Új privát üzeneted érkezett!

tudod mi mindig jóban voltunk,csak volt egy nő aki jól bekevert!és mi nagyon elviselhetetlenek voltunk egymással szembe.most jó,hogy tudtuk tisztázni,mert alapjába nagyon kedvesek és a szívét is odaadná!jó,persze dolgokba beleüti az orrát,de rájön,hogy nem kellene :lol: szóval nagyon happy vok! 8) :lol:
Vendég
 


Szaisztok!

Ditám!

Azta milyen gyönyörűséges kis Bogyócska csüccsöl odabenn!
Milyen érzés volt? Most hallottad a szívhangját először?
Mi az első 4d-n hallottuk és mind a 2-en majdnem elbőgtük magunkat.

A plussz kilók miatt meg mondom most ne aggódj majd ha már nem szopizik a manó stb.. Akkor ráérsz ezzel foglalkozni.

A kiskabik meg olyan édik!!!!!
Mi is igazából én, mindenből kiscicásat próbálok venni vagy és ez a legújabb méhecskéset! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Bridget!


Most milyen szurikat kezdhetsz?
Tök jó hogy időben megjött, jöhet is a köv projekt :wink: :lol: !

Viszont za durva hogy mindjárt utaztok ki, el! Még csak nemrég beszéltük hogy lehet erre itt van a dátum a nyakatokon! :shock: :lol:

Kicsiny lelked hogy smint?
Apácska ápolgatja rendesen? :lol: :lol: :lol:

3 Kg ne viccel!!!!!!!4 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Hát az semmi! Bárcsak rajtam lenne annyi plussz (mármint terhesség előtt) bár még ki tudja mennyivel jövök haza a kórházból!
Érdekes az én párom meg pont azt mondta hogy jobban tetszettem neki kicsit húsosabban mint amikor megismerkedtünk és vékony voltam! Ki érti ezt! :shock: :lol:

Kép
pamilla
 
 

 
 

Gabóó!

Milyen jó hogy az anyóssal meg tudtátok beszélni a dolgokat! Pláne hogy ha alapvetően normális!

Nálunk is voltak elég kemény zűrök de vhogy mostanra lenyugodott! Hál istennek legalább nem kell vele harcolni és miatta idegeskedni! De mondjuk mi alapvetően nem vagyunk olyan hű de jóban. Csak a párom miatt ápolom velük a viszonyt!

A fogyikúrához pedig sok sikert. Biztos vagyok benne hogy sikeres lesz. Elég elszánt vagy a motivációról pedig nem is beszélve!
Én is csak a baba miatt tudom tartani ez a hülye diétámat!

Szóval hajrá 90 napos diéta!
Egyébként én már erről is hallottam sőt láttam hogy jó, ill. volt 1 barinőm aki úgy mint Dita csak a Norbi kaját ette és tök szépen lefogyott!
Sztem azt válszad ami neked a legszimpibb, max ha nem jön be még mindig válthatsz!

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

De jó hogy ment anyud! Pláne hogy még segít is!
Az én anyum is ezt tervezi. Képzeljétek már csak 2 hetet dolgozik és nyugdíjas lesz. Már mondta is hogy jön át takarítani. Édi ő is. Úgy imádom!

Tudod mire szoktam gondolni?
Hát hogy anyukám annyira odaadó és feltétel nélkül tud szeretni és ilyenkor az jut eszembe hogy vajon leszek e én is ilyen jó anya!

Rólunk:
A hétvégi program: beszereztem 1-2 db szopis pizsit, hálóinget a kórházba. Közölték velem hogy jó lenne összepakolni mert ilyenkor bármikor bármi megtörténhet!
Hát össze még nem pakoltam de legalább bevásároltam mindent ami kellhet! Majd a héten.
Ja és tegnap összeszereltük tesómmal a kiságyat+pelenkázós komódost!
Hát nem mondom úgy kicsináltam magam hogy ma 10 után keltem és most is csak hálni jár belém a lélek. Sztem az is lehet hogy még alszom 1-et .
Ja és anyukámék vettek Majácskának a szobába falra tehető méhecskét+madárkát! Tök édi. Én meg hétvégén beszerzem a többi figurát!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Zsu vagy Dita!

Nem tudjátok Huncutka még tud hozni hcg és lh teszteket, és ha hoz mennyiért?
Tesómnak kéne ,mert köv hónaptól ők is élesbe nyomják! :wink: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Pami!
Olyan jó, hogy kezd Majácska szobája összeállni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Sajna Huncutka eltűnt teljesen, úgyhogy én már az utolsó hónapokban m ásik topikból szereztem be. Mindjárt meg is nézem, honnan: Fogamzás/! LH ovulációs és 10-es HCG terhességi tesztek olcsón.
Esthajnalcsillagtól rendeltem. Nagyon jó áron adja, kedves egy teremtés. Most nem tudom, hol tartanak az árak. De akciói is sokszor vannak.

Már én is úgy várom a 4D-t csajok. Azt hiszem, jövő héten be is jelentkezem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pamilla!
Hajrá tesódéknak is!
Olyan szép lehet már Majácska szobája!Te is dobjál képeket!
Ari te anyukád is!És de jó,hogy lassan nyugdíjas lesz!Akkor majd mindig tud neked segítteni.
Kivasaltam az összes rugit amit eltudtam hozni és összeraktam méret szerint,kiürítettem egy polcot neki és szépen bepakoltam.De már mondtam apának,hogy egyszer kikellene már szórni amit nem hordunk.Itt a tescoba a múltkor láttam,hogy van ahova belehet dobálni őket,na oda elvinném.Csak hát nélküle nem lehet,mert akkor besértődik.De mindent csak raktározunk.
csináltam én is lh tesztet,de nem totál nega,csak nagyon nagyon halvány a második csik.De az nega....
Ti mennyire hisztek a PG53-nak?mert nekem van olyan is de nekem eddig még nem mutatott páfrányt...

Ditu,annyi minden járt a fejembe elfelejtettem megdícsérni bogyit!Kár hogy nem mutatta meg,hogy milye is van...Bízom benne,hogy csajszi lesz!Arik a rucik is!
Vendég
 


bocsika még nem olvastam vissza, majd délután szakítok rá időt, olyan rohanásban vagyok ma hogy még az AFP eredményemért is elfelejtettem bemenni! :oops:

Délelőtt volt itt egy ismim és hozott egy valag kismama ruhát a méretemben, nem vettem csak egy farmer tunikát meg két nacit de a többit is itthagyta hátha meggondolom magam, vagyis kért hogy tegyem fel a fórumra ha már ennyi barátnőt szereztem ott hátha valakit érdekelne.

Vadiúj cuccok egyébként, még a cimke is rajtuk van. Olyan 42-44-es körüli méret
A nadrágokban pamut pocakbélés és széles állítható gumi van, halász 1600, hosszú 1800.
Van egy ujjatlak kosztüm 2600.
Ruha 1600.

Teszek fel néhány képet:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

A nadrágok egyébként a fehértől a feketéig minden színben vannak de most nem fotózom le az egész repertoárt.

dita75
 
 


Zsu én is Esthajnaltól veszem,szerintem is nagyon ari és jók a tesztek is,és persze olcsó is!
Vendég
 


Dita szépek a rucik,az áruk is jó!Nekem tetszik a ruha,de szerintem apa most biztos nem venne még ilyet...de később ha még lesz ilyen akkor lehet!
Puszi
Vendég
 


Ditu!
Nekem is nagyon tetszenek ezek a rucik. De ezek nekem kicsik lennének :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ezt nézzétek meg!Én olyan jókat nevettem magamon,hogy a könnyem is folyt!
Puszi
www.hoppa.ltime.hu/nyelvtorok.html
Vendég
 


Gabóó,
hol is van ez az udvar? Én beállnék apa autójával, mikor locsolsz, még külön örülnék is, hogyha lemosnád... :)
Én is sok bunkó beszólást kaptam az 5 év alatt, főleg anyósomtól. Néha rosszul vagyok a férjem családjától, szerencsére ritkán találkozunk.

Zsu,
én sem tudok mosni: elfogyott a mosóporom, és nem vagyok hajlandó sok kiló mosóport felhurcolni a negyedik emeletre lift nélkül, apának meg hiába rágom a fülét, hogy ugorjon már be egy mosóporért, neki erre nincs agya. A legfontosabbakat kimostam kézzel a hétvégén, mert nekem most nincs olyan sok ruhám, mint babácska előtt.

Dita,
nagyon édes Bébibogyó. De nem azon múlik, hogy lány-e, az én kis Bogárkám már a 20 hetes uhu-n széttette a lábait, a kis ribanc. :lol:

Bridget,
már amott is írtam neked. Nagy meleg ölelés, és szerintem jó, hogy folytathatjátok, mert ilyenkor nagyon rossz hónapokig várni, én már csak tudom.

Én múlt héten voltam dokinál, végre apa is látta a Tündérkénket, életében először. Picur jól van, úgy fejlődik, ahogy kell. Csak a méhszájam nincs jól, a külső méhszáj elkezdett kinyílni a súly alatt, a doki szeretne táppénzre venni. Egyelőre nem mentem, de a munkahelyemen is két székem van: egy nekem, egy meg a lábaimnak, hogy legalább kicsit vízszintben lehessek, meg otthon is nagyon lájtosra vettem a tempót - meg is látszik a háztartáson... :oops:
Az új lakást is elkezdtük szépíteni, illetve apa szépíti, én meg nézem, mert többet nem enged. Szerencsére hétvégén jöttek az én szüleim, és így már nagyot haladtunk, sőt a kövi hétvégén is jön keresztanyám, uncsitesóm és apám megint, és szerintem beköltözhető állapotba fog kerülni a lakás.

Most keresünk olcsó albérletet apának októbertől Bp-en, illetve csak a XI-XII. ker vagy Budaörs jöhet szóba, mert ott fog dolgozni egy kicsit. Hát persze ezek nem olcsó kerületek, de végülis fizetik majd neki a lakhatást, szóval ebből nem lesz gond.

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta gyere nyugodtan lemosom a kocsid! :lol: Tök jó,hogy lassan tudtok költözni,de te pihengessél sokat!
Hol dolgozol?Nem akarsz táppénzre menni? :shock: mért ilyen jó a munkahelyed? :roll:
Apa meghatódott gondolom a kis lukas láttán!?Nállunk apa fiút akar,de szerintem ha lánya lenne lese venné róla a szemét! :lol:
Hú már csak 2 hónap? :shock: :roll: Olyan jó!
Vigyázz magatokra!Puszi
Vendég
 


Wow mennyit irtatok :shock: na en holnap megyek dokkerhez 3.cn-en 8) indulnak a szurik :?

Gabo
En is orulok neki 8) es meg pont belefogunk ferni koltozes elott :oops: tobb 100rucit :shock: wow...batyam is focizik bar o mb 3-ban :) a szomszed az ahol a picibaba van? :roll: Volt munkatarsad meg ngyon tapintatlan volt :twisted: engem apum huzott fel amikor most otthon voltam :roll:

Pami
Kettot es konnyebbet :roll: mondta a doki felis irtam de nem tudnam neked megmondani :? 2fele lesz holnap megprobalom felirni a nevet :wink: Utazast ne is mond...uccso heten hotelben fogunk lakni :roll: koltozes utazas hat nem tom mennyire hat ki majd a lombikra ez a sokminden :roll: nem akarok tulsagosan stresszelni :? Kicsiny lelkem jobban de ha ez sem sikerul akkor lehet kileszek :oops: Pelenkazorol fotot kerunk 8) barinom Pati 36.heten pakolt ossze :shock: Mehecskerol is fotot kerunk 8)
Esthajnalcsillag a fentrol 3.topikban asszem az LH-sban ott lehet szerezni en is onnan rendeltem 8) Hajra tesodeknak 8) :lol:

Dita
Ez az uccso 2nekem tecc 8) az mennyi :roll:

Kisbuta
Koszi tenyleg jol vgyok lelkileg mar :) biztos,hogy ez ennek is tudhato be,hogy megyunk tovabb egybol :wink: Ne eroltesd meg magad es vigyazz arra a mehszajra :roll: Apacska mit szolt amikor latta tunderkejet :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
apácska odavolt a tündérkéjéért. Hallanotok kéne, mikor valakinek beszél róla, ahogy mondja, hogy pl. "addigra már megszületik a kislányunk is". Jajj, nagyon drága, szerintem egy gyereket se szeret ennél jobban az apja.
És nagyon drukkolok
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Gabóó
igazából korábban olyan munkám volt, amire az oep azt mondta, hogy nem jövedelem, tehát fityiszt se kapok, és pont augusztus végén járt volna le a szerződésem, szóval elég nagy sz..ban voltam, hogy esetleg ott maradok munka és gyed nélkül szeptemberben egy 1 hónapos csecsemővel.
Itt felvettek, nagyon jó hely, gyeden lévő helyére, így meglesz a 180 napom egész jó fizuval, és kapok gyedet, és ez nagyon nagy szó. Itt, a Dél-Alföldön a kezét-lábát összeteszi, akinek egyáltalán munkája van, egyedül az számít, hogy kinek vagy a rokona, és aki csak a párja miatt került ide, annak elég nagy harc munkát találni. Én nagyon sokáig voltam munkanélküli is, aztán találtam olyan melót, ami meg az oepnek nem tetszett.
És most itt azt mondták, hogy ígérni nem tudnak semmit, de ha lesz hely, amikor lejár a gyed, szívesen visszavennének, akkor már nem határozott idejű státuszba. Most ettől madarat lehet velem fogatni. Persze tudom, hogy addig még ezer dolog történhet, és ez nem egy bomba biztos ígéret. De annyi visszautasítás után, mikor már én is kezdtem magamról elhinni, hogy talán tényleg nem vagyok alkalmas semmire, jót tesz a lelkemnek, hogy meg vannak velem elégedve. Kicsit a jövőmért is harcolok, hogy még nem akarok táppénzre menni, talán így érthető.

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta így már értem!Apa biztos nagyon várja már a kistündérkéjét!Nagyon aranyos!
Bridget igen ez a gyerekes anya volt!milyen jópofa gyereket fognak így nevelni!
Apa ma időbe hazajött,ugyhogy eldöntöttük,hogy nem megyünk sehova.Süt kenyeret más meg van itthon...ugyhogy ...alvás....és :oops: 8) hagy ne soroljam! 8)
Szép álmokat!
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


ZSU
Te miről beszélsz, én 95 kiló vagyok és jók rám a cuccok.
Nehogymá te több legyél??????????????? :shock:

PAMI
NEm a 10. héten egyszer már hallottam a szívhangját a picinek! Tök jó volt a 4D, bár amiért igazán mentem azt sajna nem tudtuk meg amiatt csalódott vagyok, de azért jó volt. Ha előre tudtam volna hogy nem mutatja meg magát akkor még vártam volna mert azért amikor már nem ilyen kis ufobébi biztos nagyobb élmény lesz.
Olyan sokat most nem lehetett látni, nagyon sokat babrált hogy megtudjuk a nemét, már szétrázta a pocakomat. Meg nagyon lusta is volt, szinte semmit nem csinált.
Szóval tényleg hallgatnom kellett volna a többiekre, mert valóban a 30. hét kürül már jobb lesz majd de elterveztem hogy akkor is fogok menni.

Nekem amúgy azért jött be a Norbis fogyi mert lehet mindent kajálni csak megvan az idő hogy mikor mit. Én az olyan diétákat nme tudom tartani ahol megtiltják hogy ezt nem eheted, és hogy le van írva hogy egy nap ennyi kalória meg mittudomén.
Én reggel kajáltam mindent még fornettit is, meg banánt, tök kalóriadús kajákat. Délben már ligthtosabban, este meg már nem is voltam annyira éhes, volt hogy benyomtam esetleg egy pár virslit egy fél szelet rozskenyérrel. Pl. majdnem minden este lenyomtam egy adag norbis fagyit mert állítólag akkor jobban dolgozik a szervezet hogy a hideget felmelegítse és több kalóriát éget ezáltal.

MAjd kérünk képeket. Nőtt a fotózás óta a pocakod? Akkor arról is!
Én is nagyon el tudok fáradni ma reggel óta pörögtem és most majd le csukódik a szemem és alig bírok moccanni.

A Bosnyák téren van egy bolt ahol olcsóbban lehet venni teszteket és sztem jobb minőségű mint amit ezek a csajok árulnak.

NEm korai még az a bepakolás! NE ijesztegessenek már!

GABÓ
nekem is van PG53 de nekem sem vált be. Eddig sokaknál úgy hallottam hogy sz...t sem ért!

KISBUTA
Biztos nagy élmény lehetett apának is végre látni a kicsit.
Sima uhu volt vagy 4D?

Mennyit híztál hogy olyan nagy súlyt emlegetsz?
Azért fontold meg a tp-t mert már tényleg nincs is sok hátra, és a 36, héttől már a tgyást is igényelheted. De ha még nincs meg a 180 nap akkor valóban meg kell fontolni a dolgokat mert a GYED-ből két évig kell majd megélni. Azért vigyázz magadra.

Enyim apumra nagyon hariztam sokáig mert nem nagyon szokott érdeklődni a baba után, a pocimat sem simizte eleinte, most hogy már elég nagy már szokta néha.
Aztán amikor meg pl a szomszéd kérdi hogy mizu, már rohant most is az ultrahang képpel meg hívta hogy jöjjön át mert van video, igaz ő az égvilágon semmit nem lát rajta. (nem is nézte végig)

BRIDGET
Hát neked ehhez még bőven nőnőd kéne :lol:
Most nem a pocakra értem.
A ruhákból sajnos csak XL, XXL méretek vannak, csak a nacikból vannak kisebbek. :cry:

Amúgy én megvettem azt a farmer tunikát és még egy halász meg egy hosszú nadrágot és a 3 gönc volt 4000 Ft. Sztem ingyen volt!

Én arra gondoltam hogy ha már lombik alatt is terhes nacit hordtam utána is simán felveszem hisz a gumiját lehet állítani, és én még ilyen kényelmes ruhadarabokat az életben nem hordtam mint ezek. A munkahelyemen sosem felejtem el mindig ki kellett gombolnom a nadrágon a gombot mert szorítottak a nadrágok.

Lehet hogy még jót is tesz a költözés mert elvonja az egészről a figyelmedet. Nagyon bízom benne hogy ezúttal minden oké lesz.

dita75
 
 


bocsi hogy egy kicsit össze-vissza írtam de már olyan fáradt vagyok hogy nem tudok rendesen fogalmazni. megyek is pancsizni aztán elterülök, mint a nagyalföld :lol:

dita75
 
 


Kisbuta!
Pihenj minél többet!!!!! A többit meg majd megcsinálja a család, ne aggódj ezen!!!!
Párod meddig fog itt dolgozni?????
Látom, ti is nagyon szépen haladtok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabó!
Hogy telt az estétek???? Ahogy terveztétek????

Ditu!
Ugyan én "csak" 92,5 kg vagyok, de a combjaim nem éppen csinosak.... szóval nekem a 2-3 XL-es rucik kellenek :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Topiklalók! :D Nahááát, mennyi kedves ismerős!!! :wink:

Kuzsannka,
miattad ugrottam most be, mert nem jössz az októberi babavárósba, és érdekelt, hogy vagy nomeg Ki lakik odabent! :wink:
Jól látom, kisfiú? :D Remélem, jól vagy! :D

Ditu,
Nálatok mikor derül ki? :D

Puszi, Lányok! :P

tillidian
 
 


Néhány kép :
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Till! Azt hittem rosszul látok! :lol: :lol: :lol:
Remélem jövő csüt-ön kiderül végre a TITOK!!!! :)

ZSU
Nem látszol annyinak, de ha érdekelne esetleg akkor 48-as méretig 3XL van naci.

Ez egy XXL ami rajtam van (mai pocakfotó):

Kép

dita75
 
 


ZSU
Baromi jól néz ki, az a szekrény is nagyon odavág!

dita75
 
 


Ditu!
Naggyon szép lakhelye van Bogyónak... már úgyv árom, hogy megmutassa a lábija közét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Köszi a dicset... a szekrényt csináltattuk. De most áruljuk, mert közben másmilyet szeretnénk.... apa már meg is tervezte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSU
nekem naon tecc, mennyiért áruljátok ha szabad kérdezni???

dita75
 
 


Zsu iszonyat szép lett!!!!!!
Dita!Igen...olyan lett az este 8)
Most az bántja a fantáziámat,hogy miután elmult a menszim akkor 2 napig nagyon nagyon halványan 2 csíkos volt az lh tesztem,de azóta még az se.Az lehet,hogy a menszi alatt volt pém??? :shock:
Vagy mi???
Olyan jók ezek a nacik,és olyan jól áll neked!Lesz még később is belőle?
Ja és fogytam !!!Multhét csütörtök reggel voltam 113 és ma reggel pedig 111,jó este nem eszek már,meg ilyenekre odafigyelek,meg este tornáztunk 8)
puszi
Vendég
 


Dita!
Igazából csak azért, mert olyan zsúfolttá teszi a fürdőt... de apa már meg is tervezte az utódját :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabóó!
Simán lehet, hogy mensi alatt volt pé-d!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok csak egy gyors bekukk mert ma ngyon szar napom van es marhara kivgyok...meg nem volt idom se visszaolvasni semmi nem is tudom leszek-e ma meg :roll:

Voltam vv es uhu-n az uhun latszodott egy 29.8*33.4mm-es valami a p.feszkemben amit aszonta a doki ha vizzel teli valami akkor jo es akkor kezdunk holnap de nezzuk meg az E2 mert ha az magas akkor ez tuszo lehet :roll:

visszaszoltam
FSH 3
E2 1000valamennyi
Progreszteron 0

Szal lehet levan fujva a lombik :roll: Holnap megint megyek vv...halasztani nem fogok...Juli 5-en koltozes... :roll:

Jah es minderre ra a temik is meghalt ma :cry:

Ne hari csajok majd visszaolvasok de most nem megy es vacsit is kell foznom :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Kisbuta!

Nagyon vigyázz magadra! Pihizz sokat, mert a nyitott méhszáj nem vicc! Hátha még az elején meg tudod úszni fekvés, stoppolás nélkül!
Szóval tényleg gondold meg azt a tp.

Ettől függetlenül, hogy érzitek magatokat?
Jól vagytok?
Olyan ritkán jössz! Még mindig ilyen sok a meló????

Kép
pamilla
 
 


Bridget sajnálom a tekidet! :cry: :cry: :cry:
Ne hari de nem értem ha tüsződ van akkor abba van a pete...akkor az most mért nem jó?mért nem kaphatsz így szurit?Nem rákellene arra startolni?
Bocs,nem értek ezekhez,csak nekem furi...
Pihizzél,nyugodj meg sajnos ez nem a te hónapod :(
Lassan költöztök az majd elvonja a figyelmed,megásd,lehet spontán babád lesz :wink:
Puszillak és nagy ölelés!
Vendég
 


Zsu!

Gyönyörű ez a fürdőszobás+wc felújítás! Jó érzés oda bemenni ügye? Hogy ilyen szép minden!
Olyan jó hogy apácskás így örül a bébinek! Jó érzés lehet neked nagyon! Ápolja a kis lelkedet!!! Bizti nincs szeretet hiányod!

Ditám!

Hát milyen kis helyes az a Bogyólak ebben a csini naciban! Tök jól áll! Pláne ha még kényelmesek is!
Ezeket a cumókat a csajszi varrja?
Sztem ne bánd hogy elmentél már most! Nekünk talán az az egyik legjobb felvételünk. És olyan jó visszanézni a legelsőtől a mostaniig! Igazából olyankor látok hogy hirtelen mennyit nőtt az előzőhöz képest!
Én még azt is fontolgatom hogy elmegyek még 1 utcsóra! Bár ez még ne mbiztos minden a lóvén múlik!

A párom nálunk is hasonló most kezdte csak el simizni a pocim stb... Bár beszélni sokat beszél róla és büszke is rá de különösebben eddig nem foglalkozott a dolgokkal. Csak most kezdte el hogy látványosan és nagyon érezhetően mocorog a kis drága! De mondjuk túlzásba most sem viszi. Kíváncsi leszek milyen lesz ha már megszületett Maja????

Kép
pamilla
 
 


Gabóó!

Örülök hogy az estétek jól sikerült!!! :wink: :lol: Így is kell csinálni! Kell a kikapcsolódás! Az meg tök jó hogy már sikerült is fogyni! Hajrá hajrá csak így tovább!

Bridget!

Annyira sajnálom!
Pihend ki magad hátha az segít!
Az meg tényleg nincs kizárva hogy a költözés annyira le fog kötni hogy majd pont akkor fog sikerülni! Legalábbis annyi ilyet olvastam itt különböző topikokban!
Lehet Te is ezek közé a szerencsések közé fogsz tartozni!
[color=orange]Hatalmas ölelés neked![/color]

Kép
pamilla
 
 


Kétszer veselkedtem neki az alvásnak mert már nem látok kettőig erre felcsönget a vizes meg a párom telefonon egymás után pont mikor végre bealszom újra! Megőrülök!!!!!!!!!!!!!!!
Már tejeszacskók vannak szemeim alatt.

BRIDGET
Nagyon sajnálom, ez ma egy ilyen peches nap. Én reggel óta káromkodom. Remélem a holnapi vv alapján rámondják az áment és indulhat a mandula.
Teknőcke :cry:

PAMI
Egy boltja van a rokonának ami még ebben a hónapban lesz aztán megszűnik. Szóval kiárusítás van és 60-70 % kedvezménnyel dobálják a cuccokat.

Rossz hírem van: most már ne simizzétek a pocakot, pláne nem kőrkörösen mert méhlepényleválást és koraszülést okozhat.
Kérdezd csak meg a védőnődet meg a dokidat. Nem vicc.

GABÓÓ
Mint Norbi fan továbbitom az egyik nagy mondását kedvencemnek, hogy egy jó keksznél is nincs jobb fogyi. Úgyhogy gyakoroljátok szorgalmasan. Tök szép is összekötni a kellemeset a hasznossal. :)

Csak így tovább.

szolgálati közlemény: jelentem jelenleg is szétrugdalja Bogyi a köldökömet. :lol: :lol: :lol: Ez a gyerek hiperaktív, éjjel 11-kor is képes ficánkolni! :lol:

dita75
 
 


Dita :lol: :lol: :lol: Bogyi jó mocorgós most!Bezzeg uhun!Ha hiperaktív lesz akkor hamar lefogysz Norbi nélkül is! :lol: Nekem egyik barinőmnek hiperaktív a gyereke,nagyon kivan tőle.Most omega3 szedetnek vele,védőnéni ajánlotta és bevált nekik :lol:
De remélem nem lesz ilyen problémátok!
Mostmár próbálj meg pihenni egy kicsit!
Megkóstoltam,hogy milyen az almaecet,de fúúúúújjjjjj nem megy nekem ez az almaecet!!!
De a bedörzsölést maj csinálom!
300 ml vízbe 2 ek almaecetet kell elkeverni és azt maszírozni a bőrbe.Hát kíváncsi leszek a hatására.
Puszi
Vendég
 


Kisbuta
:D jaj de edi lehet apacskad :D

Dita
Jaaah csak nagy rucik vannak :roll: akkor meg novok egy kicsit :) Tenyleg naon jo aron vasaroltal :shock: A nadrag gombolgatas ismeros :x kinottem a gatyoim :oops: most vettem en is uj farmert amibe kenyelmesen belefel a hasam :roll: huuuha most latom bogyolakot 8) ngyon kis helyes feszeknek tunik :wink: Hat igen ez egy ilyen nap :roll: Majd csinalok felulest es akciozunk apaval hatha eldurran az a nyavajas :twisted: Temik utan meg faj a szivem :cry: Orulok,hogy bogyi sokat mozog :wink:

Gabo
Olvasom jol telt az ested 8) Tuszo jo ha van de nem 3.cn-en egy 3*3cm-es :? ez meg az elozo ciklusbol mardt vissza :roll: igy erre nem lehet stimuzni :(

Pami
Az biztos leleszek kotve es a figyelmem is ellesz vonva a dologrol...csak teljesen nem tudom kiverni a fejembol mert engem hajt az ido :roll: nem tudni meddig van petim :( koszi az olelest most jol jon :roll:



Till
Szia :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
azért lesz tüsződ még sokáig, csak egyre nehezebb lesz megérlelni. De azért manapság már 70 éves nyanyáknak is tudnak lombikbébit csinálni, akik ugye már rég nem is menstruálnak, szóval biztos nálad is meg fogják oldani, ezen ne parázz.
Biztos lesz babácskátok!

Dita,
nem híztam sokat, illetve sokat híztam, már 69 kg vagyok, ez elég gáz, ha rólam van szó, mert normál esetben Bridget súlycsoportja vagyok.
a méhszájra a baba+magzatvíz+lepény súlya nehezedik rá, és mivel úgy látszik, pudingból vagyok és nyílni kezd. Ezért kell sokat feküdnöm.

Lánykák,
puszi mindenkinek és szép napot!

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok!
Este elmentünk rucit venne,és nem tudtunk,de vettünk egy ülő garnizúrát.Majd azt kell lefestenem.Ma nem főzök semmit,mert tegnap apa hideget kívánt.Ugyhogy ma az lesz a kaja.Rakottkrumpli lightossan. :lol: Lehet azért nem kívánta :lol: :lol:
Bridget akkor most ezt a hónapot kikell hagyni? :?
Zsu,Ditu,Pami, nagy ölelés nektek is és puszi mindenkinek!
Vendég
 


Pami!
Hát apa miatt most már nem panaszkodhatom... szombaton is volt egy búcsúztatón, de hat körül már itthon is volt, mert hiányoztunk neki. Pedig egy szóval sem mondtam neki, hogy jöjjön már :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ő is sokat beszél Benőkéről :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ditu!
Igen, ezt a nem pocaksimizést már a múlt hónapban a nődokim is mondta. Igyekszem én keveset simizni, de hát nem mindig megy ez 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Majd a 20. hét környékén hogy fog szúrni, fájni, amikor megint nő egy hatalmasat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabó!
Almaecet nekem sem ment.... képtelen voltam lenyelni :x :x :x :x :x :x :x :x

Kisbuta!
Minél több fekvést!!!! Pusszancs

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ebéd: tegnapelőtt csináltam egy jó nagy lábas meggylevest és rekott karfiolt, úgyhogy szerintem még holnap is azt fogjuk enni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!Milyen rendes apa,hogy nem hagyott sokáig egyedül. :D
Vendég
 


Gaboo
Ki :( es majd 24-en eldol lesz e kovi havi vgy az sem mehet :roll:

Kisbuta
Te annyira erot tudsz belem onteni....johetnel gyakrabban is :D
Pihizz sokat es akkor mar nem melozol ugye? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Egy kis tipp kellene lányok. barátnőmnél ma derült ki, hogy a babája le van maradva három héttel kb. a kelleténél. És nem fekszik, hanem ül. Jövő héten kell mennie magzatvízvizsgálatra. szerintetek mi lehet, lehet baj??? Mit lehet tenni, vagy mire lehet számítani??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSU
Nem írtad hogy hol jár a terhességben.

BRIDGET
Drukkolok, hogy egy ciklusnál ne kelljen többet várni.
Igen csak nagyméretben vannak rucik, a nadrágokból van nagyobb választék csak.

GABÓÓ
Valamit elolvastam??? Ülőgarnitúrát lefesteni???

KISBUTA
Szülésnél lemegy egy csomó aztán a szopi után a többi.
Ha van időd tegyél majd pocakfotót.

dita75
 
 


Ditu!
Elvileg 19. héten.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu sajnos barátnődön nem tudok segítteni,de remélem minden rendben lesz velük!+++
Ditu,igen ki kerti ülőgarnitúrát.De nem festettem le,mert úgy néztem,hogy nem elég a festk...apa meg azt mondta,hogy még ráérek vele,mert most csinálunk majd teraszt,és akkor egy színű legyen. :roll: ugyhogy talán jövőhéten...
Bridget akkor csak New York(??) -ban lesz a köv?Lehet,hogy jobb ez így,mert a stressz,lehet közbeszólna mégegyszer.nehari,hogy ezt írom!
Puszi mindenkinek és szép álmokat!
Vendég
 


Zsu
En sem ertek ehez :roll: az en barinomnek 19hetesen nem az volt a baj,hogy levan maradva 3hettel hanem egyszeruen betegnek titulaltak a babat es azert kellett megszulje :cry: szal az maaas :roll: remelem minden rendben lesz vele majd ird mar meg :roll:

Dita
Koszi en se szeretnek tobbet varni :roll: Meghat egyutt illene koltoznunk is...de ha meg amugy nezem a dolgot,hogy most azert ne menjek a lombikra kovi ciklusban mert en koltozom...hat ezek szerinte nem vgyok hajlando aldozatot hozni es lehet epp ez sikerulne?Szal de hozok aldozatot igy kulon ugyan de nyugodt lelekkel megyek parom utan :roll: 3het ide vgy oda mar nem oszt nem szoroz...

Gabo
Nekem azert kene meg itt legyen mert itt "csak" 1.2milla kint NY-ban mar 2.4 :shock: most koltozunk uj hely uj korhaz uj minden sokkal stresszesebb lenne ott csinalni merthat varni sem tudok...egybol meg nem hiszem,hogy parom agya is csak ezen kattog...ugyhogy jobb ha van itt talan egy aztan megyek...de ha nem lehet jovohonapban kezdenem akkor mar most felveszem a kapcsolatot a meddosegi kozponttal hogy mire megyek fogadjanak es belecsapunk a lecsoba....persze apacskatol meg nem kerdeztem meg...azert itt megis csak 2lombik jon ki abbol a penzbol :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: :shock: :shock: :shock: ennyire drága???Semmi támogatás nincs rajta?
Akkor tényleg lombik itt hajrá!És persze jöjjön is össze!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


ZSU
Hát még elég fiatal terhesség ahhoz hogy megszülessen a baba.
Nagy valószínűséggel már nem táplálja eléggé szegénykét a méhlepény, és én úgy tudom hogy nem is lehet mit kezdeni vele, ilyenkor jön a császár mert ez a dolog midkettejükre veszélyes, sajnos a 19. héten én nem sok jövőt jósolnék egy korabébinek.
Remélem hogy a dokik ennél jobb hírrel fognak szolgálni, és a babó hamarosan behozza a lemaradást. Drukkolok a barátnődnek és a kicsikének!

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: