Új privát üzeneted érkezett!

Kamilla!

Azért drukkolok neked nagyon!!!!!

Betti
betti73
 
 


Betti!
Nagyon sajnálom! :(

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!

Betti!

:( :( 1 cn!!
A Fránya teszt jol megszivatot :( !!

Kamilla!!

Én azért drukkolok neked :wink: !!

Csajok olyan felhö van,szerintem mindjárt esik,én meg mennek dolgozni :( :( !!

Sziasztok!!
Vendég
 

 
 

Reni!!
Neked hogy tetszik a hömérözés??Megszoktad már hogy mielött felkelnél elötte be kell venned a szádba a höméröt :lol: ?
Vendég
 


Lassan megszokom.:)
De nem fogom sokáig csinálni,az tuti.

Kép
breni
 
 


Reni!!

Mért nem tetszik?? :lol: :lol:
Én kb 6 hónapig birtam ,most meg csakugy nekiálltam!!De a következöbe már nem tudom mérni,mert a nyaralás bele esik ,igy pihi lesz 1 hónap,ha csak meg nem gondolom magam!!Bár pihizni akarok nem a hömön izgulni :lol: :lol: :lol: !!
Vendég
 


Tényleg dobok egy görbét kiváncsi vagyok mikor teszi be a pé-t!!
Nagyon lassan kuszik fel a höm :D ,bár nekem mindig is igy volt!!

Kép
Vendég
 


Baszus már esik az esö :evil: :evil: !!
Valamit kéne reggelizni de nem is vagyok éhes
:( ,csak muszáj ,mert 10:45 re mennek dolgozni!!Nem tudom irtam-e 1-2 héten belül boltvezetö váltás lesz :( :shock: ,azt jelenti leltár is lesz,meg az uj fönök mire betanul,csak augusztusig iparkodjon mert a nyaralásom nem hagyom elveszni!!
Bocsi csajok hogy tele irtam a topicot
:lol: :lol: ,de már csak ilyen vagyok!!!

Puszi!!

Sziasztok!
Vendég
 


Beuka!!

Sokat gondolok rád ,jobbulást kivánok!!!

Hajny!
Még mindig dolgozol??
Pihiz is légyszi!!
Vendég
 


Keditke!
Utólag teszi be a pét?Mert úgye neked már volt elvileg,igaz?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Betti,
sajnálom, ha valóban egy cn :( :(

Örülök, hogy írtál az Ötyére is, tényleg jó volna a hónapban összehozni....

Kamilla,
mivel nem lesz fogid, így nem tudom... Fogi abbahagyás után öt nappal kellene szúrni. Ahol nincs fogi, ott valamikor már az előző ciklus vége felé is kell! Mikor mész konzultálni?

Ja, és persze drukk amígy nincs miklósbácsi, ez jár! :)

Keditke,
várom a görbéd alakulását! :wink:

Reni,
na majd meglátjuk meddig csinálod :wink: nagyon meg lehet ám szokni a kis nyavalyást! :)
Egyébként 3 ciklus után már jól lehet látni, hogy mi a helyzet!
angel37
 
 


Azt hiszem Ancsának is úgy volt, hogy ciklus végén kezdte. Nekem ha most hétvégén megjön, akkor a ciklus vége júli vége-aug eleje. Mégiscsak egyszerre kezdjük a szúrást. :) Legyen AKKOR az Ötye, és akkor Potter Ági felavathatna engem is. :)

Ancsa!!!!!! Mennek a drukkok!!!!!!! Jó lenne, ha elindítanád a sikeres lombik szériát!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
OK :D
Nekem is szerencsét hozzott PotterÁgi keze :wink: , legalábbis tüszőszámot tekintve! :)
Ha aznap van szurim, beadom veled együtt! :mrgreen:

Naaa, kedves Ötye-társak? :lol:
angel37
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a drukkokat!Nagyon kedvesek vagytok! :D

Beuka!
Nagyon sajnálom ami történt! :( Mielöbbi gyógyulást neked!

Bettike!
:(
Szorítok hogy a következő hónapban sikerüljön!

Editke!
Csaknem zavar be az új főnök!Szép bemutatkozás lenne tőle! :?
Drukkolok hogy ez a hónap legyen a nyerő! :wink: :D

Ági!
Petike hogy van?Biztos jó nagy már!

Csanita!
Örülök hogy benéztél!!!!Mesélhetnél kicsit magadról!Hogy van a hátad?

Szoni családnak gratulálok!!Nagyon szép a kisbabátok! :D :D

Kamilla!
MI EZ A HOZZÁÁLLÁS???????? :shock: :shock: :shock: :shock:
Tessék kicsit bízni azért!!!Nagyon szorítok hogy kellemes meglepetés érjen holnap!!!! :D Had érezzem hogy tényleg szerencsét hozok! :wink: :lol:
Szerintem ha jó lesz a 3.napi eredményed már kaphatod is a szurikat!Azt mondta Sipos dr.hogy ha nem sikerül egyből kezditek is,nem?Van olyan protokoll amit a 3.naptól kezdenek!Ja,azt tudtad hogy augusztusban Sipi doki szabin lesz?
Úgy hogy DRUKK,DRUKK.....

Angel!
Részletek:
Júni 4-én(30.cn) kaptam az első szurit(Decapeptyl),aztán 15-én(3.cn)kezdtem a stimulációt fél Decapeptyl,2Fostimon,1Merional,Doxiciclyn,Prednisolonnal!
20-án UH-kb. 16 tüszőm van 10,12 és 16mm-esek,nyh:10mm

22-én UH-kb. 17-en vannak már,de nem nöttek csak 1mm-t(Fostimon már nem kell)

25-én UH-kb.20-an vannak 15-23mm között,nyh:12mm!Este 7-kor repiszuri

27-én Punkció-14 tüszőt tudtak megszúrni,apa eredménye 22M de kevés ml-ben

28-a:12 pete volt jó minőségű,9-en indultak meg!
29-e:6-an maradtak
30-a:BEÜLTETÉS!!Már csak 3-an vannak! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Elromlott a kamera ezért képet nem kapunk róluk viszont beengednek a laborba ahol megnézhetem őket!Egy sok sejtes erős van,a másik kettő gyengécske de fejlődnek! :( Nagyon megható pillanat volt látni őket!Aztán beköltöztek! :D :D :D
A zárójelentésen látom hogy ICSI+AH volt!
Kapok 3x2Utrogestant,3x2Duphastont meg 3x1 Estrofemet!Néha fájdogálok még de az a punkció óta tart!

Na most bepótóltam a részleteket,ugye?
Bocsánat ha túl sok voltam! :oops:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


"Decapeptyl, Fostimon Merional Doxiciclyn Prednisolonnal"

Légyszi írjátok meg nekem, hogy ebből mi micsoda! A Merionalt tudom, mert azt már jópárszor szúrtam.

Ancsa! Köszi a bíztatást, de tudod, te is írtad a megérzéseket.....
Érzed már a "borsószeme(ke)t" a pocakban?
Mikor mész vérvételre?

De remélem azért, hogy a Forgács doki lesz augusztusban. Gondolom ezt már két héttel ezelőtt is tudták, hogy ki mikor megy szabira. Ha nem lennének bent augusztusban, akkor csak nem szerveztek volna már "akciót" arra az időszakra.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Bocsánat lányok a zavarásért, csak Ancsa miatt néztem be, és láttam hogy Merionalt emlegettek. Ha kell valakinek a közeljövőben, nekem van 15 darab, olcsón elküldöm postán ha valakit érdekel.
Bocsi mégegyszer!
(Ha kell valakinek priviben írjon mert nem olvasom ezt a topikot, csak bekukkantottam)
Vendég
 


Kamilla!
A Tanár úr most van szabin Ibolyával 28-ig,aztán cserélnek!Nem tudom hogy hanyadikától! :?

Decapeptyl:az agyalapi mirigy saját petefészek serkentő hormonjainak működését állítja le

Fostimon:tüszőérést serkentő hormon

Doxiciclyn:antibiotikum

Prednisolon:én sem tudom :?

Nem tudom hogy mit érzek!Alig aludtam az éjjel mert mintha 'azt" éreztem volna de most így napközben már nem vagyok biztos benne!A Forgácsaban nincs vérvétel! :( 14.napi teszt van!Sajnálom nagyon mert kiváncsi lettem volna!
Csodálkozom mert annyit olvastam hogy ezek a szerek amiket most kapok milyen ál tüneteket okoznak!Nekem semmi nincs!Vagy még lehet hogy nagyon korai?A hőm is 36.8 napok óta!Csak feljebb megy még.. :?
Nem baj ha nincs érzés!BÍZNI KELL!!!!!!!! :wink: :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
köszi a részleteket! :)

AH? Így elsőre, 35 év alatt? Magas az FSH-d? Vagy vastag a petesejted burka? Az ICSI is már végülis lehet, hogy ezért kellett...

Örülj a 3 picidnek, aki bent van! Ők biztos erősek! :wink:

És ahogy mondod, bátmit is érzel vagy nem, jelenthet bármit! :wink: Főleg, hogy még egy hete sincsenek bent! Kb akkora zajlik le a beágyazódás!

Kamilla,
a felsorolt szerek közül én csak a Doxycyclint kaptam. Kapszulás antibio, hogy ne lépjen fel fertőzés, punkció után kellett pár napig.
angel37
 
 


Nem tudom hogy miért kellett! :shock: Nem is mondták(vagy csak nem emlékszem :? )a zárójelentésen van rajta!Azt tudom hogy valami hormon eredményem kicsit 'elszállt",de hogy mi volt??
Örülök én nagyon is :D :D :D !Mondtam is apának hogy élvezzük ki ezt a két hetet hogy 3babánk van!Ő is olyan drága!Puszilgatja,simogatja...,Marcival bezzeg az egész terhesség alatt nem csinált ilyet!Nagyon szeretném ha megmaradhatna ez a boldogság!
Olvastam hogy 27-én kezded! :D :D :D NAGYON SZORÍÍÍÍÍÍÍÍTOK ÁM!!!!! :wink: :wink: :wink: :D :D :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Megmarad! :) Drukkolok hozzá!
De azért ne bánkódj, hogyha nem mind a 3! :wink:
angel37
 
 


Na még egy kérdés a lombikhoz, aztán hanyagolom a témát, mert a többieket biztosan baromira nem érdekli.

Szóval stimu alatt szerintetek lehet dolgozni? Nincsenek hirtelen rosszulétek, ájulás, hányinger , hasmenés vagy ilyenek? Mert akkor inkább otthon maradok egész hónapban. Amúgy se szeretek itt dolgozni, mert csak rabszolgának tartanak.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angyal!
Köszönöm!
Nagyon sajnálnám de belátom hogy az azért tényleg nehéz lenne!Majd meglátjuk!Azért én bízom mindhármukban hogy ügyesek és erősek!

Kamilla!
Magától az előkészítéstöl(Decapeptyl)nem nagyon volt bajom,viszont a stimuláció első napjait én nagyon nehezen viseltem!Alig bírtam mozogni és rettenetesen fáradt voltam!De ez is szerintem mindenkinél másként van!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kamilla,
nálam semmi zavaró mellékhatása nem volt a simunak, igaz más szurikat kaptam, mint amiket leírtál. Meg persze egyedi is.

Ja, és kérdezz nyugodtan!

Nyilván nem érdekel mindenkit minden u.olyan intenzitással, ami itt elhangzik, de spec. neked, nekünk ez most téma! :wink:

Ancsa,
nemsokára kiderül! :wink:
A Kaális topicról ma egy lánynak 4 petezsákja látszott :!:
angel37
 
 


És én még megijedtem az egyik lány 3-asán.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Az szép! :roll:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hé!! Nem az van, hogy 3-nál többet nem ültetnek vissza, mert azt már nem lehet biztonsággal kihordani???? (Egyébként szerintem 3-at se....)
Én biztonsági játékos vagyok, csak 2-t kérek vissza.

Most, hogy így beszéltünk a témáról, már rendesen várom az egészet. Eddig meg olyan "félelmetesnek" tűnt a lombik.

Na, én megyek haza. Holnap jövök (a negatív tesztemmel)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Lehet olyan eset, hogy 4-et kapsz vissza, de ez nem gyakori. Csak pl. ha 3-at szeretne valaki visszakapni és 4 szépen fejlődő embrike van, akkor előfordulhat, hogy mind a 4-et visszaültetik, mert egyet nem fagyasztanak és így szegényt meg kellene semmisíteni.

Elsőre semmiképp sem lesz ilyen, valszeg a doki is kettőt fog javasolni. Én is annyit kértem. De így a 4. beülti felé közeledve azt se bánnám, ha úgy alakul, hogy 4-et kapok vissza... :oops: Azért az tényleg nagyon ritka, hogy mind megmarad.

Várjad is, sztem tök izgi, komolyan! :lol:
angel37
 
 


Mi is napokig ezt beszéltük apával hogy kettőt vagy hármat kérjünk vissza!Aztán a babáink eldöntötték helyettünk!Ha 4-en maradtak volna 2-öt kértünk volna és ketten mentek volna fagyiba!
Én is nagyon féltem mielött belekezdtünk!Nem tudtam hogy mi vár rám!Aztán így utólag... :roll: Olyan bonyolultnak és félelmetesnek látszott minden!Aztán amikor láttam a kis 3gombócot is hihetetlennek tűnt hogy nekünk is van ilyenünk!Most már jó érzéssel gondolok vissza mind a 33szurira meg mindenre!Ne félj,mert nincs mitől!Az intézetben is nagyon sokat bátorítanak és segítenek!DE ÉN MÉG MINDÍG BÍZOM A HOLNAPI TESZTELÉSEDBEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szorítok nagyon!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


CSAJOK AHOGY IT OLVASGATLAK BENNETEKET ÉN IS KEVÉSBÉ FÉLEK MÁR ETTŐL,BÁR NÁLUNK MÉG NEM DÖNTÖTTEK AZ OKOSOK,DE NEM SOK REMÉNYEM VAN A SPONTÁNRA.
KÖSZI CSAJOK HOGY ILYEN SOKAT ÍRTATOK ERRŐL.NEKEM JÓ VOLT OLVASNI.
PERSZE JOBB LENNE HA NEM KELLENE,DE SAJNOS EZ VAN.
NAGYON DRUKKOLOK NEKTEK.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!

Csak bekuk :lol: :lol:

Ancsa!!

De örülök,hogy irtál :D :D ,nagyon drukkolok neked +++++++++++++!!!!

Kamilla!!
Még nem feladni :wink: ++!!

Reni!
Igen általába késöbb teszi be a pé-t!

Engem nem zavar a téma(bár nem értek hozzá)!!De örülök,hogy volt téma a topicon :D :D !

Beuka!
Remélem hamar hazaengednek !!!!

Mennem kell fáradt vagyok :( ,meg esik az esö is!!


Sziasztok!!
Vendég
 


Kamilla?????
Nagyon izgulok érted!

Betti
betti73
 
 


Negatív lett. Nem is lepődtem meg, úgyhogy nem vagyok elkeseredve se. Most kivételesen azt várom, hogy megjöjjön és kezdhessük a lombikot.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla! :(
De örülök,hogy nem vagy elkeseredve.

Kép
breni
 
 


Kamilla! :(

Azért én nagyon drukkoltam neked!


Tegnap megjött a rákszűrésem eredménye és P1 lett!!!!!!!! :D Sose volt még ilyen! Nagyon örültem neki.(hamár másnak nem örülhettem)

Betti
betti73
 
 


Kamilla!! :(
Hajrá elöre :wink: !!

Betti!!
P1 ez igen :wink: !!

Reni!!
A ferti betette a pé-t ,bár a wunschkinder még nem!!

Kép

Bocsi hogy megint felteszem ,de kezd alakulni a höm is,szépen lassan kuszik fel-fel!! :D!!

Mennem kell!!Ma is délutános vagyok!!

Sziasztok!
Vendég
 


SZiasztok!

Kamilla,
akkor nem is sajnálkozom!
Hajrá, és hátha együtt fogunk haladni! :D

Betti,
gratula a szűzlány! :lol:
Tudom én, mekkora öröm! :wink: Volt belőle részem kb 8-szor az utóbbi két és fél évben! :oops:

Reni,
ne is kelljen :) , de ha netán mégis, akkot nem fogsz annyira idegenkedni! :wink: Ja, nálad sztem úgyis inszem lenne "csak"! :wink:

Editke,
Micsoda emelkedés! :)
angel37
 
 


Angel!
Most abba reménykedem hogy használni fog a closty.

Kép
breni
 
 


Kamilla,
:( .

Betti,
P1 :D

Ötyetali jövő héten???
potter_76
 
 


PotterÁgi,
Hurrá! :D
Nekem elvileg jó hétfőtől-csütörtökig 5-től! Esetleg péntek du, korábban.
angel37
 
 


szűkítem a kört: kedd vagy csütörtök 5-től.

Betti?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Sajna nem nagyon tudok jönni, amint látjátok, ezért szeretném megkérdezni, hogy nem vállalná-e be Valaki a táblát, mert én nem tudom rendsezresen csinálni.

Eddig én excell-ben szerkesztettem, majd onnan átmásoltam a tátblát "paint"-be, ott képként (JPEG) elmentettem, és onnantól már csak képszerkesztővel a méretét kellett beállítani.

Aki vállalja szóljon, elküldöm a "nyersanyagot" persze az is jó rég volt már frissítve.

Sajnos vasárnap délután rosszul lettem, bementünk nagy nehezen a kórházba, ahol kiderül, még mindig terhes vagyok, tehát mégis méhen kívül van a "baba".
Azonnal műtét, (lapar) szerencsére meg tudtak azzal is "menteni" nem kellett vágni, a bal oldali petevezetőm bánta. :cry: :cry:

Már csak a sebek húzódnak, egész jól vagyok, csak hát odabenn, azért mély nyomokat hagyot.......

Megpróbálok jönni, csak most kicsit nehezebb.

Nem olvastam vissza, bocsi.

Üdv: Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!!

Jaj szegénykém annyira sajnálom ami történt :( :( !!
Jobbulást kivánok neked!!
Millio puszi!
Vendég
 


sziasztok,

a lombikos tema engem is nagyon erdekelt, sok mindent megtudtam....3 babu egyszerre :D
a parom alma, h ikrei lesznek, en meg majd orulok, ha egyet sikerul osszehoznunk, pedig o olyan edes, azt mondta, h o min. 5 gyereket szeretne, hozzateszem, h en is a nagy csalad hive vagyok :wink:

ha nem tudnam, h nem lehet, akkor most tutira azt hinnem, h terhes vagyok, ezek a hazug jelek :oops:
rima
 
 


Sziasztok! Szeretném segitségeteket kérni. Mi is szeretnénk kisbabát. Tudnátok -e nekem ajánlani egy fogantatás naptárt,mert mi kislányt szeretnénk.Azt mondják megbizhatoak ezek. Köszi nektek.
oszman777
 
 


Kamilla, Ági, Angel!

Nekem mindkét nap jó! Csak akkor pontban 5-kor legyen, mert kb. másfél órát tudunk maradni. Bendi fél 7 körül vacsizik és fél 8-8 körül fürdés van. Fürdésre haza is kellene érni.

Hol talizzunk?

Betti
betti73
 
 


Beu!

Sok erőt adó puszit küldök!!!!!!

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Beukám,
örülök, hogy benéztél, és minél gyorsabb felépülést és jobbulást kívánok neked!

Ötye-csajok,
csak nem összejön jövő hétre? :D

PotterÁgi? Akkor kedd. v. csüt. 5 óra? :wink:
A híd alatt? 8) v. Margitsziget?
angel37
 
 


Nekem is jó mindkettő nap. Betti, én is kb 6-fél7-ig tudok maradni max. Mi lenne, ha mi előbb randiznánk, Kamilla meg Angyal pedig befut később. Szerintem mi legkésőbb 4-re odaérünk bárhová.
Milennáris park (ott van egy tuti játszótér állítólag) vagy Margitsziget? Szerintem nektek ez a kettő lenne a legjobb. Mindkét helyen van kiülős bár is.
Mit szóltok?
potter_76
 
 


Beu,
nagyon sajnálom a történteket. A leendő babók akkor ezentúl majd a másik oldalról jönnek, ne aggódj. Én is egy méhenkívüli műtét után érkeztem néhány hónappal (asszem 3...vagy 4).
potter_76
 
 


OK, akkor az anyukák előbb randiznak! :wink:

Akkor mondom: legyen mondjuk kedd 4 ill. 5 óra, okés? :D
Nekem úgy is jó, ha akkor kapok egy SMS-t, hogy hol vagytok! :)
angel37
 
 


Oké!
Aztán mi majd Angellel 7-kor jól berúgunk még utoljára, mert jövő hónapban már nem szabad....

Én 4-kor indulok az irodából, addigra tudnom kéne merre induljak el.

Jó lenne ha holnap megjönne, mert hétfőn 3napi vérvételre akarok menni!

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: