Új privát üzeneted érkezett!

Timejka, priviben küldtem az email címem. Köszönöm előre is! :)
Vendég
 


Kitty
Megkaptam az email címed, ma vagy holnap küldöm. Igazán nincs mit.

Ma elmentem dokihoz a gombácska miatt, megnézte a tüszőimet, aszonta, hogy a jobb oldaliba van. Kaáliba azt mondták, hogy a bal oldaliban. Akkor most mi van? Már nem értek semmit. Azt se tudom mit csináljak. Hagynám is az egészet a fenébe, meg nem is.

timejka
 
 


Timejka,
ez nem jó, hogy mindenhol mást mondanak :( Most akkor kinek higgyen az ember? Azért ne add fel ;)
Gombácskával mi a helyzet?
Vendég
 

 
 

Kitty
Hát ez az, kinek higyjek? Gombácska köszönöm szépen van, de nem nagyon hál istennek. Most akartam begépelni az árlistát Wordbe, de valamiért nemtudom megnyiti a Wordot. Email-edbe akartam csatolni dokumentumként. A héten mindenképpen küldöm. Bocsi.

timejka
 
 


Timejka,
nem baj, nem annyira fontos. Ráér, majd ha lesz időd szöszmötölni a worddel ;)
Vendég
 


Sziasztok!

Timi!Nem semmi,hogy eggyik a balban másik a jobban látta a tüszőt.De mi reméljük a legjobbakat,hogy mindkét oldalon van egy szép nagy tüsződ csak eggyik a bal oldalt nem nézte a másik meg a jobbat!Ezt azért írom mert a pénteki uh-n nekem még csak két tüszőt láttak hétfőn meg már hármat,amit már én is láttam,ezek szerint pénteken nem nézte rendesen!Csak összehozzátok otthon mert bárhová mennek a katonák mindenhol petikékbe ütköznek! :lol: Remélem a gomba gyorsan eltűnik!

Kép
rena85
 
 


Rena
Én már nem tudom mit gondoljak. Nem tudom azt se, hogy mit csináljak. Ha tudnám, hogy az első lombik sikerül, aránylag nem sok pénzből, akkor belevágnék, de a párom fosik, főleg az ikrektől, na meg a pénz.

Kitty
Elküldtem emailbe.

timejka
 
 


Timi, megkaptam, köszönöm mégegyszer! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Angi!Hogy vagytok?

Kép
rena85
 
 


Rena mikor tesztelsz?

timejka
 
 


Timi!Elvileg 25-26-ra nem várom és megpróbálom kibírni 26.-ig!

Kép
rena85
 
 


Rena, millió drukk, semmi izgalom. :wink:
Vendég
 


Köszönöm Kitty!Ház az izgalmat már nem tudom betartani mert ma irtózatosan összevesztem apával,volt kiabálás sírás aztán kibékülés.Remélem ezzel nem ártottam a beágyazódásnak!

Kép
rena85
 
 


Rena, gondolom, mindketten idegesek vagytok már tudat alatt is a pici miatt, de azért ne veszekedjetek. :wink:
Vendég
 


Kitty!Igen a baba miatt vagyunk idegesek és a sok felgyülemlett ki nem mondott idegesítő dolgok egyszerre fakadtak ki belőlünk.Már nem veszekszünk,kibékültünk,szerencsére!

Kép
rena85
 
 


Én is ilyen vagyok, sokáig nem szólok semmit, aztán meg egyszerre mindent :lol:
Örülök, hogy már szent a béke :D
Vendég
 


hol vagytok?

timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Itt vagyok!Nem történt velem semmi különös.Illetve mégis előjött a mensi pötyim! :( Veled mizu?

Kép
rena85
 
 


Rena az szar! :twisted:
Egyébként az őrület és a tanácstalánság határán állok. MA voltam nézni a sárgatestet, ami 0. A folyamatos mensi előtti barnázás a sárgatest elégtelenségtől van, ami nekem ugye elég gyakori. Benne lennék a lombikba is, csak a főnököm nem tudja, hogy babát akarok és orvoshoz járok. Ha megmondom lehet, hogy kirúg. Mivel nem tudja, hogy a fenébe járkálok el mondjuk 2 naponta a Kaáliba, stb. Persze van szabi, meg betegállomány, de a főnököm nemörülne neki. Tehát nem tudom mi lesz.

Te Rena nem jövő héten kéne nem megjönnie? És ha nem mensis pötyi? Hanem babás :lol:

timejka
 
 


Timi!Hát ez tényleg nehéz helyzet.De én úgy tudom,hogy van valami jogszabály ami védi azokat a nőket akik lombikprogramban vesznek részt.Vagyis nem rúghat ki!Valahol itt olvastam de már nem emlékszem melyik topicban.Ennek kellene utána járnod és utána már csinálhat bármit nem küldhet el.
Jövőhétre nem várom csak az keserít el,hogy kb mindig így előre szokott kijönni ez a hülye pötty a szemem alatt.

Kép
rena85
 
 


Rena
Lehet, hogy csak a szúnyog csípte meg a szemed, és az az a pötty :lol:

Mindegy, már eldöntöttem hogyan tovább.

timejka
 
 


Timi!Jó a vonalzód!Hogy döntöttél?Lombik?

Kép
rena85
 
 


Rena
Már leszedtem a vonalzót, ez csak egy próba volt, mert nem tudtam eddig vonalzót felrakni. Most sikerült és ez olyan szép.
Legszívesebben lombikra mennék, még egyszer beszélek apával. Van itt nálunk egy doki, aki meddőségi vizsgálatokat is csinál, meg inszeminációt és ha meglesznek a hormonvizsgálat eredményei akkor átpártolok hozzá, ha a párom nem akarja még mindig a lombikot. Nekem most ez a sárgatest nem tetszik. Na de majd kiderül kb 2 hét múlva minden.

angie eltűnt?

timejka
 
 


Timejka, nem rúghat ki a főnököd, azért mert orvoshoz jársz!
Apa miért nem akar lombikot?
Vendég
 


Kitty
A főnököm azt se tudja, hgoy gyereked akarok. Apa fosik az ikrektől meg attól, hogy sokba fog kerülni a lombik.

timejka
 
 


Timi, a lombik valóban nem olcsó, de azt meg ugye nem tudhatjátok előre, hogy elsőre sikerül-e, amíg bele nem vágtok :wink: És nem mindig marad meg az összes baba, a másik topikban is van egy csaj, hármas ikreknek indult, de már csak egy van, és ő szerencsére szépen növöget ;)
De van államilag támogatott lombik is, nem?
Vendég
 


Sziasztok!

Timi!Ahová Dita járt az is államilag támogatott,ugye?Remélem jól tudom.Jó az biztos,hogy sokszor kell menni meg a gyógyszerek is nagyon drágák,de ha babát szeretnél akkor megéri.Próbáld ezzel meggyőzni apát!Lehet,hogy csak 1 maradna meg,főleg ha csak 2-őt kértek vissza.

Kép
rena85
 
 


5 lombik TB támogatott, csak a gyógyszerek drágák. Na most ha nem sikerül elsőre az inszem, akkor majdnem ott vagyunk pénzben, mintha egyből lombikot csinálunk. Persze a Kaális árakra vonatkozik.
Most megvárom a hormon eredményeket és majd utána apával mégegyszer megbeszélem. Úgyse lennének ikrek, csak egy baba lenne.

Dita is TB támogatottb járt.

timejka
 
 


Timi, szerintem egy próbát mindenképp megér! Sokaknak sikerült elsőre a lombik, sok sikertelen inszem után :wink:
Vendég
 


sziasztok!
Gyorsan bekukkantok, hogy elmondjam jól vagyok, csak kipurcant a számítógépünk és több mint egy hétig nem tudtam netezni.
Minden oké velünk, jövök majd most már.
Kértünk kölcsön egy gépet, de fogalmam nincs mi lesz, meddig, nekünk most nincs pénz új gépre.
Szívás!
Drukk mindenkinek!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angi!Örülök,hogy jól vagytok!

Kép
rena85
 
 


Angie, a lényeg, hogy ti jól vagytok!

Rena, te hogy vagy?
Vendég
 


Rena, nem ér eltűnni megint :!: :twisted:

Timi?
Vendég
 


Itt vagyok, csak nincs gépem otthon, mert gyógyíjták. A melóból most ment el a főnök, most tudok csak jönni.

Rena mi van, megjött?

Én nekem most jön meg, aztán vv, hormon, aztán egy teljesen új doki és áprilisba baba. :lol:

timejka
 
 


Timi
drukkolok, hogy teljesüljön is a vágyad :D Remélem, ez az új doki most már szerencsét hoz! :wink:
Vendég
 


Kitty
Biztos szerencsét hoz, mert idén szülnöm kell!!!

timejka
 
 


Timi!Kívánom,hogy tényleg beköltözzön minél hamarabb a pocidba a baba.Még nem jött meg.

Kép
rena85
 
 


Timi, sikerülni fog!

Rena, drukk!!! Mikor tesztelsz? Vagy vársz még pár napot?
Vendég
 


Rena
Mi van?

timejka
 
 


Sziasztok!

Kitty4Köszönöm!holnap reggel tesztelek.de csak délután leszek net közelbe majd akkor írok,hogy mi lett.Eléggé mensis érzésem van úgyhogy sok reményt nem fűzök hozzá.

Timi!Semmi kül. nincs.Neked megjött már!

Kép
rena85
 
 


Rena,
fő az opitimizmus! Nem így hozzáállni!!! Irgum-burgum. :twisted:
Várlak holnap a jó eredménnyel :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Rena holnapig nem bírom ki, ugyanis nincs mot gépünk otthon és csak reggel a melóba tudom megnézni. A mensis fájás lehet a baba is. A barátnőm mindig mondta, hogy görcsöl biztos megjön, aztán terhes volt.

Nekem még nem jött meg, de barnázok 1 hete.

timejka
 
 


Sziasztok!

A tesztem negatív úgyhogy már biztos,hogy ez sem sikerült!

Kép
rena85
 
 


Rena,
nem lehet, hogy csak túl korán teszteltél? Remélem, így van!

Timi,
drukk, hogy ne is jöjjön meg!
Vendég
 


Kitty!Sajnos nem mert pont 15 nap telt el az inszem után,már ki kellene mutatnia!

Kép
rena85
 
 


Jaj, Rena, nagyon sajnálom :( Nem lenne tényleg jobb, ha most már lombikoznátok? Vagy még inszemeztek?
Vendég
 


Kitty!Most már lombikozunk!

Kép
rena85
 
 


Rena, szerintem azzal több sikerrel jártok majd. Olvastam nem egy olyan történetet, hogy sok sikertelen inszem után az első lombikra összejött a bébi :wink:

Mikor lehet kezdeni a lombikot?
Vendég
 


Rena
Tudod mit szoktam mondani? B.......a meg. Másik fórumba két csajnak elsőre sikerült a lombik, egyik a Dita. Hova fogsz járni?

Kitty
Nekem nem igazán van esélyem, hogy most terhes vagyok, még barnázok, ma vagyok a 30. cn-on, fogalmam sincs.

timejka
 
 


Timi,
vmi csak van. Hány naposak a ciklusaid?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?