Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Ditus!

Jók voltak a vicceid!

A "Ti" fiutok elég gáz. A párod miért gyengül el addigra mire ki kellene osztani?

legalább szereztem neki néhány kellemetlen pillanatot, mert a csurom vizes cipőjében nem mehetett haza és az én fehér színű bakancsomat adtam rá. Állitólag a sírás határán állt mire kiértek a buszhoz.


Ügyi vagy!

Betegeknek jobbulást!

Czinki!

Ne menj a dokihoz, Nándicseket pedig végképp ne vigyétek.

Betegen, 40 fokos lázzal is lehet szoptatni. Csak akkor nem ha már nagyon csúnyán, gennyesre begyullad a melled.

Némóka!
Pici lánykád nagyon édes! Kép

Moncsi!
Remélem ma már rendben volt a vérnyomid.

Mi 2 hónaposan vittük Lacust az első hosszabb útra (~150 km), de 1 hónaposan már jött nagybevásárolni velünk.

Linácska!
Engem ugyan nem kérdeztél :lol:
Lacust hosszuújju bodyban és rugiban hoztuk haza + kapott egy kis vékony pulcsit, mert eléggé hüvös volt akkor + kis sapkát.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Bumi melyik Kaáliba voltál? Szorítok nagyon!

Monic én a Bencével nagyon sokat mentem. Autóval, babakocsival. Sőt asszem 4 hónapos volt, amikor mentünk Olaszba az apukájához. Egész végig aludt, enni kelt fel csak. Nagyon jól bírta.

Ja! Március 9-re kaptam időpontot a Kaáliba Győrbe.

timejka
 
 


Timejka,
egész jól kaptál akkor időpontot. Ez a hónap gyorsan el fog telni.
Bumi Debrecenben volt szerintem Kaáliban.

Bumi,
nagyon drukkolok, hogy erősen kapaszkodjanak a picik :wink:

i.kata
 
 

 
 

bumi+++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Timejka, végre már nagyon vártam ezt a lépésed, ügyi vagy hogy meghoztad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Boni, köszi a dicséretet, kezdődnek nálam ezek az összehúzódások úgy érzem, de még csak piciben nyomom.


Moncsi, köszi jól vagyok, de napról napra közeleg a nagy nap. Egyre erősebben érzem hogy nem fogjuk kihúzni a végéig. MOst a cél a 38. hét elérése. Még 11 nap van addig. Számolom visszafele a napokat. Meg nagyon várom a febr. 10-ét hogy meglássuk Oroszlán mekkora. Reggel nagyon élénk volt, amikor felkeltem 30ig számoltam a magzagmozgást, sürgött-forgott a lelkem.

Kép
pgsuska
 
 


Bumi, mennek a drukkok+++++++++++++++++++++ és nyugi+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska

Nem tudom miért nem léptem hamarabb Kaáli ügyben? Talán bíztam abban, hogy sikerül babásodnom. Most attól parázok, hogyha sűrűn kell járnom, akkor a főnök mit szól, mert nem tudja, hogy babát szeretnénk. Hogy fog elengedni, nem tudom.

Zsuzska én 36 hetesen szültem a Bencét. Asszonta a doki, hogy legalább 36. hétig bírjam ki. Hát pont kibírtam, aztán megszületett a Bence.
Amikor a Bence született, előtte pár napig annyira sokat mozgott, hogy már én fáradtam el.

Kata, Zsuzska!

Azért nem bánnám ha nem kellene menni a Kaáliba :lol:

timejka
 
 


Timejka,
megértelek és remélem végül nem kell menned :lol:
Mikor mész akkor inszemre?

i.kata
 
 


Kata
pénteken megyek dokihoz. Kérdés, hogy lesz-e tüsző.

Ebbe a klubba nem tudom, hogy kell belépni, amit iwiwen küldtél.

timejka
 
 


Kata
Sikerült, csak kicsit vak vagyok.

timejka
 
 


Timejka,

március 9? Akkor nem csak nekem és Danikának lesz akkor nagy napja :wink: :lol:

Zsuzska,

nekem is fájdogál alul a hasam, néztem, hogy ott is nagyot nőtt, de még nem ment le szerencsére. Ha hiszed-ha nem nekem is a 38. hét a cél, mert pont 38+0-n dolgozik először a dokim.

Bumi,

az én férjem is nagyon elbűvölő volt a lombik után, tisztára el voltam kényeztetve :lol: :lol: :lol: :lol:
Szerintem holnaptól nyugodtan mozogj lightosan, a köhögés nem számít, a babák jó helyen vannak :wink:

Ma anyu vitte le a belgyógyászhoz a vérnyomás táblázatomat, mert én nem voltam túl jól, egész éjszaka úgy érzetem, hogy én is elkaptam a hányás-hasmenést, de ügyes voltam, mert az első jelekre kibotorkáltam és ittam egy Normaflort, és képzeljétek el, hogy mire reggel felébredtem semmi bajom sem volt, pedig éjszaka annyira rosszul voltam még, hogy jajjgattam is.
Ezen felbuzdulva reggel a férjemmel is itattam egyet, és láss csodát, mindketten jól vagyunk :lol: :lol: :lol: :lol:
Visszatérve a vérnyomira, a belgyógyász egy cseppet sem esett kétségbe, emelte az adagomat 3Xfél tablettára. Remélem, hogy ezzel 3 hétig elleszek, utána akár szülhetek is :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic tényleg, nem is néztem a dátumot. Bár még csak konzultáció lesz nekem. Vagy nem? :lol:

Dita veled mi van? piri?

timejka
 
 


Timejka,

konzultáció lesz, de az is nagy dolog :wink:
Dita épp ma utazott el a BMC-be, hogy adjanak neki végre valami gyógyszert ami meghozza a mensijét :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Remélem, hogy most már megjön Ditának aztán irány a lombik és egyből ott lesznek a babák a pociba.

timejka
 
 


Monic,
örülök, hogy jobban vagytok. Én azt a Normaflort a kutyáknak is szoktam adni, ha megy a hasuk.

Timejka,
akkor csak Monic vonalzóját kell figyelned, hog mikor kell menned Győrbe :wink:

Lassan indulok suliba.... Ki az a barom, aki kitalálta, hogy nekünk ma 14-19h-ig legyen óránk? :evil:

i.kata
 
 


Viki,
bocs, csak hirtelen az ugrott be, hogy Zsigi baba is augusztusi. De kösz a tanácsot :lol:

Bumi,
+++++++++++++++++++, köhögés biztosan nem árt, szerintem legalábbis.

Én holnapig nem nagyon leszek, párom bébicsőszködik Pesten, mi meg anyunál alszunk.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kata,

nekünk volt olyan is, hogy este 8-kor kezdődött az óránk. Na, az már nagyon durva volt, ha akartunk sem tudtunk figyelni mert addigra nagyon elfáradtunk. :? Kitartás neked!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Bumi! Nem baj, ha görcsölget a hasad, az semmi rosszat nem jelent, nekem is görcsölt mindig, sőt amikor velünk is maradtak a picikék, akkor kb. a 7. hétig éreztem. Drukkolok a picikéknek, hogy kapaszkodjanak! :wink:

Ja! Hason kellett feküdni a beültetés után???? :shock: Ilyet még nem is hallottam. Nekünk háton kellett a BMC-ben.

Kata jó tanulást!

A Normaflore tényleg szuper, és mivel csak baktériumokat tartalmaz, bármikor szedhető és nem minősül gyógyszernek. Nálunk is van mindig a házipatikában.

Kismamik! Akkor jó, ha ti is így tudjátok ezt a betegen szoptatás témát. Nem akartam hülyeséget írni a Czinkinek, de akkor ezek szerint nem a könyvem írt baromságot. :roll:

Gyarapodik a klubunk? Helyes! :)

nellike
 
 


Jaj, nem is mondtam, hogy nincs még kész az AFP eredményünk. Pedig már annyira rákészültem ma, hogy megtudjuk.

Remegő lábakkal hívtam fel a doki asszisztensét, hogy mi van, erre közölte, hogy csak holnap kapja kézhez. Még egy napot parázhatok! :evil:

nellike
 
 


Nellike,

az én AFP eredményemet a védőnőnek küldték ki, úgyhogy nekem meg kellett várnom, míg ő jelentekezik :evil:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ditus, már baromira várlak a hirekkel, remélem hogy sikerült feljutnod :wink:

Nellike, nyugi nem lesz semmi baj, jó lesz az AFP eredményed.

Kép
pgsuska
 
 


Moncsi, örülök,hogy a vérnyomásod kezelik bizti vagyok benne ezt a röpke három hetet már kihúzod igy. Nekem is igy jáccotak a szivgyógyszerekkel. Holnap kell mennem kardiológiára és ctg-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Ditusom!
Merre jársz, olyan vagyok mint Pom pom a faágon, csak várlak és várlak :lol:
20150601134430
 
 


Zsuzska,

Dita már ül a vonaton, nem olyan soká otthon lesz és ír nekünk :wink:
A 3 hetet nagyon ki kellene bírnom, ha törik, ha szakad. Utána már bármire hajlandó vagyok, még kórházba feküdni is, mert addigra már leszb dokim.
Drukk a holnapi szívdoki látogatáshoz és a ctg-hez. Megint magánba mész ctg-re?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Viki mami,

Dita nemsokára otthon lesz. Fél 2 körül infult haza a vonata, de azt nem tudom hány óra hossza az út :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


1óra 30 perc :lol:
Vendég
 


Nellike nyugi minden rendben lesz.. ikreknél meg néha ad ki szar eredményt, de ettől se ess kétségbe.. jó? nyugiiiiiiiiiiiiiiiii
Vendég
 


Mese :-)))
gyerekemmel töltött hétvégének köszönhetően volt
szerencsém végignézni jó pár mesefilmet. és ez alakalomból ismételten letisztult
bennem jó néhány gondolat a sokat ismételt, megválaszolatlanul maradt női
kérdésekkel kapcsolatban, úgyis mint:
> - miért ilyen balfaszok a
férfiak?
> - miért nem találok egy IGAZI FÉRFIT?! (jellemzően
nagybetűvel)
> - miért nem működnek a párkapcsolatok?
> - miért van
az, hogy a jó pasik buzik?
>
> nos a válasz: a 70-es, 80-as évek
meséi kondicionálták az agyunkat.
> vegyük sorba:
>
> futrinka
utca:
> főszereplők: cicamica, buksi és bodri.
> cicamica egyedül
neveli buksit, szomszédja az öreg bodri. cicamica szerintem örökbe fogadta
buksit (macskának hogy lehet kutya a gyereke???) valószínűleg egy karrierista
ribanc, aki féltette az alakját a szüléstől (gondolom megfizetett egy pumi
házaspárt, hogy bérszüljenek neki egy kölköt). féltőgonddal és gyakran nyávogva
kényezteti a szeleburdi buksit , aki megfelelő férfi példakép hiányában esélyes
hogy full meleg lesz, mire felnő. ott van ugyan az öreg bodri, mint férfi (?),
aki feszt morog, de szintén egyedül él, tehát egy töketlen vén fasz, és tutira
alkesz.
> az egyetlen normális párkapcsolatot a másik házszomszédban élő
rókáék tudják prezentálni, akik naná, hogy bűnöző életmódot folytatnak. szép
példa mondhatom.
>
> mazsola és tádé:
> főszereplők: manócska,
aki neveli mazsolát (kisdisznó) és a kis tádét (tengerimalac)
> manócska
elvileg pasi, de nincs csaja, egyedül él a két kölökkel, akik (mivel nem manók)
tuti, hogy örökbefogadottak, vagy manócska korábbi csajai felcsináltatták
magukat holmi jöttment disznókkal és tengerimalacokkal, ezzel a lúzerrel, meg
elhitették, hogy a szerelemgyerekek (manócska tuti impotens, de minimum látens
buzi, mivel diós kalácsot tud sütni!) tőle vannak, majd szépen lekoccoltak
olaszba rúdonpörögni, ez a szerencsétlen hülye meg tartsa el a két kis szarost.
manócska annyira lúzer, hogy még annyi esze sincs, hogy időszakonként átsétáljon
egy üveg borral a futrinka utcába (igen, ebben a mesében is szerepel ez az utca)
és levarrja a valószínűleg vibrátoron élő cicamicát...
> és a gyerekek...
naigen... malacka felnőve a köcsög kismalac lesz, aki ha leesik a bicikliről, és
valaki megkérdezi jól van e, ráripakodik, hogy a fasz köze van ahhoz, ő hogy
szál le a bringáról... sosem költözik el manócskától, mert senki nem ad neki
munkát. lúzer felnőtt lesz és továbbra is agresszív...
> tádé meg buzi.
feszt nyafog és beleegyezik mindenbe...
>
> frédi és béni:
>
főszereplők: nem kell gondolom bemutatni
> frédi és béni még a gimiben
haverkodtak össze, ahol frédi volt az országos diák tekebajnok, béni meg egy
fasz kis lúzer, aki felnézett a haverjára, amaz meg ebből a rajongásból élt
évekig, sőt még most is. végzősként aztán két kis falusi liba, akik azt hitték
magukról, hogy szépségkirálynők, elment velük autósmoziba, szépen lepippantotta
őket, és ezzel be is teljesült a sorsuk, azóta papucsok, miközben azt hiszik ők
tarvolta a pomádéból.... hitelből élnek, és próbálják nevelgetni a gyerekeket,
meg betömni a házisárkánnyá cseperedett szépségkirálynőik száját a szerény
keresetükkel...
> hámondjuk családnak azért család mind a kettő, de nem
tudom mennyire követendő példa...
>
> mézga géza:
>
főszereplők: gondolom szintén megy ez is...
> hát itt a főpapucs pasit
látjuk. pocak, kopasz fej... átlag élet, átlag család. talán aladárnak van
esélye kitörni ebből a körből, hacsak valami "jólsikerült" találmánya miatt nem
sittelik le, és nem lesz buzi a börtönben...
> jah... a kriszta meg egy
kurva, aki azt képzeli magáról, hogy színésznő. irány a rúd .
>
>
frakk:
> főszereplők: károlybácsi, irma néni, frakk, meg a két rühes
macska.
> most mit mondjak. két tisztes kisnyugdíjas. együtt élnek vagy 70
éve már.
> de se gyerek, se unoka, csak a büdös háziállatok. szerintem
sose szexeltek.
>
> nos ennyi "példakép" alapján hogy az istenbe
várjátok el, hogy találtok egy a 80-as években nevelkedett, mára partiképessé
vált FÉRFIT???!!!
>
>
>
>
>
> újabb
példák...

jönnek ám az érdeklődő levelek... ebből is látni, hogy nem
adjátok fel, továbbá a remény hal meg utoljára...

moha és páfrány
egyértelműen egy meleg pár az erdő mélyén.

a varázsceruzában a kisfiú
látens homokos, aki egy törpe (cukrosbácsi?) ceruzájával van
elfoglalva...

bob és bobek? két fiú nyúl egy kalapban???

hupikék
törpikék??? 100 fiú törpilla ellen??? vagy kedvére? nem is beszélve a csúf
gonosz hókuszpókról, aki naná, hogy egyedül él szintén egy rühes
macskával...

kockásfülű nyúl? egyedül egy tetőn a liftházban? aki
leselkedik a játszótéri gyerekek után a látcsövével???
Van még
kérdés?
Vendég
 


Moncsi, megint magánba megyek, nem bizom én már senkiben, itt a végén lényeg hogy a sánta dokim mindent lásson és tudjon rólam. Előbb emlegettelek az egyik barátnőmnek ő most lett terhes és sajna nagyon magas a vérnyomása. 160/100 mondtam neki hogy vegye komolyan mert ez nem játék se az elején, se a végén :roll: A dokija csak Panangint adott neki 3-szor kettőt. De semmi mást. Nem tudom hogy ez elég-e. Nekem nem volt elég, de én lehet más eset vagyok. Csak már nagyon féltem mert nemrég vetélt el és még egy ilyen nem élne túl sztem, mert nagyon megviselte az első is.

Kép
pgsuska
 
 


Boni,

köszi a vonat tájékoztatást :wink:
A mesés fejtegetés totál igaz, bár én ebből a szemszögből még soha nem néztem őket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska,

én annyit tudok a terhességi magas vérnyomiról, hogy 150/90-nél azonnal kórházba fektetik a kismamát, mert ha ez az érték hirtelen még tovább emelkedik akkor az nemcsak a baba hanem a kismama életébe is kerülhet (ekkor szokták azonnal császárral kivenni a babát). :roll: Ráadásul a kismama magas vérnyomása hatására a babánál oxigénhiány léphet fel, mely hatására kialakulhat a toxémia, de a babánál szellemi fejlődési rendellenességet is okozhat. Nekünk ezeket a szülésfelkészítőn mondták és azóta tudom, hogy ezt mennyire komolyan kell venni.
Látod, nekem 140/80-ra kezdték adni a Dopegytet és a mostani 130-135/80-nál azonnal megemelték az adagot.
A Panangint nem ismerem, de remélem, hogy leviszi a barátnőd vérnyomását. És még azt is mondták, hogy a magas vérnyomi mellett nagyon sokat kell pihenni lehetőleg feltett lábakkal elkerülvén a vizesedést.
Remélem minden rendben lesz vele, ha a dokija és ő maga is nagyon figyel magára akkor nem lesz gond szerintem.... :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

??????????????????????????????????????????????????????????
Hun tetszik lenni?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Itt ülök már két órája és olvasgatlak titeket...

Nem lehet, hogy Ditát belepte a hó?
Dita: Kiássunk?????
Vagy sunnyogsz ott a háttérben, és Apácskával örömködsz az ikreknek?

hofeherke
 
 


Sziasztok Csajok!
Most telepítettem újra a gépemet, mert egy vírus végzett az XP-vel. Jó 1 órás meló volt a telepítés.
Buminak mennek a drukkok! +++++++++++++
Kíváncsi vagyok, Ditának miért nem jön a piri. Hátha jó hírei vannak.....

Pusz
Vendég
 


Bumi: Engedd meg, hogy én is csatlakozzam a drukkereidhez! Még pom-pomozok is neked, csak sikerüljön :D

hofeherke
 
 


Sziasztok!
Látom már nagyon kerestetek, nem olvastam még vissza, mert gyorsan le szeretném írni, hogy mi volt, még magam sem hiszem el. Monicot felhívtam koradélután de azt mondta, hogy ez annyira jó hír hogy ezt nekem kell elmondanom nektek. Ennél jobb már csak az lett volna hogy ha közlik velem, hogy X hetes terhes vagyok, bevallom ebben reménykedtem. :roll:

A lényeg az hogy ma már kezdhetem a decát, ne kérdezzétek, hogy milyen apropóból de kezdhetem, és 14 nap múlva kell visszamennem megbeszélni és kiváltani a stimus gyogyikat.

Még most sem fogtam fel igazán! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita: Milyen apropóból? ;) :D

hofeherke
 
 


És most jönnek a kérdéseim is :oops: nem mintha nem figyeltem volna, de nekem mindig kell a megerősítés! :oops: :oops: :oops:

A papíromra az van írva hogy 1 ampulla decapeptyl inj. kell a bőr alá (kar, comb, has) délelőtt adni. Ezt nem lehet a nap bármely szakában beadni??? Ugyanis azt kérdezte a doktornő hogy ma el tudom-e kezdeni, amikor kérdezte már eleve délután volt, most meg már este ...... :roll:

Az is olyan mint a stimu ugyanúgy kell beadni, és mindig ugyanabban a napszakban?

dita75
 
 


Dita,

Hát nem akartam elvenni tőled az örömet, hogy a jó hírt te közölhesd :wink: Nagyon örültem a telefonnak, amikor hívtál épp a kádat súroltam, és még életemben nem kaptam ilyen jó hírt kád súrolás közben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Igen, törekedi kell arra, hogy ugyanabban a napszakban, lehetőleg ugyanabban az órában legyen beadva. De nekem sem sikerült mindig ugyanakkor :wink:
Nekem az elsőt ott helyben adták be a Kaáliban délután 1 órakor, és utána végig ahhoz kellett volna tartani magunkat, de persze ez nem mindig sikerült. :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


NA sikerült visszaolvasni de annyira diló vagyok hogy csak arra emékszem hogy Buminak nagyon - nagyon kell drukkolni.

Az a vonat amúgy 3kor indult,és csak fehérvárig ment. Azért mentem azzal mert egy BMC-s barántőmmel voltam aki fehérvári. Elmentem vele egészen a plázáig ami meg ha már ott volt bementem és ki fogtok röhögni de előre ittam a medve bőrére ............... VETTEM EGY KISMAMANADRÁGOT!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Muszály sikerülnie mert kárbavész a nadrág!

MEgyek enni valamit mert ma még egy jó reggelt kekszen kívül nem ettem semmit! :?

dita75
 
 


Ditám!
Csuhajjjjjjjjja!

Szúrjad vazze! Este! Csókollak!
20150601134430
 
 


Dita: Jó étvágyat! De örülök neked! :lol:

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Dita!
Jajj, de jó, gratulálok. Bár én is nagyon reméltem, hogy úgy jössz ma haza, hogy már babák vannak a pocakodban. Na sebaj. Nem szabad elégedetlennek lenni. Hajrá szurikák!!! :wink:

Bonikám!
Köszönöm, hogy gondoltál rám az iwiw-en, már visszajelöltelek.

Én is falatozok, mint Dita de amúgy itt vagyok ám.

KépKépKép
bikfy
 
 


Gratulálok Dituli, hát végre kezdődik a lombikod! Hurrá!!!!!
Ügyes legyél a szurikkal!:-)

Én majd jelentkezem, hogy velem mi újság............
Vendég
 


Jaj, most olvastam vissza: Mara drága, okés, legközelebb, ha lesz időtök, akkor nagyon szívesen taliznék veletek:) Megmutatnám a három rosszcsont kutyusomat:) Nem túl nagyok, pici spánielek. Nem kell félni:)

Na, pusz, elhúzok telepítem tovább a gépemet.

Puszi MIndenkinek!!!!!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


Twist: OK :)

Nekem leragad a szemem, úgyhogy megyek fürödni.

Sziasztok!

hofeherke
 
 


Dita!

Kismamanadrágot? :lol: Na ez a beszéd, végre egy tök pozi csaj!!!
Én nem tudom, tartani kell-e a babonától, de az biztos, ha nem gondolkodunk pozitívan, mint Dita, az nagyobb bajt jelenthet. Szóval én örülök neki, hogy megvetted. Csak most már gyorsan tessék babásodni, nehogy kimenjen a nackó a divatból.

Ha tudsz, tegyél róla képet!!! Légyszi!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Majd holnap teszek, mert lehet, hogy abban megyek dolgozni, én még ilyen kényelmes gatyeszban nem voltam soha, imádom! Majdnem megvettem a tappancsos felsőt, volt pirosban és feketében is, de azt gondoltam na azért ez már túlzás! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ditus, nagyon örülök neked, nagyon sokat gondoltam ma rád és drukkoltam ezerrel, akkor ezekszerint nem kell a Norculut??? Végülis a Soten annak idején nekem is azt mondták hogy ne akarjam annyira a mensit, anélkül is megy ez. Nagyon jó hirt hoztál, és igen tessék mindent pozitivan megélni, ez igen kismamanadrág?????? Esetleg lehetne egy képet :oops: :wink: :wink: :wink: :wink:

Moncsi, most meg én szaraxom, de már nagyon kezdek elfáradni. A cukrom egésznap normális este pedig elkezd ugrálni az egyik percben 8 a másik percben 5,8 ezt add össze. Ez megy két napja de csak este.


Linácska mit szólsz ehhez, dobjam már ki ezt az Accuchecket a kukába mi????? A sirba kerget. Irtam Moncsinak a tegnapi és a mai eredményeimet. Ezt a pár napot már féllábon is valahogy kibirom, de ma este esküszöm a sirógörcs kerülgetett, hogy meddig kell még ezt a cukros átkot magamon elviselni, hogy egy nyugodt estém nem lehet mert állandóan azon kell izgulnom hogy nem is ettem semmit, de szegény babám meg adogatja az inzulint nekem mert már megint felment. Ennél már csak a magas vérnyomás tud undoritóbb lenni. :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
pgsuska
 
 


bumi: Mennek a drukkok a babákhoz. Doki aranyos volt.

boni: Meséken nagyon jókat röhögtem. A ZSKF-re jártál? A mellette lévő házsorban lakunk. :D

dita: Örülök, hogy elkezdhetted a decát. Akkor 1 hónapon belül babás lehetsz. Te a dokinőnél voltál? Hogy hívják? Milyen volt?



vicky79
 
 


Sziasztok!

Megjöttem én is...

Bumi

Megy a drukk ezerrel!++++++++++++++++

Dita

Nagyon örülök, hogy Te is ilyen jó híreket kaptál!!!! :D


Ma reggel megvolt a sperma vizsgálat, meg is kaptuk az eredményt, apa tökéletes! :lol:

beszéltem az uh-s barátnémmal is, az influenzám miatt, enyhén szólva lelombozott, mert semmilyen gyógyszert, még lázcsillapítót :shock: sem vehetek be! Csak vitaminok, mézes tea, és gyógyteák.... Ezeket persze mindet be is tartom, de nem vagyok semmivel jobbann.... :x

Uh: mondja a barátném, megnéz.... Persze úgy ahogy Ti is írtátok, petezsákot ilyenkor még nem lehet látni, de azt viszont láttuk, hogy "mintha gömbölyödne" a méhem, a méhnyálkahártya is nagyon szép, és vastag! Szóval a lényeg, hogy ebből arra lehet következtetni, hogy LEHET, hogy nem fog megjönni...... De mindenképpen meg kell várni a szombatot!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: