Új privát üzeneted érkezett!

Reni!

Azért még mindig szép a görbéd! :)

Angel!

Tűkön ülök!!!!!!!!!!!!

Betti
betti73
 
 


Nem bírom idegekkel! Gyere már!!!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Köszönöm mindenkinek, de még nem jött el az én időm. :cry:
HCG szintem 8, doki azt mondta, hogy vagy méhen belül elindult valami (de megállt), vagy méhen kívül van. Ha nem jön meg rendesen, akkor vissza kell mennem UH-ra. Ez van.
angel37
 
 

 
 

Jaaaj, ne! Én annyira biztos voltam benne, hogy most összejön! Minden olyan jól alakult!!!! Úgy sajnálom!:(
Azért remélem nem méhen kívüli. Ilyenkor is lehet méhen kívüli????
Most biztos nagyon szomorú vagy. Hát én is. :(

Akkor drukkoljunk majd a fagyiknak.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Igen, ilyenkor is lehet méhenkívüli. Sőt, még szimultán is. Veletek nem írattak alá egy rakat papírt? A zárójelentésen is rajta van.

Ez volt eddig a legígéretesebb lombikom, ennyire tellett :( Ha most rendben megjön, egy ciklus kihagyással jöhet a fagyi.

Neked még 10 nap... remélem nem ilyen eredménnyel kell szembesülnöd!

Kérdezném, hogy érzel-e valamit, de sajnos úgyse jelent sokat...

Mondjuk most a pecsételéskor sejtettem, hogy valami nem OK :( Pufi ide vagy oda...
angel37
 
 


Hát sok mindent aláírtam, de már nem tom miket.
Hogy Zita West szavait idézzem: a pecsételés ugyanúgy jelenthet beágyazódást, mint leválást, úgyhogy ne tulajdonítsunk neki nagy jelentőséget. Csak a klinikán végzett teszteknek higgyünk.

Kicsit most alább hagyott a lelkesedésem. Nem tudom hogy bírnám ki, ha egy csíkot látnék a tesztemen. Pedig nagyon is elképzelhető!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ja, hogy érzek-e valamit? Hát nem nagyon....

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ejnyebejnye, mindent el kell olvasni, amit aláírsz!

Az igaz, tényleg semminek nem szabad hinni, csak a tesztnek ill. vérvételnek!

Így utólag helyén van nálam a dolog: a vérzéske volt a leválás. A cicijeim is leeresztettek ám, csak nem írtam, mert ezegyszer próbáltam szakadni ettől a dilitől, pedig ez még sose csapott be.
Ez a kis hcg meg magyarázat a haspufikra :?

Ne aggódj, hogy nem érzel semmit, nem feltétlenül kell! +++++++++++++++++++
angel37
 
 


Lehet, hogy ez a cicleeresztés csak a mi mániánk. Eddig nekem is mindig leeresztett, aztán szépen megjött. De most kezdem azt gondolni, hogy a cicifeszülés nem is a terhesség jele, ugyanis ezúttal nekem már a punkció előtti napon elkezdődött, pedig akkor még tutira nem voltam terhes!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Persze, a repesztő szuri hcg tartalmú, nekem is betonciciket csinál! :?

Talán még az lehet, hogy ennek a hatása múlik el kb egy hét után, és azért ereszt le..., haloványan reménykedtem ebben, de a terhességtől termelődő hcg újra fel kéne, hogy fújja... :roll:
angel37
 
 


Angel, nagyon sajnalom... :( :( :(

Emlekszel, mit irtam a ciciduzzadasrol meg leengedesrol. Semmit nem jelent. Hormonokkal vagyunk agyonbombazva, ki tudja mi minek a hatasa.

Azert ne add fel! Biztosan sikerulni fog! Gondolok rad! Komolyan!

Te meg, Kamilla, fogsz tesztelni 31. elott otthon, vagy megvarod a vervetelt?

Breni, te is ma tesztelsz?

Beuka, koszonom szepen, most vettem eszre, hogy a tablazatodban a varandosok koze tettel. Koszonom!
katavirag
 
 


Katavirág,
Köszi! Sajnos ez van. :(

Tudom, hogy már eleve szar, ha vki lombikozásra kényszerül, de megint elmondom, tényleg érzed magad nagyon szerencsésnek, hogy elsőre sikerült.

Csak tudod így a 4. sikertelen beülti után (na meg amúgy is) próbál az ember magyarázatokat keresni, arra is, amire esetleg nincs. :( Vagy legalábbis utólag megérteni, hogy mi történt.
angel37
 
 


Mondasz valamit, a repiszuriban is hcg van, igaz.

Katavirág! Erős leszek és nem tesztelek 31 előtt. Legalább két hétig hagy higgyem má' azt, hogy terhes vagyok!

Igen, Angel az a legidegesítőbb, hogy nincs magyarázat arra, hogy miért nem! Nem tehetünk semmit, hiszen amit megtehettünk azt már rég meg is tettük! Ki vagyunk szolgáltatva a sorsnak. És már csak egyetlenegy ici-pici dolog hiányzik, hogy az a készregyártott gyerek megtapadjon, legalább egy a háromból, és egyszerűen nem jön össze! Hogy miért? Azt senki nem tudja. Nálatok alkalmaznak AH-t? Állítólag az segíti a megtapadást. Nekem mind a 3-nál megcsinálták.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel!
Annyira,de annyira sajnálom.Pedig én is azt hittem,hogy tutira sikerül.Annyira szorítottam neked.Sajnálom.:(

Kép
breni
 
 


Reni,
köszi! Az elején én is azt hittem :(

Kamilla,
Na ez az, amit nem tudnak megtenni az orvosok sem, hogy odatapasztják őket. :(

Az AH-t törvény szabályozza, vastag petesejt buroknál lehet alkalmazni már elsőre, ezért volt nálad. Amúgy 35 felett és magas FSH-nál megengedett. Egy olyan pontja van a trv-nek, amibe beleférek, hogy többedik beültetésre, de mittudomén, ki mit ért ez alatt, ez elég tág fogalom. Nem tudom megtették-e, de rábízom magam a biológusokra meg a dokira. Ha szükséges, úgyis megcsinálják. Kaptam számlát, azon rajta van, hogy IVF megtapadást segítő eljárással. Nem is kérdeztem, ez mit takar, lehet hogy csak az embrioglue-t.
angel37
 
 


Sziasztok!!

Angel!
Annyira,de annyira sajnálom. :cry: :cry:

Reni!!
A görbéd nagyon biztato :wink: :wink: :wink: megy a druk++!!Mikor kell nem megjönnie??

Beuka!!
Üdv megint!!Mindjárt meglesem a másik topicot a fotok miat!Hát gyerköccel nem egyszerü a nyaralás ,ne tud meg milyen karmololásos ,harapásos vagyok,a k.lányom elintézet ,nagyon rosz lány :( ha duzog nagyon harap ,ne tud meg türelmes ember vagyok de ... Az apján se csodálkozom hogy annyit cigizik !Sogornöm nagyon elkényesztete ,pedig még csak másfél éves,és már most nem fogad szot nekik !!Mi lesz még !
Párom azt mondta"álljak neki gyogyit szedni mert neki elment a kedve :lol: :lol: :lol: ,persze csak viccelödött "
Nem akartam mondani neki de én ugy szeretném majd nevelni hogy pici korátol kezdve nem elkapatni bár azt mondják nehéz .De szerintem nevelés kérdése nem??

Hu csajok én kész vagyok!!
Vasárnap este éjfél után értünk haza !!
Tegnap nagyon jo buli volt hajnali 3-kor estem be az ágyba ,reggel 5-kor keltem!!De rendesen fel tudtam kelni ,nehezen ledolgoztam a müszakot de délután ugy elkapot a fáradtság (hogy aludtam egyet "nemrég keltem fel").De évente 1* ki lehet birni!!
Holnapra már semmi bajom nem lesz!!

Sziasztok!!
Puszi!!
Vendég
 


Angyal,
egész nap a fejemben jártál...de nem is tudok mit írni. Sajnálom nagyon, a tegnapi hszed után már majdnem biztosra vettem.
Írok püt.

Kamilla,
rajtad és a "készre gyártott" triumvirátuson a topik szeme! :wink:
potter_76
 
 


Sziasztok!

Angyalka!
Annnyira nagyon sajnálom!!!!!!!!!!! :( :( :( :(
Úgy szorítottam pedig! :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sziasztok!

Angel, ezt nem hiszem el.... ez már tényleg felfoghatatlan....

Kamilla, nagyon drukkolok!! és légy optimista!!

velem semmi extra, egy hét múlva genetikai UH. nagyon várom, de egyben félek is, megint találnak valamit...

Hajnival vajon mi lehet?

szép napot!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Köszi a drukkot és optimista vagyok ezerrel! Nem sokára megyek át hozzátok az ikres topikba. :) Hármas ikrekkel is ér csatlakozni?

Figyu? Tudom, hogy az agyadra megyek, de akkor most már örök rejtély fogja övezni a sikertörténetedet?????? Nem kell ám nagyon bő lére ereszteni, ha nincs sok időd, csak pár mondatban.....???......

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam belépni :evil:

Angyal nagyon szomorú lettem (én is), amikor megláttam a hsz-edet :( pedig olyan biztatóakat írtál :( úgy reménykedtem.
Sajnálom, bár ez most nem sokat segít.
Ha lehet ilyet mondani, akkor a kettő rossz közül, azért drukkolok, hogy ne a méhen kívüli legyen.
Ilyenkor egyébként mond valamit a doki, hogy mi lehet az ok, vagy igazán nem lehet ezt tudni?

Zsu ne tessék izgulni (fú de baromi könnyű ezt mondani :? :? ) mert megérzik a bébik!!

Kamilla továbbra is nagyon drukkolok, és pipa leszek, ha nem látlak 10 nap múlva az ikres topicban!!!!

Ancsa nem érzel némi esélyt egy spontánra???

na megyek, mert főzök ebédet míg alszik a lelkem,

Ja van egy új kutyánk, mert a régi 2 hete eltűnt, és nyoma sincs :cry: :cry: pedig mindenki Őt kereste.

szép napot!!!
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Edtike,
köszi!

PotterÁgi,
Aranyos vagy!
Sajnos egy rövid időre én is beleestem ebbe hibába :? Csak az a biztos, ami megszületett! :roll:

Ancsa,
köszike, hát ez van :(
Neked mikor jöhet a következő?

Zsuzska,
köszi, de sajnos le kell nyelni ezt a békát is :roll:
Drukkolok, hogy minden rendben legyen genetikain!

Beu,
köszönöm!
Ennek nem lehet tudni az okát. Na szerintem ez vmi olyan, amit pár éve, mikor még nem léteztek tesztek meg hcg-s vérvétel, egy nő észre se vett volna, hogy egyáltalán megtörtént. Lombiknál is sokszor előfordul, persze mert itt biztosan kimutatható.
De sztem nem méhenkívüli, mert tegnapra leeresztett a hordóhasam, és már "igazi" pecsétem van, megjövő érzéssel.

Szegény kutyu! :(

Kamilla,
csakis optimistán szabad!!! Ha más nem azért, mert basszus legalább ez a két hét álomvilág jár!
Még 9 nap! +++++++++++++++
angel37
 
 


Kamilla! persze szeretettel várunk!!!

nekiálltam írni... :shock: :shock: :shock: nagggyon hosszú lesz, pedig csak az utcsó hónap! ma ígérem küldöm!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzsi!
Én is kérem.;)

Kép
breni
 
 


úgy döntöttem ide bemásolom!
egy kis olvasnivaló. Colát meg pattogatott kukoricát készítsetek :lol:

Na akkor gyors leírom az utcsó hónapot, de a teljeset sztem csak akkor tudom mikor otthon leszek majd, itt nincs rá idő.
Szóval áprilisban voltam orvosnál (Móni ajánlotta, igaz tőlünk 80 km-re , de megérte) de januártól jártam hozzá, miután itt P-n megvolt a HSG. Rengeteg vérvétel, és nőgyógyis vizsgálat előzte meg.(erről majd később) Áprilisra nagyjából minden eredményem meglett. Na szóval elmentem akkor dokihoz, közölte hogy semmi peteérést nem lát, PCOs is vagyok, de végül is még lehet megoldás. Felírta a Puregont+Utrot. Közölte hogy nem olcsó mulatság, és átjárni - majd peteérést lesni- kétnaponta (160 km) gondoljam meg. De én akkor már jól meggondoltam. Tudtam, ha 100 ezer Ft akkor is végig csinálom. És ebben a férjem is társ volt. Végül is 25 ezer Ft volt a Puregon. De ez nem is lényeg. Én sokat barnáztam mensi előtt, így hogy megjöjjön normálisan, bekaptam egy doboz Norcolutot. De még ezzel is nagy nehezen jött meg. Április 15-én nagy nehezen megjött. Másnap 16-án indultunk Salzburgba egy hétre, kiküldetésbe (programot kellett betanulni, majd itt betanítani mindenkinek, na most hogy sikerült nekem már nem kell) Hétfő este Salzburgban remegő kézzel de annál nagyobb bizalommal szúrtam magamba az első szurit tök egyedül. Két pasi volt velem, velük még beszélni sem tudtam volna. Felhívtam a férjem hogy sikerült beadni és akkor 4 napon keresztül még ott, és jöttem haza. Következő kedden kellett mennem UH-ra, de azt mondta a Dokim hogy nem kell elutaznom Sz-re, hanem P-n csináltassam meg. Kedves hölgy fogadott, megnézte, és mondta a 11. cn-on ő bizony semmit nem át 10 mm a pete és abból is csak egy van… hááát majdnem sírva jöttem ki… felhívtam a férjem, ő is nagyon szomorú volt. Szegény ő makk egészséges, én meg…Felhívtam az orvosomat, neki is elmondtam a rossz hírt… kérdezte beszúrtam az összeset? Igen. Mi a teendőm? Vegyek még egy patront és azt is szúrjam be…. A gyógyszertárba csak rendelésre hoztak gyógyit, így egy nap ki is maradt a szúrással, de én még a 18. napon is szúrtam magam… következő Uh csütörtökön volt Sz-en. Egyik munkatársam ment éppen, elmentem vele… az úton 5-ször megkérdezte hogy nem vagyok-e terhes mert kikapcsolja a klímát…közültem hogy nem. Délre kellett menni, akkor már ott mondták hogy ma bizony nem lesz UH, mert az orvosomnál szülnek…akkor fogtam magam, és 10 perc ottlét után jöttem haza. Következő Uh szombaton volt magánba. Ott már ugyan nőttek, de még mindig csak 15 mm volt és egy db. Még szúrtam magam tovább… hétfőn is kellett menni(ez azt hiszem május 1 előtti nap volt.) ekkor megint nem nőtt egy millit sem. Lóadagot kellett beadnom, a napi 50NE helyett 150 NE-et. És szerdán mennem kellett megint. Ellógtam a melohelyről és mentem Sz-ra. Akkor megnézett UH-n, mondta egy darab 19 mm-em van, és 12 mm volt a nyálkahártya. Azt mondta (ez a 19. napon volt) hogy már repesztünk. DE! azt is mondta hogy nem reagáltam úgy a gyógyira ahogy kellett volna, így lapart javasol, de csak szeptember 3-ra van időpont. Be is jegyzett. Felírta a Pregnylt. Gyorsan hogy a vonatot elérjem, beszaladtam egy két patikába. Sehol nem volt!!! Mondom ez nem lehet igaz, egész eddig semmi nem sikerült!! Még egy gyógyit sem tudok megvenni. Na aztán egyik gyógyszertárba volt egy szem. Kellett hozzá tű is, de nem tudta a nő milyen. Ott a patikában felhívtam a Mónit, hogy milyen tű kell, meg hogy, hogy jártam. Mire a Móni: figyi nekem van egy Pregnyl-em, odaadom Neked, egy kis gond van vele, lejárt a szavatossága. Mondtam neki jó lesz az, mindegy hozza oda az állomásra addig én is kiérek. Vettem aztán tűt, Móni hozta a szurit, és már suhantam is haza…ja mondta a dokim hogy kb 36 óra múlva reped, szóval ne éjjel 2-re essen, mondom meg ne is délre…mire ő: miért az pont jó időpont na csütörtökön 4-kor beadtuk. És pont szombat hajnali kettőre esett. De mondtam a férjemnek hogy most 4 napon keresztül sexelni KELL! Csütörtökön kezdtem a sex kúrát de közölte a férjem hogy neki estére kell menni dolgozni, és reggel ér haza 3-4 óra körül. Mondtam neki keltsem fel. Este 8 óra. Csöng a telefon. Jön haza mert égett az üzemrész ahova menni kellett volna neki!! Mondtam siessen.!! Na szóval akkor 4 napon keresztül aktion volt, vasárnap, háát az már nem volt az igazi . Aztán szó szerint beleadtuk apait anyait… aztán vártam hogy két hét elteljen. Utrot kellett szednem napi 3*1-et, és naggyon rosszul voltam tőle!! Szédültem, álmos voltam, majd lefordultam a székről… aztán május 20-án vasárnap elvileg letelt a két hét, nem akartam tesztelni, de annyira rosszul voltam az utrotól , mondtam magamban hétfő tesztnap lesz. szombaton kiborultam, hogy nekem semmi nem sikerül. Mensi előtt és mindig sírtam kereken 5 nappal előtte, na mondom akkor szerdán meg is jön. Beletörődtem. Vasárnap elmentünk Badacsonyba hegyet mászni, mondtam legalább megjön és abbahagyhatom az Utrot.. hétfőn nem tudtam aludni 4-kor fennvoltam már. Kimentem az esélytelenek nyugalmával, a tesztet kivittem már este, kicsi a lakás, nem akartam hogy a párom felébredjen. Belemártottam a pisibe. És olyan volt mintha látszódna a 2. csík nagyon halványan 1 mp után…azt még tudni kell hogy én LH teszttel is próbálkoztam még peteérés idején, de ott olyan volt hogy még a helye sem volt meg a 2. csíknak. Itt meg megörültem hogy legalább tudom hol a 2. csík helye, és bementem a szobába! Eszembe nem jutott hogy talán azért látszik a 2. csík mert terhes vagyok!!! lefeküdtem 10 percet vártam, kimentem. Ott volt a 2. csík igaz halványan. Beszaladtam a szobába, ott lármáztam, mondtam a férjemnek ő hány csíkot lát. Sötétbe? Egyet sem –mondja..felkapcsoltam a nagy villanyt..most is megkérdeztem…mondja 4-et…mennyit?? Ja mert neki reggelente kettős látása van…mondom, komolyan látod a 2. csíkot???persze, mert ott van… nem tudtam szólni…csak azt hajtogattam hogy túl szép hogy igaz legyen, meg hogy legalább tudok teherbe esni….egy csomó fotót csináltam arról az egy nyamvadt tesztcsíkról… de inkább magunkról kellett volna csinálni, amint 2 órán keresztül nézzük a tesztet, és egymáshoz sem szólunk…nem sírtam…másnap megint csináltam egyet mintha erősödött volna…felhívtam az orvosom, mondta gratulál. jajjjj neee majd később!! De mondta csináljak még egyet. Csináltam még erősebb lett, aztán én még egyet csináltam UH előtt kettő nappal, de ott teljesen 2 erős csík lett. Aztán csütin 31-én mentünk UH-ra. Egyedül akartam bemenni, mert nagyon féltem, jó helyen van-e, megfelelő mérettel stb…bementem. Bedugta a UH fejet, meg is találta. Diktálta a Marikának az aszisztensnőnek. 8 mm-es szabályos petezsák. Rendben is van. Már ki akarta húzni, mondja nézzünk körül még. Aztán megállt a lélegzete…”Marika, figyeljen , nézze csak”…én már majdnem a sírást elkezdtem..ott is volt volt valami hasonló mint az előző, de nagyobb, talán ciszta lehet vagy mi-gondolkodtam magamban…és a doki mindezt fapofával nézte, és egy szót sem szólt, majd nevetve mondta 2 petezsák…én az első perctől kezdve örültem neki, pedig egy éve még azt mondtam hogy ikreket a mai világban nem lehet felnevelni… aztán kicsit fordult a kocka, inkább kettő mint egy sem alapon. Ja aztán a Marika elvette a kedvem, mert mondta mivel a másik nagyobb, így lehet a kicsi fel fog szívódni… de én örültem így is. Kimentem a rendelőből, fülig ért a szám! Kérdezi a férjem, meg a Móni is ott volt, minek örülök ennyire…közöltem IKREK!!!! Ő még jobban örült!!! De aztán ezzel kezdetét veszi egy aggódás-érzés, ami soha nem fog elmúlni…a következő UH 5 hét múlva lett volna, de én kikönyörögtem a 4 hetet, aztán akkor láttuk mindkettő megmaradt. És nagyon boldog voltam. Most is az vagyok nagyon, de mindig van amiért aggódok, és félek.
Befejezést majd az egész storymmal írok, mert csak úgy lesz kerek.

szóval ez az utcsó hónap! de lesz majd teljes kiadás is :)

zsuzska80
Szombathely
 
 


Hú, ahogy ezt így leírtad, magam előtt láttam az egész történetet.
Hát még egyszer gratula. Minden jó, ha a vége jó. :) Csak azt nem értem, hogy az egyetlen 19mm-esből hogy lettek ikrek? Most akkor ezek egypetéjűek?
Meddig dolgozol még?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Hát ez az, egyből hogy lett kettő? nem nem egypetéjűek...a dokim azzal magyarázta, hogy a PCO miatt lehet nem látott egy érő tüszőt, vagy 2. lehetőség, hogy volt több közepes nagyságú is, lehet ott érett be egy még...nem tom..örök rejtély...

Október 19-ig dolgozok, ha bírom.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska: Ez a történet így nagyon kerek :lol: GRATULA!!! A remény hal meg utoljára itt látszik. Még a hideg is kirázott ahogy olvastam róla :lol:
csucsu05
 
 


Angel!

:) :) Nem hiszem el!!!!!!!!!!!! :cry:


Zsuzska!

Hát nem semmi a történeted! :) :) Kicsit pityogtam! :cry:

Beu!

Szuper lehetett a nyaralás! :) Képek?

Ma nekem 1 cn. Úgy tűnik, hogy beállok a 25-26 napos ciklusra. Így legalább még apa utazása előtt belefér egy pé. :)

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!!

Zsuzska!!
Ez igen micsoda történet ,de a vége a legjobb :wink: :wink: :wink: !!
Oktoberig akarsz dolgozni,én a helyedbe már most otthon lennék ,de te tudod!!
ja én is kérem !

Reni!!
mai hö helyzet??Drukk+++
Mikor is mentek nyaralni??

Beu!
Én vagyok béna vagy nem találom a fotokat a másik topicba??

HAJNY!!!
Tessék jönni!!!Pocifotot kérünk!!!

Holnap lehet nem tudok jönni,mert rokonok jönnek ,és elvilg anyuéknál alszanak ,kiváncsi vagyok meddig maradnak!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Keditke!
Hő lent,ma 1 cn.

Szeptember 11.-én megyünk és 18.-án jövünk haza.:)
Már alig várom.

Kép
breni
 
 


Reni!!

Pedig annyira biztam benne,hogy most neked sikerült :( !!
Mindenesetre nagyon szép volt a görbéd!!

Betti!!

Megy a drukk++aztán kapd majd el apát mielött tényleg utazik!! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 



Angel!
:cry: :cry: :cry:

Breni!
:cry: :cry: :cry:

Zsu!
Tudtam minden részletet, de mégis megkönnyeztelek.

Bocs a szűkszavúságért, de Rami éppen szopizik, és bal kézzel pötyögök.

moni
 
 


Sziasztok!

Nézzetek át amoda!!!
(nem miattam, majd én is jövök bővebben ,de most mennem kell)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Halihóó!

Mi történik itt????
Hol van MINDENKI??? :shock: :shock: :shock:

Reni Úgy sajnálom, pedig én annyira bíztam benned, olyan szép volt a görbéd!!

Kamilla NAGYON NAGYON DRUKKOLOK!!!!!

SZép estét!
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!
Köszike aranyos vagy.:) Én is sajnálom,mert most én is nagyon bíztam hogy talán sikerült.Na sebaj,majd eljön az én időm is.
Párom csütörtökön megy vizsgálatra.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!

Halihooo merre vagytok??
Mindenki nyaral??
Szombaton én is strandon voltam :) !!

Reni!!

Csüre megy a drukk a párodnak
:wink: !!

Most készülnöm kéne a boltba valami kajáért,mert üres a hütö és csak chillis bab van , ami reggelire durva lenne :lol: :lol: :lol: !!
Ha lesz idöm benézek,de ha enniyre nem megy a topic :( !!
Hajninak is irtam de semmi reagálás :cry: !!

Sziasztok!!
Puszi!
Vendég
 


Keditke!

Köszike.Ránk fér a drukk.Azt álmodtam,hogy a párom jön kifele a rendelőből és annyit mond,hogy minden rendben van.
De jó is lenne. :?

Képek?????????

Kép
breni
 
 


Huhaa ,azota még nem taliztam a sogival de ahogy megkapom a képeket ,küldök neked,igérem!!
De szép álom ,remélem bejön!!
Szia!!
Vendég
 


Sziasztok!

Reni,
:( , hogy megjött!
Drukkok a párodnak!
Jól emlékszem, hogy lassan most már elnéztek mesterséges segítségért? :oops:

Múlt kedden, mielőtt bementem vérvételre, és még a teszt előtt, hajnalban azt álmodtam, hogy olyan pozitívat teszteltem, hogy ihaj :roll: Ez csak úgy az álomról jutott eszembe! Nincs összefüggés, a párod biztos jó híreket fog hozni! :wink:

Editke,
jó vásárlást! :)

Kamilla :?:
érzet? érzés?
++++++++++++++++++++

Beu,
csak tábli kedvéért, (meg esetleg ha vki gondolt rám):

Megjött rendben, 5.cn-on vagyok! Ezzel az extra para legalább kizárva. :?
angel37
 
 


Angel!
Én teljesen biztos vagyok abba hogy a párom nem ilyen jó hírekkel fog kijönni az ajtón.:(
Bemegyek én is és kerek perec megfogom kérdezni a dokit hogy mire számíthatunk.Nekem ne szedegessen a párommal bogyókat ha úgy sem segít neki ahoz hogy spontán sikerüljön a baba.
Nincs igazam?

Kép
breni
 
 


Angel!
Hogyan tovább? :?
breni
 
 


Reni,
de, teljesen igazad van!!! Támogatom!!!
Azért a párod eredményét még ne írd le! :wink:

Ha megjött a köv., akkor kérek UH, időpontot, és elvileg mehetek a fagyibabákért, már ha hajlandó vki felolvadni és szabályosan továbbosztódni! :wink:
angel37
 
 


Angel!
Persze nem írom le,de ha javul is,szerintem annyit nem hogy spontán sikerüljön.
De ha a doki úgy látja hogy a closty vagy fer14 javít az esélyeken akkor hajrá!!!!!!!!!Én is mennék dokihoz hátha egy kis stimu nekem is segítene.

Nagyon drukkolok,bár én egyfolytában ezt teszem. :wink:

Kép
breni
 
 


Értem... De most már sztem is elkél a külső segítség, és ha apa javul, az akkor is csak jó! :wink:

Köszi! :)
angel37
 
 


Igen, Breni, ugy emlekszem eleg regen vartok mar ti is a babara. Igazat adok Angel-nek, lehet, hogy mesterseges beavatkozassal azonnal atlepnetek a problemat es teherbe esnel rogton, ahogy en.

Angel, en a teszt elotti napon azt almodtam, hogy megjott. Ilyenkor aztan kavarog az ember agyaban minden. Mar tisztara biztos voltam a fagyibabakert valo menetelemben es sokmindent olvastam a neten. Ha felolvadnak es eletben vannak, az esely ugyanolyan a varandossagra. Volt olyan lany, akinek 5 lombik nem sikerult es a 6. fagyi igen, egeszseges gyermeket szult.
Kovetem beszamoloidat es tiszta szivembol kivanom, hogy meg iden kismama legyel :!: :!: :!:

Kamilla :?: :?: :?: Ha otthon sutyiban tesztelnel, mar halovanyan pozitiv lenne :wink:
katavirag
 
 


Köszönöm, Katavirág, aranyos vagy!

Tudom, hogy megy, volt már fagyisom (is)! :wink:
A 6. beültetéses történetet is hallottam már... Majd látjuk, nálam hogy lesz... :?
angel37
 
 


Na hat akkor te mindent tudsz mar :wink:
katavirag
 
 


Katavirag!
Szeptember végén lesz két éve hogy nem védekezünk.:(
Most már kell a külső segítség én is úgy gondolom.Mindegy az csak legyen eredménye.;) Én már belenyugodtam ebbe.Amennyire bele lehet.

Kép
breni
 
 


Katavirág,
nem mindent, azt még véletlenül sem írtam, de ezeket igen! :wink:
Sajnos túlvagyok már egy-két dolgon a nőgyógyászatban.

Reni,
így van, csak legyen eredmény! :)
Gondolom majd nyaralás után csaptok bele - ha még szükség lesz rá! :wink:
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: