Új privát üzeneted érkezett!

Most mindenféleképpen elmegyünk nyaralni.A párom beszedi a gyogyit,esetleg én is.
De hogy is kell lombikra bejelentkezni?Hétfőn megyek a dokimhoz,neki mondhatom hogy jelentsen be?Valaki segítsen!!!!

Kép
breni
 
 


Reni,
egyszerűen te magad kérsz időpontot a hozzátok legközelebbi meddőségibe! Sajna nem tudom, melyik az! :oops:
Nézz körül a lombikbaba oldalon!
angel37
 
 


Aha értem.És akkor már elkezdenek vizsgálódni vagy majd csak ha közeledik az időpont?Kérnek vmi papírt?Bocs de tényleg nem értek ehez.A dokim majd biztos tudja.
Egyébként Debrecen.

Kép
breni
 
 

 
 

Breni!
Először egy időpontot kell kérni "első konzultációra". Aztán a konzultációra viszitek magatokkal az összes eddigi leleteiteket és a doki megmondja, hogy ebből mit fogad el és mit kell újra csinálni. Egy 3. napi és egy 21 napi vérvétel biztos, hogy lesz, mert annak frissnek kell lennie, de a párod eredményeit, biztosan elfogadja. Hát azt nem tudom, hogy most milyen hosszú a váró lista, úgyhogy szerintem mielőbb telefonálj időpontért.
Sok sikert!
kamilla306
 
 


Üdv!

Reni,
jelentkezz be minél hamarabb, már most kérjetek időpontot vmikor nyaralás utánra, aztán ha bmi van, lehet ezen változtatni! :wink:

Debrecenben van Kaáli! Megnézheted: www.kaali.hu

Ja, az első konzultációra vigyetek majd minden eddigi eredményt (saját záróid, bmi, ami eddig volt, férjed leletei), aztán a doki majd mondani fogja a többit!
angel37
 
 


Köszi csajok!!! :)

Kép
breni
 
 


Kamilla!


NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK, TISZTA SZÍVEMBŐL!!!!!!!!!!! VIGYÁZZ MAGATOKRA NAGYON! :)

Zsuzska!

Gratula a vegyespároshoz. :)

Velünk semmi extra, sikerül ismét 11 napig menstruálnom. :D

Betti
betti73
 
 


Betti 73: 11napig menstruáltál? Az nem semmi. Én még azt az 5napot is nehezen bírom ki. Miért menstruálsz te 11napig? azt tudod vagy tudják a dokik? Puszi: Era

Kép
csucsu05
 
 


Hírek mamintiről:

Ma reggel 5:45-kor rakétasebeséggel megszületett András 2550 g és Hanga 2380g, mindhárman jól vannak, apuka este jön beszámolni Laughing

zsuzska80
Szombathely
 
 


ja ezt az ikres topicból loptam:)

nagyon sok bolodgságot kívánok nekik!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzsi!
Köszi Mamintiről a híreket!

Maminti!Nagy-nagy gratuláció!!!!!!!!!!
Nagyon jó egészséget és sok tejcsit!!!!

Kép
breni
 
 


Gratulálok a két kicsihez és sok puszi mindármojuknak :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Zsu megelőztél! Épp most kaptam sms-t MAmintitől, Nekem is ue. írta!

GRATULÁLUNK!
EGyébként micsoda jó súllyal születtek a babák! Nem csoda, hogy MAminti már alig bírta a végén!


Kép
Kép
beuka
 
 


Hű, nagy gratula Mamintiéknak!!!!
Természetes úton szült ezek szerint?
potter_76
 
 


Halihóó!

Reni MI újság??? (Azonkívül, hogy már nagyon készülsz a nyaralásra, de jó lesz nektek!!!) sikerült bejelentkezni valahova??

Editke ???

Era a következő adatok kellenének: mióta próbálkoztok, most hanyadi knapon vagy, hány naposak szoktak lenni a ciklusaid, életkor (születésnap) esetleg valami megjegyzés.

Betti 11 nap! Az szörnyű! :(

Angel hogy vagy? MEg van már, hogy mikor, hogyan tovább?

Kép


Üdv: Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!
Beírhatod hogy én is és a párom is clostyt szedünk.Vagyis én majd a 3.naptól.Utána UH,aztán konzi.
Köszike
Igen már nagyon készülök a nyaralásra.Tűkön ülök.:)

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!

Még élek csak nagyon sok a dolgom!!

Maminti!Nagy-nagy gratuláció!!!!!!!!!!
Nagyon jó egészséget és sok-sok tejcsit!!!!

Beu!!
Köszi a hiányolást !!
Velem semmi extra fáradt vagyok gyenge vagyok ,mindig esik az esö már nagyon unom!Nem volt eröm höt se mérni, tegnap még azt se tudtam hányadik cn vagyok
:oops: :oops: :oops: !!

Reni!!

Jaj de jo nektek mindjárt mentek nyaralni ,aztán pihizetek sokat!!Remélem jo idötök lesz!
Amugy mi a helyzet ??

Hajnyval mi van most néztem a táblába hogy ö következik jaj de izgi :lol: :lol: !!

Betti!
11 nap mensi jajajjjj
:shock: nekem csak pár napig szokot lenni !!

Most mennem kell .

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok.

Beuka : írom az adatokat. Születési idő: Október 18-án születtem. (33év) A ciklusaim 28-29 naposak. Ma a 24napon vagyok. 2hónapja próbálkozunk. Van egy kislányom 20hónapos. Szabina
Köszi, hogy beteszel a táblába: Era

Kép
csucsu05
 
 


Üdv!

Beu,
várom a vérzést :roll: Akkor kérek UH időpontot, és ha OK a helyzet odabent, akkor pár nap múlva olvasztás és ültetés - remélem lesz mit! :)

Betti,
maratoni vérzés, nem mondom... :roll: még akkoris, ha a fele csak csöpög :?

Reni,
nemsoká indultok! 8)
angel37
 
 


Angel, szoritok neked!
katavirag
 
 


Sziasztok csajszik!

Képzeljétek IKREIM lesznek!!!!!!!

Angel! Drukk a fagyis ikrekhez!!!!!! :)

Reni! Jó nyaralást!!!! Aztán majd kérünk szép képeket. :)
kamilla306
 
 


Kamilla!
Tudtam én :D :D :D :D
Hipp-Hipp Hurráááááááááááááááááááááááá!!!!!
Gratula.

Kép
breni
 
 


Köszi Breni!
Hú, de jó lesz most nektek az Adrián! Ott bizti jobb idő van mint itt.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
Remélem igazad lesz és jó időnk lesz.Mert most ott is hideg van.:(
Remélem nemsokára én is csatlakozhatok hozzátok ;)

Kép
breni
 
 


Menjetek, nyaraljatok egyet, aztán nyomás a Kaáli!!!!!!!

Élvezzétek ki az utolsó kettesben töltött nyaralásotokat!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


JJJJJJJUUUUUUUUUHHHHHHHHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉJJJJ!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Kép

Kamilla!!!!
SZÍVBŐL GRATULÁLOK NEKTEK!!!!! :D :D :D :D Annyira örülök én is!Nagyon szorítottam nektek!!!!Két babóca!Annyira,de annnyira jóóóóóóóóóóóóóóóó!!!! :D :D
Mesélj!!!!!!Ki csinálta az UH-t?Mit láttatok?Mikor kell menni megint?.......

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Egyelőre csak két pacát láttunk. Sipi doki volt, de aztán bejött a Tanár úr is. Nagyon örült az egész csapat. Olyan jó érzés volt!
A babás topikban van egy UH kép is, de nem túl jó felvétel.
Két hét múlva megyek újra, akkor már szívhang is lesz. Remélem!!!

Köszi a sok szorítást én nagyon remélem, hogy a következő neked is sikerül majd!
Puszi!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla306: Gratula !!! De jó hír :)

Kép
csucsu05
 
 


Meglestem a képet!A 'lényegek" látszódnak rajta! :wink: :D :DMár most édesek! :D
Biztosan minden rendben lesz!Ügyesek és jól beágyazták magukat! :D
Hááát!Én is nagyon remélem!Illetve nagyon szeretném! :(

Ez lesz az utolsó!Apa nem akar többet! :cry: Nem tudom mi lesz ha nem sikerül..... :cry:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hova lett a malackám a szalagról???? :shock:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ritkán jövök :oops:, de azért olvasgatlak Benneteket.

Kamilla! :D
Gratulálok a babákhoz, örömökben gazdag pocakosodást kívánok!

Angel :)
Nagyon drukkolok a fagyi babáknak! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Breni :)
Jó nyaralást, pihenjetek sokat! A lombikot pedig tényleg ne halogassátok tovább (szerintem sem). Most már mi is nagyon várjuk, előbb vagy utóbb mindenkinek sikerül.

Mindenkinek csupa szépet és jót kívánok
B.Ági
buboskemence
 
 


Üdv!

Kamilla,
gratulálok! Külön ahhoz, hogy kettő!

Hihetetlenül jó neked... kicsit azért sárgulok :oops:

Katavirág,
köszönöm!

Búboskemence,
köszi neked is!
Ti most hogy álltok? Úgy rémlik novemberre van kitűzve a lombik! :wink:
angel37
 
 


Ancsa jaj szegénykém, ez nem hangzik valami jól :( nagyon drukkolok, hogy akkor most öszejöjjön!!!!!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, megvagyok. Azért nem írok, mert nem tudok túl sűrűn jönni és olyan pofátlannak tűnik, hogy senkiről semmit nem tudok csak magamról írok.

Minden napom abból áll, hogy reggel felkelek, elmegyek dolgozni, hazajövök, főzök, eszem, alszom, felkelek, eszem, tusokok, alszom. Szóval ennyi alvás mellett nehéz netezni is.
Különben jól vagyunk, nagyon növöget a pocak. Kicsit már kezdek izgulni, de még mindig nem vettünk semmit a Kópénak, még azt sem tudjuk, melyik lesz a szobája :).

Azt hiszem nem nagyon tudok mit írni magunkról.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja, a megjegyzéshez gondolom olyat szeretnétek, hogy november 18-ra vagyok kiírva. A neve, ha lány akkor Eszter, ha fiú akkor Botond, vagy Etele. Vagy valami más, még mindig nem igazán vagyunk biztosak a fiúban.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Kamilla!

Nagyon-nagyon gratulálok az ikrekhez. Jó pocakosodást!!! :)

Maminti!

Sok bolsogságot a nagy családhoz. Sok tejcsit!

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!!

Kamilla,
gratulálok!:)

Hajny!!
Jo hogy benéztél :)!!

Ancsa!!
Nagyon drukkolok neked!!

Reni!!
Nagyon szép idöd kivánok most nektek a nyaraláshoz!!

Van egy nagyon kevés pöttyöm ,szerintem holnapután megjön!!De az agyamra megy hogy egyszer 27 máskor meg 30 napos!!
Most mennem kell ,holnap lesz a párom szülinapja nem tudom be tudok-e nézni!!

Puszi!!Sziasztok!!
Vendég
 



Sziasztok!

Hírek ZSUZSKÁRÓL!
Tegnap kórházba került, de ne aggódjatok, semmi gond, pecsételgetett, de méhszáj zárt, méhnyak rendben, d ebiztos ami biztos alapon befektették. ma megyek hozzá de., majd du. jövök friss hírekkel. Orvosunk v.mi hámleválást emlegetett, de majd ma bizti ő is megnézi, és akkor már többet tud. Nem aggódik, tök nyugodt, tudja jó helyen, jó kezekben van. Legalább pihizik egy kicsit.

moni
 
 


Angel :)
Igen, novemberben lesz a lombik, de addig még szeptember végén lesz a párom biopsziája, nagyon reméljük, hogy találnak bőven kiskatonát. Lassan talán át is nézek a Kaális topikba, már egy ideje olvasgatok ott is, de még nem írtam.
Október 1-jén megyek Krizsa doktorhoz konzultációra, elvileg addigra meg is lesz a 25-i biopszia eredmény (azt vinnem kell magammal).
Ti tudtok már valami közelebbit az októberi beültetésről?

Szia
B.Ági
buboskemence
 
 


Üdv! :)

Szia Ági!
Gyere a Kaálisba, várunk! :wink:

Drukkolok párodnak a biopsziához! Egy regimentet nektek!

Ha most megjön, akkor kérek UH időpontot, és ha minden OK, akkor szept vége felé/okt elején visszakaphatom a fagyibabáimat!

Zsuzska,
Ha nem aggódsz, akkor mi sem! :wink: Biztos minden rendben van/lesz! :)

Reni,
jó (termékeny) nyaralást! :)
angel37
 
 


ZSUZSKÁRÓL!
Voltam benn nála, jól van, kap gyógyszereket, ma a méhszáját 3114-nek mondták... UH-n minden oké volt. Előre láthatólag 2-3 hétig benntartják. Nem aggódik, csak kicsit ideges, de tudja jó helyen van.

moni
 
 


Moni!
Köszi hogy értesítettél bennünket.Remélem minden rendben lesz.Tuti.Jó helyen van most.
Írtam neki sms-t.
Mindenki legyen jó.Vigyázzatok magatokra.Kedden jövök.
Puszi

Kép
breni
 
 


Kép

Reni lemaradtam, de nagyon jó nyaralást / pihenést Nektek!!!!

valaki el tudná nekem küldeni Zsu számát priviben?
Köszi!

Szegény, eléggé nyitott a méhszája, most már jó sokat lesz kórházban, de a lényeg, hogy jól vannak, nagyon szorítok nekik!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Zsuzskának minden jót!!!

Beu,
még csak 31 éves vagyok! :) (Júliusban voltam...akkor most már 32-nek számítok?)
potter_76
 
 


Sziasztok!!

Moni!
Köszi hogy értesítettél bennünket.De a lényeg, hogy jól vannak, nagyon szorítok nekik!

Reni!!
Akor a jövö héten várlak a nyaralási képekel :wink: !!

Nálam a helyzet változatlan még mindig nem jött meg"pár pötty 2 napja" :shock: ,mostanába nem szokott ennyit várni hogy beinduljon!!Bár tegnap ittunk egy keveset,a párom szülinapján.De nem szabadna hogy ennyire befolyásolja!!Azért is vettem ki a tickert ,mert nem volt kedvem ujat késziteni!!Tesztelni meg nem akarok "mert"van pecsét,és befolyásolja az eredményt!!

Most mennek ,mert gyors tussolok azt várom a Barátokat!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Potter 76: Nem nem számítasz 32 nek. Nőknél mindig lefele kerekítünk :)
De szerintem komolyra fordítva amennyit betöltöttél annyi vagy.

Kép
csucsu05
 
 


ÁGI BOCSÁNAT!!!!!!!!
Javítalak :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!!

Ancsa!!
Boldog szülinapot!!



Merre vagytok??

Zsuzska!!
Sokat gondolok rád!!

Tudtok rola ujab fejleményt,mit mond milyennek vele a korházba ?



Nálam még mindig semmi , van rózsaszin pecsét ,de a meglepi miatt minden nap tamponnal megyek dolgozni!

Megyek mert ma is délutános vagyok :? , semmi kedvem dolgozni !!

Puszi!!
Sziasztok
Vendég
 


Keditke: Nem tesztelsz ? Lehet itt várod, hogy megjön-e vagy sem és közben meg esze ágában sincs megjönni minimum 9hónapig:)
Hú de izgi :))) Drukkolok ezerrel, hogy egy manó miatt van késésben a mensi.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!!

Köszi Csucsu,de ahogy sejtettem ma reggelre megjött normálissan !
Csak azt nem értem ,hogy mért ilyen lassan indult be :shock: ,pedig mostanába nagyon jol beállt 27-30 cn -re!!

Beuka!!
Majd le dobsz a tábli aljára!!Köszi!

Most mennem kell!!

Sziasztok!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: