Új privát üzeneted érkezett!

Dita,
szerdán tuti nem. Szerintem csütörtök lesz belőle.

i.kata
 
 


VIKI
Gondolom majd telefonon mondják meg hogy mikor kell menjünk beültire.
Ha jó sok lesz én nem is bánom ha később kapom vissza, mert legalább a legerősebbek kerülnek vissza. Nem tudom elképzelni, hogy ne maradjanak meg a babák. Muszáj sikerülnie! Ennyire nem utálhatnak odafent, hogy ezt is végigcsinálom potyára! :roll:

dita75
 
 


Kis hercegnőm :lol:
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

KATA
Neked hogy volt?

dita75
 
 


LINÁCSKA
Jajj de édes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Tényleg akartam kérdezni hogy helyreállt már a családi béke?

Ja és kösz a hütőtáskás tippet, én is kértem mert szerdán egész nap a melegben ültem a BMC-ben, utána meg a vonaton..... szóval kibírta így a két jégakkuval hazáig a szurim.

dita75
 
 


Sziasztok!

Kedden hazajöhettünk a kórházból Rékával! :D
Most éppen alszik, gondoltam bejeletkezem. Már 2240 g, és nagyon szépen eszik.

Mindenkinek nagyon drukkolok a háttérből!

Dita,
Hol tartasz?

Kata,
Mikor kezditek a 2. lombikot?

Zsuzska,
Itt is nagyon sok boldogságot kívánok Oroszlánhoz! :D

Röviden valaki tájékoztatna a fontos eseményekről? Volt babaeső? :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Lina: Tüneményes lánykád van!

Dita: Szurkolok neked ezerrel!

Kata: Én is irígy, de örülök neki, hogy ilyen nagyot lendül az életetek! :)

hofeherke
 
 


NÉMÓCI
De jó hogy jöttél, és köszi hogy hétfőn válaszoltál az sms-re.
Hétfőn lesz a leszívásom!
A dokkered csinál majd mindent mert nem lesz a Szűcs! :roll:
De ha nekem is ilyen gyönyörű kiscsajt hoz össze mint Réka egyáltalán nem fogom bánni. Majd hozzál képeket. Imádnivaló a kis csajod. Annyira cépszégesz! :lol: :lol: :lol: :lol: Te már teljesen felépültél? Már nem fáj semmid? Szopi, miegymás? Mesélj ha van kis időd!

RODINÁNAK sikerült eddig az első inszem, de ő még új. A régiek sajnos stagnáltak! De majd most én!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

dita75
 
 


Sziasztok Lányok!
Mindjárt visszaolvasok!
Férjemnek eredménye majd csak jövő hét csütörtökön lesz. Végre egy kicsit alaposabban is megvizsgálják a spermáját, mert ugye eddig nekünk csak sima spermiogram volt. Hát kivi leszek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dita,
nekem pénteken volt a leszívás és hétfőn a beülti. Én úgy tudom általában 3 vagy 5 napos embriókat ültetnek vissza. Ha több embri van, ami szépen osztódik, akkor elviszik őket 5 napos korukig (blasztocita állapotig), mert akkor jobb a beágyazódások aránya. Legalábbis a Forgácsban így van, de gondolom ha a lehetőségek adottak, akkor máshol is.

Némóka,
majd június-júliusban fogunk sorra kerülni.

Mara,
nektek is lett volna lehetőségetek kimenni nem? Végül miért nem mentetek? Már nem emlékszem.

i.kata
 
 


Dita,
Drukk hétfőre!+++++++++++++++++++++++++++++
Remélem is, hogy Neked is összehoz a dokim egy kiscsajt! :wink:

Köszönjük jól vagyunk, szokjuk még itthon. A sebem már egész jól van, csak most óvatosabban mozgok, mint az első után. A tejem sajnos a 2. műtétnek köszönhetően alig van, és a védőnő szerint nagyon nehéz lesz majd visszahozni (akár 2 hónap is lehet :? ). Tegnap volt kint a doktornénink, és nagyon szimpatikus. Ma meg a védőnő volt kint. 2 hetente jön majd ki a dokinéni, a védőnő meg jövő héten is jön. A doki szerint nagyon szép, erős a Réka, de ettől függetlenül sok szabályt be kell még tartanunk amíg el nem éri a 3 kg-ot.

Rodina,
Gratulálok a bébihez! :D

Pár kép:
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Képzeljétek! Itt megint havazik. :) :shock: :)

hofeherke
 
 


Némóka,
Réka GYÖNYÖRŰ kiscsaj!!!! Nekem az utolsó előtti kép a kedvencem, ahol kidugja a nyelvét :lol:

i.kata
 
 


Mara,
itt Pesten tegnap óta olvad :roll:

i.kata
 
 


Nemo: Csudiszép a kicsilány! Én is akakaooooook!!!!!!!! :D

Kata: Kétszer is szóba került már, mert a férjem olyan állásokat talált, ahol az anyacégnél kellett volna betanulni. De az elsőnél csak nettó 30 000-rel lett volna több a fizuja, azért meg nem nagyon érte meg mozdulni. A másodiknál meg a gazdasági válság miatt visszavonták az ajánlatot. Pedig ez a második nagyon jó lett volna. De sebaj, mert épp most kezd megint állást vadászni... csakhát most kevés az esélye, hogy talál, hisz a legtöbb helyen elküldik az embereket. viszont most én is nézelődök erőteljesen, mert a tanároknak tavasszal van a legtöbb álláshirdetés. Hátha sikerül valami jó sulit kifognom ;)

hofeherke
 
 


Itt is esik a hó!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Mara,
erre a 30e-re emlékszem már. Ha mindketten állást kerestek, akkor hajrá! Te ennyi díjjal a zsebedben biztos könnyen találsz állást, nem?

i.kata
 
 


KATA
Köszi hogy leírtad. Itt is így van, most két lánynak is drukkolunk a BMC-ben akik több mint 5 napos bébiket kaptak vissza!

NEMONE
Hát rég láttam már ilyen szép kislányt! Annyira édi! Én is én is akajok!!!!!!!!!!!!!!!!!

BUMI
++++++++++++++++++++

dita75
 
 


Kata: Nem tudom.... én nem hiszem, hogy számítana. Bár az én hibám is, mert ha nagyon akarnék lenne munka, de olyan helyre azért nem mennék már, ahol a megkezdett utamat nem tudom folytatni. Szóval legalább valami reál beállítottságú suli lenne jó. Anyukám mindíg azt mondta, hogy ha vált az ember, akkor legalább felfelé lépjen..... azt hiszem túl jól megtanultam a leckét. Persze, ha a férjem kap munkát, akkor mindegy, csak mehessek vele, aztán majd ott mozgolódom tovább :)

hofeherke
 
 


Tudom már mit felejtettem el!!!!

Edina drága (azt hiszem kettő is van, de már kezdem elveszíteni a fonalat :oops: )
Boldog névnapot!

Most megyek, mert társasházi közgyűlés lesz, és én nem voltam 2 éve :oops:

hofeherke
 
 


Sziasztok lányok,


Köszi a dicséreteket lányok. Nagyon boldogok vagyunk a férjemmel együtt csak az első napok minket is próbára tesznek mint minden szülőt sztem. Oroszlán hol ilyen, hol olyan. Nagyon massziv, erősakartú kiskrapek, imádom. Nálunk is vannak éjszakai járatok. De hasfájás nincs, csak hatalmas étvágy és sokat kell fejnem a tejem hogy azt a mennyiséget odatudjam neki adni. Napi 600 ml. Mivel csak szombat éjjel óta van tejem, napról napra javul de még igy is húzós. Reggel általában eleget tudok fejni, de délután már nem jön annyi amennyinek kéne még én is fáradok. Oroszlán háromóránként kel éjjel kettőkor és ötkor aztán visszaalszik és 11ig nyomja. Na itt tudunk pihenni a férjemmel. Az a baj hogy az ötórási kelés után nem akar visszaaludni, dajkáltatná magát meg játszana velünk, de mi hullák vagyunk már ilyenkor. Szóval elég kemény menet. :roll: :oops:

Moncsi, látom Danika éjszakai bagoly, és hasfájós nem irigyellek. Olivérnek eddig még csak egyszer fájt a torka.


Nemone, nagyon szép Réka baba :lol: :lol: örülök hogy végre otthon vagytok és nagyon szépen fejlődik.


Ditus, még jó hogy van két fülem, különben körbe érne a szám. Na azóta nem vigyorgok ám annyira mert annyi erőm sincs hogy vigyorogjak. De belül nagy a boldogság :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Moncsi, akartam mondani a hasa fájt és nem a torka.

Kép
pgsuska
 
 


Kata!
Akkor most a költözés miatt nem is folytatjátok a lombikot?

Ditus!
Szép a bogyónaci! én nem mernék még vásárolgatni babaruhát. De lehet, hogy épp ezzel vonzod be a babókat. Egyébként drukk neked hétfőre. Én tök jól éreztem magam punkció után, remélem neked sem lesz semmi bajod.
Én úgy vagyok vele, hogy a másodiknál jobban örülnék, ha elvinnék az embrikéket 5 naposig. Mert úgy nagyobbak az esélyek. Ráadásul kiderül, hogy egyáltalán osztódnak e 5 napos korukig (mert ugye ha 3 naposan kapjuk vissza, akkor ezt sem lehet tudni). És inkább bukom be a stimu árát, mint egy TB támogatott lombikot (mert ugye a beültetést nézik.)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
dehogynem, csak még nem tudjuk hogy lehet majd megoldani. :roll: Nem dobom el a sorszámomat, csak egyelőre még képlékeny a dolog.

i.kata
 
 


De jó, most már minden mami és baba otthon van!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI
Én is így gondolkozom! Bár még a blasztokat sem lehet készpénznek venni, de tény hogy nagyobb az esély. Azért is írtam, hogy ha sikerül majd sokat leszívni és megtermékenyíteni akkor kicsit szeretnék kockáztatni, csak kettő maradjon nekem az a lényeg, de azok már 9 hónapig stabilan! :wink: :D

SUSKA
De jó hogy Oroszlán nem pocakfájós. Szépen eszik, remélem győzni fogod! :D
Ügyesek vagytok, és apucinak pirospont hogy igy megváltozott!
Aranyos család vagytok, csak így tovább! Sok boldogságot nektek Oroszlánnal.

dita75
 
 


Bumi,
tényleg, most csak Rodina és Denika és Linácska és Nellike állapotos. Ezen sürgősen változtatnunk kell!!!!!
Jajj és persze Szezso, de ő mostanában nem jelentkezik :cry: :roll:

Hát a végére már nem is illik oda a csak szócska :lol:

És persze Ancsi is :lol:

Na, egész sok kismamink van, de még mindig nem annyi, amennyi kellene.

i.kata
 
 


Egyébként tökre nem tudom mi van velem. Tuti bekavart a lombik. Egyrészt tele vagyok pattanással, másrész a görbém szerint nem volt még pém.Pedig alapértelmezetten a 14. cnen szokott lenni. Ráadásul pont azt hittem, hogy a stimu miatt majd hamarabb lesz.
Persze elképzelhető, hogy holnap reggel már magas lesz a hőm.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szezso a beültis topicba szokott írogatni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
szóval ha van egy olyan lombikod, ahol van stimu, meg punkció, de az emnriók esetleg nem jutnak el a beültetésig, akkor az nem számít bele a TB-be? De a tb fizeti a punkciót is...

i.kata
 
 


Bumi,
nekem lombik után szörnyű volt a bőröm. De a szauna majd segít ezen, és igyál sok vizet. Nekem most már egész szép, mondjuk nov-decemberben volt a lombikom :roll:

i.kata
 
 


KATA
Ez jó volt! :lol: :lol: :lol:
Azért végül lettek vagy 6-an, de tényleg kevés még!
Remélem megtöröm a jeget hogy első lombikkal babás leszek! Akkor nemsokára már 7-en leszünk mint a gonoszok. De remélem nemsokáig mert ti is csatlakoztok és ide már nem is fogunk írni csak a babásba! :wink:

Szezso a beültisbe szokott mindig írni a múltkor még pocakfotót is tett fel.
Annyira aranyos kis pocija van! :D

dita75
 
 


Húzzatok bele - főleg régiek - mert nem szeretnék egyedül maradni. Viki Bonival volt egyidős. Sőt Monicék hárman voltak ............ én sem szeretnék egyedül lenni. :cry: :cry: :cry:

dita75
 
 


Én úgy tudom, hogy csak a beültetés számít. remélem tényleg így is van.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dituli, nagyon fogok drukkolni neked, már annyira megérdemled!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon fogok szoritani Neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Neked se legyenek má teljes éjszakáid :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol:
pgsuska
 
 


Ditus!
Én szeretnék belehúzni, de sajnos spontánra az esélyünk nulla. Ráadásul ilyen rossz spermaképpel, mint amilyen a lombiknál volt, a lombik esélyei sem rózsásak. Szóval a folytatás nagyban függ férjecske eredményétől, és az orvosa javaslatától, ami jövő hét csütörtökön derül ki.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
nagyon kíváncsi vagyok mit mond párodnak a doki. Az is lehet, hogy ez a rossz eredmény csak egyszeri volt, nem? Tudom előtte sem volt túl jó (mint nálunk), de ennyire azért sosem volt rossz ha jól emlékszem, ugye? A lombiknál igazából mindegy, nem? Csak aza lényeg, hogy legyen pár egészséges, mozgó sperma.

Dita,
először csak 2 ember jutott eszembe, aztán a többiek is :oops:
Te most leginkább Rodina párja lehetsz.

i.kata
 
 


Kata!
Azért gondolom, hogy nem mindegy a lombiknál sem, mert a Kaáliban a csajszi mondta, hogy nagyon megszenvedett a megtermékenyítéssel, mert az üledékből kellett kiválogatni a megfelelő spermiumokat, vagy valami ilyesmi. Egyébként ma azt mondta a párom, hogy egyáltalán nem lepődne meg, ha most is rossz lenne az eredmény, mert egy olyan tré helyen kellett mintát adni, hogy...
Egy szoba a földszinten, aminek az ablak előtt ott cigizek, meg beszélgettek, az ajta csak egy kallantyúval volt zárható, és volt benn egy szottyadt fotel, meg egy leselejtezett író asztal.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Egyébként azt még nem is írtam, hogy előbb vagy utóbb megint műteni kell a drágámat, mert a bal heréjén van egy szép hydrokele.
Valszeg nem ez rontja a spermaképet, mert ez a műtét óta ott van, de később, ha esetleg nő, akkor kellemetlenné válhat.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 



hofeherke
 
 


A legjobb barátnőm párjával is gond van.... azért érdekel a dolog....

hofeherke
 
 


Bumi,
szegény párod! Nem lehetett egyszerű így kicsikarni magából a mintát :roll: Nem tudom egyes helyeken miért nem tudják otthonossá tenni ezeket a mintaadó szobákat :roll: Remélem azért javulni fog az eredménye a következő lombikig! Hátha kap valami csoda vitamint :wink:

i.kata
 
 


Nyíregyen a mintaadó helyen van könyvespolc 2 könyvvel is a Bumi által említett berendezés mellett. Anatómia lexikon, ha jól emlékszem. Nagyon szexi :lol:

hofeherke
 
 


Mara!
Oda jártunk. Szűcs műtötte anno a páromat. Egy darabig nem is volt vele semmi baj, de egy idő után nem igazán törődött velünk (épp akkor váltott munkahelyet), és egyszeűen azt mondta, hogy nincs mit tenni, menjünk lombikra. Na ezért nem akarunk többet hozzá menni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi: Megértelek. Nehéz olyan orvost találni, aki igazán jó. Bár én már azt is értékelem, hogy egyáltalán van itt a környéken is doki nem csak Pesten. Bár ahogy hallom ott is ki lehet fogni érdekes dolgokat.

hofeherke
 
 


Mara!
Attól még más meg lehet elégedve vele, csak mi nagyon rossz időszakban jártunk hozzá, pedig mindig a magánjába mentünk és fizettünk. A műtétért is kapott 30000-et. Lehet, hogy most miután túl van az egész hercehurcán (a Klinikáról átment osztályvezetőnek a Kenézybe), lehet megint lelkiismeretesebb.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Tényleg még 1x köszönöm Mindenkinek, hogy nem feledkeztetek meg a névnapomról. Hol van Dy és Vius?

Ditus!
Nagyon szorítok, bár megmondom őszintén alig tudlak követni. Nekem kicsit gyors a tempó. Olyan hihetetlen, hogy már itt tartasz. Úgy vagyok veled, mint Suskával és Moniccal. Náluk is emésztenem kellett, hogy ők már nem a régi csajok a topikból, hanem ANYUKÁK!!!!!!!! lettek. Rájuk is nagyon büszke vagyok. És rád is. Mindjárt kismama leszel. De jó, de jó!!!!!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Katus!
Klassz, hogy elutaztok, és kipróbáltok valami másfajta életformát is. Te hol fogsz dolgozni?

Némóka!
Gyönyörű a kisgyereked. De jó neked! Most már otthon vagytok végre nyugalomban. Összeszoktatok már? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek, hogy nem feledkeztetek el Rólunk Edinákról! :wink:

Kata

tök jó lesz nektek külföldön! Egyszer majd meglátogathatunk? :lol:

Nemone

Tündéri a kicsi lány!!!

Dita

Remélem, hogy én majd lehetek a társad, ugyanis nekem sem kellene megjönnie jövő szombaton! :lol: De azt sem fogom bánni, ha TE hamarabb leszel kismami, mint én! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy

Itt vagyok................... :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: