Új privát üzeneted érkezett!

Dana!
KépKépKépKépKép
A vizsgát meg tojd le magasról (tudom, ezt úgysem tudod megtenni. De már tudsz mindent, ebben biztos vagyok)Írok mailt.

Ági!
Én a 15.cn-en vagyok, de jobban örülnék ha inkább letennél az aljára mert egy jódarabig bizti nem jövök errefelé.
Bocs, hogy nem jelentkeztem.
Sajnos hirtelen nagyon súlyos beteg lett a férjem apukája, úgyhogy elég ramagyul vagyunk, nincs kedvem irogatni. Remélem pár hónap múlva javuló tendenciát mutat az életünk, akkor jövök, de addigra mindenki babás legyen ám!!!!Kép

Tina
vtina
 
 


Ja és nagyon kikerekedett a szeme, amikor nézte és mondta, hogy 20 mm.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
Vért vettek tőled? Mert abból meg lehet állapítani, hogy várhatóan lesz-e tüszőrepedés spontán vagy sem. Tüszőrepi szurira csak akkor van szükség, ha magától nem menne. Szerintem azért mondta, hogy este akciózzatok, mert a méret alapján van rá esély, hogy megrepedjen, és akkor a hétfői inszem már túl késő.
Nekem a dokim akkor azt mondta a 21 mm-es tüszőre, hogy várhatóan megrepedhet, de minden a vérvétel eredményétől függ, és így minden nálam csak akkor vált biztossá.
julcsi29
 
 

 
 

Növelték a closti adagod, hogy most nagyobb lett a tüszőcskéd? Ha nem akkor valószínű, hogy egyre jobban reagál a szervezeted rá.
julcsi29
 
 


nem vett vér sőtt először mondta, hogy nem tudnám e berángatni most a férjemet. Erre kérdeztem tőle, hogy most biztos?????
Fel tudom hívni. (azért voltam bizonytalan, mert ugye nem repedt meg)
Gondolkodott és akkor mondta azt, amit leírtam. Csajok én tartok tőle ez nem a mi hónapunk lesz.
Le fogjuk késni az inszemet.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!

Nálatok egyből inszem volt a kivizsgálások után, vagy úgy is próbálkoztatok mint mi? Mert ha magától megreped a tüsződ, és a pároddal is minden rendben van, akkor ha ma és vasárnap de akár holnap is akcióztok, akkor minden esély megvan rá, hogy elcsípitek.
Én olvastam, hogy az orgazmustól a spermiumok még mélyebbre kerülnek a méhben, és hamarabb elérik a petesejtet. Az inszeminációkor pedig hát ez ugye pont elmarad. Lehet, hogy pont most sikerül.
Különben meg az orvosodat nem értem, hogy miért pánikol, ezzel csak Téged is megijeszt!
Hová jársz? Csodálkozom, hogy nem vettek vért, talán spórolnak? Nálam minden egyes tüszőnézés előtt vérvétellel kezdték.
julcsi29
 
 


Én a Schömpfibe járok.
Mi 2002 óta próbálkozunk és most 2005 márciusában volt az első inszemem, ami nem sikerült. A PCT tesztem nem lett jó ezért van az inszem.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Korábban irogattam erre a fórumra, de pár hónapja abbahagytam.
Ma találkoztam reggel Ágival a Schöfiben közös dokinknál, és meggyőzött, hogy jöjjek vissza közétek.
Eddig is olvastalak Titeket, remélem visszafogadtok.

Ági,
Megkérhetnélek, hogy tegyél be a táblába?
Matchi
34 év
3. cn
3. inszem áprilisban
Örülök, hogy személyesen is megismertelek, drukkolok, hogy hétfőig minden rendben legyen.

Tina,
Jobbulás a férjed apukájának, erősödj Te is lelkileg. Ha mégis egyszer úgy gondolod, hogy szívesen kiöntenéd a szíved valakinek, tudod a privát címemet.

Dana,
Várom a hétfőt, a többit este.

Matchi
matchi
 
 


MatchiKép
Részemről a szerencseKép
Örülök, hogy visszajöttél. Kép Kép
Beteszlek a táblábaKép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!

Nem lehet, hogy a korábbi PCT teszthez képest már javult a helyzet, és a kiskatonák már simán elérik a céljukat? Végülis az is elég, ha csak egy életerős vágtázik előre, az már fél siker.
Drukkolok, hogy a szuri nélkül is megrepedjen a szép kis tüsződ, de azért kibírhatná még hétfőig.
Nehogy elkeseredj, lehet, hogy pont ez a hónap lesz a nyerő!

Tudom, hogy most nem vigaszra, hanem okos tanácsra lenne szükséged, de azzal nehéz lehet szolgálni, mert a szervezet olyan kiszámíthatatlanul tud működni.

Tündi
neptun
 
 


Ági,

Köszi.
matchi
 
 


Akkor tényleg most minden nagyon ki van számítva. Hétvégén nem csinálnak inszemet? Mert akkor nálatok az otthoni együttlét nem megoldás még ennyire kiszámított esetben sem.

Most elképesztő módon DRUKKOLOK NEKED, hogy jó legyen az időzítés!
julcsi29
 
 


A mai táblink Kép

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Ez őrület!
Egyszerűen nem értem mi van. Egész nap sz@r@kodott a babanet. Aztán kitörölte a profilomat. Aztán a régi dolgokkal visszaregisztráltam, de mégsem enged be. Teljesen újra kellett regisztrálnom, gyártani egy új email címet, mert a régit sem fogadta el, mondván, hogy ehhez a címhez már tartozik egy felhasználó. Hát persze, hogy tartozik: ÉÉÉÉÉÉN tartozom!!!!
Mindha ki lennék tiltva a társalgóból Kép
Hiába írtam az admin.nak, nem történt semmi.
Úgyhogy kénytelen voltam újra bereg.-gelni.
wanga69
 
 


ÁgiKép
Írtam neked emailt. Tanácstalan voltam a babanet miatt és csak a te elérhetőséged volt meg. A többiek profilját is törölte a babanet, úgyhogy egyenlőre csak ketten vagyunk.
A táblin ne javítsd ki a nevem, hátha sikerül visszakunyizni az admin.tól Kép
Szia
W.
wanga69
 
 


Ua történt velem is új e-mail cim stb, remek!
<!--attachment: Hali-214873.doc*mime_msword.gif*application/msword*22.5**Hali%2edoc --><center><pre>
Kép
Hali.doc (22.5 k)</pre></center><!--/attachment-->

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Sziasztok! Én is itt vagyokKép
Egy kis ideje próbálkoztam már bejutni sikertelenül.
Ági, drukkolok neked!
Nekem sajnos megvan még a fránya cisztám, hogy a ...
Az orvosom laparoszkópiát javasolt,de kérdeztem, hogy találhatnánk-e más megoldást?
Így kell most (remélem eredményesen)Diane 35-öt szednem.Szerintetek?Hallottatok már ilyenről?
3 hét múlva kontroll.Megvagyok ám rendesen zuhanva,nem is értem,hogy lehet ez?Miért pont velem történik? Ti nem szoktatok ezen rágódni?
Ma amúgy is pocsék napom van!
odett
 
 


Nem tudom mit csináltam és hogyan lehetne megnézni a levelem, megprobálom rendesen elküldeni.

Hali!

Látom én vagyok a harmadik aki zebrára vár...úgy legyen.
Ma kint voltunk háznál, és elkezdtem dolgozni, kb fél óráig birtam, utána olyan rosszul lettem, bár voltak szagok, olyan hányingerem lett, hogy csak a friss levegő és a csokis keksz segitett.

Ági én nem értek ehez az inszemes dolgokhoz de drukkolok neked, az a 20mm nagyon jó lehet.
Neked nem csináltak még HSG, vagy HyCoSy vizsgálatot? Azért nem biztos hogy csak a hormonok rosszak, vagy nem tudom.

Leirok én is egy kisebb történetet egy gyerekkori barátnőmmel eset meg.:

21 éves volt a lány amikor összejött élete párjával, és amikor már fél évesek voltak, kitalálták hogy gyereket szeretnének, probálkoztak, de nem jött, elmentek orvoshoz aki nagyon semmi vizsgálat nélkül kijelentette, hogy nem lehet nekik babájuk természetes uton, mert állitólag immun anyagot termel a férfi spermájira. Elmentek a Dévai intézetbe, ahol, ismételten semmi kivizsgálással rögtön belevágtak a lombikba. 1. lombik-elvetélt, 2. lomboik-elvetélt, 3. lombik- elvetélt, 4. lombik-szintén elvetélt, szegény lány iszonyatosan meghizott a sok hormontól majdnem 115kg-ra, és azt mondta ÁLLJ! TÖBBET NEM! miután már tiszta depresszios lett szegény. Fél évre rá felkeresett egy másik orvost aki rögtön alapos kivizsgálással kezdte nála a dolgokat, ami kb 1 hónapot vett igénybe. Az utolsó vizsgálat után teherbe esett és egy szép egészséges kislánya született, és boldogan élnek!!!

Ezzel csak azt akartam mondani, ha ugy gondoljátok nem alaposan vizsgál ki a doktorotok vagy kérjétek, vagy nem szabad egynél letapadni, váltani kell. Én is váltottam, ha még mindig annál a dokinál lennék, még itt sem tartanék.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Odett, ne rágodj rajta csak rosszabb lesz. Én is rágodtam depis is lettem tőlle egy darabig. Mekkora a ciszta, nem is biztos hogy ki kell szedni?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Borzasztó,babát szeretnék és fogigátlót szedek. Bevettem az első szemet.Remélem,"elűzi" azt a makacs cisztát!
Jó éjt mindenkinek!
odett
 
 


Köszi Goofyka,de lassan bekattanok. Így esélyem sincsKép.Mekkora is?Nagyon nem igazodok ki ezen az UH-s papíron,sajnos nem tudom mit kell nézni,a dokinál meg annyira leblokkolok,h. ma is telefonon kellett visszaszólnom, mert elfelejtettem megkérdezni,h. a bromót is szedjem-e?Ami jó jel,azt mondta kicsit kisebb mint legutóbb,és valóban,ahogy összehasonlítom az értékeket,látom is.De hogy mekkora???(Annyi szám van itt)Különben az orvosom nem bőbeszédű,még jó,hogy itt vagytok Ti nekem!!!
odett
 
 


Hát gyerekek én sem fogom már megkapni azt a zebrát!
Még nem jött meg,de már ha leülök érzem a méhemet, és a mai napon 31cn, 36.7 lett a reggeli hőmérsékletem. Ez rosszat jelez, úgye?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Jó reggelt!
Odett, a Diane35 nagyon jóKép
A barátnőm 16 éves kora óta nem menzeszelt, kb. 27 éves koráig. A dokija azt mondta, hogy "örüljön neki". Aztán 27 éves korában nem hagyta magát és kért egy beutalót kivizsgálásra.
Az UH kimutatta, hogy tele van a petefészke cisztával.
Első lépésben ezt a gyógyszert kapta, aztán arról beszéltek, hogyha ez nem használ, akkor meg kell műteni. Kiszúrkálják több helyen a petefészkét. Szerencsére erre nem lett szükséég. Három hónap gyógyszer szedés után mind az 54 db ciszta eltűnt. Felszívódott a gyógyszertől.
Ja, és még ráadásul teherbe is esett. Bár nem maradt meg a baba, ami nem csoda a 11 évnyi előzményt tekintve.
Úgyhogy ne aggódj, nálad is minden rendben leszKép
Goofy Kép
Én el tudtam olvasni az első üzit is Kép
Nagyon drukkolok a 4. zebrásunkértKép
Tanczy Kép ezen a hétvégén okítasz, sok sikertKép
wanga69
 
 


GoofyKép
Egyszerre küldtük el.
Hát ez tényleg nem jó jel(a hőd). De ne törj nagyon le, mert - tudod - a következő hónap sikeres lesz!!!!!
Ha megjönne, akkor mi következik?
wanga69
 
 


ÁgiKép Drukkolok a hétfői inszemre, meg a hétvégi akciókhoz is.
Ne csüggedj. Aggódtál a kis tüsződ miatt és az is megnőtt.
Nem lesz baj. MOST FOG SIKERÜLNI Kép
wanga69
 
 


Hahó, lányok!
Mindenki kirándul?
Azt meg is értem, jó idő van.
Én kitakarítottam, feltettem a levest, meg a többit.
Délután kismama látogatóba megyek. Már úgy várom!
Még nincs baba, még hátravan 8 hét.
Érdekes, hogy nem is irigykedek egy kicsit sem.
wanga69
 
 


Ági,
A táblából kimaradt adatok a következők:
ciklus hossza 29 nap, 2001. május óta próbálkozunk (hát mi se tegnap kezdtük).
Köszi, ha beírod ezeket, remélem a tegnap estétek eredményesre sikerült. Tudod, ahogy pénteken mondtad, ma is mindent bele.

Odett,
Mióta és mennyi cisztád van? Nekem is volt korábban, több hónapot kellett várni, de végül magától felszívódtak. Hónapról-hónapra egyre kevesebb lett és kisebbek lettek, majd a 3. hónap végén végleg eltűntek.

Wanga,
Olvastam korábban, hogy Te is menogont kapsz. Én is. Voltál már UH-n? Mit mutatott?

Biztos vírus volt, mindenkit újra regisztáltat.

Matchi
matchi71
 
 


MatchiKép
Tudom, hogy nem szép, de annyira örülök, hogy te is azt szeded, amit én. Te már máskor is kaptad?
Holnap megyek UH-ra, nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez mi mást csinál, mint closti. Holnap leszek a 9. napon.
2x1 clostitól 1 db 23 mm-es és 2 db 20 mm-es tüszőcském lett, a múl mónapban 3x1-től3 db 20mm-es, meg sok kisebb.
Engem nagyon megviselt a szurizás. Fáj a fenekem, pedig borogatom is, és rettenetesen feszült meg csípett, amikor beadták.
Te mennyit kapsz?
Én napi 2 ml kaptam, ami 2 ampulla volt (tudod 2 por és 2 lötyi). Elég lórúgás volt.
Na, de majd holnap kiderül, hogy mi a helyzet.
Nekem most lesz az első inszemem. Neked a harmadik következik, ugye?
Hú mennyit kérdezek, bocs, de úgy örülök, hogy u.azt kapod, amit én és így megoszthatjuk a tapasztalatainkat.
Te is Ambrus dokihoz jársz?
wanga69
 
 


Wanga,
Nem, én a Schöfibe járok, Arnold dokihoz. Vagy rá gondoltál? Innen elég sokan járunk hozzá, tudtommal. 2 hónapja azért hagytam abba a fórumra irogatást, mert akkor kezdtük az inszemet, és ezen a fórumon akkor még nem volt olyan lány, akinél inszeminációkat csináltak. Olyan se volt, aki menogont kapott volna, így nem tudtam senkivel igazán tapasztalatokat cserélni.
Végül Ági tegnap a dokinál meggyőzött, hogy jöjjek vissza.
Azért olvastalak ám Titeket, Ágit is arról ismertem meg, hogy Neked szerdán leírta, miben jön dokihoz.
Én is örülök, hogy Te is ezt kapod, így legalább nem csak clostis tapasztalatokról hallunk. Egyébként korábban én is clostit szedtem, de cisztáim lettek. Ezért váltott a dokim a menogonra. Ez lesz a 4-dik hónap, hogy ezt kapom. Napi 1 ampullát(1 por + 1 higító). Nekem szerencsére nem szokott fájni, de azt mondták, ha fáj, borogatni kell. Persze azért már egyszer-kétszer bekékült a helye, én akkor úgy gondoltam, biztos rosszul szúrták. Mikor bekékült, akkor csípett és szúrt, ahogy Neked is, de azért szerencsére ilyen ritkán volt.
Nem lehet, hogy túl mélyre szúrják?
A menogont a 3. naptól kapom, a 10. napon engem is megnéznek UH-n. Addigra már 7 injekciót kaptam. Ha kell, még aznap kapok egyet, és másnap 2 ampulla choragont (az 5000-est). Ha nem kell, akkor aznap megkapom a choragont. A choragon utáni másnap van az inszem.
Eddig az alábbi eredményeim lettek:
1. hónap mindkét oldalon 1 érett tüsző,
2. hónap bal oldal 2 érett tüsző, jobb oldal 1 érett tüsző,
3. hónap bal oldal 2 érett tüsző,
4. hónap majd meglátjuk.
Sajnos nekem a bal oldalon méhenkívüli terhességem volt korábban, és ki kellett venni a petevezetőt, ezért igazából csak a jobb oldali tüszők jöhetnek számításba. Állítólag ritkán tud olyat produkálni a tüsző, hogy átmegy a másik oldalra. Mindenesetre nekem akkor is megcsinálták az inszemet, mikor a rossz oldalon volt csak tüsző, a jó oldalon nem.
Igen, a 3. inszem jön.
Igyekeztem elég részletesen válaszolni, remélem nem maradt ki semmi. Ha van kérdésed, kérdezz nyugodtan.
Kiváncsi vagyok, mit láttok holnap.

Matchi
matchi71
 
 


Matchi Kép
Igen, szerdán találkoztam az Ágival a Söfi előtt, mert nem volt Choragonom, de nem mertem kiváltani a receptet, mert nem emlékszem, hogy 5000-est, vagy 1500-ast kaptam a múltkor. Majd holnap UH után felhívom a dokimat és megkérdezem.

Ezek szerint nekem már a jövőhéten meglesz az első inszemem. Hú, erre eddig nem gondoltam. Valahogy az egész olyan távolinak tűnt.

Jó régen próbálkoztok!
Ez olyan félelmetes, hogy mindenkinél minden rendben és mégsem jön a baba Kép
Legalább is eddig így volt, mert majd ebben a hónapban sikerülKép
Minden inszemmel közelebb a sikerhez Kép
wanga69
 
 


Wanga,
Ha szép nagyok már a tüszők, jövőhét eleje-közepe felé meglesz az első inszem. Olyan semmiség az egész, pár perc, és kész. Én sose éreztem semmit, nem fájt a hasam utána, nem véreztem.
Igen, régen próbálkozunk. A 2004. július 23-i hozzászólásomban leírtam az előzményeimet.
Remélem igazad lesz az eredményesség tekintetében. Egy 9 éves fiú után csak nem kell sokáig várnod a sikerre. Hisz egyszer már sikerült.

Matchi
matchi71
 
 


Sziasztok!
A párommal már három éve szeretnénk babát, de sajnos még nem jött
össze. A bolgárkerék utcai Családtervező Központba járunk. A páromat
már kivizsgálták, vele rendben van minden. Én már túl vagyok a
hormonvizsgálaton, de az eredmény még nincs meg. Clostilbegytet is
szedem, és hőmérőzök is. Azt gondolom, hogy mivel minden hónapban
rendesen megjön a menstruációm, ezért remélhetőleg komoly bajom
nincs. Lehet, hogy rossz időpontban akcióztunk, mert eddig mindig azt
gondoltam, hogy a 14. nap környékén van peteérésem, de egyenlőre
úgy néz ki, hogy az 5-10
nap környékén. Lehetséges ez? Bár ez még nem biztos, a hőmérőzés
elején tartok. Ez első három napon 36,1-36,2 volt a hőmérsékletem, és
a negyedik naptól ugrott meg 36,5-re, és most a hatodik napon 35,6
volt a hőmérsékletem. Nem tudom, hogy ez jelent-e valamit. Lehet,
hogy a 4.,5. naptól van peteérésem?! De az is lehet, hogy a
hőmérsékletem még megy fejjebb is.
Egyébként jó olvasni a soraitokat, naponta legalább háromszor
elolvasom!
zildi25
 
 


Matchi Kép
Ha visszajöttem a látogatásból visszaolvasom azt a hozzászólásod.
Te nem voltál rosszul a szuritól. Nekem végig fájt a fejem, és esténként szédültem is.
Mindíg du. 5-6 körül adták be, és kb 7 körül kezdődött a szédülés.

Ildi Kép Hali közöttünkKép
Nem volt még vérvételed? Abból kiderül, hogy mikor van a péd. Bár én még nem hallottam olyanról, hogy ilyen hamar lenne a pé. De ha így van, akkor ez lehet a sikertelenség oka, hiszen akkor nincs ideje a mnyh-nak, hogy megvastagodjon.
Mielőbb csináltass hormonvizsgálatot, abból kiderül.

Mindenkinek szia, este jövökKép
wanga69
 
 


Sziasztok!

Beszedtem az utolsó szem clostimat, kíváncsi leszek, hogy mit produkál. Nagy reményekkel indultam neki ennek a hónapnak, de most valahogy úgy érzem, hogy nem ez a ciklus lesz a nyerő.

Ági, Matchi!
Arnold doki férfiakat is vizsgál, vagy továbbküldi őket valahová? Csak mert azt mondta, hogy ha ez a ciklus sikertelen lesz, akkor a következőben megnézné a férjemet is.

Ági!
Az akciós hétvégét remélem siker koronázza.

Matchi!
Olvastam már korábban is a történeted, most elolvastam újra, remélem hamarosan te is boldog anyuka lehetsz.

Wanga!
Egyre közelebb kerülsz az inszemhez, és biztosan a sikerhez is. Kicsit irigyellek, hogy már holnap megtudod, hogy hány tüsződ érik. Engem csak jövő pénteken, a 14. cn-on néz meg a doki.

Szia Zildi25!
A hőmérős módszerben azért annyira ne bízzál. Nekem múlt hónapban nem volt peteérésem a hőm mégis felment 37-37,1-re. Uh-val nem nézik, hogy mikor várható a tüszőrepi?

Tündi
neptun
 
 


Wanga,
Nekem nincs semmi különös panaszom a szuri után. Érdekesek ezek a gyógyszerek, mindenkinél más tüneteket produkálhat. Remélem azért nem szédülsz nagyon. A clostiról már hallottam, hogy ilyen tüneteket okozhat. Az is lehet, hogy Te érzékenyebben reagálsz a hormonpótlásra.

Ildi,
A 4-5-dik nap nagyon korai. A ciklus első felében, ez változó, általában 12-14 napig a hőmérsékleted 37 fok alatt marad, majd hirtelen pár fokos esés következik be, és utána rögtön felugrik a hőd 37 fok fölé, innentől így is marad a ciklus végéig. Ha ciklus végével sem esik le, érdemes egyet tesztelni, mert jót jelent. Ha leesik a hőd 37 fok alá, abban a hónapban sajnos nem sikerült. Persze ezek az értékek attól is függnek, ha jól tudom, hogy hol méred a hőmérsékleted. Erről a "ma megint megjött" fórumban v. a hasznos linkekben sokat olvashatsz, ott nagyon kiműveltek a lányok ebben a témában.

Mára én is befejezem, jó hétvégét mindenkinek.

Matchi
matchi71
 
 


Wanga: Sajna most már tényleg nem zebrásodom, megjött, hogy vinné el a fene!!!! Lekerülök a tábla aljára az 1.cnapommal.
Most újra az egész, closty a harmadik naptól a hetedikig napi 2*1, aztán UH, aztán akciózás, és majd meglátjuk megint mi lesz. Ja de előtte becagyok már jelentve HSG-re de mivel csúsztam, pont az 5 dik napra esik az időpont, és ez nem jó, átkell iratnom magam. De elakarok menni mindenképpen, valószinüleg nekem ott van a probléma.

Ildi örülök hogy te is odajársz,mert én is, már 4 hónapja. Ez volt az első clostys hónapom, de nem jött össze. Nem a Gasztonyihoz jársz? Ő csinál UH-t és megmondja mikor akciozatok, bejelöli a házit a görbéden, azt mindig kell vinned magaddal.
A hormonerdményre kérdezz rá telen, mert nekem is azt mondták 4 hét mire elkészül, aztán harmadnap ott volt az asztalon.
Nkem is minden rendben volt eddig, de most már kezdek izgulni, miért is késett 3napot a menszeszem?! Talán a clostytól??
Akkor van peteérés amikor felugrik 37-re, elötte 2nap utána 2nap talán fogamzóképes vagy.
Az a baj hogy a családtervezőben nem csinálnak teljes hormonvizsgálatot!
Mikor mész legközelebb? Akkor tudnánk személyesen is beszélgetni.
Amúgy meg kérjél mindent ami csak az eszedbe jut, mert a Gasztonyi nem egy nagy dumás, de rendes. Petevezeték átjárhatóság volt már?
Majd irjál, én itt vagyok már mindennap.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Neptun,
Köszönöm, én is bízom benne. Ezek szerint Te is Arnold dokihoz jársz. Nálunk a spermavizsgálaton kívül a páromat kézzel kicsit megmogyorózta, mást nem csinált. A kórlapra annyit írt, hogy normális méretű és tapintású nemiszervek. Ezen kívül nem tudom férfiaknál vizsgál-e valamit. Talán Ági többet tud.

Matchi
matchi71
 
 


Sziasztok!
Hormonvizsgálaton voltam csütörtökön, három hét múlva lesz meg az eredmény. Jövő csütörtökön meg megyek ultrahangra. Remélem lesz peteérésem.
zildi25
 
 


Szia Goofyka!
Örülök, hogy Te is a Bolgárkerék útra jársz. Legközelebb csütörtökön megyek a Gasztonyi dokihoz ultrahangra. Petevezeték átjárhatósági vizsgálat még nem volt. Ezt egyébként ő csinálja, ott helyben? (remélem)
Mikor először voltam nála, meg sem vizsgált, mert akkor még nem volt meg a párom vizsgálata.
De nem mertem neki mondani, hogy azért megvizsgálhatna. Petevezeték átjárhatósági vizsgálatot is kérhetek szerinted anélkül, hogy
ő mondaná? Mondjuk minden hónapban rendesen megjön a menzeszem, nincs semmi probléma vele. Ebből azt gondolom, hogy nem lehet komoly bajom.
Ez azt is jelentheti, hogy a petevezetékem átjárható, nem? Hiszen, ha nem így lenne nem is menstruálhatnék. De lehet hogy rosszul tudom. Mi a véleményed?
zildi25
 
 


Sziasztok!
Matchi,februában kezdtem el szedni a clostit, márciusban fura volt a mensim, megemlítettem az orvosnak,és hasi UH-n meggyőződtünk róla,h.cisztám van. Én úgy tudom,h. csak egy van.Márc.-ban volt még egy UH,és megállapította,h. nőtt.Azt mondta, ha nem ürül ki a köv. mensivel, akkor műtét.Hát nem ürült ki,ez derült ki tegnap.Azt monta,valszínű,erős szerkezete van.És most várok,nemtom meddig.Köszi,hogy leírtad nálad hogy volt,most már kicsit jobban bízok.Egy kicsit korainak találtam volna még a műtétet,ha van más megoldás is.(Remélem!!!) További szép napot mindenkinek!
odett
 
 


Matchi Kép

Én is Arnold dokihoz jártam, évekig. Az én férjemet eddig egyetlen egyszer látta, kb. 6 évvel ezelőtt egyszer, mikor elkezdtem hozzá járni.

Nálunk csak sima spermát nézett. Semmiféle tapintásos dolog nem volt. Sőt az inszem előtti vérvételt is megúszta!!! Kép

Katie
katie
 
 


Katie!

Én is Arnold dokihoz járok. A férjemet akkor akarja megnézni, ha ez a hónap nem sikerül. Most már legalább tudom Matchitól és Tőled, hogy mit vizsgál. Azért a mogyorózást nem mesélem el szegénynek, nehogy előre beijedjen.
Miért kell inszem előtt vért venni a férjektől?
Időközben orvost váltottál?

Tündi
neptun
 
 


Neptun Kép

Nem váltottam orvost. Leálltunk a dologgal. Kicsit sokalltam már a kudarcot. Már 2 éve nem járok hozzá. De ha felhivom, és bemondom a nevemet, örül nekem a dokibácsi. Mindig abban reménykedik, hogy spontán sikerült, azért hivom. De sajnos nem igy van Kép


Katie
katie
 
 


Sziasztok lányok
Ma egész nap odavoltunk kocsikat nézegetni.
Jól eltereltem a figyelmemet legalább egy kicsit a babaprojektől.
Tegnap este és délután is akcióztunk apáva. Holnap már nem merek, mert hétfőn inszem. Így is a doki csak pénteket mondta, de mivel a páromnak olyan jók az eredményei (218 millió), gondoltam nem lesz ebből baj.

TündiKép
Tényleg van "mogyorózás". Kép
Az én férjem a Krióban volt és ott megnézték még a prosztatáját is. Kép
Szegény mesélte, hogy az orvos mondta, hajoljon előre egy kis síkosító és csussz be. Kép
Nagyon megdícsértem érte.
Az inszem előtt azért kell vért venni a pasiktól, mert néznek náluk AIDS és HEPATITIS tesztet.
Tőle kb 2-3 kémcső vért vesznek, tőled meg min 8 kémcsővel, mert neked mindent néznek előtte.
Ne izgulj ezt csak egyszer nézik.

GoofyKép
Azt hiszem te kérdezted voltam-e Hsg-n. Igen voltam tavaly márciusban. Hál istennek nekem jó lett az eredményem.

MatchiKép
Látom milyen sokat írtál. Úgy örülök, hogy visszajöttél. Látod van itt már több inszemes is. Kép
Pont azon gondolkodtam, hogy milyen jó, hogy pénteken is a barna nadrágom mellett döntöttem. Kép

Hú lányok úgy nagyjából visszaolvastalak benneteket, de ha valakinek nem sikerült válaszolnom, akkor bocsi.

WangaKép
Szurkolok holnapra. Feltélenül jelentkezz doki után. Kép

Lányok a táblit a visszaolvasás előtt csináltam meg, most felteszem így, de holnap javítom. Kép

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Ági!
Köszönöm az infot. Találtatok valami helyes kis járgányt neked?
Akkor megkezdődnek nálad az ásványvizes-joghurtos napok?!

Wanga!
Remélem azok a kelllemetlen szurik jó hatásosak voltak.

Berni!
Mi van veled?

Tündi
neptun
 
 


Szisztok!
Ági Kép
Lesz Smart-od?
Nagyon bejött nekem a joghurtod. Azóta napi két 400 g-ost megiszom.
Remélem kifejti a kellő hatást Kép
Na majd ma kiderül.

Lányok Kép
Olyan aranyosak vagytok, hogy még egy UH-hoz is drukkoltok Kép
Tény, hogy rettenetesen izgulok, nem is aludtam emiatt túl jól.
Tegnap voltam kismama látogatóban, és jó későn értem haza. Szegény barátnőm most van a 7. hónapban és szinte végigfeküdte.

Na, elkezdek készülődni az UH-ra, ha visszajöttem jelentkezem.
Köszi a drukkokat Kép
wanga69
 
 


Visszajöttem és nem volt UH Kép
Holnap újra nekifutunk Kép
wanga69
 
 


WangaKép
Hogyhogy nem volt Uh? Mi történt?

WangaKépTündiKép
Úgy néz ki Ford Ka lesz, bár kacérkodom a Toyota Yarisal is. Kép

Most vendégek jönnek hozzánk, nagy a sütés, főzés nálam. Most egy kicsit nem kell odafegyelnem a kajákra " elvannak magukban" Kép, így jöttem. Azt hittem sokkal nagyobb lesz a forgalom, mert tegnap nem győztem visszaolvasni.
Úgy látom mindenki pihen. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


ÁgiKép
A tegnap délelőtt is ilyen volt, inkább délután jönnek a lányok.
A Ford Ka az egy aranyos kocsi, a Yaris meg már szinte tökéletes Kép

Hát bementem a kórházba, ahol is közölték, hogy az ügyeletes doki szülésre ment be, úgyhogy csak délután tudna UH-t csinálni. Felhívtam a proffot (mondjuk kiakadt rendesen, amiért elhajtottak), de azt mondta, hogy a 10. nap is jó lesz, mert csak a 13-15. napo szokott pém lenni.
Úgyhogy reggel megint megyek.
Olyan jó érzés volt, hogy felhívtam a mobilján és otthon az ágyában emlékszik rá, hogy nekem mikor van a pém.
Olyan megnyugtató.
wanga69
 
 


ÁgiKép
A másik topikban írtad, hogy 4-kor lehetett a péd, és félsz, hogy lecsúsztok az inszemről.
Nem próbáljátok meg természetes módon? A doki mit mondott erre?
wanga69
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: