Új privát üzeneted érkezett!

Ez egy laptetűűűűűűűűűűű????????? :shock: :shock:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Egyre okosabb vagyok a tavasz közelettével:-)
Na jó ez csak poén:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius,
jól rávertél a bandára a 23 éveddel :lol: Amíg Dy nem csatlakozott, addig én voltam a "csitri" :lol:

Dy,
ott írtam, hogy már pozitív vagyok, vagy nem?!

i.kata
 
 

 
 

Dy igen Úgy hogy készülj:-)
Nekem tegnap 3 volt:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius

Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Kata

De írtad.... :oops:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Igen ennyi vagyok csak de majd én is egyszer megöregszem :-)
Sokan mondják ráérek én még a babával.
Igaz hogy 23 vagyok de a férjem 30 és nekem meg valami próblémám van hogy nem jön össze ki tudja meddig kell járnom .mindig ezt mondom és ilyen elhallgatnak.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius

És neked milyen problémád van?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vius,
ne aggódj, nekem is mindenki azt mondja, hogy ráérek még... Amúgy én 26 vagyok. Nem rossz indulatból mondják, csak nem tudnak mit hozzászólni.

i.kata
 
 


Pcos voltam a mit műtöttek október végén azóta szedem a metformint.és most nincs peteérésem abszolúth és nem menstruálok csak norcoluttal .

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Katám Tudom.
A főnök meg azért akar kicsinálni mert írigy.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius,
nem kell senkivel törődni, csak saját magatokkal. Mi már senkinek nem mondunk semmit, csak ha nagyon muszáj.

i.kata
 
 


Lombikos Mamik,
mit tudtok a blasztocitákról? Mennyivel nagyobb egy blasztocitás transzfer esély, mint egy 3 naposé?

i.kata
 
 


Katám visszaigazoltam.
A fönököm rámszállt de most ő csinált magának gubancot most figyelik hogy dolgozik....lehet ki is rugják.ugyanis nem rég fordultam a legfelsőbb vezetéshez azért amiét durván piszkál....mindig csak az egyik felét halották a fönökök de az én verziómat nem .igy azt is tudják most már és más alapokon vannak a dolgok.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Én elteszem magam holnapra! Jó éjt mindenkinek!

hofeherke
 
 


Vius,
azért vigyázz az ilyen dolgokkal, mert sokszor hiába van igazad, de inkább hisznek a főnöködnek. Most megpróbál bizonyítani és ha sikerül neki, akkor te leszel a hülye.

i.kata
 
 


Mara,
jó éjt!

i.kata
 
 


Na csajok hova lettetek?
Elmegyek vacsizni vagy ebédelni..
Finom tejfölös krumpli levest sajtot tésztát meg káposztás tésztát nem sokára jövök addig is ne tünjetek el!:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó éjt Mara!
Nem tudom Katám mert most nagyon lóg a lába mert nem egyedül vagyok aki elmondja a másik felét hanem még 4 kolleganőm van.
Na pill és jövök.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Mara

Jó éjt!

Vius

Igaza van Katának, akármennyire is bunkó, és hülye a közvetlen főnököd, úgyis neki fog hinni mindenki és nem egy alkalmazottnak. szerintem kerüld el nagy nagy ívben, és csak akkor állj szóba vele, ha nagyon muszáj, de akkor se hagyd, hogy provokáljon!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vius

A főnök az nő vagy pasi?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
szerintem ma már mindegy, hogy nő vagy pasi. Sok pasi alapból bunkó, ha van pár beosztottja, a nők meg mindig rivalizálnak. Szerintem egyik sem lehet túl jó, de sokmindent el kell viselni.

i.kata
 
 


Vius,
küldtem meghívót a klubunkba. :wink:

i.kata
 
 


Kata

Igazából tényleg mindegy, egyik sem jobb, mint másik.... :?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy

Merre csavarogsz??????

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok,

Kata,

a balszto az a szedercsíra ugye? Nekem a doki annak idején azt mondta, hogy a szedercsíra megtapadási esélye sokkal nagyobb. Nekem a kettő embrió közül egyik szedercsíra volt már a 4. napon, lehet, hogy őbelőle lett Danika.

Bikfy,

:evil: kiakaszt az egészségügy...
Jó titok olvasást, nekem a lombik előtt volt egy mondtat kiírva akönyvből, a munkahelyen az asztalra és mindig azt olvastam, a lényege, hogy minden sikerülhet csak hinni kell benne. És sikerült is Danika :wink:

Vius,

nagyon szépek vagytok :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
nem tudom, hogy a blasztocita ugyanaz-e, mint a szedercsíra. A blaszto elvileg 5 napos, legalábbis ezt olvastam a legtöbb helyen.

i.kata
 
 


Szia Monic!
Köszi
Dy Nő a közvetlen főnököm de a fő fönököm pasi
Katám köszi!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Szia Monic

Hogy telt az éjszakátok?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,

sajnos most rosszul, 2 órát aludtam, Danika sírdogált. Aztán rájöttem, hogy front is van, és mivel én nagyon frontérzékeny vagyok (majd szétrobbant a fejem az éjszaka annyira fájt), akár Danika is örököllhette.
AZtán az is kiderült, hogy túl sok szoptatós teát ittam tegpan és az is okozhat pocakfájást. Úgyhogy az okok megvannak. MOst szerencsére édesdeden alszik, remélem ma nyugalmasabb éjszaka előtt állunk.
Gratulálok a laptetőhoz :wink: És jobbulást neked!

Kata,

szerintem akkor a szedercsíra és a blaszto ugyanaz, nekem már 4 naposan is egyik embrió átalakult :wink: Viszont 5 naposig kockázatos elvinni őket, mert sokkal sérülékenebbek lesznek ahogy telik az idő.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic

Akkor drukkolok hogy Danika átaludja az egész éjszakát!!!! :wink:

Ja, és köszi a jókívánságot! Rám is férne már a gyógyulás.....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Monic én is drukk ezerrel hogy Danika végig aludja az éjszakát!:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Most vagy két napig nem nagyon voltam netközelben, vissza sem olvastam még, pedig kíváncsi vagyok a mai napi eseményekre, na de majd mindjárt.

Egy fontos gyorsan:

Dita,
írj nekem légyszi egy címet, holnap feladom a DVD-t, de a boríték már nincs meg, amit te küldtél, így nem tudom.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szia Linácska!!!
Hogy vagytok?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Monic,
Danika biztos napról napra jobban fog aludni. És tényleg hathat rá is a front, főleg ha téged ennyire megvisel.
Azt olvastam, hogy csak azért kockázatos a blasztó, mert nem mindegyik bírja addig inkubátorban, viszont ha elérik ezt a "kort" vagy állapotot, akkor azok nagyon szívósak. Csak százalékban sehol nem írnak róla.

i.kata
 
 


Csajok, én lassan lépek aludni, hátha ma végigalszom az éjszakát.... :D

Bikfy

Ha végeztél a mammon, írj légyszi! :wink:

Jó éjt mindenkinek!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
jó éjt!
Én is megyek, úgyis lassan eltűnik mindenki.

i.kata
 
 


Na lánykák hová tüntetek?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó éjt Dy
Jó éjt Kata

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius,
köszi, megvagyunk. Pesten voltam ma terheléses cukron, meg pajzsmirigy ellenőrzésen, de még nincs eredmény. Elvileg holnap megkapom. Már úgy nézek ki, mint egy rossz drogos...

És kaptam tegnap szívhanghallgatót, de nem sikerült megtalálni Pötty szívhangját. A sajátomat igen. Szerintem valami érre tehettem rá a hasamban, mert pont úgy hallottam, ahogy a pulzusomat éreztem. Igaz apa is, Lili is ott állt, ők is hallgatni akarták...szóval majd reggel nyugiban. Amúgy mozog rendesen, így nem aggódom :lol:

Ancsi,
elhasználtam az összes bogyót. Klion D-100. Így a végefele annyi minden jött ki belőlem. Azt a gyógyszer nyomja kifele, és lehet, hogy ettől még meggyógyultam???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kép Tavaly télen a Dunán a családdal
Tegnap itt voltunk kint csak annyi különbséggel hogy most nem hó van hanem sok sok falevél:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Remélem az eredményeid is rendben lesznek szurkolok érte!!!
Jól van hát apa is meg Lili is kiváncsi a kistesóra:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Lassikán nekem is kell mennem fürdeni meg borotválkozni reggel indulás ismét Pécsre reggel akkora köd volt hogy allig tudtunk menni.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


csak meg kell várnom még a férjem beáll az autóval meg megnézi a coolon győzikét.minden napi rituálé :-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó éjszakát kivánok mindenkinek elteszem magam holnapra majd jövök ha hazaértem Pécsről!!!
Mindenkinek nyugodalmas éjszakát kívánok!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


sziasztok

de tegnap éjjel katasztrófa volt... annyit köhögött és valószinű a baby luuftól....és összehányta magát ..szegénykém a pihenőszékében aludt közöttünk félülőben.. bár aludt az túlzás..fél órákra bekumott.. aztán visitva ébredés ...aztán hajnali 3 kor adtam neki Viburcolt és 2 perc múlva aludt is 6ig.. most evett (amióta beteg csak cicit fogad el)

tegnap voltunk körzetinél, sajnos nem úsztuk meg az antibiotikumot Klacid babyt írt fel... a sípolás nincs a Spiropent úgy látszik segített.. az antibogyó mellé adok neki normafloret is..csütörtökön kontroll ..én nem tudom hol fázott meg ennyire.. annyira vigyáztam rá..lehet ez volt a baj? ááááááá

annyira sajnálom..ennyi gyógyszert...... apa meg pánikol.. őt is nagyon sajnálom, de néha attól megyek a falnak.. hiába kérem, hogy a gyerek előtt ne vágjon kétségbeesett arcot.. bár éjjel már próbálta türtőztetni magát szegényem... szóval csak én vagyok talpon a vidéken!


Ditus! hajrá hajrá!!!!!

Bikfy remélem minden rendben lesz.. !

Ancsi ALgo mehet bár gondolom vettél be..szedjél oscicolloculumot.. hugom kismama ő is azt szed..

http://ideal.hu/1/archivum/baba-mama/20 ... s-kerdesek

Lina pont egy másik fórumon beszéltük hogy a szívhang hallgató csak további bosszúságra adhat okot.. mert elég nehéz megtalálni a szivhangot... néha amég a szakembernek is :wink:

MOncsi sajnálom

Suska remélem jól vagytok!

ja és párom is terroristának hívja Zsiványt kezdettől fogva
:wink:

ennyire futotta ne haragudjatok....
Vendég
 


Boni,
ma reggel már egyértelműen megtaláltam Pötty szívhangját. Amúgy két dolog miatt vettük, egy, mert szombaton kiidegeltem a családot, hogy egy napja nem érzem mozogni, és most akkor mi van, és...., apa mondta, hogy ha kell, ő most indul a Brendonba, és vesz, és hallgassuk meg, a másik, hogy beszélgettem egy csecsemősnővér ismerősömmel, és ő mondta, hogy ő tutira venne, akkor is, ha már mozog, mert tényleg van, hogy nem érzi az ember, aztán ahelyett, hogy stresszel, megnézi, ha meg tényleg nem találja, akkor tudja, hogy rohanjon.
Ja, és megtanultam CD-t írni, már nem kell apára várni, tegnap Ditának már átírtam a Titkot, ma a teletabik jönnek, meg írok még egyet, az is olyan jellegű, Lilinek a mai napig nagyon tetszik.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina ügyi vagy akkor.. :wink: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni,
nagyon sajnálom szegény Zsigit és persze téged is, hogy neked kell tartanod magad a család előtt.
Zsiginek jobbulást!

i.kata
 
 


Boni,Mara! Köszönöm a tanácsokat.
Nagyon ..... érzem magam,de egyenlőre még nincs lázam. Az oscillot szedem,meddig lehet ezt kapkodni?Sztetek mikor kell a dokit hívni,csak ha magas a láz?Azt hallottam,hogy maga az influenza nem csinál bajt,hanem a hozzá társuló magas láz.Ez már tényleg nem hiányzott,ma kellene mennem az UH-ra is,de jártányi erőm sincs.
Lina,nem tudomhogy ez mit jelent,de Viki használt KLIONt és neki bevált.

Kép
f.ancsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: