Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ancsa!
Nagyon sajnálom, annyira szorítottam, (ahogy mindenki más is). Most mi jön?

Editke!
Hajrá a nyaraláshoz!!! A sütik: nyaminyami. Miért korai a kiscsajnak a tenger? A hosszú út miatt? Mert a tisztaságával nincs baj, főleg, hogy Horvátokat írtad.

Angel!
Bográcsozásra már én is ki vagyok éhezve. Mit főztetek?

Breni!
Drukkjaim mennek továbbra is!!!
A 6-tól dologozóba járás tényleg elég kegyetlenül hangzik, az viszont szupi, hogy már 2-kor leléphettek, szinte az egész nap ott van, még egy du.-i strandolás is belefér :)

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Jó reggelt csajok!

Bent vagyok!!!!!!! :wink: :wink:
Nem is volt durva bejönni,frissebb vagyok mint mikor fél 8-ra jövök.

Kép
breni
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat! Most már jobban vagyok dolgozok is, de csak ma aztán majd csak 30-án, szabira megyek. Addig sajnos történet sem lesz, mert otthon nincs gép, de ígérem megírom, és akit érdekel annak elküldöm. hosszú lesz :lol: :lol:

Ancsa, ezt nem hiszem el
:( ez nem hihetetlen...

Többieknek drukkkinek mihez:)

elköszönök másfél hétre, mindenkinek jó pihenést, aki szintén szabin lesz.

Pusza

Zsu

zsuzska80
Szombathely
 
 

 
 

Ancs azt akartam írni hogy hihetetlen...és felfoghahatlan...sajnálom nagyon :cry: :cry:

zsuzska80
Szombathely
 
 


Ancsa!

:cry: Nagyon sajnálom!

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!!

Reni!!
Szerintem is jobb reggel elöbb kezdeni és ott a egész délután :wink: ,a dolgaidat el tudod intézni :) Délután meg irány a strand :)

Zsuzska !!
Pihend ki magad a másfél hét alat!!
Én is várom a törnétetet :wink: !!

Én délutános vagyok a héten :evil: :evil: ,brrr legalább 40 -fok bizti lesz ,hogy birom ki :shock: !!
Tegnap este gyors befeküdtem szoliba,és ere a hétre le van tudva :lol: ,már csak hetente 1* megyek hogy tartsam a szép barna szinem!
Kitartás mindenkinek a meleg miatt!!
Imátkozom hogy mikor nyaralni megyünk akor is legyen szép idö,mert ha esni fog akor nagyon durci leszek!!

Na lépek!!
Puszi!!Sziasztok!!!
Vendég
 


Keditke!

Van ventillátor,mert úgy jobban ki lehet bírni.
Délután megyünk a strandra.:)

Kép
breni
 
 


Reni!!

Jajjj de irigy vagyok ,majd gondolj rám,este remélem mi is kimegyünk a Tóra nagyon jo a viz!!Utálom hogy délután ott "rohadok"-bocsi a boltba!!Ahol a plafonon van egy venti de az is a meleget keveri :evil: :evil: !!
Ezt a pár napot ki kell birni valahogy!!Szombaton már csak 12 -ig dolgozom !!
Vendég
 


Az elöbb lemaradt:

Reni!!
Érezd jol magad a strandon :)!!

Sajna mennem kell,készitek valami reggelit (de még étvágyam sincs)
Utánna elkészülök és megyek :( !! Ti tudtok enni normálissan???
Puszi!!
Vendég
 


Sziasztok!

Megvagytok ebben rekkenetben? :wink:

Ma már nem kaptunk vizet, úgy látszik egy hétre szánták! :roll:

Editke,
nem irígyellek! :? Itt is csak a meleget kavargatja egy állóventillátor...

Szoni,
bográcsgulyás! Még mindig van belőle! :)

Reni,
tényleg, ha korán vége a munkának mág tudtok menni! :) Mondták vmelyik hírekben, hogy 9-ig nyitva tartanak a strandok!
angel37
 
 


Még nem tudom melyik strandra megyünk,de mindegy is,csak ez a meleg csillapodna egy kicsit.Én imádom a meleget,de azért ez nekem is sok. :shock:
Mi is kapunk vizet,de hogy meddig ki tudja. :?

Kép
breni
 
 


Pedig pár napig még nem csillapodik... :?

Én is szeretem a meleget, igaz ez már néha kicsit sok :lol: - de ezerszer inkább, mint a hideg, utálok fázni!!!
angel37
 
 


Sziasztok!!

Nem mondjátok ma én vagyok az elsö :lol: :lol: :lol: :lol: !!
Bár ma is csak bekuk ,mert megyek délutánra :( ,tegnap is nagyon rosz volt ma még melegebb lesz :shock: :shock: ,én is imádom a meleget de ez már sok egy picit!!
Estére meg is fájdult a fejem :( !!

Reni!!

Milyen volt a strand??Szerintem ma se hagyd ki :wink: !!
Holnap 1 nap délelött kell mennem ,délután tuti lemegyünk a tóra :lol: :lol: !

Angel!!
Tudod mi nálunk a védö ital??Kapaszkodj:
"csapvizet kell behüteni nem tul hidegre hogy ne hogy torokgyulladása legyen a dolgozonak"Ezek hülyék ,inkább megveszem magamnak az ásványvizet,aba van egy kis bubi is!!Magamnak mindig hütöbe teszem .ez ám a kereskedelem ,szarnak bele hogy a dolgozo épen birja -e a 40 fokot :evil: :evil: !!
Bár engem nem érdekelt,mikor nem volt vevö a pénztárnál csak ültem és nem csináltam semmit!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsa nagyon sajnálom :( :( annyira szorítottam Nektek :cry: :cry: :cry:

MSE ne haragudj, hogy Marci születéséhez 2006-ot írtam :oops: :oops: :oops: (mentségemre szóljon ritkán írok évszámot :))
MIért nem írsz magatokról sose??? Nagyon érdekelne hogy vagytok, hogy van a pici fiad, alszik, eszik...??
És esetleg képek????

DOLGOZÓ LÁNYOK sok sok kitartást Nektek!!!!!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Keditke!
Amúgy itt is szarnak bele hogy a dolgozónak mi a jó.De most valami történhetett,mert most víz is van,korábban elmehetünk(igaz korábban jövünk).A nagy meleg az agyukra ment :lol: ,de most nem bánom.

Ma nem megyünk a strandra,párom dolgozik.:(

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Angel!
Bográcsgulyás az fini.

Reni!
Milyen volt a strandolás tegnap? Mert tegnpa ugye mentetek?

Beu!
Dehogy haragszom.
Aranyos vagy, hogy érdeklődsz, de nem akarok itt nagyon áradozni Marciról, meg Szonjiról, mert ez a topik tényleg nem erről szól. És bár mondhatni régóta (többé kevésbé jelenlévő) tag vagyok, azért biztos rosszul esne a többieknek, akiknek egy sincs, hogy én itt sztorizgatnék a két gyerkőcömről. Persze én is megszenvedtem, mire sikerült összehozni őket, de az már a múlt és gondolom sokan nem is emlékeznek rá.Szóval érted mit akarok összehordani?!
De azért "röviden" annyi, hogy Szonji nagyon aranyos az öccsével, puszilgatja, simogatja. Idáig nem volt semmi gond, féltékenység, remélem így is marad. Marci is tündér pofa, csak nagyon szeret kézben lenni és emiatt nem tudok annyit foglalkozni Szonjival, amennyit igényli. A pelenkázások és a fürdetések kész katasztrófák, örökös üvöltés, néha már világgá akarok menni. De ettől függetlenül imádom őket. Köldökcsonkot szeretném már ha leesne végre és akkor legalább azzal nem kéne szegényt szekálnom. Szopizni szépen szopizik, ha tehetné mindig a cicin csüngne. Napközben van egy hosszú alvása kb. 5 óra, éjjel pedig egyszer ébred (eddig legalábbis ez a menetrend)
Képeket majd hozok, de egyelőre a kórházi képeken kívül a többi még a fényképezőben van.

Editke!
A munkahelyi védőital csúcsszuper! Nehogy csődközeli állapotba kerüljön a cég :lol:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szonibaba!

Igen voltunk fürdőzni,Szoboszlón.Csúcsszuper volt.Még aludtam is a napocskán,jól esett.

Azért néha mesélhetsz a gyerkőcökről,szerintem senkit nem zavarna.(Legalábbis engem tuti nem :) )

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!

Csak bekuk,mert nem birtam ki hogy ne nézzek be :lol: :lol: :lol:

Szoni!!
Engem érdekel a téma ,,senkit nem zavarna.az nem számit mi a topic cime !!Képeket is tehetsz fel :wink: !!
Ja már megint eladják a cég valamennyi %-át ,elöbb utobb tényleg becsödölnek:lol: :lol: Mit számit hogy mi a melegtöl szenvedünk ök meg a klimás irodákba nem csinálnak semmit!! Ez már nem kereskedelemröl szol ami nálunk van ,hanem a cégnek legyen jo ne a vevönek!! Na nem akarlak ezzel idegelni!!

Bea!!
Ti birjátok Botival ezt a meleget??

Hajny???
Adj életjelet!!

Csanita?Kamilla??
Merre vagytok,mindenki a strandon van ?? :D :D

Puszi!!
Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!
Vagyok csak nincs nagyon mit írnom. Várom a jövő hét pénteket. (21 cn-t)

Bocsi Angel a múltkoriért, csak mikor írtad az sms-t, már útban voltam hazafele és lusta voltam visszafordulni. Igaz, azért reagálhattam volna valamit......ne haragudj.

Csajok! Kitaláltam valamit, de nyugodtan írjátok meg, ha hülyeség. Többi topikoknál működik, szerintem nekünk is meg kéne próbálni.
Naszóval: Nyithatnánk egy "babát szeretnénk babásait", de HANGSÚLYOZOM hogy nem azért, hogy elüldözzem a várandósókat és babásokat, hanem azért, hogy ne érezzék úgy a babások, hogy megbántanak minket azzal, hogy áradoznak a terhesség vagy a babázás örömeiről. Én tényleg szívesen olvasom ezeket a dolgokat, de ha ez pl. Szonit zavarja, akkor írhatná oda, hogy a két tesó milyen aranyos együtt és ott elolvashatnánk. Aki meg nem akarja, az nem olvassa azt a topikot is kész. Szerintem azok is gyakrabban jönnének, akik most egy kicsit elmaradoztak. A lényeg, hogy szabad az "átjárás" a két topik között, csak témájában más a kettő. Gondolom én is írnék a babás topikba és a babások is írnának bíztatásokat nekünk ide. Hát ennyi lenne a monológom. Ha nem tetszik az ötlet hurrogjatok le nyugodtan, nem sértődöm meg, csak engem egy kicsit bánt, hogy a régi jó kis csapat kezd széthullani és lehet, hogy így még össze lehetne kovácsolni. Végülis belegondoltam, hogy akikkel együtt kezdtük, azok közül alig maradtunk, akiknek nem sikerült, a többség meg már más témáról folytatna szíve szerint eszmecserét. hát itt a lehetőség.

Az a baj, hogy én nem tudom, hogy lehet topicot nyitni, meg egyelőre csak puhatolózom.......

Vélemény?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
Jó ötlet.De nekem így is jó.Ahogy a többiek döntenek,nekem úgy jó.:)

21.cn,vérvétel?Vagy vmi más?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Editke,
na ezt aztán az odafigyelés a dolgozókra! :?

Kamilla,
Dehogy haragszom! :) Épp tegnap töröltem a SMS-t, gondoltam már igencsak nem aktuális! :lol: Majd összejön egyszer, ha más nem pocakosan! :wink:

Nem rossz ötlet, végülis tényleg egy csomó várakozós topicnak van ilyen párja! Vmi átjárás úgyis lesz! :wink: A Kaálisból pl van "próbálkozós", babavárós, és babás is. Persze megnyitni én se fogom, meg megszoktam már így! :)


Képzeljétek, tegnap elengedtek minket 1-kor! Ahol nincs légkondi! Ki is használtam! :lol: Ma ügyelek.
angel37
 
 


Ja, Kamilla, jövő pénteken KEZDÜNK! :D
angel37
 
 


Hát én is úgy gondoltam, hogy egy babás nyissa meg a babás topikot. Szerintem már biztos másnak is eszébe jutott, csak nem akart senki sértődést. De szerintem nem lenne, mert már százszor lerágtuk ezt a csontot.

Angel! én csak remélni tudom, hogy tudok hozzád csatlakozni 27-én, mert még nem tudom a 3 napi eredményemet se, de nem szoktott gond lenni a hormonjaimmal, úgyhogy most optimistán azt mondom, hogy JÖVŐ PÉNTEKEN KEZDÜNK. Hihetetlen, mi? Nem olyan rég még azt mondtad, hogy "jaj, még vagy 5 mensi van hátra," most meg.....

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Az rég is volt! :wink:

Biztos fogsz tudni csatlakozni, sztem max az múlik a hormonjaidon, hogy milyen szert írnak fel!
angel37
 
 


Sziasztok csajok!

Néha már beledumáltam ebbe a topikba most is ezt teszem. :oops:

Kamilla!
Te olyanféle cipőben jársz mint én. Ezért különösen nagyon szorítok hogy legyen sikeres az első lombikod :!:


Angyalom!
Neked nemkülönben hogy a 3. legyen bódogság. :wink:


Zsú!
Gyógyulást és remélem majd lesz kép a babákról. Annyira jó, hogy ikreket vársz. :)

Breni!
Nektek is szorítok továbbra is. :) Kijárna már neked is a siker.


Sziasztok, mindenkinek minden jót
Vendég
 


Junkó!
Szia!Rég jártál erre.Merre csavarogsz?Írsz egy kicsit magadról?

Én most hőmérőzök.Ez az első ciklus,elég érdekesen alakulgat.
Megnézed?Értesz hozzá?

Kép

Kép
breni
 
 


Szia Junko!
Én nem igazán tudom, hogy te milyen "fajta cipőben jársz" mostanában, de köszi a drukkolást.
Gyere bátran gyakrabban!
Nektek is első lombik lesz?

Breni, szerintem jó a görbéd, nem tudom neked miért nem tetszik. Mikor voltatok együtt? (nem értem azokat a jeleket)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Kamilla!
Három év próbálkozás, egy reménytelen inszemen és egy részemről hamar feladott lombikon vagyok túl.
Próbálj pozitív lenni ha tudsz és akkor biztos sikerül. (és jó alap a sok inszem azt mondják...)
Szóval ez az én cipőm. :) A hasonlóságot abban látom, hogy régi motors vagy te is, és csak eljutottál sajnos/nem sajnos a lombikig.

Breni!
Háát azt nem mondom hogy szaki vagyok. Azt látom tuti volt peteérésed, mert megemelkedett a hő a második felében. Nekem is 36,8-36,9 között szokott lenni ilyenkor. Én azt gondolom hogy még följebb mehetne 1-2 tizedet és akkor lehetne babás görbe is. de ez csak az én esetemben van így (úgy értem nálam a 36,9 kevés szokott lenni) Te most kezdted el mérni? Mert akkor még ugye nincs összehasonlítási alap. Sztem 20 vagy 21. cn-en lehetett pé. Hosszú szokott lenni a ciklusod?

Velem semmi extra. Le vagyok kicsit állva. :?
Vendég
 


Junko,
sziaaaaaaaaaaa! :D

Milyen igaz, ami az aláírásodban van! :roll: :lol:
angel37
 
 


Breni!

Most nézem lehet végül is a 18 cn-en a pé. Az a legalacsonyabb hő, és utána már mindig magasabb...
Vendég
 


Angyal, sziaaa!

Ugye hogy ugye? Fel nem tűnt volna amúgy...:) Hol van melegebb itt vagy ahol nyaraltál?

Na jóvan nem foglalom itt a helyet. :oops:
Vendég
 


De foglald csak nyugodtan a helyet, úgyis eléggé pangóra vette a topic a figurát.

Hát igen csak eljutottam idáig 3 év alatt. Na jó, még csak 2,5 ne túlozzunk. Pedig annyira biztos voltam benne novemberben, hogy a 6 inszemből egy tutira bejön, de mégse. Nem is igazán értem miért nem. De most már ez van és kész.
Oké próbálok pozitív lenni. :) Angellel együtt kézenfogva majd mindkettőnknek sikerül. Ennek így kell lennie és kész.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Mi az, hogy foglalod a helyet? :roll: Maradj csak velünk!!! :)

Még mindig a ródoszi nyár vezet! 8)

Reni,
szerintem alapjában véve jó a görbéd, megvan az emelkedés, vonal felett marad! A pé-det 19-20. napra tenném, ott is van. :) DE tudod, a szervezet jelzéseire hallgass! :wink:

Ami talán nem tökéletes, hogy kicsit fűrészfogaska a progfázisod, tutibb lenne egy minden nap u.olyan magasan maradó hő, ami nem esik vissza egy-egy nap egy kicsit.
angel37
 
 


Kamilla,
Pedig párod nem semmiket produkált úgy hadseregileg! :wink:
Nem csodálkoznék, ha kiderülne, hogy az a problema nálatok, hogy nem tudják a fiúk befúrni magukat a petesejt burkán!

Lassan két és fél év lesz a mi próbálkozásunk is, bár ha úgy nézzük eddig csak 3x volt igazi próbálkozás.
angel37
 
 


Csakhát az a gond, hogy nem rögtön ICSI-vel indítanak, nem? Vagy közben ha látják, hogy nem jutnak be, akkor változtatnak és megszúrják őket?
(Írok egy privit.)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Persze, azt automatikusan kapod, ha a biológus látja, hogy kell! :wink:

Épp nemrég olvastam a dévais topicon egy ilyet, hogy punkció után másnap ott sereglettek a sejtek körül a kiskatonák, de nem tudtak bejutni :shock: , beinjekciózták őket a petesejtbe akkor, és lettek embrikék!
angel37
 
 


Kamilla!

Sztem utólag is szúrhatnak valamennyit.
Úgy is van. Jó ha Angyallal együtt haladtok ő segít majd optimistának lenni. :)

Angyal!
Na jó de azért ha úgy vesszükl idehaza is folytatódik a rodoszi nyár nektek. Hogy nincs tenger az részletkérdés. 8)
Vendég
 


Kamilla!
A kis nevető arcok mutatják hogy mikor voltunk együtt.Hát nem vmi sűrűn,de most így jött össze.:(

Junkó!Igen ez az első mérési hónapom.Szerintem is a 18.napon volt pém,nagyon szúrt az oldalam.A 17.napon volt + az LH tesztem.
Sajnálom,hogy nem sikerült eddig a baba.Nálatok mi a gond?Nem emlékszem :oops: Hogyan tovább?

Angel!
Szerinted mitől van az hogy fűrészfogas a görbém?
Nekünk szeptemberben lesz 2 éve hogy nem védekezünk. :shock: :?

Tegnap este óta fájdogál a hasam.De nem mensziszen.Fel vagyok fúvódva mint egy gumi labda.:( Kicsit unom már hogy minden hónapban van vmi tünetem és mindig más persze.
Ti hogy vagytok ezzel?

Kép
breni
 
 


Szép jó estét!

Lányok megnyitottam a babás topicot (babát szeretnék - babásai címen) nekem picit lejebb hozta be, remélem oda rendezi majd ez a tipic alá, na mindegy ez részletkérdés.

Jó lenne ha lassan oda rendeződne át mindenki aki most még itt van, aztán a következtővel újra idejönnénk... (na azért érthető voltam? :lol: :lol: )

MOst megyek, mert leragad a szemem!

JÓ ÉJT! HOLNAPRA KITARTÁST!!! már péntek lesz!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Köszi Beu!
Namostaztánmár írjon mindenki mindenféle babukás, várandósos és minden egyéb élményeket!

Breni. Szerintem jókor voltatok együtt. És a tüneteid is bíztatóak. Hajrá! Drukkolok. Jövőhét elején már tesztelhetsz. Jó lenne már egy zebra.

Mindjárt indulok a Balcsira. bi-bi-bi. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!

De jó nektek,nagyon irigyellek most.Akkor te ma már pancsolhatsz.:) Meddig lesztek a Balcsin?
Elmúlt a hasfájásom,lehet a műtét helye fájt.Elvileg eléggé megroncsoltak odabent és ez a meleg lehet nem tett jót.

Kép
breni
 
 


Csak hétvégére megyünk, mert nekem már nincs szabim. De azért így is elég jó lesz. Anyuékkal leszek, mert a férjem dolgozik, szegényke. :(

Neked meg szokott jönni pontosan? Mert akkor már holnap meg kéne jönnie, nem? Jövő héten meg már bőven késni fog!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Igen pontosan meg szokott jönni.31. napon szokott vagyis 30 napos a ciklusom.Azaz vasárnap nem kell hogy megjöjjön.:)

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Reni,
utalhat esetleg progigyengeségre, de nem akarlak fölöslegesen ijesztgetni, mert a mérés is lehet, hogy nem pontos! :wink:
Nézték már a progiszintedet?
A szervezetem nekem is minden hónapban tudott újat mutatni :? , de amiket itt leírtál tüneteket, az nagyon biztató! Akkoris, ha mára nem érzed! :wink:

Kamilla,
jó Balatonozást! :)

Beu,
mindjárt megnézem az új topicot! :)

Junko,
ha még pár napig így folytatódik, behozza az idő a görögöket! :roll: :wink:
angel37
 
 


Angel!
Progiszintet mikor nézik?21.napon?Az nekem nincs meg. :evil:
A méréssel kapcsolatban 4 napja 5 kor mérem,előtte fél 7-kor,ha ez számít.

Kép
breni
 
 


Igen, ciklus második felében. Ha nem is 21. napon, de akörül! Legjobb pé utáni 7. nap, vagy ami még jobb, kétszer v. akár három különböző napon is megnézetni egy ciklusban, az már biztosat mond. Nálam 18 és 22 napon nézték.

Ha most mégse jönne össze, akkor érdemes lenne megnézetni! Már csak megnyugtatásképpen is! :)
angel37
 
 


Igen mindenképp.
Lassan a párom megint megy spermavizsgálatra 1-2 hét múlva,aztán kiderül hogyan tovább,ha nem javult a closty hatására,akkor inszem vagy lombik nálunk is.
De erre még nem gondolok.

Kép
breni
 
 


Erre még tényleg ne gondolj! :wink:
Drukk a párodnak!

A közeledő lombik miatt kicsit aggódom, hogy mit művelt párom állományával is ez a hülye meleg :roll:
angel37
 
 


Nálunk ez most nagyon rossz hatással van.
Műtét után rosszabb lett az eredmény mint előtte.A doki szerint nem bírják a meleget.Kiváncsi vagyok milyen lesz most.
breni
 
 


Hogyhogy a műtét után rosszabb lett? :shock: Vagy el kell telnie bizonyos időnek, és akkor jelentkezik a javulás?

Reménykedjünk! :wink:
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: