Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én holnap nem nagyon leszek gépközelben.
De ha van valami pozitív fejlemény, azt eljuttatom hozzátok.

Mindenkinek jó hétvégét!

Wanga!
Pihenj sokat!

Kép
Kép
tanczy
 
 


Bár lehet felesleges megvennem ezt a tesztet, hiszen ez az LH szintet mutatja ki, és ha nekem ez eleve magas, akkor nem biztos, hogy megfelelő eredményt kapok... Szerintetek?!
zildi25
 
 


ZildiKép
Szerintem ne vegyél. Itt már sok lánytól hallottam, hogy amikor a férjükkel megnyalatták, mert nyálból kell nézni, náluk is páfrányos lett. Kép Szóval szerintem pénzkidobás.

WangaKép
Nem tűntem ám el csak egész nap nem tudok feljönni a netre, mert nagyon sok a meló. Most pedig este mi is elmentünk kikapcsolódni. (egy kis kerti sütögetésre Kép ) Most értünk haza.
Holnap én is vagyok, mert munkát hoztam, haza, ami a számítógéphez fog kötni és természetesen, akkor már a babanetet is bekapcsolom. Úgyhogy nem leszel egyedül.Kép
Egyébként a Tündinek nincs inszem, úgyhogy akciózniuk kell otthon mostKép

Kép

Kép
pkagi
 
 

 
 

Szép, jó reggelt mindenkinekKép
TanczyKép
Nem hagyhatsz minket kétségek közt!
BerniKép Mi a helyzet?

wanga
 
 


Jó reggelt. Én most egy jó ideig vagyok itt.Kép
WangaKép
Hogy érzed magad?

TanczyKép, BerniKép
???????????????

Kép

Kép
pkagi
 
 


Na szia Drága Wanga!

Még izgulhattok ,mert én kedden tesztelek ,ha lesz elég bároságom,mert egyre inkább tolom az időt.De nem érzek semmi különöset.

TANCZY MIVAN TA ZEBRÁKKAL!!!!!!!!!!


Zildi!
Én is vettem LH szint mérő tesztet,de ez olyan volt mint a terhességi teszt vizeletből mutatja ki.De,ha magas az LH szinted tők fölösleges csinálni.Ezt tapasztalatból mondom.


Goofyka!
Sajnos igaz amit a korlapodra irtak .Nehezen stimulálható.

Az Fsh serkentésére a petefészekben megindul a tüszők fokozott fejlődése,ami a tüszőhormon(ösztrogén)termelődés fokozott növekedésével jár együtt.
A petefészek stimulálhatóaágát mutatja.Általában 6 alatt kiváló,6-9 még megfelelő,10-13 nehezen stimulálható,13 felett nagyon nehezen stimulálható.
berni613
 
 


BerniKép Miért vársz keddig? Már a harminc-valahanyadik napon vagy.

ÁgiKép
Semmi különös. Nem fáj semmim, és próbálok nem erre gondolni. Nem nagyon megy.
Egyszerűen annyira reménykedem, ahogy més soha. És attól félek, hogy megint akkora koppanás lesz a vége, hogy belereng a világ.
Most nagyot fogok zuhanni, ha nem sikerül Kép
Úgyhogy igyekszem nem erre gondolni. Meg valahogy most a férjem is sokkal jobban reménykedik, mint eddig, valahogy ő is bízik most a sikerben. Már előre sajnálom szegénytKép

GoofyKép Én sajnos egyáltalán nem értek ezekhez a dolgokhoz, mert nekem ezek rendben vannak.
Úgyhogy nem tudok segíteni.

TanczyKép
Nagyon-nagyon drukkolokKép
Jó hírekkel várunkKép

wanga
 
 


Sziasztok, tegnap már nem jártam erre, most olvastam csak vissza.

Ági,
Lombikról nem beszéltünk még az Arnolddal, nekem is a 6 alkalmat említette, mint kötelező inszemet előtte.
De már elhatároztam, hogy ha ez ilyen döcögősen megy, a 4-dik sikertelen inszem után megpróbálom megbeszélni vele, hogy lépjünk tovább hamarabb. Ugye jól tudom, hogy 3 sikertelen inszem után már lehet kérnia lombikot?
4 év nagyon sok idő, amióta próbáljuk a babát, fiatalabb sem leszek. Ráadásul augusztus óta járok hozzá, minden hónapban nézett, és eddig 3 olyan hónap volt csak, amikor a jó oldalon is volt tüsző, ebből 2 hónapban gyógyszerrel. A másik oldalon szinte minden hónapban volt tüsző, gyógyszer mellett több is. Nagyon úgy érzem, hogy én mindig onnan estem teherbe, ahol már nincs meg a petevezetőm, az az oldalam jól is stimulálható.
Meglátjuk.

Tündi,
Sajnálom, hogy nem találkoztunk, de nagyon örülök a jó híreknek. Akkor most mindent bele, hogy a vérvételen jó híreket mondjon a doki.

Dana,
Köszi. Írtam neked mailt.

Wanga, Ági,
Hogy vagytok?

Tanczy,
Mikor jelentkezel?

Matchi
matchi
 
 


Azért várok keddig,mert 23-24cn-on volt tüszőrepedésem.Meg a a múlt hónapban is az utolsó Utro után a 6-dik napban jött meg.Hát várok a 7-ig.Ma még csak az utro után a 4-dik napon vagyok.
berni613
 
 


MatchiKép
Nekem most a prof azt mondta, hogy három inszeminációt neveznek egy kúrának, mert minden alkalommal nő az esély, a harmadik után viszont már lehet menni lombikra.
Nálunk így lesz.
Azt mondta, hogy konzultál a Kaáliban valakivel, hogy a mi esetünkben származik-e valami hátrányunk, ha nincs kezelve a sperma. Merthogy nagyon jók a férjem eredményei, de a Tétényi úton nem tisztítják meg a spermát.
Úgyhogy ha megjön, akkor telefonálnom kell és kiderül.
De azt mondta, hogy Ő nem húzza az időt, mert az ellenem dolgozik.
Úgyhogy 3 inszem és aztán a lombik.
Szerintem Te is kérdezz rá, mert szerintem van rá lehetőség, és a Te esetedben a várakozás időveszteség.
Én egyébként nagyon jól érzem magam, tele (remélem nem hiú) reményekkel.

Egyedül vagyok, úgyhogy azt csinálhatok, amit csak akarom. Ritka alkalom. A fiam állandóan érdeklődik az írásaim iránt, úgyhogy ritkábban tudok olyankor jönni, ha itthon vagy.
Néha jó egyedül.
Se anyós, se após, se kutyák, se férj, se gyerek.
Mondjuk ebben az állapotban legfeljebb egy napot bírok ki (nem az anyósra és apósra gondolok).
De nem panaszkodom, mert legalább nem kell albérletet fizetni addig sem, amíg elkészül a lakásunk.
Gondoltam már arra is, hogy az is lehet a sikertelenség oka, hogy nem otthon lakunk, hanem anyóséknál.
Szerintetek?

wanga
 
 


Csajok!

Az az igazság,hogy én sem érzek semmit.
A leánynál volt egy hetedik érzésem,ami ugy belülről jött ,ha arra gondoltam hogy talán most jön a baba.De most semmit.
Még testi jeleim sincsenek .Nem görcsölget a hasam ,nem fáj a cickom ,nem émelygek.

Az igaz,hogy este sokat eszem,meg fáradvagyok ,de ez lehet a tavasztól is.
berni613
 
 


Hát Berni, Te egy hős vagyKép Én biztos nem bírnám ki.

Tanczy????KépKépKép

wanga
 
 


Ági !

Érdekes! Az én párom is reménykedik .Állandóan fogdossa a hasam és azt mondja "Szerintem van baba a hasadba"
Nem tudom röntgen szemei vannak ennek a faszinak.
berni613
 
 


BerniKép Minden terheség más.
A fiamnál még a ciklus 28. napja sem jött el, és máris tudtam, hogy terhes vagyok. A 27. napon már pozitívat teszteltem.
Tavaly a másik terhességemkor már eltelt rég a 28. nap, de nem teszteltem, mert semmi jele nem volt a terhességnek. Kb. 12. napon teszteltem pozitívat, de semmit nem éreztem.

Úgyhogy még semmi nincs veszveKép

wanga
 
 


Wanga!

Egyébként nagyon ingerlékeny vagyok már.A gyereknek is kétszer szólok emberi hangon egyszermég ordítok ,utána csapok.

Köszi ,hogy hősnek stitulálsz,de nem akarok előbb tesztelni.
Hátha negatív és akkor ugy jön az,hogy öt nap múlva újra ,mert lehet ,hogy korán csináltam meg.

Á!A multkor is 5 napra teszteltem negatívat és reménykedtem ,hogy még öt napig várok hátha.Na4 Aztán másnap meg is jött.

A párom is azt mondta,hogy várjuk meg az időt,mert ha hétfőn nem jön meg akkor tényleg lehet reménykedni.
berni613
 
 


BerniKép Igazatok van, hogy nem türelmetlenkedtekKép

wanga
 
 


Berni,
Én sem bírnám ki ilyen sokáig a tesztelést. Remélem tényleg röntgen szemei vannak a párodnak.

Wanga,
Köszi az információt, ezek szerint jól tudtam a 3 alkalmat.
Igazad van, lehet hogy már a 3-ik után megpróbálok puhatolózni a dokinál, hogy nem lépnénk-e tovább. Még így is ősz lesz, mire belevághatunk, mert 3 hónap pihit szoktak mondani az inszem és a lombik között.
Örülök, hogy jól vagy, szurkolok ám Neked nagyon.
Ha anyóséknál laktok, az tényleg nem segíti a babás dolgot. Jó pár éve egy fél évet mi is laktunk anyóséknál, én folyton attól rettegtem, mikor nyitnak ránk, minden kinti zajra megriadtam. Pedig hülyeség volt, sosem jöttek be a szobánkba, csak ha nyitva volt az ajtó, de mégis idegesített a dolog.
A tavalyi terhességgel mi történt? Gondolom elment a baba....

Matchi
matchi
 
 


Néha azért el kap a vágy.Még jó hogy a patika nincs a játszótér mellett.Ha vettem volna már tesztet biztos ,hogy megcsináltam volna ,mert nem bírtam volna ki.
Na ezért nem vettem meg.
Sőt!kedden nem megyek pisilni reggel ,hanem tesztet veszek a patikába.

Nem veszem meg hétfőn ,mert képes vagyok megcsinálni!!!!!!!!!
berni613
 
 


MatchiKép
Én úgy tudom, ha indokolt a dolog, akkor akár egyetlen inszemináció nélkül is lehet lombikra menni. Wish sem volt egyetlen inszemen sem, mondjuk náluk a kiskatonákka volt a probléma, de szerintem nálad is maximálisan indokolt lenne a lombik. Szerintem beszélj vele.

WangaKép
Ha az anyóséknál lakás idegeskedéssel jár, akkor elképzelhető, hogy van köze a fogamzáshoz.

BerniKép
A párom már többes számban beszél hozzám, ja és reggel magától krémmel megmaszírozta a hátamat. Kép
Élvezni fogom a terhességetKép

Én jól vagyok. Vigyázok nagyon magamra.Kép (magunkraKép )
Pozitív hozzáállás megvan. Kép

Ma mivel dolgozom itthon a párom főz.Kép
Bolognai spagettit porból, de legalább segít a drágaKép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Na csajok!

Egy kicsit itt hagylak titeket,mert szupi idő van kint és leviszem a játszótérre a leányt.

Délfelé jövünk fel,majd jelentkezem!


PUSZANTÁS NEKTEK!!
berni613
 
 


Ági,
Arnold ezt másképp látja. Mindig azt mondja, hogy tud olyanról, hogy a tüsző átmegy a másik oldali petevezetőbe, és ezért ugyan kicsi az esélye, de akár még ilyen esetben is sikerülhet.
Egyáltalán nem látja még indokoltnak a lombikot, én meg eddig nem mertem előhozni.
Örülök, hogy ilyen pozitív vagy, mint ahogy a másik topikban írtag, pozitív hozzáállás, hit, stb. Nem tudom most pontosan azt a 4 szót, de nagyon tetszett.

Matchi
matchi
 
 


MatchiKép
Ez egy hosszú történet, de belevágok. Valahol már leírtam, de nem találtam meg.
Na szóval.
Volt egy teljesen normális, stimu nélküli, spontán terhességem. Hosszú próbálkozás után.
Hozzá tartozik a történethez, hogy a kisfiam apjától a gyerek pár hónapos korától külön élünk.
Általában két hetente elviszi, vagy én viszem el a nagyszülőkhöz. Ilyenkor, ha ő hozza haza megbeszéljük, hogy hová hozza, hol találkozzunk.
2004. februárban 3 hónapos terhes voltam, Teljesen nyugis, normális terhesség.
Anyósomék elutaztak, és ilyenkor át szoktunk hozzájuk költözni a kutyák miatt.
Megbeszéltem a gyerek apjával, hogy ide (anyósomékhoz) hozza a gyereket.
13 órára beszéltük meg, 11-kor még felhívtam, hogy el ne felejtse, hogy hová hozza.
Felhívtam 1/2 2-kor, hogy hol vannak, mire közölte, hogy már fél órája kitette a gyereket (aki ekkor 1. osztályos volt) a lakásunk előtt a kapuban (a VIII. kerületben).
Rohanás haza, a gyerek sehol. Este 6-kor találták meg a rendőrök a IX. ker-ben a Pipa utcánál (ez a csarnok mellett van).
Elindult a drága az anyósékhoz gyalog, de eltévedt. Nem jár gyalog, meg busszal, mindehová autóval visszük.
Az eső szakadt, a gyerek csizmája az apja kocsijában, az otthoni félcipőben rakta ki a kocsiból, sapka nélkül. 1/2 6-kor már sötét volt. Rettenetes érzés volt. Nem sírtam, csak csendben, magamban örjöngtem a rendőrségen. Velem nagyon rendesek voltak, csupa ismerős (egy régi barátom ott nyomozó, és sok mindenkit ismerek), nyugtattak, hogy nem lesz baj, meglesz. Én mégis majd megőrültem.
Aznap éjszaka elvetéltem.
Azóta nem maradtam terhes.
Hát ennyi a történet.
Nem mondhatnám, hogy túl jóban vagyok az apjával. Addig sem, de azóta gyűlölöm.

ÁgiKép Nagyon aranyos a férjed, és biztosan érez valamit. A pasik általában jók ebben. Úgyhogy reménykedjünk a legjobbakban.
A pozitív hozzállás fontosKép Nekem ma nem sok van.
Attól félek, hogy nem csíptük el a petécskéketKép

Anyósék tök normálisak, csak folyton mászkálnak. Ehhez még hozzáteszem a fiamat is, aki a legváratlanabb isőpontokban jön be a szobába. Így marad az éjszaka, mikor már lefeküdt a gyerek, de anyósék még mindíg jönnek-mennek. Fürdenek, WC-re mennek, esznek, stb. Ehhez még hozzájön a kötelező együttlét, ami amúgy is elég stresszes.
Hát így csináljon az ember gyereketKép

wanga
 
 


jÓL MEGÍGÉRTEM, HOGY ITT LESZEK. BOCSI SOK A MELÓ, MÉG ITTHON ISKép
DE IDŐKÖZÖNKÉNT JÖVÖK.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Dolgozz csak, most Harry Pottert nézek. Maratont.1.2.3. részt.
Közben ide-ide nézek hátha Tanczy valami hírt ad magáról.

wanga
 
 


Sziasztok!
Csak megvettem azt a bizonyos LH tesztet. Nagyon érdekes. Megcsináltam, és a teszt szerint csekély LH van a vizeletemben. Ez nagyon érdekes. Akkor mégsem vagyok PCO gyanús?! Ilyenkor mi van? Lehetséges, hogy a 4. nap körül, menzesz alatt, vagy közvetlen a menzesz után van ovulációm?! Mi a véleményetek?
zildi25
 
 


IldiKép Sajnos ehhez én nem tudok hozzászólni. Mivel nincs ilyen problémám, nem is vagyok tájékozott. Sajnálom, hogy nem tudok segíteni.

wanga
 
 


Egyébként érdekes, mert a hőm is azokban a napokban volt fennt (36,5-36,7 volt a 4. naptól a 8. napig, de a hetedik napon leesett 36,2-re)
Hát van egy megoldás, meg kell próbálni akkor!Hátha bejön...
zildi25
 
 


Sziasztok!

Örömmel látom, hogy mindenki bizakodó, és pozitív.
Én is az vagyok. Életemben először tudom, hogy mikor volt tüszőrepim. Mi megtettünk mindent, most már a természeten múlik.
Megpróbálok figyelni arra, hogy sokat igyak, meg a fehérje ..., remélem a nyálkahártya is rendben lesz.
A doki most nem mondott semmit a nyálkahártyámra, amiből arra következtettem, hogy most nem lehetett olyan vészesen vékony, mert az előző hónapban rögtön mondta, hogy borzasztó vékony.
Soha jobbkor nem jöhetett volna, hogy visszahívtak dolgozni. Legalább nem lesz időm az elkövetkező 10 napban azon görcsölni, hogy sikerült-e.

Egyetlen furcsa dolog van, hogy ma megint fájdogál a hasam. Kicsit fel vagyok puffadva. Nálatok is elő szokott ez fordulni? Lehet, hogy a closti hatása?

Puszi Mindenkinek!
Tündi
neptun
 
 


Neptun ! Kép

A haspuffadás a progeszteron hatása....

Katie
katie
 
 


Katie!

Köszönöm! Ha van progi, akkor elvileg a méhnyálkahártya is jó lehet ugye?

Tündi
neptun
 
 


Neptun

Igen. Az elengedő progeszteron feltétele annak, hogy tudjon tapadni a baba, vagyis megfelelő a nyálkahártya.

Katie
katie
 
 


Sziasztok!

Hát én megint rossz tesztet vettem Kép
Ez vagyok én...
Most azért szorítsatok, hogy keddig ne jöjjön meg, mert szerdán nem tudok elmenni dokihoz, és csak 5 szem clostim van.
Nagyon jó a hangulatom...
Csak szegény páromét nem akarom elrontani.
Ráadásul anyósoméknál vagyunk...

Majd holnap jelentkezem.

Sziasztok!

Kép
Kép
tanczy
 
 


Wanga,
Ez tényleg nagyon szomorú történet. Egy ilyen után nem csodálom, hogy utálod a volt férjed.
Ne haragudj, közben el kellett mennünk, de mivel kiváncsi voltam a történetedre, gyorsan benéztem.
Ne gondolj arra, hogy nem csíptétek el a petécskéket, Te is tudod, hogy jókor csináltátok. Sajnos a túlzott akarás nem tesz jót, de egyszer sikerülni fog.
Ha olvastad a történetemet, tudod, hogy engem sem kényeztetett el az élet ebből a szempontból, de amíg remény és lehetőség van nem adom fel, hiszek benne, hogy sikerülhet, csak ki kell várni az idejét. Ha lombik, hát lombik, nekivágunk.
De Neked ilyenre nem lesz szükséged, 2 tüsződ is volt, sikerülnie kell!
Csak ne stresszeld magad miatta, mostmár a természet úgyis eldönti mi legyen.

Tanczy,
Nagyon sajnálom. De tudod, fel a fejjel, és bizakodóan kell előre nézni. Új hónap, új esélyek.
Én már most arra készülök, hogy talán a május szerencsésebb lesz. Hátha Neked is.

Tündi,
Kapsz utrogestant? A puffadás tényleg a progeszterontól van. Ha erre még rá is segítenek, még erősebb lehet.

Ildi,
Sajnos ebben a témában én sem tudok segíteni.

Matchi
matchi
 
 


Sziasztok!
Tanczy, nagyon sajnálom (de utálom már leírni)Kép
Ez nem igazságKép A fenéért nem lehet egy pozitívat tesztelnünk, ha nem jön meg időre, ez szemétség!
Most egy pár napig szomorkodsz, de aztán tudod: új hónap, új remények.
Puszi
Wanga

wanga
 
 


Wanga,
Te is kapsz utrogestant a ciklus végéig?

Matchi
matchi
 
 


Sziasztok!

Tanczy KépKépKép
Fel a fejjel!

Matchi!
Nem kaptam progi pótlást, azt mondta a doki, hogy majd a 25-i vérvétel eldönti kell-e.
Van itthon egy doboz duphastonom, de merem beszedni, mert még soha nem szedtem ilyet. Kicsit félek tőle. Próbálok bízni Arnoldban,
mondta volna talán, ha szükség lenne gyógyszerre.

Tündi
neptun
 
 


Tündi,
Úgy tudom, csak inszemeseknek ad. Ha nem írta fel, ne is szedj semmit, biztos nincs rá szükséged.

Matchi
matchi
 
 


Neptun Kép

Nekem a lányommal úgy volt, hogy csak akkor adott Arnold Duphastont, mikor már látszódott az UH-on a pontocska. Amikor a HCG-t nézi akkor nézi mellé rögtön a progi szintet is. Kiderülne, ha kellene... Kép

Katie
katie
 
 


MatchiKép
Visszaolvastam a 2004. június 23-i hozzászólásod.
Rettenetes ami veletek történt.
Az én esetem ehhez képest nem nagy ügy.
Nem tudom, mit mondhatnék - egyszerűen borzasztó.
Ilyen előzmények után nem értem, hogy miért nem lép tovább a dokid?
Júniusban volt a 4. clostis hónapod, akkor mit csinált a doki eddig?
Meddig próbálkozott a spontán teherbeeséssel?

Nem írt fel a prof utrót. Azt mondta, hogyha a 4. napon pozitívat tesztelek, akkor azonnal felírja, és a 12. hétig szednem kell.

wanga
 
 


Zildi!

De bizony még ettől lehetsz PCOS.Én is az vagyok.15 napon keresztül kimuttatta a vizelet teszt a magas LH szintet.Nem szabadna!!!!
Akkor lenne jó ha csak 3 napig lenne pozitív a teszt.Ha végig magas az azt jelenti hogy nincs megfelelő tüszőérésed és nem nő meg akkorára ,hogy megtudjon repedni.Ezért magas az LH szinted!!!!

NA CSAJOK !!!!
TANCZY SORSTÁRSA VAGYOK!!!!!!
Elmentünk a TESCO-ba ajándékot venni a sógoromnak persze az illatszerek mellett vannak a terhességi tesztek is .Na ,az én párom ,vegyünk egyett.A nevét sem jegyeztem meg 600Ft körül volt az ára.
NANÁ ,HOGY NEGATÍV.Nem birta ki a drága keddig.Hajtotta a kiváncsiság.

Nem vagyok letörve, én erre számítottam.Csak kezd a f@szom telelenni a dokihoz járással és az álandó várakozással.

Sajnálom ,hogy neked sem lett pozitív eredményed Tanczy!!!!
berni613
 
 


BerniKép Nagyon sajnálom (fuj, fuj, fuj)
Mit mondhatnék? Ezen minden hónapban átesünk, de majd egyszer...

wanga
 
 


WangaKép
Ne izgulj, szerintem ikrek lesznek.Kép

TanczyKép
Sajnálom, de fel a fejjel. Tudod új hónap, új remények. Kép

TündiKép
Kész lett a hormond vérvételed eredménye?
Egyébként nekem is csak az inszemnél írt fel a doki Utro-t.
Egyébként nagyon ígéretes vagy te is. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


BerniKép köszi a válaszokat, de még mindig nem értem ezt a FSH dolgot, ha nehezen stimulálható, akkor egyáltalán érdemes a clostyt szedni? A korlapra egyébként nem irták rá, a doki sem mondott rá semmit, én magam néztem utána neten.

Nem értem, miért nem tudják normálisan elmagyarázni az embernek, hogy mi is a probléma, miért kell ezen görcsölni hogy utána nézzek, nem azért orvos?! Annyira feltud ez idegesiteni, hogy csak na! A kutya fáját!

BerniKép amugy nagyon drukkolok neked hogy baba legyen a dologban. De ne idegeskedj, mert az nem jó (én mondom) inkább várd meg még a keddet is ha addig nem jön meg, tesztelj, nehogy csalódás legyen.

ZildiKép Uh-n mennyi tüszöt láttak?
Esetleg nem mondta hogy túl sok van, akkor lehet hogy PCO-s vagy, de ez az LH szint is arra utal sajnos. Állitólag ha az LH magasabb mint az FSH PCO-s állapot van, neked nem hiszem hogy használni kéne a clostyt. Egyik barátnőm is PCO-s, neki is adtak clostyt, meg vmi mást is, de csak rosszabb lett (persze nem megijeszteni akarlak), aztán injekcioval stimulálták egy hónapon keresztül és igy jött össze a baba, bocsánat a babák.
És ne görcsölj rajta..., minnél jobban görcsölsz, annál később jön el a nagy nap. Csak bele fogsz bolondulni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Milyen szép hónap lehetne ez az április. De valahogy nem indul el a zebracsorda felénk.

wanga
 
 


BerniKép
Sajnálom. Mindannyian érzünk ilyeneket, de nem szabad feladni.
Egyszer úgyis sikerülni fog. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Berni most olvasom... sajnálom nagyon, de majd legközelebb, ne bánkodj.

Pedig süt a nap, meleg van, csiripelnek a madarak,a kutyák is tüzelnek...
Nem igaz!!! Elegem van már az egészből, fel kéne adni, talán akkor összejönne.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


ÁgiKép Dobsz majd egy táblit?

wanga
 
 


KÖSZ CSAJOK AZ EGYÜTT ÉRZÉST!!!:o

Goofyka!

Én is clostit kaptam és remekül müködik a dolog.Van tüszőérésem és spontán repedésem is azóta.



Ági!
Nem adom fel csak ez az állandó UH-ra járás kétnaponta meg az Utrogestan dugdosása naponta kétszer tíz naponát,NA EZ BORÍT KI.Sőt lehet ,hogy szólok a dokinak ,hogy írjon fel mást ,mert az Urotól az utolsó pár kapszulánál már kezdek viszketni.Ez volt a múlt hónapban is.Utosó két nap következet és elkezdtem vakarózni és aztán elmaradt.De elég kellemetlen tud lenni ,ha épen olyan helyen jön rám a vakarózhatnék....
berni613
 
 


Berni,
Én is sajnálom. Csak azt tudom írni, amit Tanczynak is. Talán a következő hónapban sikerül.

Wanga,
A Te történeted azért borzasztó, mert pontosan tudod kinek köszönheted ami történt.
Azóta már nem azokhoz a dokikhoz járok, akikkel az előzményeim történtek. Tavaly augusztus óta már a Schöfibe járok.
Azt nem tudom, még meddig próbálkozunk spontán, ha az inszem annak számít.

Matchi
matchi
 
 


Goofyka!

ÖSZINTÉN!!!!!??????
A kislányommal úgy lettem terhes,hogy lemontam róla ,hogy valaha lesz gyerekem.Abban a hónapban terhes lettem.JA!És a párommal abban a hónapban kétszer voltam együtt.Két egymást követőnap.
Nem ám UH meg ilyenek....Fasírtba voltunk és épen akkor békültünk.Utána megint összevesztünk és rá három hétre már pozitív volt a teszt.
berni613
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: