Új privát üzeneted érkezett!

Ági Kép
(Nem hagylak főzni, ezer kérdésem van)
A pasiknak melyik szám számít?
A "makler kamrás számlálás" vagy az "Összspermium szám" ???
wanga69
 
 


szerintem mindkettő fontos a pasiknál. Gyorsan elővettem pici párom eredményeit.
Szerintem a makler kamrás számláláshoz én úgy gondolom, megvan, hogy az összből mondjuk kivesznek 1 ml-t pl és azt nézik. A határértékek egyébként a következők.
makler kamrás: 20 M/ml
Összspermiumszám: 40 M/ml.

A páromnak az első 80 M-lett, a második 218 M

hát én is gondoltam a természetes akciózásra, de reggel megyek inszemre és tegnap is este azért voltunk együtt. Így elvileg mivel a spermiumok 48 óráig életképesek .............

Kép

Kép
pkagi
 
 


Egyébként már kész vagyok a főzésselKép

Kép

Kép
pkagi
 
 

 
 

Matchi Kép
Nem aggódtam, mondta a doki is, hogy még nem fog megrepedni.
Csak utáltam vasárnap reggel 7-kor felkelni, bekúszni a szakadó esőben a kórházba, ahol közölték, hogy "köszike, puszika". Merthogy a prof úgyis külföldön van és nem tudok vele beszélni.
Szerencsére tudtam, és eléggé megnyugtatott. De az ügyeletes orvost most nem irigylem. Elég pipa volt a prof, hogy a betegét elhajtották. Ráadásul elég randán, bár ezt nem mondtam meg neki.
Elég dühös voltam. Meg ráadásul holnap mehetek gyalog. Vagyis a férjem elvisz, aztán szervízbe viszi a kocsit és visszafelé már busszal kell mennem. A Tétényi útról a BNV-re. Szép út lesz.
Mondjuk elvihetném az apósom Audiját, de azt nem merem vezetni, mert dög nagy (A8-as), meg automata váltós.
Úgyhogy marad a tömegközlekedés.
Hát a főnököm nem örült neki, hogy munkaidőben rendezem ezt.
wanga69
 
 


A férjemnél az első 48 M, a második 246 M.
Akkor ez jó. A határértékek nekem is megvoltak, csak az aggasztott, hogy a maklerkamrás elég kevés lett.
De a Krióban azt mondták, hogy ennek egyik oka az, hogy a másfél óra letelt mikor megcsinálták a vizsgálatot.

Nagyon drukkolok az inszemhezKép
Te már nem is izgulsz? Nem az eredmény miatt (mert amiatt persze, hogy izgulsz), hanem a beavatkozás miatt.
wanga69
 
 


Wanga,
Elhiszem, hogy utáltál ilyen időben feleslegesen bemenni, ráadásul a 7 órás kelés elég rosszul hangzik. Nekem meg a szuri miatt kellett 1/2 8-kor kelni, hogy időben beérjek az ügyeletre.

Matchi
matchi71
 
 


Odett,
Nekem is a closti okozta a cisztát, a doki azt mondta, ezek nem is igazi ciszták, majd kiürülnek. Türelem kell hozzá, de nálam működött. Addig viszont leállították a clostit, gondolom neked is. Sőt többet már nem kaptam, áttértünk az injekcióra. Remélem a gyógyszer segít, amit felírtak rá.

Katie,
Hány inszem után hagytátok abba? Hogy lehet, hogy párod még a vérvételt is megúszta? Most csak spontán próbálkoztok, gyógyszer nélkül?

Tündi,
A vérvételt elfelejtettem írni, látom Ági jobban figyelt. Az Arnold prosztatát nem néz. A mogyorózást a párom is nagyon utálta, de szerencsére egyszer kell csak átesni rajta.

Ági,
Én is örülök, hogy a barna nadrág mellett döntöttél, egyébként nem mertem volna odamenni hozzád. Igaz, a múltkor is láttalak, de ahogy korábban írtam háttal álltál, így nem ismertelek volna fel. Túl vagy a tüszőrepin? Gondolom a másik topicra írtad. Mikor volt? A 60 órába belefér a hétfői inszem? Mindjárt átnézek oda, mit írtál.
Szép kocsikat néztek, azzal könnyebb lesz a reggeli közlekedés is. Nem tudom, mennyit utazol, de ez a havonta átlag 4-szeri dokihoz járás néha engem is megvisel. Utálom a nagyon korai kelést. Szerencsére engem a párom reggelente bevisz a kórházba, de még így is korán van.
Hogy tudtál beregisztrálni a régi neveden? Engem nem engedett be, másikat kellett csinálni.
Drukkolok a holnapi naphoz!!

Wanga,
Ne izgulj, szerintem bőven elég lesz a holnapi UH. Azért a biztonság kedvéért vigyél magaddal choragont, hátha kell.

Matchi
matchi71
 
 




KandiKép
Küldtem e-mailt a profilodban szereplő e-mail címre.

LányokKép
Én simán tudtam a régi nevemre regisztrálni, ráadásul úgy, hogy a profilomat sem kellett újra feltennem, mert megmaradt.
Lehet, hogy én gyorsan regisztáltam újra magam és közben a renszergazdák változtattak valamit rajta.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Tegnap este értem haza. Végig én vezettem, így jó fáradt vagyok. Ma jóformán csak aludni van erőm.
MÁr tegnap is akartam írni, de hát nem engedett be a régi nevemmel a rendszer. Ma meg jó 3 órát vártan arra, hogy megkapjam az aktiváló emilt... Kép

Nagyon kíváncsi lennék, mit műveltek a rendszerrel.

Wanga!
Nem irigyellek. Én is baromi mérges lettem volna.

Ági!
Akkor mikor mész orvoshoz? Remélem nem megy kárba ez a hónap!
tanczy76
 
 


TanczyKép
Megérkeztél? Kép
Holnap reggel megyek orvoshoz és megcsináltatom vele az inszemet, ha másért nem a pipa kedvéért.

Kép

Kép
pkagi
 
 



Ildi!
Mióta is probálkoztok?
Ne hogy azt hidd, hogy ha normálisam megjön, nem lehet komolyabb bajod! Én is ezt hittem...
Én ugy mentem el a Gasztonyihoz, megmondtam mióta probálkozunk és egy teljes kivizsgálást szeretnék kérni egyuttal a HSG-t is én kértem elsőre. Nem helyben csinálja, hanem az István kórházban.
Ő erre rögtön kiállitott egy beutalót HSG-re. És helyben végzett egy hüvelytisztasági vizsgálatot. És elküldött hormonvizsgálatra is.
Peteérés pedig akkor is van ha elvan zárodva a petevezetéked, ugyhogy nem árt az a vizsgálat. Általában ha nincs más bajod , ez a vizsgálat után legtöbbeknek összejön a baba.
De nem túl korán mész UH-ra?
Sejnos én még nem megyek, nem tudunk talizni, majd csak azutáni héten mehetek.
De küld el a számod privátban, és megtudjuk beszélni, mi legyen. goofykati@bookmark.hu

Ági!
Már túl vagyok rajta, végig bőgtem a szombat délelőttöt, majd a kövatkezőre. De lehetséges az, hogy a closty miatt késett??
És drukkolok neked, hogy most összejöjjön!
És amúgy ma mindenkiért imátkoztam, hogy termékenyek legyünk, és összejöjjön a fogamzás! Tehát mindent bele!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


GoofyKép
Tudod új hónap, új remények. Fel a fejjel.
Én már nagyon szeretnék elkapni végre egy zebrát, de nem tudom kapok e már a boltban lasszót. Kép
A clostytól elképzelhető, hogy késett, hiszen hormonkészítmény.
Pont azon gondolkodtam ( imádkozásodon jutott eszemben) , hogy én a pápa választás évében születtem, tehát a gyerekem, hogy megszülessen ő is pápaválasztás évében, akkor most sikerülnie kell, mert ha most skerül 2005. december 30-ra lennék kiírva. Így is necces. Kép Kép Kép

LányokKép
Próbáljatok a régi nevetekkel és bejelntkezőtökkel írni ide, a másik topikban valakinek sikerült. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
Köszi, de ne is mond, ha mi elkaptuk volna dec 15-re voltunk volna kiirva, milyen szép ajándék lett volna karácsonyra.
Szerinted ha HSG-t 5cnaptól is megcsinálják? Igy elcsúztam, hogy nem jött időben,
goofy
 
 


Sziasztok!
Felébredtem. Ebéd után egyszerűen elaludtam a férjemmel együtt.

Azzal együtt, hogy mérges voltam, nagyon örülök, hogy holnap lesz az UH, mert így a prof meg tudja nézni a leletet és elmondja, hogy mi következik.
Meg - ami a lényeg - hogy hová kell mennem. Merthogy fogalmam sincs. Vagy a Kaáliban, vagy a Szabolcsban fogják csinálni az inszemet. Abban már nem is bízom, hogy a Tétényiben.

Tanczy Kép
Hogy sikerült? Milyen volt a hétvége?

Ági Kép
Tudod, megy a drukk KépKépKép

Goofy Kép
Ne ess kétségbe (könnyű azt mondani) a következő hónap lesz az igazi Kép Akkor fog sikerülni.
Egy pici sírás engedélyezett. Mikor kezded a clostit?

wanga
 
 


ÁgiKép Tényleg beengedett a régi nevemmel KépKépKép
Akkor maradok ennél. Új felhasználóként 1 üzenettel.

wanga
 
 


Wanga!
A 3.cnaptól, azaz holnaptól. Aztán megyek hsg-re és utána össze KELL jönnie, nincs mese. Nektek milyen tünetetek van a clostytól? Nekem iszonytósan fájt tőlle a fejem!
goofy
 
 


GoofyKép
Ha jól emlékszem, nekem valamikor menzi után kellett mennem. Először csináltak egy vizsgálatot, amely abból állt, hogy vért vettek, után a röngenbe kellett lemennem és leültettek egy székre, előlről, hátulról egy kör alakú valamit hajtottak elém és mögém, ami melegített. Utána 1 órával imét vért vettek.
Így azt nézik meg van e gyulladás esetleg a szervezetedben, mert ha van akkor nem csinálják meg.
Szerintem a lényeg csak az, hogy ne peteéréskor csinálják a HSG-t.
Neked mikor csinálnák?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági: most fogják szerdán, de azért kérdezem csak mert ki voltam irva a 7cnapra, és mivel csusztam igy az 5.cnapra esik. Amugy a 6-12cnapig csinálják meg. Gondolom azért a 6.-tól, mert addig azért mindenkinek elmúlik a menszesze.
De most úgy fájt a hasam és dől belőlem a vér, csak elmúlik addigra, lehet hogy el is megyek majd tornázni akkor jobban megindul, bár akkor izomlázam lesz és nem tudok ellazulno, ugyhogy mégsem megyek tornázni. Neked fájt a vizsgálat?
goofy
 
 


Ági, Wanga!
Szorítok nektek holnap!

Nagyon jól éreztem magam, csak ne lennék ennyire fáradt. Csütörtökön reggel 7-kor indultunk, 1 körül értünk Miskolcra. 1/2 3-tól este 10:30-ig volt program. Aztán meg egy részeg fiatalokból álló önkéntes kórus szórakoztatott minket a kollégiumban éjjel 1-ig. Már azon a ponton voltam, hogy kimegyek és szétcsapok közöttük...
Másnap 9-re kellett menni, aznap tartottam az előadásomat. Hát levert a víz, mikor megláttam, hogy az összes nagy név, aki hasonló dolgokkal foglalkozik bennt ül a teremben. De azért elég jól sikerütlt a dolog. De este megint éjfél körül kerültünk ágyba.
Másnap 10 körül indultunk haza...

Legalább nem volt időm azzal foglalkozni, hogy vajon sikeres volt-e ez a hónap. Kép
Egyébként szombaton kellene tesztelnem, amikor a férjem szülinapja lesz.

Goofy!
Remélem a HSG megnyugtató eredményt hoz.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy jó lenne, ha egyáltalán mehetek, már alig várom.
Pihenjél sokat amig még van egy pár óra a vasárnapból.
goofy
 
 


GoofyKép
Nekem egyátalán nem fájt. Az egész kb 5 perc.
bevezetnek egy katétert, a folyadékot felfecskendezik, az kb 15 mp alatt átfolyik a petevezetékeken, amit egy röngenen figyelnek és ennyi. Nagyon gyors az egész.

Kép

Kép
pkagi
 
 


GoofyKép
Utána lesznek, majd menstruációs görcseid kb rá 30 percel, ahogy a folyadék távozik belőled és feszíti a hasadat. Vigyél valami jó vastag betétet.

Kép

Kép
pkagi
 
 


WangaKép
Meg sem fogod érezni az inszemet. nekem már annyira természetes a hüvelyi ultrahang, hogy ez sem és az sem fáj egyátalán. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szia Goofy!
Nincs véletlenül msn-ed?
zildi25
 
 


ÁgiKép Hüvelyi ultrahangban már én is otthon vagyok. Kettőt minimum csinál a prof havonta.
Hiszek neked, Te már tapasztaltabb vagy, és elhiszem neked, hogy nem fáj, meg hogy nem lesz semmi.
Arra a napra ki kell vennem szabit, ugye?
De másnap már mehetek dolgozni?

Hú, TanczyKép Hogy szalad az időKép Máris tesztelni fogsz. Nagyon drukkolokKépKépKép
Neked ez hanyadik clostis hónapod?

A HSG-vel mit vizsgálnak?

wanga
 
 


Ági: állitólag csak annak fáj akinek elvan zárodva.
Nekem nem röntgenes lesz hanem uh-s. Ez egy kicsit jobb modzser, látják hogy hol nem megy tovább a folyadék. Szerinted mennyi manit adjak a dokinak?
goofy
 
 


Ildi mi az a msn? Én hülye vagyok a röviditésekhez.
goofy
 
 


Wanga: HSG-petevezeték átjárhatóság, vagy röngenes, v. uh-s. Az uh-s jobb többet látnak, látják a méh elváltozásait, esetleg miomát és egyéb kórosat.
goofy
 
 


LányokKép

A mai táblinkKépKép

Kép

Kép
pkagi
 
 


GoofyKép
A dokinak annyi pénzt adjál, szerintem mintha rendes vizsgálatra mennél és amennyit akkor adsz.
Én 3000-t adtam.

WangaKép
Elvileg 2 napra kiírnak táppénzre.
Én múltkor 2 nap voltam itthon, de most csak hétfőn tudok itthon maradni, mert leltározunk szerdán és muszáj bemennem.
A papírmunkák miatt.

Kép

Kép
pkagi
 
 


IldiKép
A hőmérőzést ne folytasd, mert a closty megzavarja, úgyhogy fölösleges. Ahogy olvasom most kezdtétek meg a kivizsgálásokat. A hormon vizsgálat nagyon sok mindent elárul majd. Mikorra lesz meg az eredmény?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági, hát ez az gogy nekünk ingyenes minden vizsgálat, családtervezősek vegyunk Ildivel. Azért kérdeztem mennyit adjak.
Ildinek viszont meg nekem is muszáj csinálnunk a görbét mert minden uh-s alkalommal a doki asztalára kell tenni, hogy megnézze és az uh után bekarikázza a napokat, mikor kell akciózni. Nekem nem lett más a clostytól, csak ez hogy 30 napra jött meg.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok!
Goofyka: a messenger programot letudod tölteni itt: http://messenger.msn.com/
Ezen az oldalon olvashatsz róla hasznos infót, szívesen segítek a telepítésben, ha elakadsz!
Pkagi: a hormonvizsgálat eredménye elvileg csak 2,5 hét múlva lesz meg, kiváncsi vagyok az eredményre.
A hőmérőzéssel kapcsolatban az a bajom, hogy eddig nem csináltam, és ha a clostilbegyttől más lesz a görbe, szóval nem tudom összehasonlítani, hogy milyen lenne Closty nélkül.
zildi25
 
 


Goofy,
A Schöfibe is ingyenes a vizsgálat, azért írta Ági, hogy annyit adj, amennyit gondolsz.
Nekem a Hsg alatt és utána nem volt semmilyen görcsölés, pedig 3-szori kísérlet után sikerült csak átnyomni a folyadékot a petevezetőn.

Ági,
A 60 óra helyett 24-et akartam írni. Mivel az inszemnél rögtön jó helyre lövik a kiskrapekokat, szerintem egyáltalán nem lesz még késő a találkozásra. Meg ott van még újabb esélyként a kisebb tüsződ is.

Tényleg működik a régi név, én is visszatérek rá.

Matchi
matchi
 
 


Sziasztok!

Ági!
Sok sikert a holnapi naphoz, remélem sikerül még útközben elkapni a petécskédet.
Ja, és a Yarist szívből merem ajánlani, engem már majd öt éve ez a kis autó hurcol, és nagyon megbízható.

Wanga!
Szép tüszőket holnapra!

Goofy!
Ne keseredj el, végül is szerencsére úgy vagyunk összerakva, hogy - mégha gyógyszerek segítségével is - de minden hónapban kapunk egy esélyt.

Tanczy!
Szép ajándék lenne a férjednek egy zebra. Drukkolok!

Lehet, hogy az idő teszi, de én ma annyira lehangolt voltam. A családban sorra, szabályosan kéthetente születnek a babák, és ez most egy kicsit érzékenyebben érint. Persze nagyon örülök neki, irigy sem vagyok, Isten őrizz, de azért mégis olyan megmagyarázhatatlanul rossz érzés.
Na, ennyit a kesergésről.

Tündi
neptun
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Úgy látom ma én leszek az első, aki ír.
Ági! Nagyon szorítok!

Kapcsolódva a HSG vizsgálattal kapcsolatos tapasztalatokhoz: januárban én is voltam, és nekem az fájt, amikor a méhszájat csiptették, feszytették ki. Utána a folyadék, ami minden gond nélkül átfolyt. Utána mensis görcs volt, de csak 1-2 óráig. Rá 3-4 órára már semmi bajom nem volt, úgyhogy estére haza is mentem. Szerintem ahányan vagyunk annyiféle tepesztalat. Egy a lényeg, hogy nem kell izgulni, és feszültnek lenni sem szabad.

Nálam hellyel közel minden rendben, bár tegnap volt egy kis riadalom, mert halvány rózsasznes folyásom volt, de mára szerencsére elmúlt.
Viszont minden kajától gyomorgörcsöm van, és már nem merek semmit enni. Éjjel is úgy görcsölt a gyomrom, hogy még levegőt is alig kaptam.
Szerintetek, ha kikérem egy dietetikus tanácsát?
Az a baj, hogy a baba miatt még no-spát sem merek bevenni! Tud nekem valaki tanácsot adni?
Holnap megyek UH-ra, remélem a doki mindent rendben talál.
julcsi29
 
 


Úgy látom én megúsztam a vírustámadást Kép
julcsi29
 
 


Sziasztok!

Ági!
Remélem minden rendben volt!

Wanga!

Mit mondott az UH?

Majd később még jelentkezem. Itt tornyosul előttem a tennivaló. Hiába, aki 2 napig konferenciázik...

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sajnos rossz hírem van. Elkezdtem vérezni. A doki azonnal berendelt, csak a férjemet nem tudom utolérni. Azt hiszem a kisbabám el akar menni. Kép
julcsi29
 
 


Julcsi!

Szorítok, hogy ne így legyen!!! Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Sziasztok!
Julcsi, ha megjöttél a dokitól írj. Nagyon sajnálnám, ha elvesztenéd a babát. Remélem csak vaklárma lesz.

TanczyKép
Megjöttem az UH-ról. Ma vagyok a 10. napon, és van egy 17 és egy 19 mm-es tüszőm, és 7mm-es nyálkahártya. Még két napig növesztem őket, aztán szerda reggel 6-kor tüszőrepi és csütörtökön inszem.
Azt mondta, a prof, hogy ezt most ő fogja megcsinálni a Tétényiben (nagyon bízik benne, hogy sikerül), de a következő hónapban (amire természetesen már nem kerül sor)már a Kaáli intézetbe kell mennünk.

ÁgiKép Remélem jól vagy.

wanga
 
 


Sziasztok lányok.
Még csak most értem haza, mert a doki az inszemem után elment lombikot csinálni egy másik kórházba és meg kellett várnom. Legalább addigis feküdtem.
A dokinak nagyon virult a feje ugyanis, amikor Uh-val nézte pont akkor repedt meg a tüsző
Nagyon örültem neki.
Este kötelező együttlétet írt elő apával utána meg imádságot. Kép
Az inszem tehát megvolt. Kép

JulcsiKép
Szorítok. Jelentkezz doki után.

WangaKép
Mi volt a dokinál?

Kép

Kép
pkagi
 
 


ÁgiKép
Ez nagy mázliKép
Meglátod, most sikerül, nagyon drukkolok, hogy így legyenKép
A párod el tudott menni veled?
Nálunk most kimarad a sperma megtisztítása (centri., meg szétválogatás), csak felhelyezi a petére.
A jövő hónaptól meg Kaáli.

wanga
 
 


Julcsi,
izgulok érted én is! Remélem nem lesz gond! Kép

Pkagi,
ma 3x is hívtam a dokit a vezetékesén abban az időben míg ottlehettél nála. Először azt mondta, h. hívjam vissza kicsit később, mert most nagyon el van foglalva. Lehet, h. épp veled! Kép
Aztán a 2.-nál már elment a Jánosba lombikolni, asszisztensnője kérdésemre, h. mi a helyzet a HepatitiszB eredményemmel, mivel kellene a védőnőmnek, azt válaszolta, h. "üdvözli" a védőnőmet, majd egyszer csak megküldik. (Oké, de ki és mégis mikor? Már 4 hete levették a vért...)
3.-nál már te nem voltál ott biztosan.
Tán még hallottad is ezeket a felemelő diskurzusokat!?
Falina
falina
 
 


NA SZIASZTOK!

Végre sikerült bejutnom,hát már azt hittem ottis befordulok ahol nem kéne.
Újra kellet regisztrálnom akkor nem akarta tegnap elfogadni a regisztrációs jelszót.Azt hittem kivágom a gépet az ablakon!!

Csjok írjatok nekem mi történt veletek ,Úgy röviden tömören sajna nincs időm végig olvasni az elmult napokat.Meg már követni sem tudom.
Inszemesek hogy vagytok?

JULCSINAK NAGYON SZORÍTOK A BABÁÉRT.

Rólam röviden: még holnap használom az Utrogestant és utána hat nap várakozás és ha nemjön meg tesztelek.Ez jövöhét hétfőre esik.
Majd később kifejtem mitörtént velem az elmult napokban most mennem kell sziasztok!

Ja Újakat üdvözlöm!HOrmon kérdés jöhet én válaszolok!


Pussszantás csajok!
berni613
 
 


WangaKép
Igen el tudott jönni a párom, de épp most ment el suliba, de az a lényeg, hogy végig ott volt velem.
Olyan szép tüszőid vannak, hogy az is nagy segítség. Kép

FalinaKép
Igen hallottam ezt a beszélgetést.
Olyan undok tud lenni az aszisztens. Kép
Nekem a Hepatitis eredményem, majd 2 hónap után lett meg. Kép

BerniKép
Röviden. : Nekem ma volt a 2. inszemem, most jön a reménnyel teli várakozás. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


ÁgiKép
Én nem tudom olyan szépen növeszteni a mnyh-t, mint Te. Most milyen vastag volt?

wanga
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: