Új privát üzeneted érkezett!

Timi
köszi :lol:

Elég sok cégnél van ez, hogy egyszer csak bejelentik, hogy kész vége. Páromék cége szerencsére (eddig úgy néz ki legalábbis), hogy megúszta, de egyik haverjáéknál is bejelentették, hogy még két hó, és vége...
Vendég
 


Kitty
Főnököm nem fiatal és rosszindulatú daganata van, ezért számolja fel a céget, persze meló sincs igazán.

timejka
 
 


Sajnálom a főnököd :( És nincs olyan, akinek át tudná adni a céget? Gyereke, vagy egy megbízható munkatárs?

Meló az sajnos nincs, én is keresek, mert remélem jövő hónapban végzek a sulival, de legkésőbb júniusban, és utána kéne munkahely. Márcsak a gyes miatt is, hogy majd kapjak :roll:

Rena!!!! Tessék írni!!!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Timi!Remélem hamar találsz munkát ha tényleg megszűnik a céged!

Kitty!Itt is vagyok! :lol: Látom 3 nap és ünnepelhettek!Remélem jól kirúgtok a hámból!
Lányok!Mi most teljesen leálltunk a baba témával se lombik se semmi nem lesz mostanában.Ennek az anyagiak is az oka és az itthoni dolgaink kettőnk között nem úgy mennek mint régen.Sok a veszekedés kiabálás és ezt már meguntuk mindketten.Legfőképpen a párom nem akarja a baba dolgot mert már teljesen ki van attól is ha csak megemlítem neki.És emiatt van a sok veszekedés.
Amúgy már jobban vagyok,kevesebbet köhögök,nincs lázam viszont a hangom még mindíg durva.

Kép
rena85
 
 


Rena
de jó hogy írtál!
Ünneplés lesz, páromnak mondtam, hogy sütök vmit erre kinézte a könyvből a dobos tortát. Így az lesz, bár nem sütöttem még piskótán kívül semmit :lol: De anyu cukrásznak tanult anno sok-sok évvel ezelőtt, és majd ő lesz a telefonos segítség :lol: meg vettem szexy rucit :oops:

Sajnálom, hogy pároddal nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy szeretnéd. De a pasik előbb sokallnak be, mint mi nők. Hagyd egy kicsit pihenni, menjetek el pihenni pár napra, szépítgessétek a házat, aztán később vissza térhettek a témára!

Örülök, hogy meggyógyultál!
Vendég
 


Rena
Ismerős az ügy. De azért továbbra se védekeztek, nem?

KLitty
Nem tudja átadni senkinek. Ha lenne melónk, akkornem csukna be. Mai helyzetbe nem könnyű melót találni.

timejka
 
 


Timi
sajnos nem könnyű. :( Milyen területen dolgozol?
Vendég
 


Kitty
Ingatlanközvetítő, értékbecslő cég, meg lakosági riasztó rendszeeket telepítettünk, újítottunk fel, nagyon jó kis munkahely volt, meló is volt, de ez a hülye válság betett nagyon. Valami irodai unkát szeretnénk továbbra is, de az esély nem nagy.

timejka
 
 


Timi
én is irodai munkát szeretnék, mert az én szakmám semmire se lesz jó... legalábbis itthon nem, külföldre meg nem szeretnék menni :?
Vendég
 


Kitty
Az a helyzet, hogy ami 8-tól 4 óráig van meló, bármit elfogdok, mert a pénz kell. Párom már mondta, hogy legalább ki tud menni megint Olaszba. Idegállapotom az pár napja igen sz..r. Munkahelyem nem lesz, főnököm rákos, a párom állat, baba nem jön, a gyerekemmel nemtudom mi van, olyan fura mostanában és nem mondja meg, hogy mi a baja. Mindenért idegeskedik, sír.

timejka
 
 


Sziasztok!

Kitty!Boldog évfordulót kívánok nektek!Jó ünneplést!

Timi!Nem védekezünk de megmondta a dokim,hogy természetes úton ne nagyon számítsak gyerekre. :(
Akkor nálatok sem fényes a helyzet.Remélem mihamarabb rendeződik minden!

Kép
rena85
 
 


Kitty
Még sokszer ennyi szépséges évet kívánok Nektek!

Rena
Üdvözöllek dicső lovag. Hány embernek mondták, hogy természetes úton nem lehet gyereke, és lett. Bízom benne, hogy rendeződik hamar a helyzetünk.

timejka
 
 


Köszönöm szépen Timi, Rena! :D

Rena, nagyon sok embernek lett már úgy gyereke, hogy az orvosok lemondtak a spontán babáról :wink:
Vendég
 


Mi 17-én leszünk 12 éves házasok. Amindenit!

timejka
 
 


sziasztok!
Szomorú dolgokat olvasok rólatok! :cry:

Kitty, nektek kívánok én is sok boldogságot!
A hányás volt is, vagyis legtöbbször csak erős inger és nem sikerült kitenni, de az utóbbi időben bőven hánytam.

Timej, sajnálom a munkád, meg a többit is. Bizzunk benne, hogy megoldódik. Elhiszem, hogy rossz, ha nem tudod mi a baja Bencének.
Nekem még ugye nem tud beszélni, de már nagyon várom, hogy elmondja, ha vmi bántja.

Rena, szerintem is a pasik néha hamar feladnak dolgokat.
szerintem látja rajtad, hogy bánt, hogy nem jön babó és úgy gondolja még szomorúbb vagy ha állandóan ezen stresszeltek.
Na, ezt jó hülyén fogalmaztam, remélem érted mit akartam.
Időt kell hagyni neki.

Sajnálom a rossz dolgokat. Remélem hamarosan jókat írtok!

Én tudok egyet: A 12 hetes kombinált tesztem (uh+vérvétel, elsősorban Down-kór szűrésre) NEGATÍV! ez elég nagy %-ban pontos! :lol: :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Timi
akkor ti már öreg házasok vagytok :lol:

Angie,
köszönöm!
Gratulálok a jó eredményekhez! Sztárfotót mikor látunk a picikéről?
Vendég
 


Angie
Bence 7 éves, de mondja most, pedig tudom, hogy van valami baja és azért ilyen, bár 2 npja nem volt semmi baj.

Kitty
Én is öreg vagyok, nemcsak a házasságunk :lol:

timejka
 
 


Kitty, nincs szkennerünk, nem tudom hogy rakjam fel.
Lassan csak megoldom, csak sosem ér rá senki, amikor kellene. :wink:

Timej, örülök, hogy nincs semmi. Biztos ilyen napjai voltak.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Timi!Sok boldog névnapot kívánok!! Kép

Kép
rena85
 
 


Timi!
Én is Kívánok Sok Boldog névnapot!
Puszi mindenkinek!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Timi

Kép
Vendég
 


Csajok!
Annyira aranyosak vagytok és nagyon jól esett a köszöntés. Köszönöm szépen Nektek!
Legalább Nektek eszetekbe jutott a névnapom. Nem mintha nagy dolog lenne.

KItty
Ez az angyalkás kép nagyon tetszik, azt hiszem ez most szrencsét hoz nekem, mindig ezt fogom nézni.

timejka
 
 


Rena
A Te képed is szép :lol:

timejka
 
 


Timi
remélem is, hogy szerencsét hoz :wink: Ma mit csinálsz? Nekem főzni kéne, most olvad a husi.
Vendég
 


Kitty
Mától 4 órába dolgozom. Délbe hazamegyek, elkapom apát :lol: , vasalok és fél 3 körül megyek a Bencéért az oviba. Főznöm nem kell, mert van tegnapról.

timejka
 
 


Legalább van időd mindenre :lol:
Vendég
 


Kitty
Igen, van időm mindenre. Most önző mocsok dög vagyok, Bencét nem hozom el mindennap oviból ebéd idő, mert sokkal fontosabb dolgom van :lol:

Rena????????????????

timejka
 
 


Timi
ez nem önzőség szerintem, nem kell a gyerek körül forogni a világnak, mert akkor a szülőknek nem marad idejük egymásra. Ami azért nagyon fontos!
Bence még ovis? :shock:
Vendég
 


Kitty
Szeptembertől megy iskolába, 1 évet visszatartottuk oviba, ami nem baj. Hát fontos, csak én is hülye vagyok, mert annyiszor elterveztem, hgoy elmegyünk 1-2 éjszakára kettesbe, de tudom, hogy után meg tök lüke lenne a Bence, arra meg nincs szükségem, hogy "büntessen" amiért mamánál hagytuk 1-2 napra. Így marad 1-2 óra, ami nekem már bőven jó.

timejka
 
 


Timi
végülis a semmitől több az egy-két óra is. Ennyire nem tud nélkületek meglenni Bence? Azért már nem olyan kicsi, hogy ne lehessen akár a mamánál hagyni aludni...
Vendég
 


sziasztok!

Mi eddig egyszer voltunk távol egy hétvégére, 11 hónapos volt Beni.
De ragaszkodtam hozzá, hogy a nagyszülők aludjanak a mi házunkban, Bence meg a saját helyén. Így volt jó. Nem zavartuk meg annyira, sőt! Ő olyan jól elvolt, én meg többször is telefonáltam egy nap! :lol:

Timi, kell pár óra, ha nem is minden nap lehetséges, de néha.
Én most is hagytam anyánál, eljátszottak a játszó téren én meg hazajöttem, majd megyünk érte este. Van egy kis szabadidőm. :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Kitty, Angie!
Velem van a baj, szerintem én csinálok ebből nagy ügyet. Most ebből a szempontból jó a 4 órás meló, hogy délbe hazajövök, elintézem amit kell, takarítás, főzés, és nem 4-kor megyek a Bencéért hanem fél 3-kor. Ma elhoztam délbe mert mentünk lelki dokihoz, de holnap meg holnapután nem hozom el, mert rohanok haza apához. Most vagyok középidőbe. :lol: :lol:

timejka
 
 


Sziasztok!

Vagyok,csak a hétvégén hasmenéses vírussal küzdöttem ezért nem jöttem tegnap pedig már dolgoztam ami nagyon lefárasztott ezért jövök csak ma.

Timi!Nem vagy önző,kell az a pár óra nektek is a pároddal.Húzzatok bele azt mondtad májusban kismami leszel!

Kép
rena85
 
 


Rena
Te most minden nyavalyát elkapsz? Szedd össze magad. Igyekszünk annak érdekében, hogy kismami legyek májusban. Milyen jó hogy délig dolgozom most, a párom meg a héten délutános, elvileg most van pém. Aztán már erre se lehet adni, mert hiába van pé, ha nem jön a bébi. Na de most apai anyait beleadunk.

timejka
 
 


Sziasztok!

Timi
hajrá! Nagyon drukkolok! És ne vádold magad, Bence már nagyfiú, neki is kell egy kicsit szülők nélkül lenni, meg nektek is csak egymással :wink:

Rena
jobbulást! Vigyázz magadra!

Angie
mikor mész uh-ra?
Vendég
 


Sziasztok!

Hajrá, hajrá csajok! Babásodjatok! És gyógyuljatok!
Kitty, pont egy hét múlva.
Alig bírom ki, de hátha akkor már megtudjuk a nemét! :wink:
Timi, ha nincs itt Beni egy délután, nekem úgy hiányzik.
Mikor hazajön mamáéktól össze-vissza puszilgatom, persze ő nem érti bajom van. :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie
Nálam is ez van. Volt úgy, hogy hazajöttem, becsuktam az ajtót és megkérdeztem magamtól, hogy normlis vagy, miért alszik a mamánál Bence, semmihez nem volt kedvem. Angie megmondjam a babád nemét? Kisfiú.

timejka
 
 


Timi!!!
Ez megérzés???Gyors választ kérek, légyszi, légyszi,légyszi! :shock:

Én még nem hagyom ott aludni. Nem lennék meg nélküle éjszaka úgy, hogy tudom nekem nincs semmi dolgom (mi dolgom lenne éjszaka) és ő mégsincs velem. Olyan kicsi még és én imádom nézni, ahogy alszik! :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie
Igen, megérzés. Bence se alszik sokat a mamánál, de nem is baj. Ma pl. ott alszik, mert kicsit elmegyünk szórakozni, a párom meg dolgozik. Bence 7 éves, de még a main apig szoktam nézni ahogy alszik, olyan édes.

timejka
 
 


Timi, de miből érzed????
Én Bencénél 100 %-ra tudtam, éreztem , hogy fiú.
Ha rá gondoltam, nem tudtam másként, mint , hogy fiú!
De most....
Nem érzek semmit.
És az egész terhességem merőben más, mint az előző.
Nem tudom.
Én mindkettőnek örülnék, hálás vagyok a sorsnak, hogy lehet még gyerekem.
Jó szórakozást nektek!
És írd meg, hogy miből érzed? Érdekel

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie
Nem tudom miből érzem, csak úgy jött, de valóban teljesen mindegy, egészséges legyen. Most próálok visszaemlékezni barátnőm,ismerősöm 2. terhességére. Barántőmnél nem volt rosszullét egyik babánál se, mindkettő lány. A tesóm sogórnőjének is szinte egyforma volt a két terhessége, bár a másodiknál szinte végig hányt, az első fiú, a második lány. Igazából szerintem arra se lehet adni, hogy egyforma-e a két terhesség.
Most már izgatottan várom, hogy mikor látjátok meg a nemét. :lol:

timejka
 
 


Ma volt anyák napja az oviba, muszály (vagy pontosj? :oops: )feltennem a gyerekemet ilyen csinibe.

Kép

timejka
 
 


Sziasztok!

Angi!Szerintem is kisfiú lesz,de ez nekem is csak első megérzés,szerintem is az egészség a fontos!

Timi!Bence nagyon aranyos és nagyon csinos!

Kép
rena85
 
 


Timi
nagyon helyes Bence :wink:

Angie
én meg lányra tippelek :wink:
Vendég
 


Na Angie a tipp 2:1 fiú javára. Na most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki lakik a pociba, illetve fiú vagy lány.

Nem nagyon akart szépen felöltözni a Bence, nem szereti az ilyen ruhákat. Tiszta anyja.

Annyira eltűnt a Marika meg a Kriszti!

timejka
 
 


:lol: :lol: :lol:

Köszi a tippeket. Csütörtökön megyek dokihoz, talán látjuk.
Bence kis elegáns!
A fiúk általában nem szeretik az alkalmi ruhákat, később sem.
Én még azt adok rá, amit szeretnék. Már nem sokáig! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Angi!Remélem megmutatja magát a babátok.már kíváncsian várjuk!

Timi!Kriszti és a Marika tényleg nagyon eltűntek nem tudom mi lehet velük.Bár az iwiw-en szoktam látni az üzenőfalon,hogy a Kriszti otthoni munkát is vállal lehet ez foglalja le szegényt,meg a 3 gyerkőccel sem lehet egyszerű!
Kriszti,Marika!Várunk vissza titeket!

Kép
rena85
 
 


udv mindenkinek! van ezen a forumon meg valaki!? 4-5 nap kellett amig a jonas modszzer forum felet! atolvastam, most regisztraltam, es be szeretnek en is iratkozni a kisbabat varok listajaba! fogadtok? ugy lattam h mostanaban kerekes zsuzsa , fix.b, marica asszem o volt a 2 nagylanyos holgyemeny, oket mar nem lelem erre! en is megprobaltam most a jonas modszert, igaz nekem 10 -re irta 1 orara, en meg csak 7-ediken este akcioztam :?: vajon lehet belole valami? meglatom ugy 10 nap mulva,.. csak sajnos nagyon lassan telik az ido...

Kép
szparanghen
 
 


Sziasztok!

Szparanghen!Üdv. a csapatban!Persze,hogy befogadunk!Szerintem simán lehet belőle baba mert a kiskatonák sokáig eléldegélnek!Drukkolok!Mióta próbálkoztok?Orvoshoz is jártok vagy a természetre bízzátok a babát?

Kép
rena85
 
 


hat tulajdonkeppen ez az elso jonas honap, most fedeztem fel nehamy napja. nem nagyon probalkoztunk eddig,, valahogy mminndig elmaradt
meglatjuk mi lesz! es veled mi ujsag?

Kép
szparanghen
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: