Új privát üzeneted érkezett!

NIta: mikorérsz már haza?

Kép
németh
 
 


sziasztok!
én is Nita miatt kukkantottam be. de úgy látszik nem írt. :(
Ma már nem volt olyan nagy hőség. délután a teraszra készítettük elő a korlátot. a párom gyalulta kis kézi (elektromos) gyaluval a deszkákat. én tartottam neki. utána Máté élvezte a sok forgácsot. (én már nem annyira, mert össze kellett takarítani. :evil: ) reméljük jövő héten jó idő lesz és ideje is lesz a páromnak lefesteni. olyan jó illata van a fának. :) fenyő.

Jó éjt!!!!!!

Kép

Kép
syrynx
 
 


SYRY: Boldog szülinapot!!!

Kép
Vendég
 

 
 

Syry:Boldog születésnapot!!! :D :D :D

Betsy:Petinek boldog névnapot!!! :D :D :D

Nita: :?:

Kép

Kép
syl100
 
 


Syry: boldog szülinapot!
Nita: hol vagy? Remélem minden ok!

Kép
németh
 
 


syri sok boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!

bocs hogy csak most íok de nem voltam itthon!

Szóval nem vagyok terhes minden oké,20 ,mm-es a nyálkahártyám,már lelökődő félben van!
augusztus 20.-a után jön vissza a szülésznőm szabiról és akkor lesz egy teljes kivizsgálás.szeptembertől pedig jöhet a baba!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:Kár,hogy nem vagy az!De legalább tudod,hogy minden rendben és már hamarosan ti is elkezdhetitek a babaprojektet! :D :D :D

Kép

Kép
syl100
 
 


én valahogy most annyira megkönnyebbűltnek érzem magam!és tudom/hiszem ha kivizsgáltak utána egészséges kistesója fog születni a máténak!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: jó, hogy így érzed! Ez a lényeg!

Catherine: hová tűntél?

Kép
németh
 
 


Képzeljétek ma felállítottuk a medencét!!!!!juppííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!
annyira jol érzem magam!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Péntek reggel mentünk, ma délután jöttünk haza. A Börzsönyben voltunk hétvégén baráti társasággal. Nagyon jó volt. Minimum 5, de inkább 8 fokkal volt hűvösebb, mint itt. Nagyon-nagyon jó érzés volt. :D :D :D

Syrynx!

Boldog szülinapot!

Nita!

Örülök, hogy minden rendben! Bár egy kisbabának jobban örültem volna... :wink: :D De jön amikor jönnie kell!

Kinga!

Itt vagyok már! A hőm megy lefelé... Majd meglátjuk mi lesz belőle...
Ma láttam két gólyafészket egymás mellett, és ha jól számoltam négy gólyát! Remélem értették az üzenetemet hova kell látogatni! :wink: :D :D :D
Vendég
 


catherine igérem szeptemberben hozok egy pozitív tesztet!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Ígéret szép szó... :D :D :D
Vendég
 


sziasztok!
Köszönöm szépen a szülinapi köszöntéseket! :D

Nita
fő, hogy minden ok. szeptemberi pozi teszthez szorítok! olyan hamar elmúlik ám az a pár hónap! :D

Kata
most neked szorítunk!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Betsy
Petinek utólag Boldog Névnapot kívánok!

Mi van veletek? már rég írtál? rövid nyaralás a Balcsinál hogy sikerült? (ugye még nem írtál róla, vagy csak én siklottam át felette? :evil: ) Bence hogy van?

Nálunk Máténak az a korszaka van, hogy mindenhová felmászik. ágyra, székre---------onnan meg az asztalra. :evil: rettentően kell figyelni rá. élvezi, hogy a számára eddig elérhetetlen dolgok között garázdálkodhat. :)

Kép

Kép
syrynx
 
 


betsy Petinek :lol: Boldog Névnapot!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Egy pár kép, hogy milyen is volt a hétvége:
Délutáni alvás a strandon:
Kép

Esti fürdés:
Kép Kép

Játék a medencében:
Kép Kép Kép
Vendég
 


catherine nagyon helyesek a gyerekek a képen!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!
Tegnap végre megjött piri!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Hú ez egy jó hír. Végre ez az a szitu mikor az ember örül egy mensinek:)
Nekem meg fáj a hasam szerintem most van PÉ m. Mondjuk tegnap voltunk együtt hátha betalálnak a katonák:)

Kép
csucsu05
 
 


Nita!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Csucsu!

Ha úgy érzed most van, én a helyedben nem hagynám ki a mai napot sem! :oops: :wink: :D :D :D
Vendég
 


Nita: na látod! :D
Csucsu: szerintem is hajrá ma is! Biztos ami biztos. Meg amúgy is. :wink:

Kép
németh
 
 


Kinga: Na erről lecsúsztam. Most olvastam el mit írtál. tegnap elaludtunk. Pedig ma olyan már bocsi de erős folyásom van, hogy ez tutti PÉ!!! Ma is ér valamit ha együtt vagyunk?
Ez a PÉ vége már vagy a fájdalomnál csak elkezdődik?
Na jól össze zavarodtam.
De a kiskatonák élnek pár napig nem? Akkor bizony a tegnap előtti kiskatona hátha nyer:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: a kiskatonák élnek pár napig, úgyhogy nyugi. A mai napot azért ne hagyjátok ki, hátha ma van a nagy nap.

Kép
németh
 
 


sziasztok!
olyan jó volt a tegnapi buli!!!!
Szomszéd konecrjén voltam és felköszöntött a szinpadon!olyan jóleset!!!!!!!!!!!

csucsu drukkolok a kiskatonáknak!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: ki a szomszédod?

Kép
németh
 
 


a zorall énekese Szendrei Zsolt Károly a neve.
Becenevén Szasza :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu!

Szerintem akkor inkább ma van péd! Apára fel! :oops: :D

Nita!

Örülök, hogy jól érezted magad! Egy jó kis koncert... :roll: Jól esne nekem is már!
Vendég
 


Catherine akkor menj el a pároddal koncira! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Az ötlet jó, de Benire ki vigyáz? És hol találok olyan koncertet amihez kedvem is van?

Bár közeleg augusztus 16. És itt lesz az R.E.M. Csak azt Apa nem szereti annyira...
Na mindegy talán majd a Balaton Sound-on két hét múlva...
Vendég
 


én szivesen vigyázok Benire! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
az tök jó, hogy koncerten voltál (hallottam erről az együttesről, de nem ismerném fel őket. :oops: ) és a színpadról fel is köszöntöttek!!!!! az tök jó!

Kata
a Balaton soundról én is a napokban láttam plakátot. onnan engem a Massiv Attack érdekelne. A rem milyen zenét játszik? hallottam a nevüket, de ennyi. bár lehet, ha hallanám felismerném. :oops:

A múzeumok éjszakájára engem is elengedett Apa. Addig ő volt Mátéval. Nagyon jó volt kiruccani. Bár egyedül mentem, azért jó volt. (így legalább azt néztem meg, amit szerettem volna. vajdahunyadvára---koncert+ Iparművészeti M.) ja, és még egy régen látott ismerőssel is találkoztam. :lol:

Sajnos most egy kicsit a holtponton vagyok. talán látjátok is levettem a vonalzómat. :cry: :cry: ugyanis a hétvégén magas cukorértéket mértek nálam. (kaja után kb. 2 órával 9-et.) már a terhességnél is diétáznom kellett e miatt. voltam is 2 hétet a kórházban, beállították a jó értékeket. egy nap összesen 140 gr. szénhidrátot ehettem. most nagyon úgy tűnik, hogy nem csak a terhesség miatt volt ez probláma nálam, hanem eleve magas a vércukorszintem. Voltam a nőgyógyinál kedden. Nőgyógyászatilag minden ok. a hó közepei pecsételésre azt mondta hormonális és valószínű a peteérést jelezte. :wink: :D viszont megemlítettem neki, hogy magas a vércukorszintem. azt mondta ez baj. előbb állítsuk be azt, és utána jöhet a tesó. úgyhogy kérnem kell a háziorvostól terheléses cukorvizsgálatot. :evil: ez van. előbányásztam a táblázataimat, amit anno kaptam a kaják szénhidráttartalmáról. tegnap-ma igyekeztem is kb. 140-150 gr ch-t enni. (mérleget is be kéne szereznem. :evil: meg elképzelhető, hogy vércukormérőt is. :evil: ) hát ez van. azért bizakodom. :) végülis a terhesség alatt is megúsztam az inzulint, elég volt a diéta.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett. de gondolhatjátok hogy elkeserített ez a dolog. és nem csak a tesó későbbi érkezése miatt, hanem azért is, mert úgytűnik ez a betegség/állapot, egész életemben végig fog kísérni. rossz belegondolni. :( :evil:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx!

Fel a fejjel!

Teljesen meg tudom érteni, hogy mit érezhetsz most. Nekem is voltak gondok a cukrommal a terhesség alatt. Szerencsére egy kis diéta kellett csak, nem volt vészes. Amikor Beni 2-3 hónapos volt, akkor jó volt az értékem, de most? Lehet, hogy én is veszek egy vércukorszint mérőt.

Most pedig arra gondolj, hogy ha sikerül beállítani, akkor sokkal egészségesebb leszel, és ez a kistesónak is jó!

Nagyon sokan élnek együtt a cukorbetegséggel, és észre sem lehet venni!
Sokkal rosszabb dolgok is történhetnek az ember lányával, ilyenkor erre gondolj! Neked maximum olyan problémád lehet, amit könnyen lehet orvosolni! :wink:
Vendég
 


R.E.M.

Van egy-két ismert slágerük. Én sem nagy rajongó vagyok, de szeretem hallgatni. :D :D :D
Pl.: Losing my religion
Shiny happy people
Everybody hurts

Azt hiszem ezek a legismertebb slágereik.

Ami még érdekelne. az a sziget -1. napja. a magyar dal ünnepe.
Én szeretem a magyar zenét...
Vendég
 


Nita!

Köszi! :D :D :D

De mit csinálnál addig Mátéval, amíg Benire vigyázol?
Vendég
 


Nita: Az jó, hogy eltudtál menni a koncertre. :)


Syrynx: Az a fő, hogy észrevették. És korén. Igy az inzulint nemkell használnod. Ez biztos. Hisz diétával ezt majd kordában tudod tartani. A 9amúgy nem olyan magas. Tudom ez is magas de én hallottam már nagyon magas értéket. Fel a fejjel.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a névnapi köszöntést!
Krisztinka: Mi újság Veled? Voltál dokinál?
Nitácska: Tényleg szuper szülinapi buli lehetett..
Kinga: Köszi, jól vagyunk, Bence jól bírja a meleget, bár inkább csak délelőtt meg este megyünk ki. Mátéval jártok pancsolni? Kertbe, strandra..
Catherine:Nagyon jók a képek! A görbéd szerint tényleg 20-án volt péd, ahog y érezted is. Nem is tudtam, hogy az R.E.M. még koncertezik.. Én ha tehetném, Avril Lavigne koncertre mennék, most lesz július 7-én.
Juli: Sajnálom a magas vércukorértéket. Remélhetőleg, nem vagy cukorbeteg, és a tesóprojekt is hamarosan indulhat újra. Nem írtam még magunkról, nem nagyon van időm netezni.. Jobbulást a Dédinek, drukk a vizsgához!
Titanilla: Hogy vagytok? Milyen két gyerkőccel? Vannak friss képek?
Szilvi: Veletek mi újság?
Rólunk: A nyaralás jól sikerült, mindannyian remekül éreztük magunkat! Az idő szuper volt, a víz meleg. Peti rengeteget pancsolt, homokozott, várat épített a vízben (kifejezetten gyermekeknek kialakított homokos részen voltunk). Bence is belógatta a lábát a Balatonba, de amúgy árnyékban volt végig. Nagyon élvezte, csak úgy csillogott a szeme a víz láttán. A nyaralás alatt kijött egy foga, miután hazajöttünk még egy. Már négykézlábra tud állni, de még nem mászik, csak hintázik előre-hátra. Peti névnapi buliját kint tartottuk a kertben, grilleztünk. Néhány kép:
Kép
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


betsy nagyon helyesek a gyerekek a képen!!!!!!!!! :lol:
csucsu én is nagyon boldog voltam! :lol:
catherine Szoktam vigyázni a szomszéd babára éps akkor is itt a Máté,együtt játszanak! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syry: hát a 9 az tényleg már több a kelleténél, de szerintem jobb ez így, hogy kiderült mielőtt terhes lettél volna. És azért nem annyira sok, biztos nem kell inzulinozni magad. Én sajnos cukortémában otthon vagyok, mert a férjem 2 éve lett cukorbeteg, neki kell inzulin is, 4X szúrja magát naponta. De az ő cukra 22 volt amikor kórházba került. És azt hiszem, hogy 30 éves koron túl már nem alakul ki a fiatalkori cukorbetegség, amit tutira inzulinozni kell, mert akkor egyáltalán nem termel a hasnyálmirigy inzulint. Szóval diétával biztos le fog az menni. Csak eleinte lesz rossz, míg megszokja a szervezeted a csökkentett szénhidrátmennyiséget. Cukormérőt vegyél, inkább nézegesd, hogy mindig tudd mi a helyzet. De ha rendben lesz miinden tutira jönni fog a babóca is!

Nita: én is hallottam már a nevüket, de most nem tudom milyen zenét játszanak. Én nagy Depeche Mode rajongó vagyok, a férjem szerettette meg velem. Magyarok közül középiskolás koromban a Republic volt a kedvencem. Ma már..... Azokat a zenéket, amikre táncoltam még a discoban, már a Slágeren nyomatják. :roll:

Betsy: hát a kis Bence annyira édes, hogy megzabálom. Egyébként mindig a Máté jut róla eszembe. A homokozós képen szerintem teljesen olyan, mint Máté volt. Remélem ha megyünk nyaralni ott is lesz ilyen kis tocsogó amibe beleültethetem Mátét. Anyósoméknál van medence, azt nagyon élvezte.

Catherine: ha mész koncertre én is megyek! Annyira jó lenne már kicsit kizökkenni. Múlt héten volt egy szabad napunk, Máté a nagyinál volt. Hát akkora élmény volt elmenni a Bricostore-ba meg a Kikába, mintha római városnézésen lettem volna.

Én meg ma sikeresen ráhúztam a lábkörmömre az ágyneműtartót, úgyhogy leszakadt a nagyujjamon az egész köröm. Állatira fájt, voltam a sebészeten, bekötötték. Csak marha jó, hogy így nem tudom a Mátét játszótérre vinni, mert nem hiszem, hogy jót tenne egy kis homok a sebembe. :evil:

Kép
németh
 
 


németh ők rock zenét játszanak de nem azt a kemény fajtát!
siry tényleg jobb hogy most derűlt ki a dolog mintha már a baba a pocakodba lett volna! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita , Syry
Utólag is boldog szulinapot!

Betsy
Petinek boldog névnapot így utólag. Bence nagyon édes a képeken, mindig mosolyog.

Mi megvagyunk. Bár az utóbbi hetek nagyon mozgalmasan teltek. Mind a két gyerek beteg volt, de már szerencsére átmegy rajtunk. Remélem, míg nyári szunet van, Ádám nem lesz beteg.
Tegnap voltunk Bálinttal urológusnál. Már szépen szívódik fel a víz a herezacsiban, legkozelebb egy éves korában kell mennunk.
Ádám meg oltást kapott kullancs ellen, mert már idén 2x volt benne, ezért inkább beoltattam. De nálunk ez sem megy simán. Nincs oltóanyag, kénytelen voltam Gyorbol beszerezni.

Betsy, Te mikor és mivel kezdted Bencét etetni a szopi mellet? Én úgy gondoltam, hat hós koráig csak szoptatom. Mivel hajlamos az allergiákra, ill. asztmára, inkább óvatosabb leszek.

Megyek mert már ébredezik.

Mindenkinek puszi, bocsi, hogy nem írtam név szerint mindenkinek. :oops:
Vendég
 


Kinga!

Sajnálom a lábad! :( Gyógyuljon meg hamar!

Pirivel hogy állsz? Van valami érzésed?

Nekem ma már volt kicsi barnázás, és most már megérkezett a migrénes fejfájás is. Úgyhogy holnap nincs menekvés. :( de legalább pontosan a pé utáni 14. napon.

Ha hasonlóan jársz mint én, akkor szervezünk egy koncertezést vagy sörözést! Szerez mindenki babysittert, és kirúgunk a hámból.

Nita!

Nappali gyerekfelügyeletnél jó, ha veled van Máté, de estére nem venném a lelkemre... Akkor inkább átviszem itt a szomszédba, és amikor hazajövünk, vagy reggel átmegyek érte.

Betsy!

Hol voltatok pontosan a Balatonnál? Csak nem Szárszón? Én ugyanis az ottani strandon tudok ilyen gyerekpancsolós helyet.
A képek nagyon jók a fiúkról!

Carpediem!

Remélem e többi betegség már elkerül titeket!
Allergia és aszthma ellen valóban az a legjobb, ha 6 hónapos koráig csak szoptatod, utána pedig ameddig csak tudod. És másfél-két éves koráig kerülni kell a tejet, mézet, aprómagvas gyümölcsöket, paradicsomot... Hirtelen ennyi jut eszembe.
Nekünk is hasonló gondjaink voltak. De az előző lakásunkban fölöttünk egy olyan doktornéni lakott akinek ez volt a szakterülete. Én tőle kaptam ezeket a tanácsokat.
Vendég
 


carpediem köszi szépen!
örülök,hogy hogy már jobban vannak a gyerkőcök,vigyázzatok magatokra!
:lol:
catherine,volt mikor a szomszédbaba is itt aludt,igaz mózeskosárba az ágyon mellettem!
szivesen segítek!
De persze megértem ha inkább a közeledbe szereted tudni a Benit.
Én is azt szeretem ha a Máté másnál is van hogy a közelemben legyen! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Nem igazán a közelség, inkább az egyszerűség és lustaság miatt. :oops:
Szerencsére itt az utcában sok hozzá hasonló korú baba van, és őket ismeri is, meg a szülőket is. Így talán könnyebb. De még az is lehet, hogy újra bevetjük valamelyik nagyit, bár ezt egy ideig szeretnénk elkerülni.

De nagyon kedves vagy! :D :D :D
Vendég
 


Abban igazad van hogy könnyebb és jobb is persze ha ott van ismerős környezetben a gyerek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Catherine: ha megjön akkor inkább sörözés! :D Nekem nagyon lement a hőm, úgyhogy nem tudom mi lesz. Már egyébként egy hete mindjárt megjön érzésem van. Ma mondjuk nem éreztem semmit, de lehet, hogy csak azért, mert a lábammal voltam elfoglalva.

Carpe: gyógyulást nektek! Majd képeket is tegyél fel.

Kép
németh
 
 


németh mennyiről ment le a hőd mennyire? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kinga!

Hogy vagy?
Részemről mehet a sörözés! :( :)
Vendég
 


lányok mi okból söröztök? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Catherine: részemről is! :mrgreen:

Nita: hát az egekben is volt a hőm, 37,5 volt a legmagasabb. Ma 36,8.

Kép
németh
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: