Új privát üzeneted érkezett!

Az is jó! :wink:
20150601134430
 
 


na a vonalzóm az nem jött össze ahogy nézem :(

dita75
 
 


Viki!
Hékás! Terheseknek nem ér elfoglalni a szerencsehozó laptetőt! :)

dita75
 
 

 
 

Ez a vonalzódolog nekem már felülmúlja a képességeimet! :(

dita75
 
 


Dita!

Vmi hasonlót kell bemásolnod:

Kép

Nem akartam én elorzoni a laptetőt :cry: :cry: :cry: :cry:
20150601134430
 
 


Nem ezt akartam, mert a kódot másoltam be :oops:

//Kép//
20150601134430
 
 


többet nem másolok be semmit. :x
20150601134430
 
 


Denika!

Hajrá-hajrá! :) Zebra tesztet kérnénk. :roll:

Asszem jövő hétfőn én is csinálok egyet, még a vérvétel előtt, ugyanabból kifolyólag, mint te.

nellike
 
 


Denika,

akkor majd gyere a hírrel, addig is +++++++++++++ :wink:

Dita,

nem értem miért nem jó a vonalzód, megnéztem, hogy az enyém is hasonló kódokból áll és az enyém működik!

Nellike,

hát igen, a várakozásnál nincs is rosszabb. Örülök, hogy túlestél a náthán! :lol: A picikéknek pedig biztos, hogy semmi bajuk!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Denika! Nagyon drukkolok holnapra! Kép

Lecseréltem a képemet, hátha a saját baba-képem nagyobb szerencsét hoz majd... :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Én is! :P

Csak én nem a saját baba képemre:)

nellike
 
 


Vonalzó ügyben én nem adok tanácsot, mert amint látjátok, a békám egyrészt rossz irányból közelít, másrészt nem akar kibújni a madárijesztő mögül. Szóval nekem is van még mit gyakorolni. :)

nellike
 
 


AZÉRT NEM ADOM FEL MÉG A VONALZÓT CSAK MOST SOK A DOLOG!

dita75
 
 


Dita!

Az URL kezdetű kódot másold be az aláírásodhoz, és akkor jó lesz! :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Jól vagytok?

Czinke kartársnő merre kószálsz? Aviváztál hétvégén?
20150601134430
 
 


Viki!

Köszi kérdésed, de sajna nem :( Dóri tök beteg :( Éjjel is köztünk aludt, de így is szar éjszakánk volt :( Köhög, taknyos és hőemelkedése is van. A szívem szakad meg érte :cry: Pedig ez csak egy kis nátha...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok,

hétvégén nálam lesz tartva a testvérem lánybúcsúja, és ma számoltam utána, hogy addig még nincs teszt idő, ezért a lánybúcsú úgy fog eltelni, hogy nem ihatok alkoholt.
Remélem, hogy lesz értelme az alkohol megvonásnak, jó lett volna koccintani vele, mert hát nem minden nap van lánybúcsúja az ember ikertestvérének! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Évi!
Jobbulást a Kis Manónak! Gyógyszert is kell szednie?

Monic!
Szerezz be gyerek pezsgőt, vagy csináljatok alkohol mentes koktélokat! :wink:
20150601134430
 
 


Monic!

Egy pohár jó vörösborral nyugodtan koccinthatsz :wink: Sok boldogságot a testvérednek! Egyébként ti egypetéjű ikrek vagytok? Bocs, ha már írtad :oops:

Viki!

Igen, kap gyógyszert is. Biztos jobban lesz már lassacskán...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Dóri babának jobbulást!
Most bemásoltam az URL kezdetű kódot, de ha így sem lesz jó hát összetörök mindent. :twisted:

dita75
 
 


az ördög vigye el :evil: :twisted:

dita75
 
 


Dita!
Próbálj meg más tickert (pl. lilypie, stb.) beilleszteni.
20150601134430
 
 


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Dita, nézd, ez volt az?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Igen ez a szivecskés volt!

dita75
 
 


Dita!

Hát én ezt nem értem... Még rossz helyre sem lehet beilleszteni, akkkkkóóóóóó mé' nem működik? :roll:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Még ez sem működik nálam. :(
De mindegy, mert úgysem tudom pontosan a ciklusom hány napos. Tök össze-vissza.
Más!
Ma reggel készülődés közben volt egy beszélgetés a reggeli müsorban. Én hiába szoktam le a dohányzásról, ha mások meg felfüstölnek, az olyan mintha én is dohányoznék, ami nagyban befolyásolja a pé-t. Fel vagyok háborodva. Oxigénmaszkkal fogok ezentúl mászkálni! :twisted:

dita75
 
 


Dita!
Ez most komoly? Nekem olyan kamu szaga van. Ezt orvos mondta?
20150601134430
 
 


Csajok!

A Merional ugyanolyan előre töltött fecskendőben van, mint az Ovitrelle?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi
Nem, a Merionalhoz külön kell venni a fecskendőt és még össze is kell keverni a port a lötyivel.
Én inzulinos fecskendőt vettem hozzá, kicsit macerás megcsinálni vele, de azért nem lehetetlen.

i.kata
 
 


Dita
Köszi, akkor előtúrom a Norbis könyveket. Már egyszer nekem is bevált, csak nehéz összeegyeztetnem az urammal.... hát még az anyósommal :evil: utálom, amikor állandóan süti a finomabbnál finomabb süteményeket és tudja, hogy figyózok, de addig nyaggat, hogy csak meg kell kostolnom.... Biztos kicsit gyenge is vagyok, de hogy békén hagyjon, inkább eszek egyet fél óra unszolás után.

i.kata
 
 


Kata, köszi! Akkor ezek szerint úgy működik, mint anno a Menogon. Ahhoz is kutyulni kellett a port az oldószerrel.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Kell hozzá fecskendő és kétféle tű. Egy vastag (zöld) a felszíváshoz meg egy kicsi a beadáshoz (bőr alá is lehet adni, úgyhogy beadáshoz olyan tűt kérj.) A nagyobbal meg könnyű felszívni és elkészíteni.

Egyébként a doboz tartalma két üvegcse, az egyik (az ampulla) tartalmazza az oldószert, a másik a port.

Dórinak jobbulást!

Monic! Asszem a Törley (vagy a BB) gyárt egy olyan alkoholmentes pezsgőt, ami tisztára pezsgő ízű (tehát nem gyümölcsös), csak épp nincs benne alkohol. Én is azt ittam Szilveszterkor és szerintem jó. Próbáld ki. Az Évinek is igaza van, egy jófajta vörösborból sem árthat pár korty, csak a koccintás kedvéért. :wink:

nellike
 
 


Nellike!

Neked is köszi! Erre a két tűs megoldásra már nem is emlékeztem, jó, hogy eszembe juttattad!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,

két petéjű ikrek vagyunk, a családban ez az örökletes. Apukámnak is van ikertestvére, anyukám ágáról meg a nagymamámék voltak ikrek. Mindenki kétpetéjű.

Köszi a tippet, akkor koccintok majd egyet, ne múljon el ez a jeles esemény koccintás nélkül.

Dita, Kata,

amikor én csináltam a Norbi update-t, persze nem tartottam be vérmesen, de ofdafigyeltem, hogy hány órakor mit eszek akkor 6 kilót fogytam. Azóta a könyv a polcon :oops: , lehet, hogy én is megforgatom, kedvet kaptam hozzá tőletek.

Dita,

én már elnevettem magam azon, hogy az a fránya vonalzó sehoögy sem akar neked sikerülni pedig MINDENT jól csinálsz. Bocsi, de ezt már nem bírtam ki nevetés nélkül. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha leírod hánydik ciklusnapon vagy akkor majd fejben számon tartalak.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Irigyellek, hogy ikrek vagytok... Jó lehet, ha az embernek egy vele teljesen egy idős tesója van, mert vele egyszerre élnhet át egy csomó mindent, nagyjából azonos dolgok foglalkoztathatják, már csak a koruk miatt is. Persze ez csak az én elképzelésem, biztos tudnál cáfolni is. Engem a nővérem állandóan lepattintott, amikor kicsi voltam. Nálunk 6 év a különbség. Ma már imádjuk egymást, de az a "genya" :wink: tesóm nem is emlékszik rám. Amikor mesélem neki, milyen ürügyekkel rázótt le, egészen belevörösödik, mert ő nem is emlékszik rá.

i.kata
 
 


Sziasztok,

na most sikerült csak visszaolvasnom, olyan sok a meló , őrültek háza van, és olyan sokat írtatok, h alig győztem.

Szezso: sajnálom , h jött piri. :cry: nem jött be az agykontrol? :shock: csupa jót hallottam róla! és én megkaptam az agykontrolos cd és én nagyon jól tudok rajta relaxálni. én szeretném elvégezni a tanfolyamot, de szerintem a párom kiröhögne, meg kicsit sajnáom a pénzt.

Nellike: szorítok nagyon !! tetszik a hozzáállásod: nem kívánságműsor, jöhet fiú v lány, akár ikrek is! :wink: én is így vagyok vele!

Évi: dórinak jobbulást!

Monic: akkor te duplán is esélyes vagy , h ikreitek legyenek!! :wink: a gének és az inszem, szorítok!!!

Nemone: szerintem az a jónás módszer , amit említettél. az csak egészséges embereknél működik, de hát... nem tudom.

Denika: szorítok ezerrel!!!!!+++++++

Desviki: köszi , h hiányoltál. :wink: sajna nem tudtam tornázni a hétvégén, elég sűrű volt a hétvége (bár nem panaszkodom). bár voltam úszni, és szerintem az is jól megdolgoztatja a pocakot !

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Ikrek: egy munkatársamnak egypetéjű ikertesója van, és nagyon utálja. mindig 1 tortájuk van (még a mai napig is , 30 évesen), és mindig 1ként kezelték őket. én teljesen elcsodálkoztam, h nem szereti.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb
Ez érdekes, mert én még csak jókat hallottam az iker ismerősöktől. Volt egy pár az osztályunkban (1fiú+1lány) és a srác nagyon link, de a tesója mindig kihúzta a sz*rból. Amúgy ők ég és föld, de azért nagyon jó tesók.

i.kata
 
 


Czinke! Én nem írtam, hogy nem jött be az agykontroll :wink: (Csak azt, hogy voltam tanfolyamon...)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso: és nem szoktad használni? :shock:
nekem te mindig olyan optimista is vagy , szerintem az is tök sokat számít . :wink:
hajrá!!

Rólam meg annyit, h most káosz van a mhelyen. nagy átszervezések lesznek , tök bizonytalan h mikor (máj- júni - júli), de zörög a léc és nagyon be vagyok tojva. :cry: ma már gyomorideggel jöttem dolgozni. pénteken megtudtam 1-2 szemét dolgot, ami a cégnél folyik, és felfordul a gyomrom. :twisted:
szóval eléggé kivagyok tőle.
amúgy jó hír is van: lefoglaltuk a lagzi helyét, uh az tuti lesz. remélem mhelyem is lesz. :roll:
elvileg csüt kellene megjönnie, de semmi jele. dokihoz is el kellene mennem. :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke
Akkor reméljük már nem is lesz semmi jele a mikulásnak :D

i.kata
 
 


Czinke! De szoktam használni :D Babás még nem vagyok, ez a része nem jött be - még. De dolgozom rajta :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kata: köszi, aranyos vagy! de én nem vagyok olyan optimista, pcos lévén, tartok attól, h ez csak a pcos-nak köszönhető, és továbbra sem javulok. :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kata,

én csak jót tudok mondani az ikerségről. Minket inkább arra tanított meg ez a helyzet, hogy mindent mindig megosztunk egymással, és ez a szokás meg is maradt bennem, ha kapok pl egy csokit már felezem is el, ha a testvérem nincs velem akkor a párommal.
Szerintem pedig az egy tortából is jut mindenkinek, annál az ikerpárnál inkább az lehetett a gond, hogy egyként voltak kezelve. Nálunk szerencsére ez nem fordult elő, amúgy nagyon különböző a vérmérsékletünk, nálunk inkább én voltam aki kihzta a másikat a sz...rból. :lol:
Viszonyt nagy egyetértésben voltunk égetnivalóan rosszak, és így utólag sajnálom anyukámat, hogy mennyi ideget meg kellett ennie miattunk. :oops:
Ezért elsőre megijednék, ha ikreim lennének, de tudnám kezelni a saját tapasztalataim miatt.

Czinkeb,

+ gondolkodás, azért nem jön meg, mert lehet, hogy útban a baba és nem azért mert a pco bekavar. Ok?
A pohár félig tele van és nem félig üres! :wink:

Szezso,

nagyon beleéltem magam az agykontroll tanfolyamba, apát addig nyúzom amíg el nem megyünk. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Az én páromat biztos nem lehetne rávenni az agykontrollra.

i.kata
 
 


Az én férjem szerencsére már túl van egy tanfolyamon, arra még a volt felesége vette rá, így nekem már jóval könnyebb dolgom van.
Ha meg nem akar jönni, akkor jöhet a szöveg: Bezzeg vele el tudtál menniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! :lol:
De ez persze csak vicc volt, aki már volt életében ilyen tanfolyamon az máskor is beválalja mert szembesült vele, hogy milyen jó dolog is az. Szerintem a páromnál sem lesz gond, bár még várom a nyugodt pillanatot amikor előállhatok az ötlettel. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Felhívtam a dokimat és hétfőn megyek UH-ra. Kíváncsi vagyok, hogy ebben a hónapban mikor lesz inszem, mert a múltkor csak a 19. napon volt... És megint elkezdtem hőmérőzni, bár nagyon utálom!!!!

i.kata
 
 


Kata,

hajrá inszem! Neked is ez lesz a második? :?:
Majd mi megmutatjuk, hogy a második után is teherbe lehet esni :wink:

:DD

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Igen, ez lesz a 2. Én is nagyon bizakodó vagyok :lol:

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: