Új privát üzeneted érkezett!

Zsu,
hát ehhez nem értek én sem.
Nekem dokim csak annyit mondott, hogy az normális, ha egyes szervei 2-3 héttel előrébb-hátrább járnak a fejlődésben, mert azt behozzák. Katicának a feje pl. két héttel megelőzte a teste többi részét. Igaz, hogy a teste többi része meg pont megfelel a korának. - No, akkor erre nem tudok gombot varrni, mi van, ha lemaradt a baba három héttel. Ezek szerint 19 hetesen 16 hetesnek néz ki? Ez nagyon rosszul indul...
Drukkolok, hogy végül minden rendben legyen. És légyszi, írd majd meg, hogy mi lett az eredmény...

Bridg,
az anyagiak nagyon komoly szempont. Mi azért jöttünk haza Ausztráliából, mert itthon sokkal olcsóbb a lombik, különben maradhattunk volna még pár évet simán...
Drukkolok, hogy minden rendben legyen és sikerüljön a kövi a lombik.
IR-t vizsgáltattál már esetleg? Sosem lehet tudni... Vagy még a pajzsmirigy, ha azt eddig nem nézték, nem tudom, ott mi a szokás. Azt is érdemes megnézetni.

Kép
kisbuta
 
 


Gaboo
Nekem nincs ott tb-m miert lenne tamogatott? :roll: Itt se tamogatott dolog...pedig itt meg van tb-m csak a lombik egy olyan dolog amit ha valaki akar azert fizetni kell :? Sajna ezek farkastorvenyek :roll:

Kisbuta
Nana,hogy nagy szempont es nem rosszbol vgy valami mert minden penzt meger egy gyerek...de pl azert amcsiban 2lombik 5millaert kicsit ngyon is soknak hangzik :roll: Ugyhogy rastartolok az ittenire meg1szer ha jok lesznek az eredmenyeim 24-en aztan annak mar sikerulnie kell :roll: Pajzsmirigyemmel minden rendben!Mikor mondtam a dokinak az IR vizsgalatot nem ertette miert akarom mi az osszefugges es azt mondta szerinte semmi szukseg ra..a sima etgyomorra megnezte volna de nem a terhelesest... :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget tudod én ehhez nem nagyon értek...csak nekem olyan soknak tűnik :oops:
Tudod keresztanyámék is sokat jártak beültetésre anno 6 éve,de nekik"csak" 50 e volt.Sajnos nem jött össze nekik 6 beülti után és 2 lombik után feladták...örökbefogadtak egy nagyon aranyos kislányt akire 3 évet vártak+pluszba.Sajnos 43 évesen került hozzájuk a baba és nagyon elkényeztették...De mindegy,ez nem ide tartozik.Ha nem baj dobok róla egy képet meg rólam ikertesómmal ballagási kép(2 éves) :lol: Kép Kép
Egy kicsit kicsik mert az iwiwről szedtem le... :oops:
Vendég
 

 
 

Ja a bal oldali tesó. :D
Vendég
 


Gabo
hat a magyar penztacahoz eleg soknak hangzik :? de sajna ez van..ha jol tudom es van biztositasom es ugy derul ki hogy meddo vgyok akkor valamennyit all de ha en konkretan mar ugy megyek oda,hogy meddo vgyok...meg amugy is turistakent....na mind1...

Keresztanyudek inszemen voltak nem?Az nem beultetes a lombiknal van beultetes :idea: vegulis edes mind1 csak mondom :wink: nekem egyenlore van petem apacskanak meg van jo katonaja meg osszehozhato a gyerek addig nem gondolkodom semmi mas megoldason :wink:

Nem is tudtam,hogy van ikertesod :shock: aztaa :o a kiscsaj meg ngyon szep 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jajj nem azt mondtam,hogy fogadj örökbe! :lol: dehogy is!!!tudod én ahogy mondtam nem nagyon vagyok tisztába ezzel én 13 voltam mikor elkezték és ugye nem ez érdekelt engem a legjobban...nehari,de ezt a témát(beülti,inszem,lombik)nem nagyon vágom! :oops:
Csak szurkolni tudok neked nagyon,hogy összejöjjön!és hátha még a végén én is profi leszek a témában! :lol:
Apa már úgyis mondta,hogy hogy vágom a teherbe esés témát... :lol:
Nem mondtam még?Azt hittem hogy amikor az ikrekről beszéltünk mondtam, :oops: de lehet,hogy csak akartam :?: :roll:
Na mind1 mi egypetéjüek vagyunk. :D És anyuék végig egy babát vártak,mert mindig takartunk egymást.Apunak megnéztem volna a fejét mikor mondták neki,hogy mind a hárman jól vannak! :lol: Meg persze anyut is mikor kibújt tesó,3 perc van köztünk. :D
Vendég
 


GABÓÓ
Az ikertesódról már beszéltél de ezt a kis történetet még nem hallottam, nagyon édes. Hát igen régebben még nem volt ilyen uhu technika mint manapság simán előfordult hogy apukának rohannia kellett még egy kiságyért a boltba! :)

Én kívánom neked hogy ne is tanuld ki nagyon a dolgot, én azt hiszem ennyi évvel a hátam mögött már simán ledoktorálhatnék.
Igaz mást is tanultam ezalatt az idő alatt, pl. türelmesnek lenni és kitartónak, stb. De azért simán cseréltem volna olyannal aki még azt sem tudja mi az hogy tüsző!

Mindenki nagyon helyes a képeken!

BRIDGET
Kisbutának igaza van, nem szabad csak úgy a vakvilágban lombikozni. IR, pajzsmirigy és hysteroskopia mindenképpen szükséges lenne. Ha mindegyik rendben akkor úgy gondolja az ember hogy felesleges időhúzás volt, de ha kiderül egy bibi ami kezelhető akkor viszont sokkal nagyobb az esély a sikerre.

dita75
 
 


Dita aranyos vagy!Remélem azért én is,hogy sikerül spontán és nem kell azon végigmennem mint neketk,mert nem tudom lenne e erőm hozzá.Én nagyon félnék!
Hát igen ha belegondolok én egy évve ezelőtt az voltam aki nem igazán tudta,hogy is mennek a dolgok! :lol:
De sajna már én is lassan mindent tudok.A türelmességet én most gyakorolom,mert a múlthéten apa a fejemhez vágta,hogy már nem vagyok olyan kedves mint régen.Szóval most én vagyok a legkedvessebb a világon,semmiért nem morgok...nem akarok házsártos lenni,de ezekszerint kijött rajtam.Szóval...
De nagyon megszerettelek titeket és remélem azért még sokat tanulhatok tőletek! :wink:
Elis felejtettem mondani,hogy hétvégén Debrecenbe leszünk!
Ditu,te szerintem sejted hol,mert gondolom tesódék is ott lesznek! :roll:
Puszi!!!
Vendég
 


GABÓÓ
Tesómék Debrecenben??? Kizárt! :roll:
Én is féltem, de minden parát és ellenérzést félre tud tenni az ember és csak a cél lebeg a szeme előtt.
Na hát ez kedves volt tőle! :twisted: Ma én is szívem szerint kupán vágtam volna apát, mert tettünk fel egy szúnyoghálót az ajtóra és a pocakommal nyomtam a lamellát az egyik oldalra, erre rámrivallt hogy a nagy testemmel nyomom félre és nem lesz jó.
Kurva jó fej, ezt a pocakot már nem lehet behúzni, nem háj hanem lakik benne valaki aki a gyereke. Most nem is szólok hozzá! :?

dita75
 
 


Ditu én azt hittem,hogy tesódék is jönnek,mert hogy írtad,hogy milyen megszállott abban az üzletben amiben mi is vagyunk(direkt nem írom ki :roll: )és annak a hétvégén lesz konferenciája debrecenben...Csak abból gondoltam :wink: De ha nem hát nem!Nem erőszak :wink:
Apát vágd kupán!Ő csinálta! :lol:
Na jóccakát!puszi
Vendég
 


Gabo
Dehogyis ne butaskodj nem ertettem felre semmit csak beszelgdetunk :wink: Ez az ikres dolog muris :lol: Es ahogy Dita is mondta jobb lenne semmirol semmit nem tudni... :roll:

Dita
Nem a vakvilagba lombikozunk felreertes ne essek :!: Minden vizsgalatu nk megvolt aminek a lombik elott megkell lennie :roll:
Pajzsmirigyem jo...IR-t itt nem neznek nem is erti a doki miert kene...2atjarhatosagim is volt...nem tudom mehfeltoltessel vgy annelkul...apat pedig vagd kupan :twisted: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
azért mert az orvos nem érti, még jól jöhet. Magyarországon sem néznek IR-t a lombik előtt. De sok lánynál kiderült, mikor ő maga járt utána az IR-nek, hogy ott a bibi, és amikor az rendbe került, akkor sikerült a lombik is. - Végülis az inzulinnak elég sokféle szerepe van az emberi szervezetben, ha borul, szinte minden borul vele, és ha baj van, az okozhat meddőséget.

Dita,
jajj, micsoda figyelmes pasi a párod! :evil:

Gabóó,
én is kívánom, hogy meg se tudd, amiken nekünk át kellett mennünk, és hamarosan spontán jöjjön a babaeső.
(Nekem spontán sajnos csak méhen kívüli terhességeim voltak, ezért kellett végül lombikozni. De a méhen kívüli nagyon ritka, úgyhogy neked valószínűleg minden rendben lesz.)

Kép
kisbuta
 
 


Sziaztok!

Köszi mindenkinek a hozzá szólást barátnőmékhez. Majd a keddi magzatvízvétel után eldől, hogyan tovább.

Gabóó!
Jó a kép rólatok :!: :!: :!: :!: :!: Ezek szerint volt nagy meglepi, amikor születtetek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó Debrecenezést nektek!!!! Nagyon szép város!!!!
Én is csak kívánni tudom, hogy sikerüljön a spontán baba!!!!

Ditu!
Látom, párod megint nem volt valami jó fej :? :? :? :? :? :? Én is elég morci lennék ilyen beszólás után :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát igen néha akkora bunkó tud lenni és ha elszáll a mérgem higgadt fejjel beszélni fogok vele, mert nem akarom az anyósom életét élni akinek a szomszédok előtt ég a feje. Nálunk is ez van képes velem kint kiabálni az udvaron mindenki füle hallatára ha valamit nem úgy csinálok ahogy kellene. Ebből már nagyon elegem van, és ha majd én is ingerült leszek esetleg a kialvatlanság miatt és ugyanúgy viselkedem vele mint ő néha velem kiváncsi vagyok mit fog szólni hozzá! Tegnap mondtam neki hogy érdekes ő nem is terhes mégis nagyobb a hasa az enyémnél és amióta velem van még egy kis cicit is eresztett. Jól van tartva! Mit szólna hozzá ha baszogatnám vele.
Állítólag ő nem sértődne meg, na ja! Majd pont ő! De amúgy teljesen úgy csinál mintha még nem látott volna kismamát minekután már van gyereke, gondolom az exnek is megnőtt a hasa meg a melle, kizártnak tartom hogy ugyanakkora maradt.

Amúgy ma egy idegen pasi is beszólt hogy jajj de szép melleid vannak bébi. Hogy lehet ekkora paraszt egy pasi hogy egy kismamának így beszól. Legszívesebben felrúgtam volna.
Semmi tisztelet nincs már a férfiakban a nők iránt, úgy látszik még akkor sem ha gyermeket hordanak a szívük alatt.
A buszon is simán elnézi a sok böszme hogy alig tudok a szatyroktól kapaszkodni. De nők is nagyon bunkók néha. A minap egy boltban egymásnak háttal állt két nő válogattak és szerettem volna köztük elmenni de hát kicsi volt a hely. Egy lépést nem tudott volna tenni egyik sem jobbra vagy balra én préseljem át magam a terhes pocakommal közöttük aztán jól beszóltam hogy biztos le van betonozva a lábuk ezért nem tud egyik sem moccanni. Néha annyira emberundorom van!

dita75
 
 


Ja még annyi hogy a BMC-ben már benne van a protokollban az IR-vizsgálat.

dita75
 
 


Kisbuta
Vagom en de akkor is azert durva azt mondani,hogy csak ugy lovoldozunk a lombikkal :roll: Foleg,hogy o az en esetemben egyaltalan nem azt tartja problemanak....mar elakartam menni amugy megnezetni de itt nem olyan egyszeru se foleg miota koltozunk is :?

A masik meg az mikor valakinek nem jon ossze a lombik elsore...jon ez a sok talalgatas lehet ezt meg azt megkene nezetni meg lehet ezert vgy azert nem jon ossze.... :roll:

Dita ha jol emlexem pont neked mondtak miert nem nezetsz TSH-t vgy mit amin beragtal... :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


BRIDGET
Bocsi de csak segíteni akarnak mint mi is de akkor befogom a szám!

dita75
 
 


A TSH-m meg minden meg volt nézve egyébként, csak nem tudtam hogy a BMC-ben milyen volt mert a doki semmit nem kötött az orromra adatokat, mert feltételezte hogy úgysem értek hozzá.
Mindenre azt mondta hogy jó. Én csak egy korábbi (egy évvel ezelőtti) leletről néztem le és az a csajok szerint nem volt jó, de egy év alatt a BMC-ben már simán jó lehetett. Ha a doki nem mondta hogy nem jó biztos bele se kezdtünk volna az egészbe!

Én nem ismerem az ottani protokollt, sem azt hogy milyen vizsgálatokat végeztettek rajtad, se sajnos hallottam már olyat sőt tapasztaltam is hogy vannak neves intézmények is ahol "lövöldöznek" lombikkal és inszemmel is.
Nálam is elfogadták az egy éves átjárhatóságit, pedig sejthette volna a doki hogy a párom bacija miatt elzáródhattam. Ha nem is azonnal de a 2-3. inszemnél. Akkor egy csomó időt, pénzt, szomorúságot és csalódást megspóroljattunk volna. De amúgy van olyan intézmény méghozzá a Kaáli ami nem is olcsó, és nem csinálnak az inszem előtt átjárhatóságit! :shock: Nem is értem!
Kiváncsi vagyok hány méhen kívüli terhességet tudhatnak be magunknak ezáltal ami igen csak veszélyes. Én így nem mentem volna bele az tuti.

Kisbutának sem sikerült elsőre valszeg ő is ezért mondja a különböző vizsgálatokat, mert tényleg sokszor egy kis apróság derül ki ami miatt nem sikerül. Én még olyat is hallottam, hogy a férjnek volt egy fogászati problémája és amikor azt a gócpontot megtalálták és kezelték spontán babájuk lett. Pedig csórikámék már 3 lombikot végigcsináltak, műtéteket, kromoszóma-vizsgálat, amit csak lehetett. Szóval érdemes több mindennek utána nézni ha van rá mód és lehetőség, mert sok keserűséget spórolhat meg az ember. Persze továbbra sem akarok beleszólni, én egyszer már összekaptam emiatt egy lánnyal egy másik topicon, úgy látszik természetes hogy ilyenkor mindent rossz színben lát az ember még a barátait is. Megértelek és drukkolok, hogy minden rendben legyen. Remélem azzal tudok segíteni.

dita75
 
 


Sziasztok!

Gyors jelentés. Aztán szokásomhoz híven rohanok tovább :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi tegnap éjszaka voltunk fürdőzni Leányfalun.... marha jó volt... a víz tiszta, és langyos, olyan jó volt egy kicsit áztatni magamamt. Persze nem sokáig, én sokkal hamarabb kijöttem a vízből, mint a fiúk. És sikerült már negyed háromra haza is érni.
Most kerti partira megyünk.... ha el nem mossa az eső :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: itt már nagyon csúnya az ég alja, szóval szurokljatok, mert ott is vannak kutyik, amiket szintén nem igazán bírok, szóval rossz időben haza kell sajna jönnünk. Nem kockáztatok. Éjszaka meg menni szeretnénk a múzeumon éjszakájára, szintén ha nem esik. Na ennyi voltam mára, majd remélem, holnap már kicsit többet leszek!!!
Puszi mindenkinek és vigyázzatok magatokra!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita
Nem azert mondom csak ahogy neked akkor sok volt ezaz "ez lehet a baj meg az lehet a baj"...igy most nekem is sok...amugy is azert mert 1lombik nem sikeral nem azt jelenti,hogy valami baja van az embernen foleg nekem nem is normalis lombikom volt mert nem volt szuri...es pont a kimerulo petefeszkem a baj ami nem biztos,hogy megfelelo petit gyart :roll:

Nincs semmi bajom :roll: Es a dokim megcsinalta meg1szer az atjarhatosagit is meg minden egyeb vizsgalatot a spermatol kezdve a HIV-ig minden megvolt es meg akkor is adott 3honapot ha nem megy akkor menjek vissza :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Halihó!

Most 1 gyors bekukk aztán holnap jövök többre!

Csajok mi ez a feszült hangulat??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Én aztán végképp nem akarok okoskodni, de tudjátok lányok hogy Bridget sztem most érzékenyebb és nem mindegy hogy bizonyos dolgokat milyen csomagolásban adunk! Én csak magamból indulok ki, milyen volt anno!
Szóval sztem semmi gondja nincs csak nem esett jól neki, de sztem ő is érti, érzi hogy csak jót akartok neki! ti is tudjátok hogy az ember gyermeke ilyenkor milyen hiperérzékeny!

Velünk minden rendben csak mostanában már nincsenek olyan könnyű napjaim! Fáj itt meg ott stb.. de hát ez van a mozgás pedig egyre nehezebb! Hát furi nekem ezt megszokni, mert rám ez nem volt jellemző! VÁltozik az ember nemigaz :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Ditám!

Grat a 18. héthez!!!

Zsu!

Neked is grat a 22.-hez!

Kisbuta4

Grat a 31.-hez!

Ügye hogy rohan az idő!

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!
Gyorsan jöttem és megyek is...
Nagyon szuper volt a hétvégénk,nagyon sokat adott nekem ez a szeminárium!
gyönyörű volt debrecen és olyat láttam amit még soha sehol:
KISMAMA PARKOLÓ!!!!
ti már találkoztatok ilyennel???
Annyi kismamit láttam és olyan gyönyrűek voltak!
pénteken hajnal 1-kor feküdtünk,8-kor keltünk.szombaton hajnal 3kor feküdtünk és 8-kor keltünk,nagyon hulla vagyok.Ugyhogy megyek zuhizni és aludni.
Puszilok mindenkit!
Bridget persze,hogy nincs semmi bajod,és sikerülni fog!Nem törvényszerű,hogy elsőre összejön.Szuri megy most neked?
Puszillak,nagy ölelés és bizz magadban! :wink:
Vendég
 


Gabo
Most epp varunk mert egy visszamaradott tuszoszeru valami van a p.feszkemben igy nem mehet a szuri :roll: ezert ugye kaptam gyogyot...szerdan kontroll ez a gyogyo elmeletben osszezsugoritja ezt a valamit jah es igy ez a honapunk is kiesik de nem banom legalabb 1honapig nem kell abban a hitben elnem hatha most sikerult...ugyanis doki mondta nem lesz pe-m ebben a honapban :roll: szal megnezzuk szerdan mi a helyzet ezzel a visszamaradt valamivel es ha ugyanakkora vgy nagyobb akkor kovi honapban se megy a lombik...akkor elutazom juli 5-en es majd amcsiban lesz valahogy :roll: ha zsugorodik az a valami akkor lekell szedjem a gyogyot es csak azutan fog megjonni :x az emg 16nap asszem :roll: es akkor a 3.cn-en indul a szuri 8)
Ertelmesen mondtam el :?: :oops: Kerdezz nyugodtan ra ha nem erted :wink:

Pami
Szia :) lehet,hogy ugy van ahogy modod es szurererzekeny vgyok...az biztos,hogy eleg az nekem,hogy nem sikerult nem kell meg +arnymanok,hogy biztos ezert meg azert... :roll: meg kulonben is most egy csomo olyan vizsgalatot felhozhtunk am meg nem volt meg de nem kotelezo lombik elott....ennyire maniagusan en nem hinnem,hogy beteg vgyok :roll: nem is kell ezt bonyolitani...nem sikerult az elso es ennyi majd sikerul a . vgy 3. vgy a 6. :roll: Tenyleg ez fugg a protokolltol is nekem meg szuri sem volt... :roll: De nem orrolok en senkire csakhat persze babavl a pociban konnyebb beszelni de pl Dita ugyanilyen volt mikor o volt ilyen helyzetben....erted... :roll: es en pl pont ezert nem mondanam a masiknak... :? Na de mind1...mert nem is ez a lenyeg a lenyeg az,hogy mar van itt 4kismamink ami azt jelenti igenis csodak marpedig vannak...es ez a lenyeg... :wink: Mindenkinek gratula az epp elert hethez :D Ngyon gyorsan haladunk :shock: kene valami tablicsku,hogy kovetni tudjunk titeket 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép napot!!

Mi tegnap aludtunk fél 11-ig, aztán irány barátokkal ebédelni étterembe (üdülési csekk elköltése miatt :shock: :lol: 8) ), aztán babakocsi nézés, majd közös filmezés, dumaparti, aztán alvás.

Pami!
Hát változunk, az már biztos :roll: :roll: :roll: :roll: Nekemis marha nehéz megszokni, hogy már nem tudok úgy sétálni sem, sokkal lassabb vagyok, az ülés sem olyan más, meg úgy általában semmi sem.
Gratu a 32. héthez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kisbuta!
Gratu a 31. héthez neked :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget!
Tudod, jót akartunk, de persze értelek is, nem akarlak még jobban frusztrálni. Drukkolok, hogy felszívódjon a ciszta és kezdhessetek, és az már sikerüljön is!

Pami!
Ugye, ugye? Én mint a megváltást, úgy fogadtam most ezt a hidegfrontot, ahogy ideért (Szegedre este 6 körül szombaton), elkezdtem levegőt kapni.
De hétvégén itt volt keresztanyám, uncsitesóim és apukám, kész lett a tapétázás az új lakásban, szerintem holnap már ott alszunk, és unokahugom segített kitakarítani a mostani lakásunkat - pl. a kád kisikálása, meg a hűtőszekrény, ami sajnos a földön a van, nekem már komoly gondot jelent, és nagyon örültem, hogy van, aki lehajol helyettem.
És annyira jó érzés, hogy ennyire mögöttem áll a családom, nélkülük nem tudom, mi lenne velünk. Már ez sokszor bebizonyosodott, de hogy képesek 200 km-ről idejönni, hogy a két kezükkel segítsenek nekünk a felújításban...! Ez már szinte sok...

Pusszancs mindannyiótoknak!

Kép
kisbuta
 
 


Na itten is vagyok!

Bridget!

Tidom én és értelek i! Ezért is írtam amit írtam!
Sztem próbálj nem stresszelni amiatt a fránya tüsző maradvány miatt. A gyogyó biztosan fog segíteni ls köv hónapban indul a mandula!
Tényleg ha felszívódik akkor köv hónapban szurikat kell adnod mint nekünk volt? Vagy akkor is "csak" a closty?
Csomagoltok már 1000-rel? Úr isten most néztem hogy már csak 2 hét!!!!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Na ez durva!!!!
Tényleg barinőd még egyben van? Ha jól emlékszem kb most kellene szülnie nem?

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

A durva nekem ebben az hogy még a séta tempo ülés nem volt akkora gond de most egyik hétről a másikra olyan lettem mit 1 hikomatos!
MÁr felkelni és elindulni is nehéz! mondjuk ha már megvan a lendület akkor mehetünk bárhova, csak már a távolságok amiket megyek sem mindegy!
Na nem nyavalygok! Már úgy sem tart soká és ennek is megvan a szép oldala!
Olyan jó hogy ennyi programot csináltok magatoknak! Nekem ember mindig dolgozik! Szinte sajnos sehova nem tudunk menni. Max szülőkkel! :?

Kép
pamilla
 
 


Gabóó!

Akkor hétvégén a lovak közé csaptatok!
Hú majd mesélj hogy milyen volt részletesebben is!
Tényleg minek van olyan hogy kismami parkoló??? Hogy nagyobbra tudd nyitni az ajtót amikor kiszállsz a kocsiból?
Tök jó ötlet. De ha a mozgássérült helyek elfoglalásából indulok ki, akkor sokáig pesten nem lenne 1 ilyen hely sem szabad! :twisted:

Kép
pamilla
 
 


Ditám!

Merre vagy kicsiszív?
Megint lefoglalt a hétvége? Volt a gyerek?
Tényleg ilyen rossz időben mit csinál nálatok? Ja tudom a gépet nyomkodja!!!
Lassan de annál biztosabban túl is leszel a félidőn! Tök jó! Aztán már észre sem veszed és mész szülni!

Pároddal már szent a béke?

Egyébként sztem apasik nagy része ilyen az enyém nehogy azt hidd hogy bármiért lehajolna helyettem az utcán ha leejtek vmit! De hát ez van!!! Viszont cserébe itthon jól befogom és ő porszívózik+felmos!

Kép
pamilla
 
 


NÁlunk anyum még a héten dógozik de aztán azt mondta jön segíteni takarítani!
Ezt elvileg anyósom is kitalálta de azt azért annyira nem szeretném!
Pláne nem ha egyszerre 2-en lennének itt! Még a végén átpakolják nekem a lakást! Pláne anyós képes rá!

Mi hétvégén voltunk piacozni ott kapott Majácska 4 pár zoknit (na nem mintha nem lenne neki már vagy 10 pár, de ezek mások voltak) és a tesómtól aki a kerianyja lesz 1 rucit!
Aztán bementünk 1 bevásárlóközpontba ahol kapott még habszivacsból díszítést a szobája falára! Anyumék meg vettek maguknak szemüveget.

Vasárnap pedig elmentünk párommal kicsit bevásárolni. Hát mire jöttünk haza már kész voltam mondtam is neki hogy sztem az elmúlt 2 nap volt sok! Mert ügye jövök-megyeka héten de nem ennyit! Szóval meg is fogadtam hogy többet ilyet nem csinálok!

Ja és a páromnak a héten lesz a szülinapja 34 éves lesz! MÉg ki kell találnom vmi meglepit neki!

Kép
pamilla
 
 


Kisbuta!

Hát igen! Nekem is megváltás ez az időjárás csak az a fránya eső ne esne, mert akkor lehet menni ki a szabadba!
De mondjuk inkább ilyen legyen mint az a dög meleg! mondtam is anyuméknak hogy nem fogok megsértődni ha mondjuk még júliusban sem lesz az a nagy kánikula! Persze ők meg belázadtak hogy nehogy már hiszen nyár van! És akkor ezen jót röhögtünk!
Tényleg te már összecsomagoltad az kórházi szettet?
Voltál már szülőszobát nézni?
Mikor mész legközelebb dokihoz, uh-ra?
Tényleg nem dobsz 1 pocifotót?

Milyen rendes kis családod van! Tök jó fejek!
Tudod mit nem értek (mert sztem lemaradtam vhol a témában) Akkor Ti most már Pesten laktok?

Kép
pamilla
 
 


Bridget jól leírtad,értem!emlékeztem én erre a tüszőre,csak azt hittem,hogy már mehet a szuri,de akkor sajna nem. :( és neked kell majd szúrni magad? :? hú nekem nem menne!

Kisbuta de rendes a családod!az enyém mindig nyafog,hogy messze vagyunk.nállunk csak 180 km van.2 éve lesz,hogy fent lakunk a sajátba,de még nem jöttek fel úgy hogy 1 vagy 2 napot itt legyenek nállunk.Anyuék igen,ők húsvétkor ittvoltak.Bográcsoztunk,meg minden,de anyosomék csak a sógoromhoz jönnek dolgozni,és ha nem végeznek nálla itt alszanak és másna reggel már mennek is.Pedig én nagyon szeretném ha ők is itt lennének nállunk egy picit...albiba 1 évig voltunk és ott eggyik szülő sem volt. :( tudom,hogy nagy táv,nekünk is,de jól esne,ha feljönnének ők is egy picit.De majd talán ha meglesz a pici,mert amíg nem lesz min. 10 hós addig nem fogom hazavinni pápára,mert nem tenne neki jó olyan hosszú út.Na talán majd akkor feljönnek ha látni akarják az unokát :roll:
de ebbe igazam van,mármint az utazásba nem????

Pamilla sajnos én párom is elmegy reggel 7-kor itthonról és este 7-re kb. hazaér. :? Szóval a mi napunk is teljessen elmegy,mi se tudunk programokat szervezni.Az állatkertbe már 2 éve szeretnék eljutni,de még nem jött ösze,mert sokszor dolgozom én hétvégén és egyszerűen nincs idő.3 hete úgy voltunk hogy majd elmegyünk,d persze haza kellett menni,és így nem sikerült.Nembaj,majd eljutunk :wink:

Zsu nagyon irigyellek én is,hogy ennyi progitok van.
Apát jól fejbe kólintottad?
Vendég
 


Pami én is nagyot néztem ezen a kismama parkolón,de olyan jó érzés volt,hogy legalább it foglalkoznak ezzel.Debrecen nem kis város és még így,hogy most ott volt 3 ország+-ba így is olyan nyugis volt és szép!!!!
Nagyon jól éreztem magam,csak az volz az egy baj,hogy nagyon korán és sokáig tartott a szeminárium és nem nagyon tudtunk körbenézni csak amíg kaját kerestünk.De nagyon szuper volt!!!
Olyan nagyon részletessen nem tudok ezért többet írni. :roll:
Ezt átt kell élni!
Vendég
 


Unoka megkérdezi:
- Mondd nagymama, mi az a szerető?
Nagymama felsikít, elhajítja a kötést, felpattan, átgázol a macskán, felrohan a padlásra, feltépi a gardróbajtót, kizuhan egy csontváz:
- A francba, tudtam, hogy valamit elfelejtettem...

Két barátnő beszélget. Az egyik nagyon letargikus hangulatban van.
Kérdi a másik:
- Mi történt? Miért vagy ilyen letört?
- Áh, ne is kérdezd! Nemrég kint jártam Afrikában. Egy hatalmas gorilla elkapott és háromszor a magáévá tett.
- És?
- Nem ír, nem telefonál...

Férfi:
- Hmmm, Édesem, mi lenne, ha ma este pozitúrát váltanánk?
- Jó. Akkor te állj a mosogató mellé, én meg majd a kanapéra ülök és fingok.

Bemegy a süketnéma a patikába, óvszert szeretne venni. Hevesen mutogat a patikusnak, hogy mit szeretne, de az nem érti. Ekkor a süketnéma előveszi a farkát, mutogat rá és kitesz 500 Ft-ot a pultra.
A patikus is előveszi, majd elteszi a pénzt. A süketnéma fel van háborodva és még hevesebben hadonászik, mire a patikus megszólal:
- Ha nem tudsz veszíteni, akkor nem kell fogadni!

Egy félénkebb férfi elmegy egy bárba, és ott kiszúr egy gyönyörű nőt. (Őzbőr kabát, finom, intelligens arc, súlyos, kerek mellek, vékony derék, káprázatos lábak, vállig érő mézszőke haj, igéző zöld szemek.)
Miután hosszan gyűjtögeti a bátorságot, végül odasomfordál, és habozva megkérdezi:
- Hmmm, nem bánná, ha beszélgetnénk egy kicsit??
Mire a nő, teljes hangerővel:
- HOGY KÉPZELI, HOGY LEFEKÜDNÉK MAGÁVAL! TAKARODJON!!!
Természetesen mindenki rájuk bámul, a fickó szörnyű zavarban visszasündörög a bárpulthoz. Eltelik néhány perc, amikor a nő föláll, és odamegy hozzá. Rámosolyog, és így szól:
- Sajnálom, ami az előbb történt. Bocsásson meg, kérem! Én egy pszichológus vagyok, és azt tanulmányozom, hogy az emberek hogyan viselkednek zavarbaejtő helyzetekben.
Mire a férfi felordít torkaszakadtából:
- ÖTSZÁZ DOLLÁRT EGY SZOPÁSÉRT, TE RIBANC?!

- Apa! Apa! Megeröszakoltak a buzik!
- Uristen fiam! És mért nem futottál el?
- Ebben a tűsarkúban?

BKV buszon:
- Jegyeket, bérleteket kérek!
Pistike megszólal:
- Anyád tudja, hogy kéregetsz?

Két idősebb férfi beszélget egy Balaton-parti padon, a naplementét bámulva.
-Te még hányszor tudsz?
-Kétszer!
-Tényleg? S melyik a jobb?
-A nyári!

Egy férfi a Balatonon beül egy bárba és megismerkedik egy nagyon csinos fiatal nővel. Fél tucat
ital elfogyasztása után meghívja őt a hotelszobájába. A nő örömmel belemegy. Miközben a szobában dumálnak és lekerülnek a ruhadarabok, a férfi megkérdezi:
- Mondd csak, tulajdonképpen hány éves vagy?
- Tizenhárom - jön a vonakodó válasz.
- Tizenhárom!!! Te jó Isten!!! Azonnal vedd vissza a ruhádat és tűnj el innen! - kiált rá halálra rémülten.
A lány engedelmeskedik, majd csendesen elsétál az ajtóig, és visszafordulva halvány mosollyal megkérdi:
- Babonás vagy, ugye?

A 3 éves Pistike fürdés közben vizsgálgatja a fütyijét:
- Anyu, ez az agyam?
- Még nem...

Hogy intézed el hogy a nő még 15 percet sikitson aktus után?
Töröld a farkad a függönybe!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Folyik a könnyem a nevetéstől!!!
Nagyon jók a viccek!
Vendég
 


Pocifotót nem tudok dobni, mert ahhoz fényképezni kellene. De majd a jövő héten, mert lesz két nagyon laza nap, és akkor hátha. Már egyre nagyobb, apa is folyton csodálkozik.

Nálunk apa nagyon figyelmes, még arra is figyel, hogy ne rázzon az autó, ha rossz úton megyünk. Tegnap mondjuk én vezettem, és a fekvőrendőrnél az utcánk végén meg is jegyezte, hogy ez most itt két hét koraszülés volt... :) (ő óvatosabban szokott rajta átmenni, mint én :oops: )

A buszon szerencsém szokott lenni, mert végállomáson szoktam reggel felszállni, haza meg általában apa visz. De ha mégsem, akkor én is megfigyeltem, hogy a pasik nem adják át a helyüket. Eddig kizárólag nők adták át a helyüket, de abból is csak olyanok, akiknek van már gyereke.
Azt hiszem, aki nem tudja, hogy milyen egy gyereket kihordani, annak eszébe sem jut, mert azt gondolja, hogy csak indokolatlan régi begyöpösödött udvariassági forma a kismamákra jobban odafigyelni - és az ilyen udvariassági normák már nem menőek...

Gabó,
hát hozzám se sokat jár ám a család, de segítenek, amiben tudnak, és úgy döntöttek, hogy most tényleg szükségem van segítségre. Szegény apámnak ez elég rosszul jött ki, mert közben elkezdődött az aratás, és olyankor neki látástól vakulásig dolgoznia kellene, de valahogy ellógott erre a hétvégére - de többet ezen a nyáron már nem fog tudni jönni. Sajnos a lányunk megsegítéséért nem jár fizetés.
A párom családja a problémásabb, mert ők úgy nem segítenek semmiben, hogy itt laknak. Egyedül a 85 éves nagymama próbálkozik, a drága lélek, de hát ugye őt már nem foghatjuk be olyan munkára, amit én sem tudok. (most azonban hasznosnak érezheti magát, mert apa szerzett egy plüssnyuszit, és meg kell varrni, meg ki kell mosni, és azt rábíztuk a mamára). De pl. a sógorom csak pénzért jönne bútort cipelni, apósom pedig csak kamatra adna kölcsön (a saját fiának) - ehelyett jön unokaöcsém és apám cipelni, és adott a bátyám kamat nélkül kölcsön.
Anyósom meg haláli. Mindig elmondja, hogy őt mi soha nem hívjuk meg. (Nekem ez furcsa, mintha egyébként nem jöhetne a saját fiához, amikor akar...) Megkérdezzük, hogy mikor tudna eljönni, mi alkalmazkodunk, de akkor két hónapig nincs egy szabad perce sem. (Nyilván nem akar jönni, csak tetszeleg a kiutált anyós szerepében.) Most hétvégén az jött fel neki, amin megsértődött, hogy miért nem kérjük meg, hogy segítsen. (nyilván cikinek érzi, hogy a szüleim 200 km-ről képesek eljönni, ő meg itt nem.) De hát miért kérnék tőle segítséget, ha egyszer 1. mindig hangoztatja, hogy bezzeg ő fiatalkorában (meg most is) mennyi mindent meg tudott csinálni egyedül, nevetséges mindenki, aki nem képes három másik ember helyett is dolgozni, 2. a maga részéről tőlem sem fogad el segítséget, még azt sem engedi, hogy porszívózzak neki, pedig úgy fáj a dereka, hogy lépni alig bír. Ilyen embertől hogy kérjek segítséget? - az én családomban az a normális, hogy mindenki segít a másiknak ingyen, a másik cserébe neki, ingyen. Nincs olyan, hogy nem fogadjuk el a másik segítségét, vagy külön kérvényt kell neki írni, örömmel dolgozunk együtt, még jobb is, mint egyedül. Ezért nem tudok mit kezdeni anyósom bonyolult lelki világával, hogy mindenhez külön kérelem kell, de akkor is ő a tökéletes, és mindenki más béna - és ezt még meg is mondja, persze csak a hátad mögött...

Hú, most kipanaszkodtam magam...

Július 6-án megyek legközelebb nődokihoz. A kórházat még nem láttam, és lehet, hogy nem is fogom :? , mert már nem lesz a nyáron több kórházlátogatás, legalábbis a védőnőm szerint. A kórházi csomagot elkezdtem összepakolni - már betettem egy hálóinget :) Apa szerint komolytalan vagyok. De azt se tudom, mit kéne beletenni. Holnap megyek védőnőhöz, majd megkérdezem tőle.

Bocs, hosszú lettem :|

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta,nem baj ha hosszú.Amit kell írd ki magadból.
Szerencsére mi is úgyvagyunk,hogy nem kérünk pénzt semmiért,meg mi is megyünk segítteni ha kell.Most is(még nem tudom mikor)megyünk anyósékhoz kifesteni,mert ők már nem bírják.Meg én mondjuk nem is dolgozni hívnám őket,csak jöjjenek már fel,mert jól esne. :roll:
Vendég
 


Kisbuta
Ertem en,mint irtam nem is haragszom senkire :wink:
Te meg mindig dolgozol :roll: Masiban mar irtam neked milyen szep a sok viraggal a vonalzid 8) A csaladi kalamajkakrol regebben en mar olvastam de igy egybetomoritve huuh meg nekem is sok volt :oops:

Dita
Lecci ne tunj el mert attol,hogy valamiben most akadt nezetelteresunk en meg ugyanugy kedvellek,mint elotte... :roll:

Pami
Nem stresszelek abszolt semmi miatt csak max a koltozes miatt...nem is tudom akarom-e azt a lombikot meg itt vgy inkabb mennek apacskaval es majd ott kezdunk valamit :roll:
Igen mar ebben a ciklusban ment volna a szuri :roll: az fsh-em 3volt szuper :wink: de az orias tuszoszeru valami miatt nem mehetett....2felet fog adni popoba de azt mondta meg valtoztathat rajta... :roll:
Csomagolni a koltozteto brigad fog :!: :D itt olyan a koltozes ha akarod kijonnek es bedobozolnak helyetted 8) joooo mi :lol: ugyhogy nekem csak szetkellett valogatni mi megy hajoval es mi jon velunk :idea: Igen mar 2het sincs vissza es a lakasbol jovo kedden koltozunk ki mert lekell adni ugyhogy meg 5napot hotelben leszunk 8) cag allja :wink:
Hogy milyen memoriad van neked :shock: barinom csutire volt kiirva multhet....es lass csodat multhet csutin szult :D ngyon szep baba fent van kep a blogomban ide nem akarom kitenni :roll:

Parodnak melyik nap lesz szulcsinapja 8) fuu ezekkel az ajandekozasokkal olyan nehez dolgom van nekem is :roll: a joves menes meg mar nekem is megterhelo pedig kismami sem vgyok :oops: :lol: :oops:

Gaboo
Okes :wink: Hat nekem kene szurni magam jah mint ahogy az osszes csaj is ngyon ugyesen szurja magat...(Dita,Kisbuta,Pami es az osszes beultis lany)es is marha irigy vgyok rajuk mert ez nekem nem fog menni :oops: en majd bejarok ha kell minden nap...meg apacskatol is elfogadnam a beadast de,hogy en magam...nem fog menni :oops: en meg nezni sem tudok egy vv meg meglatom a tut mar panikolok :shock: :oops:

Zsu
humor-herold :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
én meg el se hiszem, hogy már itt tartok. A 8. hónapba értem.

Gabó,
a párom szülei sem jönnek el soha, még látogatóba sem. Az öt év alatt a régi lakásunkban egyszer jártak összesen, mikor beköltöztünk, megnézték. (egyébként 10 percre laknak gyalog...) Aztán soha többet. "Mert mi nem hívjuk őket!" - már legutóbb apa is beolvasott az anyjának, hogy éppenséggel mi többször is hívtuk, de akkor rögtön nem ért rá két hónapra előre, és mikor újra hívtuk, akkor megint nem. Igazából anyósom fejében van a baj. Ő mai napig - 5 év házasság után - úgy tekint, hogy én nem tartozom a családhoz. Mivel a sógorom még otthon lakik, bele is belenevelte ezt az elképzelést, így ő is csak úgy kezel, mint egy idegent. Állítom, hogy a sógorom barátnőjét sokkal inkább családtagnak tekintik, mint engem, pedig ők nem is élnek együtt.

Dita :?:

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok!
Kisbuta az nagyon rossz lehet,hogy így állnak hozzád.A baba jövetele sem változtat rajta?
Ez így elég szomorú. :(
Tegnap barátnőmmel voltam egész nap,nagyon jó volt!
Van 3 gyerkőc:13,3,1
1 éves a kislány a többi fiú.
Voltunk játszón is,meg sétáltunk,nagyon szupi volt!
Többiek?
Vendég
 


Sziasztok!!!

Én tegnap nem tudtam jönni sajnos Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Délelőtt takarítottam, aztán mentem barátnőmékkel magzatvízvételre a Honvéd kórházba, aztán egy gyors zuhany, mert utána mentünk terhesgondozásra. Minden rendben van velem is, babóval is, eredményeimmel is. Hallottuk a szivét, apa fel is vette telefonnal Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Aztán este jöttek anyósomék, akikre marha mérges lettem. Két perc alatt felköszöntöttek, aztán kiderült, hogy igazából apa másoljon már át neki filmeket, meg cd-rom-okat és mutassa is meg neki, hogy működnek. Mert angol nyelvűek Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Fél tízig itt ültek. Még vacsizni sem tudtam, úgyhogy mire elmentek, már marhára fájt a fejem az éhségtől. Meg nagyon fáradt is voltam, majd elaludtam ülve.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hú tényleg!

Zsu!

Istenke Éltessen Sokáig!

Hát úgy látom mindenkinek megvan a maga keresztje az anyós témában!
Engem i idegesít ha itt vannak, de hál istennek hozzánk szökőévben 1x jönnek. Sztem a macska miatt!!! De ez nekem csak áldás! Bőven elég ez a néhány alkalom!
Remélem ha meg lesz a baba akkor sem fogják túlzásba vinni a dolgokat!

Nagyon örülök hogy jól vagytok és hogy minden rendben veletek!

Gratula a 23. hetedhez!!!

Kép
pamilla
 
 


Gabóó!

akkor tegnap kibabáztad magad mi?
Tök jó!!!

Csajok csak nekem változott meg magától a vonalzimon a kis figura?
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
pamilla
 
 


Pamikám!
Nagyon szépen köszönöm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nekem is más lett a macikám :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
és mi lett a barátnőddel? Mikor lesz eredmény? Vagy ez most nem a magzatvízvétel volt?

Anyós ilyen. Nem tudok rajta változtatni. De félek, ha meglesz a baba, a dédimamával is össze fogunk veszni, mert képtelen nem beleszólni mások életébe. Tartok tőle, hogy folyton itt lesz, hogy majd segít, és ezzel az őrületbe kerget, merthogy nekem már megvannak a saját kialakult szokásaim, meg a kialakult életvitelünk apával, elég nehéz lesz, hogy ezt a Babácska fenekestül felforgatja, nem lesz már idegzetem a mamát is elviselni, hogy mindent átrendez, máshogy csinál, és okít, hogy mit hogy kéne.

Dita,
:?: hol vagy :?: Ugye nem haragudtál meg ránk :?:

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta!
IGen, tegnap voltunk magzatvízvételen. Picuri már fekszik szerencsére, és pár mm-t nőtt is a múlt héthez képest, de még mindig pici. Három hét múlva lesz eredmény. Igazából nem tudják, hogy mekkorának kellene lennie. Mensi szerint tegnap kellett, hogy betöltse a 20. hetet. De lehet, hogy 2-3 héttel későbben fogant, és akkor meg megfelelő a korához képest. Ahány vizsgálaton voltak eddig, mindig mást mondtak. Hosszú három hét lesz.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gaboo
Hat azert irigykedem en is imadok jatszoterre menni jatszani gyerekekkel :roll:

Zsu
En lattam,hogy a te macid masabb de Pamien nem vettem eszre :shock:

Pami
Nalunk anyossal nincs baj :D egyenlore :roll: mondjuk ritkan talizunk mivel a parom nem ngyon huz a csaladjahoz :roll:

Pami
lehet Dita miattam nem jon :oops: rad bizti nem haragszik....pedig en is irtam,hogy nincs semmi baj...szerintem az erveink mellett mindig kikell allni es azert mert valamiben mashogy gondolkodunk az meg nem jelenti azt hogy ori-hari :roll:

Ditaaaaaaa Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utolérhetetlen vagyok az
ágyban.

Senki se lehet tökéletes... Belőlem is hiányzik a hiba.

Sétálunk, sétálunk egy kocsmába becsücsülünk, fröccs.

Ha az esküvőn a menyasszony anyja az ÖRÖMANYA, a menyasszony apja az
ÖRÖMAPA, akkor a menyasszony az ÖRÖMLÁNY?

Van Tesco gazdaságos óvszer, csak előbb ki kell enni belőle a kempingsajtot.

Összehozza, mint lottóötös a rokonságot.
Észrevetted már, hogy amikor a közlekedési lámpa zöldre vált,
automatikusan bekapcsolja a mögötted álló dudáját?

A feleségem szeret szex közben hozzám beszélni. A múlt éjszaka is felhívott
egy szállodából.

A munka élteti az embert, de a pihenés sem ölt még meg senkit!

Hogy van ez? Mindenki szeretne a mennybe jutni, de senki sem akar meghalni!?

A megbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül az
az, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk.

A fiatalok 0%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze a
drogokra.
A pesszimista olyan ember, akinek mindig igaza van, de sosincs öröme benne.

Az alkohol folyékony pszichiáter!

A csapatmunka lényege: mindig van kit hibáztatni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Zsu fogadd ezt tőlem is sok szeretettel:
Kép
Igen,nagyon jó volt babázni egy kicsit.Barátnőm azt mondta,hogy jó anya lennék :D hát majd meglátjuk! :D
ja és nekem is megváltozott a figurám,mert eddig nem masnis fej volt,de csak most figyeltem fel rá.Ugyhogy nem tudom mióta ilyen. :oops:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: