Új privát üzeneted érkezett!

orvoshoz nem jarunk, bizok a termeszetben, es jonaskaban a legjobban! olyan szep telihold volt amikor egyutt voltunk, valahogy ugy van az ablak h pont a telihold latszott :D a szuletesem hete meg a telihold hete volt, hatha ez a telihold buvolet bejon! hamar ma meg kell jojjon, igy is kesik mert nekem eddig mindig 24 napos volt, aztan marciusban megjott 20 napra, aprilisban 27, es itt van majus es ma 27 nap es semmi. es meg csak terhes sem vagyok, sajna.

Kép
szparanghen
 
 


Szparanghen!Drukkolok,hogy a telihold meghozza a szerencséteket.Most vagy a 27. napodon?Csináltál tesztet?
Mi eddig orvoshoz jártunk a párommal mert már 5 éve szeretnénk babát sajna teljes sikertelenséggel,de most egy jó időre abba marad a próbálkozás mert nincs elég pénzünk a lombikra meg a párom is meggajdult a sok orvoshoz járás miatt.Így egy jó időre le kell mondanom arról,hogy kismami legyek.

Kép
rena85
 
 


tesztet csinaltam, tegnap, negativ. 5 ev? uristen, 5 ev mulva en mar 30 leszek :roll: fura erzesem volt tegnap. en 2 evvel ezelott kikezeltettem magam a menzi fajasokbol, a tegnap elott este elkezdodott egy furcsa fajdalom a hasamban, tartott egesz vasarnap kb 1 ig. hm... eleg erdekes, mert nekem mar nem szokott fajni semmim de semmim se amikor meg kell jojjon azelott, se amikor megjon... es mar nem erzem azt egyaltalan. orivosnal voltam ma egy hete, nem latott semmit csak a meh kibelezodeset erezte. ma mar volt valami nagyon halvany barnas folyas, de anyi. egyszer 2 evvel ezelott volt egy honap h nem jott meg, hormonzavar miatt, de akkor nem volt semmi halvany barnazas sem. ugyhgy most abban remenykedek h hormonzavar nem lehet. mert az most nem hianyzona egyaltalan. en remenykedek jonaskaban, de nem tudom h ha a kiskatonak csutortok este 10 tol casarnap 1 ig eletben maradnak -e. teljes a homaly. nem parazok, nem idegeskedek, de egy kicsit foglalkoztat.

Kép
szparanghen
 
 

 
 

jaj igen, 27 edik napon vagyok. nekem 28 napos csak akkor volt amikor szedtem fogamzasgatlot a hormonzavaromra, a mult honapban azt hittem azert jott 27 napra mert bepotolta az azelotti honapot, amikor 20 nara jott meg,

Kép
szparanghen
 
 


Szparanghen!Remélem a beágyazódás miatt barnáztál!Ha most volt a beágyazódás akkor gyorsan nő majd a hcg szinted és hamarosan kétcsíkos teszted lesz! :wink:

Kép
rena85
 
 


Hogyan kezelték ki a mensi görcseidet?Nekem iszenyatosan fáj,jó lenne ha lenne ellene valami.

Kép
rena85
 
 


Szparanghen, szia.
én is remélem. hogy beágyazódás történt nálad! :wink:
az én Jónás napom annak idején mensi közepére esett.
Úgy gondolom nem akkor fogant, mert akkor méretek alapján nagyobb lenne, nem??? ezen már annyit gondolkodtam!
Meg én éreztem a beágyazódást és az a J naphoz nézve későn volt.

Rena azért ne keseredj el!
Te még tényleg fiatal vagy! képzeld el, sokkal rosszabb érzés lenne, ha pl. 25-26 évesen kezdesz foglalkozni a baba témával és akkor is eltelik ez az 5 év. Akkor még a korod miatt is stresszelnél, hogy már 30-on fölül vagy. Most még bőven van időd!
Azok a fránya anyagiak. Nekünk sem lenne pénzünk rá és ez olyan szomorú. Még azt mondják, a pénz nem boldogít! Dehogynem!
az kell mindenhez! Valamilyen szinten az egészséghez is sajnos!
Mert ha nincs, hátrányban vagy. Utálom a pénzt! :twisted:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


ma reggel, 28 napra megjott. ugyhogy nincs jonas napi baba sem. jonas nap vasarnap volt, ma kedd, megjott. :( ugyhogy igy mar szerintem nem lehetseges hogy legyen majd valami. vagy ti hogyan gondoljatok?
a mezeszi gorcsoket fogamzasgatloval kezeltem ki, de tenleg ahogy elkezdtem szedni nem fajt tobbe,es amiota abbahagytam azota sem.

Kép
szparanghen
 
 


ma reggel, 28 napra megjott. ugyhogy nincs jonas napi baba sem. jonas nap vasarnap volt, ma kedd, megjott. :( ugyhogy igy mar szerintem nem lehetseges hogy legyen majd valami. vagy ti hogyan gondoljatok?
a mezeszi gorcsoket fogamzasgatloval kezeltem ki, de tenleg ahogy elkezdtem szedni nem fajt tobbe,es amiota abbahagytam azota sem.

Kép
szparanghen
 
 


Szparanghen,
nem csak félidőben lehetsz terhes :wink: Hallottam olyanról, hogy mensi előtt egy nappal volt együtt a pár - lévén így tuti nem lehet baba - és 9 hónap múlva meg is lett az eredmény :lol:

Angie
én is ezért utálom a pénzt. Ilyenkor irígylem nagyon az ökofaluk lakóit és a nomád népeket. Mennyivel egyszerűbb és nyugodtabb az életük :roll:
Vendég
 


Hogy Ti mennyit írtatok! Azti!
Üdv Szparanghen!

Aki eltalálta Angie gyermekének a nemét kap 1 gombóc fagyit. :lol:

timejka
 
 


FERILITYFRIEND.COM, EZ EGY UJABB OLDAL AHOL LEHET TERMEKENY NAPOKAT SZAMOLNI.

Kép
szparanghen
 
 


Timi,
a fagyira én is benevezek: szerintem LÁNY :lol: :lol: :lol:
Bár én mindkettővel ki vagyok egyezve.
Ha Bencére nézek, elolvadok, és eszembe jut, milyen édes pici baba volt.

Szparanghen,
én is pont ezt írtam előtted, hogy akkor volt a J nap, mikor megvolt.

Tényleg, vélemény a fentebb feltett kérdéssel kapcsolatban???
Hogy az ultrahangon megállapították volna a méreteiből, hogy menszeszkor fogant?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie
Ha lányod lesz, akkor is el fogsz olvadni. Én nem tudom, hogy uh-ból méretek alapján meg tudják-e állapítani. Ugye az utolsó mensitől számolják a szülés várható időpontját, de sokszor ezt is változtatják a babai méretei szerint. Nem tudom hogy működik ez igazából.

Régebben én is néztem jónást, és nekem egyszer arra írta, amikor bajom megvolt. Nem bántom Jónást, de nem jött be amióta babát akarunk.

Postán küldöm majd a fagyikat :lol:

timejka
 
 


Sziasztok!

Igaz,hogy még nem tudjuk,hogy Angi babája fiú vagy lány de addig is mindenkit meghívok egy kehely virtuális fagyira! :lol: Kép

Kép
rena85
 
 


eszembe jutott valami. hetfon mult egy hete voltam nongyogyasznal, es felirt 5 napig duphastont, h ha esetleg terhes vagyok rogzitse a terhesseget, ha nem, akkor jojjon meg. azert voltam terhes gyanus, mert egty tesztem falcs pozitiv lett. en nem vettem be mert nem akartam h veletlenul felboritsa a 24 napos ciklusomat. errefel megjon 28 napra. de mar banom h nem vettem be. ma vagyok a ciklus masodik napjan, vajon ha szednem 5 napot rontana valamit? vagy segit a termekenysegben? ha tudtok valamit irjatok le legyszi. es vajon mikor kellene bevennem? visszamenni nem igazan szeretnek, mert egy kicsit huzos arat fizettem multkor is. olvastam az e vitaminrol is h nagyon jo nogyogyaszati szempontbol. rena te mit probaltal?

Kép
szparanghen
 
 


Szparanghen!Nem ismerem ezt a gyógyszert de lehet,hogy be kellet vólna szedned,de ez csak az én véleményem.Amikor inszemem volt nekem utrogestan kúpot írt a doki ez is aféle babamegtartó használtam de sajna sosem segített.Elevitet szedtem.

Kép
rena85
 
 


vettem ma folksavat, c vitamiznt, e vitamint amirol azt hallotttam h nagyon jo stimulalo. ja es meg egy maybe baby microscopot is:D
tudtok ezekrol valamit?

Kép
szparanghen
 
 


Szparanghen!A vitaminok tényleg sokat segíthetnek viszont a mikroszkópról nem tudok semmit,még nem használtam.

Kép
rena85
 
 


Rena,
köszi a fagyit, fincsi volt. :wink:

Szparanghen!
Nekem egy más fajta mini mikroszkópom van, de nem tudtam használni.
Minden nap kell rendszeresen, de nekem nem mutatta a peteérést, nem változott a páfrány, pedig az ovu teszt mutatta. Én azt szerettem, az egyértelmű volt nekem. A mikroszkópnál az a lényeg, hogy alaposan töröld le a nyálat róla, miután használtad.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Szparanghen
Nekem is van PG53 ovu tesztem, de sz..t s ér. Viszont a duphastont asszem a ciklus második felébe kell elkezdeni szedni, én is szedtem, de már nem emlékszem, hogy kellett. Ezt az orvosodnak kellett volna mondani, hogy mikortól mennyit szedjék belőle. Szerintem hívd fel és kérdezd meg. Nehogy vitamin túltengésed legyen. :wink:

Rena
Fincsi volt a fagyi, bár a csoki fagyit annyira nem szeretem, de ez isteni volt :lol:

timejka
 
 


Sziasztok!

Lányok!Szivesen küldtem a fagyit! :lol:

Timi!Mivel te nem szereted a csokit küldök egy kis banánhajót. Kép

Kép
rena85
 
 


sehol senki?

Kép
szparanghen
 
 


Rena
Ez már finomabb. Köszi.

Tudod Szparanghen a család, a gyerek, nincs időm, csak a melóba van időm gépezni.

timejka
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.20 11:52-kor.
Vendég
 


Jó reggelt!
Nem tudtuk meg a nemét. :cry:
Pont úgy gondolkodik a dokim, mint én. Azt mondta "talán"ra meg tudná mondani, de az felesleges, bármi lehet. Én is mondtam, hogy akkor hagyjuk.
Elég volt, hogy láttuk a kis örökmozgót. Apa arcát is láttam, ahogy belefelejtkezett a monitorba. Aranyos volt. :lol: :lol: :lol:
A picur meg csak kalimpált a kezeivel, rugdosott és belebokszolt a hasamba. :lol:
Szép napot mindenkinek.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Kitty annyira sajnálom!
Kitartást nektek és várunk vissza.
Puszi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


JO NAPOT/REGGELT mindnkinek!
lanykak a postinorrol tudtok valamit? en februarban vettem be egyet, akkor mge nem volt aktualis ababa tema, es azota egy kicsit felborult a menzim. max 28 napra jon meg az eddigi 24 naphoz kepest! februar ota kiurult mar vajon a szervezetembol, februarban amiutan bevettem utana normalisan jott meg! benne van meg vajon a szervezetemben?vagy mennyi dio utan urul ki? segitsetek ha tudtok valamit kerlek!

Kép
szparanghen
 
 


Sziasztok!

Kitty!Nagyon sajnálom! :( De csak pozitívan gondolkodjatok,minden rendben lesz!Várunk vissza!

Angi!Majd legközelebb már remélhetőleg biztosan látja a doki!Biztosan csodás érzés volt látni a pici kis mozgolódót! :D

Szparanghen!Sajna ezt a bogyót sem ismerem,de szerintem az ilyen gyógyszerek 1 hónap alatt kiürülnek!

Kép
rena85
 
 


Kitty
Jobbulást anyudnak és csak pozitiv hozzállás, nagyon sokat segít.

Angie
Ennek nem örülök, de majd legközelebb biztos megmutatja magát a bébi.

Szerintem a fogi gátró 1-2 hónsp alatt kiürül.

timejka
 
 


én nem ismerem azt a gyógyszert, sajna.

Köszike, nem baj, hogy nem tudjuk, ráér. A legközelebb egy jó 3 hét múlva lesz a genetikai uh.
Kivárjuk :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie
Még van időtök megtudni a nemét De azért halkan megjegyzem, hogy már nagyon várom, hogy megmutassa magát.

timejka
 
 


Timi, köszi, hogy velünk izgulsz, meg mindenki velünk izgul! :wink:

Itt van a 12 hetes uh kép, végre sikerült kicsinyítenem.
Szemből látszik a drága.

Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie
látszi a kisfiad :lol:

MA vagyunk 12 éves házasok. Jézusom!

timejka
 
 


Még pár kép, ahogy Beni próbálja megfogni a vizet és nem érti, miért nem lehet. A harmadikon pedig hozza a zokniját, hogy vegyük fel.

Kép Kép
Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Timi, tök egyszerre írtunk! :lol: :lol:

Az nem is látszik, hogy kisfiú! :lol: :lol:
Egyébként egyre többször gondolok rá fiúként. Majd meglátjuk

Boldog Házassági Évfordulót nektek.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Köszi Angie!

Tök édi Bence!

Nekem megjött a bajom, jövő héten hsg. Komolyan mondom már abban bízom, hogy el vagyok záródva és kidugulok és végre bejutnak a célbe a kiskatonák. Bencém megint baszogat folyamatosan a tesóval. Már ettőlk észülök ki. Egyébként is most nagyon bolond vagyok a mensitől.

timejka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves szavakat! :)

Angie,
gyönyörűek a gyermekeid ;)

Timi
eddig nem is néztek elzáródást? Remélem, megúszod egy átfúvással, és jöhet a tesó!

Én fogi gátló utáni stopra 3 hót tudok, de valaki szerint nem is kell egyáltalán várni... már ebben sem értenek egyet a dokik :roll:
Vendég
 


Sziasztok! Tudnátok segíteni? Hol találok a neten Jónás naptárat, ami ingyenes és még értem is, miről van szó?
Köszi
Vivi
Vendég
 


Szia Kitty!
Hogy vagytok? Anyukáddal mi van?
Volt másfél éve hsg-m, csak azért akar az új dokim, mert volt egy műtétem ahol kivették a jobb petevezetőm, a hsg zárón meg az van, hogy mindkét oldalam átjárható, szóval nem ártana megtudni, hogy most mni van és mi nincs.

timejka
 
 


Jó reggelt!
Vivi sajna nem tudom. Mikor én csináltam még ingyenes volt az astro.com, de írták többen, hogy fizetni kell már, vagy ezen nem?
Nézd meg ezt.

Köszi dicséreteket, olvadoztunk itt Bencével.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Timi
akkor tényleg jobb lenne egy alapos kivizsgálás :roll:
Anyu tegnap volt vérvételen, aminek ma már meg lesz az eredménye, ma meg szövetmintát vesznek a ...ból (nem akarom még egyszer leírni azt a szörnyű szót :( ). Majd kicsit később megyek érte be a kórházba, és hazaviszem. Aztán várjuk a tenyésztés eredményét...
Vendég
 


emberkek kihaltunk? mi tortenik? rena hol vagy? csak nem babaruhat vasarolsz? en ma vagyok a kilencedik cn-on, ma este kelle huncutkodni egy keveset :lol: aztan penteken apaval hoszzu hetvegere keszulunk, talan hatha osszehozunk valami ertelmeset :idea: remelem. nezem a mikroszkoppal a nyalam husegesen, de meg ma reggel sem mutatott csak pottyocskeket. na de hatha.

Kép
szparanghen
 
 


Kitty
Milyen lett anyukád eredménye? Nagyon szorítok Nektek, anyukádnak.

Nem halunk ki csak a főnököm itt van mindig és nem tudok jönni, otthon meg már nincs kedvem, meg mást csinálok.

Jövő hét szerda átjárhatósági. Tegnap már kaptam merional szurit.

timejka
 
 


Sziasztok!

Szparanghen
Kellemes hétvégét Nektek! Remélem, összejön a baba! A környezetváltozás meg szokta hozni a gyümölcsét ;)

Timi
eredményt még nem tudunk, két hét múlva kell érte menni, addig meg a doki nem mond semmit (jobb is így, legalább nem ijeszteget :roll: ).

Örülök, hogy haladsz te is előre! Átjárhatósági után kell várni még, vagy egyből mehet a babagyártás?

Én még két hónapig szedem a fog. gátlót, és utána nekem is megkezdődnek a kivizsgálások sorozata - remélem, nem találnak semmi bajt :roll:
Vendég
 


kitty, koszi szepen! remelem meghozza a gyumolcsot! ma reggel a hom ugrott 2 fokot, remelem jo jel! tegnap esett 1,5 fokot, a tegnapelottihez kepest, ma reggel ugrott 2ot, a tegnpihoz kepest!
1 kor lelepek a munkabol es irany hetvege!
kellemes hetveget mindenkinek!
rena hova bujtal?

Kép
szparanghen
 
 


Sziasztok!

Angi!A kisbabád is nagyon édes meg Beni is!

Timi!Remélem minden rendben lesz hsg-n és könnyen bejutnak majd utána a kiskatonák!

Szparanghen!sajna nem babaruhát válogatok,csak rengeteg munkám van és itthon is elég sok a meló.Hajrá babásodj!

Kép
rena85
 
 


Kitty
Rendben lesz minden. Tudod, a pozitiva hozzáállás sokat segít. Azért nagyon szorítok Nektek.

Rena
Tudod már másfél éve voltam átjárhatóságin, csak most megint csinálunk, hogy tudjuk mi van és mi nincs (petevezető meg ilyenek).

Egyébként a vizsgálat napján nem, de másnap már kötelező összebújni. Merional szurit kapok, vasárnap kapom a harmadikat.

timejka
 
 


Jó reggelt!

Timi!Nagyon szorítok neked!Igen emlékszem,hogy voltál már átjárhatóságin,majd írd meg,hogy mi a helyzet ennél a hsg.-nél!Akkor Bencét vigyétek el a nagyszülőkhöz,hogy mindent bele tudjatok adni a kistesó összehozásába!Hajrá!!!!!!!!!!! Kép

Kép
rena85
 
 


Rena
Megoldjuk a hancurozást, párom jövő héten délutános, úgyhogy majd mielőtt megy dolgozni elkapom.
Kicsit zsufi lesz a hétvége. Ma szülinapi gyerekzsur, holnap apu feleségének a szülinapja.

timejka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: