Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Zsu :)
Pihenj nagyon sokat (bár a kórházban nem is lehet mást csinálni), remélem hazaengednek hamarosan.

Keditke :(

Beu :)
Köszi, hogy visszaraktál a táblába.

Sziasztok
B.Ági
buboskemence
 
 


Keditke: :( Sajnálom. De sebaj nem csüggedni majd a következő hónap sikeres lesz.

Kép
csucsu05
 
 


Editke,
nagyon boldog névnapot! :) :)

Sajnálom, hogy nem lett ajándékba egy kétcsíkosod...

De most már tényleg dokihoz kéne fordulni! :wink:
angel37
 
 

 
 

Keditke: BOLDOG NÉVNAPOT :)

Kép
csucsu05
 
 


Editke NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Kamilla, gratulalok a kis ikrekhez! Mondtam, hogy igencsak eros csikot produkaltal!

Angel, gondolok rad a fagyis beultetes kapcsan, irj majd, mik a fejlemenyek!

Breni, teszt?

Keditke, ti nem mentek lombikra? Regota probalkoztok?

Beuka, amikor irsz a tablazatba, terminusom apr. 20. Koszi!
katavirag
 
 


Halihóó

Kép

Angel nem készül még megjönni?

Üdv: Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu, Katavirág,

Köszi az érdeklődést! Tegnap este megjött, jövő hétfőn UH! :) Ha rendben vagyok odabent, akkor már csak a fagyibabákon múlik a dolog!
angel37
 
 


Angel, menni fog meglasd!

Beu, most megjosoltad nekem, hogy 12 nappal hamarabb szulok :?: :lol:
katavirag
 
 


Sziasztok!!

Most csak bekuk :)!!

Nagyon köszönöm a köszöntéseket!!

Angel!!
Megy a drukk++!!

Én még dokinál se voltam :oops: ,a párom a fejébe vette ,hogy megint kimegy nemzetközizni (kamionozni).Épp ezért nem is eröltettem,mert totál felesleges lenne a kivizsgálást elkezdeni ha ö ugy sincs itthon csak hétvégén! Szoval ugy vagyok vele ennyi idö után is ha összejön összejön ha nem akor nem!!
Vagy még én se tudom hogy mi lesz :shock: !!

Csajok Reni holnap jön haza nyaralásbol ha jol emlékszem!!

Most megyek mert ma fáraszto napom volt!!
Sziasztok!!
Vendég
 


Keditke: Meglátod most fog összejönni. Minidg igy szokott lenni. Ha nem görcsöl az ember rögtön összejön. HAJRÁ!!! :)

Kép
csucsu05
 
 


Üdv!

Editke,
persze, te tudod :wink: , de legalább egy hormonvizsga nem ártana 3 év után, akkoris, ha férjed keveset lesz otthon... Na de OK, nem erőltetem, végülis tényleg te érzed, hogy neked hogy jobb! :wink:

Katavirág,
így legyen! :)
angel37
 
 


Sziasztok!!

Csajok!!
Olyan édesek vagytok :D !!

Angel!!
Tudom,hogy csak jot akarsz :)!!

Reni!!
Haza értettek ??
Vendég
 


Keditke, at tudom erzeni az ido hosszusagat, mert mi is 2004 szeptembere ota probalkoztunk es csak most jott ossze.
Viszont azt is latom, fiatal vagy meg es van idod.
Igy hat te dontesz orvos ugyben.
katavirag
 
 


HALIHÓ CSAJOK!

MEGJÖTTÜNK!!!!!!!:(
SZOMORÚ VAGYOK MERT MÉG TUDTAM VOLNA MARADNI.NAGYON JÓ VOLT.NAGYON SZÉP HELYEN VOLTUNK.TESZEK FEL NÉHÁNY KÉPET NEMSOKÁRA!

EDITKE!UTÓLAG IS BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

BEUKA!JAVÍTS LÉGYSZIVES.MA VAGYOK A 2.NAPON.NEM VAGYOK SZOMORÚ,TUDTAM HOGY MEG FOG JÖNNI.HOLNAPTÓL CLOSTY 5 NAPIG 2X1 SZEM,AZTÁN 9.NAPON HÍVOM A DOKIM.A PÁROM EGY HAVI ADAGOT KAPOTT.EGYENLŐRE ENNYI.KÖSZIKE :)

ZSUZSKÁRÓL TUD VALAKI VALAMIT????????

Kép
breni
 
 


KÉPEK :)
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
breni
 
 


Breni: Hú de jók a képek. Jó volt megnézni ilyen szeles zord időben. Kicsit visszamentünk a nyárba.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Reni,
Üdv újra itthon! Nagyon szép helyen voltatok! :)

Jól van, nem sajnálkozom, hogy megjött :wink: , drukkolok a következő, azaz ehhez a hónaphoz!

Most végül bejelentkeztetek meddőségibe???
angel37
 
 


Angel!
Még nem jeletkeztünk be.Majd a 9.napon hívom a dokimat az UH miatt,akkor újra megkérem hogy hívjuk fel a dirit.A múltkor nem volt rá idő.

Kép
breni
 
 


OK, csak kérdeztem! :wink: Nem tudtam, hogy ez esetleg nem új doki! :)
angel37
 
 


Breni, gyonyoru helyen jartatok!
katavirag
 
 


Sziasztok!

Hírek Zsuzskáról.
Jól van, pihen eleget, nincs semmi gond vele. Egyedül van a szobában, egy napos betegeket szoktak betenni hozzá. Babók jól vannak, mocorognak sokat, csak nem simizheti a pocakját... :(

moni
 
 


moni: Miért nem simizheti a pocakját?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Angel akkor nagy nagy drukk a fagyibabáknak!!!

Katavirág ne haragudj, fogalmam sincs miért írtam 8-át, :shock: javítom :oops:

Reni jól néznek ki a képek! szép helyen voltatok! gondolom, hogy rossz volt visszajönni!

sok sok puszi, és kitartás Zsuzskának!

én úgy tudom azért nem szabad simogatni a pocakot, mert keményedést okozhat (amikor cukorral voltam kórházba kiokosodtam :))

szép napot!
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Hú tiszta dokik vagytok akkor hozzám képest. Én erre nem is gondoltam volna sose.

Kép
csucsu05
 
 


Beuka, semmi gond :)
Te ez a Boti gyerek milyen edes :!:
katavirag
 
 


Megnéztem én is a képet. Botond igazi férfi :)))

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!!

Csajok merre vagytok,azt hittem nem birom majd visszaolvasni ,hogy nem voltam pár napig :cry: !!

Reni :)!!
jól néznek ki a képek,szép helyen voltatok,gondolom, hogy rossz volt visszajönni! Irtam üzit is tegnap!!
:wink:

Katavirág!!
nagyon ari vagy,tudod hogy én hogy be vagyok parázva attol a gondolatol is hogy doki :shock: :shock: !De elöbb vagy utobb muszáj lesz mert ugy nézz ki valami nem oké velünk!!Hiába szedek : Ovaria comp + Bryophyllum D4 kombi ,bár az igaz hogy azt irja ,Mint minden homeopátiás szert, ezt is több hónapig folyamatosan érdemes szedni a siker érdekében.



Beuka!!
A csajoknak igaza van Boti egy igazi férfi :wink: !!

Most sajna mennem kell,mert délután megyk dolgozni :( millio pusza nektek!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Keditke!

Én azért megnézetném magam egy dokival.Miért vársz még?

Nagyon rossz volt bejönni dolgozni,bár fél órával később értem be,elaludtam. :lol:
Ja a másik hogy felkeltem fél 4-kor megmértem a hőmet autómatikusan.Ránéztem az órára és akkor láttam hogy még csak fél 4.Kezdek meghülyülni.Elég érdekesen néz ki a görbém.Holnap megyek UH-ra,aztán a dokim nem lesz 1 hónapig. :cry:

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Beuka!
Így nagyon megkésve :oops: :oops: :oops: KÍVÁNOK NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Keditke, neked szeretném írni, hogy ha te nem is szeretnél egyenlőre elmenni dokihoz, legalább a párod küld el ha tudod, mert lehet egyből ott van a probléma! Sajnos nálunk így volt! És lehet ezátal a mániám lett h mindenkit erre biztatok! :oops:
kata05
 
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a bókot!

Ancsa köszönöm szépen!!!!!

Angyal mi volt hétfőn?

Reni és nálatok tegnap? (vagy ne ma 9. cn.on kellett beszélni adokival?)

Csucsu Te hanyadik napon vagy? Nem emlékszem, hogy írtad volna megjött?

Mi van mindenkivel??? Hol vagytok???

Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Üdv Csajok!

Beu,
köszi az érdeklődést!

9.cn, 1db 18x17 tüsző, 7mm mnyh, úgyhogy ma repesztek, és hétfőn olvasztás! Remélem vágyik vki a melegbe! :D

:D :D NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT :D :D utólag is! :oops:

Botinak is lassan közeleg az első! :wink:

Reni,
UH-n mi volt :?:
angel37
 
 


Angyal de jó!!! Örülök! Nagyon drukkolok a fagyibabáknak!!!!!!!
Köszi! :)

(na igen, most hogy nézem a koromat nem sikerült javítanom a táblában :oops: :oops: )

Kép
Kép
beuka
 
 


Az attól még annyi! :wink:

Köszi!!! :D
angel37
 
 


Beuka: Pedig sajna megjött de már két hete. Most a félidőben vagyok és ezerrel rajta vagyunk a babó témán. Szóval remélem ez a hónap nyerő lesz végre :)

Kép
csucsu05
 
 


Beuka!Igen tegnap beszéltem a dokival,de ma mentem UH-ra.Most értem vissza.
Hát fogalmam sincs hogy jó lett e az eredmény,de ez lett 4 mm mnyh(szerintem a closty miatt),bal oldali ovárium 12 mm-es tüsző,jobb oldal 14 mm tüsző.Ennyi mondott.Múltkor 9 mm mnyh a 14. napon,de akkor már pé után voltam így nem tudtuk meg a tüszők számát és méretét.
Most az UH-os nő annyit kérdezett hogy miért nem próbálkozunk meg a lombikkal,ha ilyen régóta nem sikerül?

Kép
breni
 
 


Angel!
Drukk holnapra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Köszi! :)

A tüszők szépen növekednek :wink: , a mnyh egy kicsit soványka, de még biztos vastagodni fog!

Egyébként meg a dokim szerint nincs akkora jelentősége, hogy minél vastagabb legyen, 6mm-től simán be tudnak ágyazódni a picik, addigra meg lesz akkora :wink: Az a fontos, hogy kialakuljon a mnyh kellő szerkezete, ami befogadásra alkalmassá teszi!

Én se vagyok egy mnyh bajnok! :roll:
angel37
 
 


Angel!
Eddig akárhányszor voltam 9 mm,volt,de mindig pékor vagy pé után,vagy éppen pé nélkül voltam.pé előtt még most először.Én is abban reménykedem hogy még megnő addigra.Csak fogalmam sincs mikor várható a pé.Clostyt szedtem most a 3.-7.napig.Te tudsz erről valamit,hogy mikor várható a pé?Múltkor a 14.napon voltam UH és már pé után voltam. :shock: Eddig mindig a 16.-17. napon volt.
Bocsika ha hülyét kérdezek,de akkor holnap már visszakapod a fagyibabákat?jól értem?akkor lehet drukkolni ebben a ciklusban?

Kép
breni
 
 


Sajna a PÉ-t előre nem mindig lehet kisakkozni... :? Clostyt sose szedtem, de sztem módosíthatja!

Hétfőn ültetünk - remélem! :wink:
angel37
 
 


Angyal,
remélem tényleg vágyik valaki a melegbe! :wink:
Hajráhajráááááááááááá!
potter_76
 
 


Kép Angel! Pont ma gondoltam rad es gondoltam bekukkantok ide megkerdezni, mi a palya.
De hat megeloztel es hat nagyon-nagyon drukkolok es gondolok rad!
Tiszta szivembol kivanom, hogy annyi megprobaltatas utan vegre kismamava valj es atelhesd az anyasag oromeit!
Te annyit vartal, annyit voltal eros es kitarto, hogy most mar igazan megerdemled. Es meg is fog foganni az a kis lelek! Meglasd!!!!
katavirag
 
 


PotterÁgi,
kösziii! :D

Tegnap a nődokim rendelőjében nyomtam be a repesztőszurit a wc-ben, amíg késett, gondoltam kihasználom az időt, úgyis attól féltem, hogy megreped hamarabb (nálam a 11. nap erősen esélyes).
Eszembe jutott, hogy fel is matricázhatnám magam :wink: , de hát nem volt nálam, csak DM-es pontgyűjtős! :roll: :mrgreen:

Puszi Petinek! :wink:

Katavirág,
nagyon aranyos vagy :) , neked is köszi! :)
Remélem így lesz, és talán ebben a ciklusban eljön az időm is!
angel37
 
 


Sziasztok!
Elköltöztünk Breniék városába,sokáig netünk sem volt....szal attól,hogy nem írok néha olvasom ám,mi történik veletek.
Nagy gratuláció a kismamáknak!!!!

Csanitával vajon mi van???Eszembe jutott nemrég,és most hiába keresem a hsz-it. :roll:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel!

DRUKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!! Te kis zugrepesztő! :) Jó lenne már veled is talizni.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Reni én amennyire értek hozzá, a tüszőid szépek, de a mnyh. gondolom elég vékony :( de legalább van pé.
Úgy látom Angyal jobban képben van :? .
Ha rövidek a ciklusaid, akkor Neked is korán van pé-ed. Én úgy tudom (és az utóbbi + a terhesség előtti cilkusaimból kiindulva) mindig azt kell nézni mikor jött meg mert legavlószínűbb, hogy 14 nappal előtte volt pé.
De akkor nem értem mentek majd a Kaáliba?

Csucsu akkor ha legközelebb ilyen van, légyszi írd meg hogy megjött, mert másképp nem tudlak javítani a táblában.
Druk ka félidőhöz!

Angyla Betti jól megfogalmazta: zugrepesztő! :lol:
Drukkolok nagyon! (egyébkétn hétfőn derül ki, hogy hányan élték túl?)

Kriszti Örülök, hogy visszajöttél!
Beteszlek legközelebb a táblába, oké? (mikorra vagy kiírva?)
Nemsokára itt az idő, dejó!!!Látom hugi lesz.
ja és van egy babás topikunk is ott is szeretettel várunk!

Jó éjt!
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Okr!
Üdv a városunkban! :)
Merre laktok?Hogy vagy?Mesélj egy kicsit magatokról.

Beuka!
Igen a mhny elég vékony,de abban bízok hogy még megnő péig.Szerintem biztos! :wink: Eddig 30 naposak voltak a ciklusaim,lassan egy éve.Az előző ciklus rövidült le 26 naposra,mert málnalevélteát ittam és annak pont ez a hatása hogy előrébb hozza a pét.Most clostyt szedek és emiatt fogalmam sincs mikor lesz.A hőm elég érdekest mutat. :shock: Olyan mintha már túl lennék rajta,de tuti nem.
Úgy néz ki megyünk a Káaliba,csak a dokim megakarta nézni hogy reagálok a clostyra.Bár nem is lesz egy hónapig,így nem tudjuk meg ezt. :evil:
Bocs ha egy kicsit sok voltam. :oops:

Kép
breni
 
 


Beuka: Bocsi ha nem írtam meg. Én azt hittem igen. Na feledékeny is vagyok már :)

Kép
csucsu05
 
 


SZiasztok!

Krisztaaa! :D
üdv az új lakban! :wink: Puszi Adának! :)

Betti,
hja kérem, néha ilyesmire is rákényszerül az ember! :lol:

Jó volna! :wink: Nem jártok felénk vmikor Bendivel? :D Vagy ÖTYE?

Beu,
igen hétfőn tudom meg, fél10-10 között kell csörögni! :)

Reni,
üdv a döntésednek! Sztem nem fogsz csalódni a Kaáliban! :wink:



Na, jelentem, a zugrepesztés működik! :lol: Tegnap eset a moziban rákezdte a jól ismert fájás, ami ma hajnalban csillapodott! Ezért kicsit mosottrongy vagyok :roll: , de igazolom, hogy valóban 36 óra múlva repedt! :D
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: