Új privát üzeneted érkezett!

Angel!
Nagyon sok boldog szülinapot!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Nem mondod! Ma van a szülinapod? Ó, hogy már megint mekkora egy tuskó vagyok!
Boldog szülinapot!!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Köszi, Reni, Kamilla! :D :D

Miért lennél már tuskó? :) Most hirtelen én se tudnám a tiédet... :oops:
angel37
 
 

 
 

Én a Kamilláét tudom. :wink:
De nem véletlenül,egy napom van az enyémmel. :D

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Beu!

Engem is kivehetsz a táblából!Amióta visszamentem dolgozni nincs valami sok idöm írogatni.
Azért én is probállak olvasni benneteket.Ez nem mindig sikerül. :(
Az Anitás ügy után úgy gondoltam talán jobb ha takarékra rakom magam én is.

Angel,Kamilla!
Kívánok egy hatalmas nagy kalapal abból a bizonyosból,hogy most sikerüljön.
Remélem egyszere babásodtok.

Pihi tavaszal nem azt írta,hogy most egy idöre elbúcsúzik,hogy ne agyaljon olyan sokat a dolgokon?
Bocsi ha rosszul emlékeznék.

Mindenkinek nagyon köszönöm a sok jó tanácsot.Sokat segitetetek.És ezért írtóra hálás lehetek nektek,hogy találtam emberkéket.

Pusz mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz,
köszi! :)
A babásba majd írjál azért néha!

Reni,
úgy könnyű! :lol:

Képzeld én annyira hülye vagyok, hogy az előbb megkérdeztem az egyik kollégát, hogy hányadika is van ma? :roll:
angel37
 
 


Angel!
:lol: Pont a mai dátumot nem tudod?

Kép
breni
 
 


Látod, ennyire hülye vagyok! :oops: :D
angel37
 
 


Sziasztok!!

Megjöttem ,bocsi de nincs idöm visszaolvasni mert hulla vagyok!!
Nagyon jo volt ,bár egy kicsit hideg a Balaton!A szállás nagyon jo,föztünk ,ittunk,strandoltunk amenyire lehetet pihentünk is de én nagyon elfáradtam .Az emeleten volt a hálo alig birtam aludni nagyon meleg volt !!Most meg esik az esö.A sogiéknál vannak a képek majd teszek fel ha meglesznek !
A keresztlányom elég jol birta a dolgokat bár nyügös volt egy kicsit !!

Mi a helyzet,történt valami mig nem voltam??
Ja majd elfelejtem,ha kell valakinek iwiw meghivo irjon egy e-mail !!

Sziasztok!!
Puszi!!
Vendég
 


Angel! Dehogy is,ez eszemben sem jutott.Van ilyen,velem is előfordul.

Keditke! Szia :)

Kép
breni
 
 


Angyal NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!!

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Üdv!

Beu,
köszi :) :)

Reni,
ez a korral csak rosszabb lesz! :lol:
angel37
 
 


Hi!

Kata05 nagyon korrekt Tőled, hogy szóltál!
Kiveszlek, és nagyon drukkolok Neked, hogy mielőbb összejöjjön a baba!

Meliz sajnálom, ha Te is úgy érzed tartalékra kell raknod magad :(
Azért ha újra nem dolgozol visszajöhetnél!

Angyal mikor lesz a punkció, és a beültetés?

Kamilla Nálad hogy lesznek a dolgok?
Tudom kicsi az esély, de azért szorítok Neked nagyon holnapra!

Editke üdv. Jó volt azért a nyaralá ugye? tudtatok kettesben is lenni?

NEm tuodom meséltem-e nektek (ha igen bocsi :oops: :oops: )júli 13-án hajnalban kimentem a mellékbe, és észrevettem ,hogy vérzek. nem nagyon de azrét az volt. NA jól beparáztam nem is aludtam utána, reggel próbáltam elérni a dokikat akik műtöttek, mindekettő szabin volt, így elmentem a hozzám legközelebb eső nődokihoz.
Ő megvizsgált, és megállapította, hogy valószínű csak megjött (nem gondoltam, hogy 13 nappal a lapar, illetve 17 nappal az eü küret után már megjöhet)
Jól megijedtem. Másnapra el is múlt :shock: :shock:
Kicsit idegbajos lettem azóta... :roll: :oops:
Most meg azon parázok nehogy nyaralás alatt legyen meg :? :?
(12-én indulunk.)
na most jól kibeszéltem magam :lol:

itt egy tábla: (a korokkal kicsit hadilábon állok, mert mindig elfelejtem javítani, szóljatok ha valami nem jó!!)

Kép

Még bő egy hét a határidőig, tessék jelentkezni!!!

Lara Veled mi újság??? Már nagyon rég voltál!!!

Szép napot!
BEA

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu,
Műtét után előfordulhat ilyen furaság... :? De ha ennyi volt a vérzés, akkor biztos nincs gond! :wink:
És a nyaralás alatt most már hagyjon békén! :)

Hétfőre számolom a punkciót (ha úgy lesz, mint az előzőknél), az ET-t meg csütörtökre, ha 3 naposakat kapok vissza! :D

Az én korom jó! :roll: :lol:
angel37
 
 


Na, végül nem teszteltem, mert ma már csak 36,9 voltam reggel és fáj is kicsit a hasam. Remélem mihamarabb megjön, mert már nagyon akarok kezdeni!!!!!!!
Tegnap volt is egy kis mensihozó szex, reggel mert forró kád vízban fürödtem, de egyelőre nincs hatása. Normál esetben ma kéne megjönnie, de a Decapeptyl kitudja mit csinál velem.

Beu! Remélem minden ok és tényleg csak mensiztél.

Zsuzska! Lógsz egy sztorival! :) Milyen volt a nyaralás?

Kép

Kép
kamilla306
 
 



Kamilla!
Most nem is tudom mihez drukkoljak!

Beu!
Miylen határidőig van egy hét? Valamiről lemaradtam...

Zsuzska!
A sztori még tényleg hiányzik. :lol:

moni
 
 


Móni!
Arról van szó, hogy aki 2 hétig nem jelentkezik, az ki lesz véve a táblából. Legalábbis asszem Beu erre gondolt.

Hát a legegyszerűbb, ha drukkolsz, hogy minél előbb sikerüljön, aztán majd meglátjuk hogy. :)
Köszike!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Beu!
Én szeretnék kikerülni a táblából, mert nem tudok sűrűn jönni.

Olvaslak ám titeket!!! Nincs nagyon hírem magamról
AFP eredményünk picit késik majd csak pénteken tudom meg mi lett az eredmény.

Angel! :D
Boldog szülinapot!!

Kép
lara26
 
 


sziasztok!!

Vagyok egy picit!! :lol: :lol:

Beu!!
Hát kettesbe csak este voltunk :D ,reggel felkeltünk gyors föztünk ,aztán mentünk a strandra !A keresztlányom nagyon élvezte ,be is pasizott alig birtam elcsalni a fiutol :lol: !!Nagyon barátságos az anyja nem is hiányozna neki ,bár kivel elvan ,csak legyen türelme hozzá,mert elégé hisztis kiscsaj,valamit nem kap meg vagy épp törékeny dologhoz nyul és elveszzük töle nekiáll üvöltenni ,aztán lenyugszik!! :) Kicsit le is fárasztot idegileg ,szoval én tapasztaltam milyen amikor egész nap vigyázni kell a gyerekre :) !!
Tudjátok gyakorlom!!Amugy éreztem a nyaralás alatt pé-s szurkálást a hasamba ,meg el is kaptam apukát ,aztán a következö nyaralásnál kiderül hogy elég ügyi voltam -e :lol: :lol: !Szegény sogornöm is pont akor lesz beteg :oops: 12.13.14 -én ki kell használni a pancsit utánna meg finoman ,mert tamponnal fürdök,ö meg nem mer de majd rábeszélem!!

Most mennem kell!! Legyetek jok!!
Puszi!!Sziasztok!!
Vendég
 


sziasztok!

szánom bánom bűnömet, de még mindig nincs story :?

illetve most írok majd magamról, de ez egy másik story.

szóval a nyaralás jó volt, semmi extra helyen nem voltunk anyóséknál Szentesen( az all inclusive-t nem lehett kihagyni) meg pár napot szhlyen. de jó volt nagyon, többek közt azért is, mert taliztam Mónival és az ő Ramónájával, meg Vicával és az ő Attijával, sőt egy másik topicból egy lánnyal is, szóval nagyon szuper volt minden! Kivéve egy dolgot, amit most írok le.
Júli 24-ére voltunk írva nyaki redőmérésre. és mivel az én dokim szabadnapos volt, egy "idegen" doki mérte meg. háááát...őszintén megmondva megijedtem. az A magzatnál 0,9 mm volt a B-nél, meg 2 mm, de volt hogy 2,5mm-t mért, egy óráig voltam benn, hangosban gondolkozott, Down kórról, magzatvíz-vételről meg ilyenekről. aztán végül is azt mondta hogy 3 mm alatt van, és semmi más nem utal rá, 1 óráig voltam benn, tényleg nagyon alapos volt, azt mondta nem kell genetika sem, mert végül is rendben volt minden.és a magzatvízvétel ikreknél nagyon kockázatos. hát köszi!!! én mindezt végighallgattam, és rendesen beleültette a fülembe a bogarat. végül is nem az volt a gond hogy 2 mm, mert az még a 3 mm alatt van, hanem az hogy miért van a két magzat közt ekkora különbség.... de elég szarul érztem magam. na aztán alig vártam felhívhassam a dokim. meg is történt, ő sem nagyon nyugtatott meg, sőt mondta hogy menjek el genetikára, de a telefonba nem tud semmit mondani... egy hét múlva menjek el, és akkor megbeszéljük. na most kedden mentem is, megkaptam a genetikai tanácsadóba a beutalóm.a múlt hetet nem kívánom senkinek. mondjuk a uracskám, mondta hogy nyugi nincs itt baj, csak hát biztos ami biztos alapon megnéznek. tegnap megint voltunk, megnézte az én dokim is. Az A magzatnál 1,1 mm, a B magzatnál, meg 1,3 mm, és azt mondta hogy amit az ultrahangon lát az teljesen normális, de azért elküldött genetikára, de onnét szó szerint két lábbal rúgtak ki, mert hogy az ég világon semmi baj nincs, tök természes ez kétpetéjű ikreknél! szóval nagyon nagy kő esett le a szívemről!

egyébként sokat nőttek a picik, össze vissza kalimpáltak, és ma vagyok pont 15+0!! és szinte semmi különbség nincs hosszban köztük!!

szóval végül is ez is happy end-el végződött, de azért voltak álmatlan éjszakák, főleg anyám akasztott ki nagyon, én parázos vagyok, de ő 1000-szor jobban fél. mindig csak azt kérdezgette, hogy "mi lesz ha...." és ettől az őrületbe kergetett...a párom már le is tiltotta hogy beszéljünk, mert csak ideges lettem mindig, mikor ő már megnyugtatott. szóval nem volt könnyű.

én még dolgozom, nagyon sok a melom, nagyon nem küldenek senkit a helyemre-pedig megvan már- betanulni, nem tudom majd mi lesz ha már nem tudok jönni...na mindegy is, amíg tudok addig jövök. de legkésőbb október végéig. húúú de utálok tervezni...

most búcsúzom, azért lett történet meg nem is, de majd legközelebb megírom azt is. jó lenne ha otthon lenne gép és akkor meg tudnám írni, de ott csak papírra tudnék írni tollal, aztán max itt bescennelném
:lol: :lol:

na tényleg léptem...

szép napot mindenkinek!

zsuzska80
Szombathely
 
 


SZIA ZSUZSKA! :)

ÖRÜLÖK,HOGY VISSZATÉRTÉL.
NEM SEMMI KIS TÖRTÉNET.ÉN IS BEPARÁZTAM VOLNA,DE A LÉNYEG HOGY NINCS SEMMI BAJ,DE MIÉRT IS LENNE!EL SEM HISZEM HOGY MÁR A 15.HÉTEN VAGY.HIHETETLEN.
DE JÓ HOGY ENNYI MINDENKIVEL TUDTÁL TALIZNI,JÓ AZÉRT NEKTEK HOGY KÖZEL VAGYTOK EGYMÁSHOZ.
ÉN HA MINDEN IGAZ AKKOR CSANITÁVAL FOGOK TALÁLKOZNI,JÖNNEK DEBRECENBE.
IGAZ CSANITA??? :) MÁR ALIG VÁROM.

Kép
breni
 
 


azért nem vagyunk közel egymáshoz...Móni 100 km-re, Vica, meg kb 250 km-re... végül is minden relatív...nem 2000 km.. meg ugye mi nagyon rugalmasak vagyunk, egy hét alatt mentünk vagy 1200 kmt. pedig szabin voltunk.

zsuzska80
Szombathely
 
 


miért nem jön be a vonalzóm??? mindent úgy csináltam mint eddig :shock: :shock: :shock:

zsuzska80
Szombathely
 
 


na megvan, de babafalva elég sz@r...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Akkor bocsi,rosszul gondoltam. :oops:

Kép
breni
 
 



Zsuzska, csak 80km... De remélem lesz majd kevesebb is... :wink:

moni
 
 


egész pontosan 88 km:)

de sztem majd 15 alá fog csökkenni:)

zsuzska80
Szombathely
 
 


Helló Csajok!

Angel!

Utólag is nagyon boldog szülinapot!!!

Zsuzska!

Jó, hogy kicsit bővebben írtál! Örülök, hogy nincsen semmi baj! Húú, már 15 hetesek vagytok!!

Beu!

De jó, hogy mentek nyaralni!!

Kb. 6 cn-on vagyok, nem tudom pontosan, mert már múlt csütörtökön is pöttyöztem, aztán igazán szombaton jött meg, már amennyire megjött. Szóval kicsit bonyolult a helyzet. :x

Betti
betti73
 
 


sziasztok!!

Merre vagytok ??

Moni!!
Bejelöltelek az iwiw-en ,remélem nem baj!! :wink:

Betti!!
Megjött rendesen??

Reni!!
Lagzi milyen volt??

Zsuzska!!
Gratula a 15 héthez :wink: ,hogy megy az idö!!

Hajny!!
Rég hallotam felöled remélem már nem dolgozol!!Gyere és mesélj magatokrol!

Most mennem kell,elteszem magam holnapra ,hosszu napom lesz 12-ek!! :( :(

Puszi!!
Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Keditke!
Köszi a képket,nagyon jók. :wink:
Nagyon jól sikerült az esküvő,olyan szépek voltak.Egy kicsit irigy is voltam.:) Jó volt nosztalgiázni.

Kép
breni
 
 


Keditke!
Görbéd van?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Rohanásban vagyok,bocsánat!

Betti!
SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!! :D
Kép

PUSZI

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Halihóó!

Angel, Kamilla ????
MI újság Veletek?? NAGYON DRUKKOLOK!!!

Angel Megvolt ma a punkció? Nagyon sokat gondolok Rád!!!

Kamilla Nálad hogy lesz? Vagy Te már szabin is vagy??

Lara sajnálom, hogy nem tudsz jönni :( ha majd már nem dolgozol, azért gyere gyakrabban! VAn egy babás topicunk is!!!

Editke nos igen, egy bébi fenekestül felforgatja az ember életét, leköti minden percét :)
Kitartás a mai melóhoz!

Zsu jaj gondolom hogy megijedtetek!
Tudom könnyű ezt mondani de sz@rd már le a melóhelyet!!
Én is így voltam, nem jött a helyettesítés, hiába vártam, hoyg betanítsam, aztán úgy voltam vele én szóltam, hogy elmegyek, a többi az Ő gondjuk!
vigyázz magadra, és a picúrokra!!!

Ancsa azért gyere és írjál magadról is pár szót lécci lécci!!!
tudom, hogy most várakoztok, de azért írhatnál!

Nekem ma reggelre megjött! úgy örülök!!! Így tuti elmúlik nyaralásra, és aggódnom sem kell (remélem)
Ráadásul rendesen megjött nem volt semmi barna (előtte ugye nekem mindig volt) úgy látszik a terhesség tényleg rendberakja picit az embert :)


Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Tegnap megvolt a tüszőpunkció, lett 21 petesejtem! :shock: :D

Izgulok, mi lesz tovább!
angel37
 
 


Sziasztok!

Beuka!
Amint tudok jövök!!

Kép
lara26
 
 


Angel!

Drukkolok nagyon!!!!

Kép
breni
 
 


Angel!

Nagyon-nagyon szorítok!!!!!! Nem semmi a 21!!!!! Hogy fértek el odabent? :)

Betti
betti73
 
 


Köszi Reni, Betti! :) :)

Azóta megtudtam, hogy 12 petesejtem meg is termékenyült mára! :D :D Csütörtökön beültetés! :D

Betti,
fogalmam sincs! :lol: De ott voltak, az tény! De hogy egy dió nagyságú petefészkbe hogy fér 10 db 20mm-s tüsző! :shock: Nyomtak rendesen!
angel37
 
 


Angel!

Ez igen!! Egy tucat maszat! :) Nagyon drukkkkkk!!!

Ancsa!

Köszi a köszöntést, de nem Bettina vagyok, hanem Beatrix. :oops:

Tettem fel a másik topicba fotót.

Kamilla????

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Betti, utólagosan Boldog Névnapot szeretnék kívánni!

Angel, nagyon-nagy drukkom száll feléd!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok. Én még új vagyok itt de látom itt aztán van élet. Tök jó, hogy így ismeritek egymást és törödtök a másikkal. Nekem illetve nekünk van egy 20hónapos kislányunk Szabina. Neki szeretnénk most össze hozni egy kistesót. Csináltam tegnap tesztet de sajna még a kistesó nem jön :( De rajta vagyunk az ügyön. Tudom badarság de kisfiút szeretnék igaz ha kislány sem leszek morcos. Tök sok kilány ruhánk van :) Lenne előnye is. De hazudnék ha azt mondanám, hogy nem szeretnék egy kisfiút. Irjatok ha van kedvetek. (era)
csucsu05
 
 


Angel Ez igen! 21 petesejt, és 12 meg is termékenyült!
NAGYON NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!!

Kamilla ?????

Most csak ennyi, bocsi :oops:

Jó éjt!
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Hali!

Csak egy rövid mondat erejéig jövök, aztán majd valamikor részletesebben is, de most rohanok.

Angel. Gratula!!! és nagyon szorítok!!!

Nekem eddig nincsenek túl jó híreim. A tegnapi UH-n még csak 5 tüszőm volt. Ezzel túl sokat nem hiszem, hogy lehet kezdeni, ha Angel kb. 50%-os megtermékenyülési arányát nézzük....., na de majd meglátjuk.

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel,Kamilla!
Nagyon szorítok nektek!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Kamilla!


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!

Betti
betti73
 
 


Angel, Kamilla, hogy ment nalatok?
Nalam tudjatok most volt az elso lombik, nagyjabol egy idoben veletek, de sajna ugy erzem, nem jott ossze a dolog.
16 petesejtet szivtak le, majdnem mind megtermekenyult de csak az ICSIsek osztodtak szepen. Ez lehet a hattereben a meddosegemnek. 3-at lefagyasztottak, 2-ot beultettek kb. 10 napja. A transzfer utan 4-5 nappal igen eros mellfeszulesem lett, meg is orultem es biztos is voltam a terhessegben, majd mindez szepen meg is szunt.
Tegnap es tegnapelott azert teszteltem, es halovanyan pozitiv, de mar erzem a mensi elso jeleit, sajnos. Es a melleim is egeszen lelappadtak.
Most csak a kis 3 embryonkra tudok gondolni es alaig varom, hogy ujra mehessek beultetesre.
Gondolom, ez mar nem akkora macera, bar biztos fel kell kesziteni a mehnyalkahartyat valami hormonnal.
Angel, neked volt mar ilyen? Marmint "fagyibababeultetes"?
Irjatok magatokrol!
Keresek valami lombikos topikot hasznos infokert.
katavirag
 
 


Sziasztok!!

Csak bekuk :lol: :lol: !!

Reni!!
Most nem mértem höt,a nyaralás alat semmi értelme nem lett volna!
De képzeld voltam wc -én és papiron volt egy pár csepp rózsaszin ,bár még korai lenne ,de jövö hét elején biztis megjön!!A nyaralás kelös közepén majd meglátogat :( !! vasárnap indulunk Badacsonytomaj-ra és 17-én jövünk haza !!Ez most jo lesz mert csak pihi nem kell föznünk mert van böven üdülési csekk! amit le lehet kajálni! :wink:
Remélem 2 hét mulva + tesztet küldesz :wink: ,megy a drukk++!!


Angel!
Ez igen! 21 petesejt, és 12 meg is termékenyült!
NAGYON DRUKKOLOK!!!

Kamilla!!
Megy a drukk++ neked is!!

Csucsu!!
Üdv itt!

Katavirág!
Nagyon drukkolok++! Majd mesélj mi a helyzet,amugy hány naposak a ciklusaid??

Bea !
Készülödsz már a nyaralásra??
Én már szombaton mindent bepakolok ,hogy vasárnap reggel indulhassunk is !!Nagyon jo pihenést nektek is !!

Egy kis idöre elbucsuzom !!
Legyetek jok!!
Puszi!! Sziasztok!!
Vendég
 


Keditke köszi az üdvözletet :lol:
csucsu05
 
 


Sziasztok!

3 szépséget kaptam vissza tegnap! :D :D :D
A többiek fagynak! :wink:

Kamilla,
nehogy elkeseredj, simán megduplázódhatnak!!! Másmilyen szereket kapsz, mint én, lehet, hogy azzal lassabban alakulnak! Ja, az első UH-n én is csak kb 10-ről tudtam! :wink:
A megtermékenyülési arány pedig átlag 70%! A nagyon nagy petesejteszámnál valahogy sztem trvszerű, hogy egy részük nem a legjobb minőségű :oops:
Ja, és irgumburgum! Mi az, hogy 5-tel nem lehetne mit kezdeni? 1-egyel is lehet, lett már egy tüszőből is baba!

Katavirág,
elvileg a halvány pozitív is pozitív :!: Vérvétel???
Igen, volt már fagyis transzferem, de sztem ebben egyelőre ne gondolkodj! :wink: :wink:

Beu,
köszi :D

Betti,
köszi :D

Editke,
köszi! :D

Csucsu,
üdv itt! :)
angel37
 
 


rég jártam erre :oops: a táblából aug. inszem kijöhet, mert elmarad, és a lombikot novemberre tetettem át. Melóhelyen átszervezés van, új munkaköröm lesz, és jól jártam vele, meg akarom várni az új munkaszerződést és fizetést :wink:

Angel
babaragacsos drukk megy ezerrel ++++++++++++++++++++

Katavirág
menziss jel babás jel is lehet, hiszen tudod :wink: pozitívan tessék gondolkodni :P :wink: drukkolok, és babaragacs megy neked is

Keditke
nálatok most mi a helyezt babaügyben?

Beu
nekem is volt eü küretem, igaz nem méhenkivüli terhesség miatt, és azt mondták a kürethez áll maj be az új ciklus, hogy a küret napja az 1 cn, és nem így volt, hamarabb megjött régi ciklus szerint.

Kép
gaby25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: