Új privát üzeneted érkezett!

Beuka: ma vagyok a 36napon. mensi sehol. Aznap mikor meg kellet volna jönnie akkor egy halvány zebrás tesztem lett. Rá másnap full egy csikos tesztem lett rá 2napra ismét semmi csík. De a mensi sehol. Ezért mentem el dokihoz.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
És mit mondott a doki?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!

Angel!
Ezt nem hiszem el.Pedig annyira rendben volt minden.Nagyon-nagyon sajnálom.

Reni!!
Drukk+++ remélem nem jön meg ,kb 9 hónapig :wink: !!

Ma reggelre pöttyöztem,szerintem pár nap és beindul,ezek szerint visszaáll 35 naposra a ciklusom mint régen,pedig eddig olyan pontos volt!! :roll: :roll:

Na mindegy!!

MOst csak ennyi mert megint futok !!

Sziasztok!!
Vendég
 

 
 

Beu,
visszaraknál a táblába a próbálkozók közé?
Ma vagyok a 23. napon, ciklushossz még elég bizonytalan (régebben 30 volt, most már több), írj 35-öt. És e hónaptól próbálkozunk.
Meg is tettünk mindent. :oops: :D
potter_76
 
 


Breni: a doki igazából nem mondott semmit.Azt, hogy van egy kis pötty. Azt mondta ami lehet babó de az is lehet, hoyg vissza szivódik. Mert a nátha és a sok köhögés nem biztos, hogy szerencsés. na de ezt a k... náthát nem én rendeltem. na meg, hogy várjunk legalább egy hetet és akkor nyugodtan teszteljek. HA pozítiv akkor 2hét múlva menjek vissza. Ha nem jön meg most hétfőig akkor meg azért menjek vissza és kapok gyógyszert amivel megjön. De most nem mert adni gyógyszert nehogy az a pöty baba legyen. na meg, hogy 10nap mensi késés után biztos a baba. Mert én mondtam neki hogy 6napja késik és legyintett az semmi.
Hát majd meglátjuk most várunk.

Ja meg azt mondta, hogy bent minden gyönyörű de szerinte ebből mensi lesz mert a nyálkahártyám meg van vastagodva. De akkor mi az a pötty? Amúgy egyik szavával vágta a másikat.
Azt tudni kell, hogy ha babás vagyok akkor nem nála fogok szülni mert mostanában sokat öregedett és beteges. Egy rákszűrésre elmegyek hozzá de már mint szülés nem igazán nevezek be hozzá.

Kép
csucsu05
 
 


Potter!
Hajrá a kistesóért!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csucsu!
Mi lehet vajon az a kis pötty.Kívánom hogy babó :) !!!!!!!!!

Nekem még nem jött meg.A hőm fent,viszont betaknyosodtam én is.

Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Reni, ez nagyon biztató, és nagyon drukkolok neked!!!!!:)

Kép
jenny29
Mór
 
 


Megjött!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!

Csak bekuk, ma vagyok az 1 cn,tickert majd készitek ha lesz idöm!

Reni!! :cry: :cry:
De a görbéd nagyon szupi !!

Sziasztok!!
Vendég
 


Keditke!
Látom egyszerre kezdtünk új ciklust.Hajrá előre!!!!!!:)
Olyan rég beszéltünk már.:(

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!

Megint csak bekuk,!

Reni!!
Igen rég beszéltünk ,de mivel most csak 1 gépet használunk a párommal,mert az enyémet eladtuk,ezért ritkán tudok netelni!!
Jó lenne egyszerre pocakosodni :lol: :lol: :lol: ,benne vagy??

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok. Ma este 8kor megcsináltam a tesztet.Zebrás lett:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
GRATULÁLOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

Kép
breni
 
 


Sziasztok!
Nem haragusztok, ha en is csatlakoznek kozetek???
Mar egy ideje olvasgatlak benneteket, aztan ma valahogy eldontottem, hogy csatlakozni szeretnek kozetek. Igaz nincs gyakran idom, de azert jol esne a tarsalgas veletek.
Csucsunak uzennem, hogy en is vegigizgultam ezt a par napot az eredmenyert.EGy nagy GRATULA!!!! a babaert es kivanom, hogy minden ok. legyen naluk :D
Magamrol,, majd irok, ha eldontottetek, hogy befogadtok kozetek :) :oops: :wink:
Addig is mindenkinek SZEP ALMOKAT!!!
f.marti
 
 


F.marti: Miért is ne fogadnánk be. Ne butáskodj. Mindenkit szeretettel várunk :)
Köszönöm a szurkolást. Irj magadról valamit.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Köszi Csucsu!
Tehat magamrol...
33 éves vagyok, van 2 fiam Róbert 2002 nov.09- én született és Hunor 2004 aug.14.-én.
Az elsö terhességemet 2001-be sajna elvesztettem, mivel bárányhimlöt kaptam :( Akkor nagyon megviselt a veszites, mert nagyon akartuk már a babát. Azt hittem sosem leszek ujbol terhes, de ma már van 2 egészseges fiam, akikre nagyon büszke vagyok :oops:
:P
Egy ideje a Huni követelözik :lol: , hogy neki egy-kettő( mutatja a kis kezen) tesó kell és fiuk :D :D Persze mi is szeretnenk még egy gyereket,de nagyon örülnénk egy kislánynak (ezt halkan mondtam, nehogy Huni meghallja :P ),de az sem baj, ha fiu lesz. Még nem igazan fogtunk bele a babaprojektbe, a párom meg várna vele,én bármikor... :wink:
Raknák fel vonalzot, de nemigazán boldogulok meg...
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


f.mária: Akkor nagyon szép családod van. Valóban elkelne egy kislány a családba ennyi fiú közé :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!!

Csucsu!!
Hatalmas gratulla :D :D :D !!

F.marti!!
Üdv itt,szép nagy család ,ez igen gratulla hozzá :wink: :wink: !!

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Keditke: köszi a gratulaciot, hát igen, nagy a család, de azért elférne benne még egy gyerek. :) Nekem is van még 2 tesom, egy fiu iker és egy növérem.Tök jo volt együtt felnöni.
Csucsu: olvastam a masik topikban, hogy barnayol.Nekem is volt barnázás mindkét terhességem alatt...de attol meg egesysegesek a gyerkocok.

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


F.Marti: Akkor megnyugszok de azért holnap megyek egy dokihoz a kórházba hogy biztos nyugodt legyek. A bátyám intézte el. Remélem megnyugtat.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Gondolok rád és szoritok neked a holnapért!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Köszönöm Márti. Sajna ez a nap nem az enyém. remélem a holnapi jobb lesz.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Csucsu mi a helyzet veled???Ma egesz delelott rád gondoltam!!!!
Szoritok nektek :) !!!

Egy kérdésem volna:
Van egy barátnöm, aki várja a 2-ik babáját és megfertözödött a Hepatitis I virussal,korhazba voltak....stb...Nos egyes dokik azt javasoltak, hogy szakitsa meg a terhesseget, mivel ö a 6-7.ik terhessegi heten kapta el és ez befojásolja a magzat fejlödését.A fiatalabb nödokik meg azt mondták, hogy nyugodtan megtarthatja, mert nem megy át a babára.Hallottatok még hasonló esetről?
Szegény nagyon tanácstalan, es meg pár napja maradt, ha ugy dönt, megszakitja...,mert tullépi a 3.ik honapot.

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


F. Márti: Sajna nem tudom mi a helyzet ilyenkor. Azért ez nagyon kétesélyes sajna. Nem is tudom mit tehetne. Nem létezik, hogy a dokik ennyire másképp gondolkozzanak. Azért nekik tudniuk kellene mit is lehet tenni.

Voltam ma dokinál megvizsgált de ultrahang nem volt csak 1emelettel lejebb. Ezért tapintással vizsgált. Meg és semmit nem mondott csak azt, hogy pihenjek. Na mehetek szerdán megint dokihoz, hogy megnyugodjak.

Kép
csucsu05
 
 


Márti!!
Sajna én sem tudom mi a helyzet ilyenkor.
Vendég
 


Sziasztok!
Probálok szétnézni a net-en, de nem okosodtam :(
Én csak azt tudom, hogy nekem az elsö terhességemnél, amikor bárányhimlös lettem, a nödoki megmondta,hogy 40% az esély, hogy a magzat károsodjon.De nekem érezte a szervezetem is, hogy baj van, mert a spontán vetélés elindult...
Csucsu: hát akkor pihizzél 1000-el!!!!!! Remélhetöleg minden rendbe. Csak ilyenkor nagyon nehéz a várás...Szoritok továbbra is nektek!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Csucsu!!! Hogy vagytok? Elmult a barnazas???

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


F. márti: Eddig elmúlt a barnázás. Már kezdtem is örülni de most este megint elkezdtem. Na én már sose nyugszok meg azt hiszem.
Csak csütörtökön tudok elmenni dokihoz mert szerdán a párom délutános. De holnap veszek egy tesztet, hogy lássam még ott van e a kis pöttyöm.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu,
gratulálok! :)
Barna sokmindenkinél előfordul, ne aggódj túlságosan! Lehet, hogy semmi különös, lehet, hogy a progit kell egy kicsit pótolni... Holnap remélem a doki megnyugtat!

Márti,
üdv itt!
Nem tudom, mit mondjak a Hepa-ra... :(
Mi az a Hepatitis I :oops: A, B, C-ről tudok...
Hülyeséget nem akarok mondani, mert amit hallottam, az olyan esetre vonatkozott, ahol nem terhesség alatt fertőzödött az anya, hanem előbb (Hepa B-vel), és a babának kezelést kell kapni, amint megszületett (asszem) :oops: De ez ugye nem u.az... :?

Reni,
te akkor most Clostyzol?
Hajrá Editkével együtt! :wink:
angel37
 
 


Angel!
Most nem szedem a clostyt,mert a dokim nincs itthon.:(De úgy hallottam,hogy 1-2 hónapig még van hatása.
Veled mizu?

Csucsu!
Ne izgulj a barnázás még nem biztos hogy bajt jelent.Sok mindenkinél van és minden oké.Nagyon szorítok hogy minden rendben legyen.

Editke!
Én benne vagyok,hogy együtt babázzunk.Csak sajna messze vagy!:(

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Angel37!
Elöször is kösz a fogadtatást :) . Bocsika, ha nem szolsz észre sem veszem, hogy elirtam :oops: :( . nem Hepatitis I, hanem Hepatitis A.

Csucsu! Teszt???

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Csucsu GRATULÁLOK!!!! (most már lehet???? mi volt a dokinál????)

Ági Drukkolok nagyon!!! :wink: (esetleg érzel valamit??)


Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Beu, köszi, hogy betettél. Semmit sem érzek.

Csucsu,
gratulálok. Tényleg elég sokan barnáznak koraterhesen minden káros következmény nélkül.

Márti,
Hunor már követeli a tesókat? :lol: :lol:
Barátosnéd :( .
Én úgy tudom, hogy egészségügyi okokból a 18. hétig szakítható meg a terhesség.
potter_76
 
 


Sziasztok!

Ági: igen, Hunor a tegnap is , mivel látta, hogy nem sokra megy nálam odaált apához és követelte (közbe mutatta a kis kezén) , hogy neki 1-2-3 tesó kell és nem is akármikorra, hanem a szülinapjára :lol:
Ugyhogy nagyon kell igyekezzünk ám, mert augusztusi :wink: :P :D :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csucsu!
:( olvastalak a masik topikban... Nagyon- nagyon sajnalom...
de hatha megis ottmarad a kis csucsu!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


f.marti:Köszönöm.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Nagyon izgulok értetek.Remélem nem lesz semmi baj!!!Nagy-nagy ölelés!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


SZiasztok!

Csucsu,
én nem tudom, hogy most mi a helyzet veled :oops: Csak következtetni tudok, és Reni hsz-e alapján úgy látom van még remény... A legjobbakat +++++++++++++++++++++++++++
angel37
 
 


Angel:A helyzet , hogy barnázás után vérzés jött. Ma megyünk dokihoz. Hétfőn voltunk kórházban ottazt mondta a doki semmi baj (persze ultrahang 1emelettel lejebb) és oda nem vitt le. Kézzel és tapintással vizsgált. Közölte nincs itt barnázás nyugodjak meg. Persze ott nem volt valóban de előtte meg utána igen. Sőt estére elkezdtem vérezni. Tegnap este csináltam tsztet ami halvány volt. Most 4kor megyek dokihoz, hogy megvan e egyáltalán még a pötyöm. Szóval ez van nem túl rózsás a helyzet de amig nem mondja a doki, hogy nincs pötty addig reménykedek.

Csúnya idő van de azért mindenkinek nagyon szép napot!

Kép
csucsu05
 
 


Értem! :?
Igazad van, így is kell! Drukkolok!!!
angel37
 
 


Csucsu: en is drukkolok am!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csak annyit jegyeznek meg gyorsan, meg idom sincs atallitani a gepet magyar karakterekre, mert megyunk emeletesagyat venni a fiuknak,hogy nekem is a 7-ik hetbe volt verzesem, tehat rendesen ver folyt, de megmaradt a baboka,csak bent fekudtem egy hetet a korhazba. Viszont azt az idegesseget amit ateltem addig amig a doki megmondta, hogy minden ok. nem kivanom senkinek.
Ugyhogy van meg remeny :!:
DRUKK HEGYEK!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Beu,
megjött ma. (Plusz egy herpesz a számra...)

Betti???
potter_76
 
 


Jo reggelt mindenkinek!!!!!!!!!!

Jobbat mint nekem :) ,ugyanis olyan fülfájással ébredtem, majd falramasztam.... :(
Csucsu
mit mondtak tegnap a korházba???

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csucsu!
Gyere mesélj!Remélem csak jó hírekkel jösz!!!!!!!Szorítok!

Kép
breni
 
 


Üdv!

PotterÁgi,
tegnapi napod :( :?

Puszi Petinek! :)

Csucsu,
mi volt tegnap?

Márti,
jobbulást a fülfájásból, az igazán sz@r :roll:
angel37
 
 


Tegnap voltunk újabb spermavizsgálaton,sajnos nem lett javulás,de rosszabb sem lett,ez is valami.Viszont a doki azt mondta hogy rá kéne vennünk az én dokimat az inszemre.Egy próbát megér.Tök rendes volt.Azt is mondta hogy ő sajnos nem tud többet tenni,mert a herékben van a gond,de azt nem lehet orvosolni,valószinű így született a párom.
Egy kicsit feldobódtam az inszem hallattán.Az én dokim 1 hét múlva jön haza,akkor beszélünk vele.Addig pedig próbálkozunk spontán.

Kép
breni
 
 


Reni,
na akkor a köv. ciklusod már inszemes lenne? Az jó! Bár még jobb lenne a spontán még most, úgyhogy hajrá hozzá! :)
Sajnálo, hogy párod eredménye nem javult... mennyi az annyi egyébként, ha szabad kérdezni?
angel37
 
 


Sziasztok.

tegnap egy rémálom volt. A magándokim csak hétfőn lesz ezért, hogy megnyugodjak elmentem SZTK-ba. Nehogy elmenjen a kiscsucsu.
Ott 2órás várakozás után megvizsgált a doki. Kézzel -csak!
Kérdeztem uh-estleg mert ott volt mellettem a készülék. Azt mondta ő nem szonográfus hanem nőgyógyász.
Szóval tapintás utján azt mondta nem érzi a magzatot 6-7hetesnek. Tehát ez a magzat nem életképes. Mondom neki vérzek és nemlehet erre adni valamit. Gyógyszert nem ad mert nem életképes. Nem véreztem hanem barnáztam igaz a vizsgálat alatt egy nagyobb nyákosbarnás dolgot kihuzott.Erre mondte na ez nem jó.
Ultrahangra meg jövő keddre adott időpontot. Addig hülyüljön meg az ember. Mind1 az én dokim hétfőn már lesz és érdekes ő uh-ni is tud.Hétfőig igyekszek reménykedni de a dokim bármit mond elfogadom csak igy ahogy a doki mondta sokkoló volt.
Remélem nem rontottam el a topic hangulatát.
Szép napot:
Era

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Úristen,és ezek nevezik magukat orvosnak.Siralmas!!!
Neked viszont azt tanácsolom,hogy pihenj nagyon sokat,feküdj és meglátod hétfőn minden rendben lesz.Tudom nagyon nehéz lesz addig,de mi addig is veled vagyunk!!!!!!!!!!!

Angel!
Aha tök jó lenne ha a köv.inszemes lenne.Csak azt nem tudom,hogy az én dokim csinálhatja e vagy a Kaáliba kell,vagy meddőségin.Te tudod?
5 M/ml,ebből 80%-a célírányos,jól mozgó,20% mozgó,de kevésbé.
Tudom kevés,de a doki szerint meg kéne adni az esélyt.Mi is így gondoljuk.
Veled mi újság?

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: