Új privát üzeneted érkezett!

Julcsi!

Szerintem is nézesd meg magad legalább még egy dokival. Több szem többet lát.
Nehogy még komolyabb bajod legyen!

Wanga!
Párod már felkészült lelkileg az inszemre?

Kép
Kép
tanczy
 
 


Már vissza is értem a dokitól. Nagyon kedves volt, és azonnal fogadott.
Jó hosszan nézegette a méhemet hüvelyi UH-val, és ő sem látott semmit. Azt mondta, hogy ilyen magas HCG-vel már elvileg kellene látni valamit, de azt mondta, hogy biztosan csak az 5. héten, ami a jövő hét.
Szóval holnap a kórházban néznek ß-HCG-t, és ha az eredmény még magasabb lesz, akkor be kell mennem a kórházba megfigyelésre, és ha egyértelmű lesz a terhesség, hogy hol van, és méhen kívüli, akkor laparoszkópiával (remélem jól írom) elveszik.
Én már csak az alacsonyabb HCG-ben bízom. Az utro-ra azt mondta, hogy használhatom tovább, mert az a vetélést nem akadályozza meg úgysem. (Mert én ezt gondoltam ugye és azért kérsdeztem rá.)

Most extra adag drukkot kérek mindenkitől, hogy a műtétet elkerüljem.
julcsi29
 
 


Sziasztok Csajok!

Julcsi!
Mint tudod az én jelmondatom:a remény hal meg utoljára.

Az utogestan hüvelykapszula abbahagyása után nekem 6 napra jött meg.Tehát ,Ha nem vagyok terhes jövöhéten hétfőn veszek csak tesztet.

Tanczy!
Még négy nap,hogy bírod?
Én már elég nehezen!

Wanga!
Izgulok már érted.Hogy viseled?

Ági!
Ma mit ettél össze?Hátha nekem is megjön hozzá a kedvem.Nem csikart ma a hasad.Ne hajtsd túl magad a melóba.

Tündi!
A melegvizes fürdő vérbőséget okoz,ezért én csak a tüszőrepedés környékén ülők be a kádba.
berni613
 
 

 
 

Julcsi, akkor ehhez drukkolok. Sosem gondoltam volna, hogy erre is sor kerül.

BerniKép Megőrülök, olyan izgatott vagyok. Próbálok nem gondolni rá, de nagyon nem megy.
Gondolom a következőnél Kép nem fogok így izgulni.

wanga
 
 


Berni!
Hát nem túl jól bírom. Félek az újabb kudarctól Kép

Wanga!
Persze, hogy nem fogsz izgulni, mert nem is lesz szükség mégegy inszemre. Kép

Lányok, én olyan fáradt vagyok. Tegnap délutánt is végig aludtam, plusz az éjszakát, reggel mégis alig bírtam felkellni. Két kávéval a gyomromban, most meg leragadnak a szemeim Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy!

Én ugyan így vagyok! Alszok délután,alszok este,de reggel alig bírok felkelni.

TE!!!!!
Én nem akarok semmit elkiabálni,tudom hogy minden terhesség más tehát felkészültem hogy más lesz mint a Berninél.DE mégis ugyan olyan fáradt és álmos vagyok mint nála voltam!És ez ment három hónapig.Reggel 7kor felkelltem elmentem dolgozni 13kor jöttem haza bezuhantam az ágyba 19kor felkeltem enni meg hányni és utána aludtam reggelig.
berni613
 
 


Wanga!
Hogy öszinte legyek,én is BAROMIRA izgulnék.

Szerencsére leköti a figyelmemet egy kicsit az építkezés.Ma megrendeltük a beltéri ajtókat.

Julcsi!

Ezek azért biztatobb hírek!
DE mondok én neked valamit.A barátnőm a kisfiával mikor terheslett:vett tesztet negatív vett mégeggyet később az is negatív,elment dokihoz Uh-ra nem mutatott trehességat ötnapmulva ujabb Uh még mingig nem látszik.Na azt hitte ,hogy valami nagy bajvan ha nem terhes.Kapott egy olyan gyógyszert ami nek az a hatása,hogy meghozza a mensit végig szedte nemjött meg és már 9 hetes volt mire lehetett látni az UH-án ,hogy semmi baja csak terhes.Remélem nálad is ez lesz!
berni613
 
 


Köszi Berni, hogy próbálsz bíztatni, de én már csak azért imátkozom, hogy nagyobb baj ne legyen
julcsi29
 
 


bocsánat helyesbítek "imádkozom"
julcsi29
 
 


Biztos nem lesz!

Időben mentél el dokihoz ugyhogy nincs gáz.
berni613
 
 


Julcsi
Biztosan minden rendbe jön. Izgulok érted, hogy minden oké legyen. Lehet, hogy holnap kiderül, hogy csak vak lárma volt az egész.
Veszprémben a kórházban néznek uh-val, vagy magánrendelésen?

Berni, Tanczy!
Remélem okkal húz az ágy benneteket.

Wanga!
Remélem javítasz az inszemes statisztikákon egy sikeres egyalkalmassal.

Tündi
neptun
 
 


Az SZTK-ban voltam most, és rendelési idő alatt.
julcsi29
 
 


LányokKép
Megjöttem. Egész nap nem tudtam jönni, az a fránya leltár.... Kép
Most viszont visszaolvastalak benneteket. Este majd dobok táblit is. Kép

WangaKép
Én most a másodiknál is ugyanúgy izgultam, mint az elsőnél.Kép
Annyira klasszak az eredményeid, hogy bab kell hogy legyen belőleKép Holnap mész?

BerniKép
Extra drukk megy neked is. Kép
Ma nem ettem semmit össze. Kép
Nem ártott meg a tegnapi sem, semmi bajom nem volt a gyomrommal. Kép Hál istennek. Kép

TündiKép
Akkor te most elkezdted szedni a clostyt?

JulcsiKép
Olvastam, amit írtál és amit Berni írt. Nem lehet, hogy még nem látják csak, annyi az egész?

TanczyKép
Neked is mennek ám a drukkok rendesen.Kép

MatchiKép
Hogy vagy a gyógyszerektől? Neked mikor is lesz az inszem?

DanaKép
Gratuláloka vigygádhoz. Kép Mikor mész következőnek dokihoz?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Csajok!

Azt áruljátok el ,hogy honnan szeditek ezeket az érzelmi ikonomat!
berni613
 
 


:-) ilyet tudok csak
berni613
 
 


Ági!
Nemcsak, hogy elkezdtem, de már be is fejeztem. 2*1-et ettem belőle a 3. naptól. Pénteken kiderül használt-e.
Kipróbáltam ma a gyümölcsös joghurt recepted, egyszerűen isteni!
Leltár után kevesebb munkád lesz?

Tündi
neptun
 
 


BerniKép
A - vonalat hagyd el és jó leszKép

TündiKép
Örülök, hogy ízlett a joghurt én is most ettem egy nagyot. Kép
A leltár után jön még egy kicsit húzós időszak. A leltár kiértékelése, de utána remélem visszakerül minden a régi kerékvágásba.
Egyébként nagy a para odabennt, mert lába kélt néhány gépnek.....
Én hál istennek nyugodt lehetek, mert egyet sem tudok megmozdítani, így kiesek a gyanú árnyékából, de ez a hiány a cégbe is kerülhet akár. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Berni!
Ha nem teszel kötőjelet a kettőspont és a zárójel közé, máris kapsz egy mosolygós arcot. Szomorút a másik zárójellel csinálhatsz, teli szájjal röhögőset pedig a kettőspont és a nagy O betű kombinációjával gyárthatsz. Remélem jól írtam. Kép, Kép, Kép
neptun
 
 


Ági,
Milyen gépek tűntek el, amik akkora értéket képviselnek, hogy belebukhat a cég?
Úgy néz ki én is visszamegyek dolgozni a régi munkahelyemre.
neptun
 
 


KépSziasztok!

Nekem is válaszoljon valaki! Kép

Nem baj ha a hsg a 12 napra esik? Akkor már szoktak látni uh-n petét! Ki kell hagynunk akkor ezt a hónapot?
Remélem mindenkinek összejön ebben a hónapban!
goofy
 
 


GoofyKép
Ezt nem tudom, de "ma megint megjött babásai" nevű topikban kérdezd Orsit.

TündiKép
Hűtő, Mosógép, mosogatógép, beépíthető készülékek. Ezekkel foglalkozunk. Úgy néz ki kb. 400 gép hiány van, de hozzá kell tennem, hogy 5 éve nem volt normális leltár.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Goofy!

Petét nem csak tüszőket.Általában nekem is a 10-13-dik napon kell mennem UH-ra először és utána két naponta.Ha a tüsző mérete eléri a 27mm-ert akkor lehet látni egy ici-pici pontot a tüszőben ,na ez a petesejt.Én ebben a hónapban láttam.
berni613
 
 


Kép Kép Kép
kiprobálom müködike
berni613
 
 


A! AAAAAA!!!AAAAA!!!

Köszi csajok!Kép
berni613
 
 


BerniKép
nekem nem szokta megmutatni. És eddig még csak az első clostys hónap után lett 13mm.
Most kezdtem el a második clostys hónapot. 12cnap HSG, 13.cnap UH. Nem öli meg a tüszőt a kontraszt anyag?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


A mai táblinkKép


Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Na figyú!

A méh és petevezeték kontrasztanyagos röntgenvizsgálata.
A beavatkozást rögtön mensi után,de tüszőrepedés előtt,vagyis a ciklus 6.és12. napja között végzik.

A petevezetők átjárhatósági vizsgálatának feltétele a hüvelyiváladék tisztasági foka,kismedencei gyulladást kizáró tapintási és laboratóriumi lelet.Mensi vagy vérzés,véres folyás ellenjavallja a vizsgálatot.Az is fontos,hogy a korai terhességnek még a lehetőségét is kizárjuk,ezért az emlitett vizsgálatotkat mindig a várható petesejt kilökődése előtt,tehát a menstruáció befejeződése utáni napokban végzik.

Ennyit tudok a hsg-ről illetve a másik módszer a HyCoSy ez hüvelyi Uh-val kombinált és állítólag sugárterheléssel nem jár ,jól és azonnal vizsgálható a méh és a petefészkek szerkezete is
berni613
 
 


Goofy,
A Hsg során a kontraszt anyag nem károsíthatja a tüszőt, mivel nem is találkoznak,ha tüszőrepedés előtt csinálják. Érdemes utána sűrűn akciózni, mert sokaknak sikerül rögtön utána a baba.

Wanga, Ági,
Tündihez hasonlóan nekem is 15-én, pénteken kell menni UH-ra, akkor kiderül mi a helyzet. Az inszem valószínüleg hétfőn, esetleg kedden lesz.

Matchi
matchi
 
 


Megjöttem vérvételről. Legkorábban 1 körül lesz eredmény, de ahhoz vissza kell mennem. Amint lehet megírom, hogy mi van.
A tegnapi kimerítő nap után éjjel már egy kicsit jobban aludtam.
julcsi29
 
 


Julcsi!
Szorítok neked!

Kép
Kép
tanczy
 
 


SziasztokKép
Julcsi, nagyon drukkolok, hogy minden úgy alakuljon, ahogy Te szeretnéd.

MatchiKép Biztos Neked is szép nagy tüszőid lesznek ettől a szuritól.
Hát nálam szerintem nem tett csodát, de majd meglátjuk. Simán voltak ekkora tüszőim a clostitól is. De majd holnap kiderül.
11-re kell mennem, de előbb odamagyek, hátha ki tudok sírni még egy UH-t. Kíváncsi vagyok, hogy mennyit nőttek.

Ma még egész nap vagyok, de holnap csak délután jövök.

wanga
 
 


LányokKép
Elképzelhetőnek találjátok, hogy a Menogon szurival előbb van pém, mint szokott lenni?
Ugyanis tegnap óta erős folyásom van, ami általában a pémet szokta jelezni.
De tegnap még csak a 11. napon voltam. Azért ma hajnapban beadattam a repi szurit, és reménykedem, hogy nem csúsztam le a péről, mert szigorúan eltiltott a prof az akciózástól hétfőtől holnapig.

wanga
 
 


Wanga!
Remélem, hogy nálatok is annyira jó lesz az időzítés, mint Ágiéknál!

Nem tudom velem mi van, van egy kis folyásom. Érdekes, hogy mindig akkor jön elő, mikor már egy hete szedem a duphastont, előtte semmi.
A mellbimbóim meg nagyon érzékenyek, lehet, hogy ez már a mensi előjele? Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Berni, Matchi Kép köszi a válaszokat, nagy segitség volt.

Már alig várom hogy ott legyek!!!Kép

Bár egy kicsit félek is, szerintem nekem ott van a bajKép, mivan akkor ha elvan zárodva?

Ja, Berni: nekem azt mondta a doki HSG lesz, de uh-val fogja csinálni. Lehet hogy nem bonyolitotta a kifejezéseket, gondolván ugy sem értem. Először azt hittem, hasi uh-n követi a kontraszt anyagot, de akkor ugy látszik félreértettem, hüvelyin fogja. Ezt a müveletet én is megszoktam már, meg nem is durván csinálja.

Hsg után már aznap vagy másnap akciozzunk? Szerintetek tartsan be a doki kiirásait az akciozással?
goofy
 
 


LányokKép
Nem voltatok ma valami termékenyek. (írásilag)
Mi leltároztunk és még valószínűleg az utó zöngéje miatt egy pár napig csak este tudok jnni.

WangaKép
Nem kellett volna repi szuri előtt UH????

GoofyKép
Ha el van záródva, akkor egyes esetekben tudnak műtéttel segíteni. Egyébként meg az is elég lehet, ha az egyik oldal jó.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Wanga,
Nem tudom, hogy a menogon előre hozza-e a peteérést, nálam ugyanúgy középidőben volt, mint az injekció előtt. Egyébként nem értem, mért váltottatok a clostiról, ha azzal is volt ennyi tüsződ, nem lett cisztád, de a dokid biztos tudja. Holnap szerintem az inszem előtt lesz még UH. Nálunk legalábbis mindig megnézi a doki, hogy megrepedt-e a tüsző. Ha nem, akkor gondolom másnap ismétlés, vagy eltolják az inszemet másnapra, de nekem ilyen még nem volt.

Goofy,
Szerintem kérdezd meg a dokit, hogy mit javasol, mikor akciózzatok.

Ági,
Nem működött a babanet, azért nem írt senki. Legalábbis én nem tudtam egy jó ideig bejutni.

Matchi
matchi
 
 


Lányok!

Továbbra is nagyon drukkolok nektek, s ha valakinek segíteni tudok, nekem megmaradt egy adag Choragon 5000 ampulla(pár), amit nagyon szívesen odaadok bárkinek.
(újpesten lakom, III. ker Hajógyári syigeten dolgozom)

Továbbra is drukk drukk mindenkienk.

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
Pilisvörösvár
 
 


Sziasztok!
Holnap megyek ultrahangra, kiváncsi vagyok, hogy a Clostilbegyt meghozza-e a várt eredményt. Holnap leszek a 11. napon. Szerintetek kb. mekkora tüszöknek kellene lennie azon a napon?
zildi25
 
 


Sziasztok!
VirnyaKép Lemaradtam valamiről? Miért búcsúzkodsz?

ÁgiKép Ma hajnalban volt a tüszőrepi szuri és hétfőn voltam UH-n. Remélem nem lesz gond?

MatchiKép Én is megpróbálok kisírni egy UH-t.

Inszemes lányok! Kell valamit vinnem holnap (jó sok pénzen kívül)?
Lefekszem, vagy azon az ótvaros nőgyógyászati székben csinálják?
Jaj, úgy izgulok!!! Mostmár azért is, hogy csak mostanság repedjen meg a tüsző.

wanga
 
 


Virnya,
Köszönjük a felajánlást. Nekem van, ezért nincs rá szükségem, de biztos lesz olyan aki örömmel fogadja.

Matchi
matchi
 
 


Wanga,
A nőgyógyászati széken csinálják. Mi mindig kapunk a végén egy kis tampont "hüvely dugónak" ami megakadályozza az esetleges kifolyást. Biztos ami biztos vigyél magaddal betétet, más nem kell.
Ne izgulj, minden rendben lesz!

Matchi
matchi
 
 


Wanga!

Remélem este azért tudsz majd aludni!
Szoritok neked holnapra!!!!
berni613
 
 


Sziasztok!

Kicsit elszaladt a babanet órája.

Matchi!
Hány órára mész pénteken?

Wanga!
El tudom képzelni, hogy milyen izgatott vagy. Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön.

Berni!
Te hogy bírod a várakozást?

Hétfőtől újra dolgozom a régi munkahelyemen heti három napot. Jó kis bumszli lesz Siófok és Pest között ingázni, de azt mondtam, hogy amig bírom bevállalom.

Ági, Matchi
Mi a tapasztalatotok reggel 7 körül még nincs olyan zsúfoltság Arnold dokinál, mint később? Így munka mellett muszály lesz majd minél korábban mennem, hogy 9-ig valahogy be is érjek az irodába.

Tündi
neptun
 
 


Sziasztok!

Nem volt délután babanet, így azt sem tudjuk mi lehet Julcsival Kép

Wanga!
Ne izgulj! Minden rendben lesz! (Persze én könnyen beszélek, nem nekem kell odamenni)

Ildi!
Szurkolok hogy nagy tüszőid legyenek! De nem kell elkeseredni, ha még kicsik lesznek, nekem pl a 16. napon voltak 20 mm felett.

Berni!
Te nem vagy ideges? Én már alig bírok magammal.
Nekem majd péntek éjjel lesz rossz éjszakám a szombati teszt előtt...

Kép
Kép
tanczy
 
 


TündiKép
Én általában, ha hétre megyek mindig beérek 9-re dolgozni.
Szerintem kevesebben vannak akkor. Sok az olyan, aki csk vérvételre megy. Én akármikor mondta a doki, hogy egy kicsit később menje én nem tartottam be, mert igaz engem elengednének, de amíg tudok inkább elintézem munka előtt.

Wanga.Kép
SzurkolokKép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Kösz Lányok a sok drukkotKép

TanczyKép, BerniKép
A izgalom mellett nem felejtek ám drukkolni NektekKép

TündiKép Ugye nem úgy érted, hogy minden nap feljössz Pestre Siófokról? Az mennyi idő? És mivel jössz?

wanga
 
 


Mostmég azon is izgulhatok, hogy ha nem repedt meg a tüszőm (mert a folyáson kívül semmi jele nincs, eddig viszont mindíg éreztem a szúrást), akkor mi a fenét fogok mondani a munkahelyemen, ha holnapután is kell mennem?

wanga
 
 


Ági!

Azt hiszem, ha holnap sikerül összeszednem magam elindulok itthonról jó korán, és megnézem mennyien vannak 7 körül. Olyan korán talán a városban is kevesebben vannak, és nem kell egy órát araszolnom az M7 bevezetőjénél.

Hallottátok, hogy egy siófoki nőgyógyásznak köszönhetően meghalt egy lány, mert nem vette észre, hogy méhen kívüli a terhessége? Annyira borzasztó.
neptun
 
 


TündiKép Én láttam a tévében, és gyorsan vissza is olvastam, hogy te hová jársz. MegnyugodtamKép

wanga
 
 


Wanga!
De úgy értem. Hétfőn, szerdán és pénteken megyek.
Hétfőn és pénteken a kollegámmal, szerdán egyedül autózok. Nem annyira nagy távolság. Az út a legoptimálisabb esetben másfél óra. Sokan Pesten belül is utaznak ennyit, amíg hazaérnek a munkahelyükről.
Őszintén szólva azért mondtam igent amikor hívtak, mert így kevesebb időm lesz azon agyalni, hogy mikor lesz babám.
Remélem a történelem ismétli önmagát. Tavaly szeptember közepétől is feljártam dolgozni 3 hónapig. Októberben terhes is lettem. Szóval munkaterápiával próbálkozok.
Esténként pedig ha hazaérek legfeljebb bedobok egy fél pálinkát, a megint megjöttben egyszer valaki azt írta a hozzászólásában, hogy egy pici pia segíthet is.


Hű dokihoz meg nehogy elinduljak holnap hajnalban, mert csak pénteken kell mennem. Tisztára megvagyok keveredve.

Tündi
neptun
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: