Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Voltam tegnap, nagyon korrekt, rendes doki. Azt mondta ne vágjunk egyből a közepébe. Volt egy műtétem és az van a zárón, hogy jobb oldali petevezető eltávolítve. Ehhez képest a hsg-n az van írva, hogy mindkét petevezető átjárható. Na a doki azt mondta, hogy csináljunk egy hsg-t, hogy tisztázzuk. Köv. ciklusba hsg. Kérdeztem, hgoy utána lehet e szexelni, azt modnta, hogy kötelező. Volt több páciense akinek így spontán sikerült. Ha nem sikerül májusba, akkor júniusba inszem.
Na és férjem kérdése mi volt egyből? mennyibe kerül. persze nem mondtam meg az igazat.
Úgyhogy csajok kb 2 hónap és kismama leszek. :lol:

timejka
 
 


Timi,
leírás alapján tényleg elég figyelmesnek tűnik a dokid. De az érdekes, hogy a zárón meg a hsg-n két különböző dolgot írtak :shock:
És drukk, hogy nyárra már kismami legyél :wink:
Vendég
 


Kitty
Igen érdekes, úgyhogy kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a hsg-n. Köszi a drukkot.

timejka
 
 

 
 

Sziasztok!

Timi!Nem semmi,hogy a 2 papír nem egyezik,nagyon odafigyelhettek a dokik akik csinálták.De most már biztos jó kezekben vagy és hamarosan kismami leszel! :D :lol:

Kép
rena85
 
 


Rena
Nagyon bízom a dokimban.

timejka
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket!

Kép

Pihenjetek sokat, kell a feltöltődés :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok! Kép

Kép
rena85
 
 


Én is kívánok mindenkinek Kellemes Ünnepeket és szép időt!!!!

Mostanában megint előjött a hányingerem, szinte minden nap küzdök vele!
De sebaj!
Timej, sikerülnie kell!!!!!!
És mindenkinek!
Puszi, Húsvét után jövök!

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie
sajnálom a rosszullétet, de hát ezt akartad, nem? :wink: Majd kárpótol érte a kicsi pár hónap múlva :wink:
Most nézem, hogy lehet, hogy egy napon születik a pici a bátyjával? Végülis csak egy hetet kéne késnie hozzá :P
Vendég
 


MINDENKINEK KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK :lol: :lol: :lol: :lol:


Puszi:Kriszti[/img]

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!
Remélem mindenkinek jól telt ez a pár nap!
Mi vasárnap csináltunk egy kerti sütős partit barátokkal.
Nagyon jól sikerült. Most mondtuk el nekik az egyik barátnőmmel együtt, hogy mindketten babát várunk kb. 3 hét különbséggel.
Volt meglepődés.
Hétfőn elindultunk Lillafüredre. De annyi ember volt, hogy ki sem tudtunk szállni az autóból.Egyszerűen nem volt lehetőség megállni.
Nagyon durva volt és jót bosszankodtunk.

Ja, a hányinger szükséges rossz!
Imádom is egyben, mert mindig emlékeztet a kis ficánkára.
Igen, még az is lehet, hogy egy napon születnek Bencével.
Annak idején ő november 3-ra volt írva, picurunk pedig nov.2-re

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie
az tök jó, hogy a barinőddel majdnem egyszerre szültök! :D Legalább együtt babázhattok :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Egy-két hete nézegettem a Jónás módszert ezen az oldalon:
lunarium.co.uk/jonas.php, ki is számoltattam mindent.
A gondom az, hogy azóta fizetős lett, és nem találtam más oldalt, ahol a rizikót is kiszámolják. (Persze nem jegyeztem fel magamnak az adatokat.) Tudna nekem valaki segíteni? :wink:
bubbancs
 
 


Szia Bubbancs!
A topic elején, a 2. oldal közepén ajánlanak egyet, le is van írva hogy kell használni (angol) astro.com
Csak itt nincs rizikó megadva ha jól emlékszem.
Mást nem tudok!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Szia Bubbancs!
Rena tud egy jó oldalt, ahol asszem van rizikó számolás is :wink:
Olvasd vissza a novemberi hsz-eket, én akkor kértem el tőle.
Vendég
 


Sziasztok!

Rena
Te megint eltűntél?

Szia Kriszti!

Ki hogy van? Én megvagyok. Röviden és tömören. :lol: Kíváncsian várom, hogy mikor jön meg, mi lesz a vizsgálaton stb.

timejka
 
 


Timi
röviden és tömören én is megvagyok, jól vagyok :lol:
Mikor kéne megjönnie? Vagy nem megjönnie :wink:
Vendég
 


Jól van Kitty ezt jól megbeszéltük. :lol:
Jövő héten szerdán vagy csütörtökön.

Rena mindig lelép. Mondjuk én is szoktam ilyet csinálni, úgyhogy fogjam be a szám.

Marika
Jól vagytok? Ha olvasol, azért egy pár sort írjál légyszíves. Bírod a munkát és a gyerekeket?

timejka
 
 


Rena azt mondta legutóbb, hogy most pihennek. Biztos a párjával kellemesen töltik az időt :wink:

Drukk, hogy ne jöjjön meg, vagy ha igen, akkor meg siessen vele!

Ki hova megy nyaralni? Mi már ezen agyalunk :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Angie28, hkitty22 - köszi, hogy fogalakoztok velem :)
Az a Jónás módszeres oldal lett fizetős, amit Rena is írt, úgyhogy sajna nem lettem okosabb.
Egyébként írtam a Jónásnak is - még mielőtt felfedeztem volna a neten, megcsinálta nekem a számolást, csak hogy a rizikókat ő sem tüntette fel. Csak azokat, ahol 0 a rizikó. De azért úgy 3-ig bevállalnám, már nagyon várat magára a gólya.

Szép tavaszt mindenkinek :D
Bubbancs
bubbancs
 
 


Szia Bubbancs,
bocsi nem tudtam, hogy azóta már fizetős :( Még ősszel nem volt az...
Vendég
 


Sziasztok

NA de azért még jöhetne a Rena.

Angie
Most nézem, hogy egyszerre lesz a két gyermek szülinapja. Egyszerre le lesz a "gond".

timejka
 
 


Timi
utólag is boldog szülinapot Bencének! :D Csak most vettem észre, hogy már milyen nagyfiú, bocsi :oops:
Vendég
 


Sziasztok!
tudna valaki segíteni a Jónás napok kiszámításában?
Én próbálkozom de szerintem az astro.com nem részletes a lunárium ha jól látom fizetősé váltz
Kös
százszorszép
 
 


Százszorszép!

Üdv itt! én sajna nem tudok segíteni, nekem is anno Rena segített, de ő most már egy ideje nem írt :roll: Meg ahogy hallom, már fizetős is lett az az oldal :(
Vendég
 


Kitty
Köszönöm szépen Bence nevében. Hát ez az, hog Rena tejesen eltűnt, azt hiszi ettől könnyebbb??????? Nekem nem volt és jöttem.

Jaj Renda! Nem bántani akartalak most!! Na de majd elkaplak az iwiwen.

Szia Százszorszép
Én se értek igazán Jónáskához.

timejka
 
 


Timi
hát ja, attól nem könnyebb. Az sem jó, ha homokba dugjuk a fejünket :roll:
Bence mit kapott szülinapjára? Barátnőm kisfia is Bence, de ő még csak 2 hónapos :wink:
Vendég
 


Százszorszép!!

Én most néztem meg az astro.com-ot/ már régrn is néztem/ de most sem fizetős. Mert gondolom ha nekem meg csinálta, akkor mindenkinek megcsinálja!!??
Szóval próbáld újra!!! :lol:

Pusz: Ronci!
ronci
 
 


Sziasztok!
Egy kis helyzetjelentés.Timinek már írtam iwiwen,hogy nem szándékosan tüntem el csak eléggé beteg vagyok.A mandulámmal van baj,folyton lázas vagyok még mindíg,már 1 hete hangom sincs és azóta köhögök állandó jelleggel,ebből kifolyólag már holtkóros vagyok mert nem tudok aludni mert mire elaludnék köhögök.
Jók legyetek!Majd ha még tudok jövök.Pusszantás!

Kép
rena85
 
 


Rena
jobbulást! Nem hangzik vmi jól! Pihenj sokat! Várunk vissza!
Vendég
 


Kitty
Bence kapott egy kicsi földgömböt, meg thomasos angol könyvet. Széket, íróasztalt, iskolatáskát, legót. Vasárnap lesz a családi szülinap, mert az elmaradt, nem volt idő. Bence már régen volt 2 hónapos.

Rena
Most már aztán gyógyulj meg!

timejka
 
 


Timi
hú, jó sok ajándékot kapott Bence, de legalább mind hasznos :wink:
Milyen torta lesz?
Vendég
 


sziasztok!
Vagyok, csak lusta! :lol:
A 12 hetesen minden rendben volt. Jók az adatok. a tarkóredő 1,6mm és már 61 mm nagy az én kicsikém! :lol:

Rena jobbulást!
Mindenkinek üdv.

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Szia Angie!

Örülök, hogy minden rendben van. A lustaságot ne is mond, már legszíveseben leköpném magam amiért nagyon lusta vagyok. Semmihez nincs kedvem. Fújjjjj!

Kitty
Gyerekzsúr volt még, Batman-es tortája lesz. Vasárnap lesz a családi, sima csokitortát kért az Uraság! Marha sok játéka van. Múltkor éppen olyan problémája volt, hogy milyen játékot vigyen a kádba, mert már unja mindegyiket. Mondtam, hgoy akkor eladjuk, de persze azt már nem. nem is játszik mostanában sokat, mert állandóan rajzol. Néz egy mesét és közbe odaül az asztalához és lerajzolja, amit lát. Tegnap a Madagaszkár 2-t nézte és lerajzolta a Cecét, a legizmosabb Oroszlánt. Olyan erős akar lenni, mint a Cece. Erre este megyek a szobába, hgoy lefekszünk, erre csinájla a hasizom gyakorlatot. Szakadtam a nevetéstől.

Bocs, ha uncsi volt, csak eszembe jutott.

timejka
 
 


Angie
gratulálok a jó eredményekhez! képet nem kaptál?

Timi,
nem uncsi, írj csak nyugodtan :wink: (legalább vki ír :oops: )
Ari a fiad, ezek szerint tehetséges is :wink: Nem baj az, inkább rajzoljon, meg tornázzon, mint állandóan a tv, számítógép előtt üljön :wink:

Mi jövő héten esküvőre megyünk, tegnap mentem el anyuval ruhát venni. Szegény anyu kiakadt a végére, mert 12 üzletet jártunk végig, röpke 3 óra alatt :oops:
Vendég
 


Kitty
Köszi Kitty :lol:
Nem egyszerű ruhát venni esküvőre. Olyan nagy kiöltözés nem igazán van esküvőn, nem? Bár én már régen voltam esküvőn. Hugomék is mennek májusba, mondtam neki, hogy megyek vele ruhát venni, mert kell a segítségem. Nem azért mert én divatguru vagyok, mert egyáltalán nem, de jobb ha látom mit akar felvenni. Egy csomó ruhát vett régen egyedül, de nem hordja persze.

timejka
 
 


Timi
én nem szeretek egyedül menni vásárolni, főleg ha vmi külön alkalomra kell. Szeretem hallani más véleményét :wink:
Nem egyszerű, főleg amilyen a mostani felhozatal :shock: Alig lehet vmi normális, szolid ruhát venni - mert ugye templomi is lesz, oda meg nem illenek azok a rucik :?
Végül egy fekete naci lett, fehér, csíkos ing, fehér táska, szürke hímzéses szandi :wink:
Mert szerintem még jövő héten nem lesz vmi hű de meleg, elég változékony az idő :roll:
Vendég
 


Kitty
Az biztos, hogy jobb ha más is elmondja a véleményét. Én a párommal szeretek menni vásárolni, mert majdnem hogy jobb ízlése van mint neke :lol:

KÉpzeljétek el! Másik topicból ma szül egy csaj, a tesóm sogórnője márt úton van Pestre, mert igencsak sűrű fájásai vannak, egyik ismerősömet meg ma császározzák. Miért nem vagyok én is közöttük? :(
Ja, természetesen megjött tegnap a bajom.

timejka
 
 


Timi
az én párom csak azt mondja, hogy mi nem jó, de azt nem hogy mi lenne jó :lol:

Hú, micsoda babaeső van ma :shock:

Sajnálom a bajodat, de majd lesz később is babaesős nap, és akkor mindnyájan benne leszünk :wink:
Vendég
 


Na meg is született a tesóm sogórnőjének kislánya Lilla 3960 gr és 50 cm. Megszületett az ismerősöm kislány is Minka 2830 gr 51 cm.
A másik topicba még nem szült szegny Annus, vagy csak nem tudunk még róla.

timejka
 
 


Gratulálok a csajokhoz!!! :D Lilla jó nagy baba lett :shock:
Várom Annusról is a híreket! Remélem, hamarosan ő is megszül :wink:
Vendég
 


Megszületett Annus lánya:
KB 7 ÓRA FELÉ MEGSZÜLETETT A KICSI IZA 3250 g 55 cm

timejka
 
 


Gratulálok Izához!

Ezek szerint ma csak lányok születtek :lol: Csajos nap :lol:
Vendég
 


Csak csajok!

timejka
 
 


Sziasztok!

Én is gratula a csajokhoz!
Jó lenne nekem is egy! Persze mikor ilyet mondok, mindig lelki furdalásom lesz, mert nem baj, ha ő fiú, csak legyen nekem!
Már így 12 hét után nem félek annyira.
Képem van, csak nem tudom, hogy tegyem fel. Nincs aki be szkennelje egyenlőre. :cry:

Timej, aranyos Bence! Isten éltesse így utólag is! :lol:
Az én Bencém is emelgette ma a 0,5 kg-os súlyzómat.
Olyan édes volt. Látta tőlem.

Tényleg, tud valaki olyan oldalt, ahol le van írva képpel együtt, hogy milyen gyakorlatokat kell súlyzóval (fél kg) csinálni, ha a felkaromat szeretném lefogyasztani? Kicsit elhagytam magam, de most ilyen ugra-bugrát nem akarok csinálni, gondoltam kis súllyal elérek vmit.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie
én sose súlyzóztam, így sajnos nem tudok segíteni. De youtube-n nagyon sokféle video van, sztem ilyen is akad.
Benid aranyos lehetett! :wink:
Vendég
 


Angie
Én nem tudom, még egy hülye zenét se tudok letölteni. :oops: Update Réka kismama kaziján nincs ilyen gyakorlat?

timejka
 
 


Timej, ez aranyos ! :lol: :lol: :lol:
Én is hasonló tudással rendelkezem!
A Réka kismamis meg is van nekem, most, hogy mondod. Elő fogom szedni valahonnan. :lol:
kitty, neked is köszi.
Hogy vagytok?
Én tegnap egész nap hánytam.
Szörnyű volt. Amit megettem, ittam, mindent!
Estére már jobb volt.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie,
most jött elő a hányás, vagy eddig is volt? azért már elkerülhetne a róka koma!
Gratuálok a 13. héthez :D

Én meg csalánkiütéssel küzdök már egy hete, egész éjjel vakarózok, mint egy rühes kutya... :x Most iszom a calciumot, hátha jobb lesz :roll:
Vendég
 


Te kis rühes kutya :lol:

Angie
Látod, látod? Nem tudsz valamit szóljál!

Képzeljétek el, főnököm ma mondta, hogy felszámolja a céget. Kolelganőm szerintem május 1-től megy, én maradok 4 órába amig a felszámolás tart. Mi a szar lesz velünk?

timejka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: