Új privát üzeneted érkezett!

Gratula a laptetőhöz! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Most láttam meg, hogy nemcsak laptetőd van Málna, de tiéd a 3000-ik hozzászólás is! :D

Engem meg e hónapban elhagytak a laptetők :) Kiindulva abból, hogy eddig sok laptetőm volt, de nem lett bébi, most meg egy laptető se... na, tudjátok követni a kombinálásom...? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Honnan lehet ezt latni? Hogy 3000.?
Vilagosan kilogikaztad ezt Veronika. Neked a NEM laptetos honap fog szeremcset hozni. Ertem en, ertem...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 

 
 

Bocsanat - szerencset... vagyis pocaklakot

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Vera drukkok mennek :):)

honnan látod hogy a 3000. hozzászólás?

nika70
Salgótarján
 
 


Hát még a "Fogamzás" rész alatt, ahol ki kell keresni, hogy "Gyermekvállalás 35 felett" és ott mellette ott van hányadik hozzászólásnál tartunk.
Vagy ha a "Kedvencek"-ből jöttök, akkor ott is látszik a témafelsorolásnál, hogy hányadik hozzászólásnál tartunk.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Felnéztem egy kicsit újra. A hosszúhétvége is melóval telik. Hazahoztam az anyagot a család örömére. Mindig mérgelődik ez miatt a férjem, de ez ilyen munka. Amikor határidő van akkor turbó van. Majd nemsokára lazítok :D

Mónika:
Néha eszembe jut nekem is, hogy mi a fenével ütöttem el anno az időt amikor nem voltak gyerekeim, már nem is emlékszem... :D Öcsémmel beszélgettem valamelyik nap a gyerekvállalásról Neki nincs még, de nem is biztos, hogy akar, mert akkor felfordul az élete. Ez volt a válasz. Mi a férjemmel jót mosolyogtunk. Mondtuk neki, hogy ez igaz, de akkor már nem akarná másként, mert nagyon jó dolog szülőnek lenni, és akkor már egyáltalán nem ez a legnagyobb probléma, hogy a gyerek felborítja az x-boxát :D:D

veronka: Az izgirizgi bbercsi találmánya, de én is izgirizgizek, hogy ez a te hónapod legyen!!! Mikor tervezel tesztelni?

malna:
Szegény pici lányod? Hogyan történt ez a baleset? (megint indiszkrét vagyok?)
Képzeljétek jovő héten már lesz fogszabályozója lányomnak. Nem porcelán lesz, amit szerettünk volna, mert így is kijátszottuk a rendszert, hogy Lilit nyilvánítság súlyosan eldeformált fogsorúnak, így támogatja a TB a felét, de akkor sincs variálás, csak a fém fogszabit engedélyezi. Így CSAK 100.000.- Forint..... Megnéztük a neten, az sem csúnya, sőt tetszik is neki, úgyhogy tök jó. Anyós azt mondta kifizeti a felét...ez nagyon jó dolog, úgyhogy a sztori vége jó lesz :D

Megyek bevásárolni, ti pihizzetek. Tényleg mit csináltok a hosszú hétvégén? Állítólag gyönyörű idő lesz....
korenka
Szár
 
 


Sziasztok
dehogy, nem vagy indiszkret Korenka, az iskolaban felmaszott egy maszoka tetejere, megbillent, es nem akart fejre esni, azert kitette a karjat, ami konyek felett eltort. A gaz nem is ez, hanem az, hogy a maszoka alatt beton volt.... nesze neked EU-s szabalyzatok.
Azota ugye eljottunk otthonrol, de 2 ev elteltevel sem valtozott semmi, ugyanugy beton van alatta. Kerdeztek akarok-e vadat emelni az iskola ellen, de mivel 2 gyerekem is odajart, nemet mondtam/. Vicces mi?
Monika beleneztem a blogodba, lattam az eredmenyeidet (fogyas) es nagyon ugyes vagy, nekem soha fele ennyi kitartasom se volt. Csak igy tovabb!
kOrenka Nekunk is a fem van, mostmar megszoktam, olyan, mintha apro gyongyok lennenek a fogain a lanyomnak. Mindenki dicseri, hogy nagyon jol all neki. Felteszek egy illusztraciot arrol, milyen az angol -ingyenes-fogszabalyozo. Kép
A lanyomnak most kekek, hat het mulva jon a zold es igy tovabb. A szin jeloli, hogy hol tart...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok!

Tök jó ez a fogszbályzó! Jópofa az ötlet, hogy a szín jelzi az előrehaladást! :) Jó mi, hogy itt 100.000 Ft, ott meg ingyenes... :roll:


Korenka,
szerdán tervezek tesztelni. (Igazából ma is teszteltem egyet :oops: , bár nyilvánvaló, hogy a 12-ik napon még nem nagyon valószínű, hogy jelez valamit... :roll: nem is jelzett :lol: )

Mi ma délelőtt egy játszóterezéssel egybekötött sétát ejtettünk meg családilag, templomnézéssel egybekötve :) (Harangoztak, így Pálmi felfigyelt rá és bementünk megnézni :) )

Délután meg anyura lesz bízva picúr, mi meg elmegyünk megünnepelni, hogy pontosan ma 6 éve ismerkedtünk meg :) Ebéd lesz meg séta a várban :)

Kellemes időtöltést nektek is, gyönyörű az idő, holnap meg állítólag még jobb lesz, 18 fok!!!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Málna köszike:) igaz most a torna kicsit alább hagyott de kaja szinten tartom magam :)

Vera jó időtöltést a várban :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika,
állítólag a kaja 70% a mozgás csak 30%... úgyhogy a kaját tartani a fontosabb :)

Na hát nekem meg most az előbb megjött... :roll: 28 napra, pedig nekem 32-34 a ciklusom hossza, ilyen rövid még sosem volt... ráadásul mindig este szokott, furi hogy most délután.

De egyébként tuti vagyok benne, hogy volt valami, csak nem sikerült a beágyazódás. Mostantól tényleg még fokozottabban fogok figyelni a súlyemelésre, Pálmit is csak vészhelyzetben (12 kiló)... tegnap (pénteken) is elfelejtkeztem róla és a tescoban jól bevásároltam, alig bírtam kitolni a bevásárlókocsit... utána éreztem is hogy fáj a derekam, hasam... tényleg jobban az eszemben kell ezt tartanom...

Nem vagyok elkeseredve, de azért persze sajnálom, reménykedtem... A hosszú hétvége akkor is szuper lesz, ezer ágra süt a nap! :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Vera sajnálom de fel a fejjel és látom annyira nem törtél meg :) ez jó

nika70
Salgótarján
 
 


malna: Totál értelek a suli ügyben. Éppen a héten hivattak be az iskolába, mert a lányom meg merte vádolni a tanárt, hogy megcibálta. Az egész osztály elött, plusz az igazgatónő és a sértett tanár kellett állnom és meghallgatnom a sztorit. A tanár végig tagadott mindent. A lányom pedig állította, hogy úgy volt a történet ahogy mondja, ezért is ment el az igazgatónőhöz. Marha nagy botrány keveredett belőle. Végül megkérdeztem a tanártól, hogy most hozzá ért a lányomhoz, vagy sem... aztán kiderült, hogy igen, de nem megrángatta, csak megfogta..... grrrrrrrr.... őszintén megmondva engem nem zavar, ha a kis szarosok kicsit meg vannak nevelve a suliban, minket is neveltek a tanárok anno, szóval ez nekem belefér, de az durva volt, hogy a tanár azt mondta, hogy rágalmazzák, közben tényleg megrángatta a gyereket... mondtam a lányomnak, hogy baromi nagy hülyeséget csinált azzal, hogy nem szólt nekem erről semmit, és én úgy álltam ott mint akit leforráztak azt sem tudtam, hogy mi van. És azzal is hülyeséget csinált, hogy ilyen nagy cirkuszt csinált ebből. És nem azért mert nincs igaza, hanem azért mert ebből Ő nem jöhet ki jól, mert ilyen az élet.... sajnos... :( szóval értem miért nem szaroztál a sulival.... nekem is oda fog járni majd a fiam és valószínűleg a picurkám is... minek gyújtsam fel az iskolát? :)

veronika:Sajnálom a fenébe!!!
korenka
Szár
 
 


veronika: Remélem fantasztikus lesz az ünneplés! Mi is a megismerkedésünket ünnepeljük és a házasságit nem :)
korenka
Szár
 
 


Marha nagy itt a csend.... remélem sétálni vagytok ebben a gyönyörű időben. Nekem dolgoznom kellene azért vagyok ilyen aktív itt....

mirci már megint hol van? Bizots nyerő szériája van a pókeren... :D:D

nikiee: Nem eltűnni végleg ám!!!!

Na jó akkor melózom...... :roll:
korenka
Szár
 
 


sziasztok
Veronika sajnalom. En nagyon bizok a marciusban...Rajottem kepzeljetek, mitol fajt a gyomrom. Ehgyomorra kapkodtam be a magzatvedo vitamint minden nap, hogy el ne felejtsem. Most attettem delutanra, de igy meg elfelejtem - neha. Viszont mostmar legalabb jol vagyok.
Korenka en nagyon ellenzem, hogy a tanar hozzanyul a gyerekekhez. Megvan annak a modja, hogy anelkul is fegyelmezni tudjon. Sajnalom a lanyodat, mert szornyu erzes lehet, hogy a te szavad van a tanarod elleneben. Ki hisz egy gyereknek?
Nalunk semmifele testi erintes nincs a tanar es a gyerek kozt, simogatas sem, de rangatas sem. Megis nagyon rendesek a gyerekek. Aki nem, az megy az igazgatohoz, aki behivatja a szuloket. (Eloszor egy level megy) Masodjara a szuloknek be kell jonni. Altalaban a dolog eddig szokott tartani. De peldaul tavaly egy kisfiut a harmadik alkalommal egyszeruen eltanacsoltak az iskolabol. El is vittek a szulei.
A kislanyomat tavaly csufoltak, masodik vilaghaborurol tanultunk es egyszeruen lefasisztaztak szegenyt. 3 fiu volt, masnap mar mindharom szulonek be kellett mennie az igazgatohoz, a gyerekekkel egyutt. Soha tobbe nem bantottak.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna: Szegény lánykád... Nem tudom, hogy miért de itt magyarországon képtelenek nevelni a tanárok. Tele van vele a tévé is, de látom a mi sulinkban is. Én sokat járok be a suliba, mert a gazdasági igazgatóval munkakapcsolatom van. Hallom, hogy az órák alatt a gyerekek üvöltöznek, a tanárok próbálják túlüvölteni őket... hát ez minden de nem nevelés. Gondolhatod milyen hatékony egy óra... a szülők elégedetlenek, a tanárok nyafognak. Ezt azért sem értem, mert ugye ők a fegyelmezést is tanulják nem? Meg pszichológiát is, és mégis leribancozzák a gyerekeket....
korenka
Szár
 
 


Korenka en is tanarkent vegeztem. Persze, hogy tanultuk ezeket. A baj az, hogy nem eleg elvegezni az egyetemet, csak az tanitson, akinek erzeke van hozza! Igenis nem mindenki valo tanarnak! Attol, hogy elvegezte a fosulit, es jo szakember, meg nem biztos, hogy jol at is tudja adni a tanultakat. Szerintem a gyerekek csak azon az oran rendetlenkednek, ahol unatkoznak. Aki nem kepes lekotni 30 gyereket, az ne menjen tanarnak!
Ez csak az en maganvelemenyem...
Mirci, Bbercsi, Rilka merre vagytok?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Málna,
ez szerintem is így van, ezt nem lehet tanulni, valaki vagy jó ebben vagy nem. Nekünk is voltak tanáraink, akiknél jól viselkedtünk és voltak akiknél nem. Ez a tanár személyéből fakad, hiszen ugyanazok a gyerekek viselkedtek másnál máshogy...

Egyébként akiknél jól viselkedtünk, abból is 2 fajta volt. Egyik akiktől rettegtünk és azért, illetve volt olyan, akit meg imádtunk és azért. Na, szerintem az a fajta az igazi jó tanár. És megfigyeltem azt is, hogy azt a tantárgyat szerettük igazán, ahol ilyen tanár volt, akit nagyon szerettünk...

Csucsu is jöhetne néha... :roll:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Vagyok, csak saját jótanácsom ellenére alaposan elástam magam abba a bizonyos gödörbe. Minden bajom van magammal és a világgal.
Most pl. képtelen vagyok elviselni a srácot, aki szívességből nálunk lakik. Az a fura, hogy már 5 hónapja itt van, és ha minden igaz, most hétvégén elköltözik, nem értem, miért pont ezt a kis időt nem bírom már ki vele. Pedig semmi különös okot nem ad rá, csak olyan érzésem van tőle, hogy ő van itthon, és nem én, és ettől nincs is kedvem semmit csinálni itthon.
A másik, hogy rohadtul elegem van a munkámból is. Nem nekem való, és nem tudok jó lenni benne, ráadásul alig keresek vele. De most minek ugráljak babaprojekt előtt?
Párom folyton dolgozik, alig látom, és ez, hogy itthon is utálok lenni, meg munkában is, elég rossz párosítás.

Persze a fő bajom, hogy el vagyok keseredve, hogy sose jön már az a bébi. :( Nagyon furcsán alakul ez a hónapom. Az "akciós napokon" nemcsak a szexéhség hiányzott, hanem maga a peteérés is. (Nem tesztelek, de reggelente hőmérőzök, és szerintem nekem elég megbízhatóan mutatja a dolgokat.) Először kiakadtam, hogy nincs is peteérés ebben a hónapban, és biztosan attól nincs, hogy beteg voltam. Viszont azon agyaltam, hogy októbertől december végéig gyakorlatilag folyamatosan dögrováson voltam, részben azért, mert nem voltam hajlandó gyógyszert szedni a babaprojekt miatt, és talán pont ezzel tettem esélytelenné az egészet (akkor még nem mértem, csak januártól).

Aztán amikor már nem is számítottam rá, a 17. napon mégis felugrott a hőm, és azóta szépen fenn is van. Persze akkoriban meg már nem volt semmi akció, sőt még egy Betadine kúrát is elkezdtem, amit még februárban írt fel a 2 perces nődokim (de sajnos még most is aktuális). Már nagyon várom, hogy a végére jussak, elég kellemetlennek találom... :roll: Ettől sem érzem túl nőiesnek magam mostanság. Többek között...

Na most megint jól kipanaszkodtam magam. :roll: Kell ez nektek???

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Kell, hát persze hogy kell, legalább tudjuk, hogy nem csak a saját életünk ilyen hullámzó és tör ránk néha a mindennel elegem van érzés :)

Abszolút érthető az egész, amit leírsz. Én még akkor se érzem otthon magam, amikor a párom kislánya egy hétvégére idejön, nem tudom úgy csinálni a dolgaimat, ahogy normálisan. Nem hogy 5 hónapja...

Igen, hát a meló ügy is, hogy minek ugrálni, mikor már bármikor jöhet a baba, és gyógyszert szedni, mikor bármikor jöhet a baba... :roll:

Én is mindent így előre tervezek, aztán meg néha pont az a baj, pedig alapvetően ez a jó...

"Okos" férfiak szerint az a legjobb, ha a nőnek nincs ideje/lehetősége gondolkodni, mert akkor túlbonyolítja a saját életét :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Én meg amúgy tiszta hülyeségeken tudok agyalni, most pl. azon, hogy januári-februári gyereket nem akarok :?
Akit ismerek januárit, mind önfejű, fejjel megy a falnak. Apám meg februári, na azt sem szeretném... :roll: Márciustól viszont már minden hónap jó lenne... Nade most ezért maradjon ki 2 hónap? Mikor most meg annyira akarom a bébit? Ne is válaszoljatok rá, tiszta hülyeség az egész :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Korenka,
hogy van a kis pocaklakónk?

Mi ünnepeljük a találkozást és a házasságot is, pont fél év különbséggel van. Mondjuk párom nem ünnepelné, ezt én alakítottam így. Mikor először meghallotta, hogy mindkettőt akarom ünnepelni, tiszta hülyének nézett. Mikor mondtam, hogy most mi olyan nagy cucc abban, hogy fél évente vacsizunk egyet kettesben, úgy már elgondolkodott rajta, hogy jó, az végül is tényleg jó :lol: Szerintem azt hitte elsőre, hogy majd mindkét alkalomra ajándékot kell vennie :lol: :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Mirci cica, cic, cic! :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Itt vagyoook, el sem vesztem. :D :wink: Először nagy vonalakban reagálok, aztán jövök a saját beszámolóval....remélem összejön még ma.

nőnap:
Csajok, az én uram megtáltosodott....lehet, hogy aggódnom kellene?? :shock: :shock: Eszébe jutott, hogy nő vagyok, sőt a Daninak is vett virágott, hogy adja oda anyukának. Erre még nem volt példa.

Rilka:
"A gödrök első számú törvénye: ha benne vagy, ne áss tovább!"
Ez nagyon jó. :D :D :D :D :D
Sajnálom, hogy belecsúsztál, nem tudom mennyire vígasztal, de én is egyelőre lefelé ások. :? :D

nika70:
Akkor mmost biztos, hogy apa lecsúszott a peteérésről?

sz.veronika:
Irtó édes Pálmi a copfokkal. :) Most akkor növesztitek?
Sajnálom, hogy megjött neked is. :(
Szerintem azt hitte elsőre, hogy majd mindkét alkalomra ajándékot kell vennie
:D :D :D :D :D

bbercsi:
Nagyon szépek voltatok, örülök, hogy minden nagyon jól sikerült. :) Sok boldogságot kívánok még egyszer. :wink:

malna5:
Korenka már leírta és most én is megerősítem...nem utáljuk az angolos csapatot...csak irigykedtünk kicsit. :roll: Viszont boglárka74-et nyilván elijesztettük... :(
Ez a karműtétes dolog hátborzongató...én is kikészülnék azt hiszem. :shock: :(

gyerek előtt és után:
Jó volt olvasni a soraitokat, nem is tudok semmit hozzáfűzni, mindennel egyetértek. Nagyon jó volt nélkülük és már sosem lesz olyan, de most még sokkal jobb. Nincs ehhez fogható öröm és boldogság és aggódás sem. :)

korenka:
Én is aggódtam, hogy így eltüntél, bár reménykedtem, hogy sztahanovistáskodsz...és igen. :D :D Most akkor volt 12. hetes vérvétel vagy most mi van ezzel?

tanárok:
Nagyon egyetértek veletek, sajnos a nagy részük képtelen tanítani és érdemben fegyelmezni. Valahogy ez régebben jobban működött. Kíváncsi leszek, hogy én majd melyik tábort fogom gyarapítani. :roll: :?
Az érem másik oldalát is felvillantom azért...lássuk be, hogy itt-ott a szülők sem egyszerűek és mindent megtesznek, hogy aláássák a tanárok tekintélyét. Az is baj, hogy a szülőknek kevés idejük van/vagy keveset szánnak a gyerekre és ez sokszor az iskolában csapódik le. stb.stb. Egyelőre nem nagyon véleményezem tovább a témát, mert nekem még nincs iskolás korú gyerekem és még a katedrán sem állok. :? :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Az élet Mirciéknél:
Zajlik. Gödör effektus van nálam is. :roll: Nem annyira tudom az okát, illetve nem tudom mi volt előbb a tyúk vagy a tojás. :D

Bánt engem is a kistesó téma, a lakás eladás, mostanában vita is van itthon, képtelen vagyok érdemben fogyókúrázni is....ez pedig egy ördögi kör, mert nálam a rossz hangulat fokozott szénhidrátbevitellel párosul :arrow: lelkiismeretfordalás és kezdődik elölről. :?
Ahogy beköszöntött a március, minden rokonunknak és barátunknak eszébe jutott, hogy meglátogatna. Szal mást nem csinálok, mint főzök, terítek, mosogatok és ágyneműt húzok. A mosógép és a mosogatógép annyit megy, hogy sokszor borogatni kell őket, nehogy túlmelegedjenek. Még nincs vége, ezen a héten is jön egy furdenc, gyakorlatilag március végéig nem tudok szabad szobát biztosítani. :shock: Most ne gyertek. :D :D :D :D :D :P :wink:
felduzzadt a lakodalmas meghívók száma is, most vakarózom, hogy mikor is megyünk nyaralni. :?
Amúgy jól vagyok. :D :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


sz.veronika:
Mirci cica, cic, cic!
8) :D :D :D
Van jutalomfalat is? :P :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


mirci elvileg igen :( de mintha pénteken lett volna egy kis kóbor tojásfehérjém szóval passz :) mindegy azért mi jól éreztük magunkat :) szerintem még holnap is akciózunk aztán meglátjuk :) jó lenne szülinapomra egy szép zebrás hcg teszt :)

ez jó akkor majd csak áprilistól rohamozunk meg :) addigra már az idő is jobb lesz azt lehet majd sátorozni is :)

Bogikát nem vesztettük el csak dolgozik :) többnyire hétvégén és nagyon fárasztó neki így most szedi össze magát (bocs Bogi :) ) :D:D:D

nika70
Salgótarján
 
 


Aki gödörben van, nézzen fel az égre. Süt a nap!!! :D

mirci: A vérvételt kérdezted. Én eddig nem voltam vérvételen, egyedül az Istenhegyin a kombinált és a toxo miatt. Amit a nőgyógyásznak-védőnőnek-háziorvosnak-jóistennek kell adnia beutalót azom nincs. Senki nem adott én meg lesz@..m. Nem vagyok hajlandó ezen a csodás rendszeren kiakadni. Még holnap felhívom a terhesgondozót, elmondom mi van, ha akar tenni ellene tegyen, ha nem, nekem úgy is jó. Úgy vagyok vegye, ha baj lenne azt érezném. Jól vagyok, tehát nincs baj... :D

Naa elárulom, hogy nagyon jól érzem magam a bőrömben, nem megkövezni.... van egy könyvem amit bibliaként forgatok, főleg amikor problémáim vannak.. az a címe, hogy Ébredj tudatára.. nagyon szépen helyre tud rakni... szóval tegnap kiolvastam újra... és helyre vagyok téve... nem idézgetek itt nektek belőle, mert a végén töröltetitek a hozzáférésemet, csak azt szerettem volna mondani, hogy ..... izé ..... hát ..... SÜT A NAP!

Eldugultam... jah és nem narkózom :D:D:D
korenka
Szár
 
 


Most felmegyünk hármasban (sráccal) a hegytetőre és megnézzük tényleg süt-e. :D :D :D (Kirándulunk egyet)
Este majd írok rendesen. De olyan jó, hogy vagytok, csajok! :D
Mindenkinek szép derűs napot! :D

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


korenka:) örülök hogy mindek cool :):)
nyugodtan idézhetsz belőle nem törölünk :D :wink:

nika70
Salgótarján
 
 


Angliabol uzenem, hogy ismeretlen eredetu kodos-paras trutyi esik az egbol... nap sehol.
:lol: Rilka elolvastalak, fel a fejjel hekas, most szepen kikuralod magad, es a jovo honapban behozzatok a lemaradast!
Veronika, szerintem ne alljatok le csak azert, mert a te januari ismeroseid nehez esetek. A babo akkor jon, amikor o akar, lehet, hogy egy tunderi januari babod lesz. Ellenpeldakent az en csaladomban 2db iszonyuan nehezen kezelheto, halali erzekeny es besertodos - halak -jegyu (marcius) van!
Szerintem sok fugg tolunk is.. :wink:
Mirci igen!Igen! irtal a szulokrol, es tok igaz! Ma a szulok lesajnaljak a tanarokat, idegbeteg csoringernek tartjak oket. Es ezen velemenyuket otthon sem rejtik veka ala.
Ne aggodj, en nem eszek edesseget, megis a 64-en stagnalok, mar 4 honapja. (56 a normal sulyom). Egyszeruen mindig meggyozom magam, hogy baba elott mar folosleges lefogyni...
Nika leci te most ne figyelj ide!!!! :lol:
Korenka orulok, hogy jol vagy! Nagyon kapalozik mar a pincur?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Korenka,
csatlakozom az élet szép és süt a nap mozgalomhoz! :D

Málna,
sajnálom, hogy odaát nem süt a nap :(
Viszont nekem is 56-57 az ideális súly, ehelyett 62-63-on stagnálok és nem 4 hónapja... :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja, persze nem tervezünk leállni, csak mondom az agymenéseimet :lol:

Rilka,
lassan be is vehetnétek a srácot :lol: :lol: :lol: Lehet a baba is gyorsabban összejönne :lol: :lol: :lol: :oops: :roll:

Korenka,
azt hiszem valami pénzek csak akkor járnak, ha bizonyos vizsgálatokra elmész nem? :roll: Mintha így rémlene...

Engem érdekel ez a könyv, majd beszerzem!

Mircike,
jutalomfalat palackpostán indul, ablakot nyiss!
Na akkor jól lerohantak titeket a vendégek! És ennyi esküvő!!! Nem fogtok unatkozni nyáron! :)

Férjed tényleg megtáltosodott :) Páromnál, ha véletlen van ilyen, akkor az úgy alakul, hogy véletlen meglátja a boltban, hogy milyen ünnep van és akkor vesz egy doboz csokit :D Szóval nálunk a szerencsén múlik :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Na hazaértünk. Fú, hihetetlenül eltunyultam a télen, alig bírtam felkecmeregni a hegytetőre a srácok után. Fújtattam, mint egy gőzmozdony. Visegráddal szemben voltunk egy kilátóban, gyönyörű hely, az egész Dunakanyart belátni onnan. Tábortüzeztünk is, sütöttünk parázson alufóliás kaját, de jól eláztunk, mire megettük volna. Szóval sütött is, esett is, volt mindenféle. :)

Veronika:
Köszi a biztatást. :) Igen, párom is mindig mondja, hogy ne gondolkozzak, mert az ártalmas. Ő sem szokott... 8)

Január-februári babóca: Én nem nagyon hiszek az ilyen dátumhoz kötött jellemekben, de tény, hogy a kissebbik keresztlánykánk is januári, és tényleg tipikusan az a fejjel a falnak stílus. Kb. 3-szor visszapattan, mire esetleg elgondolkozik, hogy valami nem oké. De! Ettől még nagyon aranyos és szeretnivaló, és igazából nagyon kellemes ellentéte a nővérének, aki meg szerintem Pálmihoz hasonlíthat kicsit. (Legalábbis egyszer írtad, hogy olyan "kristálygyermek", utánaolvastam, és Réka is tipikusan olyan.) Szóval kár aggódni szerintem előre ilyesmin.

lassan be is vehetnétek a srácot
Szó sem lehet róla!!! Tiltakozom!!! :D Így is tiszta féltékeny vagyok már, hogy a férjem mindent a sráccal csinál (motorszerelés, műhelyben bütykölés, szerintem nézhetetlen filmek megtekintése), vagy közös program van hármunknak - úgyhogy legalább ez az egy maradjon csak meg zártkörű programnak nekünk! :P

De jó, megtaláltad Mircihez a varázs hívószót - ügyes vagy! :D :D :D

Mirci:
Örülök, hogy előkerültél, hiányzott már a stílusod, de azonnal dobd el azt az ásót! Fogyókúrát meg hagyd a csudába, ilyen vendégözön mellett úgysem csoda, ha nem hatékony. Majd csinálod, ha "megszáll az ihlet" ezzel kapcsolatban, különben is, pont olyan szeretnivaló vagy te akárhány kilósan is.
Ti áruljátok a lakásotokat? Mióta? Az kemény dió mostanában, majdnem olyan idegölően reménytelen, mint munkát keresni. Kitartást hozzá! És hogy is van ez a katedra dolog? Most akkor tanár néninek is készülsz?

Málna:
Köszi neked is a biztatást, aranyos vagy. :) Gondoltam rád, hogy küldök át egy kis vidám napsütést, de valamit elszúrtam, mert csak az eső érkezett meg helyette. :roll:

Korenka:
Annyira örülök, hogy feleslegesen aggódtam miattad a múltkor! :) És annak is, hogy jól érzed magad. Nemhogy megkövezni nem fogunk, de nagyon is kell, hogy valami követendő jó példát lássunk, hátha ragadós lesz. :)
Képzeld, nekem is ez a fő-fő kedvenc könyvem! Jó is, hogy eszembe juttattad, nagyon beporosodott már nálam a polc tetején. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rilka 2011.03.15 21:05-kor.

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


lassan be is vehetnétek a srácot Lehet a baba is gyorsabban összejönne :D:D:D:D:D:D ezen jót röhögtem :)


Vera : igen jól tudod az anyasági jár csak akkor ha minimum 4 orvosi vizsgálaton részt vett pecséttel igazolva

nika70
Salgótarján
 
 


nika70:
Persze, minden alkalmat ki kell használni, jól jönne egy kóbor peteérés a megfelelő időben. :wink:
Mikor is van a szülinapod?

korenka:
Jólvanna...nem akartalak felizgatni ezzel a vérvételes témával, csak én is úgy tudom, hogy kihagyhatatlan valamiért, talán Veronika írta is, hogy miért. Nem egyszerű, az biztos. :?
Nem ismerem a könyvet, nyugodtan reklámozd. :D :D :D
Nincs kövezés ezen a fórumon, itt csak mérföldkövek vannak és ahhoz sincs szerencséd, hogy töröljük a hozzáférésedet. :P :wink: :D Inkább jó, hogy látom, mást is elért a tavaszi fáradtság és depresszió és van kiút. Az én hangulatomon szerintem sokat segítene egy jókora csavargás és egy hetes almakúra. 8) :D :D
jah és nem narkózom
Kár...pedig a gyereknek most jót tenne. 8) 8) 8) :D :D :D :D :D

rilka:
Neked aztán bejöt az élet! 2 pasival élsz....és még te panaszkodsz? :shock: :shock: :D :D :P Hárman párban..de szép is az. Na jó vicceltem...átérzem a problémádat most, hogy mi is alig vagyunk hármasban. :?
Na de jót kirándultatok! :wink: A visegrádi várba egyszer én is felmásztam, ma már a felétől csak hordágyon tudnám megtenni az utat. Akkor még fitt voltam és 25 kilóval kevesebb.
Jójó, nyilván nem szeretnék most hirtelen fodros nagykockából cérnametélt lenni, de egy spagettivel kiegyeznék....az helyrebillentene. :roll: :D
Szakoktatónak tanultam, de még iskolában nem tanítottam ( a kötelező gyakorlaton kívül), csak felnőtteket. Májusban legkésőbb be kellene ballagnom jelentkezni, mert úgy néz ki, hogy nem tudok most terhes lenni. Így viszont ciki munkahelyre pályázni, hogy tudom, hogy.... :? A GYES elég sovány lesz júliustól, valamit kellene kezdenem magammal. Igen, nagyon nehéz most munkát találni, erre felénk meg pláne. Pont annyira kilátástalan, mint lakást eladni. Majd lesz valahogy, csak azért frusztrál egyre jobban. :(

sz.veronika:
Ó igen, nekem is voltak ilyen gondolataim. :D :D Nyári gyereket végképp nem szerettem volna, az ideális hónap szeptember, október, november és december lett volna. Ehhez képest... :D Most már jó lenne bármikor... :roll:
Nagyon szerettem volna egy kislányt, most már az sem szempont, csak már jönne.

malna5:
idegbeteg csoringernek tartjak oket
Ez nagyon jó. :D :D :D :D :D :D
Egyszeruen mindig meggyozom magam, hogy baba elott mar folosleges lefogyni...
Eddig én is így voltam, de a lakodalom hegyek megingattak ebben. Új rongyok kellenek... :roll: :oops: 8) :D

sz.veronika:
Szóval nálunk a szerencsén múlik
:D :D :D :D 8)
Nálunk eddig a szerencse sem segített. Most viszont megkérdezte, hogy jól tudja-e, hogy nemsokára szülinapom lesz.? Na azért hű volt önmagához, mert a dátumot nem tudta, de már ez is figyelemreméltó. :shock: :D Tényleg kezdek idegeskedni... :roll:

Nikiee?????? Csucsu???????bbercsi?????

Kép

Kép
mirci09
 
 


április 9 :wink: :wink:

egy kis mosolyogni való megosztom veletek :):)
http://www.teasztar.hu/index.php?site=p ... _Micimacko
nagyon szeretek énekelni bár nem a legjobb a hangom és nincs mit rajta szépíteni :) de szeretek :) találtam egy oldalt ahová fel lehet tölteni karaoke dalokat :) én élvezem állítólag más is :) ezt csak azért mutatom meg nektek hogy lássátok mit kell kibírnia a kisfiamnak :) ezt sokat énekeltem neki :)

nika70
Salgótarján
 
 


nika70:
Hát ez állat! De jó, tök ügyes vagy! :wink: :D :D :D :D

Lehet Veronika is rákap. Rendezzünk Megasztárt, ha ennyi dalos pacsirta van itt. :wink: Én zsűrizést vállalok csak....esetleg tapsolást :roll: :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Szép napot Lányok!

Mirci, örülök, hogy újra "hallom" a hangod. olvasom Tőled, hogy már azon gondolkodsz, mikor kellene jelentkezned munkavállalásra. egy kicsit se izgasd magad azon, hogy mi lesz, ha rögtön bejelented várandós leszel. majd a leendő munkáltatód megoldja.

Korenka: örülök neki, hogy a várandósságod kellemes szakaszába léptél. legalábbis ezt olvasom ki a soraidból. boldog babavárást kívánok Neked mindennapra!

Málnám: szia. én is azon a véleményen vagyok, hogy sok múlik azon, hoogy egy gyerek milyen nevelést kap. ha elkényeztetett kis bestia, akinek mindent engednek a szülei, lehet akár nyári születésű is, nem feltétlenül a horoszkóp dönt.

Rilka: igen az alkalmazkodás egy idegen emeberhez kemény dolog. de ahogy írod már csak pár nap. azt pedig már féllábon is kilehet bírni....

Veronika:egy okos nő úgy irányítja élete párját, ahogy azt a nő akarja. ügyes vagy, látom Te is fondorlatos módon eléred amit akarsz. :) a pasi pedig észre sem veszi....

Nika: este meghallgatom majd a dalodat.

Nálam minden okés. élem a mézesheteimet. :) :) éppen szervezem a nyári szabadságainkat, még se külön-külön legyünk szabin.
a héten megyek a Kaáliba és ha van még szabad ráta a TB által támogatott lombikra, akár már indulhat is az éles akció..... :):)
Vendég
 


Bercsi,
nektek még azt kell szervezni, hogy ne külön-külön legyetek szabin, nekünk nagyon leegyszerűsödött: Pálminak 2 hét szünet lesz a bölcsiben nyáron, akkorra kell kivennünk mindkettőnknek :)

Ja, ezzel kapcsolatos érdekes hír, páromat behívták holnapra a "régi" munkahelyére (ami ugye most március 1-től szűnt meg) hogy visszavennék alkalmi munkákra és ezt menjen be megbeszélni. Vagyis mikor olyan projekt-jük van, amire nem elég a megmaradt alkalmazottak száma, akkor bevesznek külsősöket, és máris van egy ilyen projekt :)

Hű, hát nagyon izgulok Bercsi, hogy mikor lesz az éles akció! :)

Mirci,
exhibicionista voltam azonnal csatlakozna a dalolászáshoz, de most így hirtelen azt se tudnám hogy fogjak hozzá. Nika, te mivel vetted fel? Szerintem nekünk nincs itthon megfelelő technikai eszközünk hozzá... :roll: Amúgy tök jó Nika, nem kell szerénykedni! :)

Mirci,
apa megtáltosodott, most már egészen bizonyos! :) Szülinap? Ha már itt tartunk, mikor lesz? :)
Én augusztusi babát akartam először, mert apa szülinapjára jött Pálmi, és azt akartam, hogy az én szülinapomra jöjjön ketteske :)

Rilka,
nem csodálom, hogy eleged van belőle, mert csomót van együtt a pároddal... :evil:

Mi is kirándulgattunk így a négy nap alatt, hétfőn Pálmi meg is fázott a Hármashatár hegyen, eléggé fújt a szél... most megint folyik az orra... pedig épp csak elmúlt...

Hétfőn meg párom családjánál volt összejövetel, húga csinált levest, anyós köretet és én vittem a husit. Jól elsóztam :oops: De aranyosak voltak, mondták, hogy biztos szerelmes a szakácsnő... :lol:

Ma drukkoljatok, találkozom egy olasz, nagyon jó pasival :) Egyelőre ennyit árulok el, furdalja csak az oldalatokat a kíváncsiság! :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára sz.veronika 2011.03.16 10:07-kor.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Korenka: szeretem a blogodat :) :) :)
Vendég
 


Veronika: húúúúúúúúúúú....de jó Neked, így igazi olasz pasival. :)
furdalja is :)
már az első alkalommal, amikor Olaszországban jártam, beleszerettem az olasz emberekbe, az életstílusukba, a lazaságukba. tényleg... jut eszembe... kérdezem magmtól mi lenne ha Olaszországba szervezném a nyáron esedékes mézesheteinket???hmmmm......
:)

tegnap én is elsóztam a husikát :D
Vendég
 


jut eszembe csajok....

megjelent a boltok polcain az eper?
szerintetek? egészséges? vagy ? :roll:
Vendég
 


Sziasztok
jo sokat irtatok, ezt mar szeretem.
Nika ez nagyon jo! :!: :!: :!:
En szegyellos vagyok az ilyesmihez, pedig jo hangom van.... :cry:
Bbercsi ez a korai eper, meg uveghazas. Magyar? En meg varnek vele..
Olaszrol irtatok...nagyon honvagyam lett. Ha nem jon a baba, biztosan ott toltjuk a nyarat a baratainkkal. De inkabb jojjon! Majd megyunk jovore, baboval!
Veronika, jo randit! :wink: beszelsz olaszul, vagy angolul fogtok trecselni?
Nalunk elmaradt a nonap, pedig harman is vagyunk! A parom egesz heten messze volt, utana meg mar nem volt aktualis.
A hetvegen uszoversenyre megyunk..szombat-vasarnap. a lanykam egesz nap uszik, meg a valtoban is.
Mircikem hova tunt a vonalzod?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


bbercsi: vagy.... és köszi, örülök, hogy tetszik :D jaj bbercsi, szorítok neked, hogy beférjetek. Én személy szerint nagyon örülnék neki, ha részletesen elmesélnéd, hogy mi történik veletek....

veronika:Csupa jó hír!!!! :D:D ...hm olasz pasi... és jó is ..... kérdezd meg rilkát, hátha befér oda, úgyis megüresedett egy hely...:D:D:D
Én mindenképpen nyári gyereket akartam, olyan jelleműt, mint apa, de a porontyka bár nyári lesz, nem rák.... na de kit érdekel... A fiam februári, és nagyon jó természete van! Szerintem vannak vele született jellemvonások amiket azért lehet igazítani ügyes neveléssel, úgyhogy hajrá!!! Kapd el apát!!! (a tiédet) :D:D

rilka: Na elment végre a pasi?

Jaj lányok, nincs itt semmi gond, valami elképesztő a humorérzéketek!

Én nő létemre szoktam elfelejteni mindenféle dátumot és alkalmat... :( A férjem születési dátumát évekig nem tudtam pontosan. Erre persze nem vagyok büszke... :(
korenka
Szár
 
 


Bercsi,
na látod, milyen jó ide járni, máris kaptál nászút-ötletet! :lol:

Fel sem merült bennem, hogy a korai eper ne lenne jó... :roll: Drága, édes nagymamám jut eszembe, aki mindig olyan boldog volt gyerekkoromban, hogy ő vette meg nekem a szezon első gyümölcseit :) De jó, hogy szóba került!

Málna,
nem, angolul beszélünk :) Én csak ezt az egyet tudom, nem vagyok olyan szerencsés, mint te :) Illetve még németül alapfokúm van, de inkább csak értem, mint beszélem...

Drukkolunk az úszóversenyre!

Korenka,
neeeeeeeeeeeem, nem adom Rilkának, az ENYÉM! :lol: :lol: :lol:
Még 4 éve ismertem meg, eladtam neki 2 lakást, utána lakberendeztem is neki őket.
Nagyon bejöttünk egymásnak, de akkor már épp apával készültünk az esküvőre, úgyhogy nem volt aktuális :) De kialakult egy baráti viszony.

Nagyon izgalmas pasi, mert komoly 40-es üzletember, elegáns öltönyökben, ugyanakkor techno DJ és művészlélek... :) Pont az a kettősség van benne, mint bennem. És még jól is néz ki :)

Azóta nem láttam, csak egyszer-egyszer beszéltünk telefonon. Most el akarja adni a lakásokat, emiatt találkozunk. Na megyek készülődni, 2-re megyek!

Itt a tavasz, hurrá! :lol: :oops: :lol: :lol: :lol: 8)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


hja a mai fejlemények: Felhívtam a terhes gondozót, hogy most akkor mi legyen. A doktornő vette fel a telefont, aki elképesztően kedves volt és mondta, hogy ne izguljak, kérjek időpontot oda, és megkapom a beutalókat.... így oldódnak meg a dolgok.... ha nem veszed véresen komolyan őket.... (korenka mai napi népi bölcsességét olvashattátok) :D:D
korenka
Szár
 
 


veronika: Hű ez a pasi tényleg nagyon jó lehet, ha kettőkor van a tali, és te már 11-kor nekiállsz készülődni..... :D:D
korenka
Szár
 
 


Nika:
Hú, kíváncsi vagyok, de majd csak otthonról tudlak meghallgatni este. :)

Bbercsi:
Szép mézesheteket! :) Szurkolok a Kaálihoz, hogy mielőbb beinduljon a projekt! Én is kíváncsi vagyok nagyon a részletekre, ha nem találod nagyon indiszkrétnek megosztani velünk.

Mirci:
Az én hangulatomon szerintem sokat segítene egy jókora csavargás és egy hetes almakúra.
Hozzánk jöhetsz, épp ürül egy szobánk. ;) Ígérem, csak gyümölcsön tartunk, és naponta elzavarunk kirándulni! :D

Veronika: Szép, kirúgják a férjedet, aztán máris nem tudnak létezni nélküle... De azért ez részben jó hír is, nem? Legalábbis anyagilag.
Húha, ez az olasz pasi ügy érdekesen hangzik... :D :D :D

Korenka: Örülök, hogy megoldódott a beutalós ügylet. Én is olvasgatom a blogodat, nagyon tetszik.

Na látom, mindenkinek felizgattam a fantáziáját ezzel a sráccal. :D :D :D Nem akartam, de akkor már csak magyarázkodok kicsit, hogy csöppent hozzánk. Párom korábban elég aktív volt mindenféle gyermekvédelmi önkéntes szervezetekben, a srác akkoriban még jobb sorsra érdemes intézeti gyerkőcként volt rendszeres táborozó náluk. Egyébként egész véletlenül én is gyerekkora óta ismerem máshonnan. Aztán kikerült az intézetből, szépen lecsúszott, majd próbált kievickélni a gödörből. Mi meg befogadtuk, hogy egy új közegben tiszta lappal indulhasson. Persze csak 1-2 hónapra, amíg talál munkát és elmehet albérletbe. De aztán nagyon nem vették fel sehová, aztán jött egy külföldi munkalehetőség, de az meg halasztódott valami munkavédelmi vizsga miatt... Lényeg, hogy talán most szombaton indulnak végre. :roll:
Szóval inkább olyan, mintha a férjem mostohagyereke lakna nálunk. Nem annyira álompasi, és fiatalka is nagyon. Amúgy jó fej, csak sok volt már belőle... :? Remélem, most már semmi nem fog közbejönni, és tényleg mennek szombaton. (Meg hogy megtalálja a számításait ezzel a csapattal.) Már nagyon várom, hogy újra rendesen "birtokba vehessem" a lakásunkat. :D

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Eper:
Hát én is inkább megvárom, amíg a piacon néniktől tudok olyat venni, amiről én mosom le otthon a sarat. Nem nagyon bízom ezekben a téli üvegházi, vagy fél világon keresztülutaztatott bogyókban.

Nőnap:
Tavaly párom felejtette el, kollégáimtól meg kaptam egy kész menyasszonyi csokrot, nagyon kellemetlen volt hazaállítanom vele. Idén a kollégáim felejtettek el (6 férfi között dolgozom amúgy egyetlen nőként), viszont otthon vártak a fiúk finom ebéddel, virággal, miegyébbel. Az más kérdés, hogy úgy mentem haza, hogy villámgyorsan sütit kell gyártanom, mert rohantunk vendégségbe, ehhez képest még másfél óráig ki voltam tiltva a konyhából, mert késésben voltak az ebéddel. De azért aranyosak voltak. :)

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: