Új privát üzeneted érkezett!

Szia Zsu!

Látom, hogy közben voltál, de én sajna megint kell, hogy menjek. :? :? :cry: :cry:

Szép napot!!!
Aztán Apára fel!!!! :lol: :lol: :lol: :oops: :oops:
És ez persze mindenkire vonatkozik lányok! :lol: :lol:
Vendég
 


Laptetuuuuuuu :!: :!: :!: :!: :lol:

Mennem kell a nogyogyihoz de ugy nez ki,hogy fogdoki utan jovo haza vgy ledolok kicsit mert kivgyok kozmetika elott vgy elintezek par aprosagot 3ig mire megyek :? Szal irok 8) Legyetek jok :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi drága!
Úgy örülök, hogy ilyen jól sikerült a meglepi buli…. Ahogy olvastam, nekem is könny szökött a szemembe :roll: :roll:
Végre jó a gépetek… hippijájé :!: :!: :!: :!:
Nekem is van slype-om, majd priviben küldöm :lol: :lol: :lol:
Szemét piri :evil: :evil: :evil: :evil:
Ja, a ruha nekem sem tetszik…. Ma nyilatkozott reggel a Makány Márta ezzel kapcsolatban, de nem hallottam, mert rohantam a buszomhoz :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Köszi az emil címet, mindjárt el is küldöm neki :lol: :lol: :lol:
Szépek a vonalzók:!: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Bridg drága!
Hát nem volt egy egyszerű napod hallod :shock: :shock: :shock:
De majd vissza mész és kipihened magadat :lol: :lol: :lol: :lol:
Nekem még nem volt ilyen meglepis szülinapom. De tényleg nagyon szép lehetett :P
Fejfájás lemondott már :?: :?: :?:

Hát két tóban fürcsiztünk, a Medvében és a Mogyorósiban…. Volt még egy ingyenstrand is, de olyan kicsi volt és olyan büdi a sok iszaptól. Hogy azt ki sem próbáltuk. Az édesvizit meg szintén nem, mert hát itthon az van… elvégre azért mentünk, hogy a jó kis sós vízben fürcsizzünk:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyon kíváncsi lszek, hogy ma mit mondanak neked a dokinál :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az igazgatót meglátogatja egy barátja, de csak egy szép
robot-titkárnő fogadja, aki géphangon közli:
- A fő-nö-köm be-teg-ál-lo-mány-ban van, ha ó-hajt-ja, a-zért ki-szol-gá- lom.
Ha a jobb mellemet nyomja meg, ká-vét, ha a balt, akkor teát
szolgálok fel.
A barátnak tetszik is a szép robotnő, kíváncsi is, és próbaképpen
a szoknyája alá nyúl, de ordítva kapja vissza a kezét.
- A lá-bam kö-zött a ce-ru-za-he-gye-ző van,
e-gyéb-ként a fő-nö-köm is e-mi-att van
be-teg-ál-lo-mány-ban.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok drágáim!!!

Pendike! Örülök, hogy végre jó a géped! És nagyon kis csini a vonalzod! Anyukád meghatodottsága érthető! :wink: Biztos minden nagyon jó lehetett! És ráadásul laptetüd lett! Szoval az egy dolog, hogy most Piri itt van, de uj hónap új remények! Majd most ez lesz vagy Ádinak vagy Noéminek az érkezése! Azaz fogamzása! Szoval Piri hama-hama monnyon le és jöjjön a pé, és apára fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsuka! Én dodozom! Akármennyire is nincsen kedvem hozzá! A tegnap délutánért meg ezer bocsi, de hamar kellett menjek! :oops: Még egy szer ne harizz!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Brid drágám! Mi volt ma dokinál?? Itt vagy most?? Szép lettél a kozmetikus után??

Csajok! Én ma egyedül voltam shoppingolni melo után! Be is vásároltam. Vettem a gyerekeknek néhány helyes kis rucit nekik! Meg vettem apácskának kék színű inget sárga nyakkendővel, a tesomnak meg narancssárga inget zöld nyakkendővel, mert a hétvégén lagziba megyünk! Az unokatesom 2-szor is férjhezmegy! Nekem meg van tavalyról a kis kosztümkém amit a gyerekek keresztelöjére vettem! Egyszer volt rajtam ugyhogy pont jó lesz!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Vgyok minnya irok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Joooo estet :lol:
Tegnap bevettm egy bogyot mer a fejfajasom sose mult volna el :? Aztan alig aludtam mert tudtam reggel kelnem kell es feltem,hogy elalszom :? :roll: :x Aztan a valtozatossag kedveert ma megint mentem a nogyogyaszhoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ez a fogdokim keriapja :roll: de elobb mondom mit mondtak tegnap!!!!!!

HETFO
Masfel oras varakozas utan bejutottam :twisted: A dokino ngyon korrekt volt uhu megtortent es vtt sok-sok kenetet.Vegeredmeny:
1myomat latott a mehfalon meg 1-et de az mashol es ngyon pici jelentektelen :roll: a mehem ep es nem deformalt :!: :!: :!: :!: Az egyik oldal 3 a masik oldalt 2petecske erik :lol: a mehemben a nyalkahartyanal lat valami folyadekot(ver vgy viz) ami szerinte gyulladast jelent :arrow: azaz levett egy csomo kenete es azt mondta ha megvan mi okozza a gyulladast ad ra gyogyszert es minden elvan intezve :!: Mutet nem kell mert nem zavar az a myoma...a prolaktin szintre meg azt mondta hulyeseg mert akkor mensim se lenne :roll: Bar Zsuval mar ezt kibeszeltuk :? neki is van mensije....mindenesetre most amig igy felvgyok borulva hormonilag nem hinnem,hogy hinni lehetne az ertekeknek :roll: ugyhogy majd szeptemberben lesz a 3. es 21.napi vervetel :wink: Szal vegulis semmi felni valom mert a gyulladason kivul nncs baj :D :roll: :P

KEDD
Ma 9:30ra klinkak II.szamu nogyogyaszati klinika :idea:
Felvetelihez jelentkezem mire kerdezik tolem voltam-e mostansag korhazban? :shock: mondom igen :arrow: azt mondja hol es mikor :arrow: mondom neki erre azt mondja a gep szerint en meg mindig a barossban fexem :shock: (3hete!)es ha nem jelentenek ki addig ok nem tudnak felvenni :? :twisted: hivjak a baross-t,hogy irjanak mar ki a gepbol....felvesznek :arrow: mondom a csajnak ultrahangra van idopontom 9:30-ra a T..... doktor urhoz :arrow: azt mondja a doktor ur fent van es nem az uhu-n es akkor menjek oda :roll: de mondom nekem ultrahang idopontom van az nem baj azt mondja nem eloszor menjek fel ugyis beszelnem kell vele :roll: mondom oke hat o mar csak jobban tudja mint en :roll: sorba allok 1orat :x sorrakerulok....bemegyek doki kerdi na megvolt az ultrahang :?: :shock: mondom nem :oops: mert engem ide kuldtek es itt vartam kint :roll: pedig 2szer is rakerdeztem meg mondtam a nonek,hogy uhu-ra van idopontom :roll: na gyorsan aszongya menjek es mondjam el hogy en nala vartam mert oda kuldtek :? megyek az uhu-hoz 10:30 a no mar csunyan nez mert ugye azt hisz kestem :? pedig mondtam mi volt :roll: aztan gyulunk mar 5en varunk uhu-ra mikor is kiszol a noci,hogy nincs doki uhu-n es egyenlore varni kell :? :shock: Ilyet mondom 11re mar nem erek oda a fogdokihoz :twisted: Na vegre jonnek...mondom a dokinak mit nezunk (myoma,deformalt meh)meg ugye a papiron is ravan irva mit nezzen :roll: MINT EGY TRAKTOR BERONT A LABAIM KOZOTT :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: es 5perc alatt elintez,hogy o nem lat semmit es ir egy olyan leletet,hogy ep meh,semmi myoma minden ok :shock: visszamegyek a dokihoz szolok a noverkenek,hogy a doktor ur mondta szoljanak neki be ha viszajottem ne varjak.Hat mintha a fulukon ulnenek :evil: egyik se mozdult es emelte fel a kagylot :twisted: Aztan szerencsere 5pecr mulva epp kijott a doki meglatott es mar intett is menjek be....

FOLYT KOV.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bemegyek leulok megnezi a leleteim :roll: az elozoeket es a mait :roll: azt mondja szohoz sem jut mert 3olyan ellentmondasos ultranhangom van...azt mondja ezt most csinaltak mondom jah...azt kerdi mutattam e az elozo leleteim :roll: mondom nem hat o tudta mit kell keressen,nezzen ahoz nem kell mutogassam a leletem amugy meg mondtam neki en is :roll: Na a doki hivja az uhu-st :? es mondja hogy van egy oriasi myomam,hogy-hogy nem latja :?: :!: :shock: na a doki leslattyog velem az uhu-ba megneznek megint :? na megtalalja a 46*36-o myomam de azon kivul tenyleg a meh ep,petefeszkek ep,vannak petecskek 8)

Ugyhogy a doki azt mondta eleg nehez igy valamit is mondania,hogy tenyleg mindenki mast mond nekem....es ha maradnek meg szeptemberig akkor viszajonnek a jo uhu-sok a szabirol metudnanak nezni :roll: me laproszkopiaval belehetne kukucs de a jodoki ahoz is nincs epp meloban me amugy is ez a myoma semmi vizet nem zavar o nem nyulna hozza es semmi olyat nem lat ami akarmilyen mutetet i igenyelne :arrow:

Amugy megjegyezte,hogy a dokino aki tegnap nezett o az o tanitvanya es ngyon tehetseges tanitvanya :!: :!: :!: :lol: nyon jo dokino :wink: :!: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Hú ez kemémy amit olvastam. Durva , hogy mindneki mást mond. Hihetetlen. A jó, hogy a míoma a doki szerint nem okoz gondot. Nyugi nekem is volt myomám és úgy szültem. Aztán szülés után már nem is látta a dokim. Nem kell aggódni. Kakor ez a doki most kezel és hazamész össze jön a baba:)
Csak hinni kell benne. Bár tudom neked a hittel nincs bajod:)

Kép
csucsu05
 
 


Hát drága Bridget, nem semmi....azért nagyon durva, hogy ahány orvoshoz mész, annyi féle diagnózist mondanak.... de a lényeg,m hogy a myomádat nem kell műteni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A prolactin meg tényleg hülyeség.... amikor nemek 860, meg 1053 volt,akkor is simán megjött a mensim 25-28 nap között :roll: :shock:

Nócikám drága!
Mért haragudnék?? NE viccelj már :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Jobban vagy :?: :?: :?: :?: Hányinger elmúlt :?: :?: :?: :?: Ezek szerint délutános vagy a héten :?: :?: :?: :?: :?:

Csucsu
drága!
Fülecskéd :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jo regget 8)
Bocsi csajok,hogy tegnap nem irtam mindenkinek kulon kulon de maga a sztori is olyan hosszu volt aztan bealudtam :roll: :oops:

Szerintem amikor verezgttm megnott az a masik pici myoma es lehet akkor volt is deformalas :roll: de ahogy mult ez a verzes es jovok rendbe szerintem ugy alakulok en is...azaz visszaallok normalba :? :roll:

Csucsu
Jol tod hitben nekem nem kela szomszedba mennem :lol:
Tenyleg fuleddel mi van :?: :roll: Es merre jartatok a hetvegen :?: :P Nalatok most megy a bebiprojekt? :roll:

Zsu
Nem foglalkzom a prolactin szintemel mert egyenlore osze vissza vgyok hormonilag a majdnem osz vissz 1honapos verzesem miatt....nem megbizhatoak az adatok hisz most akkor tuti ez volt a 3.nap meg ha az is most meg felvan borulva :roll: szal majd kov hoban :wink: Meg othon vgy?Tok jo,hogy megfurodhettel abban a toban...remelem az eredmeny is meglesz :roll: Most ma aztan mindent bele 8) :lol: :lol: :lol: Dokihoz mikor mesz vgy most mi van :?: :roll:

Pendi
Orulok am,hogy jol sikerult a buli na de miert ne sikerult volna :arrow: akik ilyen lelkesedessel keszulnek azzal a bulival nem lehet gond :wink: Te doki ugyben,hogy allsz :?: :roll: Mikor indult a closti :?:

Noci
Csak nem Zsual osszefutottatok megint :?: :!: :shock: :lol: 8) Rosszul erezted magad :?: :shock: Csak nem :?: Eskuvo miatt irogy vyok :roll: :? Tok reg voltam eskuvon :? es ngyon szeretem foleg ha valami jo kis videki lagzi 8) :lol: :lol: :lol: A kozmetikus meg jol megkinzott :x de kertem egy kezelest a "rancaimra" jo penzert es az kellemes volt es sokkal szebb lettem 8) :wink: :lol: :lol: :lol: Te dokinal,hogy allsz :?: :roll:

Ma sok aprosagot megyek elintezni utazas elott na meg a szempilla suritesre megyek(tetko)delutan 4-re :roll: Mar bevgyok tojva tuti fajni fog es mondtak a szemem is bedagad :shock: hat mi bajunk lehet amin en keresztulmentem mar ez meg se kottyan majd es me szep is leszek :? :lol: :lol: :lol: 8) :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget
Na hallod, én már rég odaborítottam volna az asztal a dokiknak ennyi hülyeség után. Kicsit kiakasztó, hogy 5 dokiból 2-3 veszi csak észre a myomádat! Ez a magyar eü. :evil: :evil: Szép kis tortúrán kell végigmenned. De majd hazamégy és kipihened a nyaralás fáradalmait. :lol: :lol: Szép kis itthonlét volt. :roll: :roll:
Készülsz már az útra? Párocskád otthon lesz?

Nócika
Köszönöm a vonalzóm nevében. :lol: :lol: Ha Bridget nem hívja fel a figyelmemet, hogy nem aktuális, el is felejtem átjavítani. És most megint más hangulatom volt, így változott.
Tényleg laptetűm volt, de ha így folytatom, mint a múlt hónapban, hogy nem volt pé-m, akkor minek???Azért nem adjuk fel. Most jól beszedem a clostyt, és csinálunk akkora tüszőket, hgoy csak na.
Tényleg az a múltkori hányinger az elmlúlt?
Akkor ti a hétvégén buliztok?! De jó nektek!Az unokatesódnak meg sok boldogságot! Hátha másodszor már jobban sikerül mint előszőr.


Zsuzska
Neked most volt pé-d. Elkaptátok????:lol: :lol: Mikor is mégy dokihoz????
Ma dolgozol?
Köszönöm, hogy így együtt éreztél velünk. Tényleg megható volt. :lol: :lol:
Ez a gép, meg mostanában jól megszívat, mert már másodszor kellett telepíteni pár hét alatt. Nem tudom mi baja van. Mindig bekap valami csunyaságot. De mos tszereztünk egy új falat, hátha ez hatékonyabb lesz.
a skype címet meg várom!

Csucsu
Hogy vagy?Fülfájás? Olyan ritkán jössz. Picurkád hogy van? Hogy viselitek a meleget?
Vendég
 


Szia Bridget
Most látom, hgoy mire felraktam a választ, a te bejegyzésed is itt volt.

Én majd holnap kezdem a clostyt, és majd csak a hónap vége felé esedékes a vérvétel.

Neked ma akkor ki sem lehet mozdulni a lakásból. Az a szempilla sűrítés mennyi ideig duzzadt? És azt hogy csinálják? még nemis hallottam róla. Mindent a szépségért! Biztosan nagyon szép leszel! :lol: :lol:
Vendég
 


Helllllooooo :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah akkor most megy majd a closti...tudtam en,hogy mostansag :lol: :lol: Apacska jon ki a repterre ertem kocsival :mrgreen: mert ha busszal mennek haza akkor az meg masfel ora a reptertol :shock: :twisted: Kocsival 1ora mire Tokyoba erunk mert a repter nem tokyoban van :? el se ferne :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsunak meg van 3napja pe-ig :roll: ott a vonalzoja 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hat tudod masok zoktak csikor tetovaltatni a szemhejra :roll: De en nem akarok olyat mert akkor olyan mintha mindig kilennek festve :? vizont a szempilladdal egy sorban tetovaltatok :arrow: azaz olyan lesz mintha surubb lenne :? :lol: 8) allitolag 1-2nap alatt lemegy :shock: ngyon remelem mire megyek visza nem lesz megnove :shock: :? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bar kremeznem kell tudod :roll: de mi bajunk lehet a vattozat majd megorokitem lefotozom :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Olyan ertelmetlenul irok csajok :roll: :oops: 1000bocsi de a gepem nem vesz be egy par betut ha nem ugy nyomom :? Remelem olvashato vgyok azert meg :? otthonrol mar jobb lesz :wink:

MAR UUUUGY VAROM,HOGY MENJEK HAZA :mrgreen:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát sziasztok!

Bocsika, de csak most kerültem ismét gép elé.... délelőtt mennem kellett locsolni a "helyemre", aztán párom naciát beadni varrónőhöz felhajtatni, aztán elmentem venni körömlakkokat és trasszokat rá... elmentem Erzsébetre filmet kölcsönözni és úgy jöttem ide ki soroksárra...
A nacimból csorog a víz, olyan meleg van.....

Pendi drága!
Hát szerintem holnap vagy holnap után lesz pé-m. Reggel már előgyúrtunk :oops: :oops: :oops: :oops:
Aztán fél óra pihi párnával a popsim alatt :lol: :lol: :lol: :lol:
Apa meg megnyerte a reggeli készítését és kávé főzését :lol: :lol: :lol: :lol:

Jövő pénteken megyek 21. napi vérvételre. Aztán valamikor szeptemberben meg konzultációra.

Bridg drága!
Te nagyon szép leszel párodnak.... meglát és rögtön pudingolni akar majd már a reptéren :lol: :lol: :lol: :lol:

Én ma este hétig dolgozom :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi!
Privi ment!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én olyan, de olyan jót aludtam.... :lol: :lol: :lol:

De most duzzogok, mert apácska nem akar kijönni velem úszni, pedig én nagyon mennék.


Bridget
Hogy neked micsoda memóriád van!!!! :lol: :lol: Igen, most fogok clostyzni.
Na milyen lettél? nagyon rossz volt? Szép lett? :lol: :lol:
Gondolom apácskának is hiányzol már nagyon. Azt hiszem, téged mostanában nem nagoyn fogunk látni, hát van mit bepótolnotok!!! :lol: :lol:
Zsunak tudom,hogy a vonalzó szerint mikor lesz pé-je, de valamelyik nap mikor beszéltem vele telcsin (amikor a gépünk elszállt), akkor mondta, hogy másnap kezdődik. Ezért írtam neki ezt. De lehet, hogy én értettem félre. :roll: :roll: :oops: :oops:
Ne aggódj, olvasható amit írsz. :lol: :lol:

Zsu
A múltkor telcsin azt mondtad, hogy másnap kezditek a rágyúrást! :roll: :roll: Vagy én értettem valamit félre? :roll: :roll: :oops: :oops: Na mindegy, a lényeg az, hogy lesz, és hama-hama tessék neki megtermékenyülni... :lol: :lol: A kispárna az jó. És nem csak a babaprojekt miatt, hanem magáért a jóért is. :lol: :lol: :oops: :oops:
azon a 21. napon mit néznek? :roll: :roll: én is megyek majd a hónap végén.
Kitartást, már nem sok van 7-ig!!
Olvasom a privit! :lol: :lol:
Vendég
 


Tényleg Zsu!
Írtál a hőgörbésnek? én igen! és nem tudta megmondani, hogy miért nem volt pé-m, és hogy miért voltak ilyen ingadozóak az értékeim.

ezt írta:
"tényleg nem volt péd. Hogy a hö miért volt magas és ingadozó, azt nem lehet megmondani. Tulajdonképpen minden a hormonok játéka. De ahogy látom, elég rövidek a ciklusaid, az elözö is csak 24 napos volt. Néztek már nálad hormonokat? Pajzsmirigy, prolaktin, tesztoszteron?"
Vendég
 


most mennem kell, Apácska épp csak egy kicsit adta át a gépet. És játszott. Úgyhogy visszaadom neki.

De én akkor is úszni akarok menni!!!!!!!:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: egydül meg nem jó :? :? :? :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Pendikém!
Hát én nagyon szívesen mennék veled úszni, én is nagyon szeretek.
Teljes hormonpanelt néznek. főleg a prolactinomat és a progeszteronomat. Sajna az alacsony. Gondolom, kapok most már lassan valamit rá. Majd mondom is a dokimnak a teszteket.

Igen, mikor beszéltünk, akkor már gyúrogattunk, de mostanában lesz csak pé-m.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nócika most kívott... nem volt valami kicsattanó formában. Most sem lett jó az eredményei :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendikém!
Igen, most írtam a Leonak. Ha kapok rá választ, akkor megírom.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Oké Zsuzska
Várom, hogy mit írtak neked! :lol: :lol:

Be lett állítva a skypem Lányok! Ha valakinek van skype-ja, felvehet a listára.

Bridget. Csucsu, Nócika!!
merre vagytok?????
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Zsuzsukám! Hát nem vagyok valami jó formában az tény! Miután beszéltünk még ott a templom téren el is pityeredtem! Még jó hogy miután full kisírt szemmel körbenéztem, hogy hány öregasszony tekintete figyel rám, de szerencsére nem volt már ott senki! Csak kicsit késöbb ült le mellém egy mamika ujsit olvasni! :cry: :cry: :cry: Szoval káó az agyam! Mondtam apácskának, hogy kész ennyi volt! Nem hát nem! Erre Ő: Jaja kis micikém!!! Igy nem, majd akkor ugy! :wink: Probált csórikám vigasztalni, de most egyenlöre nem megy! Azt tudom, hogy most van pém ma még egy jó kufirc és ha nem akkor nem ! Olyan édi volt mikor beszéltünk de nekem fáj! Más aki nem akar annak mért van?????? Ha van isten akkor ezt mért engedi?????? :twisted: :cry: :twisted: :roll: :cry:

Brid!!!! Ez naon gáz!!! Ennyi hajcihöt 3 dokitól 3 eredmény!!! :o :shock: De a lényeg az akkor, hogy nincs szükség a mütétre!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És szép lettél a szempilla dusítástól???? Nagyon be vagy dagadva?? Jaj drágám a szépségért szenvedni kell, de az egészségért még többet!!! :wink:

Pendi! Na voltál uszni??? Én is szívesen mentem volna veled!!! Csak a mai napot hagytam volna ki!!! :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csajszikák! Ma voltam a dokinál! Semmi jó hírem nincs! Szoval az uccsó vízelet eredményem sem jó, de pénteken mehetek megint vízeletre és vérvételre! A vérből toxoplazmát rubeolát és hsv-t néznek! Nos mi az a hsv??? Az mit jelent?? Pénteken fél 7-re megyek és 25.-én lesz meg az eredmény akorra megyek vissza a dookihoz! És ha az sincs rendben a doki közölte velem, hogy fel kell keresnem egy meddö centrumot ahol is a többi vizsgálatot elvégzik! :cry: Nos meg várom a 25.-ét és utána meglátjuk! Szoval ma doki után Zsuzsuval beszélgettem és utána szépen elpityeredtem! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Most ertem haza csak gyors bekukk ert ar 9utan kelek :?

Elvoltam kitetkozni a szemem 8) Nincs ngyon bedurranva de igy napszemiben maszkalok azota is 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szep lesz bar meg most kenem ugyhogy fenylik az egesz szemem :? :roll: Utana barinomnel volt sutogetos buli es ugye vel se sokat taliztam :roll: (6eves olyan itthoni lejobb barino) igy meg akkor ott voltam kaja fini volt aztan kockaztunk(kockajatek) :wink: Nwm ittam :!: :!: :!: :!:


Pendi
Probalok en figyelni de neha en is belefeledkezem dolgokba foleg akkor amikor masra figyel az agyam :lol: Uszni en nem tok :oops: :roll: :oops: Ha apa nem akar menni maskor kerekedj fel es menj egyedul 8) ne felj legkozelebb nem mond nemet o is menni fog :wink: Nekem is van skype-om

Zsu
Igen ngyon bevetem magam :lol: 8) 8) 8) 8) 8) :lol: Muszaj :roll: Hat ha nm is a repteren de min irtam a kocsiban az uton vgy megallunk valahol mert en mar ma is ngyon kivoltam :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :? Aztan ki tudja....lehet olyan faradt leszek alszom az autoban is a repterrol hazaig :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Noci
Ne aggodj :!: :!: :!: :!: A meddosegi az jo hely :wink: Mert ott csak azzal foglalkoznak,hogy babad lehessen es segitenek :!: Az nem azt jelenti veled baj van csak,hogy segiteni kell hogy bebabasodj :wink: Fel a fejjel (((((nagy oleles)))))

hsv: http://www.kislexikon.hu/herpes_simplex_virus_hsv.html
bovebben: http://www.google.hu/search?q=herpes+ge ... =firefox-a
Ha nem jon be az oldal csak ird be a keresobe ezt: herpes genitalis

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Drága Nócika!
Úgy érzem, te most értél oda, hogy kész, vége. :roll: :roll: :cry: :cry: :? :? Ne legyél elkeseredve. :cry: :cry: Hidd el, hogy még ki kell tartanod, mert csak úgy lesz eredménye ennek. Most az élet meg akar keményíteni, harcolni tanulni. :roll: :roll: Te egy nagyon klassz, erős csaj vagy!! :wink: :wink: Ne add fel. Menjetek inkább el apácskával sétálni, és ne gondolj a projektre. :roll: :roll: Hidd el, egy-két nap és végigmegy rajtad a depi. Ha kell, sírd ki magad, az nagyon sok stresszt kiűz belőled! :roll: :roll: Csak még tarts ki. Az élet sajnos néha nem igazságos. :cry: :cry: Van aki egy részeg éjszaka után úgy marad, van aki évek után sem. :roll: :roll: De figyeld meg, hogy az aki nem akarta, milyen anya. :roll: :roll: A többség nem is foglalkozik a kicsijével. :roll: :roll: Te tudod mi az, hogy megszenvedni érte, és csodálatos anya leszel. Csak neked még nincs itt az ideje. :roll: :roll: Még erősíteni akarnak rajtad ott fenn.
Tudod, mi itt vagyunk, fogjuk a kezed, ráborulhatsz a vállunkra, és kisírhatod magad. :roll: :roll: Van egy csodálatos párod, és ő is támogat téged! Nócikám Drágám! Nyugodj meg! Hidd le, sok kitartás sikert fog hozni!!!!!!! :wink: :wink:
megy a nagy "kitartást!" ölelés!!!!
Kép

Úszni egyébként nem voltam, mert Drága nem jött el velem. Eléggé hisztis is voltam miatta. :roll: :roll: De remélem ma eljön. Ha nem, akkor megint így jártam. :roll: :roll:

Bridget
Nem voltam tegnap úszni, mert Apácska nem jött el velem. :roll: :roll: Duzzogtam is eléggé, de még ez sem hatotta meg. :lol: :lol: Nem szeretek egyedül menni. De majd legközelebb. Hátha ma … :roll: :roll:
Még gyorsan használd ki a lehetőséget a barátnőiddel, mert egy ideig megint nem taliztok. :roll: :roll: Kitty barátnőd otthon van?
Én nagyon sajnálom, hogy mi nem taliztunk. :cry: :cry: Azért remélem a következőre, mikor itthon leszel, ez már másként lesz. Pedig nagyon készültem…


Most megyek, futok egyet, mert nagyon mozgáshiányom van. Majd jövök.
Puszi!!!
Vendég
 


hol vagytok??? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Nem baj majd még visszanézek, hátha valaki feljön.
Vendég
 


Sziasztok!

Én már bent vagyok a melóban, de csak háromig... reméle, gyorsan el fog szállni az idő veletek :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendi!
Jó futást neked és menj el úszni egyedül, ha párod nem akar veled tartani (mondja ezt az, aki még tornázni sem hajlnadó egyedül :roll: :oops: ).

Bridg!
Tegnap mi volt a nődokinál? Vagy ma mész? Fogad kész lett már végre???

Nócika!
Pihenj egy kicsit, aztán majd újult erővel vetitek bele magatokat az újabb projectbe. Most a lényeg az, hogy ezt a fertőzést megszüntessék :!: :!: :!: Most csak erre koncentrálj :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


jO REGGELT 8)
Eloszor is most kutyarendelok utan kutatok mert a dokink aki hazhoz jar az oltas miatt persze miert is ne szabadsagon van :? Igy vihetem egy rendelobe idegenhez :? Azt persze tudni kell,hogy a kutyam nem 1zeru anyu abszolut nem hajlando megfogni oltasra es persze kutyam is mindenkit harap ilyenkor :? :shock: :roll: :oops:

Ugyhogy mennem is kell oltatni aztan valtozatossag kedveert fogorvos utoljara :!: :!: :!: Aztan pakolok,csomagot keszitek feladok :roll: melltartot kell vennem meg 1dvd es asszem az 5orasi nogyogyit kihagyom :? mert az sok idom elvenne :roll: es akkor meg 7re fodrasz,hogy szep legyek holnapra 8) :lol: :lol: :lol: Ugyhogy futok is csajok este leszek 8utan!!!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Hát akkor jó rohanálást neked!!!!
Aztán este még beszélünk.... holnap hánykor indul a géped??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska
Hát nekem nem sok kedvem van elmenni egyedül úszni. Futni az más. De a strandon ne mutogassam egyedül a hájikámat. Lássák csak a párocskámét is. :lol: :lol: :lol:
Kitartást 3-ig. Már nem sok van!

Bridget
Kutyusod be lett oltva? Nem harapott meg senkit ugye? :roll: :roll:
Nem mégy végül is nődokihoz? majd kinn?
Jó szépítkezést! :lol: :lol:
Vendég
 


Na vgyok egy szusszantasnyira :?

Kutya belotva es csak akkor akart harapni amikor a fogait neztek :roll: hat az meg uccse fontos...utana fogdoki,apunal is voltam es meg jo,hogy eszembe jutott apumnak ma van a szulinapja :shock: :oops: :oops: :oops: :roll: Aztan be az utazasi iroda es haza :? most ettunk en nekem csukodnak le a szemeim pedig meg mennem kell :x :( Almos es fardt vgyok :roll:

Pendi
Remelem ma mesz a strandra :roll: es parod is elkiser 8)

Zsu
Gondolom sultok meg a nagy melegben a konyvtarban mert ami knt van az sem egyszeru :x :? :roll:

Noci
Hogy van a kis lelked :?: :roll: :?:

Csucsu
Merre csavernyazol :?: 8) :lol:

Melus
Naon meleg van ki ne mozdulj nehogy rosszul legy :!: Es sok folyadek :!:

Kata
Hogy vagy :?: Meg mindig nem tudtam elolvasni az iwiw-re irt uzit mert nem tom megnyitni :evil: Remelem nincs baj :?: :!: :?: :shock: :roll: :oops: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es Pendi micsoda csini uj neved van 8) :D :D :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Remélem,még jössz ma..... meddig zavarhatlak ma a telefonommal? Azért csak elköszönnék tőled indulás előtt :roll: :lol:

Pendi!

Nagyon dögös lett a neved :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Úgy mennék veled úszni..... iszonyat volt odakint az aszfalton várni a buszt.... és persze, hogy nem jött időben.... 18 percet aszalódtam.... aztán a boltban vettemjó hideg ásványvizet és most ettem egy kis fagyit.... persze, hogy Norbisat és persze apdét 1-eset!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok vagyok ám én is!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Barátosnéim! Olyan aranyosak vagytok! Olyan jó, hogy ti igy gondoltok rám! Köszönöm meg vagyok! 8) Holnap vérvétel amihez öszintén nincs sok kedvem! De ez van elmegyek! Amugy 1 kérdésre nem válaszoltam tegnap! Hányinger!? Naná, hogy van még! Mért ne legyen egy kicsit könnyebb az életem!!!??? Nem számit a jó istennek semmi se! És az még hadján de ma jól beebédeltem és még nyaltam egy fagyit is fél 4 körül és rá 1 órára ujra éhes vagyok! Ráadásul ez a hülye pé miatt mag fáj a pocim! Tegnap akartam kufircolni apácskával, de csajok ilyet, hogy még attol is elment a kedvem ez kész káosz! Pedig Ő kis nimfonak tart, mert én mindig azt akarom éjjel nappal!!! :oops: De ez van! Na nem baj talán majd ma! Meg holnap ugy se dolgozunk!!! Holnap után lagzi vasárnap meg felhötlen pihike! :roll: :wink: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia kis mázlista!!!
Szóval te is nimfo vagy??? Én is :oops: :oops: :oops: :oops:

LEgalább néznek vért... ez is haladás :!: :!: :!: :!: :!:
Fel a fejjel drága, lesz ez még így se :!: :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Peni! Te ugy a szívembe markoltál, hogy az csak na! Amit irtál? Ahogy írtad? Itt bögök komolyan kész vagyok!

De eggyet áruljon el nekem valaki! Ha 2 honapig kimaradt az agyamból a stressz akkor meddig kell még nekem pihenni??????

Brid! Köszi az oldalakat minjá rá is megyek és megnézem!!!

Zsuzsu! Én már annyit koncentráltam hol erre hol arra, hogy már tényleg kezdek beleunni! Már nem is tudom, hogy sokan akik nem másfél évig, hanem tovább probálkoznak azoknak milyen vastag kötélből van az idegzetük???? Mert én már a legvékonyabb fonalnál tartok!!! Szoval bent is kérdezték, hogy na mi volt tegnap a dokinál?? Na erre én semmi! Nem lesz nekem babám az életbe!!!! Mindenki megrökönyödés és síri csend! Aztán mondjuk mondtam nekik, hogy azért ez igy nem teljesen igaz, de én most igy érzem! Ez van! :(

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na akkor neked is üdv a csapatban!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát drágám, kemény az élet,tudom.... én is, ha bele gondolok, hogy 11 hónapja tudtam meg, hogy szarok a hormonjaim :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Honnan tudod, hogy felnőttél?

- A növényeid egészségesek, de nem tudod elszívni őket.

- Több kaja van a hűtőben, mint sör.

- Reggel nem lefekszel, hanem felkelsz.

- Meghallod a kedvenc zenédet a Sláger Rádióban.

- A hírcsatornát nézed.

- A barátaid megházasodnak és elválnak, nem pedig összeállnak és
szakítanak.

- A nyári vakáció három hónapról három hétre zsugorodik.

- A farmer és póló már nem számít rendes öltözéknek .

- Te dörömbölsz a falon, mert a szomszédban bömböltetik a gyerekek a
zenét

- Idősebb rokonaid a füled hallatára disznó vicceket mesélnek.

- Nem tudod, mikor zár a Mc'Donalds.

- A kocsid biztosítása csökken, de a havi részletek nagyobbak .

- A kutyádat kutyakonzervvel eteted, nem hamburger maradékkal.

- Megfájdul a hátad, ha a fotelben alszol.

- Nem szunyókálsz délutánonként.

- A vacsora és a mozi maga a randi, nem pedig a bevezetése.

- Nem gumiért, hanem aszpirinért mész a patikába.

- A reggelit reggel eszed.

- Továbbra is a számítógép előtt ülsz egész nap, de nem játszol.

- Ha egy ismerősödnek gyereke lesz, nem szörnyülködsz, hanem
gratulálsz.

- Kétségbeesve keresel ezen a listán legalább egy jelet, ami nem igaz
rád

.. és amikor nem találsz, vigyorogva elküldöd a barátoknak, mert
tudod, hogy ők se találnak...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi! Bocska, hogy a D betü kimaradt! Nem volt szándékos az hogy én feltétlenül át kereszteljelek!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Juj! Zsu! Ez nagyon durva volt megint, de eszméletlenül jókor jött!!! Ezt komolyból mondom!!! Valosággal én is ezt kerestem amit a végére írtál azaz írodott! Asszem ezt ellopom és kiteszem az üzifalamra!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendi!
Nem jelzi a skype-om, hogy valaki felvett volna :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na megint nem mentünk ki a standra. Apácskának megfájdult a feje, de nagyon. szegénykém, és így kellett mennie.

Bridget
Apudnak Boldog szülinapot kívánok!!!!
A kutyusod nagyon ügyes volt. :lol: :lol:
Köszönöm a név dícséretet. Kicsit újjítottam.
Mikor indulsz holnap? és mikor érsz oda?

Zsuzska
Neked is köszönöm a névdícséretet.
A fagyiért írigy vagyok. Én még oda sem mentem ki. iszonyat meleg van. Még most is. Pedig már lassan 8 óra. :roll: :roll:
Figyu én felvettelek a listámra. Csak egy ilyen név volt, úgyhogy nem tudom mi lehet a baj. De majd legközelebb amikor skype közelben leszel, megnézhetjük mi a baj. Pedig nálam működik, mert most is a húgommal dumcsizunk. :roll: :roll:
jók a viccek! :lol: :lol:

Nócikám Drágám!
Nem akartalak megríkatni. Ne haragudj!:roll: :roll:
Csak azt akartam mondani, hogy mi itt vagyunk egymásnak, és mindenkinek ugyanaz a célja, és együtt érzünk veled, és fogjuk a kezed. Na szóval érted..
a hányinger meg monnyon le!
Én is akartam apácskával pudingozni, de nagyon fájt a feje, így elmaradt.
Ti meg használjátok ki a pé-t! :wink: :wink: :lol: :lol:
Ne aggódj, értek én a Peni-re is. :wink: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?