Új privát üzeneted érkezett!

Katavirág!
Nem tudom mennyire lenne célravezető, ha leírom az adatait, és kirakom a fényképét.
Lehet, hogy megérdemelné, de az nem én vagyok aki ezt megteszi. Én úgy gondolom, ha megtenném, nem sokkal lennék különb........
Lehet, hogy mostantól nem hiszel nekem, de mégsem teszem meg.....
valaki1
 
 


Kamilla,
Ráértettem :wink: Mikor szűnt meg? Még teszt előtt? Lehet, hogy szurihatás múlt el?

Katavirág,
csak érdeklődöm, nnna! :lol:
Dörzsölt lombikos vagyok már sajna... :roll: :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Hát ez a történet...Én is nagyon naivnak érzem magam, mert általában mindent elhiszek, amit valaki itt a neten ir magáról. Sajnos igazatok van, a jószivű emberek az ilyenek miatt félnek segiteni azokon, akik igazán megérdemelnék...Tudta sztem nagyon jól, hogy ilyen topicba kell beférkőzni, mert az emberek pénztárcája általában megnyilik egy beteg kisbaba hallatán. Sajnálom, ami történt!

Kép
jenny29
Mór
 
 

 
 

Sziasztok,

Beu,
Nagyon sajnálom... :cry: :evil: Nem tudok napirendre térni efölött az egész fölött... :? Anita férjével nem is próbáltad felvenni a kapcsolatot? Kész vagyok... :shock:
(Asszem, összeszedem a gondolataimat és írok majd mailt...) :oops:

Angyalom,
Itt is mennek a szurkok! :wink:
+++++++++++++++

Valaki1,
Bocs, de engem is csak az érdekelne, h ha tudtatok róla, h vmi disznóság van a dologban, akkor miért nem írtatok ide vmi figyelmeztetést? (mert gondolom, belenéztél a topikba) Persze, valszeg nekem sem az lenne az első, h belerondítsak egy topikba az egyik lakó ellen, de mégis van némi hiányérzetem... :?
Félre ne érts, nem támadólag szántam a gondolataimat, csak felmerült bennem, h talán kivédhető(bb) lett volna, h innen is belekerüljenek emberek azok körébe, akiket megrövidített... :evil:
Másoktól is ugyanezzel a szöveggel szedett ki pénzt, vagy ez a standard? (esetleg - okulásul - ha leírnád, h mi jöhet még...)
Azt már csak aprókkal merem megjegyezni, h sajnálom Anitát és sajnálom, h a családja nem érzékelte, hogy nagy a baj, amikor még lehetett volna segíteni... Tényleg nem tűnt föl senkinek, h beteg?! ... Bocs Beu, tényleg sajnálom, h Benneteket behúzott a csőbe, csak bennem van ez az érzés is! ...

Katavirág,
Sztem a régi motorosok tudják a nevét, képeket is kaptunk róla/róluk, de sztem nem segít már ezen az ügyön...

A másik Kata (Kata05?) is találkozgatott Anitával, asszem, Ő is csepeli. Vajon Ő mit tud a dolgokról?
Kata, ha olvasod, jelentkezz!

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Kedves Kata!

Tudod a családi szennyest az ember nem teregeti ki mindenhol, eszünkbe sem jutott, hogy nem csak a családtól kér pénzt. (A családjának már ISZONYATOS ÖSSZEGGEL tartozik).
A probléma az, hogy a családja nem vele és mellette él bp-en, és mire kiderült ez az egész (kb.2 hónapja tudunk róla), addigra már késő volt.
Akkor már azt is elmondom, hogy annyira megkeverte a sz@rt (bocs, de nem tudom másképp írni), hogy az egész családot összeugrasztotta, nehogy tudjunk róluk beszélni. Habár azt még mi sem tudjuk biztosan, hogy a férje mennyit tud a dolgairól.
Tőlünk nem ezzel a történettel "kért" pénzt.
Angel-nek már délután priviben megírtam, hogy eszembe jutott írni egy figyelmeztetést Beunak (láttam, hogy vele van jó viszonyban), de elhessegettem a gondolatot, mondván idegentől nem kér.

Írtam Beunak privit, de még nem reagált, esetleg, ha tudnál segíteni e-mail címben, vagy telefonszámban nagyon megköszönném, mert most már a végére szeretnénk járni az egész dolognak.
Köszönöm
valaki1
 
 


Hát én meg ezt a csaló nőt nem sajnálom! Beteg??? Ez a nő nem beteg hanem egy utolsó bünöző! Neharagudjon meg a világ de annyi nő és család élt át szörnyűségeket és mégsem lopnak meg jószándékú embereket!
Valaki. : Már bocs de felháborít, hogy te azt írod ti tudtatok arról, hogy ilyen de nem lehet megállítani. Bármilyen rokon is vagy ha nem lehet megállítani akkor pszihológust kell neki szerezni vagy ha simán nem kattant hanem bünöző akkor a rendőrséget kellet volna értesiteni.
Valaki1: neharagudj de nekem ez a sztori is sántit, hogy te egy rokon vagy. Mert megnéztem 2hozzászólásod volt a mai nagy bejelentés elött. ha valaki regizik és tudja a rokona csaló akkor szerintem több topicba is írt volna, hogy megtalálja a rokonát vagy segítsen azoknak akik segiteni akartak ennek a nőnek. Te megvártad mig még egy áldozata lesz? Szóval nem tudom, hogy hívnak de általában az ember vagy a saját nevén regizik itt vagy a becenevén. De ez a valaki1-es név is olyan személytelen!
Nekem ez a véleményem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu05 (gondolom akkor téged így szólítanak otthon?!)

Nem miatta regisztráltam, gondolom olvastad is a hozzászólásaimat, aminek semmi köze nincs a mai témához, maximum kapóra jött, hogy nem most kellett regisztrálni.
Már ne is haragudj, de ha te egy 30 éves nőt akarata ellenére pszichológushoz tudsz vinni akkor most fejet hajtok előtted!!!

Ezzel veled be is fejeztem a "beszélgetést", én igazából Beukát keresem.
valaki1
 
 


Akkor téged valakinek hivnak otthon!! Ne nevetess!! hagyd abba inkbb a szinjátékot! Énis befejezem a beszélgetést mert biztos vagyok benne, hogy te ki vagy! Szégyeld inkább magad !


Ui: Persze kapóra jött, hogy nem kellet most regizned. De mégis, honnan tudtad, hogy melyik topicban van erről szó. Akkor is sátit ez nekem KEDVES VALAKI!

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Látom Te is arra gondolsz, amire én az elején :?
Vendég
 


Sziasztok!

Húúú jó nagy port kavartunk.
De ez sajnos várható volt :( :( :(
Köszönöm hogy reagáltatok, nekem már nagyon jó volt "kikiabálnom" magamból. :(

Csucsu, Zsani nehogy egymásnak ugorjatok "Valakivel" ne bántsátok, logikus, hogy ezek után mindenki kétkedve fogadja a dolgokat, de beszéltem Vele, és NEM anita, valóban egy megkárosított rokona. (és most nem voltam naív attól többet tudok azért anita pár rokonáról, hogy be tudjam azonosítani, persze óvatos voltam...)

Azért nehogy erről szóljon most már a topic :wink:

Jó éjt!
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Kedves kételkedők!

A bátyja és a felesége az akit a név takar.

Akit akartam már megtaláltam, Beukával tudtam beszélni.

A többi nem rátok tartozik.
valaki1
 
 


Sziasztok!
Beuka megtudnád adni az emil cimedet? Szeretnék beszélni veled!
Az enyém: csgyongy@freemail.hu
Köszike
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: !
Szóhoz sem tudok jutni!!! Mi is naggyon jóban voltunk!! Tudjátok/emlékeztek, én szereztem neki a dokit a gerincműtéthez!
kata05
 
 


Kata05: Biztos, hogy volt gerincműtét? Mert ezek után én már azt se hiszem el amit kérdezne.

Kép
csucsu05
 
 


Amúgy ha ez a valaki nem ő akkor is szégyelheti magát! Mert talán hamarabb kellet volna lépni. Hisz azt írta másr ónapokkal ezelött is tudták , hogy pénzt csal ki. Nem kellet volna megvárni míg ide jut!
Ez az én véleményem. Persze biztos van aki máshogy látja!

Kép
csucsu05
 
 


Üdv!

Hű, micsoda indulatok! Tényleg ne ugorjon itt össze senki senkivel, inkább drukkoljatok nekem! :lol:

Beu, Valaki,
látom sikerült megtaláni egymást!
angel37
 
 


Angel!
Drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!;)

Kép
breni
 
 


Kösziiiii! :D
angel37
 
 


Angel a legfontosabb, hogy szoritok neked :)))

Kép
csucsu05
 
 


JÓ reggelt!

Katavirág Te tudod, hogy van egy babás topikunk is?? Oda is szívesen várunk ám!!

B.Ági örülök, hogy jó lett a biopszia! Elhiszem, hogy fel vagy dobva! Akkor nagyon nagyon drukkolok novemberre!!! Dere ám majd a hírekkel!!!!

Jenny nekem a fogigátló abbahagyása után sokáig nem jött helyre a ciklusom, az első sem volt jó. HA neked az már jó volt, lehet, hogy nem lesz annyira gond. Úgy emlékszem váltottál mindig gyógyszert, az szerintem tök jó! Drukkolok!

Angel Akkor jól értem, hogy holnapután tesztelsz (lehet?) jaj annyira szorítok!!!! Mit érzel? Hasad?

Kata várom a mélt!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Hat, pedig szerintem ez a csaj pszihiatriai eset. Azt meg talan megertem, hogy ha valaki kicsit beleorul a gyermek utani vagyba es eljatsza az interneten, kepekkel, tickerrel, hogy terhes.
De hogy ezt eszkozul hasznalja fel, meg koraszules, mutetek, gyermek halala, temetes, ez mar teljesen koros es pszihotikus :evil:

Angel :!: Ismeretlenul is, de minden nap gondolok rad es nagyon, nagyon szoritok :!:
katavirag
 
 


Beu, koszonom a meghivast :!: Babas topik terhes noket is fogad :?: Azt hittem, kesz babasakat :wink: Lehet, majd benezek, de valojaban en ide is inkabb Angel miatt nezek be neha. Van 2 fix topik, ahova irok, ennyi futja tobbnyire az idombol. De nagyon koszonom :!:
katavirag
 
 


sziasztok.

ezt egyszeruen nem tudom elhinni,anyira szimpatikus volt nekem a regi csanita,mert ez aki most van mar nem az aki regen volt.szerintem szules utan bekattant.

beu,deritsd ki hogy a ferje tudott-e a dologrol,mert ha igen akkor ket bunos van nem egy.

csucsu ne legy enyire szigoru valaki1-el.

Kép
monyo83
 
 


Monyó: Ha nem bánnod én akkor is szigorú leszek valakivel. Olyan nincs, hogy a család nem tud mit tenni. És ha megvan a baj akkor bukkan csak fel. nekem senki se mondja, hogy nem lehetett voln amegelőzni. csak talán oda kellet volna figyelni. Ha valóban rokon akkor meg pláne nem értem ezt. És persze nehogy már sajnáljunk valakit aki még a rendes nevét sem hajlandó leírni. A beát kell sajnálni, hogy a kedves Csanita így elbánt vele. Na meg a rokonsága aki tudta , hogy baj van vagy lesz és megvárta míg mást is levesz.
De én erről nem is akarok már írni mert annyira felháborít, hogy na.

Angelnak drukkoljunk inkább :))) Szorítsunk ezerrel :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu ezt ugye te se gondolod komolyan.

ha van egy kialakult tarsasag akik evek ota tarsalognak,"baratok"es jon egy idegen hihetetlen sztorival akkor te kinek hiszel?
az idegennek vagy a topiktarsadnak?
ha valaki beirta volna azt hogy csanita hazudik es lop,ugy el lett volna kulve a francba hogy csak na.

Kép
monyo83
 
 


Monyó: De az a rokon ha annyira akart segíteni akkor írt volna, hogy az Anita csaló , senki ne adjon neki pénzt. Lehet senki nem hitt volna neki pláne nem ilyen névvel, hogy valaki de a bogarat betette volna a fületekbe. És talán megelőzhető lett volna ez a csalás. De most, hogy a Beus leirta, persze rögtön a topicot leste és írt is. Nézd lehet naiv vagyok de ha valaki szól ,hogy csaló akkor ha netán pénzt kért volna megfordult volna, hogy mégse adjak. Igy utólag már mit segít? Állitólag az egész rokonságot meglopta már. Mire várt szerinted? De hangsúlyozom ez az én véleményem ezért engem el lehet itélni de én meg az olyanokat ítélem el akik gyerekek műtétjével, halálával játszanak. De hangsúlyozom ez csak az én véleményem és én evvel nem akarok senkit megbántani úgy gondoltam ezt leírom.

Kép
csucsu05
 
 


Jaj légyszi ne veszekedjünk!!!!!!

Csucsu igazad van, hogy a rokonoknak figyelmeztetni kellett volna, de Manyonak abban viszont teljesen igaza van, hogy talán elküldtük volna szegényt a fenébe. Ráadásul amikor nekik is nyilvánvalóvá vált én már túl voltam a palánkon :( :( :(

a lényeg, hogy most DRUKKOLJUNK Angyalnak!!!!!

és lassan Editkének, Reninek...

Ancsa nálatok mi újság?????

Csucsu Te most hányadik napon vagy??? Csinálok egy új táblát.

BEA

Kép
Kép
beuka
 
 


Persze Beuka igaza vana Monyónak, hogy elküldtétek volna a fenébe az illetőt de talán a bogarat betette volna a fületekbe. Én sem hittem volna el ha egy idegen ilyennel jön de legalább elmondhatta volna a rokon, hogy megpróbálta. Igy utólag meg amúgy is könnyű okosnak lenni. Remélem helyre jön ez az ügy peres úton kívül és minden megoldódik.

Én most a 30napon vagyok pont. Piri még sehol. remélem ez igy is marad.

Kép
csucsu05
 
 


Jaj légyszi ne veszekedjünk!!!!!!

Csucsu igazad van, hogy a rokonoknak figyelmeztetni kellett volna, de Manyonak abban viszont teljesen igaza van, hogy talán elküldtük volna szegényt a fenébe. Ráadásul amikor nekik is nyilvánvalóvá vált én már túl voltam a palánkon :( :( :(

a lényeg, hogy most DRUKKOLJUNK Angyalnak!!!!!

és lassan Editkének, Reninek...

Ancsa nálatok mi újság?????

Csucsu Te most hányadik napon vagy??? Csinálok egy új táblát.

BEA

Kép
Kép
beuka
 
 


Ez nem tudom hogy sikerült :oops: :oops:

Csucsu akkor ne idegeskedj ilyen ..... ügy miatt! (egyébként továbbra is igazad van! a bogár ott lett volna....)
NAGYON DRUKKOLOK!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok,

Sajnálom, h egy ilyen ügy miatt pörög fel újra a topik... :(

Beuka,
Írtam. 8)

Angel,
Ittisdrukk! +++++++++++++
:wink:

Csucsu,
Vmilyen szinte megértem az indulataidat, de azt hiszem, Te is csak egy szeletét látod a dolgoknak. Ha visszaolvasol a régebbi dolgokba és azáltal 'ismered' meg Anitát, akkor talán Te is másként látod ezt az egészet... :? (nem bántásból, vagy veszekedésként írom, de amin átmentek, azután - ha nem is megérthető - de elfogadható, h megzakkant - ergo beteg, sajnos nem kispályás szinten... :? )

Katavirág,
Sajnos Anitáéknál nem csak a vágy volt, hanem elveszítették a kislányukat tavaly nyáron...

Kata05,
Te azóta is tartod Anitával a kapcsolatot? Vagy az megszakadt?

És mielőtt vki azt hinné, h védeni szeretném Anitát, leszögezném, h egyáltalán nem mellette állok, legfeljebb valamilyen sajnálom őt, hogy ilyen szinten belebetegedett abba, ami történt és nem állt mellette senki (illetve nem hagyta, h mellé álljanak), aki segített volna, h ne fajuljanak idáig a dolgai...

Monyo,
Örülök, h Téged is látni! :D
Mi újság Veletek?

És mennek a drukkjaim mindenkinek, akinek szüksége van rá! :wink:

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


kata :lol:

semmi kulonos 2,5 eve egy helyben vagyunk,vagyis volt egy vetelesem es par darab pozitiv tesztem.

veled?ti probalkoztok?

Kép
monyo83
 
 


Monyo,
És orvosilag? Voltatok/jártok, mondanak vmit?
Szedtek vmit? Mi a követekező lépés? (tudom, sokat kérdezek :D )

Mi még nem, sőt...

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


követekező = következő :oops:
Bocccsii! :wink:
kata1977
 
 


Szóval isten őrizz valakit megbántottam elnézést! Én senkire nem haragszom. Talán csak az egész helyzetre.
Elhiszem, hogy szomorú dolgokon ment át az Anita. Valóban nem ismerem de annyian átéltünk már rossz dolgokat és lehetettlennek tünő helyzeteket. Én magam is ismerek olyan embereket akik hasonló cipőben jártak. Mégsem lopnak vagy csapnak be senkit.
A családról meg külön megvan a véleményem. Olyan nincs, hogy nem veszi senki észre , hogy baj van. Kérdem én: hol a férj? Szülök vagy testvérek? Senki nem vette észre ezta nem is rövid folyamatot?

Kép
csucsu05
 
 


kata voltam dokinal persze,a pco meg van allapitva nalam,szedem ra a gyogyszert.a ferjemnek majd mostanaban kell elmennie spermavizsgalatra.
egy stimus ciklusunk is volt mar marcius-aprilisban(closty+repesztes)
most a sprmavizsga utan kezdjuk ujra a stimut.

mit ertesz sŐt alatt?kesobb fogtok probalkozni?

csucsu,szerencsere egyikunk sem szult meg halott babat igy nem tudjuk min ment keresztul o.lehet neki amugy is gyengebb volt az idegrendszere,nem vedem inkabb sajnalom.
szerinted ha valaki nem ismeri el azt hogy beteg hogy lehet rajta segiteni?eroszakkal semire nem megy a csald a szulok a testverek de meg a ferj sem.

Kép
monyo83
 
 


Bocsi, én most szelektíven olvasok! :wink:

Ez az, ez az! Csucsu, Katavirág, Druszám :) :) :) Köszi!!!

Beu,
neked is köszi! :)
Jelen pillanatban nem érzek az égvilágon semmit... pedig - mivel ez természetes ciklusom - már PÉ+12 nap, ilyenkor már miklósbácsi, ha készülődik, jelét adja, de mivel Duphastont szedek, amellett úgyse jön meg, ha sikerült, ha nem!

A pénteki tesztben nem vagyok biztos... A hétfő vérvétel, ami mindenképp lesz! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Beu!
Csak ámulok és bámulok, hogy mik vannak!

Angel!
Drukkjaim üldözzenek! :wink:

6.(A lányok közül a 4. ) lett Ramóna a szavazáson, mindenkinek köszönöm a voksokat. 10000Ft-os ajándékcsomagot lehetett nyerni. Egy fiú, és egy lány nyert.

moni
 
 


Angel: nagyon helyes, hogy most szelektálsz :) Csak a jót figyeld most :)

Kép
csucsu05
 
 



Sziasztok!
Én is régebbről emléxem Anitára, nagyon szörnyű volt, ami vele történt, azóta is néha érte néztem be ide, hátha jelentkezett. De amit most olvastam... bennem is felmerült, hogy való igaz volt-e az előző tragédia? De ez csak felmerült bennem ( ezek után...)
Beu: nagyon sajnálom, remélem mihamarabb rendezitek a dolgot, igaz belekerül egy pár idegsejtetekbe :?

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Angel, en a penteki tesztedben nem ketelkedem :wink:

Csanitat korabban nem ismertem, de jelenlegi zuros lopkodasai ismereteben megkerdojelezem minden korabbi szornyuseget, amin keresztulment. Egyaltalan ismeri valaki szemelyesen "valakin" kivul?
Az ilyen lopos emberek altalaban naggggyon szerencsetlenek...
katavirag
 
 


Sziasztok
csak bele bele olvastam a Csanitáról való dolgokba. Tőlem kért kölcsön egyszer 5000 Ft-ot, igaz késve, de visszafizette. Mindig közbejött valami.
gaby25
 
 


Sziasztok!

Beuka, köszi a drukkot, egyenlőre ,,csak" a ciklus visszarendeződése miatt izgulok.
Angel, én is nagyon drukkolok, persze mindenkinek, aki babára vágyik kivánom, hogy sikerüljön!!!
Én még nem tudom, milyen érzés, ha hónapról hónapra reménykedik az ember, és csodálom, ha valaki ezt évekig ilyen hősiesen viseli. Én úgy indulok a dolgoknak majd jövőre, hogy elkönyvelem, nem fog összejönni rögtön, és akkor talán nem ér akkora csalódás. A munkahelyemen sajnos majdnem minden fiatal lány gyötrődik ezzel a problémával. Már beszéltük, hogy elátkozták azt a helyet...:(

Kép
jenny29
Mór
 
 


jenny29:A munkahelyen majd te bebizonyítod, hogy nincs is elátkozva a hely. Szóval csak optimistán :)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztokT

Tegnap nem voltam, sokat írtatok...

Csucsu!

Örülök, hogy neked még nem jött meg...
Nekem ma reggel .
Nem igazán értem, mert biztosra mentünk...
Na, nem kesergek!
Irány a köv. hó.
Legalább ott tudok lenni a lányom ballagásán.
Ill. tudom, hogy a tabletta után helyreáll a ciklusom. már ez is valami...
Reggel fejfájással ébredtem, szokás szerint, ami a mensi előjele...és lásd.
Nagyon el vagyok keskenyedve...
Vendég
 


Lecseréltem a vonalzómat.
Remélem a gólya nagyobb szerencsét hoz mint a méhecskék...
Vendég
 


T. mária: Az a fránya mensi :( De ne csüggedj a következő hónapban biztos siker lesz.
Nálam még semmi mensi téren de tesztet reggel nem csináltam mert a lánykám egész éjjel rosszul aludt, sirt és a torka fájt. Reggel meg korán kelt és azóta bújik hozzám. Most is itt ül az ölemben és issza a reggeli szokásos tejét :)Így a reggeli pisiből kimaradt a tesztelés de már nem reggeliből nem merek csinálni tesztet nehogy 1csikos legyen.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Mikor kell(ett) volna megjönnie?

Kép
breni
 
 


Breni: Hétfőn vagy kedden 27-28napon voltam. Ma a 31nap van. remélem nem is jön már meg ha eddig nem jött.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Móni,
köszi! :wink:

Katavirág,
jó neked! :lol: :lol: Nem biztos, hogy fogok ám...

Jenny,
törd meg az átkot! :wink: Tényleg nem lehet tudni, mit tartogat a sors, lehet, hogy elsőre menni fog! :)

Csucsu,
hányadik napon vagy?
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: