Új privát üzeneted érkezett!

Angel!
Gratula a repesztéshez!!!:)Csak így tovább!!!!!!!!!!!

Én is remélem hogy nem fogunk csalódni.Van ismerősöm aki az összes inszem és ha jól emlékszem 3 lombik után,nem szívesen menne vissza a Kaáliba,ő nagyon nagyot csalódott bennük.Azóta egyébként spontán terhes.

Kép
breni
 
 


Ismerősöd az orvosban és/v. intézetben és/v. bánásmódban csalódott, v. abban, hogy ennyi alkalommal nem jött össze? Nem mindegy! :wink:

Persze nem jön be mindenkinek u.az, de remélem neked tetszeni fog, és nem is kell sok próbálkozást végigcsinálni, csak mondjuk egyet! :)
angel37
 
 


Ha jól emlékszem az orvosban.

Kép
breni
 
 

 
 

Na az nem jó, akkor én se vágynék vissza...(mi történt?)
Tiszta szerencse, hogy összejött neki spontán! :wink:
angel37
 
 


Nem a kezelések alatt csalódott a dokiban,hanem amikor visszament hozzá mikor kiderült hogy terhes.Kihez is ment volna amikor évekig hozzájárt.Nem volt más orvosa.Ott amikor kiderült sikerült a dokit mintha kicserélték volna,annyit mondott UH után,hogy ez a baba(petezsák) annyira kicsike,rossz minőségű hogy nem fog életben maradni.Na bnőmnek sem kellett több,elment más dokihoz,aki azt mondta tökéletes terhesség.Azóta már fél idő körül van.

Kép
breni
 
 


Köszike,a kedves fogadtatást! :D nem is tudjátok mennyire jólesik!

Breni
Agrártudományival szemben lakunk.Ti merre is?

Angyalka
Átadom a puszit! :lol: Neked tudod hétfőre drukkolok++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Beuka
Köszönöm,hogy újra beraksz a táblába! :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!
Nem mondod komolyan? :D Mi is.A 16 szám.

Kép
breni
 
 


Breni: NA az meg milyen orvos volt??? Döbbenet !

Kép
csucsu05
 
 


Ő csinálta neki az inszemet és a lombikot.

Kép
breni
 
 


Breni: Ok de akkor mitől lett bunkó? Miért mondta, hogy kicsike a petezsák és rossz mínőségű? Közben meg egy másik orvos az ellenkezőjét mondta? Nem értem a dokit!

Kép
csucsu05
 
 


Breni
Cívis?????

KépKép

KépKép
okr
 
 


Reni,
hát ez nem volt szép a dokitól... minek így ijesztgetni, miközben nincs is semmi gond :? Legalább fogalmazhatott volna óvatosabban, ha gyanús volt ,hogy ez is egy lehetőség...

Kriszta,
köszi :D :D

Látom, szomszédok vagytok! :lol:

Ha jól veszem ki, én is jártam arrafelé vagy két hete! :wink:
angel37
 
 


Okr!Igen Civis.Te?
Angel!Bejöhettél volna.:)

Kép
breni
 
 


Breni
Mi is :D :D 12! :D :D Micsoda véletlen!

Angyalka
Legközelebb ugorj be,ha erre jársz! :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!
Hihetetlen.Akkor akár talizhatnánk is valamikor.Majd megbeszéljük.
Miért is költöztetek ide?Mit csinál a férjed?Mondtad már,de most nem rémlik. :oops:

Kép
breni
 
 


Sziasztok! Ne haragudjatok a zavarásért, egy kérdésem lenne. Régóta olvasgatlak titeket, nemsokára mi is babával fogunk próbálkozni. Szeretném én is vezetni a vonalzómat, de nem tudom, hogyan lehet ide beilleszteni a lilypie-s centimet, de úgy, hogy haladjon is napról-napra. Lehet, hogy buta kérdés, de szeretnék én is egy ilyet...:) Válaszotokat előre is köszönöm. A témához is majd csatlakozni szeretnék, ha nem bánjátok. Sziasztok!
jenny29
Mór
 
 


Üdv. Jenny!
Csak a beillesztés nem megy vagy talán a vonalzó létrehozása sem.
A vonalzót a profilodon belül az aláírás részbe kell beilleszteni.

Mesélsz egy kicsit magatokról?

Kép
breni
 
 


Szia!

Köszi a választ! A vonalzót meg tudtam csinálni, csak a fórumba való beillesztés nem megy. Valaki azt is irta, hogy csak jpeg formátumba lehet berakni, meg azt sem igazán értem, hogy fog menni a napok szerint ez az egész, automatikusan...Na, ehhez kicsit hülye vagyok. Magunkról...29 éves vagyok, pont ma töltöttem be!:)
A párommal 7 hónapja vagyunk együtt, ő 31 éves, és tavasszal szeretnénk összeházasodni, majd rögtön utána babával próbálkozni. 1 hónapja hagytam abba a gyógyszert, és vezettem is a hőmérős görbémet, hátha ez segit kicsit felkészülni, hogy működöm. Egyenlőre ennyit, de igyekszem bekapcsolódni a csevegésbe. Nem tudtam még mindent visszaolvasni, ha gondolod, magadról is szivesen veszek infókat. Na, most a párom ügyködött valamit a centivel, hátha összejön a vonalzóm....szorit-szorit......:-))

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny!
Látom sikerült berakni a vonalzót.Ügyi vagy.:)
Mi lassan 7 éve vagyunk együtt,pont egy éve volt az esküvőnk.:)
Két éve próbálkozunk a babával,de egy éve tudjunk hogy mindkettőnknél bajok vannak.Úgy tűnik most velem minden rendben van,viszont páromnál a kiskatonákkal vannak gondok,kevés van.Ízelítőnek ennyi!:(

Nagyon sok boldog születésnapot!!!!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Reni, Kriszta ez miylen durva, hogy egy ekkora városban épp egymás mellé kerültök!! :D :D :D

Reni Boldog házassági évfordulót!!!

Angyal nagy nagy drukk hétfőre!!!!!

Jenny üdv, és BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!
A vonalzó elvileg automatikusan frissül majd minden nap, majd akkor kell újat csinálni, ha megjön.
Tök jó, hogy már előre így odafigyelsz a ciklusodra!

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Bár mostanában nem nagyon pörög a topic és nem vagyok én se túl gyakran, de azért szólok, hogy jövő vasárnapig nem leszek gépközelben. Bár tudjuk, netcafék is vannak a világon... :) Kivettem szabadságot, hétfőn remélhetőleg BEÜLTI :D , csütörtöktől pedig megyünk wellnesselni! :wink:

Beu,
köszönöm! :D

Reni,
Boldog évfordulót! Reméljük a következőn már 3-an lesztek! :)

Jenny,
üdv itt! :)
angel37
 
 


Breni
Akár mikor talizhatunk. :D Egyébként már biztosan láttál.Ha látsz egy nagy pocist,piros széldzsekiben,egy szófogadatlan ,de nagyon édi 3 éves kislány társaságában,akkor az én vagyok. :D

Angyalka
Drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Beuka
Az még érdekesebb,hogy mikor először együtt töltöttünk egy hétvégét apával,azt is itt volt,pár lépésnyire.Fura az élet!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek a kedves fogadtatást! Reni, boldog házassági évfordulót!
A hőmérőzést azért kezdtem el, mert kiváncsi voltam, nálam ez hogy működik. 10 éve szedtem a fogamzásgátlót, kb. 3 évente váltottam mindig egy újabb fajtájúra, amit a nőgyógyászom javasolt. 3 éve egy kivizsgálás mitt abbahagytam 10 hónapra, mert gyanús volt, hogy a gyógyszertől vannak migrénes rohamaim. Végül ez igazolódott is, de csak attól a bizonyos tablettától voltam rosszul. Akkor 3 hónap után tapasztaltam rendes vérzést, viszont most a 3 fázisú után úgy tűnik, már ebben a hónapban beállt a rend. A görbém gyönyörű, 28 napra pontosan meg is jött. Nagyon remélem, hogy apával sem lesz semmi gond. Január körül próbálkozunk majd élesben, előtte még megyek rákszűrésre, meg megnézetem magam odabenn, minden rendben van-e, elkezdem szedni a terhesvitamint is. Részemről ez tudatos baba lesz, és a legjobban fel akarom magam késziteni az érkezésére. Leendő apucija is nagyon várja már, szinte a kapcsolatunk kezdetétől ez a téma nálunk. Azért a hagyományok kedvéért még egy esküvőt is beiktatunk. Én már egyszer voltam házas, nem ragaszkodnék hozzá, de a párom nagyon szeretné, és a babának is talán előnyére válik. Bocsi, hogy ennyit irtam, csak szeretném, ha kicsit megismernétek az előéletemet.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Köszi Lányok aranyosak vagytok!:)

Okr!
Vigyázz akkor,mert figyellek! :lol:

Kép
breni
 
 


Jenny: Üdv köztünk. Nagyon izgalmasan és mozgalmasan hangzik amit írtál. Esküvő, baba ez így kerek lesz. Nagyon jó, hogy így készültök a szülői életre. :) Januárban pedig hajrá :)))))

Kép
csucsu05
 
 


Jenny!

Ügyi vagy hogy így állsz a babatémához.
Én is ilyen voltam amikor eldöntöttük hogy babát szeretnénk.Abba hagytam a gyogyit a cigizést( mindketten),minden szürővizsgálatot megcsináltattam.De remélem neked sokkal hamarabb fog sikerülni,mint neked.Ezt kívánom neked!!!!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Igazság szerint azért is készülök ennyire, mert félek, hogy sokáig nem jön össze, ha nem jókor próbálkozunk. Felkészülök, és mindent megteszek, hogy mihamarabb sikerüljön. Tudom, hogy sajnos ez nem elég, a többibe viszont nincs beleszólásom. Ha nem akar jönni a baba, úgysem fog, ha fejreállok akkor sem. A munkahelyemen sok lány szenved ettől, kapásból 3-ról is tudok, akik férjnél vannak, próbálkoznak, de nem sikerül...egyikük túl van már egy vetélésen is.:(
Sajnálom, hogy gond van nálatok Reni! Néha én is megijedek, talán nem ennyi idősen kellett volna vele várnom, és akkor talán nem idegeskednék, hogy gyorsan, mert kifutok az időből. Na de sajnos eddig tartott nekem, hogy a megfelelő apajelöltet megtaláljam...:) Azért bizom benne, hogy igy vagy úgy, de egyszer lesz babám.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny!
Ebben biztos lehetsz!:)
De látod nem kortól függ,hogy kinek sikerül,kinek nem.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

breni, tudom, hogy nem korfüggő, csak majdnem 30 évesen sokszor elgondolkodom rajta, ha mondjuk évekig nem sikerül, akkor lehet, hogy kifutok az időből, és 2 gyereket már nem tudok bevállalni. Pedig nagyon szeretném, ha lenne testvérke is. Nekem is van egy hugom, akit a világon mindennél jobban szeretek.
Okr, olvasgattam a régi Hőmérőzés topicot, az akkori emberkék hova tűntek? Pl.Tontica, tlidi, keditke, junko? Akkoriban mindenki nagy beleéléssel hőmérőzött:) Babák lettek belőle?

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny29: Az a fő, hogy az apa jelöltet már megtaláltad. Ez a legfontosabb a többi nem számít. Jönni fog az a babó is meglátod és az időből nem fogsz kifutni. Ki tudja, lehet, hogy az elsőre ikrek lesznek és akkor már a kistesó téma is megoldódik. :) Sose lehet ezt előre tudni :)

Kép
csucsu05
 
 


Jenny!
Érthető az aggodalmad,de nem gondolj arra lehet hogy évekig kell várnod a pici.Optimizmus!!!!!!!

Keditke!Merre vagy??????????????????

Kép
breni
 
 



Sziasztok!
Breni, Okr: Nem tudom, emlékeztek-e rám, régebben írtam ide is, még a kisfiammal. nem ez a lényeg, hanem az, hogy mi is ott lakunk :lol: A Jerikó végén ( pont a Cívis folytatásán :lol: ) kicsi a világ, nem ?

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik!
Hát tényleg kicsi a világ.:)
Merre laktatok eddig?

Kép
breni
 
 


Halihóó!

Csajok ez egyre jobb!!!! :lol: :lol:

Angyal jól itthagytál bennünket a bizonytalanságban!!! De nem is ez a fontos, nagyon nagyon drukkolok Nektek és jó pihenést!!!!!!!

Üdv: Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, közületek ki szedett fog.gátlót, de az normális, hogy fájdogál a hasam, mintha peteérés lenne, mensim már nincs, és mégcsak a 6. cn-on vagyok? Ez a 2. hónap, hogy nem szedem a gyogyit. Amikor ti eldöntöttétek, hogy lesz baba, milyen vizsgálatokat csinált az orvos? A pasiknak is abba kell hagyni a cigit az ivarsejtek megfelelősége végett?Bocsi a sok hülye kérdésért, de ti már ebben gyakorlottak lehettek...

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny!
Én szedtem.Azt hiszem 7 évig.Én nem éreztem semmit,nem volt nagyon sokáig peteérésem.Én csak rutin vizsgálatokra mentem el.Rákszűrés,emlőcentrum,fogorvos,tüdőszűrés.
Egy éve után mentünk el több vizsgálatra.Akkor néztek meg jobban mindent.
Mi a cigit abbahagytuk.Párom 14 év aktív dohányzás után tette le.De azóta egy szálat sem szívott,büszke vagyok rá.

Kép
breni
 
 



Okr: Mindig is ebben a városban, csak az utcátok másik oldalán a Borbíró téren :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik!
Én kérdeztem,de semmi baj.Én is ott laktam 23 évig,az 5 számba.Mindjárt kiderül hogy ismerjük egymást.
Iwiw-en fent vagy?

Kép
breni
 
 



Reni: :oops: Bocsiiiiiiiii :oops: :oops:
Mi meg a 6. alatt :lol: De csak pár évig.

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Breni: ment privi

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Nem vagy ismerős.

Kép
breni
 
 



Te sem :lol: Nem baj ezentúl nézlek :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Beu :!: Angel mikor jelentkezik :?:
katavirag
 
 


Sziasztok!

Kata talán hétfőn. Vasárnap jönnek haza.

Hoztam egy táblát (megint soikáig nem volt bocsi :oops: :oops: )
Hátha idecsalogat pár embert!
Merre vagytok :?:

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Szia Beu! Koszi a tablazattal valo foglalkozast!

Angelert nagyon izgulok, igazan omiatta nezek be ide neha, hiszen mar en is mint varandos, az annak megfelelo topikokban irogatok.

Kamillarol sem tudok semmit, remelem, jol vannak.

Jo babazast neked!

Lanyok, ti meg babasodjatok :wink:
katavirag
 
 


Sziasztok!

Vagyok, az örökös renitens. Jelentem 2. cn-n vagyok, elkezdtem a fogigátlót szedni, 31-én uh, novemberben pedig indulnak a szurik. :)
Apánál sikeres volt a biopszia, fiúk lefagyasztva. Ha minden jól megy november közepe tájékán leszívás majd beültetés. :D Nagyon fel vagyok dobva!

Ancsa!
Mikor lesz a következő? Látom okt. vagy nov. Drukkolok nagyon!

Mekkora véletlenek vannak, hogy többen is egy városban, sőt egy környéken laktok. :)

Sziasztok
B.Ági
buboskemence
 
 


Bubos: Nem is csoda ha fel vagy dobva. Gondolom isszonyúan várod már a novembert . Szorítok majd ezerrel :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Egy óriási kéréssel fordulok felétek! Ma lehet még utoljára szavazni Vas megye babaolvasójára. Légyszi szavazzatok annyiszor, amennyiszer tudtok Ramónára. Ma reggelre tették csak fel a képét, és így meglehetősen hátrányban vagyunk a többiekhez képest. És ma az utolsó nap amíg szavazni lehet. Gerda néven van fenn! Itt a link:
http://www.nyugat.hu/cgi-nyugat/cikksql.cgi?cikk=30035
Mindenkinek nagyon köszönöm!

moni
 
 


Kipróbáltam, de csak háromszor enged szavazni.

moni
 
 


Moni!
Szavaztam.Igen én is észrevettem.:(

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?