Új privát üzeneted érkezett!


Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!Ez nagyon szép!!!A színe is nagyon szép!
Vendég
 


Köszike... én vagy a kékkel vagy a zölddel szemezek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Nekem a narancs tetszik nagyon,de mindeggyik nagyon szép!
Mikor mész dokihoz?
Bridget holnap vérvétel!!!Nagyon izgulok érted!!!
Nekem meg endo!Szorítsatok nekem is!!!
Zsu:fénykép a lakásól??
Vendég
 


Sziasztok!

Hát hogy mennyit írtatok!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Csak 1 napig nem jövök és nem győzök visszaolvasni :lol:

Gabbó!

Édik az előkék! :lol: :lol: :lol:
Nekem is van olyan a műanyaghátuljú és van textil is! Engem nem mindig az ésszerűség vezérel, sokkal inkább hogy mibe szeretek bele!
De jó hogy Dita mondta ezt mert most majd én is jól odafigyelek erre!
Jó a bébikocsi is!
A babonákkal meg ne foglalkozz. Nekem anyum nyomatta ezt de a kis édim volt az első aki vásárolt Majának! Szóval neki is csak a szája volt nagy!

Már csak 1-et kell aludni és mehetsz is a dokihoz. Hogy rohan az idő! Drukkolok neked holnapra!

Ja és szépek vagytok a fotón!

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Nézted már ezt a kocsit élőben is?
Mert én annyiszor belefutottam hogy a neten kinéztem és élőben háááát nem olyan volt!
Szóval ha tehetitek sztem mindent csekkoljatok élőben...
Ja és ha az elefániban vásároltok akkor oda van 10 %-os törzsvásárlói kártyám! Majd szólj ha kell!!

Jaj az a pocis kép nagyon jó. Olyan szép, kerek és formás! Tök szép!!!

A tegnapi napotok azért jó sűrűre sikeredett! Menetetek mindenhova, mindenfelé azért az is fárasztó. Gondolom ezért is aludtál sokat! Nálam ez mostanában alap. Nincs olyan hogy elég alvás! :oops: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Dita!

Mi volt a védőnőnél?
Holnap neked is szorítok 100000000000000000000000000000000
00000000000000000000000000000000000000000000000000000

Kíváncsi leszek hogy megmutatja e magát Bogyó!
Jó lenne tudni nem? Persze a kérdés csak költői volt, a választ tudom előre :wink: :lol:

Tényleg anyós végül beszélt már a párod exével? Kíváncsi vagyok neki mit mondott.

A tesóméknál most lesz 6 éves a gyerek. Kiss mennyiségben oké, mert apuékhoz 2 hetente hozzák ebédre de ha több ideig vagyok vele összezárva... Csak imátkozok hogy a miénk ne legyen ilyen. ' kicsit sem!

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

HÁt neked lesz holnap a legnagyobb nap!
Annyira szurkolok el sem tudom mondni.

A vv után mennyivel tudod meg az eredményt???

Gyere egyből hogy tudjuk mi van!!!!!
Neked is jól kiszurkoljuk mint a többieknek! Vagy mint Ti nekem annó!!!!

Izgulsz már nagyon? tudom ne kérdezzek hülyeségeket!
Szóval mennek a drukkok +babaragacsok1000000000000000000000
0000000000000000000000000000000000000000000000000000000
0000000000000000000000000000000000000000000000000000000
0000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Kép
pamilla
 
 


Pamilla nagyon ari vagy!!!!
PUSZI
Vendég
 


Gabóó!
Képek csak pár nap múlva lesznek, amikor már kész vagyunk. Még ma este jönnie kell a kőművesnek befejeznie a maradék melót. Már unom a port, piszkot, és hogy nem tudok mosni. Pedig nagyon gyűlik a mosni való.
Legközelebb 23-án megyünk terhesgondozásra, aztán utána terheléses cukor lesz. Egyenlőre ennyi. Majd a 23-24. hét környékén szeretnénk menni 4D-re is. Ezt kérem majd a szülinapomra.
Mikor lesz az endo?????

Pami!
Még nem néztük meg élőben, de igyekszem apát majd vasárnap rávenni, hogy menjünk el és nézzük meg, egyáltalán tetszik-e nekünk? Ha nem, jön majd a B verzió :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :
http://www.vatera.hu/top_rider_bs05_bab ... 23212.html

Ezt már láttam élőben is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


GABÓÓ
Szoríjjok neked! +++++++++++++++++++

Jó izlésed van, nekem is a narancs szín nagyon bejön, úgy majdnem mindenben, és sztem nagyon unisex, kisfiút és kislányt is simán lehet benne szállítani nem mintha a szín ezt befolyásolná, de azért mégiscsak ennél unisexebbet nem is tudnék elképzelni.

ZSU
Mindkét kocsi nagyon király, ez a vaterás nagyon jó árban van, szinte ingyen adják!

Azért még van ruhátok??? Most már azért lassan csak kész lesz, sztem elég gyorsan haladtak a munkával, bár nem én lakom a porban, úgy lakva biztos sokkal lassabbnak tűnik az egész.

Drukk a terheléses cukihoz, remélem jó lesz.

PAMI
A védőnőnél ma együtt voltunk az új barinővel, kocsival vitt fel, ezért kivi is voltam a vérnyomira így hogy nem rohanásban volam és dombmászásban. Most 124/94 volt, de a pulzusom meg valamiért 122. Hát már nem tudom mi a fene van. Remélem nem kapok majd gyogyit, és csak a meleg miatt van.
A pöttyeim is visszajöttek ahogy jött megint a meleg. Tiszta kiütés vagyok mindenhol, de főleg a cici és hátam olyan.
Azért a mérleggel szerencsére jóban vagyok elmúltam 16 hetes és még csak 40 dekát szedtem fel. Igaz előtte már megalapoztam rendesen a szurikkal a kilók számát! :roll:

A holnapi dokit már baromira várom.
Lehet hogy ezért alszom mostanában olyan rosszul, mert türelmetlen vagyok hogy rég láttam őkelmét, és szeretném már tudni hogy jól van minden oké van odabent.

Nagyon várom már az adómat, mert ma is apa elköltött 60ezret a garázsra és hát még más is kell hozzá, úgyhogy el kell vennem a Bogyópénzből sajnos, de még van 5 hónap hogy vissza tudjuk pótolni, de amúgy elég sok minden meg van már, viszont a sok kicsi sokra megy majd, a kis apróságok ilyen cumi olyan izébizé.

Az előkénél tényleg fontos hogy műanyag legyen, mert a textil úgy átázik mint a fene és olyan mintha rá sem adtad volna mert összekeni alatta is a ruháját vele és cserélheti le az ember az egész hóbelebancot a gyereken. Ez otthon még nem is okoz annyira gondot de ha elmentek valahová akkor nem mindegy.

Nem tudom hogy mit intézett anyós, sztem semmit mert mondtam neki hogy úgyis az lesz ami eddig volt, de azért majd ha már nehezebben bírom a strapát nagy pocival majd azért megemlítem a csajnak, pláne ha már meglesz Bogyi és azt sem tudom hol áll a fejem, majd még hiányozni fog nekem még egy kolonc a nyakamba.

6 éves és ennyire kibírhatatlan? Azért a párom fia olyan 8,5-9 éves koráig még egész kibírható volt, utána kezdett elszabadulni a pokol, és most egyszerűen katasztrófa pedig ez még csak a kezdet, mert lesz még ő nagykamasz is sajnos.

dita75
 
 


JA ZSUnak akartam még annyit mondani, hogy igaz nekem egy régebbi fajta Pierre Cardin kocsim van, de a barátnőmé 4 éves, nem tudom azóta alakítottak - e már rajta, de sokfelől hallottam, hogy amikor szemből tolták a babát mózesben annyira közel voltak a kerekek, hgoy lilára rúgdosta a lábát vele.
A kocsit ha rendelitek valóban előtte próbáljátok ki valahol, az is nagyon fontos hogy a kocsiba elférjen.

dita75
 
 


Ditu!
Hát igen, nekem is fontos, hogy Benőkém kényelmesen elférjen benne, meg ne a keréken legyen a lába majd. És nálunk ugye az állítható magasságú tolókat is fontos szempont apa miatt. Úgyhogy már noszogetom, hogy lassan néhány boltocskát be kék iktatni a programunkba, mást nem, hogy megnézzük és kipróbálgassuk a kocsikat.

Holnapra mennek a szurkok!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
17:45-re megyünk endohoz,nagyon izgulok!
Bridget remélem hamar megkapod az eredményeket!
Zsu!Szoríttok,hogy minnél előbb végezzetek és hamar ki tudjatok takaríttani,és jobb legyen!Remélem megtaláljátok az igazi babakcsit!
Dita nyugi a srác miatt!Ahogy mondtad lesz ez még rosszabb is. :lol: Bocs!
Na megyek aludni és akinek nem írtam bocsi,puszilok mindenkit!!!
Szép álmokat!
Vendég
 


Sziasztok!

GABÓÓ
Drukk neked 17.45-re, én úgy 11.15 körülre kérem akkor nézzük a lábközöket! :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ne haragudjatok de onzo mondom most csak egy rovidke beirasra jovok :roll:

Kép

Ha azon mulna,hogy hanyan drukkoltak nekem,imadkoztak es szoritottak ertem en most ikres kismami lennek...de ez sajnos nem azon mulik :( Reg bogtem mar igy,mint egy gyerek...nem is gondoltam volna,hogy ez ilyen rossz erzes...meg jo,hogy nincs itthon senki es kiadhatom magambol...pedig megfogadtam,hogy nem bukok ki ha megsem ugy lesz de ezekszerint ez nem kivansagmusor :roll:

Nagyon szepen koszonom a sok-sok szoritast es ne aggodjatok miattam holnapra jobban leszek,talpra allok es ujra kuzdeni fogok(gondolom ezt most en)

Valaki mostmar legalabb az sajat pozi tesztjevel viditson mar fel :!:

Sok-sok pussz en asszem mara ennyi voltam...

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget sajnálom,hogy nem jött össze! :cry:
Dita szoríttok,hogy lukas legyen!
Vendég
 


Csináltam másik blogot,mert ez jobb,Dita ott nyitottam ahol te,mert az nagyon tetszet!
http://gaboo87.blogspot.com/
Vendég
 


Bridget!

El nem tudom mondani hogy mennyire sajnálom hogy nem sikerült!
Pedig annyira bíztam benne...
Nem is tudok mit írni!

HÁt az csak természetes hogy nme írsz litániát ilyen hír után.

Én bízom bennetek és hidd el még idén ott lesz a pociban az a kisbaba! Bár tudom ez ilyenkor nem túl nagy vigasz!

Azért próbálj megnyugodni és ha lehet ne tűnj el, mert sokan szeretünk és hátha ebből tudsz majd erőt meríteni. Arról nem is beszélve mennyire hiányoznál!!!

Kitartást!!!

Kép
pamilla
 
 


Dita!


Na mi van? Nunis vagy kukis?
Gyere már!!!!


Gabóó!

Mennek a drukkok du-ra!
Te is gyere a beszámolóval!

Kép
pamilla
 
 


Dita!

Képzeld én tegnap megkaptam a visszaigénylésem és 1 hónapja adtuk le!
Szóval a tiedet most még inkább nem értem! :twisted:

A szívverésedre mit mondott a védőnő?
Csak mert nekem az 1 barinőmnek is ilyesmi volt és azt mondták hogy úgy tűnik nála terhesség alatt ez a normális!


Jaj képzeljétek:
Elkezdtem intézni a papírjaim begyűjtését tgyás stb.. HÁt ez a bürokrácia nem semmi. Még 1 házassági anyakönyvi kivonatot is 1 művészet kikérni. Holnap megyek oda!

A többiről nem is beszélve!

Kép
pamilla
 
 


BRIDGET

Annyira de annyira sajnálom! Ma csupa rossz híreket kapok, de ez a tiéd mindennél szívbemarkolóbb, és az amúgy is pocsék kedvem most a béka segge alá került. :cry: :cry: :cry: De most nem ez a fontos. Nagyon szeretnélek most megölelni, és lelket önteni beléd. Tudom egy inszem egy lombikkal nem ér fel, nekem volt mindegyikben részem, de az inszemiknél én is nagyon pocsékul éreztem magam, mert annyira bíztam. Itt mindannyian megértünk és támogatunk, úgyhogy gyere ugyanúgy gyakran közénk, hamarabb erőre fogsz kapni. Remélem minél hamarabb mehettek a következőre ami már sikerülni fog.

Másolok, nincs kedvem újra írni:

NEm tudtam meg semmit, sőt még uhu sem volt.
Nem mentünk át az uhuba mert csak az eredményeimet nézte meg és azt mondta hogy el kéne döntenem a 4-es tesztet hogy akarom-e a korom miatt, mutatom neki a kombináltat, azt mondta ez sokat nem jelent. Még jó hogy nem kellett kifizetnem a 25ezret érte ha amúgy nem jelent semmit (????????????) Hát én ezt nem teljesen értem.

Annyian voltak mint az oroszok és mindenki hőzöngött mert eleve késve indult a rendelés aztán mindenki előtt bevittek egy kiscsajt kórházi ágyon, őt vizsgálta vagy 40 percig legalább. Gondolom ezért nem vitt már át az uhuba, pedig azon az 5 percen már nem múlott volna semmi. Aztán mi van akkor ha húzöng a nép, nem? Én is csöndben voltam, pedig majd egy órával később hívtak be. Evvan!

Jövő hétre bejelentezek a pesti 4D-re mert amit itt csinálnak helyben pont az a doki csinálja akit annyira utálok, hogy megfogadtam ő nem nyúlhat hozzám soha.

Mindjárt hívom is őket, csak az előbb foglalt volt, 3 perce meg nem vették fel, lehet hogy hétfőre már lenne is időpont.

dita75
 
 


GABÓÓ
te kis lopóska! :wink: :lol:

PAMI
Nekem a pulzusom mindig magas, de azért nem 122. Itthon a csukóssal szoktam mérni, 90 és 100 között szokott lenni.
azt mondta biztos a melegtől. Tudod mivel elég súlyos vagyok engem duplán kifáraszt a meleg, meg hogy cipelnem kell magam.

Az adómat én sem értettem, hogy miért szórakoznak, de most már a jövő héten meg kell hogy kapjam mert akkor már nem is tudom hányadszorra jár le a 30. nap!!!! :twisted:

Magyarország - papírország! Undorító ami itt van!
Már most intézed? Inkább előbb, mint utóbb.
Nekünk legalább nem kell a házassági anyakönyvi kivonat után futkosni, mert nincs is olyanunk! :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Bridget remélem már kicsit megkönnyebbült a kis szíved!Nem tudom,hogy mit is érezhetsz most,de csak remélni tudom,hogy túl tudsz lépni rajta és felkészülsz a következő harcra!Mikor mehetsz legközelebb? Kép

Dita! :evil: ha nem jelent( :?: :?: )semmit a teszt akkor minek csinálták?Az ilyen taplókat úgy de úgy.....Na csak felhúzom magam!
Remélem hamar kapsz időpontot!Ez az amikor kapsz felvételt meg képeket?De izgi!!

Lassan api is hazajön,már kész a kaja,gyors fürdés és mehetünk a dokihoz!Nagyon izgulok!Már összekészítettem minden papírom...ha megjöttünk jelentkezem!
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


GABÓÓ
Az hagyján de egy kombi teszt ára 25ezer!
Ennyi pénzért nem is biztos hogy nem downkóros a gyerekem vagy mi???? A korom miatt egyébként sajnos magasabb a % arány, de hát akkor is!

Holnap megyek és ezt fogom kapni a maniért:

* Genetikai ultrahang szűrést
* 4D babamozit
* orvosi szakvéleményt
* 1db. fényképet
* DVD felvételt ( lemezzel )
* színes mozgó képpel, aláfestőzenével,
* CD felvételt ( lemezzel )
* 5/25 db. kinyomtatható képpel
* 1db. A/4-es színes sztárfotót,
* fotópapírra nyomtatva, lefóliázva.

A nyóckerben van a rendelő és előtte benézek egy fórumos csajszival az üllői útra turizni. Most hívtam fel Kuzsannát telefonon, hogy magyarázza el hol van a bolt, mert ő mindig oda járt turizni, és láttam hogy milyen kafa cuccokat találtak mindig.
Remélem én is találok olyan dolgokat amiket szeretnék.

dita75
 
 


Koszi csajok ngyon jol esik amit irtok :wink:

Dita
Benned most csalodtam de a pozitiv ertelemben :!: :wink: Hogy ennyire rosszul erint az en sikertelensegem nem is gondoltam volna :oops: A dokid monnyon le en lehet szoltam volna neki szeretnek uhu-t,hogy megnezzuk a laba kozet :twisted: magan rendeles volt mer akkor meg plane :evil: Nyugi kismami mar rendben vgyok :wink: es nem adom fel ismerhetnel mar :lol: 8)

Gabo
Neked is ngyon koszi majd holnap atnezek az uj blogodba meg lattam volt kerdesed is az angol feliratok miatt :oops: majd szolj ma ram holnap :!: Es gyere a hirekkel lehetoleg csak is jo hireket hozzal legalabb te ok? :wink:

Pami
No para latod en mondtam annyira mindenkinek sikerult,hogy en ereztem en leszek a kakukktojgli :roll: de hat valakinek benne kell lenni abban az x %-ban akinek nem sikerul :roll: Nem fogok eltunni ezt megigerhetem legalabbis nem most :!: :) A papir ugyek intezese miatt meg nem irigyellek :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Fürdőszoba kész, bent a szekrények és a mosógép már nágyszer is lejárt. Erkélyen már csak a fugázás hiányzik. Lakás felmosva. Ajtófélfák lesúrolva. Wc-n a harmónika ajtó vissza rakva. Ebédbőben minden a helyén, szekrény lemosva. hulla vagyok. Holnap folyt. köv. Anyum jön reggel és segít.

Ditu!
Hajrá 4D!!!!!!
Hát azért tényleg nem múlt volna már azon az 5 precen!!!!!
Tetszeni fog a turi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


BRIDGET
Már hogy ne érintene rosszul, ne viccelj már. Annyira vártam a te + eredményedet legalább mint az enyémet, vagy a mai uhu-t ami elmaradt. Igaz Bogyót nem adnám oda semmi pénzért, még akkor sem ha kukis, viszont ha azt mondanák nekem hogy oké kislányt kapsz de akkor Bridgetnek nem sikerül a lombik biztos rávágtam volna egyből hogy akkor inkább fiút kérek, hogy neked is legyen végre babád. Pedig tudod hogy mennyire szeretnék egy rózsaszínbe öltöztetett habos-babos nunusost! :)

Még mindig alig tudom felfogni én annyira bíztam benne hogy sikerülni fog. Fiatalok, egészségesek vagytok.
Bezzeg engem a doki állandóan a korommal szekál. Most is ezzel jött hogy a korom miatt nagyobb a kombi teszt eredménye! Ha nem mondja akkor is tudom, de én még 30 éves korom elótt szerettem volna babát, én tehetek róla a legkevésbé hogy mostanra jött össze.

Komolyan mondom vénlánynak érzem magam, pedig a 33 sztem nem olyan vészes. A múltkor a belgyógyász nézett rám hülyén mikor mondtam neki hogy első baba. Kérdezi hogy miért vártam eddig? Hát majdnem ráborítottam az asztalt. De aztán elmondtam hogy min mentem keresztül sok-sok év alatt és tök jó fej volt már utána. Azt mondta ő nem lett volna képes.

Tudom hogy te is mindenre képes leszel a siker érdekében, és nagyon jól teszed hogy megrázod magad és majd újra indul a projekt, mert látod az idő azért megy, és mi már nem leszünk fiatalabbak sajnos.

Addig kell harcolni amig csak bírod. Engem sokan le akartak beszélni hgoy egyből beleugorjak a lombikba inszemek után, mert nagyon kiégett, csalódott és nem utolsósorban baromi fáradt voltam. De egyszerűen mindennek ellenére annyira hajtott a vágy, hogy mindent le akartam győzni magamban, és csak a + dolgokat akartam észrevenni. Nagy meló volt az egész, de mozgatott a gondolat, hogy esetleg végre tényleg valóra váltják az álmomat, és így is lett.

Örülök, hogy itt maradsz köztünk!

dita75
 
 


Sziasztok!Bocs,hogy csak most jövök :oops: :oops: :oops:
Doki:háááát ő is megállapította,hogy fogyni kellene.NA gondolhatjátok olyan ideg volt bennünk!!!!Apa is bejött velem,de egész hazafelé felváltva morogtunk.
1 olyan dugó volt,hogy 20 percet késtünk.
2 azért kifizettünk 17400 ft-ot,hogy elmondja,hogy foggyak le!Én is tudom!!!!
Meg annyit mondott,hogy 1 hónap mulva nézessem meg a prolaktint és a tsh-t.
Semmi mást nem mondott.Ugyhogy elmentünk és bevásároltunk apával fogyis cuccokta.Hát ma még bűnözök,de holnaptól kőkemény fogyókúra!!!!Szorítsatok,hogy sikerüljön és ha tudtok jó fogyis receptet akkor szvessen várom!
Puszi és szép álmokat!
Vendég
 


GABÓÓ
Ilyen már velem is történt. Sík ideg voltam, főleg hogy a buzi hormonoktól híztam meg és nem azért mert zabáltam.

Akkor én is megfogadtam hogy mától fogyi, de nem ment, inkább a 2007-es horvátországi nyaralás után született a döntés, mert visszanéztem a videot és majdnem lehánytam magam, egy undorító dagadt nő lettem. ÉN aki tizenévesen még modellkedtem és táncoltam Erica C-nél.
Mindent beleadtam már ami a kajálást illeti - mert tornázgatni nem igen tudtam. 20 kilót adtam le a Norbi diétával pár hónap alatt.
Persze hozzá kell tegyem hogy se closti se szuri semmilyen hormon nem ment akkor még terhes vitamin sem mert az is hízlal. Ahogy megint stimuláltak vissza is jött minden, így amikor a BMC-ben lemértek 85 kiló voltam és a még a lombik alatt jött vissza a másik tizes, mert a védőnő 95 kilót mért amit szerencsére azóta is tartok. Remélem nem megyek 100 fölé, de nyilván Bogyóval a pocakban nem fogok diétázni.

Ajánlom, hogy olvasd el a Norbi Titok könyveket, nekem is ez adott akkora erőt, hogy le sem tudom írni...... és persze a video magamról. Aztán van egy kis könyve amiben meg kaja ötletek vannak, meg egy nagy is amiben szintén kajareceptek.
Nekem az összes könyve megvan, de tuti hogy ki is tudod kölcsönözni nálunk is megvan a könyvtárban.

Ha gondolod mindenben tudok segíteni, tök Norbi-fan vagyok.
A Norbis dvd-ket annyira nem bírom, a Rékára tornáztam inkább, de egy kezemen meg tudom számolni hányszor.

Nekem a táncot a térdem miatt kellett abbahagyni ezért a tornánál is nagyon oda kell figyelnem hogy mit csinálok. Szóval inkább a kajára figyeltem oda.

SOK SIKERT!

dita75
 
 


Ditus akkor te esküszl a Norbira?
Én még nem találkoztam olyannal akinek sikerült lefogynia tőle,de jóvolt olvasni,hogy neked igen!
Tudod én örülnék neki,hogy 95 lennék.Sajnos 113 kg vagyok... :oops: :oops: :oops:
Szóval nagyon le KELL fogynom!
Puszi
Vendég
 


Jelenleg így nézek ki:
Kép
Vendég
 


Dita
De ari vgy :roll: :oops: :oops: :lol: Meghogy bogyot fiura is cserelned cak en babas legyek :shock: ngyon szepen koszi de azert en meghagyom neked a kislanyt es igerem kovetkezore sikerul nekem is :wink:

A doki engem is a korommal hoz osszefuggesbe csak pont forditva itt altalaban 40 meg afelett mennek a dokihoz :roll: engem meg azzal biztat,hogy a korom miatt jobb eselyem van,mint nekik :? en 32vgyok alig van koztunk valami ne hulyulj maa :lol:

Azt hiszem a rolam irtakhoz csak bolintani tudok :wink: mindent megfogok teni a baj csak az,hogy marha draga :x ha nem kerulne penzbe vidamabban mennek 5lombikra is :roll: engem senki nem tud lebeszelni a lombikrol nincs vesztegetni valo idom...meg nem is a masik gondolkodasa erdekel hanem az hogy az en lelki vilagom nyugodt legyen...ezert maszok a falra amikor azt mondjak nekem legutob egy 22eves lany hogy raerek meg a gyerekre :twisted: nem is ismer!azt sem tudja meddoseggel kuzdok sooot hogy epp mar a lombik van folyamatban erre benyog egy ilyet :evil: gondolhatod hogy fujtatott a fejem :twisted:

Ne aggodj maradok....rossz penz nem vesz el :lol:


Gaboo
Nem mondod,hogy ilyet mondott a doki :shock: ennyiert? :o Na hat ezert nincs kedvem nekem hazamenni es otthon csinalni a lombikot... :roll: mondjuk amugy sem megoldhato de ha az lenne se lennek kivancsi ilyen dokikra :twisted:

Az en ostopikomban "Pendi" a 90napos dietat csinalta meg es nagyon szepen fogyott tole :!: :!: :shock: es ne aggodj nem lehet mindenki nadszal :roll: ok...te ferjecskednek nem is kellenel ugy valszinuleg...a babaert meg siman leadsz majd annyi ami kell de csakis kitartassal :!: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!
Köszi!Tudod én azért híztam meg ennyire,mert apa kedvéért 3 éve letettem a cigit,és 1 év alatt jött fel több 30 kiló!
76 kg voltam mikor apával összejöttem.Na mindeggy.Én is kérdeztem a dokimtól,hogy 90 napos?Ő azt mondta,hogy NEM ,diéta!Hát szerintem is megfogom inkább próbálni ezt,mert mást nem tudom....
Majd meglátom,ég néztelődök!
Én is 22 vagyok,de én nem mondanék senkinek ilyet,sőt csak bíztatnám!Nekem vagy egy szomszédom aki már 36 éves a párja 37 de még mindig húzzák a babaát.Majd ha ez,meg ez,meg ez meglesz...Nem is ez húz fel,hanem (BOCS) de,hogy ők tök azt hiszik,hogy ennyi időssen nekik úgyis összejön elsőre.Jó,persze jöjjön össze,ne keljen ennyit szenvedni nekik is.Csak az a lenézés ami bennevan a szemükbe,hogy "de bénák vagytok,1 év után sincs baba?"
Ez úgy sz@r!
Na mind1!Jók legyetek!Puszi
Vendég
 


Gaboo
Mondom Pendinek nalunk sikerult a 90napos dieta es nem 90nap utan hanem mar 1honap utan latvanyosan :!: :!: Mindig hozta a kepeket :wink: es o sem ilyen milnt en :roll: en 56vgyok de nalam ez mar sok :oops: en 53mal ngyon is jol erzem magam es sajna apa is a vekonyakat szereti :? igy nem csak magam miatt de miatta is lekene menjen az a 3kilo :roll: de most a lombik miatt nem megy :? majd a baba utan letornazom :wink:

En is bagzottam :roll: aztan letettem 3evre aztan jott egy rossz idoszak az exemmel meg es akkor visszaszoktam ra 11honapig es akkor mar a mostani parommal voltam mikor most lesz 2eve agusztusban,hogy en is miatta na meg magam miatt letettem megint :wink: Szerencsere ez ram nem hatott ki :roll: Mondjuk en nem szeretem az edeset sem :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget most voltam a www.mindmegette.hu -n ott vannak a 90 naposra receptek.Hát szerintem ez lesz.Mi már egyszer ezt csináltuk,csak elmentünk nyaralni és elcsábultunk,meg anyósom is mindig mondja,hogy fogyni kéne :evil: de mikor meg otthon vagyunk akkor meg hordja ki a kaját Szabinak! :evil: Szóval...
De majd most azt hiszem nagyon határozott leszek!Csak nem akarok vele összeveszeni,mert szeretem...csak néha nagyon fel tud húzni mikor mndenbe beleszól! :evil:
Na jók legyetek!Próbálok ma még benézni,de valószínű,legközelebb hétfőn jövök!
Jó hétvégét mindenkinek!Puszi
Vendég
 


Gaboo
Ha rakeresel a 90napos diatara nagyon sok receptet fogsz kapni Pendi is ott talalt es marha jokat ettek :wink: Arra gondolj ez a babaert kell es menni fog hidd el :wink: Jah es elfelejtettem megemliteni,hogy a kepen ngyon is csinos vgy :wink: :)

Hetvegen en sem jovok sokat :oops: szia hetfon 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ismeretlenül írok nektek, de eladnám a kislányom babakocsiját, ezt szeretném megmutatni.

Haberkorn márkájú, nagyon megkímélt állapotban van. Vigyáztunk rá nagyon.
Az ára 40000 ft.

Kép Kép

A kismamiknak boldog babavárást, aki pedig még próbálkozik, annak mielőbbi babásodást kívánok!
Minden jót nektek!

Kép

Lilla 1994. 03. 23.
Laura 1998. 02. 26.
Emma 2008. 07. 10.
t.maria
 
 


Sziasztok!
Hát nem lettem sokkal előrébb ma sem. :cry:
Sanszos hogy csajszi mert nem nagyon akarta mutatni magát.
Törökülésben nem libbent ki a lába alól a herezacsi. A csajszi egyszer csak mondta hogy na ott van valami kukira utaló árnyék, erre csak a köldökzsinórt csapta a lábai közé! :lol: :lol: :lol: :lol:
Haránt fekszik a köldököm alatt és keresztben a lábai.
Azért teszek fel néhány képet, videot nem tom hogy kell.

Kép

Kép

Kép

Amúgy mindkettőnkből van benne, mert makacs mint az apja, juszt se mutatom meg nektek hogy mi van a lábikáim között, és lustika mint én mert nem nagyon aktívkodott. Bezzeg tegnap este 22-23 óra között meg pörgött mint a motor. Ezt a kölköt! :lol:

Én meg juszt is vettem neki egy rózsaszín kiskabátot.
Kép

meg egy sárgát:

Kép

Kép

dita75
 
 


GABÓÓ
Én így, de most az a kerek izé ott középen Bogyó lakja ami azért elég nagyra nőtt. 8)

Kép

Sztem azok nem voltak elszántak!
Mondom én úgy fogytam a Norbival hogy nem is tornáztam.
Ott a könyve és benne a sok élő példa: Katinka, Kovi...... na ők még keményebben dolgoztak. Nézted a nagy fogyást? Volt aki fele akkorára fogyott. :shock:

BRIDGET
Nem tom mennyi ott kint de úgy tudom hogy itthon nem támogatottan is csak pár százezer forint.

dita75
 
 


jó reggelt mindenkinek!

Tegnap itt volt anyucikám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lemosta az ablakokat, lesikálta a konyhabútoromat, az ajtófélfákat is. Szegény egész nap csak sikált, sikált :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
De nagyon jó volt, hogy itt volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabóó!
Hát én is marha pipa lettem volna, ha ennyi pénzért "csak" ennyit csináltak volna :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Az ember tudná hová költeni :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Szerintem csinos vagy :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Páromnál a 90 napos diéta vált be..... majd 25 kg-t fogyott vele. Megtalálod a www.mindmegette.hu-n, a diéták között. De közben látom már, hogy megtaláltad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ditu!
Szóval szégyenlős volt Bogyókád :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pedig nagyon szurkoltam, hogy szétdobja a pici virgácsait :!: :!: :!: :!: :!:
Benőke este 9.50-kor kezd pörögni és 10.30-ig folyamatosan megy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cuki a kiskabát.... könnyen megtaláltátok a turit :?: :?: :?: :?:
Naggyon édi Bogyóka lakhelye :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szépen gömbölyödsz :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSU
Végigmentünk egészen a Nagyvárad térig gyalog a Kálvin tértől, de nem találtunk csak egyet, a Nagyvárad térhez közel. Egy angol turi volt, de nem fogasokon voltak a cuccok hanem tényleg túrni kellett, de nem találtunk igazán semmit és egyikünknek sem tetszett a hely. Nem tudom, hogy az az a turi amit te is mondtál.
Úgyhogy elmentünk villamossal a Keletihez, ott nagyon édi cuccokat találtunk de mivel csak nyári holmik voltak kitéve nem vettem semmit hiszen mire Bogyó megérkezik addigra már baromi hideg lesz.
Az ultrahang után ami a Baross téren van elsétáltam egész a Borárosig és sok turi van. Kettőben találtam ezt a két kiskabátot a többiben szintén csak nyáriak voltak kitéve.
Egy turi az nagyon tetszett mert még kismamaruhák is voltak, az pont a Rákóczi térrel szemben volt.

Köszi szépen a dícséreteket! :)

dita75
 
 


Dita
Ugy sajalom,hogy nem tudtad meg mi van a labakozenel :roll: Mikor mesz legkozelebb :?: hatha akkor :roll: jaj de szep kepek :) gondolom nem hittel a szemednek,hogy az a te babad..ezek olyan hihetetlen dolgok nem....emlexem amikor hoztad a babszemkedet :lol: most meg kesz no van a kepeket :lol:
Es ngyon in csini bogyolak :wink: jo a hajad is 8)
Nem tom mennyi ott kint de úgy tudom hogy itthon nem támogatottan is csak pár százezer forint.

Ezt mire irtad :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es megjott ma :D kedden megyek dokihoz es inul a szuri 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Húsz évi házasság után egyik nap figyelmesen végigmustráltam feleségemet
és ezt mondtam neki:

"Szívem, húsz éve csak egy piti kis lakásunk volt, meg egy olcsó
járgányunk, fotelágyon aludtunk és egy arasznyi átmérőjű fekete-fehér
tévét néztünk. De minden éjjel egy huszonöt éves tüzes csajjal feküdtem le!

Most van egy ötvenmillió forintos házam, egy ötmillió forintos kocsim,
egy csodálatos ágyam és egy plazmatévém. Ám éjjelente egy negyvenes
nővel kell ágyba mennem. Azt hiszem, ez így nem a legigazságosabb..."

Feleségem igen okos asszony, és csak annyit mondott: menjek és keressek
magamnak egy huszonöt éves tüzes csajt.
És!!!
Biztosított arról, hogy akkor megint egy piti kis lakásban lakom majd,
olcsó járgányt vezetek, fotelágyon alszom és arasznyi képernyőjű
fekete-fehér tévét nézek.

Hát nem csodálatosak ezek az érettebb asszonyok? Orvosnál,
pszichiáternél jobban tudják, hogyan kell megoldást találni a férfi
klimax egyes problémáira...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Két csecsemő beszélget az újszülött osztályon:
- Te lány vagy, vagy fiú?
- Fiú.
- Honnan tudod?
- Ha kimegy a nővérke, megmutatom.
Kimegy a nővérke, mire a kisfiú félrerántja a takaróját:
- Nézd meg, kék a zoknim!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziaszok!
Zsu jók a viccek nagyon!!!kék zokni...durva! :lol: :lol: :lol:
Ditu nagyon csini vagy!!!és jó a séród! :wink:
Bridget jó,hogy megjött,így új lehetőséged van!Remélem ez sikerülni fog!!!!+++++++++
rólam:hétvégén játékfesztivál volt pápán!nagyon szuper volt!koncertek meg minden,csak tegnap este már nem tudtu megvárni az EDDA-t,azt sajnálom!
Megint voltunk focimeccsen!6:1 nyertünk és feljutottunk az nb1-be!
nagyon szuper volt!Anyóssan is kibékültünk,ahogy kiderült volt köztünk egy szarkeverő,de mióta nincs minden szupi! :lol: este kimostam a rucikat,már meg is száradtak,megyek kivasalom!olyan szépek ám!több mint 100 rucit kaptam,de most nem tudtam elhozni mindet,mert jöttek velünk és csak kb a negyedét tudtam eldugni,de majd hozom a többit is!
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


ja este összevesztünk a szomszéddal,mert locsoltuk a közös udvart és elrepedt a cső,mi meg nem vettük észre és lelocsoltuk a kocsiát!aztaaaaa,mintha nem a szabad ég alatt állna!
na mindeggy az eszéhez kell mérni!Csak...áááá....mindeggy!bunkó parasztok! :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Ja!!!képzeljétek el szombaton úgy felhúztak,hogy szerintem füstölt a fejem is!Tescosok voltunk mind a ketten apával,és oda mentünk vásárolni.Erre a volt munkatársunk(pénztáros) beszól,hogy ILLŐ LENNE ÖSSZEHOZNI MÁR EGY GYEREKET!!!basszus köpni nyelni nem tudtam!hogy lehet valaki ilyen paraszt?most akkor én is szekáljam meg,hogy jó lenne már férjhezmenni?mert a manusa eljegyzi,szakíttanak,összejönnek,eljegyzi,szakíttanak és így tovább!!!!Akkor miről beszél??? :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Gabó!
No comment szomszédra :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Az jó, ha anyóssal tudtátok tisztázni a félreélrtéseket :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: