Új privát üzeneted érkezett!

Syry: szerintem se aggódj a korod miatt. És úgyis legközelebb sikerülni fog! :wink:
Catherine: a hődből gondolod, hogy nem volt pé-d? Vagy csináltál lh-kat is?
Csucsu: egyébként azt a hormonvizsgálatot megcsinálták neked, amit említettél, hogy kiharcoltad, amikor kórházban voltál?
Nita: neked is drukkolok, hogy minden rendben legyen.

Kép
németh
 
 


köszi németh! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Vérvétel is lesz? Irígyellek a türelmedért! :oops: :wink:

Kinga!

Csak a hőt mértem, és a végén már nyákot és méhszájat is vizsgáltam. LH-n kívül már szinte mindent, amit itthon lehet.
Bár kezdem azt hinni, hogy ma volt délután. Annyira fájt a derekam, hogy mozdulni alig bírta, és egyszer a hasam is nagyon fájt, sőt mintha beleszúrtak volna egy késsel. És a hányinger...
Hát ,majd meglátjuk... :roll:
Igy nézett ki eddig: http://www.fertilityfriend.com/home/2079f9
Vendég
 

 
 

nem tudom hogy lesz e vérvétel.uh szerintem lesz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Catherine: szerintem is gyanús, főleg, hogy így felment a hőd, meg a nyák is, plusz ha még érezted is. Lehet, hogy pár nap múlva beteszi majd a vonalat.

Kép
németh
 
 


catherine igéretesnek tűnik a hőd.
ma én is megmértem és 36.6 lett továbbra is krémes fehér folyás van menzi sehol,mi lehet ez? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Neked milyen szokott lenni alaphőd? És pé után?
Az is lehet, hogy később volt pé, és most vagy a 11-14 DPO-n. De csak találgatok! Majd a dokibácsi mond valami okosat!

Kinga!

12 napon belül meglátjuk az eredményt. Remélem így fogok kinézni utána: :D :D :D :D :D :D :D :D De most már én is pozítívan látom a világot. :)
Vendég
 


Kinga!

Most látom, hogy tiéd is igencsak felment! :D :D :D
Szedsz most valamit?
Kívánom, hogy pár hétig ott is maradjon a hőd, ahol ma reggel volt!
Vendég
 


nem tudom milyen szokot lenni az alaphőm mert rendszeresen nem mérem csak most megin pár napja! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A hőm nem tudom, hogy érvényes-e, mert elaludtam miközben mértem és fél óráig bent volt a számban. Na de ha tovább bent van, akkor sem kell magasabbnak mutatnia, mert attól nem leszek lázas, nem?
Na nem tudom, de a hőmnek már nem hiszek, csak a kétcsíkos tesztnek. Egyébként azt álmodtam, hogy lett már végre kétcsíkosom. 8)

Kép
németh
 
 


az jó ha kétcsíkos tesztel álmodtál! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kinga!

Ha kétcsíkosat álmodtál, akkor az is lesz ébren is! :D :D :D
Attól, hogy továb van bent a hőmérő, nem mér többet. Viszont ha dörzsölöd, vagy forró izzóhoz teszed... (Gyerekkori emlékek. :oops: )

Nita!

Az a baj, hogy a hő magában nem jelent semmit. Azt mindig viszonyítani kell.
Marad a doki a rejtély megoldására.
Vendég
 


igen már csak a doki marad! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kinga, Nita
mindkettőtöknek mennek a drukkok!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Nita
mikor is mész dokihoz?

Kép

Kép
syrynx
 
 


elméletileg ma hív a szűlésznőm és megmondja mikor tud fogadni a dokim! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:Hogy bírod ki,hogy ne tesztelj?Én nem bírnám! :)

Rékán még néha mindig előjön 1-2 ilyen csalánkiütés, és viszket is neki,de van ,hogy pár perc alatt el is múlik!Elvittem ma dokihoz és ezt a rázós fehér löttyöt írta fel neki,hogy azzal kenegesem neki,ha kijönne.Meg mondta,hogy a fenistil cseppet is vegyek.
Mondta,hogy mindenhol mondjam,majd,hogy a Curam antibiotikumtól kijöttek rajta csalánkiütések!Ennyi!

Kép

Kép
syl100
 
 


syl100 azért se tesztelek mert ugyis megyek dokihoz a héten ha minden igaz!
Meg nem akarok csalódni,inkább jönne már meg!moat még menzinek kéne jönni! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Engem kérdezel szerinterm nem fog megjönni.

Kép
csucsu05
 
 


én is attól tartok hogy nem jön meg,de miért? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Hát tudod te azt jól:)

Kép
csucsu05
 
 


tartanék tőle! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Mikor mész dokihoz? Piri azóta sem jelentkezett?
Vendég
 


Nita: emlékezz csak Harivera is "egyből" terhes lett a műtét után.

Kép
németh
 
 


catherine pénteken megyek este fél7-7-re! :lol: :lol: :lol:

németh nem hinném hogy én is ilyen szerencsés lennék! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Semmi kishitűség! Te is lehetsz szerencsés! Sőt, az is vagy! Majd a doki is megmondja pénteken! :D :wink:

Kinga!

Most néztem, hogy ugyanarra a napra (20.) tette be neked is a pét a Fertility. Remélem ez azt jelenti, hogy egyszerre lesz pozitív tesztünk! :wink: :D :D :D
( http://www.fertilityfriend.com/home/2079f9 )
Vendég
 


Hát az tök jó lenne!!!! Jaj de nagyon szeretném!

Kép
németh
 
 


na egyszere lesztek babásak?hű de izgi is lenne! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
a péntek már mindjárt itt van!!!!!!!!!!! tudom, hogy megnéz a doki, uh-val is, de én nem bírnám ki tesztelés nélkül!!!!!!! :wink: :oops: :lol:

Képzeljétek tegnap voltam a házi dokinál. már este éreztem, hogy kicsit fura a hasam alja, mintha nyomná valami a hólyagom. ez reggelre még rosszabb lett. állandó pisilési ingerem volt (ill. még van is.) talán valami fertőzés. (nem valószínű hogy felfáztam. talán egyszer volt ilyen életemben, akkor nem is mentem dokihoz.) amúgy pisilésnél nem fáj. inkább úgy egész nap érzem, hogy valami nincs rendben ott. kaptam gyógyszert. itthon néztem, hogy ez antibiotikum. poralakú és csak egy tasak, este kellett bevenni és állítólag 3 napig hat. Ja, azért a nőgyógyászhoz is bejelentkeztem jövő keddre. kiváncsi vagyok mit mond a köztes vérzésre, ami 10-12-napon szokott lenni, legalábbis az elmúlt 3 alkalommal volt. meg hát a 41 napos ciklusra is rákérdezek.

Két hét múlva vizsga a számítógépes tanfolyamon, okj-s. úgyhogy bele kell(ene) :oops: húzni a tanulásba. csak hát ilyen melegben nem túl sok kedve van az embernek. (tettem új vonalzót, a régi valamiért nem látszódott. túl hosszúnak írta, de én kitöröltem egy részét, és így engedte feltenni. ezt is a számítógépes suliból tudom, hogy ezek a kódok mit jelentenek pl. amik a vonalzónál vannak. így ki tudtam törölni egy részt, és mégis megjelent a vonalzó :wink: :D )

Na megyek takarítok. A Dédi kórházban van, addig ablakot pucolok, meg pókhálótlanítok nála.

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx anyukám mondta hogy többet ne teszteljek,ha nem jön meg menjek dokihoz!!!!!!
ezt is fogom tenni,valahogy nem izgulok!
Máténál is akkor teszteltem miután voltam dokinál,így lett egy emlékem! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
tényleg! :shock: ezt nem is tudtam. elviekben igazad van, ha van baba akkor úgyis látni fog már valamit a doki, egy petezsákot mindenképp! :lol: (ha meg nem :( -de erre ne is gondoljunk, akkor legalább megkímélted magad egy negatív teszttől.) Amúgy Mátéval én is a 43. napon csináltam tesztet, előtte nem (de nekem fizikai akadálya is volt, gipsz volt a lábamon és nem tudtam elmenni tesztet venni. :evil: ) húúúúúúúúúúú nagyon szorítok neked péntekre! :lol: :D :lol: :D :lol: :D

Többiek? mindenki hűsöl? :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


köszi,hogy szurkolsz de én nem nagyon hiszem hogy baba,mert a krémes folyáson kívűl semmi már nem utal rá! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Nekem sem utalt semmi babára amikor Benit vártam a hetedik hétig. Hacsak nem a mindjártmegjön érzésre gondolok és az álomkórra. De ez utóbbit annak tudtam be, hogy éppen Horvátországban nyaraltunk több havi megfeszített munka után.
Szerintem ne írd még le azt a babát! :) :) :)

Syrynx!

Amikor Benit vártam a vesém miatt feltettek egy katétert a vesevezetékembe. Ez nem okozott semmi kellemetlenséget azon kívül, hogy így még urulógushoz is kellett járnom rendszeresen és fokozott volt a fertőzésveszély. így ezt nem is kerültem el. És én is egy olyan port kaptam amit csak egyszer kellett bevenni. De fogalmam sincs mi volt a neve.

Vizsgához, vagyis most még csak a tanuláshoz, szorítok!
Vendég
 


catherine nem írom le de nem akarom hiúábrándokba kergetni magam! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Szerintem nem biztos, hogy hiú ábránd, ha elhiszed, hogy baba is lehet!
Bár ez nálam is hangulatfüggő.
Néha olyan biztos vagyok benne, hogy ez a hónap az igaz, itt van a baba a pocimban, néha pedig gondolni sem merek rá, nehogy a végén csalódás érjen... :roll:
Vendég
 


Catherine:Neked milyen gond volt a veséddel terhesség alatt?Vagy már előtte is?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszko!

Sem előtte, sem utána nem volt gond a vesémmel. A terhesség alatt jött csak elő, a 25 hét környékén.
A jobb oldali vesevezetékem, ami a vesét köti össze a húgyhólyaggal, nem oldalt megy, mint más földi halandónak, hanem középen, mert egy kicsit rövidebb, mint általában. Így amikor Beni növekedett a pocimban elnyomta. Ennek hatására a veséből a folyadék nem jutott el a megfelő helyre, ott felhalmozódott és gyulladást okozott. Semmi már tünetem nem volt, csak a 39°C-os láz. Pár nap múlva kezdett csak el fájni, de még az sem volt vészes. Mensi előtt jobban fáj néha a derekam.
Viszont ez nagyon veszélyes volt a babára. Először is a 39°C feletti láz miatt, másodszor pedig a veséből nem tudott kiürülni a káros, mérgező anyag és ez veszélyeztette Benit. (Mindezt csak a szülés után részletezte ennyire az orvosom. :) )
Viszont amikor a hétvége után beugrottam hozzá a kórházba, hogy már két napja lázam van és fája fejem (ezt el is felejtettem), mit vehetnék be rá, ő már haza sem engedett. A vizsgálat után rögtön befektetett, és hívta is az urulógia főorvosát konzílumra... Nagyon hálás vagyok neki érte.
Aztán pár nap múlva felhelyeztek egy csövet, ami a veséből a húgyhólyagig ért és belülrő merevítette a vezetéket, hogy rendes legyen benne a folyadékáramás. Ezt kb. kéthetetnte UH-gal ellenőrizték. (Olyankor Benit is megkukucskáltuk néha, mert az asszisztensek nagyon kíváncsiak voltak rá. :D )
Vendég
 


catherine de hála az égnek nem lett semmi baj! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Szerencsére Beni makkegészséges! Lehet, hogy azért is, mert fogalmam sem volt róla, hogy milyen baj lehet, és így nem is gondoltam rá.
Vendég
 


a máténál én se tudtam sokáig hogy a pocakomban van és nem is idegeskedtem hogy egyáltalán valami baj történhet!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Még nem volt időm visszaolvasni, csak egy percre ugrottam be..

NITÁCSKA: Nagyon boldog 22. szülinapot!!!
Vendég
 


Nita:Isten éltessen sokáig!!!

Catherine:Csak azért kérdeztem,mert nekem 18 évesen kivették a bal vesémet és én is nagyon bevoltam tolyva,hogy a terhesség alatt nem lesz-e valami gond a másik vesémmel,meg ugye féltem,hogy emiatt a szülés is ,hogy fog lezajlani!De hál'istennek mindennel minden rendben volt! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


betsy,syl100 köszönöm szépen!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Én is! Én is! BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!

Sziszko!

Kivették az egyik vesédet? Betegség vagy baleset?
Én úgy tudtam, hogy ha az egyik nem működik, akkor a másik teljesen ellátja egyedül a feladatát. Ezért is lehet felajánlani rokonoknak az egyik vesédet.
Vendég
 


Catherine:Hát az úgy volt,hogy már évek óta magas volt a vérnyomásom,szednem kellett vérnyomáscsökkentőt!Aztán egyszer lett egy hatalmas cisztám,de már akkora hogy elöl a hasamnál már rendesen kidudorodott.Fájt is rendesen!Ezzel elmentünk a kórházba ott se tudták,hogy mi lehet,bent feküdtem 1 hétig a belgyógyászaton,mert csak a vérnyomásomat figyelték,utolsó nap elküldtek egy hasi uh-ra!
Na,akkor vette észre az orvos,hogy van egy hatalmas cisztám a vesémen,ezután további vizsgálatok,és szinte azzonali hatállyal megkellett műteni eltávolították a vesémet,ami születésemtől fogva nem is működött/csak eddig nem vették észre,csak a sok bajt az okozta/.Egy csecsemőfej nagyságú ciszta volt.A szövettan negatív lett.Azt mondták bármikor kipukkadhatott volna a ciszta és akkor már nem segíthettek volna rajtam!Azóta minden ok! :D A vérnyomásom is rögtön helyreállt,sőt alacsony is!

Kép

Kép
syl100
 
 


catherine neked is köszönöm! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziszko!

Ez nem semmi! :shock: :shock: :shock: De legalább jó vége lett, és ez a fontos! :wink: :D :D :D :D
Vendég
 


jóéjt lányok! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita én is Nagyon Boldog Szülinapot kívánok!
Hétvégén lesz ünneplés, buli!!!!!!! Nagyon kíváncsi vagyok, holnap mi lesz a nőgyógyinál! majd írd meg! de, vagy du mész?

Syl
még jó hogy időben észrevették! hihetetlen hogy néha kis dolgokon, perceken, órákon múlnak dolgok.

Nálunk is van a családban vesebeteg. (nem vérrokonom) tizenéves korában derült ki, de 30 fölött kezdett csak problémája lenni. ikreket szült, már 12 évesek. most pár éve kapott új vesét. (évekig volt várólistán, mire lett neki megfelelő.) most jól van. de az első félévben nagyon kímélő életmódot kellett élnie.

Asszem nem írtam még, tegnap volt a tesóm uhn. (múlt héten volt pici vérezgetés, barnázás, de hamar el is múlt.) most 10 hetes, azt mondta látták a baba kis végtagkezdeményeit, a párja is bent volt! hétfőn találkozunk, majd megkérdezem, hogy kapott-e fotót. nekem Mátéról csak a 25-hetes 4D ről van fotó meg cd. korábbi időszakról nincs. :( na nembaj, majd a tesónál kérek majd. :wink: :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Nita: nagyon boldog szülinapot kívánok! Remélem a dokinál minden rendben lesz!
Sziszko: hála az égnek, hogy rendben vagy. Egyébként a mi családunk is vesés. Apunak kivették az egyik veséjét mert nem volt kifejlődve rendesen és aztán köve lett, anyunak is, mert neki meg rosszindulatú daganat volt rajta. De hála az égnek azóta sincs semmi baja és remélem még nagyon sokáig nem is lesz.
Syry: drukk a vizsgádhoz!
Catherine: hogy áll a hőd? Jaj már minden este lefekvésnél gondolok rád, hogy milyen jó lenne, ha mindketten babásak lennénk.
Betsy: hogy vagytok? Hogy bírja a kicsi ezt a nagy meleget?

Kép
németh
 
 


sziasztok!Köszönöm mindenkinek a szülinapi köszöntést!
Nemsoká megyek a dokihoz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: