Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!

Látom folyik a disputa.

Rambóka!
Én nem tanultam oroszt. Nem is tanítottakKép
Francia: 8 évig. Asszem öt szónál többet nem tudok. Sajnos. Kép
A holnapi és az egész életetekre Nagyon sok BOLDOGSÁGOT EGYETÉRTÉST KÍVÁNOKKép És bőséges GYERMEK áldást!!!!!!!!!! KépKépKép

Kandika! Kép
Nagy aranyos vagy, hogy megkérdőjelezed a havim számát. Ma még 41. De holnap már 1 lesz, érzem is és már látom a szinénKép Vasárnap CLOSTY!!!! Kép

Mir! (Mur)Kép
Izgatottan várom a dvdmet. Mjad beszámolok róla, hogy mennyire érzem hatásosnak.Kép

Csillagfény!!!
Tehát más is szereteti a menzás kaját. Kép

Norka!
1-1 kocka csoki??? Kép Én azt egyszerre, bár ritkán eszem csokitKép

Nálam a hipozás másképp jelenik meg, mint nálatok. Én nem remegek, hanem rettenetesen elkezdem kívánni az édességet. És minél többet eszem, annál hamarabb kivánom megint a kaját. És mindig édességet. És ez generálja önmagát. Ezért van az, ha meg bírom állni a sok zabát és naponta többször eszem keveset és nem gyorsan felszívódó szénhidrátot, akkor nincs gond. Eszembe sem jut a kaja. De ha viszont bezabálok pl. a kórházban az ebédből, akkor kb 2 óra múlva érzem, hogy már megint kell ennem. Pedig nem is vagyok éhes. Kép
Mostnaság azt csinálom, h nem eszek meg meg mindent. Próbálok meghagyni a kajából. És próbálok figyelni arra, hogy mit rendelek.
De ma is megettem egy tál epret. CUKOR nélkül, mert így van igazi ízeKép

Rejóka!
Kép Nincs cukorbetegség, de jó. Én sajnos nem tudom, h ez a terhességi cukorbetegség mikor szokott, vagy hányadik gesztációs hétig szokott kialakulni. De szeintem itt van olyan aki tudja.

Bevedeltem egy cseber kávét. Kép És mégis nagyon álmos vagyokKép Asszem le kéne feküdniKép

VagyokKép

Kavics
(41 cn.)
Vendég
 


Köszi a reményt Norka!
Bogi Closty mankót kapott nem? Én nekem majd mondanom kéne a dokimnak ezt, vagy hogy........
Írjon Clostyt hátha reagálok vagy mi? Régen nem reagáltam rá, d etudom, hogy most majd lassan kellene. az első kettő pe. az simán adimettel?
Mikor szülsz? Magzatvíz vizsgálat lesz? Õssejt?

Kavics!

Neked már jött meg nem az adimet alatt!? Vagy ez az első?

Énmost nyomtam be egy kis csokit mert ne mozog az agyam. pénzügyet tanulok .váááááááááá imádni való. valutakígyó meg társai

mir
 
 


Szia Mir!

Édes élvezet a csoki, vagy inkább a pénzügy??Kép

Nekem ez lesz a második havim. Az első is Norcolutos volt, ez is.
Vendég
 

 
 

SziasztokKép

RambókaKép

Tényleg nem tanultam orosztKép,vajon miért??Helyette németet,fhújKép
Vszinű már nem találkozunk,ezért szeretnék
<font color="ff0000">Nagyon Sok Boldogságot Kivánni,Bőséges gyermekáldástKép, szeressétek Mindig egymást,és persze jó bulizást!Gondolj rám ha a tortánál jártokKép!!!
Puszi</font>

KavicskaKép
Az nem hypozás!Kép,azt nem igy hivják!
Küldöm neked pirit,jó???Hozzám már ne jöjjön,hozzád is csak utoljára!Kép

többieknek is pusszancs!Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Annak idején én nyitottam ezt a topikot, máig ugyanaz a helyzet velem sajnos. Van egy négy és fél éves kislányom, de a testvér nem igazán akar jönni....

Látom, azért vannak itt pozítiv esetek is, amihez mindenkinek nagyon gratulálok.

S_norka: megadnád a mail címedet, mert szeretnék ott értekezni veled. Nem a többiektől sajnálom a szavakat, de biztos hosszabb kérdéseim lennének és a te segítségedet várom. Vagy írnál az enyémre egy bejelentkező levelet? Hsszilvia@freemail.hu. Így nem kell a tiedet megadnod, ha nem akarod.

Köszi

Emeseanyu/Szilvia

emeseanyu
 
 


Emeseanyu!

pedig tényleg jó lenne, ha tanulhatnánk az esetedből, esetleg tudnánk neked szurkolni, segíteni...Kép

Több szem többet lát alapon. Bár igaz, Norkánál tapasztaltabbat nem találsz.

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!
Szűkszavú társaság. Majd 22 óra után....Kép

Emeseanyú!
Szerintem is maradj. Nem zavar minket, sőt!!!! Kép Te vagy a topik létrehozója. Kép
Ha nem gond meséld el nekünk, hogy mi minden történt veled a kislányod születése után. És hol tartasz most.Kép De attól még írhatsz privit NorkánakKép

Gabika!
Ezt tényleg másképp hívjákKépKépKépKép Még tudományosan isKépKépKép
Vasárnap szabad vagyok. Te???
Vörös hadsereget nagyon várom. Már érzem....Kép És remélem, amit mondtálKép De nem szeretnék szűlés után rögtön menopausaba lépniKép

Rejóka!
Mikor mész legközelebb UHraKép
Úgy várom, hogy megtudjam pocaklakó nemét, mintha az enyém baba lenneKép

Rambóka!
Tényleg, a tortánál gondolj rám isKép
Jaj, már elfelejtettem az időpontot. A boldogító IGEN időpontjátKép

Lassan le kéne feküdni, de itt csak most kezdődik az élet!Kép

Kavics
(41 cn.)
Vendég
 


Emeseanyú! (Szilvia), van két Krisztánk, két SzilviánkKép

Írtad, hogy anno szedtél egy két hónapig Adimetet.
Ezzel most, hogy állsz? Szeded e még? Vagy azóta se???

Egy kíváncsi KavicsKép
Vendég
 


Sziasztok!

Most, h. kibőgtem magam végre, most meg nem tudok aludni!
A mai napom az bőven sok lett volna bárkinek! Ha más mesélné nem hinném el!!!!!!!!

Kezdődött azzal, h. reggel felhív a virágos - akinek az alkalmazottja 100%-ra ígérte a bordó közepű fehér orchideát, de egészen biztosan, tutira! - h. jó lesz-e a sárga közepű??????? mert nincs bordó!!!!!!!! Mondom neki, h. nem, mert minden dekor fehér-bordó és egyébként is csak ezért rendeltem meg náluk a csokrot!!! Mondta jó megpróbálja, de Hollandiában anyáknapja stb......
Mondtam éppen ezért rendeltem meg 2,5 hete, amikor is azt ígérték, h. a föld alól is.... esküvőre mindenképpen!!! Ennyiben maradtunk.

Utána megyek anyakönyvi hivatalba egyeztetni a szöveget, 8-can voltak előttem, bekopogok, h. csak szeretném megtudni h. az a hölgy, aki holnap összead minket, bent van-e?
Néznek rám, h. miért végülis lesz esküvő????????
Én meg nézek bután, h. miért ne lenne????
Hát mert nem szóltunk vissza, mondom dehogynem, volt benn az esküvőszervezőm, tudjuk, h. hova kell menni a nőért, én meg múlt héten beszéltem közülük vkivel, h. csak csütörtökön tudok bemenni, mert H-K-SZ Szekszárdon vagyok! Õk erről nem tudnak, és ha ma nem megyek be személyesen, akkor nem lett volna esküvő holnap!!!! Hát kezdtem ideges lenni!!!!! De mondom, ez legalább letudva!

Megyek a tortáért. Mecsek cukrászda - Pécs legpatinásabb cukrászdája - 10 órában egyeztünk meg, marcipános kirsch torta, fehér marcipánnal bevonva és fehér-bordó marcipánrózsákkal körberakva. Még mondták is 3 hete, amikor megrendeltem, h. akkor rendelnek rózsákat, h. biztosan legyen és nagyobb tálcára teszik h. körülötte elférjenek a rózsák!!!! 10-kor ott állok és megy a susmus az alkalmazottak közt!
Kérdezem mi a baj, mondják semmi, majd megjelenik a tulaj, h. nem választanék-e másik színt mert se bordó, se fehér!!!!!!!!
Na ekkor kiborultam!!!!
Erre nagy telefonálás a többi boltjukba, mire összeszedték a rózsákat, mondták egy óra múlva kész!!!!! DE EZT REGGEL, MÉG AZ ÉN MEGÉRKEZÉSEM ELÕTT MIÉRT NEM LEHETETT????????????

Délután telefon a virágosnak, h. mi a helyzet, válasz: van virág, de csak este 8 -ra érnek haza, menjek érte reggel! Rosszat sejtettem! Mondom csütörtök estében állapodtunk meg!
Jó akkor menjek be este, fél 8 körül telefonáljak rá ( ÉN!!!!!), h. beértek-e???!!!!
Este hívom, épp akkor értek ide, aztmondja menjek be megnézni a virágot, ha nagyon akarom (!!!), de csak reggel kötik meg, mondom nekem ma jobb lenne, mert holnap reggel fodrász, kozmi fotózás stb......
Hát ők most pakolnak ki, talán éjfélre.......
Ezek után bementem!!!!
Hát a fürtös az nem bordó közepű, hanem fehér, de hoztak cserepeset is ( az egy álló virágú nyiszlett növényke volt, A Tecsóban szebbek vannak!!!), mondom és hogyan lesz ebből bordó fehér???
Hát majd tesznek mellé egy bordó kakastaréj szerű virágot! Az orchidea mellé???????
Mondom jó, de akkor szeretném nézni amikor kötik, mert nem vagyok benne biztos, h. ez nekem így tetszeni fog, meg nem is ebben egyeztünk meg ( még ők mondták, h. az orchidea mellé nem illik más virág, nem h. ez a kóró!!!)
Hát azt nem lehet, mert az sokáig tart, bonyolult stb.... És egyébként is MIÉRT VAGYOK ILYEN BIZALMATLAN!!!!!!!!!
Mondom jó, de akkor azért még megkérdezném, h. mennyibe is fog végül kerülni??? Nagy sunnyogás! Mondom szeretném tudni, h. mennyi pénzt hozzak magammal!!!
Aztmondja 15,000Ft!!!!! Néztem, mint hal a szatyorban!!!!! Mondom neki, h. a két alkalmazottja előzőleg egymástól függetlenül külön-külön 10- ill. 12 ezret mondott maximum!!!! Hozzá kell tenni, h. ez egyetlen szál virág!!!!!
Aztmondja ez szezonális ártól függő, most ennyi a piaci ár stb.....
Na ekkor már a párom is kiakadt ( pedig ő csak ekkor kapcsolódott bele a problémák sorába, mert egész nap dolgozott) és megmondta nekik a magáét, aztán otthagytuk őket!
Már elnézést, de ha már semmi nem úgy történt ahogy megegyeztünk, se a virág nem olyan, sem akkorra nincs készen, amikorra kértem, talán az lett volna a legkevesebb, h. nem szarozik az árával, SÕT ESETLEG SÛRÛN ELNÉZÉST KÉR!!!!!!!!!

Úgyhogy most ott tartunk, h. holnap, ha minden igaz lesz esküvő, de csokrom az még nincs!!!!!!
Elmentünk a Tecsóba( tele van cserepes orchideákkal) és találtunk két fürtösebb szálat, igaz rózsaszín - bordó középpel és jóval kisebb virágokkal, de én már tiszta ideg voltam és mindegy volt!
Holnap keresnünk kell vkit aki csokrot varázsol belőlük!!!!

Hazaértük, erre a páromnak leesett, h. a virágosoknál hagytunk 5000 Ft foglalót és feltúrta a lakást a számla után, de nem lett meg. Mondtam hagyja abba, mert még jobban felidegesít és már görcsöl a hasam, de nem hagyta!
Na erre végleg kiborultam!
Azóta már javult a pocim, de Mütyűrke nagyon pattog odabent és amúgy sem tudok aludni, úgyhogy ideültem, h. kiírjam magamból az egészet!
Remélem a holnapi( mai) esküvő jobb lesz!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kandika!

Köszi az emilt, de shockból nekem ennyi elég volt egy időre!!!!! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Szia Rambóka!!

Te szegény!!!!KépKépKép

Most én nem tudok aludni. Melyik virágbolt volt? Remélem jó korán mentek majd csokrot köttetni, mert egy menyasszonyi csokor tényleg jó sokáig tart.
Én még nem hallottam olyan esküvőről, akármikor kezdték el szervezni, akár több évvel az eskü előtt, amin minden tökéletes lett volna, elképzelés szerint. Hol a torta borult le előző este, hol az idő nem stimmelt, hol a fényképezésnél jött valami gikszer...de tudod, állítólag a tökéletes esküvőket nem követi tökéletes házasság...KépKép

Nagyon sokat fogok ma délután RÁD gondolni, ha már minden igyekezetem ellenére nem lehetek ott!

Remélem összességében szép napod lesz!!KépKép

Kavicska!Kép
Május 22-én lesz meg az AFP eredménye, azzal megyek UH-ra, sztem már másnap!! mert már én is alig várom!KépKép
Elhatároztam, ha nem mondják meg a kórházban, elmegyek egy 4D-s UH-ra is(pedig nem akartunk)

Kép

Kép
rejo
 
 


Rambóka!
Nagyon sajnálom,de hidd el,amennyire döcögösen indul-annál jobb lesz!
Próbáld jól érezni magadat-magatokat.Ha idegeskedsz,nem oldódik meg semmi,tuti.....csak Te borulsz ki!
Nagyon sok Boldogságot kívánok:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Adri 31 Budapest 3x500mg változó 10 xx xx 7.hónap
Alice27 33 B.p.-külföld 2x850mg 32 28 xx xx 40.hét
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 42? xx xx 15.hét
Csakegysokadn 30 Budapest 2x850mg változó 40 xx xx 12.hét
Csillagfény 29 Budapest 2x850mg változó 13 xx xx 4.hét
Ella2 22 Kecskemét 2x850mg változó 23 xx xx 14.hét
Ginuska25 26 Szlovákia 3x850mg 30-40 33 xx xx 13.hó
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 9 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
Mir 29 Budapest 3x500mg 32 39 xx xx 5.hét
Okr 29 Salgótarján 2x500mg változó 14 xx xx 11.hét Ada 04.08.09.
Rambóka 32 Pécs 2x850mg 28 -- 2006.01.23 19+6 5.5hó
Rejo 30 B.p.-Pécs (4év Diane) 28-33 -- 2006.02.13 17+1 -- Domonkos 00.05.06.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 35 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 82 xx xx 4.hét</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Rambóka!

Remélem minden a legjobban alakul majd, és végül minden olyan szép lesz, ahogy szeretnéd. Nagyon drukkolok, az én esküvőm tavaly szerptemberben volt, kb én is így álltam előtte, aztán valahogy minden sikerült. NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT!

Mir!
Én is azt gondolom, hogy boldog lehetek, hogy PÉ-m van. Amúgy futni azt nem szeretek, de 18 éve versenyszerűen búvárúszom és minden őrült sportot imádok.Amúgy örökmozgó vagyok, sétálni, bringázni, síelni, úszni, aerobikozni is szeretek. A futást valahogy unom illetve 4 hónapja műtötték a térdem porclevállással és valahogy még nem a régi. Szóval nem a sporton múlik a súlyfelesleg. Azt hiszem inkább valamilyen anyagcsere gondom lehet, mert jó sokáig bennem marad a kaja :-).
Szóval marad a diéta, de esküszöm már kezdem élvezni, főleg ha a mérlegre állok.

Nóra
nóra1
 
 


Kavicska!!!!! Segítség!!!

Mikor hajnalban kijöttem gépezni, meg enni, mert nem bírtam aludni, még semmi bajom nem volt, aztán visszafeküdtem az ágyba, és fáztam, mert kihűlt az ágy. Olyan görnyedt-mereven feküdtem a paplan alatt, és egyszer csak egy rossz mozdulat, és bal oldalon a lapockámnál kiakadt valami. ha megtalálom azt a rossz mozdulatot és pózt, olyan elviselhetetlenül fáj, hogy ordítani tudnék. Alapból is fáj, csak tompán. Olyan érzés, mintha bedagadt volna a hátam-lapckám bal oldala (meg is nézem a tükörben, nem dagadt-e be)
Most mit csináljak??? menjek el háziorvoshoz? Annál órákat kell várni. Vagy kenjem voltarennel? Már ha elérem Kép Most egy jó meleg fürdő jutott eszembe, hátha ott visszaugrik, vagy kilazul vagy mittudomén.
nem merek elindulni piacra, mert hogy hozom haza a kosarat, meg busszal menni, mert hogy kapaszkodom így?!

Képzeljétek mit álmodtam!!
mentem a 18. heti UH-ra, és azt a megdöbbentő tényt látta a szonográfus, hogy a 18 hetes babám mellett felfedezett egy 6 hetes ikerpárt a méhemben!!!Kép Még képet is kaptam róla, ott volt a két fehér, szabályos körvonalú petezsák!! 6 hetesek voltak! A nagyobbik babáról kiderült hogy lány(Kavicska!!Kép), az ikrekről később az álmomban, hogy egyik fiú másik lány.
A dokik teljesen kiakadtak, hogy ilyen nem lehetséges, utánaolvastak szakirodalomban hogy volt-e már ilyen, konzíliumot hívtak össze stb. Aztán rá akartak beszélni, hogy vetessem el az ikreket, mert ők így nem vállalják a terhesgondozásomatKép Én ragaszkodtam az összes gyerekhez a hasamban. Akkor azon problémáztak, hogy fogom őket megszülni, mert ha a nagyobb babát természetes úton szülném, akkor a fájások miatt megszületnének az ikrek is, akik akkor még nem lennének életképesek. ha az első babát császárral szülném, akkor meg az ikreket nem szülhetném hüvelyi úton, mert túl friss lenne a császáros heg, és felnyílhatna az erőlködéstől.
Végül is arra jutottak, hogy akkor mindhármat császárral kell megszülnömKép
És láttam utána magam, ahogy tolom babakocsival a három kölköt, és azt hitték hármas ikrek, mert ugye csak két hónap volt az ikrek meg a lányom között!KépKép
na ezt kapjátok ki! behaltam magamon reggel mikor felébredtem. Kiváncsi lennék egy álomfejtő mit mondana erre!KépKépKép
mondjuk mindig is szerettem volna ikreket, és épp azt számolgattam a napokban, hogy a negyedik gyerek nem fog beleférni a korom miattKépKép Hát álmomban huszárosan megoldottam ezt a problémátKépKép
Én kis telhetetlen!KépKép

Bocs hogy ennyit írtam róla, de olyan vicces.

Ginuska!!
Mi volt a dokinál??? Mondd el!!

Csakegy nem ma jössz te haza???? Írdd meg mi van veled??

Okr!
remélem jól haladsz a tanulással! Néha azért nézz be!Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Na megint itt vagyok!

most nekem van szájmenésemKép

nyomattam magamra forró vizet, Kistesó eszeveszetten dörömbölt, nem tudom azért mert tetszett neki, vagy azért mert nem?

hajszálnyival jobb a helyzet, most még megkenem magam Voltarennel.

A fiam olyanokat mond, hogy megzabálom. ma reggel kértem Zsoltitól pénzt a piachoz, mert nálam sosincs kápé, akármennyit veszek le az automatából, nála meg mindig van zsebben. ki érti ezt?KépKép

Domi azt mondta (apja elutazik a hétvégén): anya, ha apa nem lesz itt, majd én adok neked pénzt apa helyettKép(van spórolt pénze)

tegnap este, mikor bekutyultunk a nagyágyra mesét olvasni, megkérdezte, kistesó hallja-e amit mesélek? KépMondtam neki, hogy igen.

reggelinél meg azt kérdezte, mikor ettük a hagymát, hogy nem csípi-e a kistesónak. Arra gondoltam úgy érti, ha pár hónapos kisbabának adnánk hagymát. mondtam, hogy de igen csípi.
Erre ő, akkor miért eszed?

megzabálom. ezekért a pillanatokért érdemes élniKép Ez miatt kiegyeznék még egy kisfiúbanKép

na eldugulok egy időreKép

Kép

Kép
rejo
 
 


Rambóka
Sajnálom,hogy ilyen rosszul indul,az esküvő,de hidd el a vége annál jobb lesz!!!!KépKép
Anyukáméknak anno egy "régi szerelem" elvitte a virágostól a menyasszonyi csokrátKépKép(képes volt kifizetni is)Így mikor anyu ment érte,hűlt helye volt.Rögtönöztek neki egyet szekfűből(utálja a szekfűt,de más virág nem volt)
Aztán én is jártam már úgy,hogy az esküvői ajándéknak szánt gerberakosaramról "elfeledkezett " a virágos,a nem kis összegű foglaló ellenére.Aztán ott előttem rögtönzött egyet hűtőből kivett,drótozatlan virágokból.Mire buszon hazazötyögtem vele az összes lekonyultKép
Ilyen esetekből okkulván az én csokromat,egy ismerős csinálta,akivel állandó telefonkapcsolatban voltunk,a kellemetlenségek elkerülése végettKépBaráti áron 10 000 Ft volt a kálacsokorKép

Sok boldogságot,és nagyon kellemes lakodalmat kívánok!!!!!!Kép

Rejo
Próbáltad már jegelni?Fagyasztott borsó,kukorica a legjobbKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Rambóka
Még annyit akartam,hogy a foglaló ilyen esetben,mikor nem teljesítik a megrendelést duplán visszajár sztem!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Én búcsúzom hétfőig...
Rambóka, kívánom Neked, hogy holnap minden a legjobban sikerüljön, legyetek szépek,és legfőképp boldogok! Az idővel ahogy nézem szerencsétek lesz. :-)

Ma este megyünk egy buliba, holnap este is.
A metforminra rá van írva, hogy no alkohol, még alkoholos kanalas gyógyszer sem.
Ti ezzel hogy álltok? Azóta már voltam egyszerr egy helyne, ahol rém rossz volt, hogy egy kortyot se ihattam, tegnap is mehettem volna, de inkább nem is mentem. Mondjuk ez így elég rossz, nem?
Pusszancs:
Csilla

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Sziasztok!

Rambóka!

Sok boldogságot és nem baj eza sok kavar annál jobb avége! Ezt így nézd,mert akkor valóban elveszi a kedved. Enyém sem volt pite, de jó lett a vége. (még a jegygyűrűt is otthon hagytam! A fodrászról nem beszélve aki félre festette a hajam:-)))) na ennyit!!!

Nóra!

Búvárúszás? Milyen az? Én próbálat a búvárkodász nem megy nekem ott lenn avíz alatt. Nekem is elszakadt 3 hónapja a keresztszalagom, azt erősítgetem és most nincs futás. Én sem szerettem futni, de egyet betudok neki a legszebben és leghatékonyabban formáz.

Rejó!

Nem olvastamazt a mondtaot, hogy álmodtam ... leverta víz...aztán mondom mégegyszer elolvasom, hogy is??? akkor meg jót rötyögtem.

Amit csináltál az este, azt én is szoktam, az egy rándulás, meghúztad. fáj is egy darabig. Rágörcsöl az izom és amíg nem enged marad is.
Gyógy mód: masszírozás, tapasz. És probáld melegen tartani. valakinek jól esik ha keményen fekszik vele, pl. nekem. Tanulság: nem eszünk este és nem mászkálunk ki az ágyból!!!:-)))

namegyek tanulok megint

mir
 
 


Mir!

Nagyon izgi sport, delfin uszonnyal úszunk, hasonlóan az úszáshoz különböző távokat kell megtenni időre. Ami engem ennél jobban értekel az a tájékozódási búvárúszás, ahol palackkal iránytűvel és méterszámlálóval különböző tavakban bójákat kell megkeresni víz alatt. Hasonló mint a tájfutás a csak víz alatt kell csinálni :-).
Jó tanulást és jó hétvégét mindenkinek. Álítólag szép napos idő lesz, lehet napozni :-)

Nóra
nóra1
 
 


Nóra!

Áhh az tényleg jó lehet.:-)))
Neked is jó hétvégét. Én már napozom is meg tanulok egyben.

Lányok!!!! többiek!!!! Hol vagytok?

mir
 
 


Hali lányokKép

RambókaKép
Akkor lepődtem volna meg ha,azt irod h minden frankón kész az esküvőhöz...már úgy is túl vagytok a nagy IgenenKépEgésznap rád gondoltam,olyan jó..ilyenkor mindig a sajátomé jut eszembe,h mi h voltKép
Ui.:Esküvő elött olyan ideges voltam h övsömöröm lett...átvertek ,lehúztak 60e-rel,csüt-ön szerveztük újra az egészet(virág,vacsi,pia..,de állati voltKép

KavicskaKép
Nem tudom még h vasárnap mit csinálok..addig még beszélünk!Oks?!Kép

RejokaKép
Nem semmi h miket álmodszKép
Csak annyit tudok h gyerekkel álmodni=Pletyka!De h ebbe az esetbe is azt jelentené-e???Vagy csak azért mert szertnél ikreket???Kép

AndikaKép
MIzúka??

NorkaKép
Merre vagy??Bogi baba?Kép

Puszi
Vendég
 


Szép jó estét!
Velem,semmi extra nem történt ma!Kép
Fészkeim nem szuriznak még,holnap még beveszek 2db-ot a clostyból!-aztán várom a csodát!
Jó hétvégét mindenkinek!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Most rövidke leszekKép

Ma sz.r napom volt. Soha ilyet senkinek.

Amúgy eldöntöttem, hogy végleges kiírtatom a bajszom. Ma le is beszéltem. Csak egy a bökkenő. Terhességben nem ajánlott. !!! Mostmár csak az a kérdés??? Hogy 21 héten belül babás leszek e???
Mert ha igen, akkor lehet, hogy ugrott. De utánna nézek a neten....

Rambóka!!
Várjuk a beszámolót. Ha túl vagytok mindenen, rugdosd meg nyugodtan a seggüket. Mert ez felháborító. De talán tényleg nincs olyan, hogy tökéletes??!!!

Rejóka!
Érdekes az álmodKép
A hátadra csak annyit, hogy ne erőltesd, hideg, Diclofenac (Voltaren) kence. De ez már elhangzottKép

Kandika!
Várom a csodádatKép

Csakegy!!!
Várjuk a helyzetjelentést.
Úgy tudom négy napra ment. És szerdán indultKép

Nóra!
Én is szeretnék búúúúvárkodniiiii!!!! Én is én is!!!

Mir!
Megjött a dvd. De csak vasárnap próbálom kiKép
Holnap egész nap nem leszek itthonKép

Gabika!
Akkor majd megbeszéljükKép

Csillagfény!
Alkoholt egy nőnek nem illik inni!!!!Kép
Metformin ide, vagy odaKép

Puszika Mindenkinek!

Kavics
(1 cn.)
Vendég
 


Kavicska!!

csak nem??? megjött?? Ez most norcolut nélkül jött meg ugye? Bocs, de nem emlékszem pontosan, csak arra, hogy most kezded a clostyt akkor!
nagyon kiváncsian várom a fejleményeket!!Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Jó estét.

Jelentem még egyben. Hány napig, hányszor fogom ezt elmondani? Kép Ma csak két jóslóm volt, tegnap sokkal több! De hétfőn a szülésznő majd elmondja, mizu odabent.

Rambóka én is gondoltam rád, egyébként a szörnyülködésen mellett jót is röhögtem (ne hari),de valahol tipikus ám, amit írtál! Na jó, nem ennyire, de mégis! Nekem a rokonságom kavart be két irányból az előző napokon, na meg nem akart megérkezni a torta az ebéd után, mi meg csak vártunk, vártunk! Kép Le is ette az ideg az arcomról a húst. De a házasságunk jó! Kép

Csakegy most éjjel érkezik! Azt mondta. Kép

Csillagfény, én néha alkesz voltam a gyógyi mellett is, most a májam állapotáról inkább nem nyilatkozom! Kép

Rejóka, szépek az ikrek, de a lombikos múltamból kifolyólag látok pár ikres kismamit, hármasikrest is. Sokkal hamarabb őszülnek. Nem egyszerű. De nem akarlak lebeszélni. Kép

KAndi, én is kíváncsi leszek rád. Szerintem még az előző Clostynak is lesz utó-turbó hatása. Kép

Nóra, betojok az extrém sportjaidon. Aztán ezt a delfinizét a víz alatt mely tavakban gyakoroljátok, milyen évszakban? Érdekelne. Kép

Kavicska, mensizel, látom. Kép Holnap már szeded is a bűvös klomifent?? Terhességben mi nem ajánlott? A bajusz? Kép

Én ma megírtam a saját cikkem a Figyelőbe, bár még van egy orvos nyilatkozóm hátra. Érdekes lesz, mert már így is 12-13 ezer karakter, és nem tudom lenyesegetni sehol, annyira baromi összetett a téma. Az OGYI (Gyógyszerészeti Intézet) igazgatójával is volt ma egy érdekes levelezésem... na de nem lövöm le előre a poént, ha lesz ebből valami, úgyis olvassátok! Kép
A Népszabis csaj ma kezdte a munkát állítólag.

pusz Norka (35+0)
s_norka
 
 


Tudjátok mi jutott még eszembe? Jó hogy a metformin rendezi a pattikat, de a szőrt hogy tudja? Már a meglevőeket. Hiszen azok nem fejlődnek vissza. Most komolyan. Kép Vagy kihullanak?
s_norka
 
 


Norka!

Minden szőrszál kihullik egyszer!Kép Mint a hajszál. Aztán nem nő helyette másik a metformin miatt, vagy csak vékonyabb!Kép

Engem meg az gondolkodtatott el, ha a metformin gátolja a folsav felszívódását (családineten írtátok), nem ez miatt félnek terhességben adni? Alacsony folsav - nagyobb rendellenességi arány??
na ezért Rambóka majd jön és helyretesz!KépKép

Kép

Kép
rejo
 
 


ÁÁÁ, nem! Bár tény, hogy erre jobban figyelhettek volna a dokik! Meg ha probléma lett volna ebből, akkor az már kiderült volna, de sosem volt... tudtunkkal.
De Petrányi ezért javasol 5 mg folsavat már a tervezett terhesség előtt, próbálkozásnál, nem véletlen...
s_norka
 
 


Különben nekem is készült 11.heti teljes vérkép, és semmi bajom nem volt (eltérés), lehet hogy csak Almodonak nem volt ezzel szerencséje...
s_norka
 
 


Norka
A szőrös dolgon már én is gondolkodtam.Az én elméletem szerint
1 A már kihúzott szőr tüszője elsorvad,és nem nő vissza
2 Az ép szőrök tüszője sorvad el,és a szőr elvékonyodik,vagy kihull.
Persze ez csak az én okoskodásom.KépKépKépÍgy tartom logikusnak,aztán lehet egyáltalán nem így működik a dologKép
Nagyon tevékeny kismami vagy!KépVigyázz,hogy fokozatosan hagyd abba a melot,vagy ne hagyd abbaKépElvonási tünetek,tudodKép
Én pl. már nem bírok ülni a fenekemenKépBár,most a tanulás kicsit lekötKép

Kavicska
Akkor hajrá clostys ciklus!!!!!
Lézeres,vagy áramos szőrtelenítést csináltatsz?

Ella
ÖvsömörKép
Nem lehett egy leányálomKép

Rejo
Ikreket régebben én is szerettem volna,de most vhogy nem vágyom már ráKép
Sokszor úgy érzem,egy gyerek is sok(az idegrendszeremnek)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Csajok!
Nekem világéletemben magas volt a vasam(határérték felett).Most legalább normalizálódikKép
Folsavat egyébként is szedek,azt nem tudom hány mg.1 tabi/nap,és részemről le van tudvaKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kész agymenésem van.

Emlékeztek ti arra a francia rajzfilmsorozatra (esti mese volt), ami a testünk belső működésének a szereplőiről szólt? (Íme az ember?) Most belegondoltam, milyen jól meg lehetne csinálni a metformin hatásmechanizmusára. Tudom, már beteg vagyok, de ez lenne a legjobb ismeretterjesztő film! Kép

Elképzelem, hogy a szőrök jajgatnak.
s_norka
 
 


Norka

A vírus volt benne a legjobb figura!Kép
Nagyban hozzájárult a sorozat a pályaválasztásomhoz egyébkéntKép

Az ötlet SZUPER!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó éjt csajok!
Megyek,még tanulok egy pár oldalt!Kép
Puszika!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


megint nem tudok aludni, és éhes vagyok!

Mir, ma felvettem egy vastag frottír fürdőköntöst meg egy pokrócot magamra, nehogy megint átfagyjak és merevek legyenek az izmaim, és úgy járjak mint tegnap!
Rád gondoltam Kavicska, becsaptam egy kis őszibarackbefőttet natúr joghurttal, és eper lesz a reggelim!

Norka!
melyik kórházban fogsz szülni??? És ki lesz a hírhozó???Kép van itt valaki olyan, aki tudja a mobilszámodat? ja vagy valami rémlik, hogy nem használsz mobilt.
Akkor remélem viszel magaddal laptopot a kórházba!KépKép
Apának talán lesz annyi ideje ugye, hogy megírja majd nekünk, ha kibújt Bogi!Kép

Rejo
(17+2)

Kép

Kép
rejo
 
 


Csakegy!!!!

Tűkön ülök!!! Mi a helyzet nálad???

na megyek vissza aludni!

Kép

Kép
rejo
 
 


Szasztok, megjöttem.

Semmi jó hír... ha tegnap este írtam volna, még ujjongtam volna... aztn este lefekvés előtt mértem és 36,3 volt... na ez egyértelmű... másnap megjön... és tényleg... ma reggel 36,4 Kép Meg is jött azonnal. Jól átvertKép (egyébként elég lightosan jött meg, tehát nem Niagara... úgyhogy tuti, hogy nem voltam terhes... csak rendes volt és nem akart kiszúrni velem az utazás alatt...)Szóval ez egy 40 napos ciklus lett a végére... bazi hosszú 2. szakasszal...

Kép
csakegysokadnick
 
 


De jól látom, hogy ma Rambókának kell szurkolni a NAGY NAP miatt?Kép
csakegysokadnick
 
 


Csakegy!

Sajnálom, hogy nincs babaKép
Viszont volt egy spontán mensid, egy normál hosszúságú ciklusod PÉ-vel. És ez azért nem semmiKép
Következőben lesz baba is!Kép

Rambóka tegnap esküdött!

Kavicska, megyek epret enni!Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Adri 31 Budapest 3x500mg változó 11 xx xx 7.hónap
Alice27 33 B.p.-külföld 2x850mg 32 29 xx xx 40.hét
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 2 xx xx 15.hét
Csakegysokadn 30 Budapest 2x850mg változó 1 xx xx 12.hét
Csillagfény 29 Budapest 2x850mg változó 14 xx xx 4.hét
Ella2 22 Kecskemét 2x850mg változó 24 xx xx 14.hét
Ginuska25 26 Szlovákia 3x850mg 30-40 34 xx xx 13.hó
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 10 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
Mir 29 Budapest 3x500mg 32 40 xx xx 5.hét
Okr 29 Salgótarján 2x500mg változó 15 xx xx 11.hét Ada 04.08.09.
Rambóka 32 Pécs 2x850mg 28 -- 2006.01.23 20 5.5hó
Rejo 30 B.p.-Pécs (4év Diane) 28-33 -- 2006.02.13 17+2 -- Domonkos 00.05.06.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 35+1 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 83 xx xx 4.hét</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Na,látszik,hogy jó idő vanKépKép
Én hulla vagyok,annyit bicajoztunk,hogy...szétestem...
Annyi kismamit láttam sétálgatni!

További szép napot!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hát mi meg vettünk egy asztalt a nappaliba Kép Tök szép fenyőKép Holnap veszek hajfestéket és kiélvezem, hogy szabadon festegethetem a hajam Kép

Ja... mától dupla adag premenst szedek (hátha simább lesz tőle a görbém) + cickafark + marad az aszpirin + a D vitamin stb.

Aminek meg nagyon örülök, hogy keddre kaptam időpontot a belgyógyászomtól vérvételre... akkor lesz pont a 4. nap. Remélem rá tudom majd venni, hogy az összes 3. napi vérvételt megcsinálja (LH, FSH, Testoszteron, Prolaktin, Progeszteron na meg a pajzsmirigyhormonok...) Szerintetek mit kérjek még tőle ezen kívül? Minek lehet még információértéke? A dokinak van egy jó kis izotóplaborja, úgyhogy az összes olyan vizsgálatot pik-pakk meg tudja csináltatni amire máshol éveket kéne várni Kép Köszi a tippeketKép
csakegysokadnick
 
 


CSKriszti!
Szerintem,az összes hormonodat nézesd meg...ha,már lúd-legyen kövér!
Milyen szinű lesz a hajad?
Premenst nem szedtem soha...lehet ki kéne próbálni!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Hazaértem!Kép
Jól vagyokKép

Most mennem kell segíteni az uramnak készülődni, mert holnap 3 napra elutazik.

Nagyon kevés a havi mennyisége.
De második cn. Kép Szerintetek vegyem be ma este az elsőt, vagy várjak holnap reggelig. Amúgy a doki 2x1 tbl. gyógyit írt ki 5 napig.

Majd írok mindenkinek!

csók!

Kavics
(2 cn.)
Vendég
 


Sziasztok!

megyek aludni.

Mai stratégiám, amit a hajnali 4 órai felkelés ellen dolgoztam ki: arra ébredek hajnalban, hogy pisilni kell és éhes vagyok. A pisit hamar megoldom, visszafekszem, de az éhésg miatt nem tudok visszaaludni, ki kell jönni enni, lámpát kell kapcsolni, attól meg totál felébredek. Pisi ellen nem tudok mit tenni, ha iszom, ha nem az jön hajnalban.Tehát laktató kaja kell késő este, hogy kitartson reggeligKép
Ezért most vágtam be öt perce egy nagy tányér tejbegrízt kakaóval megszórva. Jó sűrűre főztemKép
Kistesónak írtóra ízlett. nekem isKép rögtön elkezdett rúgkapálni ahogy nyeltem.Kép

kiváncsi vagyok hogy jön be?Kép

Majd reggel megírom az eredményeketKép

Rambóka!
Képet!!Képet!!Képet akarunk!!

Puszi drágáim!

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Rambóka remélem nagyon jól sikerült a Pénteki NAGY NAPOTOK az idegörlő készületek ellenére.Hosszú boldog éveket kívánok nektek gyerkőcökkel, egészségben, szeretetben . (nekem van egy kifejezés ami nagyon tetszik, minden benne van sztem - Betelve/ni az élettel....)
A beszámolót várjukKép

Csakegy azért szuper egy spontán nem maratoni mensi is, de legközelebb......Kép

Rejó én ha sokat eszek este, reggel már korog a gyomromKép Sajna most is jól megtömtem magamKép már 4kg +hoz közeledekKép Kép

Okr milyen jól birod a tanulást,le a kalappalKép,mikor izguljunk?

Kavics akkor 3 napig a mienk leszel,de jóKép

Norka hogy vagy,fájdalom görcsök semmi??????

Többiek hétvégi pihenőt tartanak????

Lányok a cicim már egy hete érzékeny/fáj ma már feszül is, mensit még nem érzek a napokban, de persze meglephet, melyik hormon okozhatja? A felfázásom pár napja eltüntKép

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!Kép

KavicskaKép
Ma estéig még jó volt a vasárnap,de Férjem +barátja kitalálta h megyünk csavargóba...igy halasztanunk kelleneKépKépBocsika

CskriszKép
Sajnálom pirit!De tudod új hónap új reményekKép

RejókaKép
Este készits magd mellé,vmi kekszet+itókát és ha a pisit letudod, az ágyba elrágcsálod, és szunya vissza!Kép

RambókaKép
Na milyen volt???Képeket várjuk!Kép

CsókKép
Vendég
 


Ella nagyon egyszerre cselekedtünkKép
Rambóka Nászút ????
Mindenki férjnél van már a csapatban??
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: