Új privát üzeneted érkezett!

Akkor hajrá miklósbácsi! :wink: Jó volna együtt haladni... :)

Írtam már, hogy nekem elő van írva az ivás! :lol:
angel37
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors bekukk.
Köszönjük mindenkinek a gratulációkat és bocsánat, hogy végül nem sms-eztem, de itthon maradt a kis cetlim a gép előtt, amire kiírtam a számokat.
Mire Apát rávettem, hogy írjon nektek, addigra meg már megtaláltátok a lényeget.

Szerdán jöhettünk haza, mert Marci besárgult, így egy napot rá kellett húznunk, de nem volt vészes, csakhát a kh.-i kaja...

Jövök majd szüléssztorival is, csak még össze kell szednem a gondolataimat.
A fiatalember már most cicifüggő, szépen kajcsizik. Szonji egyelőre imádja az öccsét, de ki tudja mi lesz, ha már Apája visszamegy dolgozni és csak 3-an leszünk itthon?!

Beu!
Nagyon sajnálom, hogy mégis ilyen rosszul alakult, gyógyulj meg hamar (és nem csak a vágásra/hegre gondolok).

Ancsa!
Szorítok nagyon!!!

Kamilla!
Neked meg a mikuhoz szorítok!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szia Szoni!

Örülök, hogy jól vagytok! És várom a szüléstörténetet!

Angel! Rájöttem, hogy kocsival leszek, pedig mostanában én is vörösborozok ám esténként! Tőled tanultam.

Bár minden kívánságom így teljesülne. Amint leírtam a bűvös mondatot és utána elmentem pisilni, láttam valami barna maszatot....Szóval holnap 1 cn lesz. De nekem nem szokott ilyen lenni és eddig olyan büszke voltam rá, hogy nem barnázok soha!

Kép

Kép
kamilla306
 
 

 
 

Sziasztok!

"Bébim" alszik, írok egy picit.

Köszönöm szépen csajok a bíztatást, nagyon jól esik!!!

ÖTYÉK! Gondolok Rátok, hogy végre összejöjjön a tali!!!!
(Majd kérek ám képeket!!!)

Betti jól látom, a tickered szerint megjött :( sajnálom :(

Ági Köszönöm szépen amit írtál, arról, hogy Te hogyan jöttél össze! Nagyon sok erőt ad ám az ilyen nekem!
Petim hülye nagynégyje (már elnézést) közölte kerek perec, hogy ne sok példát tud, aki utána még terhes lett kedves az ilyen nem? :evil: :evil:
jól emlékszem, hogy Peti előtt aneszteziológusként dolgoztál??? Most láttam igazán micsoda munkátok van! Minden elismerésem!!!
Hogy van Peti??? Miket csinál?
Ez utóbbi kérdés Bendire is vonatkozik!

Kamilla akkor most örülök, hogy megjönni készül!
Én még a mézes pálinkát javasolnám! :wink:

Emese még nem is gratuláltam, hát akkor NAGYON NAGYON GRATULÁLOK a pici Fiadhoz (nem is olyan pici!!! :D )
és további sok tejcit kívánok!!!

Angyal mézest Neked is! Nemsokára itt az augusztus!
Nagyon drukkolok!!!!!

léptem, sziasztok!
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!!
Beuka!Örülök neki, hogy jobban vagy, sokat pihenj és ne fárszd magad, ha nem múszáj!
Magamról egy picit!!Úgy néz ki edig, hogy kisfiam lesz, nagyon meglepődtem mert én így is éreztem, és nagyon örültük neki, mindegy végülis csak egészséges legyen a baba!13.án megyünk 4 dimenziósra kiváncsi leszek, ott is ezt mondják-e, mert az egyik ismerősömnek is végig fiút modndtak aztán kislány lett!A Zalánból, Tamara lett!!Érdekes, mi?Még nem mozdult meg a picur, de már nagyon várom, hogy érezhessem!!Ha fiú lesz, biztos nagy focista lesz, mint az apja!Kiváncsi vagyok!!
[color=blue]Hajni??Keditke??Mi van veletek??És Meliz veled??Régen hallottam felőletek!!Most be kell fejezenem, még jövök!
Puszika:Anita

url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url]
anita21
 
 


Anita :lol: :lol: !!
Akor gratulla a kisfiuhoz :D!!

Én milyen sürven irtam nem olvastad??
De örülök,hogy megkérdezted mi van velem, most a höm egyre feljebb kuszik , felteszem a görbét !!
Viszont Hajnyrol rég hallotam,sokat dolgozik :( ,én a helyébe sokat pihiznék de ez az ö dolga!!

Na akor a görbém:

KépKép

Na mennem kel,mert anyunak megigértem hogy ma este átmegyek !!Jo 7végét mindenkinek!!
Puszi!!
Sziasztok!!
Vendég
 


Keditke!
Jól alakul a görbéd,amennyire értek hozzá.Jól néz ki.Nekem eleve magasabb a hőm.Kiváncsi mikorra teszi be a pét.Tegnap este egy nagyon enyh szúrkálásom volt,de alig észrevehető.Pénteken nagyon halvány lett az LH-tesztem,ezért tegnap csináltam,majd ma este.

Kép
breni
 
 


CSAJOK!NEKEM MÉG KORÁN VAN AZ ÍRÁSHOZ. :oops:

NA SZÓVAL LEÍROM MEGINT.
Keditke!
Jól alakul a görbéd,amennyire értek hozzá.Jól néz ki.Nekem eleve magasabb a hőm.Kiváncsi vagyok mikorra teszi be a pét.Tegnap este egy nagyon enyhe szúrkálásom volt,de alig észrevehető.Pénteken nagyon halvány lett az LH-tesztem,ezért tegnap nem csináltam,majd ma este.

Kép
breni
 
 


A görbém Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok,
Itt az elveszett bárányka! :D
Bár lehet, nem fogok osztatlan sikert aratni... Lehet, ha a kakukktojásból hülyebunkóvá válok seperc alatt, de nem bírom már magamban tartani a véleményemet...
Előre is bocs a gyengébb idegzetűektől! :D

Anita21,
Lehet, h neked nem tűnt fel, de ez itt a babát szeretnék c. topik. Anno, amikor csatlakoztál, akkor azt írtad, h már olvasgattál egy ideje... Hááát, mégis csak ezt a topikot találtad, ahová betoppanhattál, a 'ráálltunk a projectre-sikerült szinte rögtön' sztoriddal? Ne haragudj, de szerintem felnőtt, értelmes ember - babával a pocakjában - talán nem egy ilyen topikban kezd írogatni, ahol a lányok nagy százaléka (sőt, szinte mindenki) hosszú-hosszú hónapok óta próbálkozik - nagy része eredménytelenül... :( Hiszen az ide írogatók nem a sikersztorizósok... Sőt! Igaz, előbb-utóbb - REMÉLEM! - mindenkinek lesz babája, de te sem várhatod el, h örömködjenek azon, h neked elsőre sikerült és ezzel nyitsz itt közöttük, akik időtlen idők óta MINDENT megtesznek azért, h azt a boldogságot átéljék, ami neked csekély erőfeszítések árán sikerült. Félreértés ne essék, nagyon örömteli dolog az, ha valakinek seperc alatt összejön a vágyott baba, de az ilyen ne ebbe és az ehhez hasonló topikokba írogasson, hanem menjen valamelyik várandósoknak nyitott topikba. Van éppen elég... Nem találtál magadnak megfelelőt?! ... Nem veszed észre, h itt maximum a vörös posztó lehetsz?! Szerinted BÁRKI is sajnálni fog, h mennyi vizsgálatra kell menned - a várandósság miatt -, amikor ŐK is vizsgálatok és beavatkozások tömkelegét csinálják végig, és fogalmuk sincs, hogy mikor jön ezért a 'jutalom', az, hogy végre egy kis élet elkezdjen nőni a pocakjukban?! ... Ugye te sem gondolod komolyan? ...
Nem tűnik fel, h hiányolsz olyan embert (pl. Hajnit), akiről az égadta világon semmit nem tudsz, azon kívül, hogy most (VÉGRE-VÉGRE! :D ) babát vár?! Úgy írogatsz - nagyrészben persze csak a babásoknak -, mintha százezer éve ismernél mindenkit, miközben a legtöbb emberhez egy hozzászólásod nem volt... Jaaa, h ők még esetleg nem várnak babát?! ...
És az feltűnt ugye, h egyre 'kihaltabb' a topik? Ha kérdeznéd, hogy miért, akkor én most válaszolok: pontosan az ilyenek miatt, mint amilyen te is vagy! Idejössz, áradozol a terhességedről, ezek után hogy szóljon az, aki még nem jutott el odáig, aki még valóban 'csak' SZERETNE BABÁT (emlékszel? Ez a topik címe...)? Írja, h ma megint újabb bogyót/kúpot/injekciókat próbálok ki, hátha végre nekem is összejön?! ... Lehet, h megírja, de nem itt... Régen meg lehetett ezen a topikon ezt tenni, és valóban izgultak egymásért az emberek, őszintén drukkolt mindenki mindenkinek... Sajnálom, h ez a topik az ilyenek miatt, mint te, elveszítette a hangulatát... Én nem csodálkozom azon, hogy több ember is 'eltűnt'... Csak csendben sajnálom az eltűnésüket, de megértem...
Kérdezhetnéd, h én miért szólok bele... Valóban, én már az érkezésed előtt sem voltam 'aktív' tag. De ennek pontosan az az oka, h én eddig is kakukktojásnak számítottam, hiszen én szeretnék babát (csak hogy tudatosítsam, mit is jelent a cím...), de mi egyelőre nem vagyunk rajta az 'ügyön' egyéb okok miatt. Ezért aztán ritkán írtam, hiszen érdemben nemigen tudtam hozzászólni a lányok beszélgetéseihez... Inkább csak olvasgattam és csendben drukkoltam NEKIK, hogy valóra váljanak az álmaik...

Tényleg bocs mindenkitől, de eddig tartott a tűréshatárom... :?

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Jó reggelt!

ÖTYE-társak!

A Millenárisra szavaznék, ha lehet!

Ági!

Nekem jó korábban is, 4-kor! Rendben?

Akkor kedd???

Beu!

Örülök, hogy jöttél. :) Jobbulást és puszi a nagyfiadnak.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Beukám,
további jobbulást neked, és sok-sok nagy puszi a Botinak! :D
Ó, most esik le, te mézespálinkáztál, ugye? :lol:
Hááát, ha még azt is benyomom a bor mellé! :shock: :lol:

Druszám,
Én mindig örülök, ha benézel! :D Jó volna, ha már egyszer te is ÚGY! :wink: 8)
Bizony sok igazad van... :? :wink:

Editke,
meddig tud egy görbe még feljebb menni? :lol:

Reni,
neked is valami hasonló emelkedést majd! :wink:

Betti, Ötyék,
Kedd, azaz holnap!
Nekem jó a Millenáris, majd elnavigáltok, nemigen vagyok arrafelé ismerős! :)
Viszont holnap fos időnek néz ki :?
angel37
 
 


Sziasztok!

Angelem! Kezetfoghatunk. Én is 27-én szúrom az elsőt. Bár nem egészen értem, hogy miért, mert mikor megkérdeztem, az volt a válasz, hogy "ez egy ilyen protokol". Hát ezért. :) De azon gondolkoztam, hogy mi van, ha most ebben a hónapban spontán összejön? Az még a 21. napon nem derül ki. És akkor is kezdjem el a szurikat? Mi még úgy gondoltuk, hogy ebben a hónapban "belehúzunk", hátha..... vagy ne tegyük? LEhet, hogy ezért van a fogigátlós ciklus, amit a Forgácsban előszeretettel kihagynak?

Ancsa! Ma egész héten neked fogok szorítani!!!!!

Kata! Sok igazság van abban amit írtál, DE NEM SZERETNÉM, HA OLYANOK IS MAGUKRA VENNÉK, AKIKNEK MÁR SIKERÜLT a régiek közül. Most nem akarok név szerint felsorolni mindenkit, de régimotoros babvárók és babások ne tűnjetek ám el! Engem - Minket érdekel, hogy mi van Veletek, hogy fejlődnek a babók (odabent és idekint:))

Zsuzska! Mikor telik már le a 12 hét? Lécci írjál már valamit magatokról. Csak annyit, hogy jó vagytok. Mert remélem, hogy jól vagytok!

Beu! Örülök, hogy jobban vagy egy picit. Megijesztettél minket!

Ötyék! Akkor holnap. Várjatok ám meg engem is! Legalább egy puszi erejéig. sietek!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Beu! Én igenis tudok olyan példát, akinek egy petevezetékkel sikerült két gyerek is! Az egyik nagyon közeli barátnőmnek egy ciszta miatt kellett kivenni az egyiket és nagyon el volt keseredve, hogy neki sose lesz már gyereke, csak lombikkal, de képzeld el, hogy mind a két gyereke fél éven belül összejött. Egyébként ti most direktbe próbálkoztatok, vagy véletlenül alakult úgy?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
nem mondod!!! De jó! :D Na ezt jó jelnek veszem! :D

Bármilyen hülyén hangzik a fogigátlót a lombik előtt nem kifejezetten a fogigátlásra szedetik :wink:

Kérdezz rá a dokinál, hogy mi lenne ha teherbeesnél ebben a hónapban!

Amit Druszám írt, biztos nem veszik magukra a régiek, igaz? :wink:
angel37
 
 


sziasztok Lányok!

szoktalak olvasgatni Benneteket, írni sokszor már nincs erőm.

jól vagyok, megvagyok, hányós időszak ez, engem sem került el. Pedig lassan a 12. hétben vagyok, és mégis erőteljesen van.

Az Anita21 témához annyit: először nem is értettem hogy miért is írta Kata, aztán visszaolvastam és rájöttem. igen sok mindenben igaza van neki. a topic már réges rég elvesztette a régi"formáját" sztem ezért is meg azért is, mert belefáradtunk a sok "szenvedésbe", mert tényleg a Többség igen is megszenvedett a babáért. nekem is ajánlgattakhogy menjek át x topicba ahol szintén mindenki babát akar, de így hogy már van(nak:)) nem megyek. úgyis ha írogatok csak ide írok. De ide is csak néha.

köszönöm hogy hiányoltok, aranyosak vagytok! és el nem tudnátok képzelni, hogy mennyire izgulok mindenkiért!!

Voltam még régebben UH-un ott már mindkét babának volt szívhangja. de majd két hét múlva kell mennem, de már van kiskönyvem is:)

szóval köszi mindenkinek az érdeklődést! arik vagytok nagyon!

Kamilla!!! téged szinte minden nap emlegetlek, hogy annyira drukkolok hogy csak na:)

Pusza Mindenkinek!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Angelnek is nagyon drukkolok!!! mindkettőtöknek sikerülnie kell!!!!
(Én is szúrtam magam, Salzburban voltam mikor baadtam az elsőt tök egyedül)

Ja és persze a többieknek is nagyon drukkolok!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska! Örülök nektek! Annak meg a legjobban, hogy mind a kettőnek van szívhangja. Táppénzen vagy? A sok hányás miatt kérdezem. Azért ezt a részét valahogy én nem várom....

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Zsuzska,
Ó, de szépen haladtok! :D Mindjárt átlépsz a 2. harmadba! :wink:

Hááát, a hányós időszak annak is jár, aki nagyon sokat várt! :lol: :lol:

Azért néha tényleg adj hírt magatoktól!
angel37
 
 


Persze még dolgozom, valahogyan mindig eltelik a nap. aztán alig várom mehessek haza, aludni:)

végül is sokat nem hányok, de az inger az itt van erősen. de minden percben tudnék, de annyira úúútálok hányni, hogy néha inkább nyelek egyet:) (bocsi)

persze mindenképp írok ha tudok, bár majd nem sokára szabin leszek, kicsit össszekapom magam, aztán még egy kicsit dolgozom.

Hát igen nagyon gyorsan megy az idő. tényleg szombattól már a 4. hónapban leszek:) mondjuk nem hajtom az időt, mindennek eljön majd az ideje.

Itt a cégnél már nagyjából tudják, de csak most mondtam el. Rábíztam a takarítónőre, aztán így már mindenki tudja:):)

Beuka! nagyon sjanálom ami Veled történt! én is bízok benne hogy lehet ott még bébi, akár kettő is:)

Szoni! Gartula a Bébihez!

na ma aztán írtam bőven...most sztem egy darabig nem tudok jönni, mert a héten egy csonó melo, aztán talán a következő két hét szabi.mondjuk ez még nem bizti.

na további szép napot, megpróbálok valami tuszkolni magamba, de eddig inkább fogytam , mint híztam, hasam sincs, egy gramm sem..pedig azt úúúgy szeretném:)

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok,

Kamilla,
Bocs, lehet, h nem fejeztem ki magam egyértelműen, de MINDENKÉPPEN szeretném leszögezni, h a fentiekben VÉLETLENÜL SEM GONDOLTAM AZOKRA, akik itt csináltak végig hónapokat/éveket! Hiszen Ők motivációnak is kitűnőek, nem? :wink: De a 'belekezdtünk-sikerült' inkább demoralizáló... :? Legalábbis nekem ez a véleményem... :roll: Bocs, tényleg nem akartam MEGBÁNTANI A RÉGIEK KÖZÜL SENKIT! :D De, remélem, ezzel tisztában vagytok! :wink:

Zsu,
Jó, hogy benéztél! Pont tegnap kerestem rá a tickeredre, hogy megnézzem, hogy milyen közel vagy(tok) már a bűvös 12. héthez! 8)
Aztán nem eltűnni! :D
Kitartást a hányingerhez! :D És örülök, h OK a szívhang mindkét csöppségnél! :D

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Jaaaj, Kata, én tudom, hogy te nem úgy gondoltad. Csak tudod én olvasgatok más topikokat is és olyan "csúnya" megsértődések szoktak lenni, hogy nem akartam, hogy itt is ilyenek legyenek.

Kata! Ti mikor kezdtek próbálkozni?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kedves Kata 1977!!!!!!!!!!!!!
Elolvastam azt a szép hosszú regényt amit nekem címeztél!!ILYEN HOSSZÚ sosrokat még nekem senki nem írt!!Az, hogy nekünk elsőre összejött a baba, azon még én is meglepődtem, nem, hogy mások!!Bocsika,érte!!Tudod én nem vagyok rosszindultú, de tényleg drukkoltam mindenkinek, hogy ebbe a cipőbe belessen innél előbb!Igen abba igazad van, hogy én nem tudom mik az inekciók, inszem, lombik...stb!De azt hiszem erről nem tehet egyikőnk sem!Az, hogy kinél, hogy alakulnak a dolgok engem igen is érdekel,mert bármikor bárki sajnos lehet , hogy így jár!!Bocsika azoktól akik ezen átmennek, és folyamatosan járnak kezelésre!!Én nem haragszom, nem vagyok az a típus, hiszen mások vagyunk!!
Őszintén remélem , hogy mindenki átéli ezt a csodát ami velem is történik!
Üdv. Anita

url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url]
anita21
 
 


Sziasztok!!!

Nagy,nagy bánatomra,nem tudok veletek holnap talizni.Pedig de jó lett volna. :cry:

Kata!!

Nem akarom ismételni a többieket,Én 1 X már jártam "így".Biztos emlékeztek Elizánkra.Sőt kiakadtam annó talán KIcsiborsra is.Hú most lehet hülyén írtam a nevét, :cry: bocsi érte.Nálam akkor szakadt el a cérna.Sok igazság van benne amit írtál,osztom a véleményedet.Nem a régi a topik,megvan az oka. :oops:

Anita!!

Bár Mi nem igazán "beszélgettünk" még,de Kata sem arra gondolt,hogy Mi itt nem örülünk aTe babádnak.És persze,hogy nem vagy rosszindulatú.Csak tudod,itt a lányok 99%-a sok-sok szenvedésen megy keresztül ahhoz,hogy a kezébe tarthassa a babáját,akire már évek óta vár.És lehet,hogy átugrik a Te irományod fölött,mert csak azt látja és olvassa folyamatosan,hogy Veled és a babával mi van.De ne értsél félre:ugyanúgy kiváncsiak vagyunk a kismamikra ,és a babákra is..csak hát.... :cry: :oops:

Én vagyogatok,eltelt 1 év.... :cry: :cry: :cry:

Igérem ha bármi történés van jövök... :lol:

Puszi mindenkine.
csanita
 
 


Anita21,
az OK, hogy hamar összejött, szerencsés vagy, örülj neki! Ez nagy öröm, és mi örülünk minden kisbabának. Senki nem sérelmezi azt, hogy nem tudsz semmit az inszemről vagy a lombikról. Rosszindulatot sem feltételezünk, nyilván.

Csak a topicokon is létezik egyfajta etikett. A kisregényeid nemigen állnak arányban a mások iránt való érdeklődéseddel. De mindegy is. Mindenkit szívesen fogadunk a topicban, de egy újonnan érkező topictagtól elvárható lenne minimális "beilleszkedni akarás", nemcsak a te történéseid leírása, adott esetben panaszkodás az azzal az állapottal járó dolgokra, amikre itt mi mind alig várunk.

Na uff. :)

CsAnita,
holnap ÖTYE!!! :) Olvass csak vissza! :wink:
angel37
 
 


CsAnita,
Jaj, bocs, nem láttam az első mondatodat :oops: nagyon másra koncentráltam...
Kár :(
angel37
 
 


Kamilla,
Sztem akit nem szeretnék, hogy megsértődjön, azt igyekeztem nem megsérteni.... :wink:
Mi mikor kezdünk próbálkozni?! .... Hááááát, kb. jövő nyáron... :? Nagggyon soká van még... :(

Anita21,
Asszem, nem értetted meg a lényeget... :shock: De akkor mindegy is! ... :?

CsAnita,
Sziaaaaa! :D
Köszi! :wink:
Basssszuskulcs, már egy éve?! :cry:
Naaagy puszi Neked! :D
(Ti hogy álltok most? :wink: )

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Csanita! Kár, hogy nem tudsz jönni holnap. Jó lett volna élőben is találkozni.

Azért az Elizás dolog picit más volt, mert az a nő tök nem volt normális. (Megjegyzem, amióta tényleg terhes lett és megszületett a babája, teljesen rendben van.) Anita! Veled semmi gond nincs, tényeg csak annyi, hogy ez a topic másról szól. Vannak kor szerint csoportosított babás topikok, szerintem ott te is jobban be tudnál kapcsolódni, mert hasonló idős terhes nők irogatnak oda.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ja Kisördögre gondoltam. :lol: De kaptam némi segítséget :lol: (Köszi Zsu.) :)


Kata!!

Hogy is állunk most???? :lol: Köszi,meg vagyunk.. :D Derekam jól van,úszni már nem járok,megyek mejd Hévízre talán szeptemberben. :)
csanita
 
 


Ötyék,
holnap az idő trutyi. Menjünk zárt helyre. Tipp?

Csanita,
már 1 éve... :cry: Hogyan történt? Leírod? Vagy inkább nem?
potter_76
 
 


Ági!!

Igen megy az idő,20-án lesz 1 éve. :cry: Mindig is rettegetem ettől a naptól,hogy eljön... :oops: :cry:
Nem szeretném itt leírni,vannak kismamik....Mélbe szívesen bárkinek,most már könnyebb róla írni és beszélni.
csanita
 
 


És most próbálkoztok, vagy a derekad miatt nem lehet?
Te Forgácsos voltál, jól emlékszem? (Bocs, ha nem......)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok, én is ritkán irogatok ide, mert nem is pörög úgy a topik, és nem is tudtam ide úgy beilleszkedni :oops: pedig mi is már másfél éve próbálkozunk :? nekünk októberre van lombik időpont kaáliba, de most jobb lett apa eredménye, és augusztusban inszemezünk egyet, hátha... :wink:

Kamilla
tudom, neked nem jött be sajnos az inszem :( én szkeptikusan áltam hozzá, mert hát nem olyan jó azért apa eredménye, és valakinek hadsereggel sem sikerül :( sajna kiszámíthatatlan. Drukkolok, hogy lobmbik meghozza nektek a várvavárt pocaklakót. Olvasgattam, amit Angellel irogattatok, mert engem is érint a dolog :wink:

Csanita
pénteken érkezik unokahúgom, majd mehetünk egyet fagyizni valamikor :P :wink:

Beu
sajnálom a történteket :cry: jobbulást neked, mind lelkileg mind fizikailag

Kép
gaby25
 
 


Kamilla! :)

Jól emlékszel.Én is a Forgácshoz jártam. :lol: Komolyan szerettem oda járni :wink: Normális vagyok ám.. :wink:

Zöld utat kaptunk.. :lol:

Gaby!!

Rábeszéltél :wink: Majd hívj :lol: Hajrá inszem :wink:
csanita
 
 


Csanita
olyan nagyon nem kellett rábeszélni úgy érzem :lol:

Kép
gaby25
 
 


PotterÁgi, Ötyék,
igen, trutymák idő lesz, meg meleg sem annyira :?
Sztem Bettivel beszéljetek meg vmi zárt helyet, mi meg majd rátok csörgünk, vagy nyomjatok egy sms-t! Nekem mindegy, csak valamelyest legyen közel a 4-6-os hoz! Vagy majd holnapig töröm a fejem...

Gaby,
sajna kiszámíthatalan, épp ezért, hátha neked elsőre sikerül! :wink:

Anita,
örülök, hogy zöld utat kaptatok! :)

Elküldöd priviben nekem is a történetet? :oops:

Naná, hogy normális vagy, én is szeretek a Kaáliba járni! :lol:
angel37
 
 


Sziasztok,

CsAnita,
A hogy is álltok-nál én is arra voltam kíváncsi, h mi újság próbálkozás terén? :arrow: Lehet már, vagy nem? :D De látom, Kamilla direktebb kérdésére csak megtudtuk a választ! :wink: Mennek a drukkjaim! 8) :wink:
Én is elolvasnám a történetet, ha nem tépünk fel vele nagyon sebeket... :(
Hévízre férjestül, vagy ez még a kúra része?

Gaby,
Drukk az inszemhez! 8) :wink:

Ötyék,
Jó talizás (jópasizást :wink: ) Nektek holnapra! :D Egyszer már én is úúúúgy becsatlakoznék, ha nem baj! ... :oops:

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Szép jó estét!

Mivel senki nem jelentkezett a táblára, megpróbáltam összehozni egyet.

Elég nagy esély van rá, hogy van benne hiba, úgyhogy szóljatok!!!

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


No igen a mi „Katánk” mindig is szókimondásáról volt híres bevallom én nagyon csípem is benne!
És szerintem is nagy igazságot írtál le Kata! Neked van vér a pucádban és meg merted írni! A régiekkel kapcs.ban szerintem egyértelmű voltál. Én jövök :D :wink:
Örülök, hogy jöttél! Belaktátok már az új kérót?


Angel igen, mézeseztem, nem sokáig, mert hamar meghozta az eredményt (már ha az :roll: )
Még a két kórház között picit olvastam a nyaralásotokról, hát bevallom mi totál ugyanazon a „programon” voltunk, mint Ti hi.hi jó is volt :lol:
Jól írtam a táblába júli 27-túl szúrod magad? Csak foszlányokat sikerült elcsípnem.
Írjak még megjegyzésbe valamit? Nem tudom hanyadik nap vagy, bocsi :oops: bár tudom itt most nem sok jelentőssége van.
Nagyon jól megfogalmaztad a lényeget Anitával kapcs. ban!

Editke szép a görbéd!!! Tényleg milyen alacsony a hőd! Én úgy tudom az alacsony ébredési hő utalhat pajzsmirigy alulműködésre. De ezt Angyal, vagy Ági, esetleg Kamilla biztos jobban tudják, meg lehet, hogy volt is már szó róla, akkor bocsi, hogy belepofázok.
A lényeg, hogy az LH tesztek szépek lettek, nagyon drukkolok!

Kamilla köszönöm, hogy Te is írtál pozitív példát.
Igazság szerinte nem védekeztünk, Úgy voltunk vele, ha összejön jöjjön a kistesó. Álmomban sem gondoltam volna, hogy rögtön az első peteérést elcsípjük, tuti voltam, hoyg a szoptatás mellett nem lesz egyszerű.
No de ne Rólam beszéljük, hisz nekem már van egy szép fiam, koncentráljunk Rátok!
Nagyon drukkolok Nektek is!!!!

Ancsa én most olvastam csak vissza, hogy Nálatok micsoda fejlemények voltak!
Sajnálom, hogy végül csak 3-an maradtak, de NAGYON NAGYON DRUKKOLOK!!!!!

Zsu Úgy örülök, hogy írtál magatokról többet!!! Örülök, hogy jól vagytok! Akkor a két hét múlva esedékes Uh-ról már lehet, hogy képeket is látunk?
SZólj ám ha átrakjalak a rózsaszín részbe!
Hihetetlen, hogy ketten vannak odabenn!!!!

(Cs)Anita Örülök, hogy benéztél! Épp írni akartam, hogy TE azért oszlopos tag vagy itt!
Igaz mi szoktunk beszélgetni, de jó itt is látni. Kár, hoyg nem tudsz menni a talira, kifaggattalak volna :wink:
Kiszedték a varatokat, tényleg nem volt vészes :roll:
Basszus már lassan egy éve tényelg ,gondoltam ám Rád, hogy nemsoká itt van. Annyira emlékszem arra a napra :cry:

Gaby Drukk az inszemhez!!!!

Ági utólag NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Na picit még magamról :oops: :oops: , aztán elfelejtjük ezt a témát.

Voltam varratszedésen, és a szövettan szerint itt is és ott is (méhen belül és kívül is) volt egy terhesség. a dokim ezt fentartással kezeli, ez nagyon ritka. Nekem az is eszembe jutott, hogy csak így akarják kicsit "menteni" magukat. na mindegy is.

Amíg Boti szopizik, nem próbálkozunk.

Amúgy már egész jól vagyok, picit fájnak a sebek, még nem emelhetek (sajna a Fiamat se, amit elég nehéz kibírni). de már kezdek erőre kapni. pár kilót még föl kellene szednem.

apropó, MINDEN ELISMERÉSEM előttetek, akik az átjárhatóság kiderítése miatt bevállalnak egy lapart!!!

Na dugulok, jó éjt!!! Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Zsuzska!

Jaj, de jó, hogy írtál egy kicsit magadról (magatokról!! :)) Sokat vagy eszembe. Már csak pár nap és megkapjuk a történetet?? Ne aggódjál a hányás miatt, hamarosan el fog múlni és nem is fogsz rá emlékezni. A hasid meg majd hamarosan el kezd nőni, aztán olyan, de olyan nagy lesz... :lol: Fotót ugye majd kapunk az UH-ról.

(Cs)Anita!

Te is nagyon régen voltál. Lassan már egy éve....:( Összeszorul a szívem...Elolvasnám szívesen én is a történetedet.

Kata!

Sok igazság van abban, amit írtál. Bevallom őszintén, hogy az új tagok írásait nem szoktam olvasni, mert egyszerűen nem fér bele az időmbe.

Beu!

Jó, hogy jöttél. Örülök, hogy jobban vagy. Boti bébi olyan kis édes és már hihetetlen, hogy elmúlt 8 hónapos. Annyira szalad az idő!

Angel, Kamilla!

Nem semmi, hogy egyszerre kezdtek el szúrni.... :lol: :roll:

ÖTYÉK!

Itt egyelőre folyamatosan esik az eső. :( Ha nagyon esik, akkor nem nagyon lenne kedvem szerencsétlenkedni a babakocsi+esővédő+esernyő hármassal. Majd még meglátjuk és dobok sms-t időben.

Pihiről tud valaki valamit. Olyan nagyon régen járt itt! :(

Betti
betti73
 
 


Ági ÖTYE!

Bóódog születésnapot így utólag! :)

Betti
betti73
 
 


Tegyük át csütörtökre, hátha jobb idő lesz. És akkor talán Csanita is ráérne.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Csütörtökre már nem mondanak esőt! Nekem jó a csütörtök is. Pedig tegnap voltunk Bendivel fodrásznál, hogy csinik legyünk mára. :oops:

Betti
betti73
 
 


Csütörtökön is csini lesz az még! Nem dobsz egy csinis képet?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


ÁgiÖtye! Tényleg szülinapod volt? Jaaaaj, már megint öregebb lettél!

boldog szülinapot!

(Én még mindig korengedményes vagyok. :) )

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Na, úgy látom ma sem lesz ötye :( Pedig már rákészültem...
A csütörtök nekem nem jó.

Beu,
ez a szimultán terhesség tényleg nagyonnagyon ritka, sajnálom, hogy sikerült kifognod... :( Javulgass! :)

Ami a tábliban van rólam az így tökéletes! A cn-nek tényleg nincs jelentősége! :)
angel37
 
 


sziasztok!

igen igen majd mesélek, az utcsó ciklust azt leírom talán hamar meglesz, de az egész történetemet is szeretném leírni, de ahhoz még idő kell:)

van UH képem, még a múltkorról, de valami nem stimmelt a géppel, vagy az urammal mert ő nyomtatta mikor a doki mondta, mert volt olyan kép hogy A magzat , A és B magzat együtt, aztán a B magzat, majd végül is mindkettő. aztán az elsőről lett 4 darab :? azt meg szétollóztam, és mindenkinek adtam belőle:)
aki kér annak küldök e-mailbe.

annyi a melo, és semmi nem sikerül..nem haladok, inkább húzok tp-re...na azért nem olyan komoly a helyzet. :lol: :lol: de most mindekit ezzel zsarolok:)) (nem szép dolog:)

Kinek van meg mindenki e-mail címe? mert annak elküldeném , és ő tovább tudná küldeni.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Húú már csak 200 nap :) most nézem, és az 1001. hozzászólásom. lassan két és fél éve itt vagyok...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska,
szép kerek ez a 200! :wink: Legyen problémamentes mind! :)

Nekem nincs meg sok emilcímem, de az enyémet megadhatom: angel.37@freemail.hu

CSAJOK,
mintha javulna az idő... :) :oops:
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: