Új privát üzeneted érkezett!

Kamilla,
ÍGY LESZ :!:

igen, ha így nézzük 2.cn, de semmi jelentősége! :)
6-án lesz a punkcióm - így számolom - de érhet akár meglepetés is! :roll:

A punkció napját veszem ki, és utána majd ET+egy hetet. De feküdni nem fogok, csak kicsit megpróbálok többet nyugton maradni, mind az eddigieknél - már csak a lelkiismeret miatt :wink:

Beu,
a kőkemény táblakészítő! :lol:
Egyébként van valami igazad... pl ki az a Miniliza? :shock:

Köszi a drukkot! Jöhet! :D
angel37
 
 


Egyébként van valami igazad... pl ki az a Miniliza?


És a Julie007?

Egyébként meg az jutott eszembe, hogy MI VAN PIHIVEL? hahó!!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Pihi márciusba még írogatott egy-két topicba.De azóta mi lehet vele? :?

Kép
breni
 
 

 
 

Jé, tényleg, Pihi is jó régen volt... :?

Julie007-re valamennyire emlékszem, pár hsz-t váltottunk egy pangós időszakban. :)
angel37
 
 


Olyan pangás van csajok!!! :(

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok!

Éjszaka megérkezett miklósbácsi, bárcsak a továbbiak is ilyen kiszámíthatóan jól mennének! :oops: :D
angel37
 
 


Hű, ezt tényleg megmondtad előre! Hajrá-hajrá Sálgótárjan!!!!!

kövezzetek meg, de megvettem Móni gyerekcsinálós könyvét.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


:D

Nem kövezünk meg! :wink:
Jó legalább? Vagy a szokásos "ne görcsölj rá" :roll:
angel37
 
 


Hát még csak a 20. oldalon tartok, de határozottan állíthatom, hogy jó. Pont azért, mert már az elején úgy indult, hogy "biztos az agyunkra megy, hogy mindenki okos tanácsokkal akar ellátni pl. hogy ne görcsöljünk stb-stb" szóval pont azoknak ad tanácsot, akiknek már úgymond "tele van a tökük". Belső dolgokra megy rá, és most nekem erre van szükségem. Persze van egy olyan fejezet, ahol a ciklus elemzi, meg a biológiát, azt majd átlapozom. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Na akkor ez egy jó pont. Mert az ilyenekkel valóban kivan a "tököm"! :lol:

Ki tudja, hátha segít! :wink:
angel37
 
 


Bemásolok egy rész. Én pl. ezt nem is tudtam. (bocs ez biológia lesz, nem pszicho)
A beágyazódásról:
A parányi embrio azonba szó szoros értelmében idegen test az anya szervezetében, hiszen a fehérjeösszetétele más mint az anyáé. Emiatt az anya immunrendszere, mint bármilyen más idegen testet, megpróbálja kilökni magából. Nagyon bizonytalan időszak ez az embrió számára, mert rá kell vennie az anyai szervezetet, hogy ne lökje ki magából, hanem hagyja, hogy beágyazódjon.

Hát ez van.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Mi ez a könyv?
Ez a Zita West-es?Mennyi volt?

Kép
breni
 
 


Aha, az. 3000.-

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Igen, ez valóban így van!

Épp emiatt szokták mondani, hogy egy icipici megfázás, mikor nem top az immunrendszered, rá tud segíteni a dolgokra! :)

Persze ettől még ne erre törekedjünk! :lol:
angel37
 
 


Akkor most bekapcsolom a légkondit.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


:)

Holnap kezdünk! :wink:
angel37
 
 


Én csak akkor, ha nem vagyok éppenséggel terhes. :)

De tulajdonképpen én majd csak 6-án kezdek, nem? Ezt most csak olyan előizé, mint neked a fogigátló.

Újabb okosságot szeretnék megosztani veletek.
A nikotin nagyon rossz hatással van a petevezetékben lévő kis szőrökre, amik hajtják a petét a méh felé!

Óránként egy bölcsesség jól jön igy nap közben, nem? (látszik mennyi munkám van.)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!

Jöhetnek az okosságok sűrűbben is,ha gondolod. :wink: :roll:
Én szívesen olvasom.

Kép
breni
 
 


Kamilla,
Igen, neked ez lesz valszeg a petefészekleállító!
No majd töröm neked az utat! 8)

Ez a cigis dolog nekem úgyis mindegy! :wink:
De miért épp a csillókra van rossz hatással??? Úgy tudtam a petefészkeknek nagyon rossz (is)...

Két bölcsességgel adós vagy!!!! :lol:
angel37
 
 


Sziasztok,
Benéztem már, mert nincs kedvem dolgozni. :?
Pedig munkám, az lenne dögivel... :cry:
Nehogy már jól érezzétek Magatokat itt 'édes hármasban'! 8) :D

Kamilla,
Tetszenek ezek a dolgok, én sem tudtam eddig! ... :oops: Jó lehet a könyv!

Kamilla, Druszám,
Mennek a drukkjaim Nektek holnapra! :wink: Meg még utána is! :D Végtelen mennyiségű drukkot halmoztam fel az utóbbi időben... :D Csak Nektek gyűjtöttem! 8)

Reni,
Mi az a Cavtat? :shock:
Ti még mindig korábban jártok dolgozni, vagy az csak a dögmelegben volt?

Angyalom,
Mailben mindig elfelejtem: Benneteket is csak azon az egy napon engedtek haza hamarabb?

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Druszám! :)
Nézd már, egyszerre írtunk! :lol:

Szerda, csüt, péntek mehettünk haza 1-kor, de csütörtökön én ügyeltem!

Köszönjük a drukkot, sokat elbírunk belőle, jövőre pedig rágzúdítjuk a mi drukkjainkat! :wink:
angel37
 
 


Kata!
Cavtat az egy város Horvátországban.
Még mindig 6-ra járok. :shock:
Veled mizu?

Kép
breni
 
 


Druszám,
Én is jót mosolyogtam, h egy percben írtunk. :D (De nem tudom, miért Te kerültél előrébb... :arrow: biztos, mert a tiéd rövidebb volt :D )
És ha visszajön a meleg? 8)
OK, előre is köszi! :) Aztán nem ér ám majd a pár hónapos babácskák mellett megfeledkezni a nekem kijáró drukkokról! :wink:

Reni,
Erre gondoltam én is, csak inkább rákérdeztem, nehogy vmi oltári nagy baromságot írjak! :roll: Mennyi időre mentek? De jóóó lesz Nektek! :D (irigylek picit mindenkit, aki nyaralni megy... :oops: )
És hogy bírod ezt a 6-ra járósdit? Bírod még, vagy már hozzá is szoktál, h szabad a délutánod? :wink: (a hajnali kelést nem hiszem, h meg lehet szokni... )

Puszi
kata1977
 
 


Ja, bocs Reni, a velem mizu-ra nem válaszoltam... :?
Velem?! Hááát, semmi extra - asszem. :D Jövő nyáron teherbe fogok esni! (punktum! :D ) Addig meg dógozok, mint egy kisangyal... :cry:
Puszi
kata1977
 
 


Angel! Ezt most neked személyre szólóan! Kapcsolódik az előzőhöz.
Vizualizálással csökkenteni tudjuk a testünk természetes ölősejtjeinek aktivitását, a tudatalatti gátlásával befolyásoljuk az immunrendszer működését. Fontos, hogy egy nő maga elé tudja önmagát képzelni egy kisbabával, vagy láthassa az embriót a méhnyálkahártyában. Mikor már túl vagyunk a beültetésen, képzeljük el egy egészséges környezetet számukra. Képzeljük el, ahogyan az embriók befészkelődnek egy meleg, puha biztonságos párnába. Képzeljük el, ahogy éber tudatalattink védi, óvja őket.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Druszám,
mert én vagyok az öregebb! :D

Gondolom ha visszajön a tartós vadállat meleg, akkor majd megint haza lehet menni! :?

Nem fogunk megefeledkezni rólad! :wink:
angel37
 
 


Szia Kata!

Köszi a drukkokat!!!!
Majd jövő nyáron én is neked!!!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Druszám,
Látod, EZ nekem eszembe sem jutott! :shock: (De tényleg nem... :wink: )
De így már mindent értek! 8)

Kamilla,
Érdekes ez, amit írsz, mert a barátnőm is ennek (is) tulajdonítja a babáját. Ő is elképzelte! :D (és én, a földhözragadt, azt kérdeztem, hogy milyennek képzelte a méhnyálkahártyát!) :shock:

Figyelni fogok ám, h meg ne feledkezzetek rólam! :wink:

Puszi
kata1977
 
 


Oké, csak figyelj. Igaz, én akkor már ikres anyuka leszek, de nem fogok elfeledkezni Rólad! :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
Nekem az is jó, ha Te meg Angel jöttök az ikreitekkel (vagy Druszám, Neked elég egy? :wink: ) ÖTYÉZNI (OK, jöhet Betti és Ági is a 2-2 gyerekkel, meg persze mások is csatlakozhatnak :D 8) ) és elég lesz akkor majd jóóól drukkolni nekem. A köv. ötyére meg viszem majd a zebrás tesztemet (vagy az UH képet, attól függően, milyen messze lesz időben a köv. tali... :D ). :wink:
Nnnna, hogy tetszik? :lol:
Puszi
kata1977
 
 


Sziasztok!

A Julie007 az én vagyok, annak idején bíztatásért jöttem hozzátok(meg is kaptam), majd szinte rögtön babás lettem. Azt hiszem, jól tettem, hogy "visszahúzódtam", mert valaki, aki babásodás után itt maradt, nemrég megkapta a magáét :) Azért jó, ha tudjátok: szinte minden nap olvaslak benneteket, és folyamatosan drukkolok, hogy minél előbb sikerüljön nektek is...

Üdvözlet,

Kép
julie007
 
 


Helló Csajok!

Angel, Kamilla!

Ma kezditek?? Nagyon drukkkkkk!!!!

Nem volt itthon a gép, így nem tudtam jönni.

Kamilla!

Jó lehet az a könyv, érdekes dolgok lehetnek benne. Egyszer úgy olvastam, hogy a beágyazódáskor úgy megy neki a pici embrike a méhnyh-nak, mint egy vasgolyó.

Beu!

Igazad van a táblával kapcsolatban!!!!!! Csak keményen. Nem kis munka ezt a táblát csinálni. Megtennéd, hogy öregítesz egy évet! Köszi szépen! :)


Végre már csak 27-28 fok honol a lakásban. :)

Tegnap óta picit vérezgetek, pedig még csak ma vagyok a 24. napon. Először jól megörültem a pöttyöknek, mert a múlt héten kedden voltam dokinál mióma nézőben és mellesleg mondta, hogy egy szép nagy 2 cm-es tüszőcske van a jobb oldalon. Apával rá is dolgoztunk az ügyre nagyon. A lényeg, hogy mensinek még egy kicsit korai a vérezgetés.

Betti
betti73
 
 


Betti!
Én remélem hogy az a kis vérezgetés az beágyazódás volt inkább mint a menszi jele. :D
Drukkolok nagyon!

Kép
breni
 
 


Reni!

Remélem én is, bár annak kicsit mintha sok lenne. :?

Betti
betti73
 
 


SZiasztok!

Betti bocsi, picit megkésve, NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!!!
Drukkolok a tesóhoz! ( a vérzés nem hangzik jól :))

Angyal, Kamilla megadrukkok Nektek!!!!

Julie úgy érzem nagyon félreértettél valamit. Anita nem azért "kapta meg a magáét" mert sikerült neki. A terhességének őszintét örült mindenki, de egy idő után csak magáról beszélt, a terhességről, amit sokan, akiknek még nem sikerült kicsit nehezen fogadtak. Neki is jobb lett volna egy hasonló élményekkel teli topicban megosztani ezeket a dolgokat. Egy idő után nagyon egyirányúvá vált a kommunikációja, és ez nem illik bele a "fórum etikettbe". Én úgy gondolom, ha valaki csatlakozik egy már menő topichoz, az a minimum, hogy kicsit képbe kerül az ott lévőkkel kapcsolatban.
Kérlek ne érts félre nem megbántani akarlak, de ha drukkoltál a csajsziknak, akkor miért nem tetted meg ezt "szóban" is, miért nem irogattál? Szerintem tök jól esne nekik!
Egyébként megnyitottuk a "babás" topicot, nagy nagy szeretettel várunk ám oda!
ÉS minden kismamit is, nem csak azokat, akiknek már van babája!!!!

Kata örülök, Neked (mint mindig!) :lol:

Kép
Kép
beuka
 
 


Julie! Szerintem nézz be a babás topikunkba, amit nemrég nyitottunk. Szegény Anita is azért járt így, mert akkor még nem volt ilyen topik. Ha egy picit előbb megnyitjuk, nem lett volna ilyen kellemetlen. A drukkokat meg köszike!!!!!

Na, megvettem 14 ampulla decapeptylt 20 rongyért. A 3 napi vérvételem minta értékű! Köv. esemény: 3 napi vérvétel + 3. napi stimukezdés. Jaaaaaaaaj!!!!!!! Ja, nem! A következő esemény a jövő heti zebrás tesztem!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Reni köszönöm kérdésedet, már tök jól vagyok!(igaz valamelyik nap kikészítettem már a zárójelentéseket, beparáztam mert nagyon fájt a hasam, de kiderült, valószínűleg a front viselte meg valamelyik sebet lassan csak megnyugszom :))

Kép
Kép
beuka
 
 


Kamilla!

Akkor hajrááááááááááááááááááááááááá! :wink:

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Kamilla,
Akkor start ma Decapeptyllel! :)

Betti,
köszi! :)
Jövő héten nálam is aktuális az öregítés! :wink: :?
Hajrá vérzegetés, Bendi is így indult! :wink:
Miómával mi van?

Beu,
köszi neked is! :)
Sajna a front tud ilyet...

Julie,
üdv! :)
Lehet ide írni! :wink: Nem babásként én szóltam már/fogok is a az új babás topicba!
Jól mindja Beu! :wink: Anitával nem az volt a gond, hogy babás...

Reni,
nálad mizu?
angel37
 
 


Kamilla!

Milyen jó lenne, ha feleslegesen vásároltál volna be! :)

Angel!

Hát igen, 3 nap múlva te jössz. :twisted: Egyébként szerintem jó pár évet letagadhatnánk mindketten. Hány évesek is vagyunk??? Nem bírom már számontartani.
Mikor kezded a szúrást? Délután?

Miómával szerencsére semmi gond.

Julie!

Szerintem is gyere a másik topicba. Ott könnyebben ír pocakos-babás élményekről az ember.

Kata!

Benne vagyok egy jövő nyári duplaikres, kétgyerekes, zebrás ÖTYÉ-be. Húha, akkor már nagyon ÖTYE leszek!!!!

Beu!

Köszi a köszöntést.

Betti
betti73
 
 


Jövő nyáron már én is teljes értékű Ötye tag leszek. :(

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Betti,
Ööö, nem is tudom! :roll: Nincs annyi ujjam, most nem tudok utánaszámolni! :lol:

Este döfök, úgy 7 körül! Gondolnom kell a többi napra, nem biztos, hogy hamarabb hazaérek...

Örülök, hogy a mióma okés!

Kamilla,
mi az szomorú arc? Így os te vagy köztünk a legfiatalabb! :wink:
angel37
 
 



Kamilla!
Örülök, hogy tudtam segíteni! Remélem neked is pozitív véleménye dlesz az elolvasás után!

Angel!
Kamilla jobban megfogalmazta mint én, miért is tetszett a könyv. És én is akkor vettem, mint Kamilla, amikor már tele volt a törpöm az egész mindennel.

Julie!
Csak a többieket tudom megerősíteni Anitával kapcsolatban. Nem baj, ha valaki ír magáról amikor babát vár, vagy megszült, de a többiekhez is kellene pár szót intézni! És akik még babára várnak, ez esett rosszul.

moni
 
 



A babás topicot nem lehet megnyitni... Azt írja ki, nincs hozzászólás a témában... :cry: :cry: :cry:

moni
 
 


Moni!
Én meg tudtam nyitni.Próbáld mégegyszer.:)

Kép
breni
 
 


Sziasztok!
Bocsánat a zavarásért! Látom, sokan olvasnak benneteket, azért írok ide. Találtam egy jó fórumot. Érdemes megnézni! www.noivonal.hu

lilla
lilla74
 
 


Halihóó!

Kamilla nem csináltál tesztet?

Neked, és Angyalnak továbbra is mennek a drukkjaim!!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Beu, neked szeretném írni, h vegyél ki a táblából, mert sajna bizti nem fogok jelentkezni sűrűn! Másik topicba irogatok sűrűbben és egyenlőre elég, mert az időmből nem futja két topic.

Mindenkinek megy viszont a drukkom,aki babás, aki nem és akinek már meg van a babája!

Kép
kata05
 
 


Hali!
Beu! Még nem teszteltem. Úgyse mutatna semmit. De biztos, ami biztos alapon szerintem szerdán megejtek egyet. Jó lenne, ha lemondhatnám a lombikot, de valljuk be, erre igen kevés az esély.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Üdv!

Beu,
köszi! :)
A táblában javíthatod a koromat! :wink: :? :D

Kamilla,
drukk szerdára, sose lehet tudni, hátha!
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: