnek a tablettáid? Láttad már a sárkányt a
konyhában?!


Az állatkert igazgatója büszkén mutogatja a vendégeknek
a közös
ketrecbe zárt nyulat és oroszlánt.
- Íme egy szép példa a konszenzusra.

- Csodálatos! És tényleg nincs velük semmi gond?
- Az oroszlánnal semmi, de a nyulat időnként pótolni
kell.


Gazsi és Kádár találkozik az alvilágban:
- Te cigány, hol volt jobb élni: az én időmben vagy a
mostaniban? -
kérdi Kádár.
Mire a cigány:
- Hát figyelj, a te idődben a politikusok politizáltak,
a munkások
dolgoztak, a cigányok meg loptak. Most meg a
politikusok lopnak, a
munkások politizálnak. Hát elvárják, hogy én dolgozzak?



Az egér összeházasodik az elefánttal, de a nászéjszaka
előtt
közvetlenül az elefánt szívrohamban meghal. Mire az
egérke így szól:
- Na cseszd meg, még egy jót se dugtunk, most meg
életem végéig
áshatom a sírodat!



A székely család fát szállít egy szekéren. Felborul a
kocsi és maga
alá temet mindenkit a fa. Kis idő múlva kimászik az apa
és rágyújt.
Egy óra múlva elő mászik a gyerek is és szintén
rágyújt. Két óra múlva
megszólal a gyerek:
- Idesapám, anyámat nem szedjük ki a fa alól?
Mire az öreg:
- Minek? Úgyse dohányzik.


Férfi lélek evolúciós folyamata:
14 éves voltam és abban reménykedtem, hogy egy napon
nekem is lesz
barátnőm...
16 éves koromban jártam egy lánnyal, de ebben a
kapcsolatban nem volt
semmi szenvedély. Úgy döntöttem, hogy életem hátralevő
részét egy
szenvedélyes nő mellett töltöm el...
A főiskolán rátaláltam egy szenvedéllyel teli lányra,
de túl
emocionálisnak bizonyult. Olyan volt, mint egy királynő
egy jól megírt
drámában: mindig
csak sírt és öngyilkossággal fenyegetőzött.
Elhatároztam, hogy egy
olyan nőre van szükségem, aki stabilitást nyújt nekem...
25 éves koromra találtam is egy kiegyensúlyozott
hölgyet, de eléggé
unalmas volt. Abszolút megbízható jellemként semmi sem
hozta öt lázba.
Az életem
egy nagy pangássá vált, úgy gondoltam, hogy izgalomra
van szükségem...
28 évesen találkoztam egy izgalmas nővel, de nem tudtam
lépést tartani
vele. Egyik dologból a másikba kapott, soha sem
állapodott meg semmi
mellett.
Zabolátlanul művelt mindenfélét és mindenkivel
flörtölt. Legalább
annyiszor éreztem nyomorultnak magam, mint boldognak.
Azt gondoltam,
hogy egy ambiciózus hölgy jót fog nekem tenni...
31 éves koromban rátaláltam erre a nőre. Ö valóban a
földön járt.
Összeházasodtunk. Olyan ambiciózus volt, hogy elvált
tőlem és
mindenemet elvitte...
Most 40 éves vagyok és úgy érzem, lelkileg is érett
férfivá váltam.
Egészen egyszerűen egy olyan nőt keresek, akinek jó
nagy mellei
vannak...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Állatok a viccek!!!
Legalább 1 kis jókedvet csinál!

Neked pedig Boldog 24. hetet!!!

Na látod kb neked is ilyen hamar el fog menni ez az idő!
Nálam csak akkor ment lassabban amikor kb ott tartottam ahol most TE! De amióta a 30 hetet betöltöttem csak úgy rohan az idő!
Úgy döntöttem a héten végre összecsomizok ... ki tudja!


Gabóó!

Mit csináltok a teraszotokkal?
Ti sem bírtok pihenni mi? :shock:
Biztosak vagytok benne hogy 40 fokban kell teraszt csinálni!
Nálam már az is óriási megpróbáltatás hogy kimegyek teregetni! :oops:


Hát csajok úgy tűnik Dita és Bridget elhagytak minket! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :evil:
Hááát nem maradtunk túl sokan!

Kép
pamilla
 
 


Rólunk!

Majácska jól van de én most kezdek befordulni. Ugyanis ebben a melegben nem tudok sehova sem menni! Tegnap előtt pl kimentem és úgy bedagadt a lábam hogy estére 1 kb hűsítő habot fújtunk rá! A párom persze sokáig dolgozik! A héten viszont anyum volt itt segíteni takarítani! Legalább addig volt társaságom!
Mindenben másokra vagyok utalva és ezt baromira nehezen viselem!

Hát nem akarok senkit sem lehúzni kedv ügyileg de hát most kicsit magam alá kerültem ettől a tehetetlenségtől! Mert hát ügye én olyan jány vagyok aki mindent maga intéz! :wink: :lol:


Tényleg mentek vhova hétvégén???

Kép
pamilla
 
 


Pami a tersznak csinálunk fa tetőt meg körbe kis kerítést,mert a kutyusom összekarcolja már teljesen a teraszajtót ami üveg.Meg mindig felugrál ha kimész,meg fél tőle anyósom is és ha feljönnek ki tudjunk ülni dumcsizni,meg úgy lesz igazán szép! :D
Hát a meleghez nem tudok szólni,már csináltam egy csomó jégkockát,legfejebb sűrűn járunk pisilni :lol:
Vendég
 


Pami sajnálom,hogy nem bírod a meleget!
GRATULA A 34. HÉTHEZ!!!
Brid még szokott jönni,de Ditu nem :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Pami ez felvidít remélem:
http://www.yowazzup.com/2008_05_20/bear ... sleep.html
ha ez sem.. :?
Vendég
 


Egy kis Bridg hírek, remélem, nem haragszik meg érte, hogy mesélek. Szóval úgy néz ki, vasárnap együtt megy apájával Amerikába és most az után rohangál, hogy mindent el tudjon intézni. Meg most a héten már szállodában voltak. Szerintem majd amcsiból jelentkezik legközelebb.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pami!
Én tegnap döbbentem rá, hogy már egy tejen, kenyéren, egy kis felvágotton kívül már nem tudok vásárolni. Illetve a vásárlással nincs gondom, az nagyon menne, csak hát cipelni nem tudok, mert megfájdul a pocim :? :? :? :? :? :?

Én szombaton megyek az Árpádba topictalira, vasárnap meg megyünk apával babakocsikat nézegetni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSu
Kocce a hireket nana,hogy nem baj :wink:

Pami draga
Kitartas lassan egy szep csalad lesztek :D es tudod tegnap is voltam Pati baratosnemnal es ngyon jo igy egyutt latni a csaladot :wink: viszont semmire nincs ideje meg aludni sem ugyhogy keszulj fel :!: Remelem apacskad mar rendbe szedte magat :twisted: :wink:

Meg most is magam elott van amikor nalatok voltam es adtad a gyogyokat...a kedves arcod... :) no para nem hanyagollak el :wink: ha mas nem akkor priviben majd irok :wink: ok? :wink:

Labacskaidat meg pocold fel Pati is az uccso heteket mar ugy birta csak :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: