Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Csak megint bekuk ,képzeljétek 27 cn vagyok és vagy ma este vagy holnap reggel rendessen meg fog jönni,ilyen rövid ciklusom még nem volt!!Nem tudom mi történt :roll: !!Vagy tudta hogy nyaralás napján lesz az 1 cn -en ,jövö hét közepére mire jo idöt josolnak ara meg elmulik :wink: ez is egy szempont!!

Gaby!!
Gratulla a job munkához+fizetéshez!!

Babaügy: próbálkoznuk,egyenlöre ennyi :shock: ,hát nem tudom mi lesz a dokilátogatásbol az-az igazság hogy maradt 6 nap szabim,valahogy be kell osztanom .
Ha hazajövünk nyaralásbol elöveszem megint a höméröt!!Majd kiderül még én se tudom mi lesz,de az biztos hogy öszekell szednem magam és a dokihoz elmenni!!

Hajny!!
Helyzet??

Mindenkinek jo7végét!!Pihizetek sokat!!
1 hét mulva jövök (délután)

Puszi!
Sziasztok!!
Vendég
 


Bocsánat, egyszerűen nem tudtam jönni :oops:

(tegnap óta) lagziban vagyunk, ráadásul pakolok már vagy 4 napja (hiába egy bébivel elindulni nyaralni nem csak fürdőrucit igényel :lol:

Angel nagyon nagyo ndrukkolok a 3 szépségnek!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kamilla Neked is nagyon nagyon drukkolok!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++
(ne mondj ilyet, hogy kevés!! igaza van Angyalnak egyből is lehet bébi!!!)

Katavirág még semmi nincs veszve, nagyon drukkolok!!!!

Editke jó nyaralást!!! (legalább nem lesz meg végig!! Nekem is elmúlt már :))

GAby köszi, hogy leírtad a küret utáni ciklust!

na akkor elköszönök, halnalban (a menyasszonytánc után :? :roll: ) indulunk nyaralni. 19- én jövünk, mindenkinek szép hetet!!!!

üdv: Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Kedtike,Beuka!
Nagyon jó pihenést,nyaralást kívánok nektek.

Kép
breni
 
 

 
 

Sziasztok!!

Ahogy sejtettem meg is jött !
Ma vagyok az 1 cn

Beuka!!
jO NYARALÁST NEKED IS!!KÉPET MAJD KÉRÜNK !!

Reni!!
Köszi!!

Hiányozni fogtok!!

Puszi!!!
Sziasztok!!
"többet már tényleg nem jövök" :lol: :lol:
Vendég
 


Angel!

Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beu, Editke!

Jó nyaralást!!

Kamilla!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Betti
betti73
 
 


Sziasztok. Hétvégén nem jöttem sajnáltam is. Képzeljétek szombaton kellet volna megjönni de nem jött meg. Lehet, hogy bekerülhetek abba a táblázatba én is :lol: Viszon nem tudom tudtok e segíteni? Pénteken már fájt a hasam mintha megjönne. Szombaton kellet volna még akkor is fájt a hasam aztán nem jött meg. Sose szokott késni. Viszont vasárnap volt folyásom az lehet a beágyazodástól? Van már egy kislányom de vele nem volt ilyen. Hát nem tudom de ma elmegyek tesztet venni az biztos. Puszi nektek . (era)
csucsu05
 
 


Csucsu!
Ez érdekes.Gyere majd az eredménnyel!!!!!!!!!!!!Drukkolok nagyon.

Kép
breni
 
 


Sziasztok,
hat megiscsak, megiscsak ugy tunik, sotetedik a masodik csik! A vervetelem is jo, ultrahang meg nem volt, majd utana merem teljesen elhinni.
3 ev probalkozas, semmi okot nem talaltak, es most elso lombikra osszejott! Alig birom elhinni.
Angel, Kamilla, mi ujsag veletek?
Beuka, Gaby, koszonom az aggodast!
Mindenkinak drukk, es uzenetem az, teljesen felesleges evekig varni, hogy a sultgalamb a szankba repuljon. Tudjatok milyen nehezen szantam ra magam, de az orvositudomanynak hala, tudtak segiteni.
Es meg annyit: meg voltam gyozodve, hogy tutira megerzem mar a varhato mensi elott, de nem erzek semmit. Inkabb csak azt napok ota, hogy mindjart megjon.
Kivanok mindenkinek babasodat!
katavirag
 
 


Sziasztok,
nem voltam pár napig és wowowow!
Angyal pajtás 26 petesejt? Nem semmi! Nekem is az ugrott be rögtön, mint Bettinek, hogy hogyan is fértek el a pfedben? :lol:
Nagy drukk a 3 szerencsés kiválasztottnak! Múlt héten láttam egy hármasikres babakocsit! :lol: Akkora volt mint egy kisbusz. :lol: :wink:

Kamilla,
neked is szorítok nagyon! A punkcióig még több psejt is beérik biztosan, de jó sok az 5 is!
potter_76
 
 


Katavirág! Akkor most halkan vagy hangosan lehet gratulálni? Vigyázz magatokra és pihenj sokat.
Puszi!

Mindenesetre ez most engem is pozitív engergiákkal tölt fel. :) Talán nekem is sikerülhet az első. Bár nem vagyok túl bizakodó. Szerintem még a beültiig sem fogunk eljutni. AZóta is csak az az 5 van. :(

Na, nem nyavalyogni jöttem, hanem gratulálni!
És Angelnek meg küldöm a pozitív energiákat.++++++++++++++

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla
nem tudom Macspacst ismered e, neki kevés volt, és csak 1 pete osztódott szépen, és az lett visszaültetve, és sikerült nekik :D szóval tessék pozitívan gondolkodni :wink:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Katavirág, halkan egy gratula, és olyan jó h sikerült!

Kamilla fel a fejjel Gabynak igaza van, elég ha egy van és abból lesz baba!

Angel++++++++++!

Beu, Editke jó nyaralást!

Bár a táblából kivetettem magam, de mesélek egy kicsit: meg volt a 3. napi és 23. napi vérvétel! A 3. napi teljesen jó a másikra még várunk!

Többieknek jó pihenést a nyár hátra levő részében!

Kép
kata05
 
 


Kamilla, a terhesseghez egy pete is eleg! Nekem a 16-bol csak 5 maradt meg. Ha nekem sikerult - nalam szkeptikusabb embert nem ismerni - akkor neked is, sot, Angelnek is!
katavirag
 
 


Sziasztok csajok. A tesztet akartam ma megcsinálni erre nem megjött ? de :cry:
csucsu05
 
 


Csucsu!
Annyira sajnálom! :(

Kép
breni
 
 


Breni ari vagy. De nem keseredtem el. Mégcsak 1hónapja keztük a projektet. Ha elmúlik folytatjuk a gyártási szakaszt :)
csucsu05
 
 


Csucsu!
Akkor még semmi sincs veszve.:)

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat! :) :) Mindenkinek!

PotterÁgi,
csak 21! :lol:
Nekem is rejtély, hogy fértek el... :shock:

Petit puszilom! :D

Kamilla,
helyzet??? Mikor telefonálhatsz a randik miatt???++++++++++++++++++++++

Katavirág,
gratulálok! :)
Szerencsés vagy, hogy azok közé tartozol, akiknek elsőre sikerült! :wink:

Csucsu,
:( , de egy hónap még valóban semmi! :wink:
angel37
 
 


Csucsu, 1 honap probalkozas utan csoda is lenne teherbe esni. Az egeszsegeseknel is 3-4 honap. Ugyhogy fel a fejjel!
Mindenkinek drukk, foleg nektek Angel, Kamilla! Mar alig varom a beszamolotokat a pozitiv tesztrol! :wink:
katavirag
 
 


Katavirág!
Képzeld nekem a bnőm az első nem védekezős hónapba teherbeesett.Persze ez a ritkább,csak azért mondom hogy előfordulhat.:) Jó neki,szerencsés.

Kép
breni
 
 


Igen, nagyon szerncses. De ezt csak atlagban mondjak, hogy 3-4 honap, hiszen ha minden passzol, akkor is csak 25% az esely egy ciklusban a teherbeesesre.
De ha mar eltelt 1-2 ev sikertelenul, spontan nemigen esnek teherbe a nok ugyanattol a ferfitol.
Mi 2 ev utan mentunk a Kaaliba, es ezt igy akkor kerek perec megmondtak. Kiakadtunk es meg egy evig vartuk a csodat. Hiaba.
Igazuk volt...
katavirag
 
 


Katavirág,
akartam kérdezni, hogy mi volt nálatok az akadály, miért kellett a lombik, de ezek szerint ismeretlen eredető meddőség volt.

Igen, az esély egy ciklusban 25%, legyen az természetes v. lombik.

Sztem már az is szerencsés, akinek 3-4 hónap alatt sikerül, inkább fél évre tenném :?
angel37
 
 


Ja-ja, meg korral azert csokken az esely. Valoban nem talaltak okot nalunk, pedig hat volt valami, ha most meg terhes vagyok :wink:
Jaj Angel, Kamilla, ugy izgulok ertetek es ugy varom mar a beszamolotokat! Az en tesztem mar a kijelolt nap elott 4 nappal halovanyan jelzett! Drukkhegyek!
katavirag
 
 


Üdv!

Katavirág,
ne is mondd a kort :roll:

21-én fogok végére járni az eredménynek! :wink: ET+12.nap.
angel37
 
 


Akkor penteken volt a transzfer, ugye?
Ne parazz, en is ven tyuk vagyok mar...
De 20-nak erzem magam :wink: oszt latod megis :wink:
katavirag
 
 


Csütörtökön volt! :wink:

Nem parázok, csak utálom, ha az orrom alá dörgölik (nem te :wink: ) , hogy ebben a korban rosszabbak már az esélyek! :roll:
angel37
 
 


Megvannak!!!!

Mind a hárman itt csücsülnek a hasamban!!! Na, akkor most jön az a bizonyos két hét várakozás.

Angel!!! Drukk keddre!!!
Nekem a Forgács azt mondta ET+14, de végülis mindegy.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel,Kamilla!
Nagyon-nagyon szorítok nektek!!!!!!!!!!!!

Kamilla!Na látod a harmadik is elég erős lett! :)

Jaj annyira izgulok!

Kép
breni
 
 


Nekem ET+10-en halovanyan jelzett. Atmeneti (transzfer utan 4-5 nap) mellduzzadasom volt, mikor elmult, azt hittem vege.
ET+13-14-en gorcsoltem, na mondom, menszesz a draga, es nem!
Pedig olyan bizonyos voltam, hogy meg tampont is vettem. Aztan ET+14: eros csik!
Angel, Kamilla, teljesen mindegy, mit ereztek!
Sikerulni fog mindkettotoknek, erzem!!!
Aprilis vegi, majus eleji bika babak lesznek!
Jo hetveget!
katavirag
 
 


Katavirág!
Olvastam a topikotokat. Remélem két hét múlva már oda is írhatok. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
vissza is kaptad őket már ma? Mind3at? Hű de izgi! :lol:
Na milyen érzés? :wink:

A Kaáliban is ET+14-et szoktak mondani, nekem is azt mondták eddig mind a 4-szer! De nem akarom fenékbeszúratni magam eggyel se többször, mint feltétlenül szükséges! 12. napon már jelez a teszt, ha van mit, de én vérvételre (is) megyek, az a biztos!

Babaragacsok megindítva! +++++++++

Reni,
köszönöm! :)
angel37
 
 



Angel! Kamilla!
Millió hiper mega drukk! SZorítok értetek nagyon!!!!

moni
 
 


Sziasztok!!


Angel! Kamilla!
Drukkolok nagyon +++!!!

Katavirág,
gratulálok!
Szerencsés vagy, hogy azok közé tartozol, akiknek elsőre sikerült!
:wink: :wink: :wink:

Reni!!
De jo a barátnödnek!!
Veled mi a helyzet??Képzeld ma reggel mértem höt!!

Csucsu,
:( de egy hónap még valóban semmi!

Megjöttünk :) nagyon gyorsan elment ez-az 1 hét :( !!
Jo volt mindent ,a szállás elég hülye helyen volt fö uton eltudjátok képzelni :shock: ,buszmegállo is ott volt az ablak alatt ,minden reggel az ébresztet hajnalba brr!!Reggel felkeltünk reggeliztünk ,egy kis pihi után irány a strand(ingyenes Badacsony kártyát kaptunk),utánna kb 15 körül mentünk étterembe enni ,nagyon jo volt a kiszolgálás "Borbarátok étterem"-persze az egész városba csak ott fogadták el az üdülési cseket,söt kaptunk az elsö nap ajándékba 1 -1 pohár mustot ami nagyon jo édes volt!!Utánna annyit ettünk hogy egész estig punyadás volt.este meg pinpongoztunk,egyik nap grilleztünk is no meg ittunk is :lol: :lol: :lol: .Most tényleg 1 hétig pihentünk ,vissza is jött a leadott 1-2 kg ,megint nagy lett a hasam :( !
Most meg alig birom utolérni magam az itthoni dolgokkal .Holnap meg bucsuba kell mennem( a párom nem tud jönni mert a magyar tv-nek kamerázik délután),de én egyedül is megyek az unokatesomékhoz,remélem lesz ringis is ,ugy felülnék!!
Most csak ennyi (délután nem engedet belépni a b.net ,most meg ragadnak a szemeim ),megyek aludni!!

Sziasztok!!

Puszi!!
Vendég
 


Keditke!Szia!!!!!!!!!!
Legalább kipihented magad.Igen sajnos a nyaralás olyan hamar eltelik.:( Majd mesélj még!Képeket kérek szépen! :)

Íme az én görbém :)

Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, mit gondoljak, tegnap pecsételésem volt :( A hasam jó pufi lett estére, ha ma is így lesz, akkor nem vesztem el a reményt.

Reni,
a görbéd szépen megemelkedett, tudod, hogy a babás görbe inkább háromfázisú! :wink:

Editke,
üdv újra itt!
Sajnos a jó az gyorsan elmegy... :?

Móni,
köszi!
angel37
 
 


Angel!

Nagyon szorítok hogy ma puffadj fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!A pecsételés még nem jelent semmit,vagyis de beágyazódást!
Mikor tesztelsz?

Egy kicsit már izgulok! :shock:

Kép
breni
 
 


Titkon ebben bízom :) , de nehéz elhinni...

Kedden megyek vérvételre!
angel37
 
 


csak bekuk ,mert mindjárt megyek bucsui ebédre :lol: :lol: !!

Angel!!!
Megy a megadrukk +++++ keddre :wink: :wink: :wink: !!

Reni!!
Ez igen gyönyörü a görbéd,drukk hogy a hö fennt maradjon ,és 9 hónapig ne jöjjön meg!! :wink: :wink: :wink: :wink:
Most nem sok kép készült,mert a strandra mindig elfelejtették elhozni a digigépet :cry: !A sogiék majd ha elhozzák a fotokat (mert ugye megint elfelejtettük a sz.gépre átmásolni),akor majd küldök ! Arrol is van foto hogy pinpongozunk a sogornömmel :lol: :lol: :lol: !!

Beu!!
Milyen volt a nyaralás ,majd mesélj!!?

Bocsi de mennem kell!!

Sziasztok!!
Puszi!!
Vendég
 


Keditke!
Oké,megvárom a képeket! :)

Én is remélem hogy így marad.Tegnap este hányingerem volt,de szerintem már ezt is bebeszélem magmnak. :?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk, majd mesélek, de most:

Angel, Kalmilla NAGYON NAGYON NAGYON DRUKKOLOK NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Megyek mert tök fáradt vagyok, bocsi a többiektől, holnap jövök!

Jó éjt: Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Kamilla, te aztan nem kispalyazol! :lol: 3 bebi egyszerre!
Angel, alig birom kivarni a keddet!
Varlak benneteket az aprilis-majusi babavarok topikban!
Es persze mindenki masnak, Breni, Keditke is drukkok!
katavirag
 
 


Sziasztok!

Katavirág Akkor Neked nagy nagy gratula!!!!!!
Annyira jó, hogy végre megint van zebra!!!!
(ne haragudj, nem emlékszem mennyi bébit kaptál vissza??? lehet most izguzni, hogy hányan vannak odabenn???)

Reni Jó a görbéd, nagyon drukkolok!!!!!

Angel Annyit gondolok Rád! Nagyon nagyon drukkolok!!!!

Kamilla Látod így kell ezt csinálni!!!
Ezek szerint tökéletesek voltak a petikék és a katonák is! :wink:
Nagyon drukkolok!!!!!

Na hát igen ez már egy egészen más nyaralás, ha gyerekkel (mit nem mondok bébivel) megy az ember :) :wink:
Mint anya nagyon jól éreztem magam, de a korábbi nyaralásokhoz képest azért sokmindent nem csináltam. De egyébkétn nagyon jó volt.
Rengeteg kaja, medence, tenger, sokat aludtunk, a Fiunk imádott a homokban mászkálni, a tengert nem annyira csípte, a medence jó volt neki, nem volt nyűgös,
A repülőn aludt.
Majd a másik topicba teszek fel képeket.

HA még alszik egy picit, megpróbálok szerkeszteni egy táblát.

Üdv: Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu,
nagyon köszönöm! :)
Majd meglesem a képeidet! :wink:

Editke,
köszi! :)

Kata,
hátmégén! :wink:


Dióhéjban rólam: kemény pufi a hasam, kis barna pecsétféleség volt ma is. Párom szerint, ha ránéz a hasamra, nincsenek kétségei :oops:
Holnap jelentekezem az eredménnyel!
angel37
 
 


Angel!
DRUKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Jó reggelt!

Angyal Miattad néztem be, de még korán van azt hiszem.
Nagyon nagyon drukkolok!!!!!! Várlak az eredménnyel!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Angel!

DRUKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!

Kamilla!


DRUKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!

Nagyon szorítok nektek!

Betti
betti73
 
 


Angel!
Nagyon-nagyon szorítok!!!!!!!!!
Gyere amint tudsz!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!
Köszi a táblát!

Íme a görbém

Kép

Kép
breni
 
 


Angel!
Türelmetlenül várlak!!!!!!Addig is drukk!!!!!!!!
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: