Új privát üzeneted érkezett!

Ja, közben látom!

Pé-d mikor volt? 31. nap esetleg már megpróbálhatsz tesztelni nem első pisiből... :wink:
angel37
 
 


Csucsu!
Sosem késett még?Nagyon drukkolok neked, hogy 9 hónapig ne jöjjön meg,legalább ;)

Kép
breni
 
 


Breni: sosem késett még egyetlen egy kivételel amikor augusztusban 32napra jött meg isszonyú görcsök után. Akkor lehet volt egy babó kezdemény de a mensi miatt lehet felszivodótt. nem tudom akkor igyekeztem nem rosszra gondolni. Azonban mióta menstruálok mindig 27 vagy 28napra jött meg.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Csucsu!
Akkor ez akár lehet jó jel.:)
Jaj nagyon szorítok.

Dobok én is egy görbét,úgy is régen tettem már

Kép

Kép
breni
 
 


Nem merek nem első pisiből tesztelni. Inkább várok vele reggelig.

Kép
csucsu05
 
 


Reni,
hű, micsoda ugrás! :D

Csucsu,
holnapig sztem már kibírod! :wink:
angel37
 
 


Angel, holnap a 11 nap lenne transzfer utan, ugye?
Azert benezek, hatha teszteltel... :wink: Tudnom kell, hogy terhes vagy.
katavirag
 
 


Igen, ET+11! Természetes ciklust nézve PÉ+14!

Komolyan nem tudom, fogok-e :oops:

Mindenesetre köszi! :)
angel37
 
 


Szerintem tesztelj!!!!
Már nagyon várom az eredményt!!!!
Kétcsíkosnak kell lennie!!!!

+++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Első reakcióm: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ekkorát csalódni! :(

ANGYALKA!
ÉN IS NAGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGYON SZORÍTOK NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CSak szeretném ha tudnád! :wink: :D

10hetes babócáknak egy nagy pocisimit küldök,anyukájukat meg puszilom! :D :D :D

Beuka!
Nem tudom hanyadik napon vagyok :oops: ,majd most az üzenet végén megnézem!
Ha másra értetted a kérdésedet,akkor hétfőn megyek konzultációra!Nagyon félek,nem tudom mire számítsak! :oops: :(
Nagyon sajnálom ami veletek történt! :( :( :(

Reni!
Szép magasra ugrott a hőd! :shock:
Ti most hogy álltok?

Editke!
Régen láttalak!


Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsi!
Milyen konzultációra mész?

Nálaunk most annyi van hogy én clostyt szedtem ebben a ciklusban.Párom már túl van havi closty kúrán.Egyenlőre ennyi.

Kép
breni
 
 


Kamilla,
nem ígérem, de bármi lehet! :wink:

Ancsa,
köszi, aranyos vagy! :)
Ez most milyen konzi?
angel37
 
 


Angel, hat meg jo hogy tesztelsz :!:
Hat nem vagy kivancsi :?:
Ha pozitiv, akkor mar mutathat valamit.
Az mar erot ad az embernek.
Ha negativ, akkor meg lehet csinalni a kovetkezo napon.
Meg azutan.

Inkabb szenvedsz jovohetig :?: Na en tudod mikor tennem... :!:

De rad van bizva :!:
katavirag
 
 


Katavirag!
Szerintem meg lehet érteni Angelt,nagyon sok csalódáson van már túl!:( Én sem tudom hogyan cselekednék.

Bár én a 25.napon vagyok,de már alig bírod,hogy ne teszteljek.Pedig tudom hogy hülyeség,nem is fogok.

Kép
breni
 
 


Igen, igazad van.

Ugy tesz, ahogy jonak latja.

De akkor iiiissss... :wink:
katavirag
 
 


Katavirág,
deee baromi kíváncsi vagyok, hidd el, kíváncsibb, mint itt bárki! :lol: De mégis lehet, hogy várok! Tényleg nem tudom! Holnap fölkelek, és egy hirtelen elhatározás fog dönteni! Ha lesz pecsét vagy vmi, akkor természetesen azonnal utánanézek! :wink:

Reni,
igen, igen, valszeg az előzmények miatt is..., pedig alapvetően ritka türelmetlen fajta vagyok... :roll:

Tartok azért a pofára eséstől is, hiába bízom, hiába vannak biztató dolgok (lásd az előző lombik) és így még áltathatom magam kicsit tovább! :oops: Ha meg sikerrel jártunk, akkor hétfőn pláne ott lesz a csík! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!!

Elsö reakciom nekem is :shock: :shock: :shock: :shock: !!

Beuka!!
Nagyon sajnálom amin most végigmentél!

Reni!!
Szupi a görbe :wink: :wink: :wink: :wink: !!!

Angel!!
Drukk++

Ancsa!!
Köszi a hiányolást,csak ritkán jutok a géphez ,mivel az enyémet most adjuk el,és a páromét közössen használjuk!!

Csucsu,
holnapig sztem már kibírod!
:wink: :wink:

Most mennem kell ,fáradt vagyok!!

Pusza!!
Sziasztok!!
Vendég
 


Keditke!

Mi újság veled?

Kép
breni
 
 


Üdv!

Kérdéseket megelőzendő: nem teszteltem! :oops:

Talán vasárnap, de hétfőn biztosan utánanézek a dolognak! :)

Csucsu,
te? :wink:
angel37
 
 


Angel!
Hétfőn kiderül ez a lényeg.Addig meg tessék leköti magad és nem ezzel foglalkozni.Nem könnyű mi?:)

Nekem a hőm még mindig fent.:)

Kép
breni
 
 


Reni,
nekem tényleg nem probléma kivárni :wink: , a topic akart megteszteltetni már ma! :lol:

Az jó, ha hő fent! Maradjon is így! Milyen szép volna így az utolsó pillanatban a meddőségi előtt! :wink:
angel37
 
 


Angel!
Igen azt észrevettem hogy itt mindenki ma szerette volna hogy tesztelj,de ezt neked kell eldöntened.:)

Kép

Kép
breni
 
 


A pé nem biztos hogy akkor volt.Azóta sem tudom,mikor éreztem.És ezért azt sem tudom mikor kell megjönnie.
breni
 
 


jaja! :wink:

Én is leginkább oda tenném a pé-t a görbét nézve! Meg neked kb akkortájt is szokott lenni, nem? :wink:

Meg se jöjjön, az lenne a legjobb! :)
angel37
 
 


Akkor szokott lenni,bár a múltkor a 12.napon volt. :shock:
Most clostyt szedtem és 1 hétig fájt a petefészkem kb.13.-17.napig,ezért nem éreztem mikor volt pé fájás.

Na mindegy lassan kiderül.

Kép
breni
 
 


Na még a 13. nap is talán esélyes pé-re!

Ó, nekem 12. napra már mindig elszállnak a tüszőim! :lol:
angel37
 
 


Breni!
Tetszik a görbéd. Szerintem nyerő lehet.

Angel! Szinte sejtettem, hogy nem fogsz tesztelni. Végülis, ha belegondolok én ET+13-on teszteltem. Drukkolok tovább.
Barna? Nem mintha számítana....

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel!
Én is így jártam a múltkor,naivan elmentem a 14.napon UH-ra hátha látunk már valamit,aha a nagy semmi volt.
Most a 10.napon voltam akkor volt két tüszőcském 12-14 mm-esek egyikbe-másikba.

Kamilla!
Hogy vagy?Rosszullétek remélem nincsenek.

Zsuzsiról tudtok valamit?

Kép
breni
 
 


Reni,
tul.képp a pé-vel így utólag már úgyse tudunk mit kezdeni, bízzunk benne, hogy beletaláltatok, és várjuk az eredményt! :wink:

Kamilla,
na, az ET+13 már játszhat! :)
Nincs barna. Pedig nekem szinte mindig van a természetes cilusokban, most aug-ban a lombiknál is volt, és tavaly ilyenkor a fagyisnál is. Próbálom EZT biztatónak venni...
És igenis azt is, hogy cicijeim sem kezdték még meg a leeresztést!
angel37
 
 


Wow!!!! Ez nagyon bíztató!!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Oke, akkor mi is turelmesen varunk :wink:
katavirag
 
 


Angyal,
na, miattad jöttem. Akkor benézek majd hétfőn is. Hajrá cicik, hajrá fagyigyerekek! :wink:
potter_76
 
 


Angel-koma!

Ezer drukkkkk! :)

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Nagyon szoritok Angel!
Reni, remélem neked is pozitiv lesz az a tesztecske!!!
Nekem a napokban van peteérés (ha minden igaz) nagy volt a kisértés, apa is győzködött, menjünk élesben...
Szeretném, de kell még az a pár hónap felkészülés. Bár lesz az sztem több is, mert miért pont én lennék a szerencsés, akinek kapásból sikerül. Ha kiderülne a baba. én azért nagyon megrémülnék, a felelősség miatt. Hogy akkor már én tartozom felelősséggel azért a pici babáért, és ha valamit rosszul csinálok...
Na de nem rontom a hangulatot, hajrá mindenki!!!!
Csucsu, muszáj hétfőig várni? :)

Kép
jenny29
Mór
 
 


Üdv!

Nem, még ma sem! :oops: :wink:

ÖTYÉK,
köszönöm!!! :) :)

Jenny,
tul.képp mire akarsz felkészülni még hosszabban? Ha apa (is)ennyire akarja, sztem nyugodtan nyomhatjátok élesben!
Elárulom, még ennyi próbálkozás után is, ha sikerülne, a határtalan öröm mellett úgy elfogna a pánik is :shock: épp ezek miatt, amiket írsz! :wink: Szal emiatt ne halogasd egy hónapot se! :lol:
angel37
 
 


Sziasztok!

A felkészülést értem azalatt, hogy ha próbálkozunk, abban a hónapban elkezdem szedni a terhesvitamint, vagy legalábbis folsavat, és nem szedek be fejfájáscsillapitót. Azért is megrémülnék, hogy hogyan tovább anyagilag is, meg hogy meddig dolgozhatok majd...Előtte meg még nőgyógyászhoz is el akarok menni, csak várom, hogyrendesen visszaálljon a ciklusom. Ja és még az eskövőről nem is beszéltem, mert ugyebár azt is meg kéne ejteni, párom szeretné....Terhesen én meg már nem annyira. Sok a cégnél a rosszindulatú pletykás ember.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny29: Sajna hétfőig várnom kell mert akkor rendel itt a dokim a magánrendelőjében.
Szerintem azért sok mindent ne tegyél a baba elé mert sose lehet tudni mikor is jön össze. Mert lehet, hogy az első hónapban összejön de lehet, hogy csak pár hónappal később. Esküvőt pedig kisebb hassal is meg lehet tartani. Akkor még nagy lagzi is lehet. Nekünk is 4hónapos terhes voltam mikor volt az esküvő. Azt, hogy ki mit gondol a munkahelyén? Meg rossz[u, pletykás ember van? Na azok akkor is olyanok lesznek ha elöbb az esküvő majd a gyerek jön. Az ilyen embernek mindig van valami amin csámcsoghat. Szóval ha csak ez tart vissz akkor nem érdemes várni. [/u]

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!!

Angel miatt jöttem ,de láttom még nem teszteltél,nagyon -nagyon drukkolok!!!!

REni!!
Gyönyörü görbéd van!! :wink: :wink:

Jenny!!!
Csucsunak igaza van,az sküvőt kisebb hassal is meg lehet tartani.

A tickert leveszem mert nem joo,még nincs barni ,pedig ilyenkor már szokott lenni! Na meg nem sokszor voltunk együt,hát majd kiderül !!

Pusza!!Sziasztok!!
Jo7végét mindenkinek !!
Én sajna a hetet megint tizenkéttorával kezdem
:cry: ,csak ne lenne ilyen hideg!!
Vendég
 


Nem kell valakinek iwiw meghivo??
Mert szivessen odaadom !!

Sziasztok!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Na holnap most már lesz eredmény, azt nem úszom meg! Köszönöm a drukkokat! :)

Jenny,
a folsavat sztem elég, ha szeded, és igyál minden nap egy kis pohárka vörösbort! :wink:

Anyagiak és munka? Azt hiszem, ha ezekből a szempontokból is ún. "tökéletes" időpontra vársz, az valszeg sose lesz itt! :roll: :wink:

Én se vagyok férjnél, és baromira nem érdekel, hogy ki, mit gondol erről, vagy hogy mit szólna, ha úgy alakulna, hogy pocakosan esküszöm! 8) Élettársi nyilatkozatot tettünk, de erről úgyse tud senki a környezetünkben, és azt is csak azért, mert kellett a lombikhoz!
angel37
 
 


Szerintem is teljesen mindegy ki mit szól.Nem kell velük foglalkozni.Mi is amikor elkezdtük a babaprojectet,még nem voltunk házasok.De nem hinném,hogy bárkit zavart volna ha így jön a baba.

Angel!
Holnapra millió drukk!!!!!Mikor jösz ide hogy elmond?
Nagyon izgulok érted!

Keditke!Ez jó ha még nincs barna!Neked is drukk!

Mai görbém

Kép

Kép
breni
 
 


Reni,
hmmm, állítólag egy tuti babás görbe nem is kettő, hanem 3fázisú! :wink: Ez nagyon olyan formát vesz föl! :)

Megyek fél8-8 körül vérvételre, megvárom az eredményt, beszélek a dokival, és utána jövök híradózni! Sztem 11 körül!
angel37
 
 


Angel!
Nagyon várunk az eredménnyel!!!
Érzel már valamit?

Kép
breni
 
 


16.DPO, se fájás, se pecsét, és vannak kőcicik! :wink: Na most ez vagy rém biztató, vagy a Duphaston műve... :?
angel37
 
 


Angel: nagyon szorítok neked. Itt foglak várni 11fele mi az eredmény. Biztos jó hírekkel jössz.
:)

Kép
csucsu05
 
 


Asztaaaaaa!!!!! Nagyon drukkolok!!!!! Nagyon bíztatók a jelek!!!!!!
Holnap lesz teszt? Vagy meglepi vérvétel????
És akkor, ha babás leszel összeházasodtok? Vagy végülis mindegy nektek?

Breni! Neked is nagyon drukkolok! Tényleg szép a görbéd!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a biztatást! Igazából a lelkem mélyén tudom, hogy a baba lenne a legfontosabb. Párom is azt mondja, mindegy, meylik lesz előbb, bár ő a babának örülne a legeslegjobban. Mióta csak él, babát szeretne, csak eddig nem merte vállalni, mert tudta, nem attól lenne, akit ő igazán szeret. Na de tavaly októberben megismert engem, és márciustól már az övé vagyok!:)
Igazatok van, hogy soha nem lesz sem anyagilag, sem a munka ismeretében alkalmas időpont.
Jó lenne, ha apukám is feldobódna egy kicsit egy unokától. hiszen nemrég tüdődaganat miatt műtötték, kezelésekre jár, és talán egy kisunoka ki tudná rángatni a gyötrődésből.
Hugomnak sincs gyereke, úgyhogy az egész család nagyon örülne.
Angel, nagyon drukkolok neked!!! Holnap én is leszek vmikor délelőtt, mert délutánra megyek csak dolgozni. Irj, ha van valami, sztem mindenki nagyon kiváncsi lesz már.
Ja és az a pohárka vörösbor miért jó?
A folsavat gondoltam, hogy jó lesz elkezdeni, mert egy ismerősöm babát vár, nemrég derült ki, és az orvosa megdicsérte, hogy már egy jó ideje szedett folsavat.
Reni, szeretnék én is egy ilyen szép görbét!!!:)

Kép
jenny29
Mór
 
 


Angel: Drukkolok és várlak nagyon.

Kép
csucsu05
 
 


Angel!
Gyere minél hamarabb!

Csajok!Én nagyon izgulok,már úgy megérdemelné Angel!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Breni te nem teszteltél???

Hőjelentés?

Angel+++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: