Új privát üzeneted érkezett!

Breni! Azt megkérdezhetem, hogy mennyi az a rossz eredmény?

Nekem egyébként mindig az lebeg a szemem előtt, hogy Beunál is apa-gondok voltak, el is volt keseredve, emlékszem, aztán meg nézd meg lett egy cuki kis Boti. :)
Sőt, aztán meg.............duplán....:(

Szóval egy picit túl van lihegve ez az apa-baj.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Hát sajnos igen rosszabb lett az eredmény a műtét után 5 hónapra.De a doki tuti a melegre fogta.Teljesen jók a hormoneredményei is a páromnak.
Elvileg az 5 hónap elegendő lett volna a javulásra.:(

Megint fáj a hasam.Szúr,ég. :cry:

Kép
breni
 
 


Kamilla!
Én is mindig erre gondolok.Beu párja is clostyt kapott és sikerült a kis Boti.

Kép
breni
 
 

 
 

Sziasztok!!

Reni!!
:)
Én azért drukkolok++!!


Kamilla,
Jó Balatonozást!

Beu :) !!
Megyek megnézem az új topicot!

Szia Junko!!
Örlök,hogy irtál gyere gyakrabban ha ráérsz!!
Drukkolok neked is +++hogy végre sikerüljön!!


Sziaztok!!
Puszi!!
Vendég
 


Helló Lányok!

Látom, hogy a meleg ellenére azért van némi élet.

Nálunk elviselhetetlen a meleg. 30 fok alá nem megy a hő a lakásban, a hálóban 34 fok van. Van légkondi, de nem bírja lehűteni a nagy lakást. Szóval kivagyunk rendesen.

Beu!

Köszi, hogy nyitottál egy másik topikot, majd átugrom oda is.

Jó hétvégét mindenkinek!

Betti
betti73
 
 


És Bendi nyűgös ilyenkor? Jaj, de rossz lehet neki!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Reni!
De jó lehetett Szoboszlón.
Drukkolok, hogy apa eredménye jó legyen, amikor mentek.
És a hasfájás nem lehet, hogy jót jelent?!

Editke!
Sajnos soha nem a dolgozóról szól a történet, nehogymá' kicsit jó legyen neki is :x

Kamilla!
Drukkok mennek jövő péntekre v. inkább először ahhoz, hogy kezdhessetek akkor!
Balcsi miatt téged is irígyellek. Szonji pont itt ült az ölemben és kérdezte, hogy mi az a nevetős (ez: :) ) Elmagíráztam neki és felolvastam, hogy mész a Balcsira. Erre megkérdezte, hogy és fogsz hajózi is? Mondom nem tudom, lehet. Erre Ő: azért fogsz hajózni, mert koszos a víz :roll: Hát remélem nem. vmelyik műsorban azt hallottam, hogy idén elég tiszta a Balcsi. Majd számolj be!

Angel!
A légkondimentesség előnye :)
Drukkdrukk péntekre!!!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Kép


Csak nagyon felületesen olvastam, bocsánat :oops:

Kamilla igazad van, szerintem is picit túllihegik ezt a "kiskatona" dolgot, vagy valamit nagyon rosszul mérnek :? :?
Jó nálunk biztos, hogy a "megnyugvás" hogy már tuti történni fog valmami hozta meg az eredményt (Boti :)) pedig a KAáliban tök "leírtak" minket, főleg szegény Apát.
Tudom, hogy volt róla már szó, de tényleg mi van, ha most Nektek összejön spontán? Megnézik azért a szurik előtt, vagy hoppá, addig ki sem derül?

Reni/[b] jaj ne haragudj, úgy ég a pofám, én nem válaszoltam Neked :oops: :oops: :oops:
Úgy emlékszünk, hogy a kiskatonaszám növelésére kapta a clostyt, 10 napig kellett szedni (napi 1), aztán 20 nap szünet, két vagy három dobozzal.
Remélem nálatok is hamar eredményt hoz!!!
MOst látom, hogy Te ma vagy a 30. napon! MOst mi újság nálad? lehet lassan nagyon szorítani???

[b]Ancsa
Veled mi újság? Hogy vagy? Mikor vághattok bele megint?

MÉg alszik a bébim, úgyhogy még pár szó.
(apropó amoda teszek fel pár képet :) :wink: )

nálunk ma lánybucsú lesz :) nyugi nem megyek újra férjhez, (bár marha jó buli volt :lol: :lol: )
közös az udvarunk azzal a kisházzal, ahol még a mostani ház előtt laktunk, és annak az udvrán lesz a házunk háta mögött egyik szomszédunk leendő asszonykája tartja. Remélem tudunk azért majd aludni :roll: :roll:

Holnap meg Balatonra megyünk.

Rohadt meleg van :? :?

Tegnap szerelték be nálunk a klímát, de még a falak nagyon melegek nehezen hül le.

Na most már dugulok.
Szép napot! És mielőbbi hűvösödést!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


hopp :oops: :oops:

Kép
Kép
beuka
 
 


SZIASZTOK!

MOST JÖTTÜNK HAZA HORTOBÁGYRÓL,NAGYON JÓ VOLT.
NÁLAM A HELYZET VÁLTOZATLAN.MÉG NEM JÖTT MEG.VÉGÜLIS HOLNAP VÁRHATÓ.

BEUKA!NÁLUNK ÚGY VOLT HOGY 30 SZEMET KELLETT BEVENNI EGY HUZAMRA.AMI MÁR ELFOGYOTT,A JÖVŐHÉTEN HÍVJA A PÁROM A DOKIT HOGY MIKOR MEHET HOZZÁ.

SZONIBABA!TEGNAP IS FÁJT A HASAM.LASSAN KIDERÜL MITŐL.

FELTESZEM A GÖRBÉM.

Kép

Kép
breni
 
 


Hol vagytok csajok????????????
Mindenki nyaral? :(
breni
 
 


Sziasztok!

Nem nyaralok! :)

Tegnap bevettem az utolsó fogit, így péntektől szúrhatok! :D El se hiszem, hogy eljött! :wink:

Reni,
nem rossz ám a görbéd! :)
Drukk, hogy eredményes legyen a hónapotok!

Beu,
láttam amott a képeidet! Boti egy tünemény! :D
angel37
 
 


Angel!

De jó hogy már itt tartotok.Nagyon drukkolok neked!!!!!
És mikor lesz a nagy nap?

Van újabb görbém felteszem.

Kép
breni
 
 


Köszi! Mit értesz nagy nap alatt? :wink:

Az előző meneteket alapul véve valszeg 6-án lesz punkció, 9-én transzfer!

Ó, kár ezért az esésért a görbédben... :? De amíg nincs miklósbácsi, semmi sincs veszve! :)
angel37
 
 


Erre gondoltam,csak még nem tudom ezeket a szakszavakat.

Én azért még bízok.Tegnap kellett volna megjönnie,az előző hónapokat nézve.
breni
 
 


A görbe alapján holnapután kéne neki, vagyis nem kéne... De valóban "saját" jelzés alapján előbb volt a PÉ-d! :wink:

Persze,hogy bízzál!
angel37
 
 


Igen elvileg a görbe szerint holnap után,de az hülyeség.A jelzések szerint holnap kellene.De ha az előző ciklusokat nézem akkor meg tegnap.Szóval nem egyszerű.
Írtam a babatervezok.otthona@net-re Leonora-nak szerinte is a 18.napon volt pém.
Na mindegy,majd kiderül.

Többiek merre?
breni
 
 


Az előző ciklusaidat sztem most hagyd. A mostaniból indulj ki!

Mondjuk az sem biztos, hogy 14 napos a sárgatestfázisod, ezek a programok "tankönyvi" luth. fázist vesznek alapul. 12-16 is lehet, nekem pl mindig inkább 15, néha 16 napos.

Most ismét jól megnéztem a görbéd, inkább 19 napra tenném a pé-t...

De majd kiderül, most már ezen úgyse tudunk változatni, várjuk az eredményt! :?
angel37
 
 


Mit csináltatok a hétvégén?
breni
 
 


Semmit nem csináltunk. Mindenki hazament a szüleihez.
angel37
 
 


Na az tök jó.A szülőkkel is kell lenni egy kicsit.
Hál istennek anyuék melletünk laknak így csak átlibbenek hozzájuk.Meg anyósék is.Bár hozzájuk én nem szoktam menni,magamtól.
breni
 
 


Bocs, akadt egy kis munka, meg sem álltam az utolsó hsz-em óta! :roll:

Azt mondják, annál távolabb kell lakni anyóséktól, minthogy papucsban át tudjon jönni! :wink: :lol:

Mi elég gyakran járunk haza, szinte minden hétvégén, ha nincs más program! De azért a papucsos távolságon kívül laknak! :wink: :lol: Egyébként jól kijön mindenki mindenkivel!
angel37
 
 


Mi is jól kijövünk egymással.
Én is azt hittem hogy nagy bajok lesznek ha közel költözünk.De nem lett.Anyósék sosem jönnek csak ha hívjuk őket.
Anyát meg sűrűn felcsalom ha egyedül vagyok.Tesómék meg ha van kedvük jönnek,de előtte csörögnek.Szóval nem gáz ez a közelség.:)

Én is minden vasárnap megyek anyáékhoz ebédelni,akkor mindeig együtt a család.A párom persze nem mindig jön,mert ő van mikor dolgozik akkor. :evil:
breni
 
 


Ha jól kijöttök, akkor végülis nem gond a papucsos távolság! :) Anyósod rendes, hogy nem jár a nyakatokra! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Beuka!
Láttam a másikban Botit!Annnnnnnnnyira édes!!!Nagyon boldog baba!
Javítanál majd a táblában ha lesz időd?5.cn-on vagyok,egy sikertelen lombik,köv.október vagy november!

Angel!Már csak pár nap!Hát eljött ez is végre!NAGYON NAGYON DRUKKOLOK!!!

Kamilla!
NEKED IS SOK SOK DRUKKKKKK!!!! :wink:

Reni!
Remélem javult apa eredménye!Szorítok hogy jó híreket kapjatok!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Ancsa! Köszi a drukkot!

Jelentem szombat óta van klímánk!

Angel! Te hanyadik napon leszel pénteken? Milyen protokolod van? Én a 33. hétre számoltam a transzferemet nagy optimistán. Ilyenkor is középidőre esik általában a punkció vagy kitolódik?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ancsám,
köszi :)
Remélem jobban vagy...
Bár tudom utálat, hogy megint a csigavánszorgás :roll:

Kamilla,
én short protokollon vagyok, asszem az a fogis.

Kb középidőre esik a punkció, de igazából a stimuláció kezdetétől jobb számolni, mert nem természetes ciklus. Első stimus szurihoz képest 8. napon szoktak UH-zni, és másnap már (nálam) lehetett repeszteni, valakinek van még egy v. két UH a repi előtt.

Ha mensitől számolom, akkor 12. napon volt a punkcióm mindkétszer eddig, kb mint term. ciklusban (akkor 10-11. napon szokott lenni pé, ennyi tolódás van). De a fogi után megjövő vérzésnek nincs így jelentősége, mert valakinek a fogi után csak a stimu kezdetére jön meg, és akkoris a fogi utáni 5. napon kezdődik a szuri.

Én 9-ére számoltam az ET-met! :D
angel37
 
 


Aha, már értem. Nekem is kb. 11. napon szokott pé-m lenni. Én a stimu kezdete után szerintem igen sűrűn fogok UH-ra járni, mert nem szeretném, ha túlstimulálnának. Ez lesz az első, és még a dokik sem tudják hogy fogok reagálni. Amúgy meg elég jól szoktam a Merionalra. 10 körüli petesejttel már elégedett lennék.

Akkor neked előbb ki fog derülni! Aztán +at tesztelj ám, mert ha nem, akkor nagyon én is pesszimista leszek! (Most jól megfenyegettelek, mi?)

Breni! Hogy állsz? Teszteltél?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Nekem kellett tesztelnem.:(
Ma 1 cn.
Viszont van egy jó dolog,pont nyaralás alatt lesz pém. :wink:

Kép
breni
 
 


Sajnálom. :(
De akkor majd nyaralás alatt!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Reni,
:(
A szervezeted jelzéseire hallgass ezentúl (is), annak volt igaza - természetesen... Azért mérj a köv. hónapban is!
És hajrá nyaralás! :wink:

Kamilla,
ne fenyegess! :lol: Igyekszem, no! :wink:

Nem te mondod meg az UH-t, biztos van protokollja az intézetnek, amit követ, esetleg a doki eltérhet egyedi esetekben, de ilyenről nem is tudok.
Nekem is első lombikom volt, előtte mégcsak inszemem se (mert az valami képet mégiscsak ad, hogy hogy reagálsz egy stimura), és így is 8. napon volt az első (és egyben utolsó) UH-s tüszőnézésem!
Bízz a dokiban, nem fogja elcseszni! :wink:
angel37
 
 


Angel!

Úgy volt ahogy a testem jelzett.18.napon volt pém és a 32.napon jött meg.Vettem sima hőmérőt is.Melyik a jobb?
Elvileg ha következő ciklus is 32 napos lesz akkor aznap lesz pém amikor megérkezünk Horvátországba.Előtte jól megmártózom a jó sós vízbe és apára ugrok!!!!!!!!!!
Így jó hogy mindig van előttem cél,csak már egy kicsit elhúzódik.
Párom megy vizsgálatra,szerintem most eldől hogyan tovább.

Kép
breni
 
 


A higanyos jobb! :)

Akkor tényleg hajrá nyaralás! A tengervíz tényleg jót tesz, a dokim is mondta, hogy kötelező a nyaralás alatt minden nap a tengerben fürödnöm! :lol: Na ennél soha rosszabb kúrát! :lol:

Ígyál vörösbort is esténként, ha szereted!

Ja, és sztem apa remek formában lesz, ha a saját párocskámból indulok ki! :wink:

Ha nem lennék nőgyógyászati ló, akkor tuti teherbe estem volna a nyaraláson! :roll:
angel37
 
 


Hát a 3. nap+8 nap az már 11. Addigra nekem szétrobban a petefészkem. 11 nap akkor is ovulálok, ha nem kapok semmit. Szerintem, ha 5 nap után odamegyek, hogy "nagyon feszít, nézzék már meg hol tartok" nem hiszem, hogy hazaküldenek. Tudod: jobb félni.......

Vörösborozni én is fogok. (Már most is :))

Azért Breni mielőtt indultok, akkor is ugorj rá apára, hátha rövidebb lesz a ciklus aztán nehogy lekéssétek! Biztos ami biztos. És ne vigyél hőmérőt nyaralásra!!!!!!!!! Kétnaponta szex, aztán kész. Én tavaly vittem Görögbe, de nem volt jó, mert nem tudtam kikapcsolni.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Nem is akartam vinni.Isten őrizzen. :wink:
A 2 naponta szex megoldhatatlan itthon,de a nyaraláson már menni fog. :D

Köszi csajok olyan rendik vagytok. Puszi érte :)

Lassan itt a ti időtök!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Kamilla,
na majd meglátod! :wink:
Mondom, hogy 10-11 napi PÉ-m szokott lenni természetes ciklusban, és nem robbantam sehova!
Feszített már elég hamar, de az normális! :)

Reni,
csak tudjad apát visszatartani a napi szextől! :lol: Bár nem is feltétlenül kell! :wink:
angel37
 
 


21 napon van már hcg a véremben? (Már, ha terhes vagyok :))

Jó, oké hiszek neked, végülis te jobban tudod.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Egy kicsi talán lehet... Megtermékenyülés után 7-10 nappal történik a beágyazódás, akkor kezdődik a hcg termelés. Rövid ciklusnál elivleg vérből már kimutatható lehet 21. napon!

Gyanakszol? :wink:

Köszi! :D Majd elmondják, mi a Forgácsban a protokoll! Ancsa biztos tudja!
angel37
 
 


Dehogy gyanakszom! Csak kicsit beleéltem magam abba, hogy majd a lombik előtti "pánikban" hirtelen teherbe esek, mint Beu...... végülis jókor voltunk jó helyen.....csakhát az elmúlt évek statisztikái alapján nem sok az esély.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


27-én, még szuri előtt, pisilj le egy tesztet, biztos, ami biztos! :)
angel37
 
 


Sziasztok!!
:D :D

Reni!!
Nyaralás alatt ne is mérd a höd :wink: !!

Csajok!!

Megy a drukk++++

Én most elköszönni jöttem pár napra,!!
Már ma nekiááltam pakolni szerintem holnap már nem lesz idöm benézni !!
Csütörtökön reggel indulunk Balatongyörökre és hétfön este jövünk haza!!

Mindenkinek sok puszi!!
:) !

Sziasztok!!
Vendég
 


Keditke!

Nagyon jó pihenést kívánok nektek!Ne törődj semmivel sem,kapcsolódj ki! :)

Kép
breni
 
 


Üdv!

Reni,
ilyen korán kell járnotok most is?

Editke,
jó nyaralást! :)
angel37
 
 


Üdv!

Editke,
jó nyaralást! :)

(Bocsi Angel, direkt volt. Unatkozom. Mesélj valamit)

Azon gondolkoztam, hogy nálatok ez most hogy van, hogy nem mensihez igazítják a kezdést, hanem a fogigátló végéhez. Vagy a fogigátló vége a ciklus vége is? Mert akkor oké. Neked most megvan?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
értem :wink:

Fogival mindig így csinálják. Abbahagyod, és pár nap múlva megjön, ez változó lehet, de különösebb jelentősége nincs, hisz "művérzés" :) Az a lényeg, hogy leállított petefészekből induljon a stimu.

Ma éjjel fog megjönni, legalábbis eddig minden fogi után így volt! Utolsó szem után 3. nap éjjel. :)
angel37
 
 


Akkor ha ma éjjel megjön, 2cn-en kezded a stimut. Csak hangosan gondolkodom. Én meg akkor kezdem, amikor neked a leszívás lesz. Asszem. Bár annyira pontosan nem tudom megmondani mikor lesz 3cn, de szerintem 4-5-6 közül valamelyik nap.
Szabin leszel utána? Én úgy döntöttem "szarok a világba" és elmegyek 3 cn-től. Bár húzós lesz, a főnököm utálni fog. Aztán meg jól teherbe esek és nem is látnak soha többé! De jó is lenne! Ugye így lesz? Erősíts meg!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


De ha tényleg így lesz, akkor már csak 7 napot kell dolgoznom!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Reni sajnálom :( :(
Akkor drukk a nyaraláshoz!

Angel lassan csak eljött az idő! Nagyon nagyon drukkolok!!!
Köszi a dícséretet!


Én is tök jól megvoltam anyósommal, míg meg nem született Boti. Azóta sajna elég gyakran a nyakunkra jár. Igaz a férjem egyértelműen a tudomására hozta, hogy ez a mi életünk, mi szeretnénk nevelni a Fiunkat, mindketten olyanok vagyunk, hogy nem engedünk beleszólni.
Na ennek azért volt visszhangja.... De ez nem ide tartozik,
remélem nálatok nem így lesz.

Ancsa köszi :)

Editke jó pihenést!!!!

Kamilla péntek óta nekünk is van (mármint klíma) így azért egészen elviselhető votl a meleg.
Nagyon nagyon drukkolok Nektek is!!!!
Menj is szabira!!!!!

Csinálta táblát, de döntöttem, bemorcultam, mostantól, ha valaki nem jelentkezik 2 hétig kiveszem a táblából !!! aki akar szidhat, de nincs időm találgatni, hogy ki hanyadik napon lehet!!!!
Bocsánat előre is! Na jól kimérgelődtem magam :lol:

Kép

csákány!

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!
Köszi a táblát.
Te hogy vagy?

Kép
breni
 
 


Kamilla,
ÍGY LESZ :!:

igen, ha így nézzük 2.cn, de semmi jelentősége! :)
6-án lesz a punkcióm - így számolom - de érhet akár meglepetés is! :roll:

A punkció napját veszem ki, és utána majd ET+egy hetet. De feküdni nem fogok, csak kicsit megpróbálok többet nyugton maradni, mind az eddigieknél - már csak a lelkiismeret miatt :wink:

Beu,
a kőkemény táblakészítő! :lol:
Egyébként van valami igazad... pl ki az a Miniliza? :shock:

Köszi a drukkot! Jöhet! :D
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: