Új privát üzeneted érkezett!

Ja és gratula tesódnak!várjuk a képeket,ha lesz időd!ma nézegettem egy programot amibe ha feltöltöd a képed és a párodét akkor megmutatja,hogy milyen is lehet a babátok...
hát 7 csináltam,de mind más volt,és unokatesóméknak sem olyan lett a babájuk amiet mutatott.Bulinak jó,de nem igaz!én jól elvoltam vele :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gaboo
Masodik laptetud mar :lol: Gyanus vgy nekem te jany 8) :lol:
Hat egyenlore varakozo allaspont van :roll:

Pami
En kerdeztem a dokimat mivel tudnam elosegiteni a nyalkahartya vastagitasat beulti napjan es aszont ezt mar nem tom ez ennyi amennyi :roll: Ugyhogy en nem foglalkoztam vele persze iszom es vettem joghurtot is bar ma ne ettem csak tegnap :roll: Pihengetek de inkabb ulok,mint fexem az baj? :roll: Setalok is kicsit jovok megyek rendezkedem a lakasban :lol:

Az a baj,hogy mostanaban mindenkinek sikerult korulottem es talan mar nagyon bekivankozik egy sikertelen is...hat nem szeretnek en lenni ez :oops:

Pozitiv vgyok pozitiv vgyok....ez a hitetlenseg a legrosszabb...el nem tom kepzelni,hogy en babas legyek de mar ngyon varom 8) :wink:

Na ma volt tesod eskuvoje boldogsagosat neikik :D Doki utan gyere es meselj :!: A fotokat meg ngyon varom milyen ruciban voltal a nagy pocival 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jelentem megjöttünk a dokkertől!

Minden rendben azt leszámítva hogy a kis drága fogta magát és visszafordult. Ismét farfekvésű!!!

De a doki megnyugtatott hogy ez még 1 párszor előfordulhat addig amíg nem jön el a szülés!

Hozzá ha nincs semmi panaszom, csak a 34. héten kell menni. Tök durva nem és nem is kell sokat aludni ahhoz hogy itt legyen!
Azta nemsoká szülök vagy mi!

Ja és el volt képedve hogy fel voltam pörögve, mert szerinte ez nagyon ritka! Még zat is megkérdezte hogy a párommal minden rendben van e mert van aki ezt a pörgést kényszercselekvésnek használja. Mondtam is neki hogy azért nem minden napom ilyen, mert pl tegnap meg tökre ki voltam mindenem fáj és nyűgös is lettem. szóval inkább hullámzó ez a dolog. Ja és hogy persze a párommal nincs semmi extra dolog ami eddig ne lett volna. Szóval azt is mondhatjuk hogy minden oké.

Kép
pamilla
 
 

 
 

Pami!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget!Ari vagy,hát jó lenne ha szerencsét hozna nekem ez a laptető.
Remélem neked minden rendben lesz,és hamarossan te is arról számolsz be,hogy megmozdult a babó!Nem törvényszeű,hogy neked ne sikerüljön!Jó kezekben vagy!!!
Pami jó fészkelődős a baó,de ha a dokid azt mondja,hogy nem baj... :lol: hagy forogjon :lol: :wink:
Csajok,lehet,hogy beképzelem magamnak.Ugye Március 25 óta nem volt menszim.De május 23. körül csináltam lh tesztet ami pozitív volt.Ha akkor esetleg volt is pém és sikerült akkor annak már lehetnek tünetei?Olyanra gondolok,hogy nem egész nap,de főleg este és reggel annyira feszül a melbimbóm,hogy az is fáj,ha a póló hozzáér...kicsit mintha véreres is lenne.3-4 napja jön fe a savam bármit csinálok.2 napja este volt kb 3 csepp vér és ennyi!!!Eszek valamit,keveset,de már teli vagyok tőle,viszont egész na tudnék enni,apa elmegy 6:45 és én még alszok utánna kb 11-ig,de még tudnék most is. :lol: 8)
Szóval most vagy van valakim,vagy már megint prdukálok... :oops:
Szerintetek?Tegnapi tesz,mondjuk korainak tartom,de negatív. :?
Vendég
 


ZSU
Ma vagy félidős? Gratulálok!

Hát hallod én csak ámulok és bámulok, hogy nektek már mi mindenetek megvan? Aztán még engem hurrognak le ha vmi apróságot veszek, nálatok meg lényegében már azok is megvannak ami majd csak pár hónapos korában fog kelleni (játszószőnyeg, pihenőszék )
NAgyon ügyesek vagytok és írtó jól néznek ki a cuccok, bár némelyik képet nem töltötte be a gépem rendesen, de amit láttam hát baromi frankó mit ne mondjak. :)

GABÓÓ
Meddőségi centrumba jelentkeznék a helyetekben. Én is sokáig elszórakoztam magán nőgyogyikkal. Egy csomó pénzembe került és semmi eredménye nem volt. Aztán bejelentkeztem oda ahol Paminak is összehozták a babát (Budai Meddőségi Centrum) és az sem érdekelt hogy órákat kell vonatoznom kétnaponta, én bíztam az intézményben hogy itt segíteni fognak anélkül hogy a fél fizetésemet otthagynám náluk.
Így is történt. Minden vizsgálatot megcsináltak, és tök ingyen.
Igaz egyetlen hátránya van, hogy sokat kell várni, de mi elötüttük az időt, mert ha épp nem volt ott fórumos lány akkor mást szólítottam meg és jókat dumcsiztunk.

BRIDGET
Nagyon tetszik a vonalzód.
Annyira drukkolok hogy sikerüljön. Azért ha azt nézzük hirtelen nagy előrelépést tettetek, mert nem olyan rég még nem is akart a párod babát, most meg ott van a pocidban kettőtök szerelmének gyümölcse. Remélem nagyon vigyáz rád és a babóra és néhány nap múlva ti lesztek a világ legboldogabb szülőjelöltjei. :)

PAMI
Még van ideje megfordulni. Emlékszem Monicnak meg keresztbe volt Danika és a szülés előtt nem sokkal fordult csak meg.
Örülök, hogy minden oké. Ezt a pörgést hogy érted?


Én jelentem ma elájultam az utcán. A fogorvoshoz készültem immár 3x-a de most sem jutottam el. Annyira stresszelek tőle, hogy félúton összeestem.

Hát ez van!
:roll:

dita75
 
 


Köszi Dita!
Majd ha túléljük ezt a vizsgálatot akkor megpróbálom rávenni apát,hogy menjünk el.
A fogorvostól ennyire félsz?
Különben én is így vagyok!Iszonyatossan fáj a fogam,apa elvisz a dokihoz,én meg megmagyarázom neki,hogy mért is mennyünk haza :oops: :oops: sőtt,mint egy rossz gyerek úgy visíttok ha éppen már nem lehet megmenteni a fogam és húzni kell.Nem is tudom mi lesz velem ha majd menni kell.Van 2 fogam ami teljessen eltünt már,mert letört sokszor...na minde1!
Vigyázz magatokra!
Vendég
 


Sziasztok!

Még élek, de már alig... reggel óta megyek, mint a meszes. És pakolunk apával. Voltam körzetisnél, melóhelyen, piacon, aztán azóta pakolunk le a pincébe. Nem is gondoltamvolna, hogy ennyi c@rt össze tud az ember halmozni :? :? :? :? :?
Na megyek vissza apácskához.
Legyetek jók!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pami
Orulok,hogy minden rendben a kiscicaddal :lol: Tenyleg nem adsz nevet te is a jovevenynek :roll: Ha a doki azt mondta nem gaz,hogy forog meg egyenlore akkor nincs gaz...no para :wink:
Hat igen lassan szulsz pedig en meg emlexem mikor meg neked szoritottunk,hogy babas legyel :lol:

Gabo
KOszi ari toled haaat ugy legyen :) Ahhoz,hogy lehet-e babo en nem ngyo ertem mert nem ertek a hosszu ciklusokhoz :roll: Hogyhogy marcius ota nem volt piri :shock:

Dita
Jaj hat remeljuk a legjobbakat az mar egyszer biztos nagy lepest tettunk elore marmint apacska...szerintem kellett neki az az internetes info ami konkretan szakszavakkal profin leirja mi a nyavaja van....mert tolem csak mindig azt hallotta,hogy en babat szeretnek mert :roll: Tuti ovni vedeni fog...ngyon jo apa lesz belole ezt mar most latom rajta :wink:
Repul am az ido mar te is hol jarsz :) meg 5het es felido :shock:
Nalatok meg nincs meg az agy meg szekreny?Bar latod Zsuek is 20.hetesen szereztek be :wink: Ha veszel valamit szoljal ha van foto mert minden kepre vevo vgyok 8)
Elajultal a dokihoz menet :?: :shock: Az ngyon veszelyes am :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Gyors jelentés: kád kint van, már verik le a csempét. Elvileg délre már végez is a srác és holnap jöhet az új csempe.

Vigyázzatok magatokra!!!!!

Puszi mindenkinek

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló!

Bridget!

Te jány ilyenre ne is gondolj hogy majd pont nála nem fog sikerülni!
Igenis sikerülni fog és azt hogy körülötted mi történik, történt most le kell kakilni. Most Te és s bébi vagytok a legfontosabbak. Szóval SIKERÜLNI fog és kész!

Még 6 nap a tezstig... HÚÚÚÚÚÚ Izgi mint állat!

Érdekes ez a dolog mert itthon meg minden dokker azt mondja hogy igyál sokat és egyél sok fehérjét. De gondolom ez nem csak a mnyh vastagsága miatt van hanem hogy segítse a beágyazódást! De ezt csak én gondolom!


Ja és adtam nevet a vonalzimon :lol: :wink:

Kép
pamilla
 
 


Dita!

Te meg ne ájuldozz nekem babásan meg pláne!
Tudod ez az a helyzet amire azt szokta anyum mondani hogy minden fejben dől el! szóval jól megmagyarázni magadnak hogy nem lesz semmi gond és pikk pakk kinn is leszel!
Azért ez durva hogy így fel tudja az ember spannolni magát!

De ügye nem lett semmi bajod?
Egyedül mentél vagy azért kíséreted is volt?

Nekem hál istennek semmi ilyen nincs. Bár zat nem tagadom hogy nekem sem a fogorvosi a kedvenc helyem! :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Gratula a 20. héthez!!! innentől már gyorsulnak az események:)

Hát ti olyanok vagytok mint a villám!!!
Még csak most kértétek az ajánlatokat és lám már mindjárt készen is vagytok!
Tök jó!
Majd kérünk képeket a szép új lakról!

Azért csak módjával pakolgass ne erőltesd meg magad! Ezért vannak a férfiak! :wink: :wink:

Kép
pamilla
 
 


Gabóó!

Ditának tényleg igaza van. A Meddőségiben mindent megnéznek nem a lehúzásra mennek és sztem az embermennyiséghez képest nagyon is kedvesek!
Mondjuk arra készülni kell hogy a sorban állás nem kevés időt elvesz de ha már bent vagy akkor azért elég gyorsan mennek a dolgok!

Szóval ha apa benne van akkor sztem menjetek oda! Sőt ha ott találsz szimpi dokit akár szülhetsz is nála :wink: :lol: !!!

Kép
pamilla
 
 


Rólunk:

Ma voltam a fodrásznál hogy végre levágjon a hajamból. Na végre kilátok a fejemből anélkül hogy a hajam belógna a képbe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ja és még fizetni sem kellet, mert a múltkor kifizettem mindent!

Ja és este megyünk a viva comet-re. Anyukám tud hozni vip belépőt így ülőhelyünk is van. Legalábbis remélem hogy lesz, mert különben egyből jövök haza. De csaj hogy hű maradjak önmagamhoz a legnagyobb gondom za hogy mibe menjek! Tipikus nő mi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Pamilla :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi nők ebből csinálunk a legnagyobb gondot! :lol:
De biztos csini leszel,mert állapotossan minden nő gyönyörű!!! :wink: Ugyhogy ezen ne izgulj!
Rólunk :én még nem mondtam apának,hogy mennyünk el a meddőségibe,elősször ide jussunk el.
Maja?Nagyon szép név!!!Nem tudom,hogy most írtad e elősször,mert megmondom őszintén nem figyeltem!
De nagyon jó választás!!!
Zsu:Egész jól haladtok!!De te ne nagyon emelgess,inkább tereld a férfiakat :lol: :lol: Úgyis azt mondják,hogy láb alatt vagy?! 8) hagy dolgozzanak! :wink:
Puszi
Vendég
 


PAMI
Biztos szép lett a séró és este is csini leszel. Én is elmennék, tuti jó lesz.

Hát igen ez vagyok én!
Amúgy érezem hogy gáz lesz csak nem fordultam vissza időben.
Legközelebb kísérettel megyek, mert muszáj azért elmenni mégiscsak, mert az a két lukas fog nem bírja ki nekem az év végéig.

ZSU
Vigyázz magadra, én a múltkor takarítottam az egész lakást egyben, és utána két napig fájt a derekam.

Szépek lesztek mire megérkezik a kis trónörökös.

GABÓÓ
A BMC-ben ha azt választjátok nem fogtok csalódni.
Igen sajnos a sorbanállás nem egy felemelő reggelente, de ha csak uhu-ra kell menned akkor elég 10 körül is odamenni és akkor már nincsenek olyan sokan. Szerencsére elég szervezetten működik a dolog, ahhoz képes ahány ember megfordul ott nap- mint nap nem is tudom hogy győzik. A lombiknál már azért egy kicsit ki voltam, hogy majdnem minden nap reggeltől délutánig ott voltam, de megérte! :)

dita75
 
 


Pami
ok-ok sikerulni fog :wink: 6nap igen de addig sunyib an tesztelek minden nap :oops:

Hogyhogy multkor mar kifizettel mindent a fodrasznal? :shock: Akkor ma ingye volt :lol: hat igen ez a mit vegyek fel ismeros :oops: :lol: :oops: :lol: pedig nekem is tele a closet ruhakkal :oops: de amikor oda kerul a sor,hogy megyunk bulizni nah latnad mennyi ruhat felveszek mire tudok valasztani :oops:
Amugy mi az a via comet? :roll: Majd gyere es meselj..remelem nem az a zajos concert :shock: :roll:

Nem is tudom mondtam-e mar de elkezdtem egy naplot :oops:
http://bridget0801.blogspot.com/

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


BRIDGET
Tök jó a naplód.
Annyira szép vagy a képeken, én hozzád egy bálna. :roll:
Azért az a fehér ruci már elég mamis, jó lesz majd a nagy pocakra. :wink: :lol:

dita75
 
 



Dita ez olyan szupi!
Vendég
 


Bridget!
Én is elolvastalak!Nagyon jókat írtál!Az elején kicsit nehezen hittem el,hogy ahol élsz ott ilyen nyugi van,míg itt bp. elég sz..r a helyzet...szívessen lennék én is ott,de nem tudok nyelveket,csa az anyanyelvet :oops:
Nagyon szép vagy!!!
Vendég
 


Jaj Dita ne hulyulj mar...mindenki csinos a maga nemeben :wink: Van akinek ez jon be van akinek az :roll: A blogdicsit viszont elfogadom :lol: Az a feher ruci meg tenyleg nem kismami de amikor meglattam tudtam ez arra a nagy naprja jo lesz :wink:
Tenyleg a te blogoddal mi van :?: :roll:

Gabi
Pedig hidd el itt ilyen nyugi van 8) :wink: A bokokat pedig koszonom :oops: :lol:

A szepsegrol annyi jutott meg eszembe:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


BRIDGET
Ez a kis versike tényleg igaz, mert amikor apcival összekerültünk én már 7 éve éltem egy nagyon rossz kapcsolatban, és ha mosolyogtam is nem volt őszinte.
Amikor beleszerettem apába és össze is kötöttük az életünket az exem zaklatott minket elég sokáig és egy csomó mindennel alámtett, de még így is sugároztam a boldogságtól. Találkoztam egy volt kollégámmal egy üzletben és kérdezte is hogy mi történt velem, mert olyan szép vagyok mint még soha (pedig még smink sem volt rajtam) és mondtam hogy sikerült lezárni a régi kapcsolatom és egyúttal szerelmes vagyok valaki másba. Hát nem akart tapintatlan lenni, de sejtette hogy ez áll a háttérben csak az én számból akarta hallani.

Egyébként ha kismami leszel akkor meg még ennél is szebb leszel, mert hidd el az a szeretet amit esetleg a párod iránt érzel semmiség ahhoz képest amit majd a kicsi babád iránt fogsz, még akkor is ha csak a pocakodban ül csöndben, és nem adja jelét hogy egyáltalán létezik, én már csak tudom miről beszélek. A szívem kicsordul ha csak rá gondolok, márpedig ha ébren vagyok, de lehet hogy még álmomban is csak ő jár a fejemben. Kívánom, hogy pár nap múlva te is ilyen érzésekkel gazdagodj. ++++++

dita75
 
 


Dita
Szerintem is igaz azert tettem be 8) :lol: Hat en meg egyenlore csak elkepzelni tudom azt a szeretetet amirol te most irsz de remeljuk a legjobbakat hatha en is megismerem hamarosan :)
Milyen nagy a 2.vonalzin a Bogyo mar :shock: Mikor mesz uhu-ra legkozelebb? :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


BRIDGET
Szerintem hamarosan megtudod.

Amúgy pár napja érzek dolgokat odabentről, és anyukám meg a csajok állítják, hogy Bogyó csinálja. Érdekes érzés, de sajnos ritkán csinálja. Az ultrahangra pedig csütörtök 11-re megyek.
Hétfőn vérvétel, szerdán védőnő. Szóval jövő héten Bogyis hét lesz. :)

dita75
 
 


Dita
Csutortok :shock: Nekem akkor van vv :oops: :roll:
A fura erzesek szerintem is Bogyotol vannak :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok én már nagyon aggódtam Kisbutánk miatt és írtam neki a napkban emilt, ez a válasz jött, remélem nem haragszik meg hogy bemásolom ide hogy ti is el tudjátok olvasni.

Szia Dituli!!!

Folyamatosan mennék, csak nagyon nem érek rá nap közben, esténként meg apa rákattan a netre, sokszor tényleg azért, hogy dolgozzon, nem tudom leszedni róla.
És tudod, minden nap egy csomószor gondolok rátok, hogy mikor megyek, akkor nehogy rossz hírek várjanak, hanem mindenki rendben legyen, sőt!
Áprilistól olyan munkák is a nyakamba szakadtak, amit mások helyett csináltam meg. Pedig akkor csináltam is pocakfotót, csak már nem tudtam felrakni nektek. Most még hétvégén is dolgozom, ügyeletben kell lenni, de utána a jövő hét közepén lejárnak a szigorú határidők, és várom, hogy újra visszatérhessek közétek.

Ha van egy kis időd, írnál róla, hogy mi van veletek??? Ti jól vagytok? Tudjátok már, hogy fiú vagy lány a kicsi Bogyóka? Pároddal hogy vagytok?
És Pamival ugye szintén minden rendben van, meg Zsuzskával is???
És Bridget? Titokban azt remélem, hogy arra térek vissza, hogy neki is sikerült végre. Költöznek végül? És mikor?
Annyira megszerettelek titeket, és olyan jól esik, hogy írtál!!!

Velünk különben minden rendben van, áprilisban ugyan elég durván allergiás lettem, és amikor már azt hittem, hogy javul (tudod, a baba miatt semmit nem szedhettem), akkor egy brutális asztmás rohamom lett, azt hittem, ott halok meg. Utána viszont jobb lett, most már egészen tünetmentes vagyok. - Ennél nagyobb riadalom volt, mikor május végén kiment a bokám és totál hasra estem a járdán. Mai napig csodának tartom, hogy Picurnak semmi baja nem lett és a méhlepény se sérült meg. De akkor azért jól bevarrtak a klinikára, még meg is ctg-ztek, ott se vették félvállról. - Ilyen szempontból visszavettem a pörgésből, csak öregesen sétálok az utcán, azóta semmi gond. A lábam dagadt még nagyon, de gyógyászati boltban kaptam külön kismamáknak való kompressziós harisnyát, és azóta azzal sincs gondom. Nem tudom, hogy fogom bírni, ha bejön a hőség, mert 140 den-es. De inkább ez, mint egy trombózis.
Közben a lakásunkat sikerült eladni, ez is olyan hihetetlen, ráadásul jól jártunk az ügynökkel, mert 1 millával többért adta el, mint amennyiért mi gondoltuk, hogy el lehet adni. Mivel azonban a ház nem lesz kész augusztusra, úgy döntöttük, hogy szerkezetkészen lezárjuk, hétvégén kimenekülni a városból egyelőre jó lesz, és veszünk egy bérleti jogot a belvárosban. Így ugyanis nagyobba tudunk menni, meg a segítség is közelebb van, ha bármi kell. (és a kiadásaink a bérleti díj ellenére is havi 30 ezer forinttal csökkennek, ami szintén nem mindegy.) Ja, és a foglaló átadása után - ma! - megkapjuk a kulcsokat, mert az ipse nem lakik ott, és elkezdhetjük felújítgatni és bepakolni, így nem az utolsó hetekben kell majd mindenórásan az összes holminkkal költözni, és ez nagyon megnyugtató számomra. Már elkezdtem májusban összecsomagolni meg lomtalanítani, azzal, hogy ki tudja, meddig bírom még? De jobb így, hogy nem kell minden holminkat egy nap alatt átvinni.

Jól lefárasztottalak gondolom, de a lényeg: puszillak és a többieket is, és amint lecseng egy kicsit a megőrülés a melóhelyemen, újra megyek a Bnet-re, addig meg kezem-lában keresztben, hogy senkivel semmi tragédia ne történjen, csak csupa jó dolog!

dita75
 
 


Dita, köszi a tolmácsolást!

Nem bírtam ki, belógtam egy kicsit, ma dél óta a telefon se csörgött, most már ne legyen gubanc amíg vissza nem jön a kolléganőm. Most indulok aláírni a szerződést, nagyon izgulok. De jó lesz. Majd mesélek sokat a jövőhéttől - remélem...

Addig is puszi mindannyiótoknak, és igyekszem néha belógni.

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta
Na vegre,hogy van valami hir rolad :!: Mar a beultisben is kerestek a csajok :roll: Aztaaa mar a 7.viragod nyilik :P nagyon jo ranezni :wink:

En ezt a koltozos dolgot nem ngyon ertem :oops: Mi viszont igen megyunk Juli 5-en koltozes :!: :oops: Es ngyon jol esett,hogy azon remenykedsz mire visszajossz nekem is sikerul :wink:

Varunk jovohettol :!:

Dita
Koszi a hireket :!: :!: :!: :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Gabó!
Kívánom, hogy piri nénnye kerüljön el minél messzebb!!!!!
Tünetek jók!!!!!! Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ditu!
Hát igen, lassan vissza számlálás kezdődik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Te meg mindjárt a 16. hétben vagy :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Hogy rohan az idő :shock: :shock: :shock: :shock:
Hát ha nem akadtunk volna a bababútorra, még nekünk sem lenne, a többit meg ugye kaptuk uncsitesóméktól áprilisban.
Elájultál :?: :?: :?: :?: :?: :?: Remélem, nem lett semmi bajod :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Tök jó ez a pingvines:-))))))))))))))))))

Kisbuta!
Annyira örülök, hogy jelentkeztél végre és minden rednben van nálatok!!!!
Helyes, hogy vissza vettél a rohanásból!!!!! Mindenki érdekében jobb így!!!!
Szerződéshez meg sok sikert!!!!!
boldog 29. hetet!!!!
Pami!
De jó, Kiscicából Majácska lett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát bizony, repül az idő,lassan visszaszámlálás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nektek boldog 30. hetet!!!!!!!
Pocisimi :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A csempézés jól halad, most várjuk az új kádat, hogy be lehessen tenni, és lehessen feltenni a járólapot. Úgyhogy most kihasználom és alszok egyet.
Ha kész vagyunk, teszek majd fel képeket.
És sikerültek a szigorlataim is, igaz kettes, de görbült :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget!
Megababaragacsok mennek!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska,
hű de jó nektek, hogy így haladtok.
Mi tegnap megkaptuk a kulcsot, apa már festi is az előszobát, meg villanyt szerel, utána tapétázunk, járólapozunk, konyhabútort felújítunk és költözünk is be.
Nekünk bizony még csak babaágyunk van, az is anyukám jóvoltából, meg néhány babaruhánk, de még közel sem minden. Szerintem csak júliusban veszünk többet, ebben a hónapban elég sok a kiadásunk - foglaló, kertrendezés, lakásfelújítás + kaptam egy nagyon drága, de rendkívül profi napszemüveget apától.
És a leendő dédimamától kaptunk egy csomó pólyahuzatot. Tudom, hogy nem szokás manapság, de én az első hónapokban fogok használni pólyát, mert nagyon jól tartja a baba gerincét. És persze jókat mosolyogtam közben. A huzatok között van rózsaszín is, pedig generációk óta azon az ágon egy árva leány nem született. Mondta a mama, hogy annak idején a férjem nagyapjának a nagyanyja készítette a pólyákat, és hát akkoriban nem lehetett tudni, hogy fiú lesz vagy lány. Na, azóta egy lány se született a pároméknál. Nem hiszem, hogy gondolta volna a néni, hogy a szépunokájának készíti a huzatot. :)

Kép
kisbuta
 
 


KISBUTA
Hát ez huzatos történet nagyon aranyos :)

Nekünk is sok a kiadásunk, jelenleg is épp a garázsprojekten dolgoznak az emberek, de én azért már beszereztem ezt - azt meg szerencsére kaptunk is sok mindent.

KUZSANNA

Örülök, hogy ilyen szépen mennek a felújítások nálatok is.
Érdekes amúgy mert mindenki azt mondja, hogy te szent ég te MÁR a 16 hétben vagy, én meg úgy érzem, hogy MÉG csak abban vagyok! (de ezt már lehet hogy írtam) :)

dita75
 
 


Kisbuta
Nem tudom irtam e de az ugy volt,hogy apa belement a embrio fagyasztasba es azert mentem el dokihoz aztan kiderult,hogy az FSH-em felmet 24.1-re a 3.cn-en igy azt mondtak nem hogy fagyasztani szeretnenk de oruljek ha van egyaltalan pe-m es hogy ha esetleg csinalnak nekem egy petit amit egybol vissza is tesznek :roll: na ezt elmondtam apanak meg par oldalon utanaolvastam ennek az egesznek(Korai petfeszek kimerules) es elkuldtem neki :roll: mondtam ha akarja varok de akkor lehet mar nem lesz kozos babank esetleg donor petivel :roll: a dontest rabiztam de ha velem akar gyereket...hat...jah...szal kerdezte es ha azt az egyet akkor visszateszik akkor lehet babank? :lol: hat mondom elmeletbn igen... :lol: aztan igy elindult az egesz....kaptunk dvt-t a lombikrol mert o azt sem tudta mi az az embrio meg hogy s mint megy :oops: Most meg itt vgyunk :wink:

Koszonom a babaragacsokat 8) Van mar nevetek?Olyan reg voltal nem emlexem :oops: meddig dolgozol :?: A polyas story tenyleg ari :) es nem rossz otlet egyaltalan...lehet meg en is beszerzek :roll:

Dita
Paroddal mizu?Fu a heten kiderul a labakoze Bogyonak 8) izgiii :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kisbuta!
Hát akkor nektek is jó rohangálást és szépítgetést kívánok!!!!!
Olyan jó látni, hogy egyre szebbek vagyunk!!!! Ezért megéri!!!!

Ditu!
Nekem úgy tűnik, hogy rohan az idő..... Bogyika meg pikk-pakk a kezedben lesz!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Hát nálunk haladás van, de nincs kész teljesen semmi.
Fürdőszoba: csempe fent, fugázás kád felett kész, kád bent, felfalazva, járólap lent félig.
Wc: csempe fent, járólap lent, fugázás nincs.
Erkély: járólap félig lent.
Ma jön délután a vizes és felteszi a csapokat és a mosdókagylót, és remélem, már este a saját kádamban fürödhetek. És már mosni is nagyon kéne :? :? :? :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSU
És most hol pancsiztok? Szülőknél?
Drukk hogy kész legyen minden, de sztem jó munkához idő kell, és ahogy nézem tök jól haladnak. Azért nem kis munka.

BRIDGET
Remélem kiderül. Már csak 3 nap!
Párom most is egész hétvégén dolgozott a házon, a gyerek sírba tett mindkettőnket. Anyósom mondta hogy beszélni fog a gyerek anyjával, hogy mégiscsak veszélyeztetett terhes vagyok, és sok a munka nálunk, nincs energiánk minden hétvégén a gyerekre, ő meg a Balatonparton héderezik anyósánál.
Mondtam anyósomnak, hogy tök felesleges beszélni vele, mert egyik fülén be megy a másikon meg ki, és különben is a gyerek jönni akar, mert ott a csaj új pasijának a lánya szintén minden hétvégén akivel nem bírják egymást.
Egyszer én is mondtam a csajnak, hogy nagyon nehezen bírok a gyerekével, és annyit fűzött hozzá hogy az ő hétvégéje is pokol mert a két gyerek folyton marja egymást ő meg végig üvölt.
Most nem azért de ez engem hol érdekel, nem? Egyik kölökhöz sincs közöm, meg az ő életéhez sem, ha gondjai vannak oldja meg.

dita75
 
 


Sziasztok!
Zsu péntek este nagy görcsök közepette megjött,szombat is szar volt,de mára már el is múlt!Majd ebbe a hónapban SIKERÜL!!!nincs más választása!Apával azt beszéltük,hogy ikreket kellene összehozni,mert olyan nehezen sikerül,és akkor egyből 2 lenne.Meg nekem is van egy iker tesóm szóval,az esély megvan.
Dita most te kinek a gyerekére vigyázol???csak megszülni volt esze,nevelni már nem?Elég durva,hogy még ő sajnáltatja magát,de ne húzd fel magad,nincs érteleme!
Szia Kisbuta!Mi még nem ismerjük egymást,de a csajok nagyon hiányolta! :lol: remélem majd mi is össze barátkozunk!
Zsu nagyon jól haladnak nállatok!
Bridget!márcsak 3 nap!Te hogy bírod?Én nagyon izgulok,hogy mit fog mondani az endo,ő írhat fel clostyt?szeretnék azt szedni!Dobok apa tortájáról képet!Én csináltam,cukrász vok. 8)
Kép
Vendég
 


Hétvégén nagyon jó volt a buli,szombat :pöri és grill pulyka cici.
Vasárnap saslik sátor alatt,mert zuhogott az eső.De nagyon jól sikerült.14-en voltunk 6 féle sütit csináltam!Mára mind elfogyott!!!Majd még rakok képet,csak nekem nem volt időm fényképezni,ugyhogy majd küldenek átt!
Elkeztem én is egy blogot,de még nincs benne sok,majd egyszer felrakom,hogy meg tudjátok nézni.Csak azt nem tudom,hogy képet hogy kell felrakni.De majd rájövök. :lol: remélem!na megyek!puszi!
Vendég
 


Holnap szorítsatok,mert nem tudtunk kérni időpontot kérni apána,mert nem voltak bent.És holnap felhívjuk őket!
Zsu ti hamar kaptatok időpontot?Vagy sokat kell várni?Alig bírok magammal,nagyon fel vagyok pörögve :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


ÚÚÚÚ most néztem képeket a tegnapi viharról,hát mi jól megúsztuk!Volt ahol tojás nagyságú jég esett.Szerencsére nállunk nem,mert szétt verte volna a kocsit...iszonyat ez a mostan időjárás!ma meg tök jó idő van!Alig van 1-2 bari felhő...
Vendég
 


Gaboo
Nekem a meddosegi klinikan irtak fel clostit es a lombikhoz mivel nehezen stimulalhato vgyok ezert szurit nem adhatott en meg kertem clostit hatha :roll:

Drukkok mennek holnapra a blogcimet meg tedd be majd megkuksizom :wink:

Dita
Nem semmi :roll: de ne idegeskedj tenyleg csak magadnak artassz vele :? embered se szol semmit :roll: azt hittem mar minden rendben megy :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.06.08 15:45-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia mindenkinek!


Zsu!

Tök jól álltok!!!
Olyan gyönyörűségesek lesztek hogy csak na! Kismanótok tök szép lakásba fog születni!
Azért remélem Te nem strapálod túl magad és pihensz eleget!!!

Kisbuta!

Végre már!
Már 1000 éve nem voltál és nem is tudtunk rólad semmit!
Hát hallod az az esés... Én biztos jól bekakiltam volna az ijedségtől!!!
Hál istennek hogy nem lett semmi gond!
Vigyázz magadra!
Most nem igazán értem Ti most hova is költöztetek? Nem arról volt szó hogy építkeztek?

Édi a pólyás sztory. Sztem azzal nem szabad foglalkozni hogy mi szokás és mi nem. Csak azt csináld amit Te, Ti jónak láttok. Egyébként nekem pont az egyik uh-on mondta a csaj hogy régen pont azért rakták a babákat pólyába mert szeretik ha szorosabban van körülöttük vmi! Állítólag a pocakban ezt szokták meg!
szóval sztem jó lesz az a pólya!

Mindent félretéve hogy vagy? Tényleg meddig melózol még? Nem kéne lassan lelassítani a tempót és végre pihizni?

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

Hát sajna én ebben nem tudok okosat mondni. mert nem teszteltem 1 db-ot sem beülti után!
én ebből csak annyit látok hogy 2 csík van halványan!
Hú már csak 2 nap!!!

Babaragacsok mennek 10000000000000000000000
000000000000000000000000000000000000000000!!!!
Akkor is mennek ám amikor nem vagyok itten! :lol: :wink:

Kép
pamilla
 
 


Ditám!

Hát ahogy olvasom akkor a helyzet nálatok változatlan!
De legalább most anyósod melléd állt!
Furcsa hogy ezek az exek mit gondolnak? Tesóméknál is hasonló a helyzet! Csak ott még a csaj ellenük is neveli a gyereket, az már nem is elég hogy a gyerek alapból nem túl jóindulatú!
Azért remélem nem idegesíted magad!

Mi újság van mocorgás terén? Érzed?
Pontosan mi is a program ezen a héten a dokiknál? (Elfelejtettem és egyszerűbb megkérdezni mint visszaolvasni! :oops: :oops: :oops: )

Kép
pamilla
 
 


Gabóó!

Ilyen tortát én is én is!
Teljesen ki vagyok mert a cukrom miatt nem nagyon ehetek ilyeneket, de most is csak a képre néztem és összefutott a nyál a számban!
Nagyon ügyi vagy és nagyon de nagyon étvágygerjesztő ez a torta!
Nekem is kéne 1 házi cukrász! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A héten mész az endora és mentek katona számlálásra is?
Az endon ne írnak fel clostyt sztem csak ha vmi hormonális dolgod van azzal foglalkoznak!
DE a nőgyogyeszed írhat!

Kép
pamilla
 
 


Nálunk!

Szombaton elmentünk még vásárolgatni Majácskának, amitől a párom persze megint kiborult! Bár azt nem értem hogy miért. Mondtam neki, hogy nyugodtam maradjon otthon, majd én intézem! Na mindegy!

Szóval végül mi vettünk neki 1 rózsaszín kádat állvánnyal. A nagyszülőktől (persze az én szüleimtől) kapott 1 pihenőszéket persze az is rózsaszín, ill anyumék magukhoz vettek 1 spéci utazóágyat ami zenél világít és lehet benne ringatni! Ja és megvettük a baldahin tartó vasat is!
szóval most már csak a kupisból kell eladni a minisarokülést és mehet is a bepakolás, átpakolás hogy a hálóba be tudjuk tenni pelenkázót+kiságyat és ami a hálóban van az a kupisba!
Szóval most már tényleg csak megszületnie kell a csöppségünknek!!!

Anyósom meg zat mondta hogy megkapjuk a légkondit amit elvileg ma jönnek csinálni, de állítólag majd hívnak!

Ja és képzeljétek ma vagyunk együtt a párommal 7 éve és ma van a 3. házassági évfordulónk is!

Szóval ez most 1 jó hétvége volt és remélem jó hét lesz!!!

Kép
pamilla
 
 


BRIDGET
Kár volt ennyi tesztet elpazarolni, főleg az első napokban hisz a tüszőrepesztő szuriban sok hcg van ami nehezen ürül ki a szervezetből és ezt mutatta ki a teszt.
Lesz vérvételed 3 nap múlva??? Azt a tuti! Én sem teszteltem Pamihoz hasonlóan megvártam hogy a BMC-ben közöljék velem a jó hírt, mert sokan voltak akik teszteltek, sőt volt akinek még meg is jött szét bőgték az agyukat erre közölték a BMC-ben hogy sikerült.

Ne légy türelmetlen, várd ki a hivatalos eredményhirdetést.

GABÓÓ
Ez a torta k....a király!
Kérem a receptet!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sajnálom a pirit, de a remény sosem hal meg.
Azért elég veszélyes ikres maminak lenni, én egy kicsit paráztam tőle, pedig elején anya mondta hogy ikreket álmodott nekem, és beleéltem magam, de aztán ahogy írták az ikres mamik hogy mennyi gondjuk volt, kicsit inamba szállt a bátorságom, pl. a császár szinte elkerülhetetlen ikresen.

A páromnak van egy 12 éves fia, és az ő anyukája mindig idepasszolja ha nincs suli mindig nálunk van a gyerek. Karácsony, hétvégék stb. Nagyon rossz, neveletlen kölök, még az apját is sokszor kikészíti. Nekem csomóban volt mindig a gyomrom ha itt volt, most meg terhesen még nehezebben viselem. Egész hétvégén keményedik a hasam, és amint beülnek az autóba hogy hazavigye az apja megnyugszom és elmúlik minden panaszom.

A clostival azért vigyázni kell mert kemény tünetei is lehetnek nagyobb adagolásban. Én sem vagyok könnyen stimulálható ezért 3x1 volt az adagom és olyan rosszul voltam tőle, hogy alig bírtam menni az utcán. Sokáig nem is lehet szedni és csak is orvosi felügyelet alatt. A szurik sztem humánusabbak, igaz drágábbak is, de tőlük nem volt ilyen panaszom pedig a lombik alatt több mint 70-szer szúrtam meg magam.

PAMI
Meg tudom érteni tesódékat!
OTt mennyi idős a gyerek??

ÉRzek valamiket, de nem merem állítani határozottan hogy az Bogyi. Remélem hogy hamarosan intenzívebb és gyakrabb jelenségek következnek majd, persze itt nem az órákig tartó boxokra gondolok. :)

Ma voltam afp-n, péntekre lesz eredmény, de talán inkább jövő hét hétfőre. Szerdán megyek a védőnőhöz. Csüt-ön pedig UHU lesz!!!
VÉGRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon boldog évfordulót nektek. A vásárlással nagyon ügyik vagytok. Tök rendesek anyósodék hogy ennyi mindent kaptatok tőlük, ha jól emléxem a mosogatógépet is ők vették nektek nem?
Sajnos nálunk anyu adakozóbb. Már az elején 140 ezret kaptam hogy azt mind Bogyóra költhetem. Anyósoméktól sztem max. 30-40 ezret ha kapunk, mert így kérdezte hogy a kiságyat vagy a babkocsit vegyék meg.

Alig várom már hogy tegyél fel képet a Maja-lakról.
Szeretném már én is rendezni Bogyó szobáját, de hát nem tudom hová tenni a párom fiát. Sőt egyelőre a párom is nagyon hadakozik az ellen hogy a gyerek szobáját elvegyem. Végül megmagyaráztam neki hogy nem gondolja hogy a hétvégék miatt fenttartom a legnagyobb szobát a fiának, én meg nyomorgok Bogyóval a nappaliban. Aztán volt arról is szó hogy akkor alszik a fia a nappaliban, vagy hogy rakjam őket egy szobába, még azt is felajánlotta hogy akkor alszik ő a nappaliban és mindkét gyereknek lehet külön szobája. Egyre hülyébb ötletei vannak.... :roll:

dita75
 
 


Dita!Így már érthetőbb nekem is.Ehhez a" kinek melyik szoba jó"
csak azt tudom mondani,hogy apit is értsd meg egy kicsit,mert az a gyerkőc is a övé,szóval...kis türelem :D :wink:
A torta receptje nagyon egyszerű:
alsó la 7 tojis piskóta
középső 5 tojis piskóta a felső meg ragasztott.(azért 3 emelet,mert apa 30 volt és kisztrájkolta :lol: )
Krém:főzöl rendesen csokipudingot,kb 7dl tejsínz felversz és összekutyulod a kettőt.Ez nem gejj,agyon finom 8) ugyanazzel bekened az oldalát és felragasztod a kekszeket.
nagyon jó reveptek vannak a www.tortaimado.hu -nÉn innen szoktam leszedni recepteket!
Gratula mindenkinek a vásárláshoz!Mi is vettünk a hétvégén egy utazós kiságyat :oops: :oops: :oops: mert jöttek barátnőmék,de a balcsin volt a kiságy a nagyszülőknél,és ezért nem akartak eljönni.Apa erre kitalálta,hogy úgyis kell majd nakünk is és hogy akkor vegyük meg most.Szóval megvettük.Majd rakok fel képet.Hát api elment hozzájuk sörpadért én meg godolta,hogy addig összerakom.Hát vagy fél órát birkóztam vele...patakokban folyt rólam a víz...nem sikerült :oops: :oops: :oops: api hazajött és 2 mozdulattal összerakta.Gondolhatjátok!!!na rögtön jövök! 8)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: