Új privát üzeneted érkezett!

Kuzsanna:szerintem mindeggy,hogy milyen nemü lesz,mert a tiétek!Az a lényeg,hogy egészséges legyen!
A kőművesetek mit mond milyen hamar lesz meg a bombázással,meg úgy mindennel?Ha kész lesz kérünk ám képeket!
Vendég
 


gabóó írta:Bridget!
Ez nagyon szép beszámoló!
Az elején mosolyogtam,majd könnyeztem,veled örültem és most nagyon szurkolok értetek!
Sokat gondolok majd rátok,mert nem tudom,hogy amikor neked 11 lesz akkor nállunk hány óra lesz!De nem is számít!
Mennek a drukkok!!!!!!!!!!Puszi


Koszi szepen ez igy ismeretlenul is ngyon jol esett :) :oops: 8) Nem is tudtam,hoy ilyen pityergetosre sikerult....sokan mondtak a masik topikban is :lol: Koszi,hogy gondolsz rank 11kor nalatok hajnal 4ora lesz meg csak 8) de mire keltek itt leszek a hirekkel :wink: Most akkor te csak szeptemberben mesz dokkerhez? :shock: Laptetuuuud van :!: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridget!
Nem,nem fogadtam el a szeptembert.Júni 11.-én megyek magánba.Kicsit sok lesz,de nekem fontossabb,hogy minden rendben legyen és jöjjön a babó!
Hú reggel nagyon korán kelek majd,hogy elolvassam.Tudod nekem nem vagy olyan idegen mert már sok helyen olvastam tőlled...Csak én neked :Dazért írtam ilyen közvetlenül :lol:
de nem baj,majd megismerjük egymást! :wink:
Laptetűűűű! :lol: Igen én is örültem neki és remélem mostmár hoz egy kis szerencsét is!!! :oops: :P :lol:
Vendég
 

 
 

csajok még nem olvastam az előző oldal termését de majd bepótolom csak kilukad a hasam az éhségtől és kimászkál rajta Bogyó!

Csak gondoltam gyorsan megírom, hogy tettem fel képeket az 1. inszemre készülünk babásai topicba a mai szerzeményekről ha valakit érdekel.
Kicsikét vásárolgattam ma, mert égeti a zsebemet ha pénzt kapok! :lol:

dita75
 
 


Gabóó!
Csütörtökön leveri a vizes srác, péntek délután jön a kőműves és vasárnap már megy is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dita!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

AFP eredmény: 1.75 ng/ml

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSU

Gratula a kis kukishoz, majd lesz kislány is.
Én is ezzel vigasztalom magam, hogy ha netán Bogyi fiúcska akkor szeretnék visszamenni a fagyikért, csak lesz még egy lányom is.

Nem is merek rózsaszín cuccokat venni, mert néha úgy gondolom nincs olyan szerencsém, hogy az legyen amit igazán szeretnék.

De igaza van Gabóó-nak a lényeg hogy egészséges legyen.
Az mindennél fontosabb!

BRIDGET

Hát újra átéltem veled a punkciómat, és nagyon örülök a két petinek, remélem nagyon ügyesek lesznek mindketten.

Most kell igazán enni a fehérjét a túlstimu miatt.
Nekem Pami még azt javasolta hogy aludjak megemelt párnán, mert az is jót tesz. Nem is fájt már másnap a pocakom.

Nagyon várom a holnapi híreket, biztos szépen fognak osztódni.

dita75
 
 


Ditu!
Mi is úgy gondoljuk, hogy majd a következő lány lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Benőke meg szép egészséges életerős babóca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ditu!
Hol vetted a hálózsákot???? És mennyiért???
Nagyon teccenek a rucikák :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Halihó!

Most csak 1 gyors kukucs, mert kész vagyok. Egész nap a tesómmal rohangáltam!
Ja és köszi Nektek a gratulákat tolmácsolom!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

Annyira de annyira örülök neked!
Tényleg megható ahogy leírtad és igen én is mint Dita újra éltem az egész punkciót, ill az egész procedúrát. Még a sorban állást is!!!

Igen mostantól sok sok folyadék, fehérje és polcold fel 1 picit a tappancsokat, az segít abban ha fájna a pocid. Mert nekem úgy felfúvódott utána mint állat. Szóval az segít! :wink: :lol:

Remélem a 2 kis petécske jól fog viselkedni és mind a kettő elkezd osztódni szépen. Majd gondolok rád hajnalban is. Mostanában úgysem tudok jól aludni.

Petécskék osztódásra fel!!!!

Azért írd meg hogy hogy vagy! Fáj e vmid stb...

Kép
pamilla
 
 


Gabóó!

Akkor Te nemsoká mehetsz is a dokkerhez! De jó!
Sztem a lóvé ilyen esetben ha lehet ilyet mondani nem számít! Annyira szeretnénk azt a babát hogy nem gondolkodunk a kiadásokon, ill gondolkodunk de vhogy úgyis elő fogjuk teremteni!

A durva az ha a végén amikor sikerült utánna számolunk!

De tudod ugyan közhely a lényeg az hogy bekerült a pocakba!

Kép
pamilla
 
 


Ditám!

Holnap nézem a szerzeményeket! Mert kíváncsi vagyok nagyon!!! :wink: :lol:


Zsu!

Grat a kis fütyishez!!!!!
Tök jó! Majd szépen begyűjtöm a lányomnak a leendő udvarlókat! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Pamilla!
Teljesen igazad van,olyan mindeggy,hogy mennyibe kerül csak legyen már ott a baba! :D
Remélem,hogy már nem vagyunk messza egymástól! :lol:
Vendég
 


Gaboo
Jo hogy nem fogadtad el menjenek a p.csaba ma komolyan :twisted: Bocsi,hogy csak most irom a hireket de mire mindenhova megyek meg kozben beszelek skype-on az otthoniakkal meg eszem es a tobbi elmegy az ido :oops: :roll: Nem ugy irtam am azt az idegent :wink: hanem hogy tudod vegulis meg nem ismerjuk egymast :) olvastal mar :shock: :oops: ajaj :lol: remelem nincs rossz velemenyem rolad :wink: en is utana szoktam nezni emberkeknek de most pl nem volt meg idom megnezni az elozo irasaidat :roll: es en is olvasok tobb topikot is :wink:

Dita
Megyek es minnya mgkuksizom 8) Nalam is fennall a tulstimu :?: :roll: de hisz en nem is szurtam magam :? :roll: :idea: help! :oops: Nekem egyaltalan nem fajt tegnap se meg ma sem semmi :roll: Az tanacsaidat pedig nagyon jo neven veszem..ugyhogy nyomasd lecci :lol:

Pami
A sok folyadek az megy es vettem banant is banan turmixnak :roll: husi lesz a vacsi miben van meg sok feherje :?: :roll: A kerdes hozzad is megy...en is lehetek tulstimuzott szurik nelkul?Es az miert is baj? :roll:

Szoval....

Jelentes
Hat ma csorogtem es vgy 7percig csak foglalt volt a telefon :? aztan vegre felvettel es annyit sikerult megtudnom,hogy 1osztodott csak tovabb :roll: Gondolom a nagyobbik :? persze ennek is ngyon orulok csak minden nagyon jol menjen ezzel az egyel es akkor semmi gond nincs :? szombaton megyek 9:30ra remelem addig is novoget a porontyunk :roll: Hat egyenlore ennyit tudtam meg :roll:

A beszamolorol meg csak annyit,hogy ez ram akkora hatassal volt,hogy egyszeruen kikellett irnom magambol :) De orulok,hogy tetszett mindenkinek es nem untattam vele a csapatot 8) :lol:

Es meg annyit szeretnek irni,hogy lehet az utobbi idoben kicsit figyelmetlen vgyok ezt nezzetek el nekem ha igy lenne :oops: Most annyira masfele jarnak neha a gondolataim,hogy nem direkt de megeshet,hogy kimennek a dolgok az agyambol :? :oops: Es en tovabbra is szoritok a sok kismaminak az egeszsges babahoz es a meg nem kismamiknak a mielobbi babasodashoz 8) Nem utolso sorban pedig mar az anyukaknak a sok turelemhez a nevelesben :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pami!
Nagyon helyes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Képzeljétek, ma akkorát nevettem-sírtam... pici fiam úgy rudgosott, hogy szó szerint hullámzott a hasam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Elmondhatatlan egy érzés volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Hat gondolom en mar csak a petik gondolatatol milyen extazisban voltam :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Bridget:Remélem minden rendben lesz és mihamarabb visszakapjátok!
Nem,nem vagyok rólad rossz véleménnyel :lol: :lol: :lol: akkor nem szoríttanék,hogy végre sikerüljön!
Kuzsanna:olyan jó érzés lehetett!én még ugye nem éreztem ilyet,de mikor unokatesóm várta a kisfiát,volt olyan,hogy olyan erőssen nyomta a Móni pociát,hogy kilehetett venni a lábát.Főleg este,akkor nagyon aktív volt és neki is hullámzott rndesen.Olyan jó neked!Remélem én is hamarosan áttélhetem ezeket!
Puszi
Vendég
 


Gaboo
Holnap elmeletben visszakapom ot vgy oket mivel most hallottam,hogy igenis elindulhat meg a masik is 8) Es koszi,hogy oszinte vgy :!: En is szoritok neked juni 11nem sokara itt van es szerencses nap ugyanis azon a napon kene pozit tesztelnem 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


BRIDGET
Nekem 5 db-ot tudtak megtermékenyíteni. Amúgy 7-et szívtak le. Egy éretlen volt, egy meg nem osztódott igy maradt az 5.
Én is úgy drukkoltam annak a 6.-nak mert mondta a biológus, hogy még küzdenek vele. Pedig ott volt a másik 5 mégis ilyenkor már úgy vagy vele hogy ő a te kisbabád, és fáj ha nem fejlődik.
Szóval nagyon drukkolok a 2. babádnak!

ZSU
Veszprémben vettem egy bababoltban, kár hogy a kép nem adja vissza a puhaságát és hogy milyen jó vastag anyagból van. Ma kétszer is elővettem és hozzásimítottam az arcomat, és elképzeltem milyen jó lesz majd benne látni Bogyit.
Amúgy ha árulnának felnőtteknek is ilyet biztos abban aludnék, nagyon kénylemes lehet. :)
5000 Ft volt egyébként, a vékony nyáriak kb. 3000 úgyhogy sztem bőven megérte az árát.

Gratulálok a kis focistához, én már annyira várom, hogy legalább egy kis jelet adjon, szörnyű ez a bizonytalanság.
Hány hetes is vagy? Nem látom a vonalzódat, mert szar a gépem.
TEgnap elvittem a szerelőhöz, ma visszakaptam és még kakibb mint volt. PEdig teljesen új rendszert tetettem rá.
Most azon gondolkodom, hogy lehet a nettel van vmi gáz, vagy tényleg nem tudom, de annyira lassú hogy olyan topicot ahol egy kép is van, nem tudok megnyitni mert 5 óra mire egyáltalán betölti.

dita75
 
 


Ditu!
Szerdán voltunk 19 hetesek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabóó!
Te is hamarosan átérezheted ezt a fantasztikus élményt, csak higgy benne!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita
Na latod ezert szeretek a bneten lenni mert itt megertenek a csajok :) :wink: Mert ugy ahogy mondod az mar az en kis porontyom es faj ha nem fejlodik tovabb :roll:
Lattam az uj szerzemenyeidet 8) a takaro ngyon edi nekem van felnott meretum is olyan pihepuha es nagyon szep 8) :lol: es meg occso is volt :wink: en 4000ftert vettem atszamolva es 180x200cm-es :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok csak egy mondatra jottem...nem olvastam vissza se majd holnap jovok de ma pihi van meg netmentes nap 8)

Szal 1embriot kaptam vissza 8) 8) s remelhetoleg megtarthatom meg vgy 8honapig a vonalzim :) Holnap jon a beszamolo is :!: :wink:

Mindenkinek tovabbra is drukkolok :wink:
++++++++++++++++++++++++++++++++

Ez nem az en dragasagom de igy nezett ki lattam a fotot 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Hát tegnap szegény fiúk nagyon megszenvedtek, mire áthozták a kétajtós szekrényt. Szétszedni nem tudták, liftbe nem fért be, így kettőjüknek kellett a 8. emeletről lecipelniük :? :? :? :? :? :? És nálunk felhozni a 6-ra :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ez volt nekik másfél óra. Aztán a pelenkázó és az ágy, meg a pocok már pikk pakk átjöttek. Szóval kilenckor mentek és fél délben végeztek.

Aztán megebédeltünk, és elmentünk a Baumaxba megvenni a csempéket és járólapokat. Első körben a járólapokat hoztuk el, mert iszonyú nehéz volt. De kinéztünk a csempét is. Aztán itthn majd másfél órát méricskéltünk, hogy milyen mintában rakjuk fel, és így melyikből mennyi kell :?: :?: :?: :?: :?:
Szóval este fél ötkör mentünk vissza és a csempéket is elhoztuk. Hát nagy menet volt. Szegény apa egész nap csak pakolt :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Én meg szurkoltam neki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: NAgyon szép terrakotta lesz a járólap és a fürdő alja, aztán jön egy világos réteg, és felül is két sorban két terra. szerintem nagyon szép lesz. Ja, és matt, nem fényes csempe lesz.
Eddig fizettünk a csempékért és a járólapokért 104749 Ft-ot (azt ne kérdezzétek, hogy mindez hány m2 :oops: ). Azt tudom, hogy a csempe 2690 Ft/m2 volt.0

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A káosz színhelyei:
Kép Kép Kép Kép Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ágy még heverőként-szekrény-pelenkázó:
Kép Kép Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Hát azért az öröm üröm lett.... marha jó a bútor, de szerencsétlen gyerkőcnek semmihelye nincs játszani majd. Szóval újra kell gondolnunk a bútor dolgot:? :? :? :? :? :? :? :? :?
Arra gondoltunk, hogy az ajtó mellé bekerül a régi bükk színű szekrényünk, az jó mély és bele fog férni az a temérdek ruci, amiket kapunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A kétajtós helyére átjön az ágyikó, mögé meg a pelenkázó. Így a radiátor oldala felszabadul, oda pedig jöhet a szopis szék majd és lesz hely játszani is. Most még a játszószőnyeget sem tudom letenni sehova :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Szóval valószínű, eladó lesz a kétajtós szekrény és a játéktartó kisszekrény is. Ez van.... pedig olyan jól néz ki így :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


SZiasztok!
Kuzsanna nagyon szupi így a szoba!!kár,hogy nem marad,de úgy is biztos nagyon szép lesz!
Képzeljétek apának rendeltünk egy othon végezhetős sperma tesztet,ami sajnos negatív lett.Vagyis a teszt szerint(ha jól csináltuk)kevés a sperma száma a spontán teherbe eséshez.Apa persze elkezdett hisztizni,hogy rosz a teszt,meg ilyenek de majd én kérek neki idő pontot és elviszem.Igazából nincs választási lehetősége,mert énis eljáok mindenhová!!!!!
Ha esetleg tudtok orvost,vagy jó korházat légyszi írjátok meg!
Vendég
 


Gaboo
Hat azert ezek a tesztek eleg biztonsagosak jo aruk van :shock: :oops: szal nem egy olcso buli...de a dokihoz menes jo otlet :!: Mindkettotoket megfogja nyugtatni :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Gabóó!
Nálunk Erzsébeten volt a "népszámlálás". Ha gondolod, megkeresem a doki elérhetőségét.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna!Nagyon megköszönném!Ez magán volt?fizetni kellett érte?ha nem akarod ide írni akkor küld privibe,úgy mindent!Köszönöm!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Gabóó!
dr. Rurik Imre-nek hívják.
Vörösmarty u. 5-7.
Magánrendelés.
a 285-85-85-ös számon lehet elérni. Ő egyébként urulógus-andragógus szakember. Nekünk tavaly 4.000 ft volt. Mivel mi Csepelen lakunk, a katonákat elég volt itthonról vinni. Amúgy nagyon rendes, ott rögtön meg lehet várni az eredményt és meg is lehet nézni a hadsereget is mikroszkóp alatt.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja, és van netes elérhetősége is: dr.rurik.imre@euint.hu

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nagyon nagyon köszönöm!!!!!! Kép
Vendég
 


Nagyon szívesen!!!!!
Páromnak nagyon szimpatikus volt a doki, remélem, nálatok is bejön majd :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu még olyat kérdezhetek,hogy "mire" kértél időpontot?tudom ez így nagyon hülyén hangzik,csak,hogy mégis mitmondjak hova kell idő pont?Jajj ez így most olyan ciki!!!!Nem tudom máshogy megfogalmazni!!! :oops: :oops: :oops:
SZóval,felhívom,hogy : Jónapot,.....vagyok és szeretnék?????időpontot kérni a férjemnek!???
Bocs,ha lefárasztalak,de én nagyon kezdő vagyok ezekben.
Szerintetek ebből még lehet akár spontán terhesség? :roll:
Vendég
 


Te elkísérted a párod?Szerintem nekem mennem kell vele,mert nem megy be..na jó lehet,de az a biztos ha ott vagyok!!!
Vendég
 


Gabóó!
Hát nálunk apa intézte.... ő azt mondta, ez természetes neki. Ha már engem annyit vizsgálank, akkor neki ez a minimum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szóval szerintem ha felhívod, hogy szeretnétek kérni egy spermavizsgálatot, akkor minden további nélkül kaptok időpontot.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én nem kísértem el, azt mondta, hogy ezt egyedül szeretné elintézni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!Olyan jó,hogy a te párod ilyen pozitív!Nállunk apának ez nagy pofára esés volt,mert a szülei nagyon félrenevelték!Én már azért valamennyire hatok rá,hogy nem mindig minden van úgy ahogy ő elképzeli,és hogy ő sem tökéletes.De most ez nagyon szíven ütötte őt,szóval neki kell a támogatás.Ő egy kicsit besz..ri :D De nem baj,ő is mindig elkísér engem.Köszi a segítséget,szerintem apával este áttrágjuk és holnap fel is hívom.Csak neki még itthon is nehéz volt megcsinálni a tesztet...Szóval,remélem minden rendbejö aztán! :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Próbálj arra hatni, hogy neki csak ez az egy vizsgálat kell. Nekünk kell szúratni magunkat, mindenféle vizsgálatra mennünk, rákszűrés, ha kell, átjárhatósági, gyógyszerek, szurik, stb....
Hátha..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Szerencsére megértő volt nálunk apácska nagyon. Bár volt egy időszak, amikor ugyan elkísért, de igazából nem nagyon érdekelte, hogy mit miért, merre hány méter.
Nagyon drukkolok nektek, hogy apa belássa, neki ez az egyetlen dolog, amit meg kell tennie. Persze, ha gond van nála, akkor jönnek nála is a további vizsgálatok. De legyünk optimisták, és minden rendben lesz nála!!!!! Az meg neki lesz a végén önbizalom :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen,ezt már mondtam neki!Lehet,hogy csak este jött neki ez hirtelenből. :roll: hát azért szerencsére tudok rá hatni,szóval nem menekül! :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Bridget!Nállad babó?
Vendég
 


Sziasztok!

Na megjöttem én is!


Bridget!

De jó hogy már benn is van a csoda a pocidban!
Mikor kell menni az eredményért?
Nagyon drukkolok neked!
Eddig akinek itt volt beült annak sikerült is! Szóval a statisztika azt mondja hogy hamarosan Te is beállhatsz a pocakosok sorába!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (Ja és persze te is Gabó hamar jössz utánnunk)
Hogy érzed magad?
Pihensz eleget?
Iszol eleget? Eszel sok fehérjét?

Tapadó ragacsokat küldöm 100000000000000000000000000000000000000000000000
00000000000000000000000000000000000000000000

Kép
pamilla
 
 


Zsu!!!

Nagyon gyönyörűséges lesz ez a gyerekszoba. Jól fogja magát érezni benne fütyiskétek!
Már most nagyon otthonos!!!!

De látom nem csak játszószőnyegetek van hanem már a pihenőszék is megvan!

Kép
pamilla
 
 


Gabóó!

Mi is Ruriknál voltunk és nekünk is Zsu ajánlotta!
Tényleg szimpi a pasi!
Nekünk csak az volt gáz hogy Újpestről mentünk nem tudtuk otthonról vinni a cuccot és hát ott "lefejni" nem túl kellemes. Szóval ha tehetitek vigyétek otthonról, mert mi 1 körzeti orvosi rendelőben voltunk és azért gondolhatod hogy milyen lehet ott 1 wc-ben dolgozni a dolgon. :wink: :lol:
Szóval ha van rá mód otthonról vigyétek.

Az én párom pl megmondta hogy spermavizsgálatra szeretne bejelentkezni! Nincs ebben semmi ciki sztem!
A párod meg csak gondoljon bele hogy ha pl ez a vizsgálat meg azt mondja hogy nincs semmi gond milyen jó lesz!

Kép
pamilla
 
 


Ditám!

Merre vagy?

Kép
pamilla
 
 


Nálunk meg volt a tesóm esküvője!
Olyan de olyan szép volt!

Majd később teszek fel képeket róluk!
Mi jól bírtuk Majácskával. Párom kissé felöntött a garatra de sz@rrá nevettük magunkat rajta! Ha iszik még viccesebb mint valaha. Hajnal 2 körül jöttünk el még hazafuvaroztam a családom 1 részét!
De hát azért látszik hogy babás vagyok mert 2 nap volt míg helyreállt az életem és nem haldoklottam a fáradságtól!

Ma pedig megyün ka dokihoz a múlt heti leletekkel!

Kép
pamilla
 
 


Pamilla!köszi tőled is a bíztatást.Hát mindent megpróbálok.Nem hiszem,hogy ma is sokat fog hisztizni miatta,mert kaptam egy csomó tippet ,hogy hogy vegyem rá.Szóval...köszi :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: