Új privát üzeneted érkezett!

ma már a harmadik:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius: Nagyon belejöttél :)

hofeherke
 
 


most 9 hónapos az öcsémé az nagybátyámé 8 hónapos ő lombikos volt Kép Tesom kisfia és nagybátyám kisfia 1 hónap van közöttük

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

 
 

Kép Férjem én És öcsim fia karácsonykor

Remélem nem haragszotok hogy küldök képeket.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Nagyon cukik! Biztos jó pajtások lesznek :)

hofeherke
 
 


Kép Ez pedig Milán Öcsém fia és én

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ez a kép a legjobb :D

hofeherke
 
 


Csak az a baj hogy az öcsém fia igen csak mozgékony ő már áll mászik egyedül még nem megy de mást már csinál a 8 hónapos Balázs pedig még megfordulni sem akar.nagyon lusti.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Egyem a barna szemeit :)

hofeherke
 
 


jah és a másik baj hogy a tesom és a kisfia anyukája nincsenek együtt ugyanis a tesomat elzavarták a lány szülei mikor kiderült hogy terhes.márc 3.án lesz egy éve hogy kiderült akkor 30 hetes kismama volt a lány aki azt hitte hogy majd elmúlik:-) .Most márc 3.án nekem lesz inszem és remélem sikerül.anyunak szép ajándék lenne ugyanis márc.3.án van a szülinapja.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


az öcsém kisfiának kék szemei vannak a másiknak a nagybátyáménak nagy fekete gombóc szemei vannak:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


A tesód sincs jóban a kisfia anyukájával?
Drukkolok neked, hogy szerencsét hozzon a dátum!

hofeherke
 
 


A képen becs szó barnának látszik.... bár lehet színvak is vagyok... :P

hofeherke
 
 


Lassikán elköszönök, jó éjszakát! :lol:

Megyek fürödni, mert holnap hosszú napom lesz. Puszi: Bikfy

KépKépKép
bikfy
 
 


Szia Bikfy!

hofeherke
 
 


de el vannak nincs vita csak tesomnak már van másik b.nője.a lányak meg barátja.de eleinte volt bajság mert úgy láthatta csak ha elmentünk gyámhatóságra és kértünk láthatást mert amugy nem mutatták meg neki.hol ott mikor korházban volt a lány (akkor már nem voltak együtt) akkor is láttogatta tesom minden nap sőt a szűlés napján tesomat elzavarta a lány anyja a kórházból.majd később szólt anyunak hogy viszik a lányt császárra.mire meglett Milán addigra beértünk mi is a kórházba.Mondjuk a tesom nevén van és a nevet is együtt választották.a lány anyja azt mondta hogy nem láthatjuk 3 éves koráig.majd jött a gyámhatóság.azt állapították meg hogy minden héten szombaton láthatjuk 1,5 éves korában hozhatjuk el az anyja nélkül.De az anyja minden hónapban (karácsony óta )elhozza egyszer.én májustól decemberig nem is láttam.És mikor elhozzák akkor olyan jó érzés pedig nem az enyém:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó éjt Bikfykém szurkolok neked!!!!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kép Férjem csinálta a szöveget a kép mellé
:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Hát ez akkor egy bonyolult ügy, de annyira azért nem vészes a helyzet. És eljön az az idő, amikor a szülők már nem szólhatnak bele ennyire a lány életébe. Akkor biztos másabb lesz a helyzet...

hofeherke
 
 


:D

hofeherke
 
 


nem tudom de már ennek is örülünk hogy ennyit engednek .

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Eltudtad olvasni a szöveget?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


egész eddig nem irtam ennyit mint amit ma de remélem nem haragszotok.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


El tudtam olvasni :)
És én nem haragszom, de szerintem a többiek se.... :)

hofeherke
 
 


Marám neked van már Lurkod?vagy még vársz rá?Bocsi hogy nem tudom de sok mindent irunk és nem tudok mindent a fejemben tartani.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sajnos nincs :(

Akkor idemásolok egy "rövid" összefoglalót, hogy képben legyél :)

hofeherke
 
 


rendben köszike

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


A mi sztorink akkor kezdődött, amikor egyetemistaként elmentem egy nőgyógyászhoz, hogy akkor most kezdjen velem valamit, mert az nem normális, hogy még 20 évesen sincs rendes ciklusom. Hormonpanellel kezdett, amiből magas proliaktin szint derült ki, és 3-4 év alatt sikerült is rendbe tenni bromokriptinnel, de a ciklusom nem rendszereződött. Akkor a kicsit magasabb tesztoszteron szintemre kezdtek gyanakodni, és a bromó mellett dianét is kaptam, mert babát még nem szerettünk volna... ezzel el is voltam vagy 2 évig, közben lecseréltem az akkori páromat a nagy Ö-re és már babát is szerettünk volna, elköltöztünk és orvost váltottam, ezért diane lefújva, de vérzés nem jelentkezett... aztán norcoluttal vegyesen jött a closty, de eredménytelenül. A doki elküldött meddőségi szakrendelésre, újabb orvosváltás, és kivizsgálások hada. Laparon kiderült, hogy endometriózisom van, PCT-n, hogy ellenanyagot termelek. leállították a hormonrendszerem az endó miatt negyed évre, aztán rögtön stimuláltak, így jött össze az első sikertelen inszem. Aztán várakozás, mert szabik, nyáriszünet... várakozás közben rávettek itt egy másik fórumon, hogy bár alkatilag nem jellemző nézessek utána az IR-nek. Ez nyáron meg is történt, és kiderült, hogy olyanom is van. Ősszel 2. inszem, de az is sikertelen. Aztán a petefészekben megjelent a PCO-ra jellemző gyöngysor, és produkáltam egy P4-es rákszűrést. Egy rakat immunerősítő után ismétlésre már P2 lett. Közben megjött a HPV szűrés eredménye, hogy olyanom nincs. Most lett volna a negyedéves kontroll, de folyásom van, így gyógyszert kaptam, és egy hónap mulva lesz meg a rákszűrés. A PCOD- IR-t is kezelik, és lassan eredménye is lesz....

hofeherke
 
 


Vius: Lassan én is itt hagylak, mert holnap vérvétellel kezdem a napot..... Sok sikert holnapra! Jó éjt!

hofeherke
 
 


Én itt Baján kezdtem azzal hogy abba hagytam a gyógyszer és elfelejtett megjönni a bajom + 20 kg hiztam norcolut(napi8 szem 5 napig.) closty de a bajom meg jött de nem lettem terhes később sem utánna megint nem jött meg .voltam többször vérvételen és azt mondta a dokim hogy minden ok.
Mikor arra került a sor hogy laparoscopia legyen azt mondta nincs olyan műszer ami az én hasamon átmenne mert nagy a pocakom.
De továbbra sem menstruáltam.Ekkor mondtam na elég volt.elkértem nagynéném dokijának a számát és elmentem Pécsre.
Ott is kaptam norcolutot(2*1 5 napig) igaz nem annyit mint Baján.
Majd vérvételek ultrahang sperma vizsgálat majd ezek után laparoscopia érdekes modom itt volt laparoscop ami átment a hasamon.nekem is pcom volt de kitisztitottak és műtét óta szedem a metformint.ami segít beállitani a ciklust meg segit a pco megelőzésében.Pécsre Augusztusban kezdtem járni És már a második inszemnél tartok.és remélem az utolsó és sikeres lesz.
Röviden ennyi.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó éjt Marám!!!!majd jelenkezem
Én is megyek mert reggel 5kor kell kelni.
Jó éjt Sziasztok!!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Visszatértem!

Hűha Marácska! Nem semmi vagy. Nem is tudtam, hogy ennyi nyavajád is van. De sebaj. Innen szép felállni. Akarom mondani babásodni. Hajrá, hajrá!

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó éjt! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Szép jó reggelt!!!
Most indulok Pécsre gondoltam írok még előtte egyet.
Legyen mindenkinek szép napja.Ha megjöttem jelentkezem!!
Pusza mindenkinek!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Szépséges regeglt!

Vius, Dituli extrahipermegadrukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mindenkit puszi.ok, nem vagyok képben, tegnap ügyeleten is voltunk ZSIgivel....
Vendég
 


Jó reggelt!

Dita, Vius, Ancsi!

Drukk nektek!

Boni!
Ne csak annyit lökj be, h az ügyeleten voltatok, mert az embert megeszi a kiváncsiság! Mi a baja Zsiginek?
20150601134430
 
 


Viki bocis csak közben mentem fiamhoz :roll:

szóval délután ZSigmond elkezdte sípolva venni a levegőt, és bár dr.néni azt mondta, hogy csak ha lázas menjünk az ügyeletre mi elvittük... ott megállapították, hogy a bronchitise átment asztmás jellegübe.. a kilégzés nehézkes emiatt sípol... kapott orron keresztül gyógyszert hörgőtágítót két befúvást egy nagy csövön keresztül..és irtak fel neki plussz két gyógyszert.. egy hörgőtágítót meg egy ornyálkahártya duzzanatot csökkentőt.. plussz még kapja a köptetőt meg c vitamint és fél óránként szívom az orrát..és a hátát kenem babyluuf-val. :cry:

amint hazaértünk egyből úgy elkezdett köhögni, hogy hányt is..de jó sok slejm távozott megkönnyebbült...

éjszaka óránként kelt cicizni (2 napja csak cici van) 2.30tól 4ig ébren voltunk.. mert muszáj volt kiszívni nózit és erre felébredt ...

reggel ,megint hallottam a sípolást beadtam neki a gyógyszert a hörgőtágítót egyenlőre megszüntette... ha nem szűnne vissza kell vinni a HEim PÁlba... dr.néni 17 től rendel..megyünk kontrollra meglátjuk mit mond...

egyébként Zsiván jó kedvű, mosolyog.. és egész nap bújik... megszakad a szivem érte.. ja szerencsére nem lázas...
Vendég
 


Zsigusnak Kép
20150601134430
 
 


Jaj Boni, szegény gyerek! Gyógyuljatok meg mihamarabb! :wink:


Dita és Vius!
Tudom, nem hiszitek el, de én ennél már nem tudok jobban szorítani. Nagyon sokat gondolok rátok és küldöm a pozitív energiát. :wink:


Én ma megint véreredmény nélkül tértem haza. Most már kezd elegem lenni, mert k...ra megalázó a helyzet. Ha 300x nem voltam bent, akkor 1x sem. Talán szerdán kap a nagylabor olyan tesztet, amivel meg tudnak nézni. Persze újabb hónapunk megy el vele eredménytelenül. Holott lenne a problémámra gyógyszer. Én meg itt topogok helyben. Ez normális dolog?
Most azt hiszem, elmegyek egy kis Titkot olvasni, mert rám férnek a pozitív gondolatok.
1 óra múlva pedig megyek a mammográfiára. Tiszta hipohonder lettem. :roll:

KépKépKép
bikfy
 
 


SZiasztok,

Dita,

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Boni,

Zsiginek jobbulást, elhiszem, hog ymegszakad a szíved érte :cry:

Bikfy,

drukk a mammográfiához++++++++++++++++++++++++++++

Nekünk megint hasfájós éjszakánk volt, fél 3-kor sikerült elaludni, aztán 5-kor már kelt is enni, nagyon keveset aludtam.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Ditusról valami hír?
+++++++++++++++++++++++

Boni!
Gyógyulást!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szolgálati közlemény!

Dita írta:
7 bogyesz lett. Kicsit feszül a hasa, de jól vannak!

Kép Kép Kép Kép Kép
20150601134430
 
 


Akkor most már a megtermékenyülésért, és az osztódásért mennek a drukkok!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Egyébként mint ahogy a görbuszomon is látszik, végül nem volt PRRRÉNTEK, mert a drágám megfososodott. De SZRRRROMBAT és VASÁRRRRNAP volt. :wink:
Ja és úgy néz ki, hogy pé is volt, bár szerintem később, mint ahogy a ferty rakta, bár akkor is lehetett hő alapján. :roll:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Timi!
Drukk nektek!!!

Apájának jobbulást! Evett vmit? Vagy benyelt vmi vírust?
20150601134430
 
 


Szerintem evett valamit, mert másnapra semmi baja nem volt.
ost nézem, hogy Lackó már 7 hónapos! Hogy telik az idő!!!
Bár én most azt érzem, hogy csigalassúsággal vánszorog.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nem ért ma rá a dokim,csak holnap tudja megnézni Lócit.
Addig pont meghalok,de legalább türelmet tanulok. Annyira vártam már pedig,hogy ma ránéz!!!!
DIta,hajrá osztódás,meg minden!!!!!!
Többieknek is szép napot!

Kép
f.ancsi
 
 


Ancsi,

kitartás neked holnapig! Meglátod, minden rendben lesz :wink:

Viki mami,

köszönjük a hírt :lol:

Dita,

nagyon szép eredmények, drukk a megtermékenyüléshez és az osztódáshoz :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita: Gratula a 7 bogyeszhez! :) Nagyon szép eredmény! Mennek a drukkok a megtermékenyülésükhöz! +++++++++++++++++ Hogyan termékenyítik meg őket? Összeeresztős módszerrel vagy icsi? Mikor lehet érdeklődni, hogy hány embrike lett? Pihenj sokat, igyál sok-sok folyadékot, és egyél rengeteg fehérjét!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Dita,
drukk a megtermékenyüléshez!
Ez a 7 az összes vagy pedig ennyi volt érett?

Vius,
nagyon helyesek vagytok a picikkel a képken.
Hogy ment ma az inszem? Holnap megint mész?

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: