Új privát üzeneted érkezett!

hehe most meg azt hittem, hogy Kata barátném a hőmérősből írt be ide a Dumbo miatt :lol: így jár az aki először az avatart nézi :wink: :lol:

ez a laptető bikfynek van felajánlva! :lol: :lol: :lol: :lol: utólag hozzácsatolva
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.23 20:57-kor.
Vendég
 


no és még laptetű is :oops:
Vendég
 


Bikfy igen anyum bök nem merném a háziorvosomra bízni.
amúgy anyum ápolónő.:-)
Úgyhogy engem óvatosan bök.ő bökte a nagynénémet is annak idején mikor inszemeztek meg lombikoztak.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

 
 

Vius!

Akkor mehetek majd hozzátok, ha engem is bökni kell és nem merem magamnak beadni? :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


vius remélem anyud keze szerencsét hoz! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Boniko :D

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy

Akkor egy nagy kalappal holnapra! Nem akarom, hogy megjöjjön!!!! :wink:

Vius

A vonalzódon miért csak 5 napos ciklusokat lehet látni?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Boni!

Ha tudnád, mennyire pályáztam most erre a laptetőre! Nem baj, igazán ne legyen lelki furdalásod. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy jöhetsz persze anyu óvatosan csinálja és már annyit szúrt hogy ezt nem téveszti el :-)
Boniko remélem másodszorra az lesz.
Mondjuk nálunk elsőre nem sikerül nagyon semmi minden a második neki futásnak.bezzeg az öcsém 19 évesen beelözött:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy

A múlt hónapban volt annyi laptetőm, és mégsem jött be! :( Viszont ebben a ciklusban még nem sikerült legfelülre kerülnöm.... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vius ja és neki ezt a DUmbo-t én leltem és szerencsét hozott,mert az első inszem sikerült.. úgyhogy harjá! :wink:
Vendég
 


Dy öszintén meg mondom nem tudom

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Boni

Viusnak meg én találtam, remélem így meg már tényleg szerencsét fog hozni! :lol:

Amúgy nem tudtam, hogy van már ilyen valakinek! :oops:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Akkro bizom benne Boniko hogy a második sikrrel jár majd.
Amúgy a boszorkány Apám azt mondja hogy most fog sikerülni de elsőnél nem mondott semmit.mert amit ő mond az általában be szokott jönni .Söt azt is megmondja hogy milyen nemű gyermeke fog születni az illetőnek akinek látja ahasát.és az ismerősők között be is jött eddig.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


dy duplaszerencsét fog hozni! :lol: :lol:

bikfy nincs :wink:
Vendég
 


Vius

Akkor remélem, hogy igaza lesz a Papádnak!
Mikor lesz a köv. inszem?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


vius csak pozitívan, egy pillanatra sem meginogni! és sikerülni fog! :lol:
Vendég
 


Bonikám!

Pici csillag, ne haraguszkálj Bikfyre!!!! Most látom csak, hogy nekem ajánlottad a laptetőt. Így már naaaaaaaaaaaagyon örülök. Puszikállak érte! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Pénteken megyek Vissza Pécsre és akkor kiderül addig nőveljük a petéimet.pénteken már többet tudok mondani.de ha minden jól megy jövőhéten szerintem .bizom benne elég lesz ez a 10 szuri.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


na, én lassan elköszönök, mert api is szeretne egy kicsi netezni....



Jó éjt mindenkinek!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Boniko igy állok hozzá azt mondom mindig bár mi is lesz én akkor is végig csinálom.Majd ha megszületik és sikerül akkor mondhatom neki hogy drágaságom:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó éjt Dy szép álmokat.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Boni!
Remélem, röhögtél azon, amit írtam, és egy picit se haragudtál meg. Én hasamat fogtam, annyira röhögtem, mert körmöm szakadtáig küzdöttem ezért a sz...ért, mintha ez számítana. De így jár, aki lassan ír. És figyelmetlen. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy ha te örülsz,olyan mintha én örülnék :wink:

dy jó éjt! apa ide jön fórumozni? :wink:

Vius nem jól fogalmaztál :evil:így jobb:

Pénteken megyek Vissza Pécsre és akkor kiderül és mivel minden jól megy jövőhéten inszem és baba költözik a pociban, mert elég lesz ez a 10 szuri. :lol:
Vendég
 


Bikfy ennyire :mrgreen:
Vendég
 


Igazad van Boniko.Így lesz.:-) :D

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Nektek nem furcsa, hogy Suska és Moncsi már anyukák? Nekem olyan nehéz megszoknom. Eddig mindig izgultunk értük, kinek mi van a kis pocak lakójával és most hipsz-hopsz minden olyan igazi lett. És hiányoznak is. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


na meg jött a szurkás emberke:-)most szívja fel a petenővelőimet:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


bikfy ha hiszed ha nem, éppen erre gondoltam..

most már sorba ti jöttök :wink:

minnyá visszajönnek, csak kevesebbszer mint eddig, de egyszer ti is fogtok hiányozni! remélem hamarosan!
Vendég
 


vius helyes helyes oszt sok sok folyadék és tejtermék!


megyek alukálni, mert a pelenkás bajkeverőm nem tom mikor ébreszt!

puszi nektek!
Vendég
 


Boni, ha nem haragszol, akkor jó. DE ezt küldöm a laptetőért. Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó éjt Mindenkinek!!!


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy mé kellene haragudnom? anno én is mindig laptetűre gyúrtam anno.. így megértem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó éjt!
Vendég
 


sziasztok,

írtam Évinek egy smst, és válaszolt. nem tudtam, h nemrég írt és rakott fel képeket ide, mert nem olvaslak titeket. :oops: :oops: :cry: :cry:
azt írta: még keresi a lukát (amin ügye a levegőt veszi) főleg, h már nincs segítsége, egyedül van 2 hete a gyerkőcökkel. melós, de nagyon élvezi. az éjszakákkal is ki van békülve, Eszti már csak 1szer, Ádám még 2szer kel fel. egyébként nagyon jó babák, kettőjükkel együtt is könnyebb, mint Dórival volt. ő is jól van és élvezi az okos nagytesó szerepet.

mi jól vagyunk, bár holnap megyünk 2 hós oltásra, és nagyon be vagyok tojva miatta. remélem nem lesz Nándus lázas, nyűgös, de attól tartok, h nem ússzuk meg, mert szegénykém nagyon érzékeny.
tegnap voltunk először úgy el, h nem dokihoz mentünk . anyós szülinapját ünnepeltük, nagoyn jó volt kimozdulni, és Nándus nagyon jó fiú volt, nagyon jól érezte magát. bárki kezében elvan, csak fogják és nézelődhessen! nagyon édi volt! és ma már 35 percet elvolt a játszószőnyegen cumi nélkül, én körülötte kolbászoltam, tel-tam, teregettem, leültem hozzá dumálni játszani.

puszi és drukk mindenkinek

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Pelenkás Bajkeverőt külön is puszilókázom. CUPPPPPPP!!!!!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó éjt Boniko és Bikfy!
Na meg volt az injekció.
Megyek én is aludni jó éjt!!!!!
Majd jövök!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfykém, én is mindig a laptetűre pályázom! Mármint kétszer is gyúrtam rá, de mindig az előző oldal utolsó bejegyzése lett az enyém és a rá következő lett az új oldalon, amit persze más írt. Nem biztos, hogy ez használ, de jól esne néha laptetűre kerülni, hátha.... :wink:

Czinkicsek, örülök, hogy jól vagytok! Klassz a távirati stílus, amiben írtál, mint "KÖBÜKI":)))))))))))
Köszönjük a híreket Éviről és a babácskákról!:)
Vendég
 


Jó reggelt!

láttam én már laptetű nélkül is babásodni embereket! :wink:

Czinki köszi a híradást Éviékről.. drukkolok, de remélem csak feleslegesen...Viburcol kúp mindig legyen otthon kéznél... :wink:

tegnap amikor elköszöntem lefeküdtem aludni..erre fiam felébredt utána 23.40ig még 5ször.. nem fájt semmije, mert akkor a zenélő körforgó nem nyugtatta volna meg... azóta durmol...

szépséges napocskát!
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni,
azért tök jó ám látni, hogy te is egyre többet tudsz jönni :wink: Jól elvoltatok tegnap a csajokkal :lol:

Csibi,
ne izgulj a szuri miatt, minden rendben lesz. Ilyenkor a láz is gyorsan elmúlik, nem?
Éviről is öszi a híradást! :lol:

i.kata
 
 


Czinki,
ne aggódj a szuri miatt. Ilyenkor még őszinték a babók, csak addig sír, amíg fáj, az meg ugye nem hosszú idő. Lehet, hogy meg se fog nyikkanni. A láz sem törvényszerű, hogy lesz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


KAta hát igen, változó, kis zsiványtól függ.. új becenév van alkotva Zsigmond István összevonásásból Zsiván oztam és onnan már egy lépés a Zsivány :lol: :lol: :lol:

Nekem az első szurinál sr.néni azt mondta adjak lázcsillapító kúpot fiamnak ha hazaértünk és akkor nem fog belázasodni :roll: én mint szótfogadó anya adtam.. na akkor utoljára, bár több helyen ahllottam ezt az új tendenciát... feleslegesen minek nyomassam bele a kúpot... Viburcol van itthon..azt inkább adnám neki oltás után...

ZSigmond nálunk a 2.3.Prevenár után volt nyűgösebb, meg volt hőemelkedése, adtam neki Viburcolt és hamar jobban lett...
Vendég
 


boniko írta:
láttam én már laptetű nélkül is babásodni embereket! :wink:



Dita lesz az élő példája! :wink: :lol:


CSIBI
Drukk az oltáshoz. Remélem meg sem érzi Nándus.
Lassacskán most már elmaradnak a "ribilliók" és észre sem veszed hogy már nem kell mindenért felkapkodni mert eljátszadozik magával. :)

Puszi neked.

dita75
 
 


Vendég
 


Jó reggelt!

Boni: Nagyon érdekes ez a cikk.. Szerintem van benne igazság.

Ezt írja: "...a valamilyen gondolati okból védekező női szervezet ellenállását próbálják megtörni gyógyszerekkel, injekciókkal, lombikbébivel. Megfigyelések szerint valószínűleg ezért komplikáltabbak az így létrejött terhességek, s jön több koraszülött baba a világra..."

Lehet, hogy ezért ragaszkodott a pszichológusom, hogy a várandósságom alatt is járjak még hozzá, pedig én már nem éreztem szükségét. De szót fogadtam neki, hisz pénzbe nem kerül (TB-s), időm van, így kéthetente beszélgetünk egy órát. :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Az előbb elfelejtettem köszönni! :oops:

SZIASZTOK! :D

Az én lelki eredetű problémám ismert ahhoz nem kell psziho- meg kine- meg izélógus....... :roll: :?

dita75
 
 


ikrek
Kép KépKép
Vendég
 


Boni,
a felső te vagy, az alsó kettőn pedig Zsigi? Nagyon egyformák vagytok és még teljesen egyforma mindkettőtök tekintete is :lol:

i.kata
 
 


bizony :lol:
Vendég
 


BONI
Tök jóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
Nagyon édik vagytok, és kisérteties a hasonlóság! :lol:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: