Új privát üzeneted érkezett!

Dy,
a Gerébibe mentek esetleg??? Az nagyon tuti hely.

Vicky,
jó is az a t-home TV (de én már csak nem mondhatok mást :lol: ), csak tényleg van, hogy lefagy, újra kell indítani..., nekünk most a felvétel romlott el teljesen, sajnos elveszett Lili összes Disney rajzfilmje.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Én is megyek lassan. Jó éjt mindenkinek!

hofeherke
 
 


Bocs lányok,nem olvastam vissza,de lenne egy fontos kérdésem.Az egyik topicban olvastam,hogy a dokik manuálisan egyáltalán nem vizsgálnak méhszájat a terhesség alatt,hanem csak UH-n nézik,mert állítólag így kerülik el a fertőzések felvitelét. Engem mostanában pontosan a fertőzések miatt kézzel vizsgáltak,de most a görcsök miatt is kézzel nézte meg a doki a méhszájat. Egyébként a Sote II.-n nincs is az ambulancián UH.Nálatok hogyan volt (babásak) vagy van(pocakosak) ?
f.ancsi
 
 

 
 

Jó reggelt!

Ancsi!

Engem folyamatosan vizsgáltak manuálisan. Tiszta gumikesztyű kérdése az egész.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Vicky79, ti is T-HOME-oztok? Nagyon jó!!!! Két napja a HD adásokat bámuljuk, tök szuperek! És ez a sok csatorna, király! És a penge minőség is tetszik. A szemcsés kábeltévéhez képest igazán lehet értékelni!:)
Most már vannak box-aik, ezért hamar fel fogják szerelni nektek.

Lányok, én lemaradtam a pé-emről. Annyira buta vagyok, hogy nem néztem a hőmet, csak a vonalzót néztem, hogy ma van a 14. nap. De nekem csak gyógyszerekkel szokott kitolódni addig. Erről elfeledkeztem. És így most sajnos kimaradt a peteérés. Lehetséges a pé után is teherbe esni?
Vendég
 


Köszi Viki,hogy válaszoltál.Így megnyugodtam,hogy nem egy "kőkorszaki" kórházba járok. Nagyon meglepődtem,amikor olvastam,nem is hallottam,hogy az UH-val jól látható a méhszáj állapota.
Viki,Ti mikor kezdtétek Lackó cuccainak a vásárlását?
f.ancsi
 
 


Ancsi,
nekem soha nem nézték UH-val a méhszájat, csak kézzel. Lilivel is, most is.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ancsi!
Én a 28. hétig dolgoztam, utána kezdtem végigjárni a boltokat, mi hol olcsóbb, stb. Aztán úgy 30. héttől vásároltam. Szerencsére meg is lett hamar minden, mert én 34. héttől feküdtem. Ami még hiányzott (pl. kiságy, megrendeltem, de érte menni már nem tudtam), azt a férjem intézte el.
20150601134430
 
 


Köszi lányok,akkor még van idő. Olyan régen voltak a lányok már babák,hogy el is felejtettem... :roll: :roll: :roll:
Viki,nyíltál v. miért is kellett feküdnöd?
Linácska,mit mondott pénteken a dokid?
f.ancsi
 
 


twist: Azt mondták a T-homenál, hogy max. 3 hét. Már nagyon várom én is. 5000 Ft-ot spórolunk így havonta.

Lombikosok: a sógornőm kérdezi, hogy a progeszteron szuri befolyásolja-e a terhességi tesztet. Mert neki a Kaáliban nincs vérvétel, hanem tesztet kapnak.

Nálam piri még mindig nincs, megint szivat szerintem a provera, pedig modtam a dokinak, hogy ez a gyógyszer nekem nem jött be. Pedig már haladnék.



vicky79
 
 


Ancsi!
A 34. héten totál kinyílt a külső méhszájam. A dokim azt mondta h bagy kórház, vagy napi 23,5 óra fekvés otthon.

Vicky!
Sztem nem befolyásolja, mert a progi szuri terhességtámogató, mint a duphaston és az utro.
20150601134430
 
 


Sziasztok,

itt vagyunk, jól vagyunk, csak hasfájósan. Az éjszaka emiatt nagyon rosszul telt, alig aludtunk valamit.
De Danika amúgy nagyon jó baba, tündér aranyos, sokat mosolyog, tudom, hogy ez nem tudatos, de annyira jól esik látni, hogy vigyorog. :lol:
Próbálgatom a visszaolvasást, de egyenlőre lehetetlennek tűnik :oops:
Úgyhogy mindenkit puszilok!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


És amire büszke vagyok, hogy tegnap óta már nem kell tápszer mert van elég tejcsi. A szopizás is alakul.

Na, megyek is, mert felébredt a kislegény,

puszi mindenkinek!

És drukk!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic; viki: Mindíg úgy megörülök, amikor látlak titeket.... :D

hofeherke
 
 


Ancsi,
kaptam új gyógyszert (bár meg nem nézett), és azt mondta, hogy ha nem múlt el teljesen, akkor valószínű valami kevert fertőzés lehetett. Amúgy valószínű így van, mert ettől a másiktól szerintem nagyon jól múlik. Csak tiszta rosszul voltam, hogy Pöttyöt nem néztük meg, pedig úgy szerettem volna. Hol van még március 18...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Na végre kész vagyok 4 napra előre megfőztem, kivasalok, elkapom apát egy körre aztán megyek fel pestre tesómékhoz.

VICKY
Nem befolyásolja a progeszteron inj. a tesztet!

NELLIKE
Kösszentyűűűű! Remélem péntek 13. szerencsés nap lesz a számomra!

MONIC
Örülök, hogy jól megy a szopi, ügyes vagy!
Jó babázást! :D

KATA
Köszi a linket. Hát nem nagyon akar tágítani a fiútól! :lol: :lol: :lol:
De apa melle dagad a büszkeségtől pedig hol van ez még a biztostól! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Mara!
Volt vmi a túrókrém után?
20150601134430
 
 


Ditus!
Holnapra extra, mega, hiper és giga drukkok!

Kép
20150601134430
 
 


Csajok, ma is megtörtént az, ami nemrég!:)) A Safari sorsjeggyel megint egy 5000-es nyertem!:)) Hihetetlen volt!:)) Az emberek körbeálltak és nézték, hogy néz ki egy ilyen sorsjegy, amin ennyit lehet nyerni!:)))
Hihetetlenül jó napom volt megint!:))
Ha már a babával nincs szerencsém, legalább a szerencsejátékokban most szerencsém volt!:))) :wink:

Vicky, 3 hét, az hamar elrepül a T-Home pedig mindjárt ittlesz. Nagyon jó az adás! És nekünk is spórolás, mert a Rubicomért fizettünk eddig 13599 Ft-ot. És alig volt csatorna és ráadásul grízes volt a kép. A T-HOME-mal pedig 9000 Ft-ot spórolunk!!:))
Vendég
 


Dituli, nagyon szorítok érted!!!!!!!!!!! Most te fogsz babásodni, ide a rozsdás bökőt!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok

Linácska

Nem tudom sajna, hogy hova megyünk pontosan, mert a meghívót még csak most fogjuk megkapni,amit pedig telefonban eddig közöltek azt elfelejtettem... :oops: :oops: Annyi biztos, hogy lajosmizse környékére, erre emlékszem! :wink:


Twist

Nagyon ügyi vagy, mármint sorsjegy ügyben! A pé-d viszont nem biztos, hogy tegnap volt! Szerintem még simán próbálkozhatok! :lol:

Dita

Megy a drukk holnapra!+++++++++++++++++++

Bikfy

Azt nem értem, hogy Te miért eszel norbis kajákat. van valami betegséged, ami miatt ez kell?

Nekem ma lőttek a délig alvásnak.... 5:45-kor felébredtem, :shock: és nem tudtam visszaaludni!!! :twisted: :twisted: Úgyhogy most tök fáradt vagyok... Este meg megyünk a barátnőmékhez vacsorára. :?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok, régen Veramama néven "futottam", de sajnos már nem enged be a rendszer. Két éve, még mindig rendületlenül küzdünk a babáért.
Közben megalkottam Babaproject nevű weboldalamat és webáruházamat is.
Ha van kedvetek térjetek be hozzám :D

A sok tesztelés anyagi terheit én már nem bírtam vállalni, ezért is lehet nálam igen kedvező áron kapni a teszteket is.

www.babaproject.unas.hu

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
vercsi4
 
 


Dy, Bikfyke a PCOS miatt eszik cukormentes dolgokat, tudod. Ari vagy, hogy bíztatsz!:) Lehet, hogy nincs is esélyem lombik nélkül a picire, de csodák még léteznek, ezekben hiszek!:)
Hú, jó korán keltél!!! Remélem, hogy finom vacsit kaptok és jól érzitek majd magatokat! Bár barátokkal másképp nem is lehet!!:)

Vercsike, köszönjük! Én megnézem szívesen a teszteket. Csak nekem mindig pozitív és mégsem vagyok babás. Valami nagyon igazmondó, jó minőségű tesztet vennék szívesen!
Vendég
 


Vercsi, van nem tesztcsík, hanem vizeletsugaras teszt is nálad?
Vendég
 


Twist

Mi az hogy nincs esély?! tudod, A REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA!!!!

Vercsi

Megnéztem a weblapodat, és nagyon tecc. :wink: Lehet akkor is regisztrálni, ha még egyelőre nem vásárolok?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Igazad van Dy! A remény mindig ottvan!:)) :wink: :wink:
Szerintem regisztráljunk!
Vendég
 


Twist

Ok, regisztráljunk! :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Twist

Kész vagyok! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Twist?????????????

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Én is regisztráltam!:))
Az a baj, hogy nem látok vizeletsugaras tesztet. Te láttál?
Vendég
 


dita: Azt hiszem, hogy mégsem megyek holnap. Nem akarom, hogy a főnöknőm megharagudjon rám. Talán kedden elmegyek, ha addig sem jön meg.



vicky79
 
 


Vius

Remélem, hogy nem haragszol, de megleptelek egy avatarral. :oops: :oops:
És remélem, hogy tetszik is..... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Twist

Én láttam 1 lépéses terhességi tesztet. Sztem az lesz az....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Twist

Bocsi, de elnéztem... :oops: :oops: :oops: Az ovu teszt ami 1 lépéses...


Viszont nekem most felkeltette az érdeklődésemet a terheségi teszt. honnan kell számolni a beágyazódást, és 7. napot?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Dy,
akkor én ma a te adagodat aludtam, mert én 11-kor keltem fel :lol:

Twist,
te hihetetlenül szerencsés vagy! És igenis tessék még próbálkozni! Tudod, veszíteni valótok nincs :wink:

Dita,
kíváncsi vagyok bejön-e az a számolós neked. Mondjuk 50-50% az esély rá. :roll:

Monic,
majd teszel fel Danikáról képet? :lol: Kutyusok mit szólnak hozzá?

i.kata
 
 


Kata

Jó Neked! :lol: :lol: Áatdom máskor is az alvókámat, ami egyébként sem működik túl jól.....

mér megint benéztem..... :oops: :oops: Nem is a beágyazódást irta, hanem a megtermékenyítést.... :lol:

Ti mit mondtuk az ilyen tesztekre?

Terhességi tesztcsík, vizelet, hCG 25 mIU / ml
A megtermékenyítéstől számított hetedik napon már kimutatja a
babát. Érdemes kétnaponta tesztelni és figyelni a hCG erősödését.
Egyenként csomagolva. 5 db / csomag

Egylépéses Ultraérzékeny Terhességi Tesztcsík, vizelet, hCG 10 mIU / ml, 5db / csomag.
A terhesség korai, gyors, egyszerő kimutatására szolgáló teszcsík. A tesztcsík vizeletből a terhességet jelzi a humán
chorion gonadotropin (hCG) hormon kvalitatív kimutatása alapján. Az immunkromatográfiás módszer lehetővé teszi az antitestek kombinációján
keresztül a megemelkedett humán chorion gonadotropin (hCG) hormon szelektív kimutatását. A tesztcsíkon megjelenő színes csíkok jelzik a terhességet.
A teszt 5 db-os kiszerelés, de minden darab külön van csomagolva.

Melyik jobb a kettő közül?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
én úgy tudom, hogy a 10-es nem túl megbízható, de pl. Linácska is olyannal tesztelt, amikor pozitív lett. De amúgy az a megtermékenyítéstől számított 7 nap az baromság. Eleve 7-10 nap a beágyazódás, és a gyógyszertári teszteken az szokott lenni, hogy beágyazódástól számított 3-4. napon mutatja ki a terhességet, azaz elvileg amikor elmarad a mensid...

i.kata
 
 


Kata

Én is úgy tudtam..... Nem is próbálkoztam még ilyenekkel, csak most szeretnék már egy kicsit többet tudni. Messze még a 2 hét mire nem kellene megjönnie! :lol: De azt hiszem, nm foglalkozom inkább hülyeségekkel..... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Na én lassan lépek készülődni, mert nemsokára indulunk....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok! :)

Dita: Megnéztem én is ezt a kínai horoszkópot. Nekem is fiút írt ki. :) Neked is ilyen fiad legyen, mint nekem a pocimban! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Megjöttem!
Ma tök jó napom volt, anyuéknál voltunk, halat főztünk és addig én sütöttem egy isteni finom sütit. Totál diétás, jó lisztből, édesítővel, és senki meg nem érezte. Csak áradoztak róla. Túrókocka a neve, a tegnap leírt oldalról. Próbáljátok ki.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Viki: Semmi nem volt utána. Szóval a gyógyszertől volt... :(

Tudom nem sok, de a visszaolvasáson kívül most csak ennyire futotta... hulla vagyok....

Jó éjt mindenkinek!

hofeherke
 
 


Jó regeglt!

Ditus extra drukkok mennek neked! sikerülni fog!

Dy Katának teljesen igaza van ez a 7 nappal kimutatja dolog 25ös érzékenységűnél sántít.. 10esnél még lehet, de abban meg nem bízok!

Vicky sógornőd halad? progiszuri nem befolyásolja a tesztet.

Ancsi én a sote II.n szültem .. és az én orvosom sem vizsgált manuálisan épp emiatt...csak a vége felé.. meg amikor panaszom volt.

Lina annyira furdalja már a kíváncsiság az oldalam, de én bár lehet rossz a megérézsem fiút érzek...bocsi

Bikfy jó kis oldal!mennyi fincsiség....

NElli sikerült megegyezni lánynévben? bár még ráér..

Twist megkoppintom orrod hegyét! :twisted:

Denika hát igen a kínai horoszkóp szerint nekem lányom van ....

MOncsi drága annyira jó, hogy nem kell tápizni.. pocaksimi DAniank

Zsuzskáék szerintem ma hazajöhetnek nem? császár után 5 nap a kötelező benntmaradás?

ÉN most elkezdtem nosztalgiázni.. én babonásból nem vásárolgattam semmit a 28.hét előtt.. aztán 28.héten kórházba kerültem egy hétre mert véreztem, sokan emlékeztek rá talán... na akkor megfogattam, hogy amint kijövök mindent megcsinálunk...

bevásároltunk, bepakoltam még a kórházi táskáim is egy mindenest, egy szülőszobást és csak néha ki be pakoltam, hogy átfrissítsem... akárhányszor mentem vizsgálatra mindig velem volt a szülőszobás táska..

csak a szülés napján maradt apánál a kocsiban, így elég kalandos volt a szülés..Apa bérelt autóval Őrs vezér téren, Kriós táska kórházi táska XIII.kerben, szülős táska Csepelen saját autóban én pedig a 8.kerben ahova taxival mentem be, de még nem tervezetm a szülést íygy semmit nem vittem :lol: :lol: :lol:


Kata nincs véletlenül egy tábla amit beszúrnál? annyira szét vagyok csúszva, hogy ki hol tart és olyan rossz érzés


:roll:

Esik ez a fránya hó! Ditus remélem bír a közlekedéssel 8)
Vendég
 


Vicky, drukkolok, hogy baba legyen a dologban és azért ne jöjjön meg neked!:) :wink: :wink:

Ditus, sok sikert kívánok a mai orvoslátogatáshoz!

Megyek, csúszkálok egyet a havon a vonatállomásig. Nem igaz, hogy már megint esik a hó:-(
Vendég
 


Jó reggelt!

Dittám!

Kép

Mara!
A gyógyszert nem fogod újra kezdeni?
20150601134430
 
 


Boni,
te is ki fogsz kapni Marával, meg Denikával együtt :lol: Már én is nagyon kíváncsi vagyok, már csak 3 hét 2 nap, és kiderül.

Twist,
nálunk még semmi hó, pedig vártam, hogy reggel lapátolni kell. Mármint apának :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Csajok,
az előbb akkorát mozdult Pötty, hogy ezt már nem lehet mivel összekeverni. Majdnem elsírtam magam :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, gratulálok, pötyi első mozgásához! Nagyon szép pillanat lehetett!:)
Most már Pesten vagyok és itt is esik a hó. Na, hol is van az ígért tavaszi idő???
Ja a T-HOME tök jó, még a műsorok tartalmát is meg lehet nézni, tök jó!:) Kár, hogy ma dolgozni kellett jönnöm, mert még néztem volna nagy örömmel!:)
Vendég
 


Bumikám, válaszolt a szakértő az endometriózissal kapcsolatban:
"Ha önnek 2002-ben volt LSC műtétje, akkor minden esélye megvan arra, hogy ez azóta ismét jelen legyen a belső nemi szerveinek felszínén. A jelenlevő endometriosis egyértelműen negatív hatású a teherbe esési esélyekre. 3-4 sikertelen mesterséges megtermékenyítési eljárás után érdemes lenne ezt letisztázni. Arra figyeljen az operációt végző intézet kiválasztásában, hogy ott legyenek nagyon felkészülve a témában/ a betegség kezelésében."
Vendég
 


Sziasztok!

Már megint hétfő. Ráadásul nálunk most RRRR mentes napok következnek, mert ugye csütörtökön andrológia. Így persze szépen lecsúszunk a péről, bár nagy jelentősége sajnos nálunk nincs.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: