Új privát üzeneted érkezett!

Angel!

Itt mintha jobban beborult volna. :( És még mindig esik. :( Gyermekem meg közben jól elaludt!

Holnap nem jó neked? Nekem jó a holnap is.

Betti
betti73
 
 


Zsuzska!

betti73@freemail.hu


Kamilla!

Nincs csinis képem! :)

Betti
betti73
 
 


Betti,
itt közben még jobb lett :? :) Hátha felétek is megy a jó!
Mondjuk nap itt se süt, nem is sötét annyira az ég, de nincs eső, és hideg sem.

A holnap elvileg jó is tudna lenni. A mainál macerásabb lenne.
angel37
 
 

 
 

Itt már a nap is sütöget :)

Bocs, ma előléptem levelibékává... :roll:
angel37
 
 


Ötyék, akkor mi lösz? Petit már felébresztette a szomszéd a fúrójával.
Tényleg derül.
potter_76
 
 


PotterÁgi,
Én nagyon szeretném ha lenne..., tudom ovis, de már rákészültem, hogy talizunk :oops:

Reménykedem, hogy Bettiék felé is derül! :)

Nahát, csúnya fúrós szomszéd! :evil:
angel37
 
 


Sziasztok!

Ötyék!
Biztos jobb lesz az idő, mert kettesszámú békaként jelentem: fáj a fejem, ez jelent vmit.
Jó talit Nektek, bmelyik napra is sikerül összehozni.

Beu!
Ez a dupla terhesség? Én még nem is hallottam ilyet. Egy ismerősömnek olyan volt, hogy az egyik doki az uh alapján azt mondta, hogy méhen belül van a bébi, menjen nyugodtan haza (rosszul volt és azért ment orvoshoz, nem tudta, hogy terhes) azt örüljön. Örült is, de csak nem lett jobban, így végül eljutott egy másik dokihoz, aki közölte vele, hogy ez biz méhen kívüli. A lényeg, hogy most örülhet, hogy él, pedig ha rögtön észreveszik, hogy mi a helyzet, lehet, hogy megtudták volna menteni a p.vezetőjét.
Kilók felszedésének gondolom a kétszeri kórházban eltöltött idő nem kedvezett, ismerve a kh-i kosztot.
Ha lesz időd, lszi javítsd ki, hogy Marci 2007-ben született, köszi.

Betti!
Bendi, hogy viselte a fodrászt és mennyi ideig tartott?

P.Ági!
Menjen a szomszéd a fúrójával...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ovis,
:D :D :D :D :D :lol: :lol:
Minitali? Petit muszáj kivinnem, mert nem bírja már a 4 falat. Hívj!
potter_76
 
 


Feltettem Marci születés történetét a Várandósság/2007.júniusi babás topikba, ha vkit érdekel.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ötye,
gondolom ti is kaptatok Bettitől emilt!

Megértem, hogy ilyen bizonytalan időben nem mertek elidulni a babakocsival :? Pedig megnéztem volna az frizuját a pasinak! :wink:

Az a gondom, hogy miután meglett ez a tali időpont, szépen megtelt a többi napom is... A csüt. semmiképp nem lenne jó, a szerda és hétfő pedig igénylene némi átszervezést... Majd meglátom, hogy alakul, ha aznap (is) lenne találka, nem tök lehetetelen, de biztosra nem merem mondani.

PotterÁGI :)
A miniben benne vagyok :lol: , hívlak fél5 körül! :D
angel37
 
 


Jaj már, de hülye vagyok, nem emilt, hanem sms-t! :roll:
angel37
 
 


Szoni,
elolvastam! :wink:
Ha jól vettem ki, egész könnyű szülésed volt! :)
Bár az a kétórás hányás jó sz@r lehetett! :?
angel37
 
 


Jó reggelt Csajok!

ÖTYÉK!

Bocsi, hogy ilyen besz..ri vagyok, de féltem, hogy elkap a zuhi. Utálok szerencsétlenkedni. Nem is sétáltunk tegnap. :(
Remélem, hogy egy minitalit azért összehoztatok. Nekem a jövő kedd kivételével bármelyik nap jó. Munkahelyemre is be kellene menni egy papírral.

Angel!

Ha nem vigyázol, akkor majd megint rajtadütünk egy napon Bendivel, mint a múltkor. :)

MSE!

El fogom olvasni a történetedet. Bendi jól viselte a fodrászt, rokon és Bendi jól ismeri. Hamar lenyírta azt a pár fürtöt. Most olyan édes kisfiús feje van.

Betti
betti73
 
 



Sziasztok!

Beu!
Vigyázz csak magadra, tényleg ne emelj! Emlékszel még az én tavalyi laparomra...? Ami rendes műtét lett?

Csanita!
Én is szívesen elolvasnám a történeteteket.

Zsuzska!
Már 200 nap alatt vagy? Hihetetlen!

Kamilla! Angel!
Remélem a hosszú szünet után mindkettőtöknek egyszerre örülhetünk!

Ancsa!
Veletek mizujs?

Szoni!
Én is átugrok és elolvasom a szüléstörténeted. Mégegyzser gartulálok!

Velünk semmi extra, növögetünk, már 3220g Ramóna. Hihetetlen, hogy vasárnap már egy hónapos lesz.

moni
 
 



Moni!

Nagyon szépek ezek a gyerekek.Igazán büszkék lehettek rá! :D

Kép
breni
 
 


Moni!
Tényleg nagyon szépek a gyerkők. Milyen hárommal?

Zsuzska!
Olyan hamar el fog repülni ez a "pár" nap. Élvezd ki!

Betti!
Ja! Így könnyű :) Gondolom, milyen tündér lehet a kis tüsi hajacskájával.

Angel!
Én is azt hiszem, hogy könnyű volt, de a hányós részét tényleg kihagytam volna. Közben végig arra gondoltam, hogy remélem ez nem a szülés része és nem ma szülök, mert nem akarok ilyen vajúdást magamnak. De mégis így alakult, nem baj, utólag már nem bánom.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok,

CsAnita, Angyalom, Beuka, Betti,
Köszi a mellém állást! 8)

Beuka,
A lakásba még csak most vittünk át pár dolgot és 'átmenetileg' most ott lakunk.
Bocs, de én vmit nem értek. Először nem arról volt szó, h méhen kívül van? Vagy előbb a jó helyen lévőre bukkantak? De akkor azt miért kellett bántani?! :shock: ... Bocs, h értetlenkedek... :?
És örülök, h a fizikai fájdalom már nem olyan nagy, a lelkihez meg tudom, h több idő kell... És szívesen adok pár kilót! :wink:

Ancsa,
Asszem, itt nagy felháborodásomban el is felejtettem Neked írni, h DRUKKolok a csöppségeknek! :D

Betti,
Nekem is pont tegnap jutott eszembe Pihi, mert láttam egy lányt a villamosmegállóban, akiről Ő jutott eszembe... PIHI, ha néha benézel, írj pár sort nekünk is, h mi van Veled!

Ági,
Boldog szülinapot!

Kép

Kamilla,
Te tényleg nem öregszel?! :shock: Hogy csinálod? :roll:

Zsu,
Én egyszer összeszedtem az emilcímeket és ha arról a képről van szó, amit nekem átküldtél, akkor szívesen átdobom a csajoknak! :wink:
Zsarold csak őket, hiszen végre megteheted! 8) :D

Minitali volt tegnap? Hadd halljunk pasidícséretet!

Emese,
Elolvastam! A hányós részt én is kihagytam volna... :shock: De tényleg nem tűnik így vészesen hosszúnak. :D

Betti,
Nem tudod megmutatni a Te jó pasid pasis fizuráját? :D

Móni,
Nagyon szépek a gyerekeid! És bizony, ilyenkor látja az ember, h milyen gyorsan telnek a napok...

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Zsuzska!
Én még nem kaptam a képből! :(

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Kedden minitaliztunk, PotterÁgi, Peti meg én! :D
A világ legjobb pasija egyre tündéribb! :lol:

Betti,
még hamarabb mint gondolnám, igaz? :lol: :wink:

Druszám,
még szép! :wink: Nem mellesleg igazad is volt!

Móni,
nagyon szépek a gyerekek! :)

Zsuzska,
még én sem kaptam!
angel37
 
 


Csanita,
elolvashatnám a történetedet :?:
agneskelemen@lycos.com

Köszi a köszöntéseket! Innen már nem számolom az éveket. :D (31)

Beu,
szívesen. Jó, hogy bátorít amit írtam. Az első műtétedet én sem nagyon értem... :roll:

Móni,
nagyon szépek a gyermekeid.
potter_76
 
 


Angel,
Ezek szerint újabb jó pasival (+ anyukájával) randiztál? :D 8) Nem éééér! :wink:
Te tudod, h egy ideje már a bögyömben volt... :wink:

Ági,
Aszittem, csak én nem értem... :? (van még pár ilyen dolgom, ha egyszer jókat akartok nevetni, akkor majd ecsetelem a kérdéseimet! :D )

CsAnita,
Az egyém pkata1977@freemail.hu

Puszi:
Kata
kata1977
 
 



Ancsa!
Mizujs veletek? Régen jelentkeztél!!! Légyszi adj hírt magatokról, hogy sikerült-e? Sat gondolok rátok!

Hajni!
Te is régen írtál!

Remélem nem haragszik meg Zsuzska, ha megírom, de táppénzen van, mert izomhúzódása van a derekában. Ha jön, bizti mindenkinek küld képet.

moni
 
 


Moni!

Köszi hogy adtál hírt Zsuzsiról.Jaj az nagyon nem jó hír.
Pont most írtam neki emailt,hogy remélem minden rendben van vele,mert a héten alig beszéltünk.De akkor sajnos nem.:(

Zsuzsi!
Gyógyulj meg minél hamarabb.

Kép
breni
 
 


Kedves lanyok,

bar en itt nem vagyok topic-lako, csak 1x 2x neztem be, de hozzam speciell Anita21 kedvesen szolt, es masok is.
En nem allandosultam itt, mert latom, ti mar nagy baratnok vagytok itt es en meg mashol baratkozom masokkal. Csak Kata1977 kiakadasahoz szeretnem hozzafuzni, hogy szerintem mindenkit szertettel kell fogadni barhol, hiszen nem birtokolhatunk topicokat. Nem beszelve arrol, hogy egy ilyen megnyilvanulas ronda irogatos veszekedesse fajulhat. Egyebkent pedig tobb kismama is van itt, szebbnel szebb kepekkel a gyerekeikrol.
En 3 eve vagyok meddo es oszinten szolva nem zavar, ha mas mar kismama es arrol ir, milyen annak lenni. Ez osztonozzon minket!
Beukanak koszonom, hogy a tablazata aljan ott lehetek.
Kamilla, Angel, en is most megyek az elso lombikra, kb. julius vegen. Nektek is szoritok :!: :!: :!:
katavirag
 
 


Katavirág,

Hú, akkor te is júli. vége? :D Tudsz már közelebbit?

A másik témával kapcsolatban: nem egészen erről szólt a dolog, amit írsz, de tényleg zárjuk le! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!
Gyógyuljon meg hamar a derekad, az piszok rossz tud lenni. Maszírozás, vmi kence v. pihenés?!

Kamilla/Angel/Katavirág!
Nagyon szorítok nektek, tök jó lenne, ha mindhárman egyszerre lennétek babások!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!!

Vagyok én is csak olyan fáradt voltam a héten ,hogy nem volt eröm irni!!

Moni!

Nagyon szépek ezek a gyerekek.Igazán büszkék lehettek rá!
Köszi hogy adtál hírt Zsuzsiról.JNagyon nem jó hír!!

Zsuzska!!

Jobbulást ,gyógyuljon meg hamar a derekad!

Ancsa!!
Nagyon drukkolok +++!!!
Jol vagy?


Reni!
Szerintem jo a görbém de 36.5 hövel bizti nem vagyok babás!!
Tied hogy alakult azota??Drukk hogy fennt maradjon
:wink:

Beuka!!
Remélem jobban vagy,millio puszi!!

Ág!,
Boldog szülinapot!

Szoni!
Én is átugrok ahogy idöm engedi és elolvasom a szüléstörténeted. Mégegyzser gartulálok!

Csajok!!
Én mindenkinek nagyon drukkolok ,hogy elöbb-utob babás legyen :D :D !!


Dobok egy görbét!



Kép


Mindenkinek jo 7végét!!!

Puszi!!
Vendég
 


Sziasztok!!

Szomoruan láttom ,hogy nem irt senki :(!
Én kezdjem a rosz hirrel :oops: ,leesett a höm ma vagy holnap megfog jönni,ahogy ezt sejtettem mert annyi idegeskedés mellett kizárt dolognak tartottam ,hogy sikerüljön ,hiába volt + lh!Viszont a hömérözést félre kell tennem ,mert nyaralás alatt nem akarok mérni!!
De nagyon jo dolog (Reni szerintem te is folytatsd ),igy fel tudok készülni hogy mikor jön meg,mikor volt a pé ....
Na a nyarlásra visszatérve jul.26-30-ig balatongyörökre megyünk(ha minden jol megy ott lesz pé.m :lol: ).
Alig várom,viszont itt nem fogadják el az üdülési cseket és igy kénytelenek vagyunk elmenni aug.12-17-ig badacsonyba ,már le is foglaloztunk!!Annyira várom évek óta nem voltunk sehol,most aztán bepotoljuk!!!Sogiékkal megyünk 4-en + a keresztlányom aki szintén élvezi a vizet :lol: :lol: ,pedig 1 éves de alig tudták mulkor is kiszedni a Balatonbol annyire tetszett neki!!Tengerpart ez miatt kizárva a csajnak még korai lenne,de majd egyszer oda is eljutunk!Szálás l ott ise drágáb (Heni bnömék 10 napra 30 eft-ot fizettek ki,egy nyaralora)Ami nagyon jo ár Horvátba!
Na nem dumálok nektek annyit!!
Tudom hétvége van(én is halkan másztam ide a géphez ,mivel a párom még alszik ,4-kor ért haza kamerázásbol)

Puszi!!
Sziasztok!!

Na dobok egy ucso görbét
:lol: :lol: ,mostanába nem rakom tele a topicot!!Reni a tiedet feltehetnéd,megmutatni a lányoknak :wink:

Kép

Hajny!Ancsa és a többiek!!
???? Merre vagytok????
Vendég
 


Keditke!

Én is szomorúan látom hogy hogy senki nem írt.:( Pedig én itt voltam.
Sajnálom,hogy úgy néz ki hogy meg fog jönni. :(

Íme a görbém.

Kép

Kép
breni
 
 


Reni!!

Ez igen jol alakul a görbéd :wink: ,ugye mondtam hogy utolag beteszi a pé-t !!! :wink:
Van egy kis pötyim,de szerintem ha ma nem is ,de napokon belül megjön :D Nem vagyok elkeseredve mert hisz tudod mi volt nálam pé környékén :shock: ! Gondoltam hogy nem fog sikerülni!!De év végéig maradt 6 nap szabim (nyaralás után) hát nem tudom be tudom -e osztani hogy a dokihoz menjek :oops: :oops: (tudod oktober körül elakarok menni kivizsgáltatni magam).De hát ennyi szabival ,na mindegy valahogy beosztom majd,ráadásul fönök csere se lesz :evil: .Pedig azt hittem sikerül de visszalépet az uj fönök és marad minden a régiben!!A fönökömnek nem akarom mondani hogy mit akarok mert egész város ezen csámcsogna a nagy szája miatt,teljes titokba akarom elintéznihogy ne tudják a kollegáim,nem akarom hogy sajnáljanak!!
Na mennek ,mert a párom már vár!Lagzibol küldtek sok-sok sütit egyik finomab mint a másik :D :D

Puszi!!
Vendég
 


Keditke!

Igen,berakta utólag,de sajna nem erre számítottam.
17.napon volt erős 2 csíkos az LH tesztem,18.napon majd meghaltam annyira fájt a hasam alja,szúrt.Erre berakta a 20. napra a pét.Ez azért is rossz mert nem voltunk együtt ekkor.
Nagyon kiváncsi vagyok,mert eddig nekem mindig 30 napos volt a ciklusom,e szerint meg a 34.napon kell hogy megjöjjön.

Kép
breni
 
 


Reni!!

Nyugi szerintem is a 18 cn volt pé-d ,most az hogy a görbe mást mutat ne foglakoz(nekem a 14 cn lett + és a 16-ra tette be a ferti)De elküldtem kiértékelésre kiváncsi vagyok mit vissza Leonora!
Ma még eddig nem jött meg!!
Figyi a görbéd nem kérded meg a hömérös topicba ,ott a csajok nagyon vágják a témát és a hozzászolás is több :D !Én csak azért nem irok mert nem birnám a topicot követni!

Bea!!
Nekem mindig is alacsony volt a höm,visszanéztem a régieket ott is max 36.7-36.8 volt a legmagasabb.

De szerintetek ez gond lehet??

Légyszi irjatok véleményt,bár elég pontossan megjön,éreztem a pé-t is .

Sziasztok
Vendég
 


Jaj nem hiszitek el már irt is vissza Leo:

"ha magukat az értékeket nézzük, akkor valóban kissé alacsony a höd, de
az emelkedés gyönyörüséges, bár nekem lenne ilyen! :-)))Jól néz ki a görbe, esetleg még annyit kellene tudni hozzá, hogy hol
méred a hödet. Mert az alacsony ébredési hö pajzsmirigy problémákra
utalhat. "
Na ezt irta ,gyors irtam is neki hogy hol mérem a höt és meddig!!
nagyon rendes hogy Vasárnap válaszol is!!
Azt hiszem a görbéimmel együtt oktoberbe megyek a dokihoz hátha ez a baj,csak az a baj hogy nem egymást követö 3 -om görbém lesz :oops: ,mert ugy most 1 kimarad!
Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Editke,
sajnálom, hogy meg akar jönni :(

PÉ utáni emelkedés elég ha az alaphődhöz képest 2-3 tized! Az szépen megvan! :wink: A görbének a "görbesége" a lényeg! Az enyém sem ment szinte soha 37 fölé a ciklus 2. felében.

A nagyon alacsony alaphő valóban utalhat pajzsmirigy alulműködésre, de valahogy nem hiszem nálad erről lenne szó. De ettől függetlenül is, tudod, egy homormontükör már időszerű lenne! :wink:

Reni,
a testednek+LH tesztenek higgyél ne egy számítógépes programnak! Egyébként meg a PÉ előtti két nap is esélyes! :wink:
angel37
 
 


Angel!

Mizu?Mit csináltál a hétvégén?

Kép
breni
 
 


Jó reggelt Lányok!

Elsősorban Ancsánk miatt néztem be!!!!

Ancsa???? Hogy van a 3 lurkó?

Reni!

Nekem eddig bejött, hogy szúrás+12-14 nap és megjött. Szerintem tényleg ne a számítógépes programra hagyatkozzál, hanem a tested jelzéseire.

Editke!

Nekem sem volt soha magas hőm (3 hónapig mértem anno). Szerintem szép a görbéd.

Móni!

Gyönyörűek a gyermekeid! Büszke lehetsz rájuk.

Kata!

Angyal ÖTYÉnknek 2 minitalija volt a múlt héten. :) Pénteken vele ebédeltünk Bendivel. :)

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Betti, Druszám,
bizony :lol:

Bendi nagyon édes, és nagyon tuti a haja! Bár az elmondás alapján nagyon aranyos lehetett vágás előtt is! 8)
1 év, 1 hónap, 1 nap, de jó! :)

Vajon mikor sikerül Petit és Bendit összehozni? :wink:

Reni,
bocs, tegnap csak beugrottam!
Bográcsozás volt nálunk családilag, hülyére ettem magam! :lol: Egész éjszaka csak forogtam :roll:

Drukk a ciklusodhoz, sztem jó volt az időzítés! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!!

De örülök hogy irtatok :D ,Angel a francba pont elkerültük egymást,ma szabadnapos vagyok délután nem leszek megyünk vásárolni ,ilyen kánikulába :shock: ,ti hogy birjátok??A lakásba vagy viz mellett ki lehet birni :D !!
Csajok!Irt vissza még egyszer Leo:"szájban méred, akkor még éppen jó a höd",szoval megnyugodtam :D ,de 2 hét mulva össszehozzuk :lol: :lol: ,senki nem fog idegesiteni a nyaralás alatt,persze csak ha ma megjön normálissan!

Ancsa????

Hajny??

Reni!!
Angelnek igaza van :wink:

Angel!
Bográcsozás ez igen ,nagyon fini lehetet :)!!

Betti!
Köszi hogy irtál :) ,visszanéztem nekem se volt soha magas höm.

Többiek merre vannak???

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönöm hogy gondoltatok rám!
Sajnos nem sikerült!Lett 3 angyalkánk! :cry: :cry: :cry:
Puszi és sok drukk mindenkinek!
Majd jelentkezem...

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Én is inkább a szervezetemre hagyatkozom.Re mélem nem szivat.

Ancsa!Írtam az iwiwre is.Erre nincsenek szavak.Nagyon sajnálom,hogy nem sikerült.Nagyon szorítottam. :(

Kép
breni
 
 


Ancsa,
szegény, nagyon sajnálom :cry:
Pedig én szinte biztosra vettem, hogy sikerül...

Következő lépés?

Editke,
Ez a beszéd, a nyaraláson összehozzátok! :D

Egyelőre egész jól bírom az időt! Légkondi az nincs, csak egy álló ventillátor, ami ha erősre van állítva szétfújja a papírokat. :roll: Kaptunk egy üveg vizet fejenként.

A lakásom lesz majd katlan mire hazamegyek! :shock:
angel37
 
 


Angel!

Nálam is ez a helyzet,ha kettesre állítom szaladgálhatok a papírok után.:( Hál istennek van sötétítő az ablakokon és így nem süt be a nap.Nekem most per pillanat nincs melegem.:)
Azta vízet kaptatok,nem semmi. :lol:

Kép
breni
 
 


Mi nem kapunk semmit.
De megbeszéltük az igazgatóval hogy járhatunk 6-ra és akkor 2-ig vagyunk.

Kép
breni
 
 


Jujj, 6-ra járni dolgozni? Az nagyon korán van, nem?

Nálunk a délelőtt a szar, délutánra az épület másik oldalára süt a nap! :) Szalagfüggönyünk van.
angel37
 
 


Igen elég korán. :shock:
De ahoz hogy hamarabb eljöhessen megérné.

Kép
breni
 
 


Egyik kolléganőm is ezt mondja!
Én sokkal inkább járnék tízre v. délre és maradnék estig! :D
angel37
 
 


Hát ja.Amúgy én is imádok aludni,ha lehetne mindig azt tenném.
De most a meleg miatt jobb lenne korán kezdeni.
breni
 
 


Csak bekuk Ancsa miatt :(

Ancsa,
szegény, nagyon sajnálom :cry: :cry:
Pedig én szinte biztosra vettem, hogy sikerül...

Nekem ma van az 1 cn :lol: ,nem is tudom de örülök neki!!
Most mennek mert megyünk vásárolni a Tescoba,brrr de meleg van!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok

Beus :(
Sajnálom, hogy rossz helyen volt a baba, gyógyulj meg minél előbb.

Ancsa :(:(

Angel, Kamilla, Kata! :D
Megadrukkok a lombikhoz, szép lenne egy 3-as fogat. "Ittam a szavaitokat" a lombikkal kapcsolatban. :D Drukkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szonibaba :)
Gratulálok Marcellhez! Olvastam a születéstörténetet, tényleg gyors és ügyes volt a fiúcska és persze te is.

PotterÁgi :D
Boldog szülinapot!

Keditke! :):)
Hajrá következő ciklus! Nagyon szépek voltak a pozitív LH tesztek (meg is tévesztettél valamelyikkel, majdnem bedőltem :wink: ), csak így tovább.

Breni! :D
Drukk-drukk!

Móni! :D
Nagyon szépek a gyerekek, gyönyörű szemük van. :D

Zsuzska :)
Az ikreket én is bevállalnám, már nagyon kiváncsi vagyok a történetetekre, remélem hamarosan megosztod velünk. A derékfájás pedig remélem hamarosan elmúlik. (ha emailben írod a történetet kérhetek belőle én is? címem: buboskemence@gmail.com ) Köszönöm

Csanita! :D
Spontán próbálkoztok? Rendbe jöttél teljesen (a derekad)? Ha lehet, elküldöd nekem is a történetet? (a címem Zsuzskához írt bekezdésben van, köszönöm)

Mi tegnap jöttünk haza Balatonról, jövő héten pedig indulunk Görögországba, ez a július ilyen nyaralós. Ezen kívül semmi egyéb fejlemény. Vagyis annyi, hogy 3. cn.

Mindenkinek drukk a zebrához, pocakosodáshoz.

Pusz
B.Ági
buboskemence
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: