Új privát üzeneted érkezett!

Kitty
Megjött a bajom, aminek örülök, mert mehetek a következő hormonvizsgálatra. Két hónapja 30 napra jön meg.

timejka
 
 


Timi,
legalább van valami öröm az ürömben :wink: Hormonvizsgálatot hol csinálják, miből áll?
Vendég
 


Kitty
Ahol lakom, vért vesznek és abból néznek sok mindent.

timejka
 
 

 
 

Timi, köszi. Jó tudni az ilyeneket :wink:
Vendég
 


Sziasztok csajok!!!!!

Nemakarunk valamelyik este összehozni egy MSN partit :?: :?: :?:
Jól kidumálhatnánk magunkat,szerintem nagyon jó lenne :lol: :lol: :lol:

Puszi:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Kriszti
nekünk van msn :wink:
Jó a vonalzód :wink:
Vendég
 


Reni, Timi, Kriszti? Mi van veletek?
Vendég
 


Kitty!!

Itt vagyok élek,és virulok :lol: :lol: :lol:
Mi újság van veled :?: :?:

Timi,Rena merre vagytok :?: :?: :?:

Kép
flacsikriszti
 
 


Kriszti,
köszi megvagyok. Tegnap eldöntöttük, hogy jövő év elején kezdjük a babaprojektet, előtte meg orvos keresés (mert a mostaninál nem maradok, meg a kórháznál sem), aztán alapos kivizsgálás...
Felvettelek msn-re, de ez a párommal közös :wink:

Veled mizujs? Kinga miket csinál már? Nálatok kistesó projekt? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Itt vagyok, megvagyok.

Rena hol vagy? Valamelyikünk mindig eltűnik :twisted:

timejka
 
 


Timi, mikor mész dokihoz?
Vendég
 


Kitty
Nem tudom mit csinálok, fogalmam sincs. Gondolkodom az inszemen. Tényleg nem tudom hogyan tovább.

timejka
 
 


Timi,
szerintem veszteni nem vesztesz. Ha apa is belemegy, akkor hajrá :wink:
Vendég
 


Kitty
Most ez az idióta fasz hülye állat..... Gordonka befagyasztja a csp-t, gy-est, stb. itt cudar világ lesz. Na persze úgy a párom is hallja ezeket, és így szerintem megint gondolkodóba esett a tesó projekten. De nem baj, majd eladjuk az autót és járunk gyalog. Mi bajunk lesz? Semmi. Most elkezdek algát inni, kicsit méregtelenítek.

MSN-t probálom a gépre felvarázsolni, de egyenlőre nem megy. Ha sikerül, akkor sikítok és partzhatunk.

timejka
 
 


Timi
én is hallottam ezt az intézkedést :(

Szólj, ha lesz MSN-ed! :wink:
Vendég
 


Lányok ne essetek kétségbe,mert ez az idióta azt elfelejtette mondani,hogy mire ez a törvénye életbe lépne,már régen el lesznek zavarva a jó fenébe,mert legkorábban jövő év közepén léphetne hatályba ez a törvénye,de jövő májusban választások lesznek,és ez a tolvaj már nem lessz sehol!!!!
Ezt tegnap hallottam a hiradóban egy alkotmányjogásztól,hogy csak jövő év közepétől tudná csak bevezetni!
Hát igen ilyen okos ez a Bajnai :twisted: :twisted:
Ez csak egy bábu Gyurcsány kezében.

Kitty!
Köszi,hogy felvettetek MSN-re,egyébként nálunk baba projekt kizárva,mert nekem az első házasságomból van egy 15éves kisfiam,és egy 10éves kislányom :lol: :lol:
A mostani párommal már közösen volt egy kisfiúnk,csak az sajnos halva született,de úgy gondoltuk,hogy belevágunk mégegyszer,és fél év múlva kismama lettem a Kingussal :!:

Puszi:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Vagyok csak nincs sok időm.

Kitty!Örülök,hogy ti is belekezdtek a babaprojekbe!

Timi!Mire elveszik a gyest meg a családit te már rég megszülsz és tőled már nem veszik el! :D

Kriszti!Hogy vagytok?

Mi most kb. 3 hónapig nem kezdünk lombikba,anyagilag most nem úgy állunk.Remélem hamar nyár lesz!

Kép
rena85
 
 


Krisztia
Akkor nagycsaládos vagy. Ez nagyon rossz, de legalább megszületett a kiscsaj. jaj ezt most nagyon hülyén lehet értelmezni. Azért érted mit akarok, ugye?

Rena
Lehet, hiogy nem is kell a lombik. Húzzatok bele!

timejka
 
 


Timi!Most csak egymásnak szeretnénk élni,nem nagyon szeretnénk a babán agyalni.Legalább nem időzítve kell együtt lenünk! :oops: A lombikra szerintem szükség lesz nincs nekünk olyan szerencsénk,hogy így összejöjjön!

Kép
rena85
 
 


Jaj Rena!
azért még történhet csoda, nem? Ne is agyalj, vegyél kutyát és utána összejön a tesó. Tegnap rendeltem valami algát, méregtelenít, meg állítólag sok mindenre jó. Csak nehogy bezöldüljek. az a helyzet, hogy egy méregtelenítés az rám fér.

Jön a tavasz, csicseregnek a madarak, rügyeznek a fák, bokrok, és ezért sikerülni fog tavasszal mindenkinek.

timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!!
Tudom,hogy mire utalsz,de hála istennek nálunk annyira nem vészes a helyzet,mert a párom nem keres rosszul,anyukám meg turkival foglalkozik,így gyerek ruhára nem kell költenem.Én meg itthon a pici mellett vállalok főzést,és sütést is,így ebböl is van pár forint.De sajna eljön az az idő, amikor ebben az országban csak fekete munkából lehet majd megélni.Kiváncsi leszek akkor,hogy ez az idióta kormány mit fog akkor tenni :!: :!:

Na nem mérgelődöm tovább,legyetek jók,puszi:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Bocsi lányok a politizálásért :oops: :oops:

Timi most jöttem rá,hogy nembiztos,hogy a nagycsaládra mondtad,hogy rossz :oops: :oops: :oops:

Kép
flacsikriszti
 
 


Rena
szerintem jót fog tenni nektek ez a pár hónap kikapcsolódás :wink: Aztán meg újult erővel!
Vendég
 


Kriszti
Most látom, hogy nem is laksz messze. Nemtudom mit néztem eddig :oops: Nem baj ha válszoltál a fel nem tett kérdésemre :lol: Én is szoktam turiba vásárolni.

timejka
 
 


Kriszti
Most látom, hogy nem is laksz messze. Nemtudom mit néztem eddig :oops: Nem baj ha válszoltál a fel nem tett kérdésemre :lol: Én is szoktam turiba vásárolni.

timejka
 
 


Kriszti
Most látom, hogy nem is laksz messze. Nemtudom mit néztem eddig :oops: Nem baj ha válszoltál a fel nem tett kérdésemre :lol: Én is szoktam turiba vásárolni.

timejka
 
 


Jó reggelt!

Kicsit elbénáztam, sokszor küldtem el véletlenül. Van ez így.

Kriszti
Remélem ez az idióta tényleg eltűnik. Nem baj, jön egy másik idióta. Ha ez kell nekik, akik legyen, mindenki feketén fog dolgozni akkor, mert rákényszerítik.

Móron van egy mi is, ahol vannak lovak. Oda lehet menni? Bencével egyszer elmennénk.

timejka
 
 


Sziasztok!

Én is remélem, hogy ez a ... eltűnik a politikából :x Most meg már miniszterelnök is akar lenni :shock:
Amúgy a változtatás részben jó, csak nem így - de ezt már nyilvánosan nem fejtem ki... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is remélem, hogy ez a ... eltűnik a politikából :x Most meg már miniszterelnök is akar lenni :shock:
Amúgy a változtatás részben jó, csak nem így - de ezt már nyilvánosan nem fejtem ki... :roll:
Vendég
 


Na, Timi triplázott, én dupláztam :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kitty
biztos, ami biztos :lol:

timejka
 
 


:lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Marika!Hol vagy?Már nagyon rég jártál erre.hogy vagytok?

Encike!Te is jól eltűntél!Láttam,hogy másik fórumba írtál.Hozzánk már nem is jösz?

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Angi!Ti,hogy vagytok?

Kép
rena85
 
 


Rena
és veled mi van? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Kity!Velem nincs semmi különös.Még mindig nem tudom elérni a dokim,hogy szoljak neki a nyári lombikról.Amúgy most megint az unokaöcsémre vigyázok,kis drágára.Most éppen alszik úgyhogy van egy kis időm netezni.
Veled miújság?

Timi!Iszod azt a valamit?Nincs rossz ize?

Kép
rena85
 
 


Rena
én most főzök, meg egyedül vagyok, azért érek rá ennyire...
Unokaöcsi hány éves?
Vendég
 


Kity!Jó főzést!Mégcsak 8 hónapos de már nagyon rosszcsont! :lol:

Kép
rena85
 
 


Kitty!Mi jót főzöl?

Kép
rena85
 
 


Rena
csak s.pörköltet, meg rizst :oops:
Jó az új vonalzód :wink: Két évvel és 25 nappal idősebb vagy - ha jól számolom :lol:

Édi lehet a baba :wink: Ilyenkor már lehet vele játszani :wink:
Vendég
 


Kitty!Köszi!Az jó,nagyon szeretem,biztos fini lett!Igen már nagyon lehet dögönyözni,meg sokat kell sétálni vele és a kompjával dzsalózik ezerrel.

Kép
rena85
 
 


Rena
Még nem jött meg a lötty, de a színéről ítélve nem lesz finom. Jó babázást Neked.

Mindenkinek pusz. Megye sétálni a gyermekemmel meg az unokatesóm gyermekével. Megetetjük a kacsákat, eszem egy kis fagyikát.

timejka
 
 


Rena
akkor nem sokára rohanhattok utána :lol:

Mi délután elültettünk két fűzfát :wink: Már van egy csomó fánk, lassan erdő lesz az udvarunkból :lol:
Vendég
 


sziasztok!
Bocs, hogy nem tudtam írni, de nem volt szám.gépünk.
Lehet még emlékeztek (olyan rég voltam itt), hogy a miénk kipurcant, kértünk kölcsön, erre azon nem működött a mobil internet.
Ezen ügyködtek ismerősök, hogy miért lehet ez.
Eltartott 2 hétig.
Egyébként jól vagyunk. Csütörtökön megyek végre uh-ra, a 6.hét óta nem voltam.
Nagyon kíváncsiak vagyunk már.
Szép napot nektek és üdv Kitty! :wink:

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Szia Angie!
Örülök, hogy jól vagytok. Majd gyere uh után.

Hát a többiek?

timejka
 
 


Sziasztok!

Angie,
gyere majd az uh után, hozzál képet is :wink:

Timi,
én vagyok, csak elég sokat vagyunk kint a kertben, és mire beérek, hulla vagyok :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Angi!Örülök,hogy minden rendben van nálatok!

Timi!veletek mi újság?Döntöttetek már,hogy hogyan tovább baba ügyben?

Kitty!Mire nyár lesz már szép barna leszel a sok kerti munka alatt! :D

Velünk annyi van,hogy végre beszéltem a dokimmal és jövő hónapban megyünk a vizsgálatokat kezdeni a lombikhoz,mert 2 hónap mire meglesz minden.

Kép
rena85
 
 


Rena
ennyi előnye van, nem kell szolira költeni :lol:
És akkor mikor tudjátok kezdeni a lombikot? A Kaáliba fogtok járni?
Vendég
 


Sziasztok!

Én eddig nem tudtam, hogy hogyan tovább, de most hirtelen felindulásból felhívtam azt a dokit, akihez ezentúl járni fogok és ma megyek, megbeszéljük a dolgokat. Csak az a baj, hogy a 3. napi vv eredmény még nem jött meg, de nem baj, mert ha a bal oldalomon van szép tüszőcske - márpedig biztos van, mert így kell lennie - és meg tudom oldani a meló miatt, akkor inszem. Szorítsatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rena
Tegnap olvastam a Gynevacról, hogy ez a Dr. Lázár Erika adott olyan pároknak gynevacot, akiknek évekig nem jött a baba és 1-2 szuri után terhesek lettek. Most ez milyen injekció?

Kitty
Látod mennyi előnye van a családi háznak? Napozás, mozgás :lol:

timejka
 
 


Timi
megy a drukk!!! Minden rendben lesz, nyugi!

Ja, se szoli nem kell, se konditerem :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: