Új privát üzeneted érkezett!

Tényleg Jenny, ha pár napja 25. napon voltál, akkor most piri vagy nempiri várakozásban lehetsz. Mizujság?
Nekem jövő héten NEMKÉNE megjönnie. Ha mégis megjön akkor mostmár tényleg ellátogatok a "ma mégis megjött topicba" :twisted: brrrrr...
Vendég
 


Alma: Én a Libri lapján rendeltem meg a könyvet és a lakhelyemhez legközelebbi boltjukban vettem át, így 200 Ft-tal olcsóbb is volt. De lehet, hogy amugyis lehet kapni bármelyikben, csak így egyszerűbb volt nekem, mert én is hulla vagyok és nincs időm járni a boltokat sajna.
SZép jó éjt!
Vendég
 


Fogdoki: Hugim kismamaként tömette be a fogait, sőt még húztak is neki egyet. Szólj a dokinak, hogy olyan érzéstelenítést alkalmazzon, ami nem árthat, ha babás vagy. Drukkolok!!!
Vendég
 

 
 

Gio: Melyik ez a könyv és mi a témája? Egy jó könyvre már ki vagyok éhezve én is.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu05 írta:Gio: Melyik ez a könyv és mi a témája? Egy jó könyvre már ki vagyok éhezve én is.


Tulajdonképpen Ildi írt róla korábban, a címe az Elveszett boldogság nyomában. keress rá a neten, Liedloff nevű nőci írta
Vendég
 


Sziasztok!

Kezdem előlről. Elszállt. :evil:
Szóval a könyvről írtam azt a félreérthetőséget.
Az indiánok sokat hordoznak,kézben tartják a gyereket, ha igényli, viszont ha nem, akkor hagyják azt is. Élik az életüket. ennek a végeredménye nyugodt,kiegyensúlyozot gyerekek,emberek. nyugdtan kezelik a problémáikat, amik nem is igazán problémák számukra. Ja, és a gyerekek nem hisztiznek, nem akaratoskodnak...De ez annyira jól le van írva benne,ez csak pár szó róla.
No ehhez képest én is kendőztem a Bercussal , sokat volt kézben is,bár nem kizárólag hordoztam, volt azért babakocsizás is. Sokat mozoghatott, volt neki tér hagyva. Amit elronthattam, hogy nem éltem mellette az életem, leegyszerűsítettem mindent, akkor csináltam ezt azt, ha aludt.... hogy Vele foglalkozhassak, szórakoztathassam, taníthassam. (Ez sokáig működött) Most azt érzem,bár lehet, hogy a korból adódik, hogy a fejemre nőtt, és én vagyok az első számú játszópajti. Hiszti akaratos... Bár nem mindig jellemző,de vannak rosszabb napok.( valószínűleg amit írtam, egy rosszabb napon írhattam :D )(lehet, hogy egy kistesó segítene a dolgon?)
Ezért írtam, hogy ezt a rész már csak javítgathatom vajon, vagy van rá módszer, ami hatásos indián módra.

Egyébként ezek csak úgy felmerültek Bennem, nem központi problémám a dolog, úgy vagyok vele,hogy bizonyos dolgokon keresztül kell esni a gyerekneveléssel kapcsolatban, nem igazán tudom kikerülni. De azért az indiánoknak jó, hogy nem hisztizik a gyerek. :D
Mennem kell megint, felébred a Bercike, indul a nap, meg kell ma a háznál is pakolni, mert lomtalanítás van.
Sziasztok!
szép napot.
Ildi
brumm
 
 


a nap poénja csajok!!!: A főnöknőm kihívott az irodából, hogy bizalmas kérdést tegyen fel. Ez pedig a következő volt: pár napja figyel engem és szerinte nagyon megnőttek a melleim :D Most nem tudja mit gondoljon, hogy esetleg berakattam implantátumot vagy....? Kérdeztem, hogy csak nem arra gondol hogy terhes vagyok? :) De igen, arra gondolt, de egyszerűbb volt a plasztikával indítani. És megkért, hogyha tervben van a baba, akkor rögtön szóljak. Már akkor is, hogyha tervezzük, hogy ő fel tudjon készülni :D :D Alig kaptam levegőt, annyira kellett röhögnöm. Mondtam neki, hogy nyugi, mensi előtt mindig megnő a cicim, és hogy talán a bluzom teszi vagy mittudomén....De ő csak erősködött...Vicces lenne, ha igaza lenne, de én a mellnövekedésből még nem gyártok hiú reményt. Sztem csak híztam és kész.
Vendég
 


Sziasztok!

Gio: Nem semmi a főnököd! :D :D :D
Egyébként még lehet is a dologban valami. Anyukámnál senki sem tudta, hogy ikrek leszünk, csak valamelyik agyatlan munktársa poénkodott, és bejött.

Hahó! Többiek??????
brumm
 
 


Helló!
Helló,
Gio, hogy lehet ilyen tapintatlan a főnököd? te nem kérdeztél vissza, h mit stíröli a melled? és ezért be is perelhetnéd mh-i zaklatásért!!! hihetetenül tetszik amúgy, h így, nevetéssel tudtad lereagálni. én biztos tök elvörösödtem voln, pláne a te helyzetedben! vagy az enyémban, hihi.
És csak szólok, másodszor vagy laptetős, még a végén tényleg igaza lesz. de mi az, h már a tervezésnél szól???? na, lekattanaok a témáról.

Nagyon tetszik a könyv, és értem már Ildi, hogy mire gondolhattál. Azt hiszem, hogy elméletben minden szép és jó, csak adott helyzetben, amikor rögtön kell reagálni, akkor bejönnek a bevésődött minták, pl. anyukánk viselkedése. Szóval mindenki követ el hibákat, sztem ez természetes! perzse nehéz lehet, az biztos. én is magamat marcangoló anyuka leszek, ha gond van. de mivel nem vagyok tökéletes, biztos nem tudok úgy nevelni sem.

Na, most elküldöm, h ne szálljon el. ;-)
f_alma
 
 


Fogorvoshoz: ő azt mondta, hogy ha több, mint egy hónapos a baba, akkor lehet már tömni, csak amíg olyan pici, addig nem ajánlott.

Ma azt mondta férjuram, h velem ketteben szívesen bicajozik a balcsi körül, csak másokhoz nem akar alkalmazkodni. azért ez félsiker ;-)

Era, hogy megy a ház-lakás szépítés, konyha bútor?

Jenny, hogy áll a ciklusod? ;-)

Mit csináltok a 7 végén? én nem nagyon leszek gépközelben, de ha tudok, jövök. nagyimhoz utazunk az ország egyik végébe, vasárnap meg szülinapi sütögetésre megyünk-a barátnőmet ünnepeljük!

Alma
f_alma
 
 


:D Munkahelyi zaklatásnak jópofa lenne, hisz nő a főnököm.
Eljutottam amugy arra a pontra, hogy belazultam. Szeretnék kisbabát, de ezt mostmár nem kötöm senki orrára. Úgyis mindenki ezt kérdezi pl. a mhelyemen, ugyhogy már semmi más reakcióm nincs, csak vigyorgás. A főnöknőm arra értette a tervezést, hogyha kismama leszek, akkor egy időre kidőlök ugye a munkából és akkor egy emberrel kevesebb. (ettől ő rendre pánikbaesik). Illetve most jön vissza egyik kolléganőm gyesről és mindenki azt hiszi, hogy akkor most ÉÉÉÉN jövök. Már tele a búrám komolyan, de úgy döntöttem, rájuk hagyom, had beszéljék be a hasamba a gyermeket :)
Bár megvallom amikor a plasztikáról kérdezett végigfutott az agyamon, hogy azt mondom: aha, megcsináltattam., ugye milyen csini? Meg akarod fogni? :D Ezeken a gondolataimon röhögtem visszafojtva miközben a várandósságra terelte a témát. Aztán mire hazaértem, már úgy fogtam fel: dejó! Megnőtt a mellem! :lol:
Vendég
 


Alma: hú a sütögetés nagyon klassz!!
Mi most Pesten bújunk édes párommal. Holnap meg kicsit bingázunk sztem, bár ma becsípődött a nyakam - biztos a nevetéstől :) - és nehezen mozgatom a fejem.
Az nagyon szuper ha ketten mentek kerékpározni. Sztem még jobb is. Én sem mindig szeretek másokhoz igazodni. És mi is ketten voltunk tavaly, tök jó volt, akkor álltunk meg amikor akartunk. viszont ha mentek akkor szóljatok és Siófokon várunk benneteket egy ebéddel illetve szállással szívesen és szeretettel. Van hely bőven!
Vendég
 


az hogy másodszor vagyok laptetős biztató jel? :) - akkor most jól bebeszélem magamnak.
Mostanság szómenésem van úgy tűnik, de hiányoznak a többiek. HOgy ki hogy van, mi történik? Kicsimama pl.?jenny, era?
Ugyanakkor valszleg ebben a szép időben lehet jobb dolog is mint a neten lógni 8)
Vendég
 


Sziasztok!
Még alvás előtt benéztem.
Gio: én is azt hittem, hogy pasi a főnököd.
A laptető jó jel. :D
Alma: hétvégén: holnap fodrász, csíkok kerülnek a hajamba. Má rég volt olyan. Aztán a háznál teszünk veszünk, vasárnap nem tudom még.
Jó éjszakát! Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!

képzeljétek, felkeltem 6kor, mert munkám volt, aztán azóta nem aludtam vissza, s mostmár nem is fogok:)

Olyan fura, mert most én is félek, hogy túl sokat nyavajgok Nektek, de le kell írnom. Nem muszály reagálni, mert már tulképp írtatok erre is. Ma is megmértem a hőm reggel, és már négy v. öt napja minden nao egy tized fokkal kevesebb. kicsit el vagyok keseredve, ilyen még nem volt. Vagy csak a hőmérőből fogy az elem? :lol:
Lehet, h kezdődik a szomorkodós időszakom???

Gio, nagyon köszönjük a szállás, ill. ebéd felajánlást, remélem tudunk élni vele! Azért is elképzelhető, mert a férjem nagybátjának Akarattyán van háza, és uram onnan akar csillagtúrázni. Oda Siófok nincs messze:) én azért reménykedek még egy balcsi körútban, de ha nem jön össze, veletek még talizhatunk ;-)

Nekem is van hiányérzetem a többiek miatt, de annyiszor kellett már az életemből elengedni embereket, hogy már könnyebben elfogadom, hogy másfele megy az életük útja. És biztos van abban vmi, h szép az idő, nem a net az egyetlen hely!

Ildi, biztos tök jó lesze a hajad! Nekem van egy kis melír benne, de most már kezd lenőni, úh. időszerű lenne mennem.

Jó pihenést nektek! Alma
f_alma
 
 


Ildi: dejó! Mármint a csíkok a hajadban. Én is úgy kipróbálnám egyszer, de azt hiszem nem állna jól, mert túl sötét a hajam. Pedig lassan be kell amugy is festetnem, mert el kezdtem őszülni.Brrrr....
Alma: én nem igazán bízom ebben a hőmérős dologban. Van akinek tök alacsony hővel derült ki hogy mégis babás....Amugy meg úgy tudom, hogy közvetlen a mensi előtti napon szokott csak leesni - akinél ez a módszer működik - tehát az hogy több napja csökken sztem nem jelent semmit! Nyugi. Mikor kéne nem megjönnie amugy? Én jövő héten nem várom, elvileg szerdától szombatig bármikor megjöhet. De most nem reménykedek azér se!
Vendég
 


Persze aztán belül biztos mégis reménykedek, mint minden nemvárt mensi előtt, de most annyi dolgom lesz az elköv. 2 hónapban, hogy épp azon gondolkodtam, hogy mi lenne ha kismama lennék és végighánynám mondjuk az első hónapot. Valszleg tudat alatt így védekezek az újabb csalódás ellen, hogy jobb is ha nem most jön össze hanem majd amikor rendeztem a dolgaimat. (ez már lassan mélylélektan! :D )
Vendég
 


De mostmár árulja el vki mi ez a laptető dolog?? :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem a fodrásztól. Egész jó lett a csíkos fejem. Csak még meg kell szoknom. Volt már ilyen, csak régebben.
A férjemnek tetszett leginkább régen is, így most megint rávettem magam. De azért is jó, mert nehezebben zsírosodik ilyenkor. Ez nálam nem hátrány. :D

GIo: Laptető? Az azt jelenti, hogy legközelebb Te leszel babás. Megfigyelték, hogy aki a laptetőt kezdi a hozzászólásával, pláne, ha ez sűrűn történik, az lesz legközelebb kismama. :D
Nem tudom, mennyire igaz, de egy kis jókedvet ad a dologhoz.

Megyek, sziasztok!
Szép napot!
Ildi
brumm
 
 


:-) az jó lenne. De most elég nyűgös vagyok. Fáj a pocim, olyan mintha belülről csiklandoznák, de nem kellemes érzés, nem értem mi bajom van. Még nem is mozdultunk ki, vhogy tömegiszonyom van ma. És az a rossz Pestben, hogy bárhova mész ahol talpalatnyi zöld van, arra min. 1000 ember jut...(mintha kissé negatív lennék...talán premens van)
Vendég
 


Ildi, majd tegyél fel képet a csíkos hajról a wiwre!! :wink:
Vendég
 


Gio: Én is azt hittem a fönőkőd férfi. kezdtemis felháborodni minek nézegeti a melleidet. Na de ha nő akkor más. Bár bevallom kicsit fúra hogy azt nézi nagyobb e a melled. Na mindegy. Szeritnem itt valami pletyka állhat hiszminden nő tudja ha mensi jönakkor nőnek a cickók. Tényleg a végén bebszélik a pocakba a babát. :)

Ildi: Biztos jó lett a hajad. És ha a férjednek tetszik akkor nagy baj nem lehet. :)

Képzeljétek ma már félig kész van a konyhabútor. Majd a jövő héten folytatják a fiúk csak. Addig pedig türelmesen várok.......

Kép
csucsu05
 
 


Persze, minden nő tudja, hogyha jön a mensi akkor cici nő, de a főnöknőmmel nem egyeztetem a ciklusom, így csak találgat/hat :) Persze ha ezek után tényleg babás lennék mondjuk most akkor már előre tudom, hogy mi lesz a reakciója: nagy csalódott sóhaj, én tudtam! (és akkor biztos ismét a cicimről beszélgetne, hogy naugye!.brrrr :twisted: )
Vendég
 


Sziasztok!

Szívesen tennék fel képet, de nem jó a fényképezőnk. VALAKI, kisméretű manó elrontotta. :oops:
De azt hiszem,épp az iwiw-en ami kép fent van régről, azon is van melír a hajamban, de most sajna nem tudunk csinálni. Egyébként nemsokára tervezünk venni egy fényképezőt, mert jön a Bercus szülinapja, és jó lenne csinálni képeket.
Era: DE jó, hogy halad a konyhabútor. Jövő héten már gyönyörű konyhád lesz. Kissé irigykedek. :oops: De azért én a mi kis haladásunknal is örülök.

Nem is tudom írtam-e, hogy ettünk retket a fóliánkból. egy harmad-két harmad a kukacos, és nem kukacos retkek aránya. De legalább vegyszert nem látott. Gondoltam,hogy a retek ilyen lesz, felénk mindig ez van. DE anyósoméknál Békés megyében nem permetezik, és mégis gyönyörű kukacmentes a retek. Mért van ez?

Alma: Neked is elküldöm Pü-ben a nevem, keress meg az iwiw-en, ha van kedved, és van iwiw-ed. :) ( Már anyiszor akartam, csak elfelejtettem. :oops: )

GIo: Ne legyél negatív, hátha jó jel ez a tömegiszony. meg minden. Hátha a babuci keresi a legjobb helyet.

Ági, Jenny? Hogy vagytok?

Sziasztok, majd jövök.
Ildi
brumm
 
 


Alma: én is fent vagyok a wiwen, ugyhogy ha te is, akkor szívesen csatlakozom. És akkor immár tudjuk legalább kb. hogy kik vagyunk orcáról is :)
Vendég
 


Hahó!!!!!!!!
Napok óta sehol senki??????
Ez nem szép.

Mondjuk velem se történt sok minden.
Igazából semmi érdekes.
Lassan közeleg a Bercus szülinapja. Nem is tudom mit kéne venni neki. Már annyi mindenünk van, de fogamam sincs most. Nincs ötletetek? Pláne unokatesónak is kéne venni valamit, még azt se találtuk ki. Ő is három éves fiú.

Nagyon fáradt vagyok. Ma voltam a munkahelyemen, holnap délelőtt is megyek, hangszerbemutató lesz iskoláknál. Olyan jó lenne, ha lenne sok jelentkező jövőre, legalább azon nem kéne idegeskedni.

Írjatok lányok!!!!!!!
Kinek nem kéne most hogy megjöjjön a mensi? Gio,Alma? Szorítok!!!!
Nekem most múlt el, de szerintem a mostani sem az én hónapom.
Majd meglátjuk, de szerintem még nyalogatom sebeimet.
Megyek.
Írjatok!
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Hahó! Jelentkezem. Nekem nem kéne megjönnie a héten, de valszleg meg fog jönni, mert semmi ellenkezőre utaló jelem nincs sajna - bár lehet hogy ilyenkor még nem is kell. Nem is tudom. Jövő héten elmegyek egy tornára (arwen), egy másik topicban jelezte egy lány, hogy társat keres hozzá, azt hiszem veletartok.
Pesten lesz. Alma nincs kedved jönni? Este 7kor kezdődik ha minden igaz, de a lány majd megírja.
Hétvége jó volt, kicsit begubózós. Ma gyönyörű reggelre ébredtem, tűző nap, nagyon élveztem a mhelyre tekerést. Hazafelé már nem volt igazán jó, mert végig szembeszéllel küzdöttem.
Jenny, Era, Kismama? Mizujs Veletek?

Ajándék 5let? Hú, biztos nem egyszerű, annyi mindene meglehet már ennyi idős korban is a gyerkőcöknek. Mostanában vannak olyan kis mesekönyvek, amikbe mágnesesen bele lehet tapasztani a mesehősöket. Talán izgi lehet, ha még nincs ilyen. Illetve gondolom 3 évesen már lehet készségfejlesztő játékokat venni, vmi építőfélét.
De ebben átadom a terepet azoknak, akiknek van már tapasztalata babatéren 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Hát, nekem most ennyi ötletem sincs egy hároméves kisfiúnak. :-( majd ha ezsembe jut valami, megírom.

Gio, lehet, hogy elmennék a tornára, majd írd meg a részleteket. a 7 óra jónak tűnik.

Én holnap reggel csinálok egy LH tesztet jósként. Persze most nem jön be a babatervezők otthonának az az oldala, ahol leírja hogy alkalmazandó, de ha jól emlékszem, reggel kell csinálni, mint a hcg-t. CSak azért, mert szerdán mennék fogorvoshoz, és ha most poz a teszt, nem megyek. Igen, a héten kell megjönie, pláne, h a 14. napon poz. volt az LH. nem tagadom, kicsit izgulok, mert olvastam, h PCOs szindrómát jelentehet a sok LH termelés. Nekem meg nem szokott 14. napon lenni a Pe. Szóval, mostkezdek parázni. remek.

Gio, és a hasadat érzed? Mert nekem most erre utaló jel nincs, és emiatt reménykedem egy kicsit.

Többiek, hol vagytok?
f_alma
 
 


ALma- Torna:
Szerda: 18:30-19:30-ig
Helyszín: Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar
1088 Budapest, Vas u. 17. (Blaha Lujza tér és Astoria között)
507-es attraktív szakmai tornatermében

Sztem a Blahán vagy az Astoriánál kéne találkozni mondjuk talizni 6 körül, hogy jusson polifoam, mert nem szívesen vinnék :?

Én már mindent érzek komolyan...szombaton meg kifejezetten rosszul voltam, mintha belülről csikiznék a hasam és hasogatott lefelé..A cicim is fáj. Ez bármi lehet..de vhogy nem érzem, hogy kismama lennék. Talán mert sok egyéb dolog van most az agyamban. lakásügy, ügyvédhez menni, hétvégén utazás, jövő hétvégén tekerés Balcsi körül, közben szervezzük a nyarat-gyerekekkel nem egyszerű.
Vendég
 


Az lh teszt az az ovuteszt? - nekem csak mikroszkópom van, ami semmit nem ér. Azaz egyszer láttam páfrányt, de mindhiába akcióztunk.
Vendég
 


köszi az infót. szerda jó! beírtam a naptáramba, de még egyeztessünk.

az a rossz a pms-ben, h olyan, mint a terhesség tünetei. Én csak nagyon fáradt és nyomott vagyok mostanában. A cic fájdalom jó. Abarátnőnek, mikor még nem tesztelt pozitívat, nagyon fájt a cicije! :D úgyhogy, akár még jó jel is lehet. nem biztos, hogy érzed még a kismamaságot. vannak, akik megérzik, és vannak, akik nem. ilyen pl. a baba neme is. Ismerek egy lányt, aki érzete, h lánya lesz, de mégis kisfia született. Csak a második lett lány. Ő olyan, h minkétszer elsőre teherbe esett! :evil: nagyon irigy vagyok rá ebből a szpontból.

Lh teszt=ovuteszt, igen. Csak egyszer használtad a mikródat?
f_alma
 
 


Próbáltam többször, de nem láttam semmit...Lehet hogy nem jól tisztítottam meg, nem tudom. Meg én mindig érzem a pé-m, tehát vagy nem reped meg az a tüsző vagy tényleg az van, hogy nem 100% akkor sem a teherbeesés ha peteéréskor van szeretkezés :?
Vendég
 


Persze, h nem 100%os, csak 20-30%, h megfogan a baba, ha jókor vagytok együtt! :( és még így is van, akinek sikerül! :roll:
f_alma
 
 


Alma, úgy látom el vagy kenődve eléggé. vagy csak rémeket látok?
Figyu, fiatal, egészséges nő vagy és tulképpen még nem is nézett meg egy doki jól, hogy azt állíthasd nem lehet babád. Menj el egy vérvizsgálatra, az tényleg nem nagy kunszt és akkor már egy lépéssel előrébb vagy ami a hormonjaidat illeti, hm :wink:
Vendég
 


és ha amajd látod hogy azok rendben, attól eleve feldobódsz! Nálam is így volt :) - talán sovány vigasznak hangzik, de vannak itt lányok, akik már nagyon kemény dolgokon mentek keresztül és még mindig hisznek benne. Ez adjon erőt nekünk is!
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentem, megoldottam a szülinapi ajándék-kérdést.
Vettünk egy első társasjátékot. Kifejezetten kicsiknek, van benne négy egyszerű játék, amiken elvileg meg lehet tanulni a szabályokat.3 éves kortól ajánlják. Vettem még egy szinezőhöz hasonló könyvet, amiben feladatok vannak 3-4 éveseknek. Szereti a feladatokat, van egy nagyon jó fajta játékunk, ami nagyon jól fejleszti a gyerekeket, de ez azzal más, hogy neki kell bekarikázni, össszekötni ...dolgokat. Remélem, nem túl korai a dolog, legfeljebb megmarad későbbre.
Hogy unokatesó mit kap, azt nem tudom. Azt majd a férjem kitalálja. Bevállalta. :D

Lányok! Ez a torna biztosan tutijó. én egyszer voltam valami jógaszerű tornán,( mondjuk az más) de nagyon jó volt. Az egész közérzetem sokkal jobb lett.
Jó tornázást! És reméljük meghozza a várt hatást. :wink:

Gio: Az a cicifájás jó jel. Az nekem is volt. Meg az a csikizés és a hasogatás is gyanús. Szerintem legyél pozitív, mert baba lehet a pociban. :wink:

Alma: Szorítok holnapra a teszthez. De jó lenne, ha a babát jelezné. Ne gondolj semmi rosszra! (Én is ilyen vagyok. ) Minden rendben lesz.

megyek, mert leragad a szemem.
Többieknek is Pussz, gyertek!!!!!!

Sziasztok!
Jó éjszakát!
Ildi
brumm
 
 


Helló!
Igen Gio, jól látod, tényleg el vagyok kenődve, pláne a tesztek után. Viszont végre megszületett bennem a döntés, h hormonvizsgálatra megyek. eddig nagyon ódzkodtam. Most inkább akarom tudni, hogy mi a helyzet.
Ma amúgy, mintha a hasamat is érezném kicsit, igaz ma jól megtornáztattam.
CSak kicsit ódzkodom, h hova menjek, ezért nem akarok fizetni. CSak egy beutaló kellene.
Na, megyek, talán majd otthonról még írok.

Ti is jelntkezzetek! :-)

Alma
f_alma
 
 


Sziasztok!

Élek-virulok, olvaslak is benneteket, csak valahogy elég lehangolt vagyok. Ma vagyok a 21. cn-on, nagyon fáj a petefészkem...
Lh tesztet délután csinálunk, ovutesztként és jósként is. Előtte 2-3 óráig nuku ivás, nuku pisi!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


sziasztok, én sem vagyok hejde pozitív...ugyhogy ezt a mensi előjeleként titulálom. ma elég hisztis voltam , összevesztem a férjemmel is - áldásos ez 120 km távolságból :? mhelyemen is pezsi volt....

Jenny: kíváncsian várjuk a fejleményeket!!!Drukkkk!!!

Alma: én pénzért csináltattam meg a hormonvizsgálatot, 6 hormont nyolcezer valamennyiért. Előtte konzultáltam a háziorvossal, ő mondta, hogy sajnos beutalót csak nőgyógyász írhat és az egyik hormon vizsgálatához meg endokrinológustól kell beutaló . Nem volt időm, kedvem vacakolni az az igazság. De ha a nőgyógyidat megkérdezed, akkor valszleg gyorsabb és hatásosabb.(főleg ha kórházban csinálják meg). Csak én egy magándokinál voltam és eleve ebbe a magánlaborba küldött. Utálom ezt a pénznyelést amugy. Apropó , én most nőgyógyit keresek Pesten, van vmi jó 5leted esetleg?
Vendég
 


Ildi: Tök jó hogy így pezsegtek!! Örülök, hogy ilyen hamar sikerült ajándékot találni!!!! :)
Vendég
 


Sziasztok!
Képzeljétek, a nagy önéletrajz küldözgetésben az egyik helyre rossz cégnevet írtam és nem csatoltam önéletrajzot+motiv.levelet. Majd másodszorra csatoltam, de cégnév maradt. erre válaszolt a címzett:"Érdeklődéssel olvastam levelét, melyből értesültem, hogy a M. cég felkeltette érdeklődését. Csak azt nem értem, miért a mi cégünket tájékoztatta erről az örvendetes tényről?
A csatolt önéletrajz és motivációs levél sincs csatolva.
Ahogy mondani szokták, a többi stimmel…..
Sok sikert az álláskereséshez!" :evil: Ekkora bunkót. Tényleg hülye voltam, de mindenki hibázhat, miért kell ezt ilyen taplón lereagálni?

folyt. köv.
f_alma
 
 


Sziasztok!

Jenny:Mi lett az eredmény? Nagyon kíváncsi vagyok, és nagyon szorítok. :D Jaj, de jó lenne, ha jönne baba. :wink:

Alma: Csak ügyesen! :wink: Meg fogsz nyugodni, ha túl leszel a vizsgálaton. Neked is szorítok!
Ahogy Gio írja, hogy 8000 pénz, az nem kevés, viszont úgy emlékszem, hogy nagyon hamar megvolt az eredmény. Nem kellett sokáig idegeskedni, hogy mi van. Bár biztos az lenne a legjobb,ha megcsinálnák úgy, hogy nem kell fizetni. Csak tényleg olyan macerát tudnak csinálni a beutalókból, ide-oda járkálni...én is utálom az ilyet. ( Sokszor én is inkább fizetek emiatt.)

Gio: Ne legyél hisztis. :wink: Nagyon kíváncsi leszek, én még azért drukkolok, hogy a baba okozza. :D
Pezsgünk? :D Én mindig ilyen vagyok. :D MIndig sajtkukachoz voltam hasonlítva. Férjem nehezebb felrázni. Az unokatesó ajándékát azért bízom rá, mert valami közös ajándékot akar,aminek a szülők is örülnek, és inkább drágábbat. Inkább találja ki ő. :P
Era: KÉsz a konyha? Várjuk a képet. :wink:
Ági: gyere Te is!!!!mi van Veletek, Babuci hogy van?

Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Alma: Ez tényleg tapló volt.
Én is jártam úgy, hogy véletlen rossz helyre küldtem valamit, de olyan aranyosan fogalmazva visszaküldték, és abszolút nem kellett rosszul éreznem magam. Vannak hülye stílusúak is, de nyílván ezzel saját magát járatja le. Csak jól felidegesíti az embert. Ne is foglalkozz vele. :wink:
brumm
 
 


Alma: inkább mulass a levélen és magadon is! :) Ne borulj ki! Sztem nem tapló volt, inkább humorizálni próbált. Csak nem tudja, hogy mi itt most páran nem vagyunk humoros hangulatban!!!!! Brrrr :evil: :twisted:

Ildi: Ügyes vagy! Tökéletes módja annak, hogy a ffit feladattal ellássuk és ezáltal érzi, hogy fontos és el kezd pezsegni :) Én is csináltam már ilyet, csak mindig meg kell találni azt a feladatot ami tuti kedvére való. Mert ugyan az én férjem egy örökmozgó, ugyanakkor ha vmi nem kelti fel az érdeklődését kellőképpen vagy épp nem találja kreativnak, akkor vhogy egyik fülén be a másikon ki. :wink: Dehát ezért vagyunk mi nők, hogy ezt ellensúlyozzuk :P
Már tényleg akkorák a mellemim amugy hogy mindjárt szétdurrannak....De nem barna , nem viszket, semmi ilyesmi, ami esetleg babásodásra utalna.
Jenny: mizujság??????
Vendég
 


Maga az elhatározás jobb kedvre derített, de megértem a lehangoltságotokat.

Jenny, azért írhatnál a szomorúságodról is! nekem legalábbis segít néha a panaszkodás. de persze nem vagyunk egyformák.
milyen lett a teszt? azt olvastam a babatervezőkotthonán, hogy jósként reggel kell csinálni az lh tesztet.

Ildi, tök jól és hamar megoldottad az ajándék kérdést! Gratulálok :-)

Gio, gondolom a dokinak is fizettél 8e körül, plusz a hormonok. :( igen, engem is felháborít ez a nagy pénzleakasztás. Majd utána járok. Jó dokikról hallottam, de nem próbáltam őket.

Szt. Imre kórházban a Bálint Sándor fia Bálint Balázs. Nekem a Sándor szimpi azok alapján, amiket hallottam róla - természetesség párti, sokat tett a sztimrés helyzetért- de már csak a fia praktizál. Őt próbálnám ki és még Boros Juditot, ő a Szt. Istvánban dolgozik. DE azt hiszem ő nagyon felkapott. Mondjuk lehet, hogy a B. B. is.
De mikor kerestem orvost, elég megosztott hozzászólásokat olvastam egy-egy dokiról a két végletet írták le.
Nem könnyű. Ezért torpantam meg. Amúgy én a Kodaj Imréhez (Szt. István)"járok", de valahogy nincs bizalmam hozzá. Aranyos, kedves, de olyan fura számomra, és a magánrendelése nagyon drága.
f_alma
 
 


Alma: megértelek. Én egy meddőségi specialistáhozn mentem. Teljesen korrekt, de vmi miatt mégsem jön be. Talán mert úgy éreztem nem foglalkozik velem eléggé (persze az is lehet hogy én vagyok túl érzékeny. ) De amikor meglett a hormon eredmény akkor felhívtam, hogy mi a köv. lépés és mondta hogy akkor menjek el a magánrendelésére. És nem, nem a doki volt 8ezer, hanem konkrétan a hormonvizsgálat. A doki...10 ezer....Ebben benne volt egy rákszűrés és egy hüvelyi ultrahang. De most már el sem mentem hozzá. Minek? Hogy elmondja, hogy mostmérpedig átjárhatóságira kell mennem? Amugy is azonnal arra akart küldeni, én - mint laikus - mondtam, hogy nem kéne előtte hormonvizsgálat vérből? Amugy itt pl. mikor rákerestem nagyon sokan dicsérték.
Vendég
 


Még vmi, Gio, jó, hogy ilyen ritkán vezstek össze a férjeddel. Mi/én nagyon temperamentumosak vagyunk - szépen szólva. :lol:

Na, én is pezsgek :D

Alma
f_alma
 
 


Ritkán? :) Ó nem. A tányércsapkodásig ugyan még nem jutottunk el, de elég erős személyiségek vagyunk mindketten és makacsok is. Csak így- távkapcsban ritkább - , nyilván a lehetőségeink is korlátozottak e-mailben vagy telefonon. :)
Vendég
 


Lányok!
Én is össze tudok veszni telefonon, és e-mailben is. Mailben külön érzékem van hozzá. :oops: Telefonon mi is szoktunk veszekedni, de mire hazajön a férjem általában el is felejtjük. :wink:

Ahogy olvasom, amiket írtok, hogy milyen vizsgálatok vannak, kellenek, és hogy hozzá milyen árak párosulnak, csak pislogok nagyokat. Igazából hozzászólni nem tudok, de ennek azt hiszem örülhetek is. Nagyon szorítok nektek a vizsgálatokhoz, és remélem, hogy minden rendben, és hamar beköltözik a babuci a pocitokba.
(Hacsak már most nincs ott. :wink: )

Akkorát estem az előbb a felmosott járólapon. :evil: Jól megütöttem a lábam. Már szép lila. No, ez legyen a legnagyobb bajom. :)

Jó éjszakát Nektek!
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Jóéjt Ildi! Borogasd a lábad vagy jegeld kicsit.

(mostanában én is inkább nyaralásra teszem félre a pénzem és igyexem inkább hinni, lazulni - ez mensi környékén nehezebb persze. Ugyanakkor ha az ember kifog egy klassz dokit és az biztatja, nyilván sokmindenre hajlandó. Hát én eddig nem találtam meg a megfelelő dokit, úgy tűnik)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: