Új privát üzeneted érkezett!

Ez nem egy lapteto? latszik, hogy munka helyett csak locsogok....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Látod Málna, meg is válaszoltad a kérdésed! Jobb egy picit a kedved? :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Én meg jól lemaradtam, látom már a kérdésemet is megválaszoltad :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

 
 

De jó, hogy ma mindenki ilyen aktív! :) (Már csak Korenka hiányzik, de neki szabad :))

Tali:
Már épp akartam javasolni, hogy az egyenlőség jegyében akkor legyen mondjuk Prágában, de Málna, ha hazajössz, az még jobb. Bár ha baba VAGY utazás, akkor inkább ne gyere. :) Egyébként miért biztos, hogy babásan nem jöttök? Vizsgálatok miatt, vagy semmiképp nem akarsz repkedni úgy?
Nika: Igen, én mindenképp gyerekkel akarok menni. Kettő gyerekkel - pocakban. :wink: :P :P

Kor kérdés:
Pont ezt akartam én is írni, hogy mi stramm, életrevaló csajok vagyunk, sokáig élünk. És Málna, te úgyis annyira fiatalos vagy, hogy különösen ne aggódjál! :)

Bbercsi:
Jaj, nálam tegnap még annyira hét eleje érzés volt, hogy azt hittem későbbre várod, mint holnap reggel. Várj, akkor beszüntetem a rád kifejtett szimpatikus mágikus tevékenységemet a ciklusunk összehangolására. :D :D

Nika:
Igen, így könnyű fogyni... :wink: Tényleg Mirci, nincs kedved magánbölcsit nyitni? Munkahely, gyermekelhelyezés és fogyókúrás program - három az egyben. 8) 8) 8)

Nálunk sértődés is volt ebből, mert kikötöttem, hogy senki nem alhat akkor nálunk.
Na aki ezen besértődik, abba nem sok empátia szorult. :roll:
Mi még a buli végi összepakolós - sütiosztogató - "ki hogy jut a szállására", stb. részből is kihúztuk magunkat egy ügyes huszárvágással. És ez így volt jó szerintem.

Nikiee:
Készülődj csak ügyesen, kitartást a nagy pörgéshez! :)

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


mindennapi agymenéseink 35 év felett
Ez nagyon jó! :lol: :lol: :lol:

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Rilka
Sajnalatosan vegig fekudnom kell, mivel a 10.het korul lesz egy mehszajzaro mutetem. Speci eset vagyok -sajnos.
Nemhogy utazni, de meg felkelni sem szabad! Csak a 30.het utan. Utana meg mar nem engednek repulni...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Csak rapidban, mert mindjárt kopogtat a vendégsereg. 8)
Holnap este vagy szombaton jelentkezem majd.

nika:
Nekem jó az augusztus vége...korenkának nem jó. :D :D

malna5:
Olyan határt nem szabtam, eddig nem is gondoltam rá. :roll: Én azmiatt idegeskedek, hogy jó lenne egyszerre letudni.
Akkor mégsem örülünk, ha hazajössz augusztusban. :?

nikiee:
Jójó, igazoltan vagy távol, de néha azért szánj ránk egy fél ebédszünetet, hogy tudjuk, hogy jól vagy. :wink: :)

sz.veronika:
Én sem úgy gondoltam, hogy mi itt kitalálunk egy dátumot, malna5 meg otthagy csapot-papot és repülőre ül. 8) :D :D :D :D :D :D
Jó az új topikcím :wink: :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mirci09 2011.03.17 15:45-kor.

Kép

Kép
mirci09
 
 


na szia Nikiee: örülök neki, hogy olvashatlak. :) olyan jó a készülődés a nagy napra, kívánom, hogy mindennapot úgy élj meg ahogy szeretnéd, izgirizgivel meg várakozással. nekem nagyon jó kis időszak volt az életemben.

Rilka: pusssszanat az empátiádért. igen-igen én is elvagyok csúszva, hogy már csütörtök van, ez a munkanap tologatás teljesen összezavart.

Veronika: tudod én a természetesség híve vagyok. :)

Málnám: azon én is elgondolkodtam, hogy ki fogja felnevelni az Alma gyerekét. Köztudomású, hogy a magyar színészek nincsenek nagyon eleresztve anyagilag. de bizti megoldja valahogy vagy ki tudja lehet az apuka jelölt egy huszassal fiatalabb....
:lol: egyébként én is túlzásnak találom az ilyen idős korban való gyermekvállalást, de mindenki maga tudja. Lényeg, hogy mi még fiatalok vagyunk!!!! :D
Vendég
 


nikiee: Örülök, hogy jelentkeztél. Akkor most megjött már az első?

sz.veronika: Tök jó kép! Milyen apropóból készült a sorozat? Hát az olasz pasis randid azt hittem kicsit szaftosabb lesz... na de sebaj.... :D

Fehér Anna: Decemberben voltunk a József Attila színházban, és játszott a darabban amit néztünk. Fehérneműben, harisnyakötőben kánkánozott a szímpadon.... én akkor már állapotos voltam, úgyhogy tuti, hogy Ő is. Semmi nem látszott rajta. Ha 53 évesen én igy fogok kinézni, és így ugrabugrálok, akkor szülök mégegyet... :D:D Na jó a végét visszaszívom mert én tényleg nem vállalnék olyan korban gyereket, de én ezt könnyen mondom, mert szerencsés vagyok és könnyen lehet gyermekem... minden más színű volna, ha nem így lenne...

nika: Lányom totál beindult a kareokéra neked köszönhetően... :D:D:D Köszi!
korenka
Szár
 
 


malna, bbercsi: Mi ez a citrom téma? Le vagyok maradva....

Randi: Ha már szavazni lehet, akkor én a pasi, gyerek nélküli laza kötetlen vihogást választom, bár én "élő" társaságban nehezen melegedem, és nagyon szótlan tudok lenni, de majd ti ráindítotok a hangulatra...

rilka: Tényleg itt az ideje, hogy lazulj egy kicsit. Szombattól tiéd a világ... de a lakás mindenképp. Pár éve én a vörösbor borítottam a laptopra... a szerelő enyhe célzásokat tett az alkoholizmus okozta problámáka... :D:D (ismerős volt) Tényleg égő volt....

Helyszín a randira: szent imre közeli... :D
korenka
Szár
 
 


Mirci: mea culpa mea maxima culpa :D:D:D:D:D:D

korenka:):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Korenka bejelőltök ismerősnek a karaokes oldalon? nika70

nika70
Salgótarján
 
 


nika: Persze! Mondom majd a lányomnak! Ma elutazott Pestre, mert holnap elviszi a sógornőm a fogorvoshoz, készül a fogszabályzója... nagyon izgulunk.. :D
korenka
Szár
 
 


Korenka,
a google maps szerint tőlünk 25 percre van autóval a Szent Imre... az elég jó, vagy keressünk közelebbi helyet?
Ott van közvetlen a Szent Imre mellett egy hatalmas park, viszünk plédeket és piknikezünk :) De gondolom ez csak akkor számít, ha mégis augusztusi tali lenne :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


http://www.teasztar.hu/?site=player&kar ... vigyaz_rad

Gergő próbálgatja a kis hangját :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sz.veronika: Én is 25 percre lakom a szt.imrétől... autópályán 130 mellett... :D:D:D

Oké helyszín tuti, még fel is tudtok jönni velem a parkból, ha itt az idő, és folytathatjuk a szülészeten :D:D
korenka
Szár
 
 


nika: Ezt a dalt nem tudom úgy végighallgatni, hogy ne sírnék rajta.... Kicsit gyakorol még a fiad és indulhat is az x-faktorban :D Az én fiamat nem tudnám ilyenre rávenni... verselget, de sosem énekel...
korenka
Szár
 
 


Bejegyzés a jövőnek: Barackocskám boxolásba kezdett apró pici végtagjaival... oda tettem a kezemet és még inkább éreztem az édes kis életjelet.... elég korán megéreztem most, hiszen még csak 16.2. .... juhéjjj
korenka
Szár
 
 


Málna:
Kíváncsi voltam rád, visszaolvastam - fú, nem semmi dolgokon vagy túl, és meg is küzdesz még akkor rendesen ezért a babácskáért. Nagyon kemény csaj vagy, hogy így is bevállalod. Már csak ez a 20 heti szobafogság is durván hangzik... :roll: Nem baj, majd párnák közül tudsz webkamerázni velünk. :)

Tali:
Szt. Imre tőlünk is pont 25 percre van - ha az uram vezet. :D :D :D
Jó lesz ott a parkban. :D Vagy az ablak alatt. Korenka csak kikönyököl, mi meg szórakoztatjuk két fájás között.

Korenka:
Szombattól tiéd a világ...
Én már ezzel is úgy vagyok, mint a babával. Inkább már bele sem élem magam előre, nehogy megint "pofára essek". Bár tényleg nagyon készülődnek, csak nem jön már közbe semmi.

a szerelő enyhe célzásokat tett az alkoholizmus okozta problámáka
:D :D :D :D :D

Nika:
Nagyon aranyos ez a közös éneklés. :)
rilka
Vác
 
 


rilka: Úgy tűnik egyre jobb a szt.imrés randi.... két fájás között én moccanni sem tudok, nemhogy könyökölni... viszont hamar lerendezem a dolgot és utána buli... :D:D
korenka
Szár
 
 


Korenka:
Jól van na, nem tudhatom, hogy megy ez, én még tapasztalatlan vagyok. :D Akkor marad a hangos szurkolás... :D:D:D

Barackocskám boxolásba kezdett apró pici végtagjaival...
De jó!!! :) Látod, ő is előre örül a bulinak... :wink:
rilka
Vác
 
 


korenka: ezt a dalt én is nagyon szeretem kisfiam imádja a mesét is állandóan ezt nézi vagy a verdákat :)
majd később feléneklem egyedűl is de olyan aranyos volt hogy muszáj meghagynom a jövő emlékének :)

akkor a 36. héten te már szülsz?? mert hogy elős mozgás érzékelés + 20 hét? vagy nem jól tudom?

nika70
Salgótarján
 
 


rilka: Biztosan jelentkezett ő is.. látod erre nem is gondoltam... :D:D

nika: Majd tedd fel amit énekelsz! Nálunk is megy a Dzsungel könyve, meg a verdák!!!!! :D Fülemen jön már ki... Egymás után képes egy héten keresztül csak az egyiket nézni...
Olyan jó, hogy így meg tudtad örökíteni a kis baba hangját.... (nekem még babának számít a 4 éves fiam... neked is? ) :D

a gyerekeimet 18. héten már éreztem, de most meglepődtem ezen a kis barackon, mert az élmény még nekem is korai, de tuti az volt.... talán azért szerencsém is volt, mert éppen feltett lábbal lazultam és magamra figyeltem és el tudtam kapni, és nem hagyta abba amikor oda tettem a kezem....
korenka
Szár
 
 


nekem is :):):):) ha erre rákattintasz akkor kicsit lejjebb görgetsz van egy olyan hogy nika70 produkciói :) arra katt és akkor meghallgathatjátok az összeset amit felénekeltem :)

http://www.teasztar.hu/?site=player&kar ... sa_Kisfiam

ez volt az első amit énekeltem :) nem a legtökéletesebb de hát én sem vagyok az :D:D:D

nálunk naponta többször is képes a verdákat megnézni már kivülrtől fújja :)

nika70
Salgótarján
 
 


Tudtam, annyira sejtettem! :evil: :( :? Most derült ki: mégse indulnak szombaton, mert még kell X db hülyeség (angol nyelvű önéletrajz, anyám tyúkja, miegymás). Csak tudnám, hogy ennek miért 2 nappal indulás előtt kell kiderülnie??? :roll: :roll: :roll:
Most kettesben vagyok itthon a sráccal, és együtt vagyunk kiakadva azon, hogy ő nem lép le szombaton. ... Vagyis én azért próbálom nyugtatni, hogy nem olyan nagy ügy pár nap csúszás, de közben bennem is legalább annyira felment a pumpa. :?

Remélem, tényleg csak pár nap... :roll:
rilka
Vác
 
 


óóó rilka nyugi hamarosan ketten lesztek a kecóban :) de amúgy ilyen szokott lenni mikor valaki nagyon akar valamit akkor mindig beüt a menkű

nika70
Salgótarján
 
 



nika70
Salgótarján
 
 


Korenka: a "bejegyzés a jövőnek" című kis szösszenetedet szerettem. örülök az örömödnek! :)

Rilka: na puff neki. tudod, hogy fogdd fel a dolgot? vannak olyan csajok, akiknek egy pasi sem jut. Te pedig egyszerre két sráccal élhetsz...(naná, nézzük mindig a dolgok jó oldalát :))

na csajok. kicsit szomorkodtam reggel. mert pircsi nem kopogtatott. ha holnap érkezik az nem jó (akkor csúsztatni kell egy hónapot a programot, mert a lombik előtti vizsgálatot szigorúan a második napon végzik el.) ugye holnap szombat, második nap vasárnap, akkor meg nem dolgoznak a dokkerek. na puff, így jártam. a vasárnapban pedig már nem bízom, mert a hasam jó pár napja jelez..... :cry:

na mindegy, mindig minden van valamiért.... azt gondoltam reggel ez azért történt, hogy végezzem el a sulit tisztességesen, ha már a tanulás eddig ilyen ragyogóan ment.
Vendég
 


Bbercsi:
Nem akarsz te tesztelni egyet? Csak úgy a biztonság kedvéért... :)
rilka
Vác
 
 


Egyébként teljesen kész vagyok ma reggel... :roll: Az uram hazajött reggel munkából - szétment alatta egy kocsi, amit tegnap kért kölcsön. Most fizethetjük annak is a javítását.
Megörvendeztettem a jó hírrel a sráccal kapcsolatban, erre idegességében kibökte, mennyivel támogattuk eddig tudtom nélkül az úttal kapcsolatos előkészületeit (tanfolyam díja, papírok beszerzése, stb.) Basszus, én meg eddig azt hittem, csak a konyhapénz megy három fele, és nem fért a fejembe, hogy az ördögbe van az, hogy hónapok óta csak krumplin élünk (na jó, kis túlzással), mégsincs egy vasunk se. Áááá... :(
rilka
Vác
 
 


Rilka: kérdésedre a válaszom : nem. :) (bár megfordult a fejemben :oops: :shock: )

gyere csak és mondd el a bánatodat, csak vezesd le a feszültséget ami benned van. ha az ember kiírhatja magából a rosszkedvét és a mérgességét már egy kicsivel jobb is, ugye ? mi meghallgatunk.
inkább nekünk mondd el, mint hogy otthon vezesd le .....
Vendég
 


Rilka,
hú, az gáz :( Se az, hogy nem indul még, se az, hogy tudtod nélkül fizetgetett ki dolgokat - nem egy örömhír... :(

Mondjuk gondolom ezeket apránként kellett befizetni, ezért gondolom nem számolt be minden egyes tételről, és egyik jött a másik után, csak esetleg jól felgyült a végére az egész... de az jó hír, hogy a férjed is ezek szerint már nagyon várja, hogy induljon! :)

Bercsi,
a francba! Citrom pajtás nem volt elég segítőkész ezek szerint :( Tényleg, most olvasom Rilkát, nem lehet, hogy bébi van az ügyben? :) De azért ha nem jön meg még hétfőig, akkor azért tesztelsz, igaz?

Korenka,
a kis táncos lábú barackocskának puszi! :)

A te 25 perced 130-cal az autópályán lehet, hogy jobban kiszámítható 25 perc, mint az enyém át a Budapesti forgalmon, ami be is ragadhat és akkor ki tudja hány perc... :roll:

Akkor most Málnán áll a világ szeme, tőle függ a randink időpontja :) Ha meg menet közben jön a babó és nem jöhet, akkor tehetjük a talit korábbra, hogy biztosan ne legyen téma a Szent Imre :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Na jól van, lenyugodtam. :)
Persze apránként jött össze, és egy kisebb részéről tudtam is. Drága férjem meg annyira arany szívű, hogy segít mindenkinek, és nem szól róla, inkább ráfogja, hogy ő szórta el a pénzt. :roll:
És tulajdonképpen igaza van, mert ha mi nem segítünk ennek a srácnak, akkor senki, pedig megérdemel egy esélyt. Csak úgy érzem, sosem lábalunk ki ebből a pénztelenségből. Lehet megyek, és veszek egy lottószelvényt. :)
Na jó, eldugultam, nem ide való téma, csak jólesett nektek kiönteni a szívemet.

Bár ha van kedvetek írni róla, arra kíváncsi lennék, nálatok hogy mennek a pénzügyek, mennyire van közös kassza, meg mennyire beszélitek meg, mire mennyit költ a párotok?
rilka
Vác
 
 


Sziasztok
Szerintem engem ne vegyetek figyelembe a tali idopontjanal, inkabb Korenkat!
Sajnalom Bbercsi....ha megis babas lennel ebben a honapban....a citromle jot tesz a picinek... :(
Rilka ez most a melypont...innen csak felfele vezet az ut... de nagyon tisztellek benneteket, hogy segitettetek neki. Csak mostmar gondoljatok egy kicsit magatokra is!
Mi is talaltunk egy hazat. Jol lealkudtuk, de a hitelek most nagyon rosszak, majdnem ugy jarunk a torlesztessel, mintha alberletben maradnank. Csak azt remelhetjuk, hogy a haz majd egyre tobbet er! De remelhetjuk-e? Ez itt a kerdes...nehez ugy...
Korenka irtad, hogy tatogott az UH-n a pici...nem lanyka lesz? Maris mondja a magaet...
Nagyon szeretem a Tarzan meset en is, meg ugye Akos hangjat is.
Korenka mar kezdheted is enekelni a Picurnak... :D
Meg visszaterve a talira, elvileg husvet heteben otthon vagyok! Vagy az meg tul koran van? 28.-an derul ki vegleg...megjon-e, avagy nem.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Málna,
az április 25-tel kezdődő héten, vagy előtte leszel itt?
Gondolom, hogy mindenkinek hétvége lenne jó, hiszen többen dolgozunk. Viszont a húsvétos hétvége az gondolom családi program... előtte vagy utána lévő hétvége?

Rilka,
hát nálunk nagyon egyediek a pénzügyek, eddig akinek mondtam mindenki csak csodálkozott :lol:
Mi teljesen külön kasszán vagyunk és mindent felesben fizetünk (rezsi, kaja, Pálmi bölcsije).
Ezen kívül ha elmegyünk nyaralásra vagy étterembe, tehát ami szórakozás, azt apa fizeti, ugyanakkor a gyereknek meg én veszem mindenét (ruha, játék, kaja, pelus...)
Ez azért alakult ki, mert a párom elég kicsinyes, én meg épp az ellenkezője... ő szinte semmit se venne meg, én meg elárasztom a gyereket :)
Nem akarok azon vitatkozni vele, hogy kell-e még egy cipő, inkább megveszem... :roll:

Nemrég kezdtem el rátolni, hogy ő vegye a pelust meg a tápszert, mert két gyerekre már nem fogok mindent bírni egyedül... :roll: Rögtön el is kezdte kérdezgetni, hogy akkor meddig kell még neki pelus meg tápszer :lol:

Mivel külön kasszán vagyunk, a felesben fizetetteken felül, ami nálunk marad azt mindenki úgy költi el, ahogy akarja :)

Ez mondjuk megy most, hogy mindketten jól keresünk (ja apát tegnap visszavették, most egy konkrét projektre, ami 3-4 hónap), ha esetleg én keresőképtelen lennék, az nem nagyon lenne jó, útálnám, hogy tőle kell kéregetni, erre-arra...

Teljesen mások a vásárlási szokásaink is, én már előre átlátom, hogy mire lesz szükség, és ha épp van egy olyan ruha, ami majd jó lesz Pálminak és most akciós, akkor megveszem, holott még nem is jó rá, majd csak lesz... apa meg csak olyat vesz meg, ami éppen a legszükségesebb...

Múlt héten is kiakadt, mert voltam egy nagy játék-diszkontban és 8000 Ft-ot költöttem (jelzem a saját pénzemből :lol: ). Viszont 8000 Ft-ból rengeteg mindent vettem, vagy 10 féle játékot... Ezeket szépen elteszem és időnként kap belőle egyet-egyet.

Amúgy hallottam egy tök jót, hogy a gyereknek be lehet vásárolni jópár olcsó játékot, amit mikor megszületik a kisbaba és jönnek a látogatók, a kezükbe lehet nyomni a bejárati ajtóban, hogy ezt adják oda a nagyobbik gyereknek, hogy neki hozták. Mert szegényke ilyenkor jól elhanyagoltnak érzi magát, hogy mindenki csak a baba miatt jön és csak a babát akarják látni... de ha kap egy kis ajándékot, akkor már rögtön nem olyan érzetet kelt az egész :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


sz.veronika: A nagyobb gyereknek játék témát én is erőltettem a mamáknál, és most is fogom. Szerintem is kell kis lelküknek.

Ha külön kasszán lennék apával, akkor én éhen halnék, Ő meg Spanyolban nyaralna addig... :D Mi az első perctől kezdve közös kasszán vagyunk (amikor összecuccoltunk) Ez nem is volt kérdés. Nem igazán törődik a pénzzel, csak legyenek befizetve a csekkek, mert az elmaradástól nagyon ideges tud lenni, aggódik... én pénzügyes létemre az otthoni kasszát igen tróger módon kezelem. Nekem az Isten pénze sem lenne elég. Amíg van addig költöm...

rilka:
Nagyon sajnálom, hogy ez a fiú még mindig nem repült el...nem lehet, hogy nem is akar? (bocsánat a feltételezésért, de egyből ez jutott eszembe)

bbercsi:
A fene egye meg, hogy mindig van valami... én azért reménykedem, hogy hátha a mézes hetek..... :)
korenka
Szár
 
 


malna: Én is nagyon szeretem Ákost, de van itt még más is így! :D
korenka
Szár
 
 


itt egy újabb Ákos fan jelentkezik :) ááá, imádom a pasit. tinédzser koromtól kezdődően az első sorokból csápolok, akkor még ugye az akkori Bonanza-s számokra. Minden Ákos nótát kívülről fújok :)
egyébként a Tarzan film betétdala is a nagy kedvenceim közé tartozik.

ááááá, vígasztaltam magam egy jó nagy tábla csokival. biztos így kell valamiért lennie.

pénzügyek:nálunk is az a helyzet áll elő, hogy én két kézzel szóróm, a férjem (olyan furi még mindig leírni :) ) meg két kézzel fogja a pénzt. friss házas révén azért tudok MÉG hatni az én drágámra. közös kasszán vagyunk, nagy szerencsémre én vagyok a bevásárlós, költős (a munkája miatt csak este ér haza) , ha pedig már megvettem valamit azt visszavinni nem lehet :) :) (mert furfangos módon eltűnt a blokk) hihihihi
:P
Vendég
 


sziasztok
en is ugy vagyok, ahogy Korenka.. az uram keres, en koltok.
De o beleszol, mi legyen, nagyon is. Kajat azt veszek, amit akarok, neha van kivansag, de amugy azt nem nezi.
De utalja a "piti penzszorast", ahogy o nevezi, pl. kolaautomata, Mc etterem.., netes rendelesek stb.
Most nagyon ossze kell huznunk a nadragszijat, esely sincs, hogy az elkovetkezendo honapokban pl ruhat vegyek magamnak...KIVETEL, HA...noni kezd a pocakom!!
Faj a fejem csajok. Sose szokott, most meg mar 2 napja... biztos vmi hulye front.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Bbercsi:
Látod, mi itt mindnyájan reménykedünk, legalább a kedvünkért ellőhetnél egy tesztet, csak hogy ne izguljunk hiába.

Málna:
Megvan a ház? Jaj de jó! Mesélj, milyen?

majdnem ugy jarunk a torlesztessel, mintha alberletben maradnank
Igen, de legalább már a sajátotokat fizetitek, és nem a főbérlő jár jól veletek... hanem a bank... :roll: :evil: :evil: Á, elegem van a világ és a bankrendszer működéséből. Nemrég láttam erről pár elgondolkoztató filmecskét. Szintén nem ide vágó téma, de azért is megkeresem nektek mindjárt. (Ma ilyen renitens, fortyogós napom van.)
Mindenesetre 2 rossz közül mégis jobb már a saját házat törleszteni szerintem.

Korenka:
nem lehet, hogy nem is akar?
Nem csodálom, hogy felmerült benned, de nem. Menne már nagyon. Csak szerencsétlen az ürge, aki viszi őket. :roll:

Ha külön kasszán lennék apával, akkor én éhen halnék
Az a gáz, hogy ha mi lennénk külön kasszán, akkor férjem halna éhen. :) Pedig az én jövedelmem se valami "versenyképes".

Egyébként nálunk én vagyok a garasoskodó. Annyira ellentétes ebben a felfogásunk. Ő hó elején úgy van vele, hogy "most van pénzünk, vásároljunk", aztán ha elfogy majd ráérünk gondolkodni (tipikus kos ebben is :)). Én meg csak hó végén engedném el magam, és akkor venném meg a nem feltétlen létfontosságú dolgokat, ha maradt rá pénzünk. De persze így sose marad. Nehéz ügy...

Veronika:
Jó ötlet ez a bekészletezett ajándék dolog. Bár azért normál látogatók csak gondolnak a nagyobb gyerkőcre is, nem? Vagy túl optimista vagyok?
Látom, már nagyon készülsz... :wink:
rilka
Vác
 
 


Na ez a haz...sikerult lekicsinyitenem Kép
Jo nagy a teto, ugyhogy egy kis szigeteles kell itt-ott. A hatso kert eleg mini, de van garazs!!!
RENGETEG benne a munka.
De orulok neki!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Ez egy ikerhaz, es mienk a bal fele.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Bocsanat a jobb fele a mienk, ami a foton van. Tiszta lokott vagyok es leszakad a fejem a nyakamrol.
Szerintetek ha iszom egy kavet az arthat?
Tenyleg kavezik valamelyikotok?
Tudom, hogy Korenka nagy kaves volt, de mar nem iszod ugye? En ra sem birtam nezni amikor terhes voltam.
Vera, a Husvet utani hetvegen is otthon vagyok meg.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna: Gratulálok a házhoz! Tök jó! Neked is lesz angol kerted? Imádom az angol kertet... :) kávézom, de már csak két kávét iszom, nem ötöt. És kivételesen nem undorodom a szagától...pedig terhesen sosem bírtam... öregszem :D

bbercsi: Én is bonanza óta vagyok oda, még a helyi mode club-ba is sokat jártak anno zenélgetni... azért is kedvelem, mert valahogy együtt nőtünk fel, mert ugye egy korúak vagyunk, és a felnőtté érésem része... kis tulzással... :D

rilka:
Itt aztán van mindenféle téma, és ha éppen ezt a csodás bankrendszert akarod szídni, csak nyugodtan. Itt éppen az a jó, hogy egyikőnk sem kocka, és akármiről tudunk beszélni, úgyhogy ne fogd magad vissza!!! Kos lévén én is olyan vagyok mint a férjed. Juhéjj itt a fizu verjük el... a végén mindig eszünk hóvégén is... :D:D
korenka
Szár
 
 


malna: Elfelejtettem kérdezni milyen elosztású belülről? Hány szoba van. Mesélj már!!!
korenka
Szár
 
 


Málna:
Jó kis házikó! :) Szép világos szobáitok lesznek. Akkor úgy látom, meg is van nálatok a tavaszi elfoglaltság: utazás + házszépítés. (Bár neked legyen inkább babázás. :)) Felújítjátok és aztán költöztök, vagy fordítva?

Csatlakozom Korenkához, én is kávéfüggő vagyok. Anélkül fel sem ébredek reggel. Meg lehetőleg ebéd után is kávézok. Mondjuk nekem nagyon alacsony a vérnyomásom, ha nem iszok, kómás vagyok egész nap. Én azt olvastam, hogy napi 1-2 csésze nyugodtam mehet baba mellett is.

És akkor itt az ígért filmecske a bankrendszer problémáiról, hátha valakit érdekel, és még nem ismeri:
http://www.youtube.com/watch?v=HvEn01gptT4
Igazából egy 6 részes sorozat, kb. az 1. rész harmadától az 5. rész közepéig ajánlanám (az első 3 percet éljétek túl, vagy lapozzátok át). Fura stílusa van, de nagyon érthető és szemléletes.
rilka
Vác
 
 


Rilka sajnálom :(
nálunk úgy van hogy minden pénz közös :) de azért apának sem kell mindenről tudnia mit mire költök :) :oops: :oops: :wink: amúgy úgy vagyok én is mint korenkáék :) amig van költöm amikor nincs akkor nem eszünk :) na jó ez csak vicc de azért van benne igazság :) többnyire úgy vásárolok amiből lehet hogy előre megveszem egy hónapra vagy annyi időre mig nem lesz újabb pénz a háznál.
de azért nagy részében mindent megbeszélünk mit veszünk mire költjük a pénzt.Mi nem élünk nagylábon.de ez is csak azóta van mióta Gabival együtt vagyok mert otthon nagyon kifolyt a kezemből a pénz.ugye hírlapoztam és volt sok borravaló azt meg menten elköltöttem.Vagy adtam haza anyuéknak belőle.stb stb....

Vera: ezek tényleg érdekes szokások én is éhen halnék ha nem lenne közös kassza.gyakorlatilag míg nem dolgoztam apa tartott el engem is :( nem vagyok büszke rá de nem volt más lehetőség.

nika70
Salgótarján
 
 


Haz beosztasa:
Foldszint: eloszoba, furdo+wc, nappali, abbol nyilik egy etkezo, ami a hatalmas konyhaba csatlakozik. Onnan ki tudsz lepni a hatso ajton a teraszra.
Fent: kis kozlekedo, onnan 3 db szoba. Ebbol kettoben van beepitett szekreny is.
most rohanok, mert lassan kesz a paloc leves -mai vacsi.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


rilka: Megnéztem az első részét a videónak, közben megjött a család, így nem tudom folytatni, de meg fogom nézni mindenképpen. Én közgazdásznak készültem, és tanultam ezt a főiskolán, úgyhogy a téma nem új, de attól függetlenül mindig felborzolja az idegeimet... :D

nika: Semmi szégyelni való nincs abban, ha valaki nem tud elhelyezkedni a párja tartja el a családot. Én mindig azt szoktam mondani, hogy a házasság gazdasági társaság, bár nyilván nem azért házasodunk össze, vagy élünk együtt, hogy a gázfűtés és a villany meg a víz biztosan ki legyen fizetve...
korenka
Szár
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: