Új privát üzeneted érkezett!

Bridget,ne hari,de a tesztekhez nem tudok szólni!Esthajnalnak mutattad?Ő okosabb nállunk,ha szabad ezt mondani :oops: :wink: :roll:
bocs annak aki máshogy érzi!!!
Vendég
 


Na jön a kép!
Bridget ezt a laptetüt felajálom neked,hogy sikeres legyen a beülti!!! Kép Kép Kép
ja és egy esküvős képet is dobtam!
a kék kis pokrócot is api vette a jövendőbeli babánknak.Ő fiút akar mindenkép!
Vendég
 


GABÓÓ
A nők és a technikai dolgok nem mindig férnek össze! :lol:
Én egyedül már elúsztattam volna a házat, felrobbant volna a konvektor és sorolhatnám! :roll:

Persze én megértem, hogy a szeretett kisfiának is mindent meg akar adni, de ha a saját gyerekem lenne és esetleg az apja nevelné, ezért nálam csak hétvégente lenne akkor is tuti hogy úgy gondolkoznék, hogy az a gyerek aki viszont minden áldott nap velem van és igényli a külön szobát, márpedig egy csecsemőnél nem árt ha van, hisz éjjel-nappal etetni és pelenkázni kell, sír stb. A főkeresőnek is kell a nyugalom, még ha lenne is hely a hálónkban (ami nincs) akkor sem tenném oda hiszen apa van hogy 16 órákat dolgozik naponta és neki szüksége van a pihire, előbb-utóbb kikészülne ha minden éjjel a fülébe ordítana a gyerek, és ott tennék vennék a szobában ahol alszik, miközben van egy másik szoba ami csak heti két éjszakára van igénybevéve.
Azt azért még hozzá kell tennem (sosem éreztettem sem a párommal sem a gyerekkel, és ezért ők teljesen a magukénak is érzik) hogy ez a ház amiben élünk teljes mértékben az enyém.
A ház előbb megvolt mint a párom, úgyhogy azt hiszem a döntés joga duplán az enyém, hogy mi szerint osszuk el a meglévő szobákat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2009.06.08 14:53-kor.

dita75
 
 

 
 

Nagyon helyes szép pár vagytok!

A kiságy is állati, mennyi volt?

Enyim apum is nagyon ragaszkodik a pöcsös csemetéhez, de nekünk már nem sok kell hogy kiderüljön és már mondtam neki hogy ez nem kívánságműsor. :lol:

dita75
 
 


Dita!
Nem akartalak ám felidegesíteni,csak engem a szüleim mindig úgy neveltek,hogy mielőtt bármit is tennék gondoljam bele magam a másik helyzetébe.És persze szerintem is a tied az utolsó szó,és nem lesz semmi baja a gyerkőcnek,ha a nappaliban alszik!ne hari ha felhúztalak!!! :roll:
Vendég
 


ja a kiságy 12990 ft volt,az auchanba vettük és nagyon jó stabil.
Vendég
 


Gabo
Ne hari olyan figyelmetlen voltam tudtam elfelejtek valamit :oops: szal igy marad a szemem a torta lattan :shock: a szam meg igy :o asszem ez mindent elmondott :lol:
Tesztek ugyeben nem tudom o a lombik utani tesztekrol mit tud E. de ez mas mint a sima teszteles ezert nem vittem oda es ezert kerdeztem konkretan a lombikosoktol :wink:

Pami
Na gondoltam hozok nektek meglepit de latom nem jott be :roll: Koszonom a drukkokat :wink: Vasarlas miatt miert volt ki a parod :roll: az evfordulotokra meg
Kép

Dita
Nem turelmetlenkedem de van aki igy van aki ugy csinalja :roll: en teszteltem vegig,hogy lassam,hogy urul ki a hcg ami allitolag 4-5napon belul kiurul :!: :roll: a beultisben senki nem mondta,hogy kori lenne...na mind1 :roll: persze,hogy megyek vv-re csutin megyek penteken konzi :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Gaboo
Na mire irtam megint irtatok :lol: Tenyleg szep par vgytok :D es az a viragcsokor :shock: Az agy az nem az az utazos agy amit vihetsz magaddal minden fele 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget0801 írta:Gaboo
Na mire irtam megint irtatok :lol: Tenyleg szep par vgytok :D es az a viragcsokor :shock: Az agy az nem az az utazos agy amit vihetsz magaddal minden fele 8)

De Bridget ez az az ágy amit vihetz magaddal minden felé!egy mozdolattal szétt nyitod és ilyen ha összecsukod:
ja és ezt már én nyitottam és csuktam 8) 8) 8) Kép
Vendég
 


ja és köszi !a blogot még nem raktam fel,azt majd...de raktam ide képeket de még nagyon kevés van mert nagyon lassú a gép és már nem volt hozzá türelmem...
puszi
Vendég
 


Dita :lol: :lol: :lol: akkor egy cipőbe járunk az ilyen dolgokkal :!:
Vendég
 


GABÓÓ
Dehogy idegesítettél fel, csak mivel te még annyira nem ismized a történetemet a többiek meg már kivülről fújják ezért gondoltam, hogy elmagyarázom mi is a szitu. :)

Nagyon szuper az ágy. Nekünk nem lesz rá szükségünk, mert anyósomék közel laknak, anyuék ugyan messzebb de alig látogatunk el hozzájuk néha (sajnos). A többi gyereket is úgy altatták hogy anyuék franciaágyán. Általában én voltam fent velük és figyeltem, hogy le ne essenek. Már más gyerekét is úgy tudtam bámulni ahogy alszik mintha közöm lett volna hozzá. :)

BRIDGET
Persze ez a te döntésed, csak ezzel a teszteléssel felesleges problémát és állandó filózgatást okozol magadnak, de ha téged megnyugtat ...... :roll:

Pont ezért is hoztam fel példát, hogy ilyenkor még annyira nem jelent semmit a teszt épp ezért csinálnak vv-t.

A tüszőrepi meg sztem több mint 4-5 nap mire kiürül, sztem megvan az egy hét is.

Drukkolok, hogy a vv. szép magas legyen a hcg-d. Ja és még annyit hogy én a 10-es teszteket kakinak tartom, egyáltalán nem megbízható. De ez is az én véleményem, bár sokan egyetértenek velem.

dita75
 
 


Dita
Engem ez nyugtat meg :wink: Egyaltalan nem vgyok ideges es jo latni mi tortenik velem 8) Nekem igy konnyebb...de ha 1het akkor is en mar ET+9en vgyok ami 2napot mar ratesz de mind1 majd jovok a hirekkel penteken :wink: Nekem a 10-es tesztjeim eddig mind csont negak voltak :roll: mert,hogy 1-1darab rossz az oke :roll:
Koszi a drukkokat 8)

Gaboo
Tudom mert anyum bebiszitterkedik egy kislanyra es amikor nyaron mentek eskuvore nalunk aludt a kiscsaj 8) es hoztak az o ossze csukhato agyat 8) Persze nem abban aludt de lattam :wink: es most ha jol tudom elado felaron :!: Alig hasznalt :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,csak mert kiváncsi vagy megkukucskálhatsz,de nagyon kezdő még,szóval...
Dita az jó ha nem vagy morci rám.Egyépként én is nagyon szeretek babázni és ha van rá lehetőségem akkor én is nézem őket alvás közben.azt hiszem3 hete volt,hogy néztem a szomszéd kiscsajt hogyan alszik aki 1 1/2 hónapos.És ugye nem mindenki tudja,hogy mi próbálkozunk...szóval kint a hordozóba aludt én meg néztem és a szomszéd pedig odajött,hogy nem kell ám ott állni melette,mert még nem tud elfutni.Na erre nálam eltört a mécses és befutottam sírni.Nem rossz indulatból mondta,de nekem ez volt a reakcióm.persze utána meg is volt a téma,hogy milyen nehéz manapság a STRESSZ miatt teherbe esni.Én persze úgy felhúztam magam,hogy jól emondtam a véleményem.Na mindeggy.Jó enne a köv partin már babássan részt venni...
Na puszi
Vendég
 


Gaboo
Megkuksizlak 8) huh jo lassan tolt be :roll: ez egy album vgy ez a naplo :idea: Majd megszinesited amikor valaki naplot kezd az altalaban ugy indul,hogy ures :wink: A kirohanasod meg ertheto volt en nekem eleg arra gondolni,hogy esetleg mar most babas vgyok es elkap a siras :oops:

Dita
Hol a te blogod mar a multkor is kerdeztem :?: :idea: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


www.picibaba.hu/pocakkal/hetrol_hetre/1-4-het-videon
ezt most találtam.
Bridget: ami a onalzó alatt van beszúrva az album...amit akartam azt elfelejtettem beszúrni,na majd mindjárt :roll: :wink:
Vendég
 


Bridget:
www.gaboo87.blog.hu/2009/06/04/2009_06_37
remélem jót raktam be :oops: :oops:
Vendég
 


:lol: jót! na most kuksizhatsz :lol:
Vendég
 


Ditu!
Én a barátnőmnél lent az elsőn, apa meg az ötödiken a másik barátéknál. Ott sajna van macska, így én nem tudok hozzájuk lemenni.
Hát párodnak vannak meredek ötletei!!!!!
Hajrá AFP eredmény!!!!!!

A vizes kész van, ki is fizettük. Mindennel együtt (kád + mosdó + szerelvények + csőcsere + munkadíj + bontás) volt 151.000 Ft.

Gabóó!
Wow!!!!! micsoda torta!!!!!! Fantasztikusan néz ki!
És a képek is nagyon jók!!!!!!
Ha jól emlékszem, pár nap múlva kaptunk is időpontot.

Pami!
Dehogy is,nem csinálok én semmit. Ami az én feladatom volt az utóbbi három napban, az a mosogatás, kaja készítés, pihenés, számítógépezés és alvás:-))))))))))))))))9
Mindent apa csinál.
Azért ti is nagyon szépen haladtok ám!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Képzeljétek, hogy jártam, iszonyú mérges vagyok nagyanyámra :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Uncsitesóm már régóta gyűjtögette nekem a rucikat a kicsinek. Erre nagyanyám oda adta az egészet apun unokatesójának. Jó fej, mi :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!Hát a nagyi írtó rendes!!!
Nekem is ma telefonált anyós,hogy egy zsák babarucit kaptunk pápán a szomszédtól,mert kinőtte a baba és már nem szeretnének többet (2 van fiúk),de van köztük olyan is amit még egyszer sem adott rájuk,mert olyan embertől kapta...szóval baba még nincs,de elég sokmindene megvan már. :lol: :lol: :lol: de majd most!Előrre felkészítettem,hogy nincs választása jönnie kell és kész! :!: :lol: :lol: befenyítettem a drágát! 8)
Na jó megyek elteszem magam holnapra!
Szép álmokat mindenkinek!
Puszi
Vendég
 


Gaboo
Csak amulok es bamulok :shock: nektek mar mennyi cucc van :) Na ilyenkor idegesit egy kicsit mikor mashol meg meg ennivalora se telik de gyerek meg csapatszam van :twisted: ahova meg kene nem jon :roll: De majd most belehuztok ti is meg mi is es valtoztatunk ezen :wink: Blogot minnya nezem 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A melltartó szól a bugyihoz:
- Kikapcsolódásra vágyom...
- Ne mááá, tegnap is miattad toltak le!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Miután megalkotta Isten Ádámot és Évát, azt mondta nekik:
- Még két adományom maradt. Az egyik, az állva pisilés művészete és.....
-Én!!! Én!!! Én!!!! Én akarom Istenem, kérlek, kérlek, kérlek!!!!! - szakította félbe azonnal Ádám
- ez annyira leegyszerűsítené az életemet....
Éva beleegyezett, neki nem volt fontos ez. Isten Ádámnak adta az első ajándékot. Ádám kiáltozott örömében, szaladgált az édenkertben, minden fa mellett megállt pisilni, kiszaladt a tengerpartra, pisilve rajzolt a homokba.... Isten és Éva nézték egy darabig a boldog férfit, aztán Éva a Teremtő felé fordult és megkérdezte :

- Melyik a másik ajándék?
- Az agy, Éva, az agy....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: micsoda viccek!!!
Bridget én eleinte gy voltam vele,hogy ne amíg nincs meg a baba,de mostmár igazából nem érdekel. :lol: már nem hiszek a babonában! :roll: úgyis jönnie kell a babának!Főleg most,hogy befenyítettem :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


GABÓÓ
Én sem hiszek a babonában, anyósomék sírba tesznek, hogy szeptember előtt ne vegyek semmit. Na persze nem gondolják hogy majd egyszerre a baromi nagy hasammal fogok majd nekik rohangálni. Nekünk amúgy sem áll a padláson bálában a pénz így ha van egy kis plusz zsozsóm akkor belenézek a listámba hogy mi hiányzik még és teszveszelek, vagy ha találok szépet és jó áron megveszem a boltban.
Ha félreteszem a pénzt úgyis elmegy másra mert mindig vannak extra kiadások, júliusban kötelező szervízre kell vinni a kocsit. A garázst újítjuk éppen de úgyis több lesz mint amennyire számítunk, ráadásul szeptemberben iskolakezdés. Ilyenkor mi szoktuk megvenni a gyereknek a füzetcsomagot, cipőt, ruhát stb. Tavaly is majd egy ötvenesbe volt.

Ti merrefelé laktok?

ZSU
A viccek basz@rás! :lol:

Nagyi meg monnyon le. Rátok nem gondolt?
MEkkora ott a gyerek, nem lehet apránként visszakérni ahogy növi ki folyamatosan a cuccokat?

BRIDGET
Enyim blog már nem fér ki a vonalzók miatt, de ideteszem neked a címét: www.dituli.blogspot.com

dita75
 
 


Dita mi BP. XVII.ker Rákoshegyen lakunk,Helikopter lakóparkban.kimerítettem :lol: és ti?
Nem tudjátok rólam,de egy ideje nem dolgozok...mert amikor elvesztettem a melóm api azt mondta,hogy ő keres annyit,hogy én most a babára koncentráljak...márciusban kaptam egy lehetőséget egy internetes melóhoz,de nem igazán szeretem.Apa ahol dolgozik a főnöke feleségének van egy bébysitter bt.-je és innen jött nekem az ötlet,hogy az tök jó,és én is szeretném.Szóval a Nagy Lajos király útán van a babaclub ahova szeretnék elmenni.Bővebben: www.babaklub.com
Mondjuk még apinak nem mondtam de már kigyüjtöttem mindent és szeretnék elmenni pénteken jelentkezni.Tudjátok jó volt idáig,de nagyon fogy el a pénz én meg úgyis csak vagyok itthon szóval,majd eldől minden.
Azt hiszem szeretném.
Na puszi
Vendég
 


Dita olyan szupi a blogod!
Vendég
 


GABÓÓ
Milyen ez a netes meló? Megbízható? Mit kell csinálni és mennyit lehet vele keresni, mert nekem nem ártana egy kis plusz kereset hisz novemberig itthon csücsülök én is és épp hogy elég a pénzünk.
Kaptam én is sok ajánlatot innen-onnan de nem vagyok valami nagy bizalommal az ilyesmi iránt.

Köszi a blogdicséretet. Ma írok is bele meg teszek fel képeket.
Csütörtökön remélem már a baba neméről számolhatok be a blogban.

Én Veszprém megyében élek de 18 éves koromig Budatétényi voltam (Campona környéke). Anyu elvált aputól és Vác mellé költöztünk egy kis településre, ott is jó volt, csak nem volt olyan sok korombeli. Szép nagy kertes házban laktunk, és volt két mostohatesóm akiket nem nagyon bírtam, de azért elvoltam.
De itt ebben a kisvárosban a sok hülye embert leszámítva tök jó mert kertes családi részen lakunk nagyon csendes, imádom a házamat, és hogy ki lehet ülni a 80 m2-es teraszra. Mire Bogyó már nagyobb lesz addigra a kertet is megcsináljuk hogy tudjon szaladgálni a fűben, és kaptunk egy csúszdát, meg majd veszünk neki hintát is, de amúgy nincs messze a játszótér sem a háztól.

Nagyon rendes a párod, az enyém annak ellenére hogy veszélyeztetettre írt ki a dokim halálra nyaggatott az elején hogy márpedig vissza kéne mennem dolgozni mert nem fogunk kijönni a pénzünkből. Én szívem szerint vissza is mentem volna, de nem volt hová, mert vettek fel helyettem mást.

dita75
 
 


Dita!Én Pápán születtem és melette van egy kis falu Nóráp én ott éltem 18 évig.Veszprém megyében merre felé lehet tged fellelni?Tudod apa nekem azért is mndta,hogy maradjak,mert ő azért nem keres rosszul és akkor is 60 napra jött meg...tudod minden hónapban bennünk volt,hogy most talán...és így nagyon elhúzódott már...október vége óta...
Na megy privi a melóról.
Vendég
 


Megkaptam a privit válaszoltam is telefonszámot és címet is megadtam ha erre jártok akkor egészen nyugodtan gyertek be. A 8-as úttól egy köpésre lakunk.

Írtam a blogba és tettem fel néhány képet is.

dita75
 
 


Dita ment válasz,megyek a blogra!
Vendég
 


Dita olyan cuki pocid van!!!És ezek a rucik is nagyon szépek!!!!Minden nagyon szép!Puszi
Bridget merre vagy??
Vendég
 


Pamilla és te merre vagy???
Vendég
 


Bocsi, hogy már nem jöttem tegnap, de apácska itthon volt velem. Reggel elment egy helyre, de 10-kor már itthon is volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
LEvitte a drágám a sittet, lecipelte a maradék csempét, ebédeltünk, vissza vittük a csempét a Baumax-ba (itthon vettük észre, hogy rosszul adták vissza a pénzt, úgyhogy délután megint mehetünk :x :x :x :x :x :x :x :x :x ), megvettük a pindurnak a bordűrt a szobájába (tündéééééééééééééri), megnéztük a Tweilight-ot (marha gyenge film), aztán apa lemosta a csempét a fürdőben, közben kiderült, hogy a kőműves nem tud jönni este :x :x :x :x :x :x :x , úgyhogy elmentünk a barátainkkal fagyizni, aztán vittünk cserkót keresztfiamnak, aztán vacsiztunk és lefeküdtünk szunyálni. Már fél tízkor ment a szunya :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én csak 8,15-kor keltem, de még mindig nem tudtam magamhoz térni :P :P :P :P :P :P :P :P

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ditu!
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
A pici júliusban vagy augusztusban fog megszületni, Szóval nem valószínű, hogy hozzám eljutnak szülésig. Amúgy tegnap beszéltem nagyanyámmal, és nekem meg azt mondta, hogy uncsitesóm már pakolja nekem a ruhákat..... kérdem én: most mi van :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És 21. heti picokép:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bocsesz de itt volt a 39hetes Magyar barinom es filmdelutan volt meg traccsparty 8) :lol:

Gabo
En sem vgyok babonas egy gyerek nem attol jon vgy megy,hogy milyen szojarasban hisz az ember lanya :roll: Azzal a tanfolyammal mindenkeppen jol jarsz :wink: Vgy te dolgozni mennel oda nem a tanfolyamra :roll:

Dita
Latom nem aktivkodsz mostanag :lol: de meg mindig ngyon szep a blogod es allando latogatoja lettem 8) Feliratkoztam :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Este elvoltunk tescoba,láttam élőbe Ditus Bogyija sapiját és olyan jó!!!Én meg rávettem apit,hogy vegyünk előkét,mert tök olcsó volt és olyan szépek!!!
Dobok fel képet mindjárt!
Bridget szeretnék ott dolgozni amig nemjön a babó,mert fogyunk ki a pénzből...és ez nagyon érdekelne,mert felvétel nincs sehol,viszont ezt később is tudnám hasznosíttani.
Zsu!Olyan szép a pocid!!!
Vendég
 


ZSU
Nagyon szép a pocid, jó nagyot nőtt, szép kerek és formás.

BRIDGET
Úgy érted a blogban nem vagyok aktív? Sajnos sok minden nem történik. Vizsgálat is csak havonta van, aztán ahogy néztem a papírt még ritkábban lesz mint most.

dita75
 
 


Kép Kép Kép Kép
A spiból kettő van,a másik iketesómnak vettem :lol:
Vendég
 


GABÓÓ
Nagyon édik, műanyag a háta vagy sima textil, mert inkább olyat vegyél aminek legalább a háta műanyag, mert a sima textil sokszor annyit ér mint halottnak a csók! :lol: Malackodnak a gyerekek úúúúúúgy de úúúúúúúúúúúúgy! Még a fal is kajás lesz! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De gondolom alig várod hogy a falat törölgesd! :wink:

dita75
 
 


Na jó hamár úgyis mindent tudtok:ezt kértem karácsonyra: Kép Kép
Vendég
 


Dita ezeknek textil a hátuk,de tudod van jó mosópor :lol: majd legközelebb olyat veszek!köszi :wink:
Vendég
 


Este olvatam azthiszem az anyák lapjában,hogy a kétpetéjü ikreknél nagyobb az esély az ikerterhességre...mi egypetéjüek vagyunk.hát majd meglájuk.És azt tudtátok,hogy lehet olyan,hogy az ikreknek két apa ha kétpetéjüek?Meg van olyan is,hogy 1-2 nappal később születik meg a másik.Érdekes nem?Én nem gondoltam volna,hogy lehet ilyen!
Vendég
 


Gabo
Hat sok sikert a felvetelihez :wink: Az elokek zabalnivaloak es a babakocsi :shock: klafa 8)
Azt,hogy lehet 2apja a 2petejueknek az odaig ok de hogy par napra ra szulni a masikat olyat meg nem hallottam :shock:

Dita
Igen a blogodban :lol: hat gondolom mostansag nem tortenik annyi minden de en szeretek mas emberekrol foleg akiket ugymond "ismerek" olvasni :wink: Ugyhogy azert ha lesz ujdonsag feltetlen olvasgatom 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszi a pocidicséreteket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabóó!
Nagggyon édeeeeeeeeeesek ezek az előkét és a sapi is :wink: :lol: 8)
És a babakocsi is nagyon teccik :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


köszi csajok,csak már jólenne,h lenne tulajdonosa is! :roll: de majd most! 8) Bridget megpróbálom megkeresni neked neten,lehet fent van!
Vendég
 


Bridget,azt a cikket nem lehet megnyitni,de leírom az újságból:
Több nap eltérésse hogy tudnak születni:
A kétpetéjü ikreknél a megtermékenyítés két külön hímivarsejttöl történik.Ez a két megtermékenyítés nem feltétlenül egy időben zajlik,a két időpont között akár napok is eltelhetnek.A terhesség alatt az ikerpár két placentából táplálkozik,növekszik,ezét a születésre való érésük is különböző időpontokban történik

Az ikreknek lehet két különböző apja is:
Az előbbiekben leírtak miatt elképzelhető,hogy a kétpetéjü ikerpár két különböző apától is származhat.

Egyre több ikerterhesség van a sok beültetés miatt is ,de mégis az ikerterheségek több mint a fele afrikára jut!Minden 3.terhesség ikertrhesség,és minden harmadik házaspárnak vannak gondjai a teherbe eséssel.Elég megdöbbentő szeritem!
Remélem okosabbak lettetek! :wink: Puszi mindenkinek!!!!
Vendég
 


Bridget én nem tudok angolul :oops: megkérhetlek,hogy fordítsd le ami az előkékre van írva,csak hogy tudjam :oops: :roll: puszi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: