Új privát üzeneted érkezett!

Málna:
Ahogy így leírod a beosztást, szinte teljesen ilyen volt az a ház is, ahol Londonban laktunk. :) (Csak abban lent is volt még +2 szoba)
Jó főzőcskézést!

Korenka:
a téma nem új, de attól függetlenül mindig felborzolja az idegeimet
Nekem új volt, így még jobban felborzolta. Én a naív többséghez tartoztam, aki azt hiszi, hogy a bank csak a hozzá berakott pénzzel gazdálkodik. :?

Háztartás:
Na, úgy látom, akkor csak én vagyok ilyen takarékoskodó alkat. :) Nem tudom, nekem többet ér a tudat, hogy ha akarok, megvehetek egy nemtudoménmicsodát, vagy befizethetek egy számlát 28.-án is, mint hogy helyette kedvemre költekezhessek a hónap elején.
rilka
Vác
 
 


malna: Jaj de ennék palóc levest..... kinyitom az ablakot fény-post-küld..... :D Tök jó ház!!!

rilka: Lehet, hogy te jársz jobban hóvégén!! :D
korenka
Szár
 
 


Lehet, hogy te jársz jobban hóvégén!!
Pont ez az, hogy nem. :( Amíg egyedül éltem, remekül működött a rendszer, nem kerestem sokat (mondjuk azért többet, mint mostanság), de nagyon keveset költöttem, és mindig bőven volt tartalék pénzem. És így MINDIG meg tudtam venni, ha megtetszett valami (mivel csak ritkán volt ilyen). Azóta viszont ketten (illetve mostanában ugye hárman) élünk szinte ugyanannyi pénzből. Én hó elején nem költök magamra semmit, párom igen, mert ugye van pénz. 20.-a után meg már senki sem költ, mert nincs mit. Ez engem arra késztet, hogy a köv. hónapban mondjuk csak vajas kenyeret ebédeljek, mert akkor hátha kitart a pénz egész hónapra. De lassan rájövök, hogy akármennyire kuporgatok én gondosabban, akkor se marad soha semmi. És ezzel a hozzáállással az életbe se jutok el fodrászhoz, vagy veszek egy új cipőt a régi lyukas helyett. :roll:
rilka
Vác
 
 

 
 

Bercsi,
ó, hogy ez nekem nem jutott az eszembe, hogy eltüntessem a számlát! :lol: Az én férjem már vitt vissza cuccot, amit megvettem :roll: Tavaly, mikor ide költöztünk, vettem a kertbe hintát Pálminak, meg műanyag asztalt és székeket. Párom közölte, hogy borzasztó rondák és visszavitte :roll: Mondjuk szépre nem volt elég pénzünk, mert a házvásárlásba beletettünk mindent, nem tudom miért nem volt jó átmenetileg egy olcsó egyszerű darab, amíg nincs pénzünk egy szépre... párom szerint meg inkább akkor ne legyen semmilyen, de ne legyen gagyi... :shock:

Málna,
szupi a ház! :) De jó, de jó! :)

Na akkor húsvét utáni hétvége? Mikor Málna itt lesz? Többiek?

Én nem kávézom. Viszont minden reggel kakaó, abban is van koffein.
Rilka, mennyit alszol? Nekem nagyon alacsony volt a vérnyomásom a gyerek érkezéséig... mindig rengeteget aludtam. Most, hogy sosem tudok 7 óránál többet, sosem alacsony... és hallottam nemrég, hogy ez összefüggésben lehet, hát nálam biztosan...

Nika,
na ha úgy alakulna, hogy nem lesz munkám és épp itthon leszek a babával, vagy más miatt nem lesz bevételem, akkor én is apára fogok szorulni. Csak nem nagyon vágyom rá, mivel nagyon kicsinyes, elég szarul érintene. Már beszéltünk amúgy erről, mondtam, hogy én abba belehalnék, ha kéregetnem kéne tőle és ő eldönti mire ad mire nem. Abban állapodtunk meg, hogy ha ilyen helyzet előfordulna, akkor adna egy konkrét havi összeget és azt magamnak beoszthatom.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Rilka, mennyit alszol?
Mostanában napi 6 órát. De mindegy, mennyit alszom, nekem mindig alacsony. Szerintem én örököltem, anyué is ilyen.

Na akkor húsvét utáni hétvége?
Akár... :) Ha jól nézem, az máj. 1. Kicsit korábbi, mint az augusztus. De én akkor is gyerekkel akarok menni... :wink:

Srác: Gáz van. Nem pár nap, hanem még pár hét. :( Jó esetben...
Az ürge, aki a csapatot szervezte annyira béna, hogy nem is igaz. :roll: Most derítette ki, hogy a cégnél, ahol amúgy már várják őket, kötelező egy alapfokú angol nyelvtudás. Most volt valami telefonos felmérés, és egyedül a mi srácunk felel meg (2 hónapja kezdtük el tömni a fejét angollal :)). Maga a szervező ürge is marad itthon. :( Srác mehetne, csak ugye kérdés, hogy hogyan (5-en mentek volna az egyikőjük kocsijával). Holnaptól szervezkednek...
rilka
Vác
 
 


Kíváncsivá tettetek horoszkóp ügyben, és végre utánajártam, hogy a nyilas jegy mellé bak az aszcendensem. Hmm... nagyon nem szimpatizálok a bak jeggyel, ráadásul milyen párosítás ez már... :shock: :) :)
Viszont képzeljétek, ezt írja a magyarázatban a bak ascendens hatásáról: "...már-már a fösvénységig takarékos. Nincs az a magas jövedelem, ami mellett megengedne magának egy kis gondtalan költekezést." :D Már mindent értek. 8) 8) 8)
rilka
Vác
 
 


Jaj de felpörögtetek, alig tudom követni az eseményeket. :shock: :D

Igazán nem akarom szegény rilkát idegesíteni...de el kell, hogy újságoljam, hogy ma már csak olyan ember alszik a lakásunkban, akinek a lakcímkártyája ide szól. :wink: :D :D Hú de jó.

bbercsi:
Lényeg, hogy mi még fiatalok vagyunk!!!!
Itt a pont. :wink:
Ez a citromkúra hatásosabb mint gondoltuk. :shock: Most minden nap beszámolási kötelezettséged van, hogy hogy állsz. :!: :!:

korenka:
az olasz pasis randid azt hittem kicsit szaftosabb lesz
Szívemből szóltál. :roll: Nagyon beleéltük magunkat. :? :D :D :D :D :D
Boxolód éédes, 3. babánál nem annyira korai ez szerintem. Mekkora már a hasad? Jójó tudjuk....a hájon kívül. :D :D
nem hagyta abba amikor oda tettem a kezem
És már most milyen bátor gyerek! :shock: :wink:

Randi:
Összefoglalnám, hogy mit szemezgettem ki...tehát utánfutók nélkül a május elseje előtti szombaton sz.Veronikáéknál. Jajdejólenne! :roll:

nika70:
De jóóóó a Tarzanos duett! Éédes ez a gyerek. :) Én is csatlakoznék a "megjelenhetne már a Verdák második része, mert az elsőt már nagyon unom" klubhoz. 8)
Amikor a férjem nem dolgozott, akkor meg az én fizetésemből éltünk. Sajnos ez nem annyira egyedi a mai Mo-on, hogy csak az egyik családtag keres. :?

Lóvé:
Mi közös kasszán vagyunk, bár szívem szerint áttérnék a veronikás módszerre. Nálunk én vagyok a sóher, az uram meg 20-a körül szokott a fejéhez kapni. Ha elindul itthonról 100 Forinttal, mire leér a lépcsőn már csak 50 van nála. Hihetetlen, hogy mennyire tudja szórni. Sokat javítottam már rajta, de még nem eleget.

malna5:
Nagyon tetszik a ház és az elosztás is. Mi is ilyesmit szeretnénk, csak esetleg nagyobb udvarral. Neem, palántázni nem szeretnék, csak tudjátok....nagy kutyit. :wink:
De nagyon is figyelembe veszünk, ne viccelj. Ha van rá lehetőség, hogy te is velünk vihogj, akkor miért eröltetnénk a szent imrét? 8) :D :D :D :D Korenka nélkülünk is tud szülni, csak vigyen be laptopot. :roll: 8) :D

rilka:
Bennünket minden érdekel,, nyugodtan hozakodj csak elő a bankrendszerrel. Holnap átfutom én is. :)
valami bakos beütésem nekem is lehet. :roll: :roll: :roll:

Palóc leves:
A'szem én még ilyet nem ettem. Mit tud? Mi van benne a vízen kívül?

sz.veronika:
ó, hogy ez nekem nem jutott az eszembe, hogy eltüntessem a számlát
Hiba :!: Egy nőnek ezt nagyon fontos tudnia. A másik ilyen a dugipénz. :roll:

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci, de jó, hogy írtál még most este, úgy felvidítasz mindig. :)

ma már csak olyan ember alszik a lakásunkban, akinek a lakcímkártyája ide szól
A mázlista! :D :D :D Vigyázz, mert még két ilyen beszólás, és én megyek át hozzátok regeneráló kúrára! :wink: :P :P

Pénz:
De jó, végre egy rokon lélek! :D :D :D De ahogy látom, a férjeinkben is sok a közös. Ez:
Ha elindul itthonról 100 Forinttal, mire leér a lépcsőn már csak 50 van nála.
ANNYIRA jellemző! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Majd élőben kifaggatlak a férjjavítási fortélyaidról, tudnék velük mit kezdeni. :roll: :D :D
rilka
Vác
 
 


Nekem úgy néz ki, hogy jó az időpont! Már alig várom.

90-es a vérnyomásom, úgyhogy ez a két kávé semmit nem számít. Igazából régen, ha este ittam kávét simán tudtam aludni utána. Nekem óriási az alvásigényem. Én kilenckor lefekszem aludni, és hatkor kelek, hétvégén is, mert a kisfiam akkor kel. Ha lepasszoljuk a gyerekeket akkor is felkelek hétkor. Viszont hétvégén mindig alszom délben 2 órát. Én nagyon örülnék neki, ha elég volna mondjuk 6 óra alvás, mert sokszor úgy érezm, hogy a fél életemet alvással töltöm. Pl nincs sok időm apára sem, mert este korán lefekszünk. Ő is. Netalántán valamilyen oknál fogva éjfél után fekszem le, azt egy hétig tart kiheverni annyira kimerít... :)

rilka: Hihetetlen. Hát már nem is tudom, hogy mit mondjak erre.. úgy sajnálom... :( Én ilyenkor igen nagy hisztit vernék le. Ami persze nem old meg semmit, de legalább kiadom a gőzt...

Áruljátok már el nekem (már másodjára kérdezem) mi ez a citrom téma, mert le vagyok maradva!!!!

mirci: Teszek fel képet a hétvégén, ha minden jól megy, mert Andrással is a 16. héten készültek az első fotók, és mát tényleg tök nagy a pocakom! :D

bbercsi: Mizus mensi ügyben? Én azért reménykedem ám!!!

Tegnap sikerült valami hasmenéses akármit összeszednem. Alig értem haza... mindez sikeresen párosul egy kis aranyérrel... lányok... inkább szülnék... :oops:
korenka
Szár
 
 


Jó reggelt!
Nem gondoltam, hogy megelőz valaki. Hiába....igen fickós a kismamánk. :D

rilka:
én megyek át hozzátok regeneráló kúrára
Gyere! :D Otthon éreznéd magad, mert talán mostanában már nem lesz ittalvós vendég, de mindig jön hozzánk valaki.
férjjavítási fortélyaidról
:D :D :D 8)

korenka:
Nálam az alacsony vérnyomás nem párosult sosem jó alvókával. :shock: :) Én mindig későn szerettem lefeküdni, most hogy nem járok dolgozni meg pláne. Pedig tudom, hogy a pihentető alvás éjfélig van, és sokszor érzem is, hogy szükségem lenne rá. :roll: :?
Ó igen... a hiszti már nálam is rég befigyelt volna. :roll: 8)
citrom: a sok citromlé kitolja a ciklust. :wink:
Tegnap sikerült valami hasmenéses akármit összeszednem. Alig értem haza... mindez sikeresen párosul egy kis aranyérrel... lányok... inkább szülnék...
Nana...biztos ez? :D :D 8)
Képzeld, miután elfolyt a magzatvizem több mint egy órán keresztül ültem a wc-n, gyakorlatilag ott kezdtem a vajúdást. Nem kellett beöntés sem. Az aranyér egyelőre még kimaradt az életemből. :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


mirci: Irigyellek. Andrással voltam terhes amikor kijött ez az aranyér. Most gondolom a belsők terhelése miatt újra sikerült találkoznom vele.... rohadtul fáj... ülni sem tudok... ráadásul állandóan a wc-re rohangálok ma is, ami még inkább gyötör... mindegy nem részletezem a dolgot... eszetlenül kínlódom.
Most olvastam egy infót az aranyér megelőzésére. Nagyvécézés után le kell hajonli (már felhúzott bugyival) és ha tudod megfogni a lábadat pár percig.... mint a gyerekek amikor kitörlöd a fenekét :D:D
Aki még nem találkozott az aranyérrel inkább gyakorloja!!! Utólag már nem használ sajnos... :((
korenka
Szár
 
 


Szép napot Lányok!

Láláláláláláláááá, jelentem hatásos a citromkúra. :) még tegnap este is lehúztam egy egész citrom levét, simán a la natur. mondjuk jó savanyú volt, de a cél érdekében mindent kibírok :)
Korenkám : egyébként azért "kínzom" magam ilyen természetes gyógymódokkal, mert az internetes híradások szerint a friss citromlé pár napot rásegít a ciklusra. (nálam annak pedig most nagy szerepe van.)

Málnám: imádtam a házatokat. annyira romantikus hangulatú számpmra az ilyen igazi angol családi otthon!! biztosan nagyon jól fogjátok Magatok benne érzeni, ha a saját ízlésvilágod szerint kialakítottad!!! szeretném Tőled megkérdezni, hogyha ilyen nagy beruházásra készültök az azt jelenti, hogy még évekig kint maradtok külfüldön? netalán végleg is kint telepedtek le?

Rilka: ááááá , én hat óra alvással holdkóros lennék. nálam az esti alvás akár 20 órakor is elkezdődhet. főleg télen. reggelig fel sem ébredek. mondjuk a családunkban mindenki ilyen nagy alvásigényű. szerencsére a férjem is ilyen nagy alvó.
a vérnyomásodra: mivel nekem is állandóan alacsony a vérnyomásom, ezért utána jártam a dolognak. a kávé csak a szívet indítja be, vérnyomásra nem használ. nekem pl. azt javasolták, hogy minnél több folyadékot igyak, mert az picit megemeli a vérnyomást.

Mircim: én annyira bírom a stílusod. élmény olvasnom Téged.
a palóc levesben zöldbab van és husi. jó sok zöldség és az egész kap egy tejfölös habarást. imádom, én is!!

veronika: látod, ilyen kis furfanggal ki lehet "tolni" a pasikkal. :)

na megyek nem locsogok többet,
itt van ez a dolgos szombat. pfűűűű... munkám meg annyi....

délutánra tavasz- köszöntő kerti-party-t szervezetek a szüleim....hmmmmm...szerintetek? még jó, hogy nem fagy.... :) :)
Vendég
 


Szép napot!

Korenka:
Jaj, szegény, nem irigyellek! Remélem, hamar elmúlik ez a hasmenős nyavalya rólad. :roll:

Én ilyenkor igen nagy hisztit vernék le.
Én most még csak ott tartok, hogy sajnálom a srácot. Annyira készült már. A srác meg a szervező ürgét sajnálja, hogy hogy pofára esett. Szóval jól elvagyunk. :) (Férjem nem tudom, sajnál-e valakit, tegnap is csak 5 percre sikerült összefutnunk. :?)

Alvás:
Én éjszakai bagoly vagyok. Éjfél előtt képtelen vagyok aludni, de inkább 1, fél 2. Délután 2 körül viszont olyan vagyok, mint akit fejbe vertek. Ha akkor tudok szundizni egy fél órát, minden oké, ha nem, még órákig csak kóválygok. (Persze általában az utóbbi van.)

Bbercsi:
Akkor most megint szurkolok nagyon, hogy ma ne jöjjön!

Vérnyomás:
Nekem felmegy a kávétól. Már többször mértem. Amúgy folyadékot is rengeteget iszom, szerintem napi 2-3 litert, de inkább többet.

Csajok, hőmérőzik még valaki rajtam kívül? Ciklus.hu-t ismeritek esetleg? Teljesen meg vagyok keveredve ezzel a hőgörbe dologgal... :roll:

Na vissza a munkához, ma mi is szorgoskodunk nagyon. :)
rilka
Vác
 
 


Bbercsi:
Most nézem: kerti party-t??? :shock: :D :D Esernyőt vigyetek! :D Meg sárga lufit napocska helyett. 8)
rilka
Vác
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is. Nálunk ma dolgozni kell, a hétfő miatt, de remélem azért nem kell itt lennie estig. :( Majd angolosan megpróbálok távozni. :)

Randi

Nekem nem jó a május előtti szombat, mivel rá egy hétre lesz az esküvő és akkor leszek próba sminken/fodrásznál stb. Akkora marad minden mert előtte is dolgozni fogok végig.

Malna

Ez a ház amiben most laktok, vagy ezt néztétek ki? Szerintem is jó, nekem tetszenek ezek a stílusú angol házak, bár a kert általában tényleg nagyon miniatűr, sok mindent nem lehet csinálni benne.

Rilka

Megértem, hogy már sok az albérlőből, én sem szeretném, hogy ha állandóan ott lenne körülöttünk, főleg még, hogy el is kell tartani. le a kalappal, mert biztos nagyon megterhelő.

Mi is kvázi még külön számlán vagyunk ,általában mindent megfelezünk. Ha együtt megyünk vásárolni akkor azt közösen fizetjük, de ha külön akkor az fizet aki ment vásárolni. Hogy működik a közös? Egy bankszámlátok van és arról fizettek mindent? Most, hogy mind a ketten dolgozunk, nekem így megfelelő, aztán majd kitudja. Régen én is nagyon szórtam a pénzt, de most már jobban megfogom. Elképesztő mennyi ruhát vettem magamnak régebben, most már csak módjával. Hát elmondhatom ezen nagyon lehet spórolni.
Én is szeretek aludni, én az a típus vagyok aki korán álmos lesz és korán kel fel.

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Korenka

Nálam is volt egy időszak amikor szenvedtem tőle, nálam az vált be, hogy lezuhanyzom a 00 utána vagy ha az nem lehetséges, akkor popsitörlőt használok.

Vigyázz magadra! :)

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Jaj most látom, hogy május előtt szombat az esküvőm napja, hát akkor én nem érek rá! :)

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Mirci,
na most figyeld ezt a kombinációt! :) Nálam az alacsony vérnyomás úgy párosul jó alvókával, hogy még éjszakai bagoly is vagyok! :lol:

Gyerek megszületése előtt úgy aludtam, hogy éjjel 1-2-től délig :lol: :lol: Persze csak mikor énekeltem meg mióta ez a mostani melóm van. Mikor multinál dolgoztam és 9-re kellett beérni, ott persze nem ment... :roll: persze a beérés sem, negyed 10 körül estem be mindig :)

Amúgy Pálmival nagy mákom van, eleinte csecsemő korában ő is délig aludt velem :) Éjféltől :) Most is aludna sokáig a drágám, ha a bölcsi miatt nem kellene kelnünk :roll: Én még van, hogy visszafekszem miután elindultak apával :D De van olyan is, hogy délután alszom egyet. Főleg mikor hétvégén itthon van és a délutáni alvása alatt együtt alszunk :D

Na, alvás téma jól kirészletezve :lol:

TALI: akkor tehát április 30. (2011! :) ), nálunk.
Mondjuk Mirci én arra gondoltam, hogy hozhatnád Danit és Pálmival jól ellennének... Ágy is van, ha le akarod tenni aludni. Van rácsos is, utazóágy is, meg nagyágy is védőkorláttal, sőt matrac is a földön, lehet válogatni :) És van baby phone, hogy halljuk ha felébred. De rád bízom... Nika azt mondta hozná a kisfiát, ha jól emlékszem... de a pasikat ezennel kizártuk :D Majd apát én is elküldöm ki a szüleihez, úgyis minden hétvégén megy egyik nap.

Rilka,
ó te szegény, nagyon sajnálom... kitartás!

Korenka,
neked meg jobbulást, nem irigyellek! :(

Korenka, Mirci,
milyen szaftosabbra gondoltatok? :lol: Amúgy tegnap is "pasiztam", ez a hét ilyen úgy látszik :lol: :lol: Egy régi kollégám hívott el ebédelni :) Ő nem öregedett, sőt elég jól nézett ki :lol: :lol: :lol: Úgy látszik rátört az emberekre a tavasz, mert eddig meg alig mentem valahova :)

Rilka,
alapvetően én sem hiszek ilyen horoszkópos dolgokban - főleg az ilyen napi szinten mi fog történni veled marhaságokban - , de vannak alap jellemvonások, amik meglepően jellemzőek a környezetemben az emberekre a jegyeik alapján...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Rilka: aztaaa nem semmi milyen bonyolult ez a munka elindulás :( sajnálom de talán kijut majd egyedül is a srác ha nagyon akarja.Már nem olyan nagy összegek busszal az utazások .Belenéztem a bankos videóba én nem tudtam ezekről ennyit még nem néztem végig de most már értem miért volt a válság:(

az nagy gond ha én utánfutóval mennék? mert nem biztos hogy apa itthon lesz :)


amúgy nekem nem olyan nagy gond ha nem kell dolgoznom és api tart el csak eleinte volt nagyon nagyon kellemetlen mert nem ezt szoktam meg hogy eltartanak hanem én is dolgoztam és magamnak teremtettem meg minden cuccomat.Nálunk is api javított rajtam mert régebben én is jobban szórtam a pénzt de azért most már meggondolom sokszor mire lehet még költenem.

Nekem már most elegem van nem akarok angliába sem költözni mert nem bírom én ezt a sok esőt:):) harmadik napja csak esik :(

azt hiszem akkor mégis más időpontot kéne találni de nekem ennél előbbi időpont tuti nem jó inkább később mert anyagilag nem tudnám kigazdálkodni :(

Nálunk a közös kassza úgy megy hogy nálam van a pénz :) apa ha hozza a pénzt odaadja nekem :) ha megyünk vásárolni akkor is én fizetek ő meg cipeli a cuccot :) amúgy mindig van nála zsebpénz amennyi kell neki.meg ha melóban kapnak boprravalót az is nála marad szóval nem veszek el tőle azért minden pénzt :)

nika70
Salgótarján
 
 


Niki,
na most látom, hogy nem jó neked az április 30... hát igen, ilyen kifogást elfogadunk, hogy épp esküvőd lesz! :lol: Hát akkor menjünk esküvőre lányok! :lol: :lol: :lol:

Na akkor hogy legyen lányok, mert az a helyzet állt elő, hogy vagy Málna, vagy Niki... :roll:
Vagy tartunk 2 bulit :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ja és hát a másik kérdés, hogy ki hányra tudna érkezni? Ahogy olvasom itt az alvási szokásokat... :)
Mindenki autóval jönne? A google maps-en Bp. XV. kerület Mézeskalács tér-re nézzétek ki az utazási időt+ hogy mikor indulnátok el otthonról és akkor nagyjából megvan az érkezés :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika:
Én bármikorra tudok menni, de biztos, hogy tömegközlekedek. Jól nézem, hogy hozzátok vonattal Rákos-rendezőn érdemes leszállni?

Amúgy Bbercsi még nem nyilatkozott, és ugye ő is messze lakik.
Meg Málnának is 28-án dől el, hogy jönnek-e. Szerintem várjuk meg, hogy ő egyáltalán lesz-e, ha igen, akkor találkozzunk, ha nem akkor halasszuk. :)
rilka
Vác
 
 


:oops: igen Rilka jól kiszúrta, hogy bbercsi nem nyilatkozott. sajnos ő nem tud résztvenni a találkozón : április-május hónapban az utolsó szigorlataira lészül, május végén pedig államvizsgázik.
Vendég
 


Bercsi,
hú, akkor neked tényleg húzós lesz az április-május...

Rilka,
igazad van, megvárjuk, hogy Málna utazik-e és ha igen, akkor sebtiben megszervezzük, ha nem, akkor kicsit későbbre toljuk, hogy Bercsi és Niki is tudjon jönni :)

Foglamam sincs a Rákos-rendezőről, de pont ma nemsokára megyek arra, akkor megtekintem :) Térképen már kinéztem, közelinek tűnik, csak azt nem tudom, hogy merre lehet onnan kijönni, a XIII. kerület vagy a XIV. kerület felé. Mert attól függ, hogy onnan hogyan tovább.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


vera én busszal mennék :)

nika70
Salgótarján
 
 


mondjuk elég ismerős vagyok arrafelé de pontossan a népstadiontól hogy jutok el felétek a legkönnyebben?

nika70
Salgótarján
 
 


a térkép szerint 1-es villamos meg 5-s busz

nika70
Salgótarján
 
 


Jaj de jó, esküvőre megyünk! :D:D Én is májusban vizsgázom, és még nem tudom a pontos időpontot.... ez egy felsőfokú képzés, de azért nem államvizsga!!! Próbálok majd érdeklődni pontosan mikor... most akkor malna mikor is jó pontosan? Mettől meddig maradtok, és mikorra tudnál minket betuszkolni az programba?

Ahogy látom délutáni tea parti lesz, mert nyolckor mindenki ki fog dőlni... kivéve két baglyunkat...:D

bbercsi: Nehogy most megfázzál!! Vigyázz magadra. Itt éppen esik az eső-
korenka
Szár
 
 


rilka: én használom a ciklus.hu-t.
korenka
Szár
 
 


A három esküvő mellé befér a negyedik is. Csak arra kell vigyáznunk, hogy messze álljunk, mikor a csokrot dobja nikiee. 8) :D :D :D

Néha olyan okosnak is képzelem magam, mint egy Kép

aztán tükörbe nézek... Kép

Kép

Kép
mirci09
 
 


rilka:
Én is használom a ciklus.hu-t, de nem mérem a hőmérsékletem. Malna5 és nikiee a tudor ilyen kérdésekben.

Kép

Kép
mirci09
 
 


Málna, akkor lehet, hogy majd kérek szaktanácsot. Nem nagyon értem, hol járok a ciklusomban. Bár lassan kiderül. Biztos, ami ziher, vettem tesztet is...

Képzeljétek drága férjem egyre inkább érdeklődik a mi kis fóruméletünk iránt. Említettem neki a találkozót, erre rögtön lecsapott rá, hogy akkor addig a fiúk meg tartsanak külön partyt. Potencianövelőt... :lol: :lol: :lol: Aztán a buli végén lerohannak minket. És születik majd a sok fórumos csemete. :wink: :lol: :lol: :lol: Mit szóltok? 8)
rilka
Vác
 
 


rilka:
Milyen az a potencianövelő party? Tükörtojás főtt tojással vagy tojásrántottával és egy kis viagra? :roll: :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Pontosan. 8) :D :D Bár a viagrát nem említette, csak a tojást, meg valami furcsa itókát... :D :D :D + lelki/szellemi felkészülés közösségileg. :P
rilka
Vác
 
 


rilka:) nem tudom Gabi benne lenne e de ha mindenkinek a párja benne lenne szerintem ős sem tenne kivételt de akkor mindenki akinek van hoznia kell csemetét is mert hát kire hagyjuk őket :):)A lerohanás sem lenne rossz :) lehet5 guiness rekordot csinálnánk ha tényleg mindeki babás lenne a tali után :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Na megjöttem.

Rákosrendező ügyileg nem lettem okosabb, még körbejárom a témát...
A Népstadiontól pedig igen, 1-es villamos és 5-ös busz.

Na, hát az én párom elég magának való, ő többre értékeli ha olvashat buli helyett :)

Én is használom a ciklus.hu-t, de csak arra, hogy vezessem mikor van meg.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Szép jó reggelt lányok!

Küldök nektek egy kis vidámságot a mai borús idő és hangulat ellen. Tudjátok ti, milyen az igazi férfi? :D
Na jó, tapasztalt anyukák talán már tudják, de a többieknek most megmutatom:
http://www.youtube.com/watch?v=kSZvta3w-T0&feature=related

Véletlenül találtuk tegnap, aztán egész este Gryllus Vilmos dalokat hallgattunk youtube-on :D (hihetetlen, hogy ezek a természeti dalai - erdős, növényes, állatos sorozat - eddig kimaradtak az életünkből). Rég volt ilyen felhőtlen vidám esténk... :D
Most teljesen fel vagyok töltődve. Hasonló szépeket kívánok nektek is! :) [/i]
rilka
Vác
 
 


nálunk most süt a nap :):) három napi eső után már ideje volt Bár hűvösebb van mint három napja de legalább nem esik :)

nika70
Salgótarján
 
 


'Reggelt! :)

Rilka,
hát nekem is szuperjó kedvem lett az igazi férfitól! :lol:

Apa most vitte el Pálmit ki az édesapjához az erdőbe (ilyen romantikus helyen lakik :D majdnem olyan, mint egy remete :D ). Állítólag van két picuri, nemrég született kutyus, azt nézik meg. Én meg szerintem visszafekszem, mert keveset sikerült aludni...

Szép napot!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


rilka: Életemben eszembe nem jutott volna Gryllus Vilmost hallgatni, de most megnéztem és le is töltöttem vagy 15 dalt. Tényleg nagyon jó. Andrásnak felírom cd-re, meg a kis barackomnak is ezt fogom játszani. Nem tudom tudsz-e róla, hogy mindennek van bizonyos magasságú rezgése. Minél magasabb ez a rezgés annál pozitívabb az élettani hatása. Na ezek a dalok biztosan magas rezgés számúak, mert engem is nagyon megérintettek. Köszönöm az élményt! :D

Az igazi férfi is marha jó!!! :D:D

További szép hétvégét mindenkinek!!!
korenka
Szár
 
 


Jó reggelt!
Köszönjük korenka, megvolt a hétvége. :D Annyira nem volt szép, mert eset az eső végig. :(
Ezt a rezgéses dolgot hallottam már én is. Nálam is rezgett a Gryllus Vili, tényleg jó. :)

rilka:
:shock: :shock: Nekem ilyen "igazi férfim" nincs is itthon. Lehet be kellene szerezni egyet a két másolat mellé. 8) :D :D

sz.veronika:
És mondd, sikerült kialudni magad? :D :D :D

A'szem mi elpuskáztuk a peteérést. :? Ma van, de csak szombaton és pénteken tudtunk akciózni. :( Borítékolom az április elejét.. :?

Kép

Kép
mirci09
 
 


Szép és jó reggelt Lányok!

potencianövelő -party férfiaknak, ezen nagyon jót mosolyogtam. szuper :) :)

jelentem pircsi ma reggel megérkezett. holnap irány a Kaáli.
mondjuk már megint leszúrtak ( ez a mániájuk:); ) állítólag ha időpontot kérek, akkor nálam kell lennie a vizsgálati lapomnak , amiről szó szerint kell felolvasnom, mit is rendelt az orvos. na mivel én dolgozom, ezért jól nem hoztam magammal a lapot. fejből mondtam. szerintük az úgy nem jó. .... na puffff :) :)
mindegy kaptam időpontot, holnap reggel 8. 30-ra. izgirizgi :):)
Vendég
 


Bbercsi:
jelentem pircsi ma reggel megérkezett
Már-már félelmetes ez az összehangoltság: jelentem, nálam is. :D
Kedves társaság lehet ez a kaális banda. :? Úgyis elég stresszes lehet odajárni, erre még ők is idegesítik az ember lányát. :roll:

Igazi férfi:
Örülök, hogy tetszett. :)

Rezgés:
Hát a hangoknak biztos, hogy van rezgése, hiszen maga a hang nem más, mint rezgéshullámok terjedése, de ez alapján a szopránénekeseknek, meg a denevéreknek lenne a legjobb hatása, mert ott a legnagyobb a rezgésszám. Veronika biztos tudna erről nekünk bővebben mesélni. :)
De azt hiszem, értem, miről beszélsz, Korenka, és azzal egyetértek. Valahogy felfrissítik és megnyugtatják a lelket szerintem. :)
rilka
Vác
 
 


rilka: bevallom őszintén mindig a Te vonalzódról kukkoltam a a napokat.
:oops: mennyi az annyi nap.

egyébként az az igazság, hogy a Kaáliban az asszisztensek nagyon magasról beszélnek velünk. a dokik viszont jó fejek nagyon.
viszont
ha a férjem velem van és ő beszél .... akkor valahogy mindig más a hangnem, sőt :) hmmm ??? én nem tudom hogyan csinálja?! :)

jut eszembe képzeljétek tegnap este bevásároltunk a Metróban. ő cseverészett a pénztáros hölggyel, én meg nem is figyeltem rájuk. egyszer csak azt hallom mondja a csaj: ... akkor felmennék magához valamikor..... azt hittem ott dobom el az agyamat :) :) :) vicces volt a szituáció. akár meg is sértődhedtem vona, de nem tettem.
Vendég
 


Bercsi,
ezek tényleg azt hiszik, hogy nem tudod szóról-szóra mi áll azon a fránya vizsgálati lapon?! Mikor gondolom csak e körül forog minden gondolatod?! :)

A Kaáli úgy látszik megteheti a leszúrást, mert nem tudsz helyettük másikat választani, mint egy sima dokiból... :roll:

Mirci,
48 órát kibírhatnak a kisfickók odabent, szerintem még ne tegyél le róla! És ma? Nem gyúrtok rá? Elméletileg a petesejt 24 órán keresztül fogadja az érkezőket! :D

Megmutattam az igazi férfit a páromnak :) Neki nem tetszett annyira :lol: Pálmi viszont imádta :) Aztán elkezdtük tovább nézni a magyar gyerekdalokat, aztán az angolokat is, amíg el nem jutottunk a Gumimacihoz... nem a mesefilmes gumimacihoz, hanem az együtteshez... onnantól kezdve nem lehetett tovább menni, gumimaci-őrület uralkodott el a lánykámon, vagy 20-szor lejátszatta egymás után, amíg aztán úgy döntöttem, hogy ennek véget kell vetni és kikapcsoltam a gépet. Volt is elégedetlenkedés... :shock: :lol:
Ez az, meg ne mutassátok a gyereknek! :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=astISOttCQ0

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Bercsi,
miiiiiiiiiiiiiiiiii?!?!?
És mégis miért menne fel egy csaj egy pasihoz 2 perc duma után? Most már engem is érdekel mit tud! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Mirci:
Azért az a szombati még esélyes lehet... A mai nap kizárt? Neked is messze jár a párod?

Hülye vagyok, de én most izgulok. Emlékeztek, még a legelső hozzászólásomban írtam, hogy bejelentkeztem egy nőgyógyász nőhöz SZTK-ba. Ma délutánra van az a bizonyos időpontom. Remélem, meg tudom győzni, hogy elkezdjen valami kivizsgálást.
Kicsit gázosnak tartom, hogy pont ma jött meg (várhatott volna még egy fél napot... :roll: ). Szerintetek nem túl ciki pont ilyenkor menni? Vagy pont hasznos is, hogy ciklus 1. napja? Gondolom, ilyenkor úgyis csak kitalálja (jó esetben), hogy miket kéne vizsgálgatni, és egy hosszabb folyamat lesz az egész.

Még azt kéne kitalálnom, hogy kéredzkedjek el a főnökömtől. Itt mindenki tud mindenki más összes nyavalyájáról, ha csak azt mondom, hogy orvoshoz megyek, biztos kérdezősködni fog. Ha meg azt mondom, hogy nőgyógyászhoz, azonnal pánikba esik, hogy terhes vagyok. :roll: :)
rilka
Vác
 
 


Veronika: :lol: a férjemnek őrületesen jó fegyvere a lehengerlő stílusa.
hát igen, én sem véletlenül szerettem belé....... :D
Vendég
 


Rilka: sztem mindenképpen menjél el a dokihoz.
lehet, hogy éppen szerencsés az időpont mert az egész ciklusodat végig tudja kísérni. plussz a hormonvizsgálatokra úgyis meg kell adnia a beutalókat. az is pont szuperül jön ki, mert az első vérvétel a pirike 3. napján esedékes.
Vendég
 


rilka:
Valamiről lemaradtam volna? :shock: Sz.veronika másodállásban szopránénekes? Vagy denevér? 8) :D :D :D :D :D :D

Kedves társaság lehet ez a kaális banda. Úgyis elég stresszes lehet odajárni, erre még ők is idegesítik az ember lányát.
Ezt már én is megállapítottam. Legalább ilyen helyen eröltetnék meg magukat. :evil:
Pirinek nem örülünk. :(

bbercsi:
Pirinek örülünk, a Kaáliban meg bek@aphassák. :P :D :wink:
akkor felmennék magához valamikor
Miért nem léptél oda: 1. Jöjjön csak bátran, még hármasban úgy sem próbáltuk.
2. A takarítónői állásra jelentkezett?

sz.veronika:
Igen, gondoltam én is a mai napra, de már reggel nyálkával keltem, estig meg már nem hiszem, hogy a pete néni fogadóképes, állítólag a 12 órából is csak az első hat a jobb. Azért jó, ha a fiúk már várakoznak, mire megérik. :?
A gumimacit ne is hozzd elő...mindegy, hogy milyen nyelven. 8) 8) 8)

Kép

Kép
mirci09
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: