Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Moni, én is szavaztam, de tényleg csak 3-szor engedte.
A hasfájásom elmúlt, és kezdenek alakulni a dolgok, mert a hőmérős görbém elég ingadozó. Most kedves jóakarók azzal ijesztgetnek, hogy a fog.gátló abbahagyása után nekik is egy hónapig minden rendben volt, aztán nem jött meg 2-3 hónapig. Könnyen ijesztget az illető, mert babát vár...:)) Na mindegy, én bizakodom. Azt is hallottam, hogy a folsavat már a terhesség előtt ajánlatos szedni. Terhes vitaminra meg nincs szükség, csak változatos kajálásra. Ha napi egy joghurt, ebéd, szendvics meg Kinder MAxi King annak számit...:)
Pech, hogy pont most jöttem ide, mikor senki nem ir ezekről a témákról. Persze ti már biztos mindent kiveséztetek.:)

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!
:lol:
Én egy hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését, azt mondta a doki, hogy innentől nyugodtan próbálkozhatunk.
Háááát..., mi mindent megtettünk. :oops:
Még van egy hetem,...
Vendég
 


Mária: A másik topicban már találkoztam veled.
A doki azt mondta, hogy egy hónap elég volt, hogy kitisztuljon a szervezeted? Biztos akkor nagyon gyenge hormontartalmú gyógyszert szedtél.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Szia!

igen, mielőtt abbahagytam, felkerestem.
Ő mondta, hogy nem szükséges várakozni.
Eként Yadine-t szedtem
Üdv
Vendég
 


Sziaszok!!

Még élek :lol: :lol: !!

Csak el vagyok havazva :(!!

Moni!!
Szavaztam én is ,többször is :wink: !!

Mária!
Akor biztos elég 1 hónap ,a dokid biztos tudja :wink: !!

Reni!!
Veled mi a helyzet??


Pusza.Szia
Vendég
 


Bízom benne..
Vendég
 


T. mária: Már csináltál vonalzót is ?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED!
Kép

Móni!
Tudsz róluk valamit????
Remélem hogy jól vannak és minden rendben velük?!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Reni!
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!

Mit kukorékolsz?Nem tudsz aludni?
Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy.
Én tegnap sms-tem Zsuzsival,a hétvégére haza engedték őket.:) Jól vannak.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Villám leszek, csak jövök az elmaradt infóval!

Hétfőn 3 picit transzferáltak be! :D Most várakozunk... :roll:
angel37
 
 


Angel: Szorítok. A hármas szám az szerencsés szám. :))) Bár tudom a várakozás a legrosszabb de meglátod minden okés lesz :))

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!!

Reni!!

Boldog névnapot kivánok!!

Angel!!
Jaj nagyon drukkolok :wink: :wink: !!

Most csak ennyi mert rohanok!!

Puszi!!Sziasztok!!!
jo7végét mindenkinek!!
Vendég
 


Jaj ez lemaradt az elöbb:

Zsuzska!!
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED!
Vendég
 


Keditke!
Köszönöm szépen.Mi újság?Olyan régen beszélgettünk már.:(Merre vagy mindig?
Velem nincs semmi különös.Várakozó állásponton vagyok(unk)!

Kép
breni
 
 


Üdv, hát újra itt!

Csucsu :), Editke :)
köszönöm!

Mária,
üdv itt! :wink:

És megkésett köszöntők:

Reni, sok boldog névnapot! :)

Zsuzska, neked boldog szülinapot! :)
angel37
 
 


Hello-bello!

Angel! Drukkolok neked ezerrel!!!!!!!!
Már múlthéten is drukkoltam ám!!!!!!
Mikor mész vérvételre?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Zsu! :)
Örülök, hogy otthon vagytok és hogy minden rendben van Veletek!
Boldog szülinapot kívánok! :D

Breni :D
Neked boldog névnapot kívánok!

Mária :)
Szia, drukkolok hogy gyorsan pocakos legyél. Látom van már két szép nagylányod. :)

Angel :D
Itt is drukkolok a 3 kis apróságnak, hogy ügyesen kapaszkodjanak!

Sziasztok
B.Ági
buboskemence
 
 


Kamilla,
köszi! :)

Egy hét múlva hétfőn csapoltatok, de tesztet sztem fogok csinálni talán pénteken... :wink:

Remélem jól sikerült a tali! :wink: PotterÁgi megcsöngetett, hogy nincs-e kedvem, az nagyon lett volna, de inkább feküdtem, aznap délelőtt sokat járkáltam :roll: Majd legközelebb! Bár egyszerre négyen vhogy soha nem akar összejönni...

Búboskemence,
itt is köszi! :)
Most már lassan közeledik a te időd! :wink:
angel37
 
 


Angel, most tuti sikerul :!: :!: :!:
Kép
katavirag
 
 


Köszi :) Bízom benne! :wink:

Ha nem, akkor márciusban, ha akkorsem, akkor majd utána, vagy talán vmikor... :oops:
angel37
 
 


Angel: Szoritok neked :)

Kép
csucsu05
 
 


Angel!
Én is nagyon drukkolok és izgulok érted!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Csak nagyon felületesen olvastam, bocsi :oops:
(talán majd később)

Reni utólag NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!!!

Angyal nagyon nagyon drukkolok!!!! (Úgy örültem, amikor olvastam, hogy 3-an kerültek vissza!!!!!)

Kép
Kép
beuka
 
 


Bocsánat előre is, de most nagyon hosszú leszek, :oops: :oops: :oops: de ezt MUSZÁJ leírnom, mert egyrészt egyik „topictársunkról” van szó, másrészt nagyon tanulságos történet, már ha csak egy ember tanul a hibámból, akkor megérte leírni! :? :?

Nagyon undorító story, előre szólok! Jól belerondítok ebbe a nyugodt napba :( :(

Úgy néz ki csanita elég szépen átvert bennünket / engem.

Én Anitával már egy ideje leveleztem, sms-eztünk, néha beszéltünk is. A történet talán idén januárban kezdődik, amikor is azt írta nekem, hogy terhes lett. Én persze tökre örültem, megkért, hogy ne mondjam senkinek, nem akarja elkiabálni… meg is értettem azok után, ami Velük történt tavaly.
Zajlott is szépen a terhesség ,még UH-s fotókat, 4D-t is küldött nekem, meg pocakképet (tudom ilyen képeket bárhonnan lehet „Letölteni, ráadásul a pocakképen nem volt fej, sőt mivel elég laza pólóban volt, nem is bitzos, hogy pocak volt), sőt márciusban még találkoztunk is, és komolyan mondom még tán terhesnek is láttam. Kiderült, hogy fiú, írta, hogy mikor mekkora, mennyire mocorog stb….Eszembe nem jutott gyanakodni! Miért tettem volna? Ki talál ki ilyesmit??????
Aztán július 10-én (2 hónappal az állítólagos kiírt időpont előtt) jött az sms, hogy megszületett a kisfiú. Inkubátor, szonda, sote2, de jól vannak.
Még inkubátoros képeket is kaptam. Közben állítása szerint elköltöztek egy új házba valahova vidékre. Onnan járt be a kórházba minden nap.
Aztán jött a lényeg. A kisfiút meg kellett műteni (szivkoszorú problémára) júli 26-án. Azt állította csak egy hét múlva műtik, kivéve ha összeszedik a műtét árát, mert akkor azonnal. Gondolom mindenki úgy van vele, hogy bármit megtenne a beteg gyerekéért. Én ekkor felajánlottam, hogy adunk kölcsön (nem volt elég pénzük a műtétre) ha lejönnek érte. Nem tudtak, mert a kocsi szervízben, így utalás lett a dologból (most tudom mindenki a homlokára csap, hogy hogy lehettem ekkora MARHA, már én is ezerszer átgondoltam megbántam stb… de esküszöm az égre eszembe nem jutott, hogy mindez csak hazugság!!! Tudom nagyon naív vagyok, de tényleg elképzelni nem tudom hogy lehet ilyennel viccelődni / hazudni. )
A műtét sikerült a kisfiú egyre jobban lett. A pénz viszont csak nem jött. Anita viszont folyamatosan tartotta velem a kapcsolatot, így még mindig nem gyanakodtam. A második sikertelen átutalás után már bennem is motoszkált a dolog, hogy mi van ha… de a saját megnyugtatásomra mindig elhessegettem. (hozzáteszem a férjemnek már az elejétől bűzlött a dolog, Rá kellett volna hallgatnom….)
Közben küldött képeket (egy) babáról, de hiába kértem olyat nem, hol mindketten rajta vannak.
Kb a 3. Átutalás után megpróbálta a férje elhozni, de karambolozott….
Aztán jött a hidegzuhany. Amikor anitáék is jöttek volna (már a kisfiú is) szept 12-én meghalt a baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na ekkor már betelt nálam is a pohár, de nem „adhattam ki magam” tovább kellett játszanom ezt a hülye színjátékot, de ekkor elkezdtem nyomozni. Kiderült hogy talán semmi nem volt igaz a történetből…..
Nem volt kisfiú (azt nem tudom, hogy terhes volt-e), nem született meg, így szívműtét sem lehetett…
Utána Ő még mindig „próbálta” eljuttatni a pénzt de amikor eljöttek volna vele anita mindig kórházba került. (az áltlította kimerült , nem bírta tovább....)
Aztán elhatároztam azt mondjuk elmegyünk a temetésre.
Még bele is egyezett ,aztán jött a hidegzuhany: kiderült nem a fiuk van a koporsóban, hanem egy kislány. Komolyan mondom itt már fontolóra vettem, hogy írok egy könyvet.
Aztán az elhalasztott temetés megint elmaradt, mert szalmonellával az egész család kórházba került….
NA ekkorra már sikerül kiderítenem, (nagyon óvatosan mertem csak nyomozni, nehogy visszajusson a fülébe, hogy érdeklődöm utána) hogy még mindig csepelen laknak (azt tudtam, hogy hol, hisz már voltam náluk) meg hogy hol dolgozik, és elmentünk a lakásukra. Otthon volt. Legnagyobb meglepetésemre kedvesen be is invitált bennünket (anyukámmal és egy barátnőmmel voltam a férjem szerintem nekiment volna). Tudtam, hogy pénzt azt nem látunk így csak egy kölcsönszerződést vittem, amit tanuk előtt alá is írtunk.
Oker 1-ig kaptak haladékot, még ott is azt mondta persze utalják a pénzt, holnap….
Legutóbb múlt szerdán beszéltem vele, még mindig mindent ugyanúgy állít, ha rákérdeztem valamire, csak összevissza beszélt, de nem ismert be semmit. Tök ártatlanul közölte, hogy neki tiszta a lelkiismerete, mert ők elutalták a pénzt (szept. 28-án, na azóta sem ért ide) és küldi az utalást igazoló papírt faxon (az sem ért azóta ide).
Szóval már biztos, hogy bírósági ügy lesz belőle :(

Nem tudok mit mondani, egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki ezzel próbáljon meg pénzt szerezni, ráadásul egy olyasvalaki aki már megélt egy tragédiát!!! Vagy éppen ebbe betegedett bele, nem tudom.
Igazán azt sem tudom, hogy a férje tud-e egyáltalán erről az egészről.

Ez annyira undorító, hogy valaki más babájának a képét küldözgette nekem, meg úgy az egész dolog olyan morbid komolyan!

Nem hiányzik most egy ilyen herce-hurca, de nem hagyom annyiban a dolgot, mert nem kevés pénzről van szó, meg az ilyenek igenis bűnhődjenek.

Lehetséges hogy ilyenek miatt kerülnek tényleg bajba beteg gyerekek!! Mert már senki nem mer segíteni!

Nagyon kiakadtam és az elmúlt két hónapom szinte ráment erre a dologra. Nem tudtam szemet hunyni felette.

Úgy éreztem tudnotok kell.
Remélem mással nem történt hasonló!!!!
Köszönöm, hogy meghallgattatok! (mi mást tehettetek volna)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!

It ülök döbbenten és nézek kifele a fejemből.
Fogalmam sincs mit is írjak erre.Döbbenet.
Én is sokat leveleztem vele,sőt nyaralás előtt úgy volt náluk alszunk,de végül nem ezt a megoldást válaszottuk.De egy szó sem volt arról,hogy terhes vagy hogy baba van.Azt mondta nagyon szívesen lát bennünket,ki is visznek mindek a repülőtérre.
Ha baba van akkor nem tudták volna ezt vállalni,szeptember elején lett volna ez az ott alvás.Egyenlőre ennyit írnék.
Zsuzska is jóba van(volt) vele.

Kép
breni
 
 


Beu,
nagyon jól tetted, hogy megírtad! A véleményemet tudod! :evil:
Nagyon remélem sikerül visszakapni pénzeteket! Ha nem lenne igaz, azt mondanám hihetetlen, hogy ilyen babás-topicos "barátság" a bíróságon végződik... :(

Csucsu, Reni, Beu,
köszönöm a szorítokat-drukkokat! :)
angel37
 
 


Beuka!

Én nem ismerem ez a nőt de ez döbbenet! Létezik ilyen ?? Megértelek, hogy adtál, hisz te úgy tudtad segítesz. Persze útólag könnyű okosnak lenni. Szépen felépítette az egészet. Csak ámulok ezen. Gond nélkül aláírta a kölcsönről a papírt? Amúgy ennyi hazugságot, hogy tudott kitalálni? Nem térek magamhoz.

Kép
csucsu05
 
 


A fiúból lány lett ?? Itt filózok. Nem hivod fel a területileg illetékes védőnőt? Ő minden születésről tud. Szerintem megse született az a gyerek.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy ismeretlenül ide írok, de szeretném beuval felvenni a kapcsolatot (csanita rokona vagyok, sajnos minket is átvágott). Priviben elküldhetnéd a számodat, ha nem gond akkor beszélhetnénk!

Köszi előre is.
valaki1
 
 


Nahat ez a Csanita :!:
Micsoda kis aljas p..csa :!:
Valoszinuleg elsore sem volt terhes, sot minden bizonnyal tobb neven es tobb topikban van bejelentkezve aljas celokkal.

Na hat en epp ezert soha senkinek nem adok kolcsont. De, Beu, megertelek, te csak jot akartal.
katavirag
 
 


Hát ha több névvel is bevan jelentkezve akkor én azt üzenem neki: Hogy mindenki megkapja a bűntetését ha valmit elkövetett.

Kép
csucsu05
 
 


valaki1: ha nem vagyok indiszkrét akkor te, hogy jutottál ide pont ebbe a fórumba ahol a te rokonodról van éppen szó?

Kép
csucsu05
 
 


Nem éppen véletlenül. Sajnos már régebben észrevettük, hogy valami sántít, és nem igazán volt nehéz beazonosítani a név alapján, hogy kiről is van szó. Ennyit tudtam, hogy ide ír néha, ezután már egy pici logikával ki tudtam találni, hogy ki lehet.
Nagyon bízunk benne, hogy más nem adott neki kölcsön, mert így is hihetetlen összeggel tartozik.
valaki1
 
 


Valki: És nem lehet őt feljelenteni , elkapni? Hisz ez már bűncselekmény. És ő milyen rokon? Nem lehet őt a családon belül helyre rakni. lehet, hogy valakinek kell pénz mert nincs. De akkor se igy szerezzen pénzt másoktól kicsalva pláne ne ilyen fórumon.Vagy ha kell neki pénz menjen el egy bankba és vegyen fel hitelt. Talán úgy nem kellene más családokat tönkre tennie.
Remélem ez a nő megkapja az élettől a büntetését.
Amúgy a családon belül ehez mit szólnak? Senki nincs aki oda tudna rá hatni?

Kép
csucsu05
 
 


Szerinted, ha lehetne, már nem rakták volna helyre????
Ez már sajnos ennél durvább, ezért kérek mindenkit, akitől esetleg még kért, az jelentkezzen.
valaki1
 
 


Már bocs, hogy így beleírok, de nem lehet, hogy ez a Valaki1 éppen Csanita????
Őszintén szólva nem lepődnék meg :roll:
Vendég
 


Nyugodtan kételkedhetsz, meggyőzni nem tudlak, igaz nem is akarlak. Beunak megírtam a nevemet és a telefonszámomat, elérhetőségemet. Neked nem fogom.
valaki1
 
 


Nem is akarom, csak tudod, ha valaki egy olyan sztorit kitatlál, mint amit Beu leírt, akkor ez már simán kitelne tőle....de bocsi, nem akartam tényleg kötekedni!
Vendég
 


Tudjátok min gondolkozom.Mi lett volna ha ott alszunk Anitáéknál utazás előtt.Lehet már üres zsebbel mentünk volna nyaralni?

Kép
breni
 
 


Oké, semmi gond. De a sztori az tényleg brutális:(((((((((((
valaki1
 
 


Katavirág,
igen, ezek után bennem is erősen megkérdőjeleződött az előző "terhesség" is... :?


Basszus, hogy ezek szerint még többeket is behúzott a csőbe... :twisted:

Tényleg a rendes, jószándékú emberek szívják meg :( :(
angel37
 
 


Az első terhesség igaz volt. Szerintem azután zakkant meg.
valaki1
 
 


Aha... OK, akkor visszaszívtam, bár ezek után nem csodálkoztam volna. Azt is megértem, hogy kicsit belehülyül ebbe vki, de mással is történnek sajnos ilyen tragédiák, és mégse tesznek ilyeneket... szép is lenne :(
angel37
 
 


Jaja, teljes döbbenet. :shock:
Volt ilyen egy másik topikon is tavaly, emlékeztek?

Valaki, nagyon sajnálom Anitát, tényleg. Bár amit Angyal írt, hogy más is átél tragédiát, mégsem követ el utána csalást...
Szegény nő...nagy bajban lehet. :( :( :(
potter_76
 
 


Nem semmi ez a sztori. Ezek után sajnos már én sem hiszem el az előző terhességét sem.

Beu! Úgy sajnálom, hogy ez történt veled. Te olyan jó vagy mindenkihez! Dehát pont ilyenekkel történnek ilyenek, akik csak önzetlenül segíteni szeretnének. :(

Angel! Drukk-drukk!!!!!!!Ha barna lesz, nem megijedni! Nekem is volt.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


PotterÁgi,
igen, Mátra néven írogatott a csaj!

Kamilla,
ötyének számítok már lombikolásban is, becsszó nem fogok megijedni! :lol:

Ja, nem írtad annak idején, hogy mi is volt a cicikkel a teszt előtti/körüli napokban :?: Feszkó, nem feszkó, leeresztés? :wink:
angel37
 
 


Hát az volt, hogy az a brutál feszülés-fájás az megszült, de olyan teltebbek maradtak. Azóta sem fájnak, de szemmel láthatóan nagyobbak. Sőt még csíkok is lettek rajta. :( Képzelem mi lesz a hasamon!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel :!: Cicko allapota, szurkalas, vagy epp semmi erzes... tok mindeeeegy :!: Az a gyerkoc most mar csak jon :!:

Valaki :!: Megtenned, hogy ideirod Csanita nevet es adatait, mar csak azert, hogy tudjuk ki o :!:

Fenykeped nincs rola :?: Bar itt ugye aki akar inkognitoban maradhat, de ez a kis rihe megerdemelne, hogy mindenki megtudja :!: Micsoda arcatlansag :twisted: :twisted:
katavirag
 
 


Na szóval, a fájás nem megszült, hanem megszűnt!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?