Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Szonibaba! Szívből gratulálok és minden jót kívánok Nektek!

Melincsi, Anna és Ábel

Kép Kép
melincsi
 
 


Sziasztok!

MSE!

Gratulálok a kisfiadhoz!!! Sok boldogságot nektek!

Beu!

Örülök, hogy már otthon vagy. Jobbulást!

Angel!

Üdv. újra itt. Szuper lehetett a nyaralás! Most nagyon írigy vagyok. :lol:

Velem még semmi, 34. napon vagyok és még semmi. Ha holnap sem lesz semmi, akkor veszünk egy tesztet.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Csak nagyjából tudtam visszaolvasni! :oops:

Szonibaba!
Gratulálok!!!Sok boldogságot!!!

Beuka!
NAgyon sajnálom hogy így alakult! :(
8hónapos nagyfiadat sokszor puszilom! :D

Angel!
Örülök hogy jól sikerült a nyaralásotok!Én is nagyon irigy vagyok!Drukkolok a július-augusztusra! :wink:

Editke!
Jól alakulsz! :D Mindent bele!!!!!!

Móni!
NAgyon szép kislány Ramóna!Gratulálok!

Vica!
Örülök hogy benéztél,bár nagyon ritkán teszed! :( Ati baba hihetetlenül szép!!!! :shock: :D

Magamról röviden:Ma volt a beültetés,3 babóca lakik a pocakomban! :D :D :D (egyenlőre :roll: )

Puszilok mindenkit!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Sziasztok!!

Betti!!

De örülök,hogy benéztél :D :D Nagyon drukkolok,lehet jön a kisteso ,jaj de jo :lol: :lol: :lol: !!

Angel!!
Igazad volt ,de igérem ez lesz az utolso foto ,most pisiltem ezt :

Kép
Kép
Nemrég értem haza elmentünk a bányába füdrdeni hm isteni meleg volt a viz ,készitettem pár képet de nem akarom az oldalt tele rakni!!
Szegény halakat csokival ettetem ,de olyan édik!!

Puszi!!,
Sziasztok
Vendég
 


Ancsa,
már túlvagy a beültin? Hű, jól lemaradtam! :?
Hány sejtecskéd lett? Hány embrikéd? Van fagyi? Kérnék néhány részletet! :)
Akkor most várakozás-reménykedés... :wink: Drukk!

Betti,
Várjuk a teszteredményt! :wink:

Editke,
na akkor most azt mondom, hogy kb két hét múlva egy másik kétcsíkost is fogsz látni! :lol:
angel37
 
 


Ancsa!!

Én nagyon drukkolok neked :) :) ,én se tudtam hogy már megvolt a beültin :oops: !

Angel!!
Ugy legyen :wink: :wink: !!
Fura mert eddig nem volt ilyen szép lh tesztem :lol: :lol: !!
Már csak 4 db van !!
Szerinted holnap használjak belöle ,vagy már ne teszteljek többet :oops: :oops: ??
De van 5 db terheségi is ,remélem az se marad meg sokáig!!
Vendég
 


Sziasztok!!
Ancsa!!3 baba!!Nem semmi!! :lol: :lol: Nagyon drukkolok így ismeretlenül is, hogy mind megmaradjon!!Mikor kell menned Uh-ra??Gondlom men gnézik többször, ugye??Hu, most nézem ma én vagyok az eslő!!Többiek merre vannak??
Keditke!!Nagyon jól alakulsz, huzzatok bele Apával, és minden oké lesz!!És biztos 2hét múlva már két csíkosod lesz!!Bizzom benne!!
Most mennem kell!Puszika mindenkinek!Csók:Anita

url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url]
anita21
 
 


Ancsa!Nagyon nagyon szorítok neked!!!!!!!!!!!

Keditke!Na ez nagyon jó hír.Nagyon szuper hogy ilyen szép erős lett,na most már tessék a géptől elszakadni aztán írány APA!!!!!! :wink: :D

Kép
breni
 
 


Editke,
sose használtam LH tesztet, de úgy tudom, hogyha egyforma erős a két csík, akkor LH csúcs van! :) Itt most már 36-48 órán belül PÉ jön, most action-time! :D Sztem nem érdemes még egy tesztet ellőnöd, valszeg halvány lenne v. nem lenne rajta semmi!
angel37
 
 



Szonibaba!
Gratulálok!

Keditke!
Hajrá!

Betti!
Izgatottan várom a tesztről a híreket!

Beu!
Örülök, hogy hamar hazamehettel! Pihenj sokat!

Ancsa!
Itt is gratulálok!

moni
 
 


Emese,
szívből gratulálok a kis Marcellhoz! :D :D :D

Ancsa,
szorítok a babóknak, hogy kapaszkodjanak beléd jó erősen! :wink:

Kamilla,
nagyon nyomod ezt a lombik témát, de azért még a jövő hét is tartogathat valamit, nem?! :wink:

Betti,
nagyon igzi, hűűűűűűűűű! :D :D :D Mikor tesztelsz???????
Képzeld, asszem volt pém, jönnek a ragyák és éreztem a szúrást is. Igaz, most a bal oldalon és Peti előtt mindig a jobbon. Lehet, hogy a műtét után oda vándorolt a jobb petefészkem?:roll: Szépséghiba, hogy szex nem vót...

Keditke,
szép csíkok.

Beu,
sziaszia.

Csanitával mi van, lányok????

Angyal,
hínya, te aztán bírod a napot! Ötyetali jöhet!
potter_76
 
 


Sziasztok!

Ancsa
én is izgulok értetek.

Bea
nem semmi. Ahhoz képes hogy spontán babátok nem is lehet elvileg :). Gyors kiheverést neked.

Editke
reméljük tényleg ez a nagy hónap.

Anita
asszerm arra nem válaszoltam, hogy mikor mozdult meg. Kb június 12 óta érzem, hogy ennyit nem mozoghatnak a beleim. Most már időnként ki akarja dugni a lábát/kezét/valamiét. Reggel a leg rosszabb mikor pisilni kell. Nem tudom te a görcsökkel, hogy állsz, de én kezdem unni, hogy a lábujjaim egy nap vagy 5x begörcsölnek. Mi lesz itt még később?

Azt hiszem mindent leírtam Anitának ami velünk van. Tegnap voltunk egy tóparton nagyon jó volt, csak tollasozni akartam, keményedett a hasam, ok akkor nem tollasozom. Aztán bementem a vízbe, Kópé szólt, hogy ő már igazán fázik (mondjuk hideg is volt a víz), úgyhogy kimásztam. Mondtam is neki, hogy ha már most beszabályozza a szüleit nem leszünk jóban.
Én magam (ha számítok valakinek) különben jól vagyok, a köhögésem is kezd elmúlni, élvezem, hogy nő a pocakom és nem kell behúzni. Már lassan 4 kg-ot híztam, ami rosszul érint, bár tudom így kell lennie.

Na jó, próbálok sűrűbben jönni.

Addig is kitartást!

Puszi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jajj, nem is gratuláltam a kis Marcell babához. Várom én is nagyon a beszámolót. Valamiért egyre jobban izgat a dolog :).

Azt is elfelejtettem írni, hogy egy nappal meghatladtam a félidőt. Azt hittem soha nem jön el ez a nap. Kedden megyek UH-ra. Kíváncsi vagyok milyen most Kópékánk :).

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Beu!
Sajnálom ami veled történt! Pihenj sokat!!

Kép
lara26
 
 


Tisztelt Egybegyültek!
A verebek csiripelését kiegészítendő képek, íme:

Kép
Marcell baba1

Kép
Marcell baba2

Üdv:
Szonibaba Ura és Parancsolója.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Szoni!
Nagyon cuki Marcell Baba!!!!

Betti teszteltél???????????

Ancsa! Nagyon szorítok neked!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


MSE!

Nagyon szépséges a kisfiad!!!! :) Gratulálok mégegyszer!

Ancsa!

Húha!!! 3? Nem semmi! DRUKKOLOK nagyon.

Editke!

Húzzatok bele!!!!!!!!

Hajni!

Gratula a félidőhöz. :)


Rólam: tegnap vettünk tesztet,meg is csináltam. Napközben. Kb. 5 perc után lett egy halvány második csík (papír szerint egy perc után vagy van csík, vagy nincs, később már ne értelmezzük.) :roll: :?: Annakidején ugyanilyen tesztet csináltam Bendivel is és ugyanígy később lett második csík. Ma veszek egy másikat és holnap reggel megcsinálom. Egyébként 36. napnál járok.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok csajok!!!

Ági!!!

Itt vagyok,olvasgatok,néha bekukkantok,izgulok mindenkiért.. :lol: Kicsit háttérbe vonultam :shock:

MSE!!

Gratulálok a Kisfiadhoz,nagyon szép baba.

Moni!!

Még neked sem gratuláltam. :oops: Nagyon sok boldogságot a Kislányodhoz.

Kamilla!!

Drukk-drukk hegyek. :D

Ancsa!!

Hűűűűű,ha kell Én megyek segíteni a 3 babához :lol: Drukkolok nagyon.

Sajnos Beuról nincs jó hírem.Megint kórházba van,tegnap rosszul lett,meg is műtöttél,mégis méhen kívül volt a baba.Az egyik petevezetőjét kikellett venni.Éjjel nagyon fájt neki,de most már kicsit jobb.Jaj úgy sajnálom szegényt,innen is millió puszi neki.
csanita
 
 


Betti!
Hűűűűűűűűűűűűűű nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Szonibaba!Nagyon szép a kisfiad! :)

Kép
breni
 
 


Betti! Szerintem halkan lehet örülni. Sokan mesélték már ezt a "kukából kiszedem a + tesztet" sztorit és általában ezek két napra rá csont +ak. HAJRÁ KETTESKE!!!!!!

Megjegyzem én is mindig kikukázom....hátha.....mégis......de még úgy se volt sose +......:(

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Úr Isten! De én ezt nem értem, hogy mikor bent volt előzőleg a kórházban miért zárták ki a méhenkivülit?

Beu! Sok-sok erőt küldök neked!! Meg puszit is, hogy hamar felépülj!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Anita!

Köszi a híreket. Szegény Beu!!! Sajnálom nagyon, hogy ilyen szörnyűségek történtek vele. :cry: Mielőbbi felépülést.

Kamilla!

Nem kukáztam ki, még megvan! :) Két nap múlva te jössz!!!!!!!

Betti
betti73
 
 


Ezt nem értem Én sem.Majd felhívom,most nem akarom még zavarni,had pihenjen.Talán többet megtudunk. :oops:
csanita
 
 


Ááááá, én nem hiszem, hogy nekem összejött. Valahogy érzem. Azért köszi.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Beu,
:( :( :(
Szegény, ez nagyon tud fájni...
De hogy nem vették észre ezt a múltkor :?:

Anita,
köszi a híreket.

Betti,
ez biztató! Nagyon úgy tűnik ketteske van a pocakban! :wink:

PotterÁgi,
elég szarul bírtam :wink: De ezerszer inkább, mint a hideg!

Naaa, az ötyét meg hozzuk már össze! :D Én most júliusban eléggé jól ráérek, tul.képp bármelyik hétköznap munka utan, csak ezért egy hétre előre tudjam! :)

Szoni,
Marcell baba nagyon édes! :)
angel37
 
 


sziasztok!

szonibaba! gratula a kisfiadhoz, gyonyoru egy kisbaba es meg a bore is milyen szep, gyonyoru :)

ancsa! en is drukkolok a haromhoz, azt hiszem nem fogsz unatkozni :wink:


beu! en is nagyon szoritok, h minden rendbe jojjon :(
rima
 
 


Én is ráérnék,ha szabad :oops: Még ha ritkán is jövök.. :?
csanita
 
 


Anita,
persze! :)
A múltkor úgyse sikerült...
angel37
 
 


Sziasztok!!

Beu!
Sok erőt küldök neked!! Meg puszit is, hogy hamar felépülj!

Szoni!!
Gratulálok a Kisfiadhoz,Marcell baba nagyon édes!

Kamilla!!
Drukk-drukk hegyek. :wink: :wink:

Hajni!
Gratula a félidőhöz :D :D

Szerintem ez a hónap se jön össze (Lh teszt ide vagy oda),a párom tiszta ideg volt a napokba( a kinai fönöke nem akar normálissan fizetni),tegnap reggel volt akcio(de nem az igazi :oops: ) Ha befolyásolja a kiskatonákat akor nem kell 2 hét mulva tesztelnem!!Bár egy kicsit reménykedem :D :D ,nem adom fel ilyen könnyen :lol: !!
Sziasztok!!
Puszi!!
Vendég
 


(ez lemaradt az elöbb)

Hajny!!

Engem érdekel ,hogy mi van veled,persze hogy számitasz!!!!
:D .Puszi!! Nagyon vigyázz magatokra!!

Csanita!!
Örülök,hogy benéztél!!!!
Gyere gyakraban :wink: !!!
Vendég
 


Editke,
szerintem ettől még lehet bőven izgága kiskatona! :wink: Persze, hogy reménykedj! :)
Mikor elkezdtelek olvasni, azt hittem elmaradt az akció...

Ettől függetlenül egy seregszemle ezért nem ártana! :wink: Nem fogtok bele a vizsgálatokba? Már úgy értem akkor, ha esetleg ez a ciklus mégsem... :oops:
angel37
 
 


Angel!!

Értelek az esküvö szezon után mindenképpen megyünk dokihoz ,(oktober )!!A párom kezdi belátni hogy muszáj lesz :lol: !!Ha csak valami közbe nem jön! Mert beszéltünk arrol hogy ha nem talál normális munkát(belföldön),akor lehet megint kimegy tavaszig kamionozni!!Azt hittük ez a kinai jo lesz itt helybe de még szemetebb mint a magyar vállalkozok többsége :( !!
Vendég
 


Keditke!
Hátha nem lesz szükség a vizsgálatokra.Október még messze van. :wink:
Intézett vmit a férjed a Kínaival?

Kép
breni
 
 


Reni !!

Figyi ezt inkább pü-be irom :wink: !!
Vendég
 



Betti!
Hajra ketteske!!!!

Beu!
Őszinte együttérzésem! Remélem azért gyorsan felépülsz! És hogy ezt előbb miért nem vették észre????????? :shock:

Hajni!
Jó olvasni rólad!

Csanita!
Te is jöhetnél gyakrabban.

Szonibaba!
Csodaszép Marcell! És a Ramónához képest mekkora!

Velünk minden oké, már 2810g a kiscsaj. Egy szépséghibája van a dolognak, hogy egy szopi min 1, de inkább másfél 2 óra...

moni
 
 


Beu,
jajajjaj...gyógyulj meg hamar! :(

Betti,
hűha, nagyon ígéretes!!! :D :D :lol: Miyen az a teszt ami csak egy percet engedélyez??? :shock: Vegyél másikat!
potter_76
 
 


Hajni,
mi ez a szöveg, hogy "számítok-e vkinek"???
Nem semmi, hogy már túl vagy a félidőn! A kilók miatt meg ne aggódj!

Emese,
gratulálok a szép kis Marcellhoz!
potter_76
 
 


Vettem másik (másik márkát) tesztet és nem bírtam ki, hogy meg ne csináljam. Ez rögtön halvány + lett, de idővel szinte eltűnt. :( Már alig látszik. Egyelőre befejezem a tesztelést, ha nem jön meg még pár napig, akkor jövő héten elmegyek dokihoz és előbb-utóbb minden kiderül. Apa már világgá kürtölné a dolgot, alig bír magával, már a lakást is átrendezte gondolatban. Olyan imádnivaló!!!! :oops:

Betti
betti73
 
 


Betti,
már délután van, nem lehet, hogy ezért? Holnap v. pár nap múlva korán kéne ezt leellenőrizni! :wink:
angel37
 
 


Beszéltem Beuval.Baloldali petevezetéket kellett kivenni. :cry: Még az örzőbe van,fájdogál neki.Most várja,hogy szobába vigyék.Talán szerdán haza mehet.Szegénynek nagyon szomorú volt a hangja. :cry: Sok-sok puszi neki.

Betti!!

Hajrá kis tesó. :lol:
csanita
 
 


Angel!

Teljesen igazad van! :D Bár mindkettőt pontban délben csináltam. :shock: Meg kellett volna várnom a holnap reggelt, de nem bírtam ki. :) Na majd még gondolkodom, hogy pár nap múlva próbálkozom-e újra. :)

Betti
betti73
 
 


Türelmetlen Betti asszony, látod, látod? :wink: Próbálkozni fogsz újra! :lol: +++++++
Meg sztem az se mindegy, mennyi folyadékot ittál, mert ugye pisis dolog...

Anita,
köszi, hogy tudósítasz.

Beukám,
jobbulást!
Adjon némi vigaszt Boti baba, hogy vár rád otthon!
angel37
 
 


Jééé! Vannak ilyen eltünős csíkok is? Azt hittem csak később kukában előjővős csík van! Szerintem Betti nyerő vagy! Tesztelj holnap reggel, ne hagyj minket kétségek közt!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!!
Hát nem győztem visszaolvasni a sorokat!!
Hajni!Örülök, hogy már te is itt tartasz, lassan én is eljutok odáig!Én nem görcsölgetek,jól vagyok, semmi bajom!!Az alvással már most vannak egy kis gondjaim, de mindegy nem érdekes!!Szerdán megyek Uh-ra kiváncsi leszek mennyit nőtt a picur, és remélem minden rendben is lesz vele!
Betti!!Mi újság?Ird ám meg ha van valami jó híred??Nagyon drukkolok én is, hogy két csíkod legyen!
Ma voltam Belgyógyászaton, semmi extra nem volt, jó a cukrom mint mindig!!A vérnyomásom vol140/90!!mÉG ENNYI soha nem volt!!Kicsit mérges voltam!
Emese!!Nagyon szép a kisfiad!!Nagyon formás baba!!
Beuka!!Jajj te szegény, mi törént veled megint??Nagyon sajnálom én is, de most akkor , hogy is volt ez??A múltkor MIT CSINÁLTAK VELED??Nem értem!Vagy lemaradtam valamiről!!Akkor bocsika érte.....!!Még jövök!

url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url]
anita21
 
 


Hol van mindenki?

Betti, ma nem teszteltél?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Betti!
Csináltál újabb tesztet?

Kép
breni
 
 


Kamilla, Reni!

Ma nem teszteltem. Valószínű, hogy nem lenne érdemes, pöttyözöm egy picit. :(

Betti
betti73
 
 


Betti,
pecsételgettél Bendivel a legelején, nem? :wink:

+++++++++


Voltam ma UH-n, a petefészkeim leálltak, van már kezelőlepom, így jöhet majd az újabb szuriroham 27-től! 8)

Kamilla,
kíváncsi vagyok, mikor csatlakozol! :)
angel37
 
 


Angel!

Ez így van! Bendivel is pecsételtem az elején. Tegnap apa unszolására vettünk tesztet. 2 db-osat. Az egyiket megcsináltam tegnap este fél 9-kor, halvány + lett. A másikat ma reggel 5-kor, az sajnos még halványabb lett és a pecsételés is fokozódott (most már betétet is kellett használnom). Azt hiszem, hogy ennyi volt. :( 1 cn-nek nyilvánítom a mai napot.

Drukkolok neked nagyon. Akkor hamarosan összeszúrkálhatod magad! :)

ÖTYE-taliban természetesen benne vagyunk.

Kamilla!

Veled mizújs???

Betti
betti73
 
 


Hát sajnálom, hogy így alakult. Szerintem a következő ciklus nyerő lesz!

Én nem teszteltem. Majd holnap. De úgyis - lesz, tudom. Csak muszáj megcsinálnom, hogy abbahagyhassam az utrot.

Angel! Remélem akkortájt már én is szurkálhatok. Na jó, picit később. Melyik cn-en kell elkezdeni amúgy?

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: